مدیریت میزبان وردپرس بدون جعبه: آیا به آن نیاز دارید؟

هر صاحب مشاغل می تواند برای دستکاری همه چیز در ارتباط باشد تا همه چیز به طور روان اجرا شود. و به آن اضافه کنید ، مدیریت تمام جوانب فنی یک وب سایت؟ مطمئناً می خواهید این کارهای پیچیده را از شما بارگیری کنید. خوب ، این زمانی است که میزبانی وردپرس مدیریت شده مانند یک نعمت در مبدل به حساب می آید.


اما مزایای میزبانی وردپرس مدیریت شده چیست؟ آیا گزینه بسیار بهتری نسبت به بسته های معمولی مشترک cPanel است؟ آیا ارزش سرمایه گذاری شما را دارد؟ چرا شما به آن نیاز دارید?

بیایید برای پاسخ به این سؤالها غرق شوید تا بتوانید ارزیابی کنید که آیا این برای شغل شما مناسب است یا نه.

مدیریت میزبانی وردپرس چیست?

شما می خواهید روی مدیریت شغل خود ، ایجاد محتوا و سایر کارهای مهم از مدیریت وب سایت وردپرس خود تمرکز کنید. بعلاوه ، شما به اندازه کافی تکنسینی برای این نوع مسائل نیستید.

به همین دلیل است که بیشتر ارائه دهندگان میزبانی وب این پیشنهاد را از دست می دهند. با میزبانی وردپرس مدیریت شده ، ارائه دهنده هاستینگ شما در اطمینان از صحت وب سایت وردپرس به شما کمک می کند. این بدان معنی است که وب سایت شما همیشه ایمن است ، بارگیری و سریع انجام می شود ، از نسخه پشتیبان روزانه ، همیشه به روز و مرتباً به روز می شود.

در اصل ، ایده برای شما این است که تجربه بدون دردسر با وب سایت خود داشته باشید تا بتوانید روی مسائل تجاری خود تمرکز کنید.

بهترین چیز دیگر در مورد میزبانی وردپرس مدیریت شده این است که از شما یک پشتیبانی عالی ارائه می شود.

مزایای میزبانی وردپرس مدیریت شده

بنابراین ، چه مزایایی می توانید از این سرویس بدست آورید?

 • سرورهای سریع برای میزبانی وب سایت شما
 • امنیت بسیار سخت برای وب سایت شما
 • پشتیبانی از کارشناسان وردپرس
 • پشتیبان گیری روزانه
 • بروزرسانی های خودکار
 • خرابی صفر
 • بسته به پیشنهاد ارائه دهنده هاستینگ ، سایت های مرحله بندی و کنترل نسخه بستگی دارد

معایب میزبانی وردپرس مدیریت شده

می خواهم فوراً بگویم ، این سرویس برای همه نیست. و در زیر می تواند دلیل عدم انتخاب این سرویس باشد.

 • گرانتر ، قیمت گذاری معمولاً از 29 دلار در هر ماه در مقایسه با میزبانی مشترک در حدود 3.95 دلار در هر ماه شروع می شود. موتور WP با 35 دلار در ماه شروع می شود. SiteGround همچنین میزبانی مدیریت شده WordPress را ارائه می دهد که از هر ماه 3.95 دلار شروع می شود.
 • اگر به نظر می رسد وب سایت شما در حال کند شدن است ، برخی از افزونه ها می توانند توسط ارائه دهنده هاستینگ شما مسدود شوند. اگر واقعاً به این افزونه ها برای وب سایت خود احتیاج دارید ، می تواند مشکل ساز شود.
 • اگر به اندازه کافی تکنیکی برای تنظیم چیزها در سرور خود دارید ، ممکن است ترجیح دهید از این سرویس استفاده نکنید. وقتی در یک سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده هستید ، کنترل کمتری خواهید داشت.

آیا واقعاً به یک هاست مدیریت شده WordPress نیاز دارید?

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، توصیه نمی کنم این سرویس را انتخاب کنید. به علاوه ، ممکن است بخواهید بودجه خود را در نظر بگیرید و مانند یک هاستینگ منظم وردپرس ، خدمات مقرون به صرفه تری را انتخاب کنید.

اگر وب سایت شما از قبل ترافیک بالایی ایجاد کرده است و تجارت شما در حال رشد است ، می توانید میزبان مدیریت شده WordPress را بدست آورید. بیشتر از این ، اگر به اندازه کافی تکنسین نباشید ، می توانید تمام مدیریت وب سایت را انجام دهید. خوب ، این می تواند باشد که شما یک میزبان وردپرس مدیریت شده را انتخاب کنید یا یک مدیر سیستم استخدام کنید.

اگر می خواهید یک وب سایت downtime سریع ، صفر و چشمگیر برای شغل خود داشته باشید ، به سراغ هاست مدیریت شده WordPress بروید.

در واقع ، واقعاً به دو عامل تصمیم گیرنده کاهش می یابد. اول و مهمتر اینکه ، نیازهای شما چیست؟ دوم ، آیا بودجه کافی برای میزبانی گرانتر دارید?

چه ویژگی هایی را می توان در یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده جستجو کرد?

اگر تصمیم دارید میزبان وردپرس مدیریت شده ای را انتخاب کنید ، کار بعدی که باید انجام دهید این است که کمی تحقیق در مورد کدام برنامه برای خرید انجام دهید. درست نیست ، شما نمی خواهید به سرمایه گذاری در چیزی بپردازید که ارزش آن را ندارد?

بنابراین ، در اینجا چند نکته برای انتخاب صحیح برنامه میزبانی وردپرس با مدیریت مناسب برای وب سایت شما آمده است:

 • اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده هاستینگ واقعاً مطابق قول خود درباره وب سایت سریع رعد و برق عمل می کند.
 • اطمینان حاصل کنید که آنها مرتباً وب سایت شما را بروزرسانی و امن می کنند.
 • اطمینان حاصل کنید که آنها واقعاً بهترین پشتیبانی را دارند تا در صورت لزوم به شما کمک کنند.

چگونه می توانید از این موارد مطمئن شوید؟ با انجام بررسی ها و آنچه سایر مشتریان درباره ارائه دهنده هاستینگ می گویند ، دقت خود را انجام دهید. شما همچنین می توانید در فهرست ما WP میزبان توصیه ها.

نکته دیگری که باید از آن اطمینان حاصل کنید این است که اگر ارائه دهنده هاستینگ شما می تواند سرور شما را برای شما تنظیم کند ، به خصوص اگر قصد خرید یک VPS یا یک برنامه اختصاصی را دارید ، و در صورت داشتن سایت ها و افزونه های وردپرس از پیش نصب شده برای تهیه نسخه پشتیبان و ذخیره سازی.

نتیجه

اگر صاحب مشاغل هستید و می خواهید بدون هیچ زحمتی در مدیریت وب سایت وردپرس خود روی رشد کسب و کار خود تمرکز کنید ، ممکن است شما بخواهید میزبان مدیریت شده وردپرس را انتخاب کنید.

میزبانی مدیریت شده وردپرس برای همه نیست. اما واقعاً می تواند در مدیریت وب سایت شما و انجام تمام کارهای فنی ، باعث صرفه جویی در وقت و تلاش شما شود.

بلکه قیمت و نیاز به داشتن آن را نیز در نظر بگیرید. به علاوه ، اگر این سرویس را انتخاب می کنید ، اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده میزبانی مناسب را برای شما دریافت می کنید.

شاید ابتدا بخواهید با میزبانی منظم وردپرس شروع کنید. همیشه می توانید به هر حال ارتقا دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map