אירוח וורדפרס מנוהל ללא אחסון: האם אתה צריך את זה?

כל בעל עסק יכול להתייחס ללהטוטים הרבה דברים כדי שהכל יפעל בצורה חלקה. ולהוסיף לזה, ניהול כל ההיבטים הטכניים של אתר? בהחלט תרצו להוריד מכם את המשימות המסובכות הללו. ובכן, זה כאשר אירוח וורדפרס מנוהל היה נכנס כמו ברכה בתחפושת.


אך מהם היתרונות של אירוח וורדפרס מנוהל? האם זו אפשרות טובה בהרבה מחבילות משותפות רגילות של cPanel? האם זה שווה את ההשקעה שלך? למה אתה צריך את זה?

בואו נצלול לענות על שאלות אלה כדי שתוכלו להעריך אם הדבר מתאים לעסק שלכם.

מה מנוהל אירוח וורדפרס?

אתה רוצה להתמקד בגידול העסק שלך, ביצירת תכנים ובמשימות חשובות אחרות מאשר ניהול אתר WordPress שלך. בנוסף, אתה לא מספיק טכני לדברים מסוג זה.

זו הסיבה שרוב ספקי אירוח אתרים מציעים להוריד זאת מהידיים. באמצעות אירוח וורדפרס מנוהל, ספק האירוח שלכם יעזור לכם לוודא שאתר וורדפרס שלכם נמצא בצורה מעולה. פירוש הדבר שהאתר שלך תמיד מאובטח, טוען ומבצע במהירות, עובר גיבויים יומיים, תמיד מתעדכן ומתעדכן באופן קבוע.

בעיקרון, הרעיון הוא שתהיה לך ניסיון ללא טרחה עם האתר שלך, כך שתוכל להתמקד בדברים העסקיים שלך.

דבר טוב נוסף עם אירוח וורדפרס מנוהל הוא שאתה מספק תמיכה פרמיום.

יתרונות אירוח וורדפרס מנוהל

אז, אילו יתרונות תוכלו לקבל משירות זה?

 • שרתים מהירים לארח את אתר האינטרנט שלך
 • אבטחה הדוקה מאוד לאתר שלך
 • תמיכה ממומחי וורדפרס
 • גיבויים יומיים
 • עדכונים אוטומטיים
 • השבתה אפסית
 • אתרי שליטה ובקרת גרסאות, בהתאם להצעה של ספק האירוח

חסרונות אירוח וורדפרס מנוהל

אני רוצה לומר מייד, השירות הזה אינו מיועד לכולם. ולהלן יכולה להיות הסיבה לכך שלא תבחר בשירות זה.

 • יקר יותר, התמחור מתחיל בדרך כלל מ- 29 $ לחודש לעומת האירוח המשותף בסביבות 3.95 $ לחודש. מנוע WP מתחיל ב -35 $ לחודש. SiteGround מציעה גם אירוח וורדפרס מנוהל שמתחיל מ- $ 3.95 לחודש.
 • ספקיות אירוח יכולות להיות חסומות על ידי ספק האירוח שלך אם נראה שהן מאטיות את האתר שלך. אם אתה באמת זקוק לתוספים האלה לאתר שלך, זה יכול להיות בעיה.
 • אם אתה מספיק טכני כדי להגדיר דברים בשרת שלך, אתה מעדיף שלא להיעזר בשירות זה. כשאתה נמצא בשירות אירוח וורדפרס מנוהל, תהיה לך פחות שליטה.

האם אתה באמת צריך אירוח וורדפרס מנוהל?

אם אתה רק מתחיל לצאת, אני לא ממליץ לך לבחור בשירות זה. בנוסף, אולי תרצו לשקול את התקציב שלכם ולבחור בשירות זול יותר כמו אירוח וורדפרס רגיל.

אם האתר שלך כבר מייצר תנועה גבוהה והעסק שלך צומח, אתה יכול להשיג את אירוח הוורדפרס המנוהל. יותר מכך, אם אינך מספיק טכני בכדי לבצע את כל ניהול האתר. ובכן, יכול להיות שתבחרו במארח וורדפרס מנוהל או שוכרים מנהל מערכת.

אם אתה רוצה אתר מהיר, אפס השבתה לעסק שלך, אז עבור לאירוח הוורדפרס המנוהל.

למעשה, זה באמת מסתכם בשני גורמים מכריעים. ראשית וחשוב יותר, מהם הצרכים שלך? שנית, האם יש לך מספיק תקציב לאירוח יקר יותר?

מהן התכונות שצריך לחפש בתכנית אירוח מנוהלת של וורדפרס?

אם החלטתם לבחור אירוח וורדפרס מנוהל, הדבר הבא שעליכם לעשות הוא לעשות קצת מחקר באשר לאיזה תוכנית לרכוש. אתה לא רוצה להשקיע במשהו שלא שווה את העלות, נכון?

אז הנה כמה טיפים לבחירת תוכנית האירוח המנוהלת של וורדפרס המתאימה לאתר שלך:

 • וודאו כי ספק האירוח עומד בהבטחתו לאתר מהיר של ברקים.
 • וודאו שהם מעדכנים באופן קבוע את האתר שלכם ומאובטחים עליו.
 • וודא שיש להם באמת את התמיכה הטובה ביותר שתעזור לך בעת הצורך.

איך אתה מוודא את הדברים האלה? בצע את בדיקת הנאותות שלך על ידי בדיקת הסקירות ומה לקוחות אחרים אומרים על ספק האירוח. אתה יכול גם לדפדף שלנו המלצות WP Hosting המנוהלות.

דבר נוסף שצריך לוודא הוא שאם ספק האירוח שלך יכול להגדיר את השרת עבורך במיוחד אם אתה מתכנן לרכוש VPS או תוכנית ייעודית, ואם יש להם אתרי וורדפרס מותקנים מראש ותוספים לגיבויים ולקובץ מטמון..

סיכום

אם אתה בעל עסק ואתה רוצה להתמקד יותר בהגדלת העסק שלך בלי הטרחה בניהול אתר WordPress שלך, ייתכן שתרצה לבחור אירוח וורדפרס מנוהל.

אירוח וורדפרס מנוהל אינו מתאים לכולם. אבל זה באמת יכול לחסוך לך זמן ומאמץ בניהול האתר שלך ובביצוע כל הדברים הטכניים.

אך בנוסף, קחו בחשבון את המחיר ואת הצורך בקיומו של מחיר. בנוסף, אם תבחר בשירות זה, וודא שאתה מקבל את ספק האירוח המתאים לך.

מומלץ להתחיל קודם עם אירוח וורדפרס רגיל. אתה תמיד יכול לשדרג בכל מקרה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector