بهترین میزبانی وب 2020

Contents

مقایسه و بررسی

ما بیش از 30 ارائه دهنده میزبان را آزمایش کردیم و آن را با 10 سال داده میزبانی صدها وب سایت مشتری ما ، به شما کمک کرد تا بتوانید میزبان برتر استرالیا را پیدا کنید.


تصویر

مقایسه و بررسی

ما بیش از 30 ارائه دهنده میزبان را آزمایش کردیم و آن را با 10 سال داده میزبانی صدها وب سایت مشتری ما ، به شما کمک کرد تا بتوانید میزبان برتر استرالیا را پیدا کنید.


تصویر


وکتور میزبانبرای شانزده ماه گذشته ، ما کلیه شرکتهای بزرگ میزبان را خریداری و امتحان کرده ایم.

این شامل بسیاری از مارک های بزرگ با نام های بزرگ مانند BlueHost ، Hostgator و تعداد زیادی از میزبان های دیگر است.

این سایت براساس داده های زیادی از جمله آزمایش زنده ما از 10 میزبان برتر (زیر را ببینید) ما به عوامل مختلفی از جمله قیمت گذاری ، مشخصات فنی ، سرعت و امنیت نگاه می کنیم.

امیدواریم این راهنما به شما در سفر آنلاین خود کمک کند. اگر سوالی خاص دارید ، با ما تماس بگیرید.

همگی موفق باشید! ��

میزبان وبقیمتزمان باررتبه بندی
1. میزبان 2.95 دلار در ماه475ms★★★★★
2. میزبان0.80 دلار در ماه389 میلی متر★★★★★
3. محل سایت3.95 دلار در ماه475ms★★★★★
4. میزبان2.75 دلار در ماه657ms★★★★

ما کی هستیم?

قبل از اینکه فکر کنید این سر شناور ناهنجار در سمت راست کیست. بگذارید تیم را معرفی کنم.

ما یک تیم سه نفری هستیم که یک آژانس بازاریابی کامل خدمات را اداره می کنیم.

ناتان برای پانزده سال گذشته یک آژانس طراحی وب سرویس کامل را اداره کرده است. ما اغلب شوخی می کنیم که او از زمان شروع اینترنت در آنجا بوده است (اجازه ندهید کودک با شما روبرو شود) هر سرویس توسعه وب با کیفیت اغلب به مدیریت وب سایت های مشتریان خود نیز پایان می یابد.

وقتی میزبان ناتان صحبت از مسائل او می شود. او هست میزبانی و مدیریت بیش از 700 وب سایت از طریق استرالیا و ایالات متحده. او دیده است که ارائه دهندگان میزبانی می آیند و می روند.

اطلاعات بیشتر در مورد ما در صفحه ماموریت ما. 

فرآیند تحقیق و پیگیری ما

تصویری از ردیابی زنده وب سایت و زمان خرابی وب سایتما تلاش می کنیم تا خوانندگان خود را در ایجاد اطلاعاتی مبتنی بر داده های آگاهانه در مورد کارهایی که انجام می دهند و چه چیزی انجام نمی دهند ، کمک کنیم.

برای این کار چندین عامل مختلف را در چند سال گذشته ردیابی کرده ایم.

آنچه ما پیگیری می کنیم:

 • خرابی – مقدار دفعات دسترسی وب سایت شما & # x274c؛
 • وقت تمام وقت – میزان زمان عملکرد و عملکرد آن & # x2705؛
 • زمان بارگیری – سرعت لازم برای بارگیری سایت شما & # x231b؛

** دیدن ردیابی زنده ما در اینجا ردیابی 10 راه حل میزبانی مورد بررسی ما **

فاکتورهای دیگری که ما به آنها نگاه می کنیم

 • امنیت – SSL ، آزمایشات آسیب پذیری و # x1f46e؛
 • پشتیبانی – 24/7؟ مفید است؟ مهربان؟ & # x1f642؛
 • مهاجرت – آیا آنها به شما در مهاجرت سایتهای موجود کمک می کنند؟ & # x1f4bc؛
 • سازنده وب سایت – آیا آن را با یک رایگان همراه است؟ & # x1f477؛
 • مشخصات فنی – دیتاسنترهای آنها مانند & # x1f5a5؛ & # xfe0f؛

نحوه استفاده از این راهنما

به منظور ساده تر کردن امور و جلوگیری از غرق شدن شما با صدها انتخاب در آنجا ، میزبان های پیشنهادی خود را به ترتیب عددی ترتیب داده ایم.

اولین بررسی توصیه می شود. با گذراندن 3 مورد برتر ، ما آن میزبان ها را بر اساس آزمایش های ما توصیه نمی کنیم. 

بهترین میزبان استرالیا – بررسیهای 2020

1. HostPapa (2.95 دلار در ماه) میزبان بهترین عملکرد

HostPapa خوانندگان میزبان Aussie 67٪ تخفیف + ثبت نام دامنه رایگان ارائه می دهد

آرم hostpapa

زمان بار: 475Ms
Uptime: 99.95٪
هزینه: 2.95 دلار در ماه (به طور منظم 13.99 $ در ماه)
پشتیبانیچت زنده

تخفیف HostPapa خود را دریافت کنیدتصویر

بررسیهای ما عمدتاً در مورد سه S از آنچه میزبان خوبی ایجاد می کند ، تمرکز دارد: امنیت ، مقیاس پذیری و پشتیبانی. اگرچه برخی از معیارهای مورد استفاده ما تفاوتهای ناچیز را در بین سیستم عاملهای میزبانی در بسیاری از جبهه ها نشان می دهد ، اما احساس می کنیم HostPapa از چند جهت متمایز است. برای شروع ، بسته شروعگر آنها شامل تمام ویژگی هایی است که بسیاری دیگر از خدمات میزبانی دیگر حق دسترسی را برای دسترسی دارند.

برچسب آنها “همه چیز را برای موفقیت به دست آورید,“و آنها بهترین تلاش خود را برای ارائه انجام می دهند. در ابتدایی ترین سطح خدمات ، شما دو وب سایت رایگان و ثبت دامنه ، 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی درایو حالت جامد (SSD) دریافت می کنید ، که استاندارد طلای فعلی فناوری قابل اعتماد میزبانی ، بی اندازه است. پهنای باند و حداکثر 99.9 درصد تضمین می شود.

شما همچنین دامنه رایگان دریافت کنید با ثبت نام از برنامه میزبانی مشترک مشترک. HostPapa همچنین به اندازه کافی مهربان بوده است که 67 درصد تخفیف ویژه برنامه های اصلی خود و 50 درصد دیگر را برای سایر برنامه های خود به خوانندگان ما اختصاص می دهد.. پیشنهاد آنها را اینجا بررسی کنید.

