15 بهترین تولیدکننده نام دامنه

نام دامنه یافتناگر فرایند تلاش برای انتخاب نام دامنه را طی کرده اید ، می دانید که این کار بسیار ساده است.


شما’دوباره در جستجوی نام دامنه ای هستید که افراد به خاطر خواهند آورد ، چیزی که معنایی دارد ، و چیزی که دقیقاً توصیف کننده نام تجاری شما در مورد آن است.

حتی اگر در جستجوی خود باشید میزبانی وب یک نام دامنه پیدا می کنید که همه این جعبه ها را بررسی می کند ، ممکن است متوجه شوید که نام دامنه قبلاً گرفته شده است. یا .com شما می خواهید با نام دامنه قبلاً گرفته شده باشد. بنابراین شما به صفر برگشته اید. برنامه ریزی بیشتر ، توجه بیشتر و سردرد بیشتر.

آیا می دانید ابزارهایی در دسترس هستند تا به شما در یافتن نام دامنه مناسب کمک کنند؟ در این مقاله ، ما به دنبال یافتن 15 تولیدکننده نام دامنه با امید به یافتن یک مورد مناسب برای شما هستیم.

برخی افراد از این ابزار غافل می شوند زیرا فکر می کنند فقط برای تولید نام های تجاری است.

حقیقت این است که Shopify Business Name Generator همچنین در ارائه ایده های نام دامنه کار بسیار خوبی انجام می دهد.

این فرآیند را با وارد کردن کلمه کلیدی مورد نظر برای نام دامنه خود شروع کنید.

از آنجا به شما داده می شود صدها پیشنهاد. سایت شما را به ایجاد یک تشویق می کند خرید فروشگاه با استفاده از نام دامنه ای که ارائه می دهند.

با این حال ، شما می توانید نام دامنه ای را که تهیه کرده اند بگیرید و برای خرید آدرس به جای دیگری بروید. پیشنهاد می کنیم از پسوند .com استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد Shopify را به بهترین وجه ما بخوانید نوشتن پلت فرم تجارت الکترونیکی.

2. جستجوی دامنه را بیاموزید

با این ابزار ، کل شما جستجو با استفاده از فقط یک کلمه کلیدی شروع می شود. از آنجا ، شما می توانید گزینه های دامنه را جستجو کنید. اگر نتایج جستجوی شما صدها یا حتی هزاران ایده نام دامنه را برمی گرداند ، تعجب نکنید.

تمام نتایج برگشت داده شده دامنه .com است. برخی از ویژگی های این ابزار شامل امکان جستجو برای دیدن اینکه آیا ایده های نام دامنه شما در دسترس هستند ، تاریخچه جستجوی خود را ردیابی کنید ، نام دامنه مورد نظر خود را ذخیره کنید و موارد دیگر.

اگر در مورد نام دامنه ایده ای مبهم دارید اما به کلمات کلیدی نیاز به کمک دارید ، این یک ابزار عالی برای استفاده است.

3. NameStall

NameStall می تواند در جستجوی نام دامنه به شما کمک کند. این ابزار به شما امکان می دهد تا نام دامنه های موجود را جستجو کنید با استفاده از کلمات کلیدی و فیلترهای دیگر مانند:

 • کلمات اساسی انگلیسی
 • بخش هایی از سخنرانی
 • کلمات کلیدی محبوب
 • دسته بندی های صنعت

شما همچنین می توانید در ابتدای دامنه خود یا در انتها مشخص کنید که کلمات کلیدی را در کجا قرار می دهید.

می توانید آدرس وب خود را بصورت کپی شده تعیین کنید و همچنین افزونه ای را که می خواهید برای آدرس خود تعیین کنید. گزینه هایی برای نام دامنه از جمله مواردی که گرفته شده و همچنین موارد موجود در اختیار شما قرار می گیرد. با کلیک کردن ساده “ثبت نام,” شما قادر خواهید بود نام دامنه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

NameStall یک ابزار جستجوی دامنه فوری و ابزاری برای ارائه پیشنهادهای نام دامنه دارد. آنها لیستی از نامهای دامنه و همچنین کلمات کلیدی پردرآمد را ارائه می دهند که ممکن است از آنها به صنعت خود استفاده کنید.

4- اسم مش را بزنید

Name Mesh اگر تعدادی از کلمات کلیدی را در نظر داشته باشید عالی عمل می کند. دو یا سه کلمه کلیدی را انتخاب کنید و سپس آنها را در جعبه جستجو قرار دهید. از آنجا ، این ابزار باعث ایجاد لیست شما می شود. این ابزار با استفاده از دسته هایی مانند:

 • سئو
 • جدید
 • مشترک
 • کوتاه

پس از جستجوی کلمات کلیدی ، شما می توانید نتایج را با استفاده از پسوند دامنه ، طول دامنه یا دامنه های ثبت نشده فیلتر کنید. Name Mesh همچنین کلمات کلیدی دیگری را که ممکن است بخواهید جستجو کنید پیشنهاد می کند.

5- پنابی

Panabee ابزاری است که به شما امکان می دهد با دو کلمه کلیدی شروع کنید. از آنجا ، پیشنهادات نام دامنه شروع به بیرون می کند. Panabee این امکان را برای شما فراهم می کند که یک نام دامنه تولید کنید ، یک نام تجاری را جستجو کنید و یک نام دامنه را جستجو کنید.

اگر نام دامنه ای که می خواهید از آن استفاده شود گرفته شده است ، می توانید به GoDaddy مراجعه کنید تا ببینید که آیا پسوندهای دیگری با همین نام دامنه وجود دارد یا خیر؟.

اگر شما’مانند هر گزینه ای که به شما داده می شود ، Panabee به شما اجازه می دهد تا اصطلاحات مرتبط را مشاهده کنید که می توانید برای آنها جستجو کنید. پانابی نمی کند’اگر فقط نام دامنه انتخابی خود را به كار می برید ، به شما نشان می دهد كه آیا این مورد را در اختیار شما قرار می دهد’به عنوان نام کاربری در رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد.

6. عدم امکان!

غیرممکن! تفاوت کمی در ایجاد نام دامنه دارد ، برخلاف برخی از ابزارهای دیگر ما’قبلاً هم اشاره کردم.

شما با معرفی یک کلمه کلیدی شروع می کنید. سپس, افعال ، اسمها و صفت ها را انتخاب می کنید که می تواند به آغاز یا پایان کلمه کلیدی شما اضافه شود.

شما’به این گزینه داده می شود که بین چهار حرف ، پنج حرف یا یک گزینه شش حرفی را انتخاب کنید. یا می توانید تصمیم بگیرید که هر چیزی را با کلمه کلیدی خود مخلوط کنید.

شما با ایده های سرگرم کننده ای که با آنها قدم می زنید تعجب خواهید کرد. اگر برخی از ایده ها را دوست دارید ، برای خرید نام دامنه به GoDaddy مراجعه کنید.

7. من اسم خود را می خواهم

من اسم خود را می خواهم بهتر است کار کند اگر از قبل نام دامنه را در ذهن داشته باشید که می خواهید استفاده کنید.

آدرس مورد نظر خود را وارد کنید و من می خواهم نام من در صورت موجود بودن به شما بگوید.

اگر اینگونه نباشد ، آنها گزینه های جایگزین و چقدر هزینه آنها را به شما نشان می دهند. برای جلوگیری از دامنه‌های غیرقابل استفاده از ابزار فیلتر استفاده کنید.

8. ایده های جالب نام

این ابزار تولید کننده نام تجاری است که به شما امکان می دهد نام دامنه شما را در دسترس داشته باشید به شما اطلاع می دهد.

یکی از ویژگی های جالب این ابزار این است که به شما امکان می دهد گزینه های خود را بر اساس مواردی مانند موارد دیگر فیلتر کنید پایه مشتری و اندازه مشاغل شما, همه با هدف کمک به شما برای یافتن نامی که در کسب و کار شما مطابقت دارد.

برخی از ویژگی های پیشرفته به شما امکان می دهد طول کلمه کلیدی و محل کلمه کلیدی خود را انتخاب کنید’انتخاب کردم.

شما’می توانید ببینید که آیا نام دامنه در دسترس است یا خیر ، و اینکه آیا دسته توییتر توسط شخصی استفاده شده است یا خیر.

9. نقطه-o-ماده

اگر می دانید نام دامنه را می خواهید اما نمی دانید از کجا شروع کنید ، Dot-o-Mater برای شما مناسب است. این سرویس به شما امکان می دهد تعدادی دسته را انتخاب کنید به عنوان شروع و پایان نام دامنه خود استفاده کنید.

شما یک لیست زیبا از گزینه های تصادفی دریافت خواهید کرد. حتی اگر ایده هایی در ذهن داشته باشید حتی می توانید کلمات خاص را نیز انتخاب کنید. برای پیگیری ایده های مورد علاقه خود از جعبه خراش استفاده کنید.

تولید کننده نام وب 2.0 ایده های کسب و کار تصادفی یا گزینه های نام را حتی اگر اهدا نکند به شما پیشنهاد می دهد’ایده های کلمات کلیدی داشته باشید.

10. جستجوی دامنه فوری

اگر دامنه مورد نظر خود را می شناسید ، جستجوی سریع دامنه یک ابزار عالی است.

شما با طرح ایده خود شروع می کنید و ابزار به شما می گوید که آیا در دسترس است یا نه. اگر نام دامنه مورد نظر شما در دسترس نباشد ، گزینه های دیگری را جستجو می کند.

همچنین به شما اطلاع می دهد که کدام یک برای حراج آماده شده اند و به شما امکان می دهند تا آنها را از GoDaddy خریداری کنید.

برعکس ، شما دارید گزینه ای برای پیدا کردن صاحب سایت و سعی کنید برای آن دامنه پیشنهاد دهید.

11. ایستگاه نام

با ایجاد یک حساب کاربری رایگان با استفاده از ایمیل یا رسانه های اجتماعی می توانید از Name Station شروع کنید. از آنجا می توانید دسترسی داشته باشید:

 • مسابقه نام عمومی
 • پیشنهادات کلیدی
 • چکرز در دسترس بودن فوری
 • تولید کنندگان نام دامنه

می توانید از فیلترهایی مانند طول نام ، پسوند و موارد دیگر استفاده کنید. حتی اگر شما’هر ایده کلمه کلیدی دارید ، می توانید با جستجو بر اساس صنعت خود ایده های خود را پیدا کنید.

12. Domains Bot

Domains Bot ابزاری است که می توانید برای جستجوی دامنه های موجود و همچنین دریافت پیشنهادات دامنه از آن استفاده کنید.

با وارد کردن یک کلمه کلیدی و شما شروع کنید’تعدادی ایده را بر اساس کلمه کلیدی مشاهده خواهید کرد.

شما’همچنین می توانید گزینه های ترکیبی از کلمات کلیدی یا کلمات کلیدی مشابه را مشاهده کنید.

13. دامنه گیج

Domain Puzzler ابزاری ساده و سر راست است. این امکان را به شما می دهد تا کلمات کلیدی ایده آل خود را انتخاب کنید ، پسوند دامنه مناسب را انتخاب کنید و سپس جستجوی ایده ها را شروع کنید.

آنچه در مورد این ابزار عالی است این است که این امکان را به شما می دهد تا تعدادی کلمه کلیدی را وارد کنید مخالف فقط یک یا دو با برخی از ابزارهای دیگر در این لیست است. این ابزار کلمات کلیدی را با تعدادی تغییر ترکیب می کند.

هنگامی که نام دامنه مورد نظر خود را پیدا کردید ، یک لیست مورد علاقه ایجاد کنید. شما حتی می توانید رتبه صفحه گزینه های نام دامنه های مختلف را مقایسه و تضاد کنید.

14. اسم پسر

Nameboy این امکان را برای شما فراهم می کند که بر اساس کلمات کلیدی شما ، نام دامنه موجود را پیدا کنید’انتخاب کردم.

Nameboy لیستی از نامهای دامنه پیشنهادی را برای شما ارائه می دهد. نمودارهایی که ارائه می دهد دیدن پسوندهایی که گرفته شده است و همچنین موارد موجود در دسترس شما را آسان می کند.

شما’قادر خواهید دید نام دامنه برای فروش چیست, و همچنین چه پیشنهادات hyphenated یا کلمات قافیه در دسترس است.

این یک ابزار عالی است اگر شما هیچ ایده ای ندارید که چه کلمات کلیدی را می خواهید استفاده کنید و برای انواع پیشنهادات باز است.

15- یک نام را بزنید

Bust a Name ابزارهای مختلفی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند نه تنها یک نام دامنه پیدا کنید بلکه یک مورد مناسب برای نیازهای خاص خود پیدا کنید. می توانید کلمات کلیدی و سپس جستجو کنید استفاده از فیلترها برای “شروع می شود” با یا “به پایان می رسد” با برای افزودن تنوع به کلمه کلیدی خود.

شما’قادر به تعیین میزان طبیعی بودن ظاهر دامنه خود و همچنین تعداد کاراکترهای مورد نظر خود هستید. شما قادر خواهید بود از طریق برنامه های افزودنی مانند .net ، .com و .org فیلتر کنید. شما حتی می توانید از “دامنه تصادفی ایجاد کنید” ابزاری برای جرقه تخیل خود.

با استفاده از این 15 تولیدکننده نام دامنه بهترین استفاده را می کنید ، باید بتوانید یک نام دامنه ایجاد کنید که شرح تجارت شما باشد و متناسب با نیازهای شما باشد.

Bust a Name ابزارهای مختلفی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند نه تنها یک نام دامنه پیدا کنید بلکه یک مورد مناسب برای نیازهای خاص خود پیدا کنید. می توانید کلمات کلیدی را جستجو کنید و سپس از فیلترها استفاده کنید “شروع می شود” با یا “به پایان می رسد” با اضافه کردن تنوع به کلمه کلیدی خود.

شما’قادر به تعیین میزان طبیعی بودن ظاهر دامنه خود و همچنین تعداد کاراکترهای مورد نظر خود هستید. شما قادر خواهید بود از طریق برنامه های افزودنی مانند .net ، .com و .org فیلتر کنید. شما حتی می توانید از “دامنه تصادفی ایجاد کنید” ابزاری برای جرقه تخیل خود.

با استفاده از بهترین استفاده از این 15 تولیدکننده نام دامنه ، باید بتوانید یک نام دامنه ایجاد کنید که شغل شما را توصیف کرده و متناسب با نیازهای شما باشد. آیا شما تولید کننده نام دامنه دیگری دارید که فکر می کنید باید به لیست خود اضافه کنیم؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map