بررسی Wix

ویکس در چند سال اخیر بسیار محبوب شد. اگر از یوتیوب استفاده می کنید اغلب یک فرصت خوب وجود دارد که بارها و بارها با تبلیغات تهاجمی آنها مورد هدف قرار گرفته اید.


در حالی که محبوبیت زیادی پیدا کرده است, Wix ارزش آن را دارد یا فقط یک سایت سازنده سایت دیگر.

در این بررسی می خواهیم Wix را از بالا به پایین بررسی کنیم تا بهتر بفهمیم چه کسی برای آن خوب است و چه کسی نیست.

بیایید وارد آن شویم.

بررسی اجمالی Wix

ویکس بر این عقیده عمل می کند که همه باید بتوانند یک وب سایت نرم و صاف و کاربردی داشته باشند. علاوه بر این ، همه باید بتوانند بدون نیاز به پرداخت صدها یا هزاران دلار به یک توسعه دهنده وب سایت یا طراح ، قادر به ساختن این وب سایت باشند..

در اکثر موارد ، ویکس موفق می شود. شما برای ساختن وب سایت دو گزینه دارید. استفاده از مسیر فوق العاده آسان است هوش طراحی مصنوعی Wix, برنامه ای که قبل از تولید یک وب سایت جدید ، فقط برای شما یک سری سؤال از شما می پرسد. اگر به موقع کوتاه هستید و به چیزی که بطور پیچیده سفارشی شود نیاز ندارید ، ممکن است این راه حل ایده آل باشد.

روش دیگر ، می توانید از ویرایشگر Wix. ویرایشگر فوق العاده ساده و شهودی ، ویژگی های کشیدن و رها کردن را دارد که برای استفاده از آن استفاده می شود. حتی اگر تازه از ابتدا شروع کنید ، می توانید به راحتی و فقط یک ساعت یا دو ساعت یک وب سایت اصلی داشته باشید و راه اندازی کنید.

TDLR: Wix یک سایت سازنده مناسب برای کسی است که می خواهد تجربه ای فوق العاده آسان برای استفاده داشته باشد. شما سفارشی سازی کامل با آن به دست نخواهید آورد یا یک فروشگاه تجارت الکترونیکی شگفت انگیز ایجاد خواهید کرد ، اما قادر خواهید بود یک وب سایت کوچک را به راحتی بسازید.

لازم به ذکر است ، آن را نیز به عنوان یک ارزش مناسب دو برابر می کند بستر تجارت الکترونیک دوم به تنها خریدن.


تصویر

سپس ، وجود دارد Corvid توسط Wix. این گزینه برای وب مسترهایی است که تجربه کد نویسی را دارند و می خواهند وب سایت آنها بتواند بیش از آنچه که قالب ها و برنامه های ارائه شده در Wix ارائه می دهند ، انجام دهند. استفاده از آن بسیار آسان است ، بنابراین اگر می خواهید کالاهای رمزگذاری خود را تمرین کنید ، این مکان برای انجام آن است.

Wix شما را فراهم می کند بیش از 500 قالب که برای شخصی سازی شما آماده هستند. در دسته بندی های شگفت آور و گسترده ای موجود ، شما قادر خواهید بود الگویی را پیدا کنید که کاملاً متناسب با وب سایت شخصی یا تجارت الکترونیکی شما باشد. برخی از ویژگی هایی که شما قادر خواهید بود شامل آنها باشید ، وبلاگ ها ، گالری های رسانه ای و فروشگاه های آنلاین هستند. به علاوه ، تمام الگوهای Wix برای مشاهده موبایل بهینه شده اند ، که در بازار امروز بسیار مهم است.

Wix علاوه بر راهنمایی شما در طی مراحل ساخت وب سایت ، میزبانی وب را در اختیار شما قرار می دهد. اگر بسته مناسب را بدست آورید ، می توانید نام دامنه خود را نیز داشته باشید. با داشتن قابلیت های عالی SEO ، اقدامات امنیتی شدید که شامل امکان محافظت از رمز عبور از وب سایت یا صفحات شخصی وب سایت شما و یک بخش پشتیبانی مشتری است که برای پاسخگویی شناخته شده است.

نحوه استفاده از Wix

استفاده از Wix بسیار آسان است. حتی افرادی که قبلاً هرگز در مورد ایجاد یک وب سایت فکر نکرده اند ، تعجب می کنند که چگونه می توانند یک وب سایت عالی و کاربردی عالی تولید کنند.