⬆️ از این لینک استفاده کنید پیکان با اشاره به لینک تخفیف hostpapa برای درخواست تخفیف خود در بسته های میزبانی جدید.

این برای اطمینان از سرعت و قابلیت اطمینان که اکثر وب سایت ها برای رقابت باقی مانده اند کافی است ، اما این تنها چیزی نیست که شما بدست آورید.

ویژگی های وب سایتطرح آغاز شده همچنین “همه ویژگیهای اساسی” را پرتاب می کند. این موارد شامل LetsEncrypt SSL ، سازنده وب سایت رایگان و نقل و انتقالات رایگان اگر می خواهید وب سایت موجود خود را به سکوی آنها منتقل کنید. همچنین این بدان معناست که آنها از قابلیت های گسترده ای پشتیبانی برخوردار هستند که به گونه ای طراحی شده اند که به شما امکان انعطاف پذیری در استفاده از نرم افزار ، PHP و سیستم عامل هایی را می دهند که برای شما بهترین و بدون نگرانی در مورد سازگاری است..

حرکت به برنامه حق بیمه Business Pro باعث نمی شود قیمت SMB بیش از حد افزایش یابد ، و به شما امکان می دهد حتی به بزرگترین شبکه سازمانی ، سطح عملکردی برای شما فراهم شود. این شامل ویژگی های پیشرفته مانند ایمیل های نامحدود و پایگاه داده SQL ، پیشرفت های عملکردی مانند 300 درصد افزایش عملکرد و صفحات وب نامحدود ، و راه حل های امنیتی پیشرفته مانند SiteLock ، WildCard SSL و افزایش حریم خصوصی.

به طور کلی HostPapa ارائه می دهد

در مورد اعتبار از وب سایت های حرفه ای مانند ما و تجربه کاربران واقعی در مورد شهرت عالی و امتیازات بالا چطور؟ HostPapa در مقولاتی مانند قابلیت اطمینان ، قیمت گذاری و ویژگی های متوسط ​​نمره رضایتمندی 9 از 10 ستاره را دارد. بالاترین امتیاز آنها ، 9.2 از 10 ، در گروه پشتیبانی قرار دارد. این شرکتی نیست که شما را ثبت نام کند و سپس ناپدید شود. آنها از جمله سایر راهکارها ، کمکهای 24/7 ، آموزش ویدیویی و دانش گسترده ای را ارائه می دهند.

HostPapa نیز 100٪ ضمانت رضایت و 30 روز آزمایش رایگان ارائه می دهد.

2. هاستینجر – بهترین هاستینگ تخفیف (0.99 $ در ماه)

میزبان

زمان بار: 841Ms
زمان اجرا: 99.3
هزینه: 0.99 $ در ماه
پشتیبانیچت زنده

از Hostinger.com بازدید کنید


میزبان

چرا Hostinger بهترین انتخاب برای میزبانی ارزان است؟ برای شروع ، آن را به شما ارائه می دهد برخی از ویژگی های عملکردی و امنیتی مشابه شما را از سیستم عامل میزبانی بالا پایان با یک رابط کاربر پسند که در آن شما می توانید تغییرات صورتحساب را ایجاد کنید ، ایمیل های خود را نظارت کنید ، و تمام دامنه های خود را مدیریت کنید. همه اینها همراه با قیمت مناسب برای بودجه است.

بیایید به یک شیرجه عمیق تر بپردازیم تا آنچه Hostinger را به بهترین سرویس میزبانی ارزان در حال حاضر در بازار تبدیل می کند.

نقد و بررسی کامل میزبان ما را بخوانید

اعتبار و اعتبار

هاستینجر ثابت کرده است که آنها یک شبکه قابل اعتماد هستند که مشتریان آنها می توانند برای مسافت طولانی در آنجا حساب کنند. آنها بسته های میزبانی انعطاف پذیر را ارائه می دهند که برای رفع نیاز و بودجه طراحی شده اند. با متوسط ​​بروزرسانی 99.88 درصد ، می توانید این اطمینان از اطمینان را به بازدیدکنندگان خود منتقل کنید.

قیمت گذاری

این جایی است که ما به سطح زیر و بمی ریزه می رسیم. برنامه های میزبانی رایگان زیادی در آنجا وجود دارد که جایگزین ارزان تری را ارائه می دهند ، اما کمی بیشتر. برنامه هاستینگجر فقط با 0.99 دلار در ماه برای یک برنامه مشترک استاندارد با یک دامنه واحد شروع می شود ، و بهترین راه حل میزبانی VPS آنها با تنها 4.95 دلار در هر ماه شروع می شود. برخلاف سایر خدمات ارزان قیمت ، هیچ هزینه پنهانی یا افزایش ناگهانی قیمت وجود ندارد. در حقیقت ، تا زمانی که حداقل چهار سال با خدمات آنها نبودید ، نرخهای شما حتی افزایش نمی یابد.

امکانات

در کجا دیگر می توانید گزینه ای مقرون به صرفه را بیابید که ویژگی های مورد نظر شما را بدون اینکه سرعت روزانه کاربران انتظار داشته باشید را بیابید؟ ویژگی های موجود هزینه ای مناسب دارند ، اما هاستینجر نیز ارزش افزوده ای را ارائه می دهد که فراتر از پایه است. Hostinger همچنین از اکثر سیستم عامل ها ، MySQL و پرونده های FTP پشتیبانی می کند و برای وردپرس بهینه شده است.

در هر برنامه ای یک دامنه و سازنده وب سایت رایگان به نام Zyro وجود دارد که به هیچ کد نویسی یا مهارت طراحی نیاز ندارد. همراه با یک گواهی SSL رایگان برای تأیید اعتبار دامنه ، ذخیره نامحدود SSD و پهنای باند نامحدود و همچنین تصاویر رایگان که می توانید برای طراحی وب سایت ما استفاده کنید. این امر به شما امکان می دهد بدون توجه به ترافیک و میزان انبساط خود ، بدون پرداخت هزینه بیشتر ، مقیاس بالا یا پایین را انجام دهید. حتی برنامه مشترک مشترک آنها شامل 100 مگابایت پهنای باند و 10 گیگابایت ذخیره سازی است که برای هر مبتدی بسیار زیاد است.

سرانجام با Zyro می توانید چند ثانیه آرم حرفه ای بسازید. خلاقیت خود را با استفاده از Hostinger به خوبی استفاده کنید’ویژگی جدیدی که به شما امکان می دهد در هر زمان و بدون نیاز به طراح ، لوگوهایی را برای برند خود ایجاد کنید’کمک و آن’به راحتی نامیده می شود آرم ساز. تو می توانی’دلم براش تنگ شده.

