مرور میزبان

بنابراین در اینجا خواهیم رفت ، دور دیگری از نظرات تخصصی ، آگاهانه ، آگاهانه ، نوشته شده ، بامزه و خنده دار درباره وب هاست ها در استرالیا ، که با عشق و محبت توسط تیمی که در اینجا در میزبان Aussie آورده شده است برای شما آورده شده است..


اول, میزبان.

بیایید یک چیز را از راه خارج کنیم: HostGator has یک اسم واقعاً احمقانه.

منظورم این است که مطمئنا تمساح ها استرالیایی هستند. نکات کامل برای ناسیونالیسم. اما هیچ شرکت فناوری دیگری مواردی مانند “HostGator” خوانده نمی شود. و با آن طلسم احمقانه آبی و زرد چیست؟ تصور می شود تمساح ها وحشیانه هستند ، نه کج کننده. چرا او چنین ایستاده است؟ چرا او آبی است?

این برای من خیلی ناز است. من دوست دارم که شرکت های فنی من اسمی مانند “Optima” داشته باشند و منحصراً از سایه های مزه کرم استفاده کنند. نام تجاری HostGator به نظر می رسد که در سال 2005 گیر کرده است ، و فکر می کنید AskJeeves بسیار جالب است.

مارک احمقانه آنها کنار است, Host Gator در واقع یک میزبان وب واقعا خوب است. آنها سریع ، قابل اعتماد و خاص هستند قیمت گذاری بسیار رقابتی است, حداقل برای بازار استرالیا. مهمتر از همه ، آنها از ترفند معمولی میزبان وب استرالیا با بودجه استفاده نمی کنند: برای چیزهای دیگری (مانند SSL) که باید در سال 2017 رایگان باشند ، شارژ اضافی می کنید.

چیزی که ما به آن نگاه می کنیم

مانند همه بررسی های ما ، این یکی بیشتر مبتنی بر اعداد خواهد بود. شاید این کار کسل کننده به نظر برسد ، اما به شما قول می دهم که مشاهده داده ها بهترین راه برای ارزیابی میزبان وب است.

از همه اینها ، اگر من این بررسی را پایه گذاری کردم فقط در آرم HostGator ، آنها خیلی خوب ظاهر نمی شوند. ��

بنابراین این است آنچه من در این بررسی انجام خواهم داد:

 • نگاهی به زمان ، سرعت و قابلیت اطمینان HostGator بیندازید. برای کسانی از شما که فقط نمی توانید منتظر ظاهر شدن شماره آبدارها باشید ، نتیجه این بخش این است که HostGator در واقع بسیار خوب هستند.
 • سپس ما تعداد بیشتری را انجام خواهیم داد ، اما این بار برای بررسی قیمت های HostGator. Spolier: در حال حاضر برخی از بهترین ها در استرالیا هستند.
 • در پایان ، من میزبان میزبان را با میزبان های وب که ما در اینجا در Aussie Hosting استفاده می کنیم (عمدتا SiteGround) مقایسه می کنم و می بینم که آیا این نمره را ایجاد می کند یا خیر..

اما اول …

چگونه اطلاعات خود را جمع آوری کردیم

 • خوب ، خب … ما درباره میزبانی وب بارهای زیادی را می شناسیم. در اینجا میزبان Aussie, ما تقریباً 10 سال است که با میزبان وب کار می کنیم و اطلاعات مربوط به آنها را جمع می کنیم.

  در آن زمان ، ما آنچه را که دوست داریم فکر کنیم بهترین است (مطمئناً بزرگترین) پایگاه داده در میزبان وب در استرالیا. ممکن است فکر کنید عجیب است که به آن افتخار کنید (بانک اطلاعاتی من از شما بزرگتر است!) اما ما هستیم.

  اینجا را کلیک کنید ردیابی 24/7 زنده ما از HostGator را ببینیدما زمان و خرابی را در چندین وب سایت نظارت می کنیم تا درک بهتری از عملکرد داشته باشیم. 


 • تصویری از ردیابی زنده وب سایت و زمان خرابی وب سایت


برای این بررسی ، تمام کاری که من باید انجام دهم این بود که به بانک اطلاعات نگاه کنم. ما تمام بررسی های خود را بر اساس این داده ها پایه گذاری می کنیم زیرا می بینیم که این بهترین راه برای درک عملکرد در مقابل وعده است.

