بررسی سایت سایت

SiteGround به عنوان یکی از بهترین انتخاب های ما برای میزبانی وب برای چند سال گذشته باقی مانده است.


آنها یکی از معدود شرکتهای نسل جدید میزبانی وب هستند که مشتری را در درجه اول و مهمترین موارد قرار می دهند.

این شامل بالاتر از میانگین عملکرد سرور ، ارتقاء رایگان و تعداد زیادی از ویژگی های مدیریت شده توسط میزبان است.

یکی از اولین مواردی که بیشترین بار کاربران کاربران SG توجه می کنند ، پشتیبانی مجنون است. پشتیبانی 24/7 آماده آماده سازی است تا به معنای واقعی کلمه به شما در رابطه با میزبانی خود کمک کند.

برای برخی از وبلاگ نویسان و صاحبان مشاغل این بدان معناست که ساعت ها وقت خود را صرف می کنید تا جزئیات فنی نحوه تغییر برخی عناصر میزبان خود را کشف کنید..

قیمت گذاری عاقلانه SiteGround ماهانه 3.95 دلار درآمد دارد قیمت تخفیف بیش از قیمت معمولی 11.95 $. در مقایسه با میزبان های دیگر این موضوع بسیار زیاد است.

در این راهنما قصد داریم به برخی از ویژگی های ذکر شده در بالا بپردازیم.

بیایید برویم به بچه های چیزهای nerdy. ��

چگونه ما ابتدا در مورد سایت سایت آموختیم

در سال 2013 ، من در یک کنفرانس در تایلند شرکت می کردم و با چند نفر به گفتگو می پرداختم. معلوم شد که تعدادی از آنها پس از مدت کوتاهی درباره سایت وب من و تیم ویتبالابل که من ساخته ام ، برای Siteground کار کرده اند و خدمات آنها را به عنوان رفع برخی از موضوعات میزبانی که با محلی داشتم پیشنهاد دادند. میزبان مستقر در استرالیا.

آنها درمورد پایگاه داده عظیم سنگاپور که اخیراً اجاره داده بودند به من گفتند.

یک ماه بعد ، من بیش از 20 سایت را به Siteground انتقال داده بودم و از آن زمان تا کنون هرگز نگاه نکردم.

سایت سایت باعث صرفه جویی در وقت ، دردسر و خدمات بسیار بهتر ما شد. در چند بخش بعدی من’من قصد دارم در مورد برخی از جنبه های فنی دلیل ضرب و شتم سرویس های آنها رقابت را توضیح دهم.

پیگیری سرویس SiteGround

توصیه ها به معنای چیزی با داده های خوب نیست. خوشبختانه ، با استفاده از سیستم تلفیقی که برای مدیریت همه حسابهای میزبان / مشتری خود استفاده می کنیم ، سالها داده در مورد uptimes و downtimes داریم. می توانید ما را ببینید ردیابی مستقیم SiteGround در اینجا.

ممکن است شما نمی دانید که این به این معنی است ، بنابراین بگذارید توضیح دهم …

Downtime مقدار زمانی است که وب سایت شما در حال کاهش یا عدم دسترسی به وب سایت شما است. این معمولاً به دلیل بروز مشکل در سرور است.

Uptime مقدار زمانی است که وب سایت بدون خطا کار می کند. زمان بالاتر بهتر است.

SiteGround Uptime

به طور متوسط ​​، زمان آپدیت SiteGround را در قرار می دهیم 99.92٪ که همانطور که می توانید حدس بزنید…. دیوانه وار زیاد.

این آزمایش از طریق مرکز داده سنگاپور انجام می شود. این بسیار خوب است با توجه به اینکه در 24 ماه گذشته فقط 5 قطع برق وجود داشته است. با توجه به این که Panthur و ملبورن IT بیش از 173 مورد داشتند (این ، شما آن را صحیح خوانده اید) واقعاً کم است

طول خرابی

 • 4/28/2015 – 154 ثانیه
 • 10/4/2015 – 561 ثانیه
 • 11/11/2016 – 431 ثانیه
 • 2/3/2017 – 331 ثانیه
 • 2/4 2017 – 430 ثانیه

در اینجا چند رکورد از گزارشهای به موقع سال 2017 ما آورده شده است. همه محدوده ها را می توانید از 100-99.9٪ مشاهده کنید.