نگران امنیت هستید؟ سپس از این واقعیت که هاستینگر تمامیت داده های شما را در اولویت قرار می دهد قدردانی خواهید کرد. با برنامه VPS آنها ، از رمزگذاری پیشرفته ترین صنعت لذت خواهید برد و تمام برنامه ها شامل پشتیبان گیری روزانه هستند.

پشتیبانی مشتری

آنها درباره ارزان بودن بحث و جدال نیستند ، اما این بدان معنی نیست که خدمات آنها امری عادی است. هاستینگر می داند که خدمات یک شرکت فقط به اندازه پشتیبانی از مشتریان وفادارش ارائه می دهد. فقط چند ساعت به ایمیلها پاسخ داده می شود. همچنین می توانید از طریق چت آنلاین زنده یا یک اینترکام یکپارچه 24/7/365 با آنها ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید مستقیماً از وب سایت آنها به یک پایگاه دانش گسترده و آموزش دسترسی داشته باشید.

دلیلی وجود دارد که این شرکت مورد علاقه 29،000،000 منشی و شمارش قرار گیرد. هاستینجر کلمات را کم نمی کند. آنها می گویند منظورشان چیست ، و منظورشان همان چیزی است که می گویند. وقتی این بستر میزبانی را انتخاب می کنید ، میزبانی قابل اعتماد و ارزان قیمت می توانید به آن اعتماد کنید.

3. محل سکونت – بهترین پشتیبانی و مهاجرت (3.95 دلار / ماه)

بهترین هاستینگ کلی برای قیمت / سرعت / سرعت و پشتیبانی بی نظیر

زمان بار: 475Ms
Uptime: 99.95
هزینه: 3.95 دلار در ماه
پشتیبانیچت زنده

از SiteGround.com بازدید کنید


محل سایت

تا کنون مورد علاقه ماست. تقریباً همه وب سایتهای شخصی و سایتهای جدید مشتری از Siteground استفاده می کنند. با آمدن آن در یک قیمت قیمتی کمی بالاتر از دو پسر دیگر ، با این حال کیفیت غیر قابل مقایسه است.

بررسی کامل سایت ما را بخوانید.

پشتیبانی بی نظیر

24/7 پشتیبانی که می تواند پاسخگوی کلیه سؤالات فنی باشد. پشتیبانی Siteground برای کارمندان بسیار مجرب خود جوایزی کسب کرده است. شما چیزی شبیه آن پیدا نخواهید کرد.

سرعت و زمان عالی

سایت مرکزی با مراکز داده واقع در سرتاسر جهان دارای سریعترین سرعت است.

نصب های یک کلیک و SSL رایگان

شما به معنای واقعی کلمه می توانید سایت جدید وردپرس خود را با یک کلیک نصب کنید. آنها همچنین SSL رایگان ارائه می دهند که برای افرادی که در سایت های خود پول می گیرند ضروری است. با این کار در مقایسه با سایر میزبانان سالانه 150-200 دلار صرفه جویی می کنید.

بهترین انتخاب برای مبتدیان

اگر تازه وارد وبلاگ نویسی یا راه اندازی سایت خود نیستید ، مطمئناً سایت سایت بهترین انتخاب برای newbies است. استفاده از یک رابط کاربری آسان برای استفاده آسان است.

4. Hostgator Cloud Hosting – Runner Up (فقط 2.99 دلار در ماه / ماه)

میزبان

زمان بار: 657Ms
Uptime: 99.4
هزینه: 2.99 دلار در ماه
پشتیبانیچت زنده

از HostGator.com بازدید کنید


میزبان

شامل: ایمیل رایگان ، پشتیبان گیری روزانه ، SSL رایگان (بسیار با ارزش) ، انتقال سایت ، سازنده وب سایت رایگان

Hostgator برای مدت طولانی یک راه حل میزبانی قابل اعتماد بوده است. هزاران مشاغل و وبلاگ نویسان به میزبان اعتماد دارند تا میزبان وب را برای کلیه سطوح مشاغل فراهم کنند.

بررسی کامل HostGator ما را بخوانید

پشتیبانی عالی

Hostgator ترکیبی از زمان با کیفیت و خدمات عالی را ارائه می دهد. این قیمت در یک قیمت بسیار مناسب نیز قرار دارد و با رشد کسب و کار / ترافیک شما برنامه هایی منعطف ارائه می دهد.

نرخ رقابتی

میزبان گیتور برای وب سایت های جدید نرخ های بسیار تخفیفی را ارائه می دهد و همچنین برنامه هایی منعطف برای همه نیازهای مختلف ارائه می دهد.

5. میزبانی A2 – بارهای سریع و بارگیری (3.92 دلار در ماه)

میزبان
زمان بار: 601Ms
Uptime: 99.1
هزینه: 3.92 دلار در ماه
پشتیبانیچت زنده

به A2Hosting.com مراجعه کنید


میزبانی A2

A2 میزبان با کیفیت دیگری است که خود را به پشتیبانی و قابلیت اطمینان خوبی می بالد. ما از A2 برای بسیاری از بسته های میزبان ما هم برای مشتریان استرالیایی و هم برای مشتریان آمریکایی / کانادایی استفاده کرده ایم. از همه شهرهای استرالیا خوب کار می کند.

بررسی کامل A2Hosting ما را بخوانید

The Other Guys – Subjects Failed for سرعتوقت تمام وقت یا پشتیبانی

بررسیهای باقیمانده همه افرادی است که ما طی چند ماه گذشته آنها را ردیابی کرده ایم. در حالی که اینها به هیچ وجه بد نیستند ، آنها به سه گروه برتر نمی آیند. معیارهای مورد نظر خود را برای تست های خود به یاد بیاورید ، سایتهای زیر حداقل یکی از معیارهای برتر را به نوعی شکست خورده اند.

در اینجا آنها به ترتیب و یا بیشتر از حداقل توصیه می شوند.

6. Bluehost – www.bluehost.com


تصویر

میانگین زمان کار: 99.74

میانگین زمان بار: زمان متوسط 1.765Ms (آزمایش شده از شهرهای استرالیا)

به Bluehost.com مراجعه کنید


میزبانی A2

اگر به اندازه کافی خوش شانس بوده اید که تا به حال به Bluehost خود راه پیدا کرده اید ، می دانید که به لطف بازخوانی پیشرفته فیس بوک آنها ، اکنون برای همیشه توسط تبلیغات Bluehost تحت تعقیب قرار می گیرید.  بسیاری از این تبلیغات چگونگی افتخار را دارند که Bluehost بهترین راه حل میزبانی آنلاین است.