شماره

اکنون برای دوره اصلی. من فقط آنها را به شما می دهم ، بنابراین کسانی که می دانند منظورشان چیست می توانند ذهن خود را تشکیل دهند.


 • سیدنی
  • Uptime – 98.6٪ 
  • متوسط ​​بار – 1،912Ms 
 • ملبورن
  • Uptime – 98.9٪ 
  • متوسط ​​بار – 2،012Ms 
 • کانبرا
  • Uptime – 97.5٪ (اوچ!) 
  • متوسط ​​بار – 2،182Ms 
 • آدلاید
  • Uptime – 98.09٪ 
  • متوسط ​​بار – 1،658Ms 

این اعداد بسیار زیبا هستند. Canberra کمی کم است ، اما بعد از آن همه Canberra کمی عقب تر از همه چیز است. 

بدون جرم کانبرا. ��

معنی این اعداد چیست?

اوه ، من احتمالاً باید توضیح دهم که برای کسانی از شما که تمام روز را صرف جستجو در آمار میزبانی وب نمی کنید.

وقت تمام وقت

تصویر سرعت وب سایت“Uptime” خود توضیحی است. این درصد از زمانی است که یک میزبان وب “در حال افزایش” است. مانند زمان ، سرورهای آنها روشن ، در حال اجرا و ارائه صفحات وب به مشتریان هستند. همانطور که در مدت زمان سایت شما در دسترس است. فهمیدم?

آ ارائه دهنده میزبانی وب خوب ، بیش از 98٪ به روز خواهد داشتیک بد کمتر از 97٪ ارائه می دهد. در مورد میزبانی وب ، حتی تفاوت 0.1 می تواند تغییر بزرگی در میزان فروش شما از طریق وب سایت شما ایجاد کند. مردم از سایت هایی که پایین می آیند متنفر هستند و اگر اولین بار که سایت شما سعی می کند بازدید کند ، از سایت خود آفلاین است ، دیگر برنمی گردند.

در بالا می توانید از این نظر نمره HostGator را به خوبی مشاهده کنید. اینها در حقیقت ، برخی از بهترین آمارهای به موقع است که اخیراً با آن روبرو شده ام ، و آنها نشان می دهند که HostGator هنگام حفظ سرورهای خود ، آن را جمع کرده اند.

سرعت

درک “سرعت” نیز باید بسیار آسان باشد. اما باز هم ، هنگام مقایسه میزبان وب ، اختلافات کوچک در سرعت بسیار مهم است. تحقیقات نشان می دهد که حتی یک ثانیه تأخیر در بارگیری صفحه به این معنی است که بسیاری از مشتریان بالقوه از سایت شما دور می شوند.

مجدداً ، HostGator با سرعت بیشتری در میان بهترین هاست های وب در استرالیا قرار می گیرد. اگر وب سایت شما بزرگ است ، و شما می خواهید همه جا تصاویر سلامتی فانتزی را در آن بگنجانید ، HostGator یک انتخاب عالی است.

وقتی می فهمید اعداد واقعاً سرگرم کننده هستند!

قیمت گذاری

این تمساح احمقانه چقدر هزینه ای برای خدمات میزبانی عالی خود دارد?

خوب ، نه خیلی. من حدس می زنم که تمساحها به هر حال احتیاج به ارز سخت ندارند. در اینجا شکلی از قیمت گذاری HostGator

قیمت گذاری میزبان استرالیا

اوه می بینید که وب سایت آنها از همان رنگ های وحشتناک مانند تمساح استفاده می کند?

اما به هر حال ، به گذشته طراحی برجسته نگاه کنید و خواهید دید که HostGator واقعاً کاملاً رقابتی هستند. مطمئناً برنامه اولیه همراه SSL نیست ، اما ماهانه 6 دلار برای برنامه کاری آنها خوب است.

نکته ای که باید توجه داشته باشم این است که فکر نمی کنم ارزش لازم برای برنامه اصلی را با HostGator داشته باشد. خوب است ، و شما هنوز هم می توانید یک سرویس قابل اعتماد و سریع دریافت کنید ، اما تعداد ویژگی های اضافی موجود در برنامه های دیگر ، فقط با چند دلار بیشتر ، ارزش آنها را بسیار بهتر می کند.

در حقیقت ، وقتی برنامه های Baby و Business را نگاه می کنیم ، HostGator از نظر ارزش از نظر SiteGround در رتبه دوم قرار دارد. خوب آنها را انجام داد.