اگر اشکالی در این مرحله از فرآیند وجود داشته باشد ، این است که ممکن است احساس غرق شدن در انتخاب ها را به دست آورد. همانطور که در بالا ذکر شد ، Wix به معنای واقعی کلمه صدها قالب را انتخاب کرده است.

علاوه بر این ، این شرکت بیش از 200 برنامه و سرویس دارد که ممکن است به وب سایت شما اضافه شود. این تقریباً گزینه های زیادی است. برای بعضی از تازه کارها ، سرگرمی ممکن است به سرعت خسته شود تا با یک احساس سردرگمی و سپس سرخوردگی جایگزین شود.

قالب های Wix چگونه کار می کنند

خبر خوب این است که شما می توانید از الگوی چرخش کوتاه استفاده کنید تا تمام ویژگی های آن را بررسی کنید. اگر فهمیدید که بعد از کمی بازی کردن با آن دوست ندارید ، آن را برای موارد دیگری تغییر دهید. قالب ها دارای یک منطقه پیش نمایش هستند که می توانید همه نمونه ها و صفحات مختلفی که می توانید از آنها استفاده کنید را ببینید.

برای جلوگیری از احساس ناراحتی در این فرآیند ، سعی کنید در ابتدا الگوهای انتخابی خود را فقط به مواردی که به سمت نوع وب سایتی که می خواهید بسازید هدف قرار دهید محدود کنید. با انتخاب های کمتری ، کمتر احتمال دارد که احساس غرق شدن کنید. ویرایش کلی قالب های Wix بسیار ساده تر از ویرایش نمونه های موجود است سایتهای وردپرس.

خبر بد این است که وقتی وب سایت شما زنده می شود ، با آن الگوی گیر افتاده اید. جابجایی به یک الگوی متفاوت به معنای شروع دوباره کار از ابتدا است. به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از شروع سفارشی سازی ، مطمئن باشید که الگویی را که انتخاب می کنید مناسب است.

سعی کنید در مورد اینکه از کدام الگویی که می خواهید استفاده کنید تصمیمی اتفاقی اتخاذ نکنید تا یک کار دیگر از دست ندهید. روش دیگر ، فقط با Wix Artificial Design Intelligence بروید و بگذارید یک الگوریتم گزینه های بسیاری را برای شما ایجاد کند.

هر کس با شروع کار با Wix احساس غرق شدن را تجربه خواهد کرد. در حقیقت ، بسیاری از مردم هرگز آن را تجربه نمی کنند و یا این احساسات زودگذر به پایان می رسد. بیشتر افرادی که وب سایت با Wix طراحی می کنند ، در واقع گزارش می دهند که این یک تجربه سرگرم کننده ، خلاقانه و با ارزش است. با حس موفقیت ، ایجاد یک وب سایت Wix می تواند اولین قدم اطمینان بخش در جهت افتتاح یک تجارت باشد.

چه کسی باید از Wix استفاده کند?

مگر اینکه شما یک شرکت چند ملیتی را اداره کنید ، دشوار است باور کنید که Wix قادر به ارائه مقدار زیادی در راه قدرت ، تطبیق پذیری و قابلیت های وب سایت شرکت شما نخواهد بود. در حالی که بعضی اوقات گاهی اوقات این سؤال را مطرح می کنند که آیا Wix به اندازه کافی مقیاس پذیر است یا نه برای پاسخگویی به نیازهای یک تجارت رو به رشد ، با اطمینان می توان تصور کرد که این سازنده وب سایت از توانایی بیشتری برخوردار است مگر اینکه شرکت شما از نظر اندازه با آمازون قابل مقایسه باشد..

گفته می شود ، انواع بسته هایی را در Wix پیدا خواهید کرد که فقط برای هر کسی که ممکن است به یک وب سایت نیاز داشته باشد طراحی شده است. افرادی که می خواهند یک وبلاگ مد را مدیریت کنند یا برای عروسی خود یک وب سایت ایجاد کنند ، گزینه های بیشماری را پیدا می کنند. اگر در حال اجرای رستوران یا هتل هستید ، Wix برای شما الگوهایی دارد.

به همین ترتیب ، نوازندگان ، عکاسان ، گرافیست ها ، رقصندگان ، بازیگران و هنرمندان اجرا جای می گیرند. شما حتی الگوی هایی را پیدا خواهید کرد که درست برای یک وکیل یا CPA در مجاورت چیدمان های ایده آل برای استودیوهای یوگا و مربیان زندگی باشد.

هرکسی که به طور مشابه قصد ساخت فروشگاه اینترنتی را دارد ، ممکن است بخواهد آنچه را که ویکس ارائه کرده است ، جستجو کند. الگوهای تجارت الکترونیکی بی شماری در دسترس هستند و با وجود افزودنیهای بیشمار تجاری ، آسان می توانید یک وب سایت را تهیه کنید که در آن می توانید محصولات شما 24/7 به فروش برسد.

در اصل ، Wix چنان انعطاف پذیر است که می تواند تقریباً برای هر کسی که می خواهد یک وب سایت ایجاد کند ، یک بستر ایده آل باشد.

Wix مقیاس پذیر است?

با گذشت زمان ، وب سایت شما می تواند از افزایش موفقیت لذت ببرد. این بدان معناست که شما به صفحات وب بیشتری ، ذخیره سازی بیشتر ، پهنای باند بیشتر و توانایی فروش بیشتر نیاز دارید. خبر خوب این است که وب سایت Wix شما آماده رشد است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای یافتن بیش از 200 برنامه کاربردی و وب سایت Wix شما از هر زمان دیگری به بازار برنامه مراجعه کنید. اگر به گزینه های بیشتری از آنچه می توانید با یک برنامه بدست آورید نیاز دارید ، به برخی از بسته های بزرگتر که Wix ارائه می دهد ، نگاهی بیندازید. با ذخیره سازی پیشرفته ، پهنای باند نامحدود و انواع اضافی ، این دقیقاً همان چیزی است که شما برای مقیاس کردن وب سایت خود نیاز دارید.

اگر وب سایت شما حتی بزرگتر می شود ، یک بسته “Enterprise” در نظر بگیرید که در زیر مورد بحث قرار می گیرد. این بسته بندی که برای مشاغل متوسط ​​طراحی شده است ، قوی ، قدرتمند و قابل انعطاف است. با برنامه های مناسب ، به راحتی می تواند سالها در خدمت اهداف شما باشد.

سفارشی سازی

قالب های ایجاد شده توسط Wix درست از بیرون به نظر می رسند. شما فقط می توانید چند دقیقه سفارشی سازی سبک را انجام دهید و هنوز به وب سایتی پایان دهید که به نظر می رسد صدها دلار ، اگر نه هزاران دلار ، برای آن هزینه کرده اید.

البته ، اگر واقعاً می خواهید وب سایت شما از جمعیت متمایز شود ، باید آن را شخصی سازی کنید. Wix این کار را نه تنها ساده بلکه بلکه یک لذت نیز می کند. قالب ها با متن ساختگی بارگذاری می شوند که بدیهی است می خواهید آن را جایگزین کنید. فقط روی متن کلیک کنید ، و شروع به تایپ کنید. خیلی راحت است اگر می خواهید متن بزرگتر یا کوچکتر باشد ، نوار لغزنده دستی را بکشید.

اگر ترجیح می دهید متن خود را مستقیماً در Wix وارد نکنید ، در صورت تمایل به کپی و چسباندن از یک برنامه پردازش کلمه احساس کنید. بارگذاری محتوا از اینستاگرام یا فیس بوک به همین سادگی است.

برای اینکه وب سایت شما واقعاً زنده شود ، از ویژگی هایی مانند دکمه انیمیشن استفاده کنید تا متن خاصی محو شود ، بزرگنمایی شود یا سایر رفتارهای چشم نواز را نشان دهد. برای بارگذاری یک پس زمینه ویدیویی ، یک نمایش پرده ای تعاملی یا اضافه کردن فرم تماس با ما احساس رایگان کنید. Wix این همه امکان پذیر است.

Wix با شناخت اینكه تصاویر می توانند برای جذب بازدیدكنندگان از طریق وب سایت بسیار مهم باشند ، Wix كتابخانه ای از تصاویر و گرافیك های سهام را در اختیار شما قرار می دهد. برای افزودن آنها به الگوی خود ، تنها کاری که باید انجام دهید کشیدن و رها کردن است. از طرف دیگر ، عکسهای خود را بارگذاری کنید تا به وب سایت خود لمس کنید.

قالب ها

یکی از مواردی که استفاده از Wix را بسیار لذت بخش می کند ابزارهایی است که در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که از ویژگی های SEO کمبود آن است ، Wix گام های بزرگی را برای اطمینان از توجه وب سایت شما توسط Google و سایر موتورهای جستجو انجام داده است. ابزارهای SEO این سیستم عامل امکان تنظیم URL ، ویرایش توضیحات متا و اضافه کردن متن alt به تصاویر را در بین بسیاری از توابع دیگر برای شما امکان پذیر می سازد..

Wix همچنین قادر است حساب های رسانه های اجتماعی خود را با وب سایت شما ادغام کند ، در نتیجه شانس اینکه مشتریان شما بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند را چندین برابر می کند. این قابلیت ها شامل امکان افزودن لایک ، فید ، اشتراک و دکمه های رسانه های اجتماعی است.

Wix برای امنیت نیز دارای امتیازات بالایی می باشد. گواهینامه های SSL در هر وب سایت Wix ساخته شده اند. بر این اساس ، هرکسی که به وب سایت شما مراجعه می کند ، می داند که به دلیل نماد قفل در مجاورت URL ، اتصال آنها امن است.

یکی دیگر از ابزارهای مهم ویژگی autosave است. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که به طور مکرر صرفه جویی در کار خود را فراموش می کنید ، این ویژگی است که نمی توانید بدون آن زندگی کنید. از آنجا که Wix به طور دوره ای و به طور خودکار کار شما را ذخیره می کند ، بازیابی آخرین نسخه ذخیره شده وب سایت شما کار بزرگی نیست.

علاوه بر این ، Wix به لطف نمادهای علامت سؤال بیشماری که در وب سایت پراکنده شده اند ، از جمله الگوی شما ، فوق العاده مفید است. بر روی علامت سؤال کلیک کنید تا نکات و نکات جالب و مفیدی را فاش کنید ، که بیشتر آنها مستقیماً از مرکز راهنمایی Wix گرفته شده است. علائم سؤالاتی که آموزش های ویدئویی به آن وصل شده اند ، حتی بیشتر چشمگیر است. خیلی راحت است که وقتی به یک پاسخ سریع نیاز دارید ، نباید در جای دیگری جستجو کنید.

بازار برنامه های بزرگ

یکی از قویترین ویژگی های Wix ، App Market آن است. بازار با بیش از 200 برنامه که برخی از آنها رایگان است ، بازار یک فروشگاه اصلی شما برای همه چیزهایی است که برای بهبود وب سایت خود نیاز دارید. گالری Wix Pro وجود دارد که می توانید عکس های خود و Booster Site را نشان دهید که برای کمک به وب سایت شما در یافتن موتورهای جستجو به شما کمک می کند.

سایر برنامه های ارزشمند عبارتند از Wix Forms ، که باعث می شود انواع مختلفی از فرم ها را ایجاد کنید و Wix Events را برای ایجاد و مدیریت رویدادهای خود به صورت آنلاین فراهم کنید. Wix Music امکان پخش و فروش آهنگهای موسیقی شخصی شما را فراهم می کند ، و سایر برنامه ها رزرو قرار ملاقات آنلاین را فعال می کنند ، صورتحساب و حسابداری را کنترل می کنند و پرداخت های آنلاین را تسهیل می کنند. وقتی نوبت بهینه سازی وب سایت شما برای تجارت الکترونیکی می رسد ، گزینه های بیشماری پیدا خواهید کرد ، و می توانید با همه فیدهای رسانه های اجتماعی ، فروشگاه Etsy و بازار eBay خود ارتباط برقرار کنید..

صحبت از بازاریابی ، Ascend by Wix اساساً بسته ای همه در یک از راه حل های بازاریابی برای حرفه ای مشغول است. بسته به اندازه شغل خود و جایی که در توسعه آن هستید ، از بین سه برنامه Ascend انتخاب کنید. Ascend شامل ابزارهای مفیدی برای مدیریت مخاطبین و پاسخگویی به بازدید کنندگان وب سایت از طریق چت زنده یا پیام رسان است.

Ascend همچنین باعث می شود فرآیندهای خودکار مانند ورود به سیستم عضو جدید ایجاد شود.

اتوماسیون wix

همچنین امکان ایجاد و ارسال فاکتور به مشتریان نیز درج شده است.

فاکتور wix

موارد اضافی موجود در بسته شامل مواردی مانند SEO Wiz برای کمک به وب مسترها در بهبود بازی سئو و ابزارهای بازاریابی ایمیل می باشد. ایجاد پست اجتماعی نیز موجود است.

پست اجتماعی

Wix صدها قالب زیبا را ارائه می دهد که فقط منتظر هستند که توسط شما شخصی سازی شوند. این گروه ها در انواع مختلفی از جمله تجارت ، فروشگاه آنلاین ، عکاسی ، ویدئو ، موسیقی ، رستوران ها و غذا ، سفر و گردشگری ، بهداشت و سلامتی ، مد و زیبایی ، جامعه و آموزش و … قرار می گیرند. در صورت نیاز به ایجاد یک وب سایت برای یک رویداد ، الگوی هایی برای آن وجود دارد. آیا به یک سبد وب سایت یا رزومه کاری نیاز دارید؟ این موارد نیز موجود است. اگر می خواهید یک وبلاگ را راه اندازی کنید ، گزینه های بیشمار آماده را خواهید یافت. نکته این است که شما به احتمال زیاد یک الگوی زرق و برق دار در Wix پیدا کرده اید که برای هر آنچه ممکن است باشد مناسب است.

در اینجا مثالی از یک وبلاگ مسافرتی آورده شده است:

این یکی برای یک تجارت است:

یک موسسه حقوقی ممکن است به سمت این الگو حرکت کند:

یک عکاس ممکن است عاشق یک گالری مانند این باشد:

این که آیا شما یک هنرمند عملکرد هستید یا به یک وب سایت محافظه کار برای شرکت CPA خود نیاز دارید ، Wix باید بتواند شما را در آنجا جای دهد. انتخاب آنها از قالب ها تقریبا غیرقابل تحمل است و به احتمال زیاد تحت تأثیر همه ویژگی ها و گزینه هایی که در هر یک قرار دارد.

قیمت گذاری Wix

Wix دارای دو طبقه گسترده از بسته ها: وب سایت و تجارت و تجارت الکترونیک. افرادی که به دنبال ایجاد یک وب سایت شخصی هستند می توانند فقط با پرداخت 13 دلار در ماه “”دسته کوچک موسیقی جاز“برنامه. برای قیمت ، آنها دو گیگابایت پهنای باند ، 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، امکان تبلیغ بدون آگهی ، 30 دقیقه فیلمبرداری و دامنه رایگان به مدت یک سال دریافت می کنند.

مرحله بعدی بسته ها به سمت کارآفرینان و آزادکاران به بازار عرضه می شود. هزینه 17 دلار در ماه ، این بسته با عنوان “نامحدود.”بر این اساس ، افراد با این طرح از پهنای باند نامحدود و 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت می کنند. علاوه بر ویژگی های موجود در طرح Combo ، مشترکین یک ساعت فیلم ، 300 دلار کوپن تبلیغاتی ، برنامه Site Booster و برنامه Visitor Analytics دریافت می کنند..

ویکس می گوید بسته بعدی آنها ، که آنها “حرفه ای,”بهترین ارزش آنها با 22 دلار در هر ماه است. علاوه بر 20 گیگابایت ذخیره سازی ، دو ساعت فیلمبرداری ، تقویم رویدادها ، یک آرم حرفه ای و فایلهای آرم رسانه های اجتماعی ، همه چیز را در دو بسته سطح پایین تر شامل می شود..

بزرگترین بسته “” نامیده می شودشخص خیلی مهم.وی ادامه داد: “این هزینه در هر ماه 39 دلار است و هر آنچه در سه بسته کوچکتر درج شده است همراه است. علاوه بر این ، مشترکان پاسخ اولویت و پشتیبانی VIP را دریافت می کنند ، به این معنی که تماس های آنها هنگام سؤال یا مشکلی به خط مقدم می رود..

برنامه های تجارت و تجارت الکترونیک برای پذیرش پرداخت از طریق وب سایت شما

هرکسی که می خواهد از طریق وب سایت خود بتواند پرداخت را بپذیرد ، باید یکی از برنامه های تجارت و تجارت الکترونیکی را ثبت کند ، که همه آنها بدون کمیسیون است. این شامل “تجارت پایه,”که فقط 23 دلار در ماه هزینه دارد. علاوه بر اینکه می توانید پرداخت های آنلاین را بپذیرید ، این بسته شامل پهنای باند نامحدود ، 20 گیگابایت ذخیره سازی ، بدون تبلیغات Wix ، پنج ساعت فیلمبرداری ، Google Analytics ، یک دامنه رایگان به مدت یک سال ، 300 دلار در تبلیغات است. کوپن ها ، برنامه تقویت کننده سایت و برنامه Visitor Analytics.

بزرگترین بسته تجاری و تجارت الکترونیکی بعدی است “تجارت نامحدود,”و ماهانه 27 دلار هزینه دارد. همه چیز را در بسته اصلی شامل می شود ، با این تفاوت که 35 گیگ انبار ، 10 ساعت فیلمبرداری ، آرم حرفه ای و فایلهای آرم رسانه های اجتماعی را نیز شامل می شود..

با “کسب و کار VIP“بسته بندی شده ، مشتریان 49 دلار در ماه پرداخت می کنند تا کلیه ویژگی های دو برنامه ارزانتر به علاوه 50 گیگابایت ذخیره سازی ، پاسخگویی اولویت و پشتیبانی VIP را دریافت کنند.

اگر هیچ یک از این بسته ها آن چیزی نیست که به دنبال آن هستید ، پس از انتخاب کاملاً قابل تنظیم انتخاب کنید “شرکت، پروژه“بسته ای که در هر ماه 500 دلار هزینه دارد. برای مشاغل در حال رشد که به یک وب سایت بزرگتر و قدرتمندتر نیاز دارند ، طراحی شده است ، این یک بسته مقیاس پذیر است که به شما کمک می کند تا از خواسته های مشتریان خود پیروی کنید..

اگر به دنبال گزینه های ارزان تر هستید ، نگاهی به ما بیندازید بهترین میزبانان ارزان.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتریهنگام صحبت از پشتیبانی مشتری ، Wix برجسته است. کافی است به وب سایت آنها مراجعه کنید تا مرکز راهنمایی Wix را کشف کنید که می توانید با تایپ کردن یک سؤال یا مرور موضوعات خاص ، پاسخهای آماده پیدا کنید. با وجود انواع مقاله ، بدون نیاز به تماس با نماینده پشتیبانی مشتری ، کمک گرفتن فوری در مورد سؤالات و نگرانی های متداول ، بسیار آسان است.

وبلاگ Wix یکی دیگر از منابع مفید است که طیف گسترده ای از موضوعات را در بر می گیرد که شامل اصلی ترین روش های ایجاد یک وب سایت و حتی موضوعات پیشرفته تر است که با بالغ شدن وب سایت خود باید به آنها نزدیک شوید..

اگر نمی خواهید وب سایت خود را بسازید ، سپس به Wix Arena مراجعه کنید. اینجاست که می توانید صدها طراح وب Wix را پیدا کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید که خوشحال می شوند وب سایت سفارشی درست برای شما ایجاد کنند. گالری ها را مرور کنید تا به سرعت یک طراح را پیدا کنید که سبک شما برای شما جذاب باشد.

در صورت نیاز به کمک ، می توانید از طریق ایمیل یا تلفن با نماینده خدمات مشتری تماس بگیرید. این متخصصان بطور کلی سریع ، کارآمد و مفید هستند. اگر نگران این هستید که خیلی سریع منتظر بمانید تا در هنگام نیاز به پاسخ سریع آنها را دریافت کنید ، به سادگی در یکی از بسته هایی که پاسخ اولویت و پشتیبانی VIP ارائه می دهد ثبت نام کنید. این ویژگی ها همیشه شما را در خط مقدم قرار می دهد.

افکار نهایی

Wix ممکن است بهترین وب سایت سازنده امروز باشد. علاوه بر بیش از 200 برنامه ، صدها قالب دارد. با وجود همه این گزینه ها و قابلیت ها ، باید بتوانید یک وب سایت رویایی بسازید.

با این وجود ، برخی از افراد کار سختی را با Wix انجام می دهند صرفاً به این دلیل که با انتخاب های زیادی ارائه شده اند. توصیه می شود برای مشتریان جدید سعی کنید در ابتدای کار تا حد امکان گزینه های الگوی خود را محدود کنند تا به طور بالقوه از این مشکل جلوگیری کنند. سپس مدیر وب با کشف آنچه لازم و مفید است می توانید با گذشت زمان اضافه شود.

اگر می خواهید یک وب سایت زیبا بسازید که باعث خرابی بانک نشود ، اشتباه با Wix کار سخت است. این فوق العاده سرگرم کننده و آسان برای استفاده است.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که من خوانده ام و قبول کردم شرایط استفاده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map