در حالی که این یک انتخاب خوب است ، قطعاً بهترین نیست.

حقیقت این است که Bluehost قبلاً به عنوان یکی از میزبان های برتر وب شناخته می شد اما با گذشت سالها به طور مداوم در عملکرد خود عقب مانده اند.  سرعت صفحه آنها به طور مداوم کاهش یافته است و از داده های ما می توانیم روند افزایش زمان بارگذاری صفحه و عملکرد کندتر را در تمام سایتهای مستقر در Bluehost مشاهده کنیم.

اگر شما یک وبلاگ نویس هستید و به دنبال یک سایت شخصی نیستم ، من Bluehost را توصیه نمی کنم ، آنها سعی می کنند هر پنی را از شما فشار دهند. اگر یک شغل هستید ، قطعاً Bluehost را انتخاب نکنید. من از انتخاب برتر سایت ما استفاده می کنم و از Siteground استفاده می کنم.

بررسی کامل Bluehost ما را بخوانید

7. Arvixe – www.arvixe.com


تصویر

میانگین زمان کار: 99.71
میانگین زمان بار: 2.654Ms

بنابراین Arvixe غیر از این واقعیت است که سرورهای آنها بسیار کند هستند ، به خصوص برای بازار Aussie. زمان مقایسه آنها در مقایسه با برخی دیگر از افراد در واقع بسیار کم است.

خدمات متوسط ​​است. برخی از نمایندگان آنها از نظر فنی واجد شرایط نیستند و به سؤالات مبتنی بر اسکریپت ها پاسخ می دهند ، بنابراین احساس می کنید واقعاً با یک انسان واقعی صحبت نمی کنید.

بزرگترین چیز در مورد Arvixe ، بارهای صفحه آهسته است که می تواند بر تجربه کاربر و سئو شما تأثیر بگذارد.

8. iPage – www.ipage.com


تصویر

میانگین زمان کار: 99.84
میانگین زمان بار: 994Ms

iPage قطعاً یک انتخاب مقرون به صرفه است. من واقعاً شکایتی با آنها ندارم ، اما در مورد سرعت ، زمان و سرویس صفحه آنها نیز چشمگیر نیست..

iPage مانند خرید هات داگ 7-11 است. بله ، این شما را پر خواهد کرد و گرسنه نخواهید شد. کار انجام شد با این وجود گزینه های بسیار بهتری در هنگام میزبانی تقریباً با همان قیمت وجود دارد.

سرویس نیز ضربه خورده یا از دست رفته است. این واقعاً به عامل بستگی دارد. موارد معدودی ندارم که شرکت کنندگان بسیار مفید بودند و چند عامل که به نظر می رسید روز گذشته کار را تازه آغاز کرده اند.

9. میزبانی برای حرکت – www.inmotionhosting.com


تصویر

میانگین زمان کار: 99.87
میانگین زمان بار: 1020Ms


از میزبانی InMotion دیدن کنید

میزبانی InMotion یک انتخاب بسیار محبوب برای بسیاری از مشاغل مستقر در ایالات متحده است. آنها خدمات مناسب ، قیمت گذاری و پشتیبانی مناسبی دارند. مسئله اصلی این است که آنها بار بار صفحه را نسبت به سایر شرکت های هاستینگ تأخیر می کنند.

با قرار گرفتن اکثر مراجعین آنها در ایالات متحده ، پایگاه داده های خود را در اینجا مستقر نمی کنند’تنظیم خوبی برای شرکتهای استرالیایی.

اگر نبود ، InMotion مطمئناً در لیست ما بالاتر خواهد بود’برای بارهای صفحه بارگیری کمی که دارند.
بخوانید که چرا ما در بررسی های خود میزبان Inmotion # 7 را ارزیابی کردیم

10. FatCow – www.fatcow.com


تصویر

میانگین زمان کار:  به طور متوسط ​​ما در مورد دیدیم 99.83
میانگین زمان بار: متوسط ​​زمان بار بود 1432Ms از سیدنی / بریزبن ترکیب شده است.

میزبانی InMotion یک انتخاب بسیار محبوب برای بسیاری از مشاغل مستقر در ایالات متحده است. آنها خدمات مناسب ، قیمت گذاری و پشتیبانی مناسبی دارند. مسئله اصلی این است که آنها بار بار صفحه را نسبت به سایر شرکت های هاستینگ تأخیر می اندازند.

با قرار گرفتن اکثر مشتری هایشان در ایالات متحده ، پایگاه داده های آنها برای شرکتهای استرالیایی مناسب نیستند.

اگر بخاطر بارهای صفحه بارگیری ناچیز آنها نباشد ، قطعاً InMotion در لیست ما بالاتر خواهد بود.

11. پد میزبانی وب – www.webhostingpad.com


تصویر

میانگین زمان کار: تقریباً دیدیم 96.63
میانگین زمان بار: 1،821Ms از سیدنی ، بریزبن و کانبرا.

از این میزبان استفاده نکنید. زمان توصیه شده آنها خیلی کم است. من مشکوک هستم که آنها از سرورهای قدیمی استفاده می کنند که نمی توانند به کار خود ادامه دهند.

دلیلی ندارد که شما برای این نوع سرعت بار باید به طور منظم قیمت بپردازید.

پشتیبانی مشتری نیز ظالمانه است. آنها حتی نیمی از زمان جواب نمی دهند. فروشندگان دیگر نیز از شرایط خدمات محدودکننده خود یاد کرده اند.

پد میزبانی وب نرخهای بسیار کمی را ارائه می دهد ، اما ارزش آن را ندارد.

12. میزبان وب میزبان – www.webhostingbuzz.com


تصویر

میانگین زمان کار: 96.73
میانگین زمان بار: 1،734Ms

باز هم ، این انتخاب برتر ما نیست. پشتیبانی در واقع نسبتاً خوب بود و نرخ آنها معقول بود ، اما ما نمی توانیم از بار / خرابی آنها برآییم. با سرعت زیاد صفحه لجام گسیخته فقط برای ما بسیار کمی است.

توصیه نمیشود.

13. میزبان هیولا – www.hostmonster.com


تصویر

میانگین زمان کار: 99.63
میانگین زمان بار: 1،004Ms

میانگین سرعت صفحه ، بار بار و پشتیبانی. هیچ چیز عالی یا خیلی وحشتناکی برای گفتن در مورد Host Monster وجود ندارد. با این حال ، ما فکر می کنیم می توانید با Siteground یا یکی از 3 انتخاب برتر ما با همان قیمت ، کیفیت بهتری داشته باشید.

Monster Monster همچنین دارای دیتابیس هایی نیست که برای بازار Aussie بهینه شده باشند.