موارد اضافی

شاید بهترین چیز در مورد HostGator این باشد که آنها یک مقدار اضافی اضافی را به عنوان استاندارد در تمام برنامه های خود شامل می شوند. لیست همه آنها در اینجا برای همیشه طول خواهد کشید ، اما بروید http://www.hostgator.com/shared-compare و نگاهی بینداز.

جداول مانند این:

برنامه میزبان استرالیا

نشانه بزرگی هستند. ممکن است شما نمی دانید Perl چیست (اگرچه حرفهای درونی من شما را ترغیب می کند برای پیدا کردن) ، اما آن را از کسانی که می دانیم استفاده کنید: یک میزبان وب که از این تعداد زبان پشتیبانی می کند نادر است. همچنین این بدان معنی است که HostGator خود را جدی می گیرد و میزبان وب جدی را برای افراد جدی ارائه می دهد.

این همان چیزی است که شما باید به دنبال آن باشید.

SSL

تصویر وب سایت محافظت شده SSL

اگر چند بررسی ما را خوانده اید (شما واقعاً باید ، آنها عالی هستند) ، متوجه خواهید شد که ما در مورد SSL زیاد پیش می رویم. دلیل این امر این است که یک مشکل واقعی در استرالیا وجود دارد – برخی آن را SSL می گویند یک نتیجه.

این طرح مانند این عمل می کند. یک میزبان وب میزبان بسیار متوسط ​​با قیمتی فوق العاده ارزان را ارائه می دهد و مشتریان زیادی را برای ثبت نام در قراردادهای سالانه جذب می کند. با این حال ، این برنامه ها به حدی اندک است که همین مشتریان در نهایت صدها دلار در سال اضافی را پرداخت می کنند تا از ویژگی هایی برخوردار شوند که باید به صورت استاندارد باشد. و گواهینامه های SSL بدترین هستند.

با این حال خوشحالم که می گویم چنین مشکلی با HostGator وجود ندارد. تمام برنامه های آنها ، جدا از اساسی ترین ، با SSL به عنوان استاندارد است. این خوب است ، زیرا این بدان معنی است که من مجبور نیستم به طور معمول به این موضوع بپردازم.

گفتگو با پشتیبانی Hostgator Alligator

تصویر پشتیبانی از گپ گیت میزبان
برخی دیگر از انسانها در حال گپ زدن هستند

یک نکته آخر خدمات مشتری در HostGator در واقع بسیار خوب است. فکر می کنم این به این دلیل است که آنها کار زیادی ندارند.

من آنها را تنبل نمی دانم ، به دور از آن. اما به نظر می رسد یک الگوی است: میزبان هایی که دارای uptimes خوب هستند دارای بخش خدمات مشتری مناسب هستند ، زیرا آنها هر چند روز یک بار با تماس های غوطه ور نمی شوند زیرا سرور کم است.

اگر می دانید که چگونه سرویس دهنده ها را حفظ کنید ، احتمال کم شدن آنها کمتر می شود و شما زمان بیشتری برای پاسخگویی به افراد دارید. به نظر می رسد این مورد در میزبان گیتور اتفاق می افتد.

من دوست دارم تصور کنم که همه افراد در مرکز تماس خود به عنوان تمساح آبی و زرد لباس پوشیده اند. اما پس از استعلام گسترده ، من منحصراً می توانم تأیید كنم كه بیشتر اوقات چنین نیستند.

تصویر پشتیبانی از گپ گیت میزبان
برخی دیگر از انسانها در حال گپ زدن هستند

یک نکته آخر خدمات مشتری در HostGator در واقع بسیار خوب است. فکر می کنم این به این دلیل است که آنها کار زیادی ندارند.

من آنها را تنبل نمی دانم ، به دور از آن. اما به نظر می رسد یک الگوی است: میزبان هایی که دارای uptimes خوب هستند دارای بخش خدمات مشتری مناسب هستند ، زیرا آنها هر چند روز یک بار با تماس های غوطه ور نمی شوند زیرا سرور کم است.

اگر می دانید که چگونه سرویس دهنده ها را حفظ کنید ، احتمال کم شدن آنها کمتر می شود و شما زمان بیشتری برای پاسخگویی به افراد دارید. به نظر می رسد این مورد در میزبان گیتور اتفاق می افتد.