این تست به طور خاص از سیدنی است. این در تاریخ 12/29/2016 مورد آزمایش قرار گرفت ، همانطور که از بالا سمت راست می بینید. می بینید که با به روزرسانی مانند این ، سایت شما رو به پایین می رود و اصلاً مسئله ای نیست.

زمان ظهور در سیدنی

تصویر دیگری که نشان می دهد داشبورد ما چگونه به روز بودن هر سایت / میزبان را ردیابی می کند. همه داده های ما قادر به ردیابی تاریخی هستند. خیلی خوب است?

تصویر زمان اجرا سایت

سرعت سایت سایت

من در این مورد در بررسی ما درباره میزبان استرالیا در مقابل دیتاسنترهای خارج از کشور صحبت کردم ، یکی از سوالات متداول ما این است که چرا دان’شما بچه ها میزبان محلی را توصیه می کنید و دلایل آن بسیار ساده است. اگر من از سایر همکارانی که در صنعت خدمات وب فعالیت می کنند ، عذرخواهی می کنم.

تصویری که سرعت اینترنت استرالیا را نشان می دهد

دیتاسنترهای استرالیا از نرم افزارهای غیرقابل اعتماد ، ارزان و قدیمی استفاده می کنند. همراه با عدم وجود کابل های فیبر نوری که به اینترنت ارائه می دهند و دستور تهیه اینترنت بسیار کند و غیرقابل اعتماد را دارید.

دیتاسنترهای استرالیا به طور مداوم در تست های جهانی سرعت اینترنت و عملکرد وب سایت رتبه بدی دارند.

ممکن است فکر کنید سرعت اینترنت هیچ ارتباطی با عملکرد وب ندارد اما این امر اصلاً نیست’دقیق دیتاسنترها در صورت دستیابی به اطلاعات ، اطلاعات را به بازدید کنندگان می فرستند’اینترنت به خودی خود کاهش سرعت کار خود را کاهش می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد چقدر بد اینجا کلیک کنید اینترنت استرالیا بمکد. سال قبل از آن در # 56 بودیم ��

SiteGround’دیتاسنترها سریع هستند و در حالی که ISP مستقر در استرالیا شما ممکن است کند باشد حداقل داده ها به سرعت در نورپردازی از طریق دیتاسنترهایشان صورت می گیرد..

در اینجا برخی از نتایج آزمون ما آمده است سیدنی و ملبورن.

تصویر سرعت سایت

آیا می توانید fasttttttt بگویید?

این یکی از ما بود وب سایت تجارت الکترونیکی قبل و بعد از تعویض به افت شدید زمان بار توجه کنید و این با استفاده از a “حق بیمه” میزبان واقع در سیدنی (ما برنده شدیم’نام نام).

تغییر مکان سایت از مشتری

در صورتی که شما نمی خواهید’در اینجا متقاعد شده ام که چندین بار زمان آزمایش بیشتر از طریق 5 مکان مختلف در سراسر استرالیا در طول سال 2017 وجود دارد.

 • سرعت متوسط ​​ماه ژوئیه: 314ms
 • سرعت متوسط ​​ماه ژوئن: 302 میلی متر
 • سرعت متوسط ​​ماه مه: 283ms
 • سرعت متوسط ​​ماه آوریل: 333ms
 • سرعت متوسط ​​ماه مارس: 312ms

بهترین پشتیبانی از هر میزبان وب

Siteground خود را به حمایت خود افتخار می کنند. این به تنهایی باعث می شود آنها از بسیاری از ارائه دهندگان دیگر فاصله بگیرند. تیم آنها واقعاً سریع است که بتواند در هر مسئله ای که پیش می آید به شما کمک کند.

بسیاری از میزبان وب دیگر از تیم های پشتیبانی خود غفلت کرده اند و آن را به کشورهای دیگری تحویل داده اند که کارمندان پشتیبانی نسبت به آن حساسیت دارند و بارها حتی نمی فهمید که درباره چه چیزی صحبت می کنید. هر دو Siteground و A2 تنها میزبانانی هستند که به کارمندان پشتیبانی خود آموزش می دهند تا به سوالات شما پاسخ دهند.


 • گزینه های پشتیبانی سایت Siteground

  1. گپ زنده (24/7)
  2. سیستم بلیط (معمولاً در 1 روز پاسخ داده می شود)

  در اینجا یک تصویر سریع از پنجره گپ آنها وجود دارد. فقط یک انتظار 10-15 ثانیه ای برای شروع گپ وجود دارد. حتی اگر خوشحال نیستید می توانید به کارکنان پشتیبانی خود نیز امتیاز دهید.

 • نمایش تصویری چت پشتیبانی سایت

آنها وب سایت شما را به روز نگه می دارند

یکی از بزرگترین ضعف امنیتی که هکرها و سایر افراد بد سوء استفاده می کنند نسخه های قدیمی پلاگین ها ، مضامین یا وردپرس خودش vuneralabilties جدیدتر هستند “وصله دار” زیرا این برنامه ها توسط توسعه دهندگان به روز شده و ثابت می شوند.

اگر شما نیستید’سایت خود را به روز کنید’یک هدف اصلی برای هکرهایی که از ربات ها برای جستجوی اینترنت برای وب سایت های قدیمی استفاده می کنند ، دوباره بدست می آیند. در مورد آن مانند یک سیستم امنیتی فکر کنید و اگر هستید’دوباره با استفاده از قفل قدیمی در آنجا هستید’شانس خوبی است که کسی می خواهد وارد شود.

به طور خودکار سایت همه سایت ها را با استفاده از وردپرس به روز می کند (درباره میزبانی وردپرس اطلاعات بیشتری کسب کنید). این بدان معنی است که دیگر لازم نیست نگران بروزرسانی سایت خود باشید.

اگر شما’یک تجارت کوچک است که به معنای واقعی کلمه می توانید آن را تنظیم کنید و آن را فراموش کنید.

Supercachcer Siteground و CDN

آنها همچنین یک ویژگی بهینه سازی کاملاً رایگان ارائه می دهند که باعث می شود سایت شما ایجاد شود’تجربه کاربر حتی بهتر با زمان بارگذاری سریعتر. شبکه توزیع CD یا CDN پرونده های شما را در بیش از 34 مکان در سرتاسر جهان پخش می کند تا بسته به مکانی که بازدید کنندگان به محتوای شما از آن بازدید می کنند بار بار سریعتر ارائه دهند.

اینها ویژگیهایی هستند که معمولاً پرداخت هزینه ماهیانه برای آنها ضروری است. ویژگی های CDN باعث افزایش چشمگیر امنیت وب ، تجربه مرور و سرعت می شود.

  گواهی SSL رایگان (صرفه جویی 70-100 دلار)

  تصویر وب سایت محافظت شده SSL

  Siteground SSL کاملاً رایگان ارائه می دهد.  

  اگر مطمئن نیستید که SSL چیست ، این به معنی Secure Socket Layer است. اگر تا به حال متن http: // سبز را در ابتدای URL که SSL است ، دیده اید. ایده این است که مرورگر بازدید کننده و میزبان شما یک تونل رمزگذاری شده ایجاد کرده اند تا اطلاعات و اطلاعات خود را به صورت تجاری انجام دهند. این عقب و جلو باعث حفظ حریم خصوصی و امنیت کامل می شود

  اگر قصد فروش هر چیزی را در وب سایت خود دارید یا می خواهید سایت شما در جستجوی ارگانیک Google قرار بگیرد ، پس از آن شما به SSL نیاز دارید. خوشبختانه با Siteground رایگان است.

  با یک کلیک نصب برای Newbies

  Siteground یک نصب با یک کلیک وردپرس بی نظیر را ارائه می دهد. پس از ورود به سیستم گزینه نصب یک کلیک وردپرس یا هر نوع CMS مورد نظر برای استفاده را مشاهده خواهید کرد.

  گذرواژه / ورود خود را تنظیم کنید و خوب است که طی چند دقیقه ادامه پیدا کنید. شما به معنای واقعی کلمه می توانید در عرض چند دقیقه سایت خود را راه‌اندازی کنید و اگر این پشتیبانی خیلی پیچیده است ، این کار را برای شما انجام خواهد داد.

  نقل و انتقالات رایگان وب سایت

  اگر قصد دارید سایت خود را از یک میزبان به میزبان دیگر منتقل کنید گاهی اوقات می تواند یک دردسر بزرگ باشد. شما می خواهید مطمئن شوید که همه چیز خوب کار می کند و مشکلی در کپی کردن پرونده های شما وجود ندارد.

  این کار معمولاً با ایجاد نسخه پشتیبان تهیه می شود و یا به صورت دستی از طریق FTP و cPanel انجام می شود. Siteground این کار را به صورت رایگان با هرگونه ثبت نام جدید انجام می دهد ، به این معنی که اگر شما یک سایت موجود داشته باشید ، دقیقاً طی 1-2 روز آن را مهاجرت می کنند.

  هزینه اضافی لازم نیست. 

  نزولی میزبانی سایت

  اکثر میزبان ها با استفاده از یک قیمت بسیار ارزان مانند $ 2-5 دلار تبلیغ می کنند ، اما یک شرط کمی برای آن وجود دارد. باید 2-3 سال ثبت نام کنید.

  با Siteground شما به همان موارد نگاه می کنید اگرچه ثبت نام آنها یک سال است. این طبیعی است زیرا هیچ یک از وب سایت ها فقط 4 یا 5 ماه راه اندازی نمی کنند.

  هیچ هزینه پنهانی یا افزایشی بر روی نرم افزار یا امنیت با بسته اصلی ثبت نام نیز وجود ندارد.

  برنامه های میزبانی سایت

  برنامه های سایت مختلف

  میزبانی مشترک

  با میزبانی مشترک شما آدرس IP را با تعداد زیادی وب سایت دیگر به اشتراک می گذارید. منطق میزبانی مشترک این است که هیچ سایتی به کلیه فضای هارد یا پهنای باند اختصاصی نیاز ندارد. میزبان های اشتراکی ارزان ترین گزینه را برای اکثر وب سایت ها ارائه می دهند.

   برنامه راه اندازی

   • هزینه – 3.95 دلار در ماه
   • یک وب سایت و فضای 10GB HD
   • عالی برای سایتهایی که بازدید کننده کمتر از 10 کیلو روزانه دارند
   • پشتیبان گیری رایگان و برخی از افزونه‌ها
   برنامه بزرگ رشد کنید

   • هزینه – 5.95 دلار در ماه
   • وب سایت های متعدد
   • 20 گیگابایت
   • بازدید کنندگان روزانه حداکثر 25 کیلوگرم
   • SSL رایگان
   • پشتیبان گیری رایگان
   برنامه GoGeek

   • هزینه – 11.95 دلار
   • فضای 30 گیگابایتی HD
   • بازدید روزانه حداکثر 100 کیلوگرم
   • تعداد بسیاری از به روز رسانی

   بهترین برنامه برای گرفتن اگر شما’دوباره شروع می کنید و دان نمی کنید’بازدید کنندگان روزانه 10k برنامه مشترک است. این همچنین برای فروشگاه تجارت الکترونیک و تجارت کوچک وب سایتها.

   خوب ،.

   اگر سوالی دارید یا نظر دارید’خجالتی باشید و یکی را در زیر ما بگذارید’پاسخ می دهیم به همان سرعتی که می توانیم.

   ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

   با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که من خوانده ام و قبول کردم شرایط استفاده.

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map