14. مترو میزبان – www.hostmetro.com


تصویر

میانگین زمان کار: 99.63
میانگین زمان بار: 1،424Ms

میزبان مترو با تبلیغات تهاجمی آنلاین و پیشنهاد “قفل قیمت” آنها که به تبدیل بسیاری از خریداران بالقوه آنها کمک می کند ، مشتریان جدید زیادی را بدست می آورد..

علیرغم این ارزش که آنها سعی می کنند جلوی خود را بگذرانند ، باید آن را صرف دریافت سرور مناسب می کردند زیرا زمان بارگذاری آنها مضحک است. با بارگذاری بارهایی مانند آنچه که ما تجربه کردیم ، نه تنها مجبور خواهید شد که بازدیدکنندگان سایتتان منتظر بمانند ، بلکه بر عملکرد بازاریابی آنلاین و حتی SEO شما نیز تأثیر خواهد گذاشت..

توصیه نمیشود.

15. میزبانی 24 – www.hosting24.com


تصویر

میانگین زمان کار: 99.78
میانگین زمان بار: 1،655Ms

من فکر می کنم شما می توانید این الگو را در اینجا ببینید.

سایت هایی که از موقعیت 1-5 پایین بیایند ، این افراد با بار بسیار کندتر هستند. میزبانی 24 هنگام بار بار می آید.

تقریباً مثل اینکه سرورهای آنها فقط در یک مرکز داده در سیبری هستند.

اگر یک سایت تجارت الکترونیکی را راه اندازی کرده اید و به فکر استفاده از این ارائه دهنده هستید … اجرا کن.

16. فقط میزبان – www.justhost.com


تصویر

میانگین زمان کار: 98.48
میانگین زمان بار: 1،055Ms

بنابراین Just Host هنگام بروزرسانی و بارگذاری صفحه ، بد نیست ، اما پشتیبانی از آنها به طرز بدی بد نیست. من مطمئن نیستم که چگونه یک شرکت حتی می تواند در سال 2019 در حالی که از چنین پرسنلی پشتیبانی ضعیف استفاده می کند ، عمل کند.

یک نکته دیگر ، آنها دارای یک سیستم قیمت گذاری مرتب هستند به این معنی که وقتی شما از خدمات مورد نظر خود استفاده می کنید می خواهید همان قیمت یک سرویس برتر را پرداخت کنید.

17. Site5 – www.site5.com


تصویر

میانگین زمان کار: 98.11
میانگین زمان بار: 1،155Ms

من چیزهای بدی برای گفتن درباره سایت ندارم. بعضی از مشتریهای حقوقی ما مدتی است که از آن استفاده می کنند و به نظر می رسد از این سرویس لذت می برند.

من می گویم همه چیز درباره سایت 5 در بهترین حالت است. مثل گرفتن یک ساندویچ ژامبون و پنیر ساده است. این شما را پر خواهد کرد ، اما شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

18. میزبان نه – www.hostnine.com


تصویر

میانگین زمان کار: 99.11
میانگین زمان بار: 851Ms

هاست نین برادر کوچک شرکت غول میلیاردر دلار به نام EIG است. با این گفته ما انتظار داشتیم که از این ارائه دهنده هاستینگ خیلی بهتر از نتایج نسبتاً متوسط ​​بدست آوریم.

پشتیبانی مناسب و معقول بود. سرعت صفحه خوب و به موقع بود ، اما با توجه به پشتوانه مالی خدمات آنها ، ما فکر می کردیم که کمی بیشتر از آنها انتظار داشته باشیم.

مسئله دیگری که ما به آن اشاره کردیم این است که کارمندان پشتیبانی آنها هنگام پایین آمدن سایتهای آزمون به ما اطلاع نمی دهند.

19. موشک میزبان – www.hostrocket.com


تصویر

میانگین زمان کار: 97.11
میانگین زمان بار: 757Ms

دوباره ، به طور متوسط ​​در سراسر صفحه. اگر این هزینه برای راه اندازی نسبتاً زیاد آنها نبود ، میزبان راکت را بالاتر از لیست قرار می دادیم (آنها هزینه ای را برای شما می پردازند).

برای همان ارزش ، با یکی از سه میزبان برتر ما بروید.

20. حرفهایهای سبز – www.greengeeks.com


تصویر

میانگین زمان کار: 98.11
میانگین زمان بار: 1،240Ms


از GreenGeeks دیدن کنید

Greek Geeks یک ارائه دهنده وب سازگار با محیط زیست است و دارای پشتیبانی بسیار جذاب ، بار و زمان به روز – حداقل در ایالات متحده است..

با این حال دیتاسنترهای آن فقط می توانند’با ترافیک مستقر در استرالیا برخورد کنید که به خوبی و آن’چرا در محل شماره 18 ظاهر می شود.

اگر شما مشتری مستقر در ایالات متحده هستید ، حتماً Green Geeks را پیشنهاد می کنم. نرخ آنها مناسب و معقول است و حتی در یک دامنه آزاد پرتاب می شوند.

21 مرحله میانی – www.midphase.com


تصویر

میانگین زمان کار: 95.81
میانگین زمان بار: 1،543Ms

فقط از فاز میانی استفاده نکنید. همه چیز وحشتناک.

این سیاست را با سیاست برگشت پول ترکیب نکنید و باعث می شود فکر کنید آیا آنها عمداً سعی در شکست دارند?

راهنمای خرید میزبانی وب

مگر اینکه شرکتی باشید که ماهانه بیش از 500000 بازدید داشته باشد ، هر یک از شرکتهای میزبان توضیح داده شده در زیر گزینه خوبی است.

به یاد داشته باشید که تمام شرکت های میزبان به شما امکان می دهند با افزایش تقاضای ترافیک یا خدمات ، مقیاس خود را افزایش دهید.

Uptime / قابلیت اطمینان

تصویر با کیفیت بالا از وب سرور در حال بارگیری اطلاعات آن است

به این فکر کنید که اساساً چند بار وب سایت شما پایین می آید. برای یک تجارت بزرگ این می تواند فاجعه بار باشد. شما مشتری خود را از دست خواهید داد و مطمئناً اعتماد به برند خود را از دست خواهید داد.

میزبان با کیفیت تقریباً هرگز پایین نمی روند و وقتی برنامه ریزی شده اند. بیشتر مواقع اخطار دریافت می کنید که نشان می دهد یک تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده یا مشکل فنی دیگری وجود دارد. میزبان با کیفیت حول این شرایط احتمالی برنامه ریزی می کنند و فقط در زمان خواب شما پایین می رود.

برخی از سایتهای مورد آزمایش ما بیش از 1800 مورد زمان خرابی داشتند. ��

تصویر با کیفیت بالا از وب سرور در حال بارگیری اطلاعات آن است

به این فکر کنید که اساساً چند بار وب سایت شما پایین می آید. برای یک تجارت بزرگ این می تواند فاجعه بار باشد. شما مشتری خود را از دست خواهید داد و مطمئناً اعتماد به برند خود را از دست خواهید داد.

میزبان با کیفیت تقریباً هرگز پایین نمی روند و وقتی برنامه ریزی شده اند. بیشتر مواقع اخطار دریافت می کنید که نشان می دهد یک تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده یا مشکل فنی دیگری وجود دارد. میزبان با کیفیت حول این شرایط احتمالی برنامه ریزی می کنند و فقط در زمان خواب شما پایین می رود.

برخی از سایتهای مورد آزمایش ما بیش از 1800 مورد زمان خرابی داشتند. ��

سرعت سایت

آیکون SITE SPEED

همه ما یک وب سایت سریع می خواهیم’تاخیر مشتری مدرن خراب است و هر چیزی بیش از 5 ثانیه بیش از حد طولانی است. با صفحات شتاب موبایل که از اهمیت بیشتری برخوردار است.

معیارهای برگشت ما در طی ده سال گذشته به ما امکان مقایسه میانگین بار بار در همه شهرهای اصلی استرالیا از جمله سیدنی ، بریزبن ، آدلاید را داده است..

ما این نتایج را با میانگین سرعت ایالات متحده مقایسه کردیم تا بار بار را کنترل کنیم. بار بارگذاری شده برتر ما بود 226ms و بدترین مطلق بیش از 2850 میلی متر بود (تقریباً 11.5X کندتر).

پشتیبانی مشتری

حمایت از مشتری خنده دار

پشتیبانی مشتری یک عامل بزرگ است. برخی خدمات بسیار خوبی دارند که سوالات شما در عرض چند ثانیه به شما پاسخ داده می شوند ، در حالی که دیگران تمام روز را در انتظار شما قرار می دهند. ما با برخی از ارائه دهندگان کار کرده ایم که حتی چت زنده را ارائه نمی دهند و در عوض از یک سیستم بلیط منسوخ استفاده می کنند.

بیا با آن روبرو شویم. شما یک ارائه دهنده میزبانی می خواهید که در آنجا 24/7 باشد. ��

به طور قطعی می توانم بگویم که سه شرکت میزبانی پیشنهادی برتر ما در مورد پشتیبانی میزبانی بهترین هستند. انتخاب برتر ما در واقع جوایز خوبی را برای خدمات مشتری خوب آنها بدست آورده است.

ما نیازی به آزمایش خدمات مشتری نداریم زیرا مدتی است که از آنها استفاده می کنیم.


  مهمترین جمله در یافتن میزبانی وب با کیفیت

  برای آن آماده هستید؟ “از میزبان وب ارزان خودداری کنید. ” 

  من نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم زیرا طی چند سال گذشته ما با صدها مشاغل که می خواهیم میزبان موجود خود را به ارائه دهنده دیگری مهاجرت کنند ، ویژگی های جدیدی اضافه کرده یا مشکلات فنی را برطرف کرده است ، برخورد کرده ایم..

  این مهم است که بدانیم صنعت میزبانی وب پر از کلاهبرداری است و افرادی که سعی در تهیه مبالغ هنگفتی از تازه کارها دارند (ما میلیون ها دلار صحبت می کنیم) این هاست ها از سرورهای با کیفیت بسیار پایین استفاده می کنند که هم در برابر نقض امنیت آسیب پذیر هستند و هم کاملاً فائق نمی آیند.

  اگر تعجب می کنید چه کسی است؟ بگذارید چند نام بگذاریم:

  • Godaddy آماده است تا 5 برابر قیمت عادی شما را شارژ کند.
  • راه حل های شبکه من به معنای واقعی کلمه نمی توانم چیزهای بدی را برای گفتن در مورد این شرکت پیدا کنم.

  نکته این است که اگر هزینه میزبانی ارزان را پرداخت می کنید ، می خواهید زمان انتقال به یک ارائه دهنده دیگر را دچار مشکل کنید و در فرآیند استفاده از یک ارائه دهنده ارزان تر ، در نهایت مبلغی را برای پرداخت هزینه های اضافی و اضافی 3-4 برابر خواهید کرد..

  من می دانم برای صاحبان مشاغل جدید یا وبلاگ نویسان صرفه جویی چند دلار در ابتدا بسیار حیاتی است اما در میزبان وب شما ارزان نیست.

  مشکلات مربوط به ارائه دهندگان ارزان قیمت به منظور مهم:

  1. نقض جدی امنیتی (13 کلمه عبور سرقت شده از یک میزبان تخفیف عمده)
  2. هزینه های قابل توجهی در مورد همه چیز وجود دارد 70-80 دلار برای SSL ، 20-30 دلار حفاظت از حریم خصوصی ، 20-30 دلار ثبت دامنه =اضافی 150-200 در سال :( :(
  3. همسایگی IP بد وب سایت شما را در رتبه بندی 1-5 برتر دشوار می کند (محله IP خود را بررسی کنید)

  میزبان استرالیا = بد
  میزبانی سنگاپور = خوب

  بله کمی کفر برای همه شما سخت Aussies می میرند. میزبان استرالیا بمکد. همیشه مکیده است. دان’اینجا باور کن’برخی از داده ها.

  تصویری که سرعت اینترنت استرالیا را نشان می دهد

  بله ، شماره 46. سه نقطه از تایلند پایین بروید. ��

  دلیل این نمره وحشتناک که واقعاً فاقد دردسر است’در طی چند سال گذشته دو برابر بهبود یافته است.

  • – فاصله -’باید این را برای شما توضیح دهم. هر کس هواپیما را در هر نقطه ای سوار کرده است می داند که ما از سایر نقاط جهان بسیار دور هستیم.
  • Companies شرکت های استرالیا عدم نوآوری – من’مدتی است که در این صنعت کار می کنید و شخصاً با برخی از بزرگترین مدیرعامل ISP یا میزبان شرکت میزبان ملاقات کرده ام. آنها از نوآوری خودداری می كنند و با كنترل درصد زیادی از میزبانی استرالیا و خواستار نرخ های گزاف ، احساس راحتی می كنند با این حال، یک راه حل وجود دارد……

  کابل اینترنت زیردریایی نیلی را ببینید.

  تصویر کابل زیر آب نیلیاین سیم ابتکار عمل توسط SubPartners ، Telstra ، Indosat Ooredoo و Singtel برای ارتباط استرالیا با سنگاپور مطرح شده است. این سیم در واقع دو مجموعه فیبر نوری با ظرفیت برجسته برای 20 ترابیت در ثانیه است.