من دوست دارم تصور کنم که همه افراد در مرکز تماس خود به عنوان تمساح آبی و زرد لباس پوشیده اند. اما پس از استعلام گسترده ، من منحصراً می توانم تأیید كنم كه بیشتر اوقات چنین نیستند.

گزینه های دیگر

این یک واقعیت غم انگیز است که توسط این بخش از بررسی ، بیشتر اوقات خوانندگان ناامید می شوند که بدانند گزینه های جایگزین برای هر میزبان وب شفافی که من بررسی می کنم چیست. من فکر نمی کنم من واقعاً بدبین باشم ، این فقط اکثر میزبان وب در استرالیا هستند.

خوشبختانه ، HostGator نمی کنید. چند میزبان وب جایگزین وجود دارد که به همان اندازه خوب (و شاید کمی بهتر از HostGator) باشند ، اما اگر به دنبال میزبانی وب سریع ، ارزان و قابل اعتماد هستید ، تمساح راهی است که باید انجام دهید.

و اگر بعد از هر چیزی که گفتم ، به فکر تعویض میزبان وب خود هستید ، اکنون زمان آن است که این کار را انجام دهید. من نمی خواهم این نکته را کار کنم ، اما داشتن یک هاست خوب وب واقعا می تواند نرخ فروش شما ، حاشیه سود شما ، خوشبختی و قدرت جنسی شما را بهبود بخشد (نیاز به استناد).

این موارد را نیز به شما خواهد داد:

اما جدا از آن ، ما شاهد پیشرفت چشمگیر در برخی از آمارهای دیگر آنها بودیم:

 1. افزایش زمان مشتری برای مرور سایت (افرادی که وب سایتهای سریع را دوست دارند)
 2. رتبه بندی بهتر گوگل (گوگل وب سایت های سریع را نیز دوست دارد)
 3. Uptime بهتر ، و
 4. بارهای سریعتر

و حتی اگر در یک سال عقد قرارداد با یک میزبان مکنده گیر هستید ، به هر حال باید سایت خود را جابجا کنید. میزبانی وب در استرالیا طی سالهای اخیر بسیار طولانی شده است و اگر چند سال به میزبان وب خود عضو شوید ، احتمالاً می توانید امروزه چیزهای بیشتری برای پول خود بدست آورید..

HostGator بسیار خوب هستند ، اما بیایید نگاهی به گزینه های مختلف بیندازیم ، فقط در مورد شما واقعاً نمی توانید هر وقت وارد قسمت عقب خود شوید ، آن رنگ را ببینید.

در حقیقت ، HostGator آنقدر خوب است که واقعاً تنها یک جایگزین وجود دارد ، و همان موردی است که ما از آن استفاده می کنیم:

خوب ، از کجا شروع کنیم؟ SiteGround آینده میزبانی وب استرالیا را نشان می دهد ، و سایر شرکت ها قبل از این که راه یابند ، مسیری طولانی را طی کرده اند.

برای کسانی که علاقه مند به شماره ها هستید ، SiteGround بهترین آمار مربوط به میزبان وب در کشور را ارائه می دهد. آنها نیستند که بسیار بهتر از HostGators ، اما نزدیک هستند.

و مانند HostGator ، SiteGround نیز SSL رایگان ارائه دهید, و کلیه ویژگیهای اضافی که در صورت اجرای یک سایت غیرمعمول مفید هستند.

تنها نقطه ضعف SiteGround این است که آنها هستند مقدار کمی گرانتر از HostGator. با این حال ، تفاوت بین این دو شرکت در هر ماه تقریباً 1 دلار است و اگر نگران این هستید که شرکت شما ممکن است نیاز به یک تغییر شدیدتر از بروزرسانی میزبان وب خود داشته باشد.

خلاصه اینکه ، HostGator یک میزبان وب مدرن و عالی است که دارای یک طلسم احمق و منسوخ است.

اگر به دنبال یک هاست وب هستید که قابل اعتماد ، سریع ، و پشتیبانی واقعی از مشتری باشد ، به ندرت وقتی اتفاقاتی رخ نمی دهد ، می توانید خیلی بدتر از رفتن با HostGator باشید.

بعلاوه شما می توانید مهندسان سرور خود را به عنوان تمساح لباس بپوشانید ، و این باعث می شود که روز فقط با پرواز بپردازید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که من خوانده ام و قبول کردم شرایط استفاده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector