מדריכים לעולם המופלא של אירוח

אירוח אתריםז’ברוך הבא למדרי האירוח שלנו. הדבר הראשון שאני רוצה לומר הוא תודה שעצרת לידנו ואנחנו מבינים שיש המון מידע בדף זה. אז החזיקו את הכובעים ותנו לי להסביר את הדרך הטובה ביותר להשתמש בזה!


החלק העליון של דף זה המדריכים המומלצים שלנו. אלה יעזרו לכם למצוא מארחי אתרים מובילים שלדעתנו הם בחירה מצוינת עבור כל מי שמחפש לקבל אירוח או שדרוג חדשים. להלן רשימה ארוכה של המארחים שאנו לא עושים’ממליץ.

בכל שלב בתהליך זה אם אתה מרגיש שאתה לא’אני לא מבין או רוצה שמידע מפורט יותר יפגע בלשונית אנשי הקשר בחלק העליון ואני’אשמח לענות על השאלות שלך באופן אינדיבידואלי. בשל נפח המיילים אנא תן לי כמה ימים לעבור אותם! תודה!

מארחים מומלצים שאנחנו אוהבים & # x2665;

סמל לוגואזור משחקים ★★★★★ – SG היא המארחת המובילה שלנו בשנתיים האחרונות והמשיכה להרשים אותנו במחויבותם הבלתי פוסקת לתמיכה ואירוח איכותי.

אירוח A2 ★★★★ – מתמודד חזק נוסף לתואר המארח הטוב ביותר בארץ. A2 הוא מארח איכותי המציע כמה חבילות נהדרות במחיר הגון.

לוגו כחולמארח כחול ★★★ – Blue Host היה קיים כל עוד באינטרנט היו ממים (איזו בדיחה צולעת). בכל אופן, הם ישנים והם מציעים אירוח איכותי ומחירי ערך. קרא את המדריך שלנו כדי למצוא איזו תוכנית מתאימה לך ביותר.

HostGator ★★★ – HG היא בחירה מומלצת נוספת לאירוח אתרים, אם כי היא אינה קיימת’לא הכי טוב לומר. קרא את הביקורת שלנו כדי לגלות את האמת העומדת מאחורי התמחור שלהם.


מאמרים מומלצים להפוך לאשף וורדפרס ובלוגר

כיצד להפעיל בלוג (מדריך Kickass המלא) – כל מה שצריך לדעת על הקמת בלוג. אני ממש אחזיק ביד שלך ואעביר אותך בכל שלב בתהליכים בהקמת אתר משלך עם תמונות לכל שלב בדרך. ��

8 שלבים לבניית הבלוג שלך – ישנם כמה צעדים חשובים לתכנון בלוג מצליח ולהפיכתו לשגשוג. כיסינו כמה מהמרכיבים הגדולים ביותר לעשות זאת ולספק לכם מסגרת ליצירת אתר משלכם.

22 דרכים לשמור על בטיחות האתר שלך – האקרים, האקרים ועוד האקרים. אבטחת אתריםהחבר’ה הרעים האלה מנסים להיכנס לאתרי ה- WP שלך כל יום. פוסט זה מכסה 22 דרכים קלות ליישום לעצורן.

הכלים המובילים שלנו לשיווק בדוא”ל – השתמשנו כמעט בכל כלי שיווקי דוא”ל שקיים בחוץ ובפוסט זה אנו מכסים אילו מהם הם המועדפים עלינו.

מהם סוגים שונים של אירוח – הכרת תכניות האירוח השונות חיונית לבחירת תוכנה שמתאימה לצרכים ולמטרות שלך.

המארחים המובילים בניו זילנד – מאמר זה מיועד לכל בני ניו זילנד שלנו. הוא השווה את המארחים המובילים ב- NZ וחולק את הבחירות המובילות שלנו.

בוני אתרים הטובים ביותר – בוני אתרים הופכים פופולריים יותר ויותר. הם מאפשרים למשתמשים להשתמש בעורך גרירה ושחרור ממש קל לשימוש ואינטואיטיבי. התמקדנו בעורכים הקלים ביותר לשימוש בפוסט זה.

האירוח הטוב ביותר בסינגפור – כתבנו את הביקורת הזו לחברים שלנו בסינגפור כי עסקנו בכמה עסקים שנמצאים שם. פוסט זה אעזור לכם להשוות בין המארחים הסינגפוריים השונים ולמצוא אחד שמציע ערך רב לכסף.

מארחים הודים מובילים – אנחנו אולי הטובים ביותר באוסטרליה בביקורות על אירוח אתרים, אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להסתדר בשוק ההודי, האם זה!

VPNs הטובים ביותר – עברנו את 15 ספקי ה- VPN המובילים ברחבי העולם כדי לנסות למצוא את הטוב ביותר לתפקיד.

כיצד להקים עסק מקוון – למי ששוקל כיצד לפתוח עסק מקוון ורוצה לדעת שזה המדריך בשבילכם.

SSL – מהי SSL ומדוע אתה צריך לדעת להגדיר אותה בצורה יעילה.


ביקורות ספציפיות לתכנית אירוח

אנו מבינים שיש אנשים שאוהבים לחפש לפי קטגוריות של אירוח או לפי סוגים שונים. יש לנו מכוסים! אנחנו’עברנו כמה מהמארחים המובילים שלנו עבור כל אזור ושיתפנו כמה מהנתונים שלנו במהלך השנים האחרונות כדי לתת לכם מושג טוב יותר לבחור מהם.

מארחי וורדפרס – WP או וורדפרס הם אחד הקלים לשימוש בפלטפורמות אירוח או מערכות ניהול תוכן (CMS בקיצור). אלה נמצאים בכל מקום בעולם האירוח ומציעים גמישות מדהימה. WP אולי יהיה מאתגר לשימוש בהתחלה אבל זה’זה קל מאוד ללמוד.

מארחי VPS – שרתים פרטיים וירטואליים הם אפשרות אירוח מתקדמת יותר שטוב לאנשים המחפשים להקים אתרים מרובים או להריץ יישומים מבוססי אינטרנט באופן מקוון.אירוח vps

מארחי מסחר אלקטרוני – בין אם אתה’בהתחלת אתר Shopify או מותג Ecom משלך, הסקירה שלנו מכסה כמה מהבחירות המובילות שם בהתבסס על החוויה שלנו בהקמת למעלה מ- 15 אתרי אינטרנט למסחר אלקטרוני..

מארחים זולים – כשמדובר באירוח זול יש הרבה זבל בחוץ. אתה’אני רוצה להתרחק מהנורא באמת בכל מה שקשור לאירוח זול ולחפש מבצעים על מארחי פרימיום. המדריך שלנו יעזור לכם לעשות בדיוק את זה.

מארחים לעסקים קטנים – חברות קטנות ובינוניות דורשות אתרים המקדמים תדמית מקצועית של העסק אותו הם מייצגים. אתה יכול’אני לא יכול להרשות לעצמי לקוח פוטנציאלי לבקר באתר האינטרנט שלך ולמצוא אותו’זה לא מתפקד או איטי מדי. בחירת המארח הנכון תעזור לכם להימנע מבעיה זו

אירוח דרופל – דרופל הוא CMS נוסף, כמו וורדפרס הוא מציע חבילה של אפשרויות ופונקציונליות שקל למדי להשתמש בהן. מדריך זה עוזר לך למצוא מארחים המותאמים לאתרים מבוססי דרופל.

מארחי דוא”ל – מארחי דוא”ל נהדרים לעסקים שרק רוצים לקבל שירותי דוא”ל מהשורה הראשונה לעובדים שלהם או לעצמם. סקרנו את ארבעת החבר’ה המובילים במרחב והתמקדנו באבטחה ופרטיות.

אירוח בענן – בדומה ל- VPS, מארח ענן מאפשר לך להפעיל הכל באופן מקוון מבלי שתצטרך לעשות הרבה בצד השרת. התבונן בפוסט שלנו המכסה אילו הם הטובים ביותר.


מארח שני טוב מארחים לא טובים

HostPapa – לא רע, אבל בהחלט ניתן לומר שהמארח פאפא באמת נפל מאחור בשנים האחרונות. לוגו של hostpapaהן היו אחת החברות המקוריות לאירוח אתרים, אך איננו יכולים להמליץ ​​עליהן כעת באמינות כלשהי.

אירוח InMotion (בקרוב) – למרות שמארח איכותי מבחינת רבים, In Motion הוא ממוצע מאוד במקרה הטוב ואינו עומד באף הסטנדרט הגבוה שהצגנו עבור המארחים המומלצים שלנו.

אירוח iPage פעם אהבתי את iPage עד שהתחילו להציף את השרתים שלהם עם יותר מדי חשבונות אירוח משותפים והשירות והאיכות שלהם באמת צנחו.

DreamHost – Dreamhost מקדם את עצמו כפתרון אירוח אתרים ברמה גבוהה, עם זאת, הייתי אומר שאתה יכול להשיג את אותן חבילות אירוח איכותיות עבור חלק מהמחיר מ- SG.


מארח שלא נוכל להמליץ ​​עליו – עקה – מארחי ה”תרחק ממקום “

הוזהרתם ובכן אני מבין ש 90% מאלו הם אוסטרלים. הנתונים אינם משקרים.

עיר עיר – מחירים גבוהים, uptimes נמוכה ושירות גרוע. אנחנו לא יכולים להמליץ ​​על החבר’ה האלה.

אירוח חשוב (בקרוב) – מאסר הכל. Crucial היא חברה ותיקה שבאופן בסיסי מוכרת את שירותיה עבור גבוה מדי.

רישום נטו – למרות שהם לא נוראים, הם בהחלט לא עומדים בתקן אפילו להיחשב “טובים”. הייתי מתחמק מחברת אירוח זו.

פסיפיק דיגיטלי – Digital Pacific אינו מארח מומלץ מכמה סיבות. תוכל לקרוא את הביקורת כדי לגלות עוד.

פנתור  – הדבר היחיד שפנתור מטיף לו הוא כרטיס האשראי שלך. ישנן בחירות טובות יותר לדעתנו.

VentraIP – לאהבת אתרים מהירים, הרחק.

תחום מטורף  – אם התחום המטורף שם לא היה סימן אזהרה שהחבר’ה האלה הם מארחים מוכשרים, אני לא יודע מה עוד יהיה.

זובר – ממוצע הכל חוץ ממחירי הוצאות.


אבטחת אינטרנט 101

עם יותר אנשים שמבלים זמן רב יותר באינטרנט, כמות המידע שאנו חולקים ומקבלת עולה במהירות. עם זה מגיעים כמה חששות קשים לפרטיות. להלן מספר מדריכים מעולים בנושא פרטיות ואבטחה באינטרנט.

פרטיות אוסטרליה (VPN / ביקורות על אבטחה מקוונת) – ידידנו ראיין ספרי הכין רשימה ענקית של ספקי ה- VPN המובילים בחינם ומשלמים עבור כל לקוח באוסטרליה או בסביבתה. יש גם שפע של מידע נהדר אחר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map