  گرچه فکر می کنید این هیچ ارتباطی با هاستینگ ندارد ، سرعت سریعتر این امکان را به بازدید کنندگان داخل و خارج از استرالیا می دهد تا به اطلاعات بسیار کارآمدتری دسترسی پیدا کنند.

  به همین دلیل میزبان پیشنهادی من با استفاده از یک مرکز داده جدید با نام تجاری جدید مستقر در سنگاپور….
  ×


  انواع میزبانی توضیح داده شده است

  انواع میزبانی وبهنگامی که شما برای اولین بار خواندن در مورد گزینه های مختلف برای میزبانی را شروع می کنید ، می تواند کمی خسته کننده باشد. به نظر می رسد انتخاب های بی پایان با هر سرویس میزبانی وجود دارد وعده می دهد که بهترین آنها برای نیازهای شماست. نقاط قیمت آن را از همه ناشناخته تر می کند.

  برخی از ارائه دهندگان قصد دارند ارزانترین قیمت انسانی را با آنچه که به نظر می رسد قیمت های نامشخص ارزان قیمت 1-2 دلار در هر ماه است به شما ارائه دهند. سایر موارد حتی میزبانی را به صورت رایگان ارائه می دهند. علیرغم این تازه ها ، اغلب بسته های میزبانی بسیار قدرتمند را که لازم ندارند انتخاب می کنند.

  قانون ساده انگشت شست که به آن می چسبیم – یک راه حل میزبانی ساده دریافت کرده و سپس به بسته های نهایی بالاتر تبدیل شوید.

  به عنوان مثال ، ارائه دهندگان مانند SiteGround برنامه های بسیار انعطاف پذیری ارائه می دهند که به سایت ها اجازه می دهد تا با افزایش ترافیک ، میزبان ها را با هم مقایسه کنند.

  کدام برای شما مناسب است?

  اکثر برنامه های میزبانی را می توان به پنج نوع اصلی طبقه بندی کرد: مشترک ، VPS ، Cloud ، اختصاصی و نمایندگی فروش. بیایید به هر یک از آنها نگاه کنیم.

  میزبانی مشترک

  وقتی نوبت به ارزان ترین برنامه ها برای سایت های جدید میزبانی مشترک می رسد ، آن است. فکر کنید که اجاره آپارتمان در یک مجتمع شلوغ بزرگ است. هر چه میزبان اشتراکی از کیفیت بهتری برخوردار باشد ، فضای بیشتری در آپارتمان شما وجود دارد ، اما هرگز به گفته خود دارایی خود را ندارید.

  میزبان های مشترک ارزان قیمت بسیاری از مردم را نه تنها در همان ساختمان بلکه حتی در همان اتاق در هم می کشند.

  این آپارتمان آدرس IP وب سایت شما خواهد بود. ایده میزبانی مشترک این است که اکثر وب سایت ها رفت و آمد زیادی ندارند بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که به آنها منابع سرور قابل توجهی اختصاص یابد. درعوض آنها می توانند این منابع را با تعداد زیادی سایت دیگر به اشتراک بگذارند.

  برای مشاغل کوچک و وبلاگ نویسان میزبانی مشترک ارزان ترین گزینه میزبانی وب در دسترس است. هنگام استفاده از هاست اشتراکی ، اطمینان حاصل کنید که یک دیتاسنتر را انتخاب کرده اید که به بازدید کنندگان بالقوه وب شما نزدیکتر است.

  VPS

  میزبان VPSهنگامی که از قابلیتهای ارائه شده توسط میزبانی مشترک به راحتی پیشی گرفتید ، تعداد زیادی از افراد برای یک انتخاب می کنند سرور خصوصی مجازی یا VPS. این شبکه ها بدون نیاز به پرداخت سرور اختصاصی ، به شما قدرت افزوده می دهند. از آنجا که تعداد کمتری از بازدیدکنندگان از سرور شما بازدید می کنند ، می توانید از VPS انرژی بیشتری انتظار داشته باشید.

  یکی دیگر از مزایای استفاده از VPS ، کنترل کامل سرور است. آی تی’در واقع مانند خانه خود بودن است. بدون نیاز به اشتراک آن با هر کس دیگری.

  ابر

  میزبانی ابر به تازگی با سرویس هایی مانند Cloudflare که در سراسر ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرد بسیار محبوب شده است. مانند VPS کار می کند ، اما هیچ آدرس فیزیکی اختصاصی وجود ندارد ، در عوض سرور بر روی صدها رایانه توزیع می شود. این نتیجه باعث بارگذاری سریعتر می شود و یک راه حل بسیار مقیاس پذیر است.

  یکی از بهترین قسمت های استفاده از هاست مبتنی بر Cloud ، دومین موردی که می خواهید سرعت خود را در تمام مدت زمان لازم بالا ببرید درخواست سریع شرکت میزبان است. همچنین می توانید به راحتی از پردازنده و فضای دیسک خود استفاده کنید.

  اگر بروزرسانی و امکان مقیاس گذاری بسیار سریع نگرانی برای تجارت شما محسوب می شود از آنجایی که باید به طور جدی میزبانی مبتنی بر ابر را در نظر بگیرید. همه بررسی های ما راه حل های مبتنی بر ابر را نیز ارائه می دهند.

  با داشتن هاست ابری شما قادر به دسترسی به چندین سرور هستید که به شما امکان می دهد از مراکز داده مختلف استفاده کنید و همچنین اطلاعات خود را خصوصی و ایمن نگه دارید.

  اختصاصی

  گزینه برتر خط میزبانی اختصاصی است. این بدان معناست که در واقع شما یک سرور کامل دارید که به عملکرد وب سایت شما متعهد است.

  اینها عالی هستند اگر در حال انجام چندین معامله مالی در وب سایت خود باشید یا اصلاً نگران صعود نیستید. آنها همچنین بالاترین سطح امنیتی را ارائه می دهند.

  میزبانی مبتنی بر نمایندگی فروش

  نمایندگی فروش میزبانبه میزبان نمایندگی مانند میزبان وب سفید با برچسب فکر کنید. در اصل شخص A سرور را حفظ می کند در حالی که شخص B میزبانی را می فروشد انگار که خود میزبان میزبان هستند.

  میزبانی نمایندگی فروش به شما امکان می دهد از هر یک از فرم های ذکر شده در بالا میزبانی استفاده کنید: اختصاصی ، VPS ، ابر و اشتراکی.

  فروشندگان اغلب دسترسی به سرورهای اصلی یا سرورهای با ظرفیت بالا را به صورت عمده خریداری می کنند و سپس بخش های مختلف آن را به وب سایت های مختلف اختصاص می دهند. میزبانی از این طبیعت همچنین نیاز به دانش فنی بسیار بیشتری در مورد cPanel و سایر جنبه های میزبانی دارد.

  میزبان CMS مختلف

  CMS یا سیستم مدیریت محتوا به کاربر امکان می دهد محتوای جدیدی اضافه کند یا محتوای قدیمی را در وب سایت خود تغییر دهد. این اساساً رابط کاربری اوست. CMS های مختلف با برنامه های مختلف میزبانی کار می کنند و برخی از آنها برای اهداف مختلف مناسب تر هستند.

  هاستینگ وردپرس

  76٪ وب سایتهای آنلاین از WordPress استفاده می كنند و تقریباً مشهورترین CMS آنلاین است. در سال 2003 راه اندازی شد و این برای بهترین وبلاگ نویسان یا مشاغل کوچک به بهترین انتخاب تبدیل شده است. وردپرس طیف گسترده ای از ویژگی ها و ابزارهای سفارشی را امکان پذیر می کند. مقاله مفصل ما را در مورد بهترین هاست های وردپرس در استرالیا بخوانید.

  به سرعت نصب می شود و از امنیت بسیار خوبی برخوردار است. همچنین پشتیبانی از یافتن وردپرس بسیار آسان تر است. اگر پیش از این وب سایت راه اندازی نکرده اید ، من استفاده از وردپرس را به شدت پیشنهاد می کنم. کمی عادت خواهد کرد ، اما این نان و کره دنیای آنلاین است.

  میزبانی وب PHP

  میزبان PHPPHP یک زبان مدرسه قدیمی است که از کد / زبان برنامه نویسی سمت سرور استفاده می کند. اصطلاح PHP در ابتدا این اصطلاح را ارجاع داده بود “صفحه اصلی شخصی”.

  هر زمان که از WordPress ، Joomla یا Drupal استفاده می کنید’در اصل با استفاده از اسکریپت PHP برای ایجاد دستورات و اضافات استفاده می شود. WordPress CMS به کاربر UX دوستانه و تطبیق پذیری زیادی را می دهد. اگر توابع و برنامه های بسیار خاصی دارید می خواهید در سایت خود نصب کنید’ پیشنهاد می کنید یک توسعه دهنده PHP دریافت کنید.

  وب سایت های مبتنی بر جاوا

  جاوا در درجه اول برای برنامه های وب استفاده می شود. هر وب سایتی که گرافیک و تصویری فانتزی داشته باشد ، از نوعی جاوا اسکریپت استفاده می کند.

  با گذشت سالها محبوبیت آن برای وبلاگ نویسان و مشاغل کوچک از دست داده است. با این حال ، برای سایت های بزرگ الکترونیکی مانند Ebay یا Amazon ، همه جاوا اسکریپت است. اگر به دنبال ویژگی های فوق العاده عالی نسبت به جاوا اسکریپت هستید ، همان چیزی است که شما نیاز دارید.

  جوملا

  جوملا CMS دیگری مانند وردپرس است. این احتمالاً دومین پلتفرم محبوب CMS است. قطعاً استفاده از WordPress آسان نیست. من شخصاً دوست ندارم از جوملا استفاده کنم و به همه مشتریان خود توصیه می کنم از WordPress استفاده کنند زیرا من آن را دوست دارم بیشتر از نظر سئو.

  میزبان های مبتنی بر Windows یا Linux

  به یاد داشته باشید قبل از اینکه در مورد سرورهای اختصاصی صحبت کردیم?

  هر سرور به سیستم عامل (سیستم عامل) نیاز دارد. این بدان معناست که میزبانی شما آسانتر مبتنی بر لینوکس یا ویندوز است. بیایید تفاوت ها را بررسی کنیم.

  پنجره ها

  ویندوز-آرمویندوز پرچمدار مایکروسافت است. انتخاب میزبان مبتنی بر ویندوز به شما امکان می دهد Window را اجرا کنید’پایگاه داده ها / برنامه ها و اسکریپت های برنامه نویسی پیچیده تر مانند ASP.Net. ویندوز انعطاف پذیری بیشتری نسبت به اسکریپت های استاندارد ارائه می دهد ، همچنین می توانید بدون هیچ مشکلی از PHP یا حتی MySQL استفاده کنید. در اکثر موارد ، میزبان مبتنی بر ویندوز بیش از میزبان لینوکس هزینه کمتری دارد. خرابی سیستم ویندوز نیز کمی متداول است.

  میزبان لینوکس

  بیشتر سرورهای جهان بر روی لینوکس کار می کنند. این استاندارد صنعت و با دلیل خوب است. سرورهای لینوکس قابل اطمینان هستند و تقریباً می توانند تمام اسکریپت ها و زبان های برنامه نویسی مدرن را کنترل کنند. اکثر برنامه ها همچنین بدون مشکل می توانند بر روی لینوکس اجرا شوند. سیستم های لینوکس گاهی اوقات به عنوان LAMP به معنی لینوکس ، آپاچی ، My SQL و PHP (تمام اسکریپت های برنامه نویسی برای هاستینگ وب) گفته می شوند..

  چه معامله ای با هاستینگ نامحدود دارد?

  شما می شنوید بسیاری از ارائه دهندگان میزبان چیزی در مورد برنامه های نامحدود را ذکر می کنند. یا به صورت پهنای باند ، ذخیره سازی یا ایمیل. با این حال ، خواندن چاپ خوب مهم است!

  اساساً تمام آنچه در یک توضیح ساده وجود دارد این است که آنها محدودیتی خاص برای منابع شما تعیین نکرده اند. اگر وارد TOS (شرایط خدمات) شوید ، معمولاً می توانید معنی آنها را بفهمید. پیشنهاد نامحدود در شرایط معقول تنظیم شده است. به طور متوسط ​​خدمات میزبانی مشترک نمی تواند 500K بازدیدکننده داشته باشد در ماه یا ارسال 10K ایمیل در روز.

  پیشنهاد نامحدود معمولاً بیشتر از هر کاری یک تکنیک پا به در است. بنابراین بیش از حد از پیشنهاد نامحدود دلگیر نشوید ، آنچه مهمتر است سرعت بارگذاری است. یک سرور ممکن است پهنای باند نامحدود به شما دهد اما با چه سرعتی?

  این برای بررسی ما است. اگر شما هرگونه سؤالی دارید ، فقط نظری را در زیر بگذارید و من خوشحال می شوم که به هر چیزی که پیش می آید پاسخ دهید. �������� 

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map