بررسی Ucraft

سرانجام وقت آن است که اولین وب سایت خود را بسازید. شما یک برنامه نویس یا یک طراح وب نیستید ، بنابراین می دانید که برای ساختن وزنه برداری نیاز به یک سازنده وب سایت دارید. سخت ترین بخش این فرآیند ممکن است انتخاب بهترین سازنده وب سایت با توجه به نیازهای شما باشد ، درست مانند انتخاب a میزبان وب.


اگر بخواهید Ucraft یک انتخاب مناسب است ایجاد یک وب سایت که بسیار عالی به نظر می رسد و در تصاویر سنگین است.

متأسفانه ، Ucraft کامل نیست. گزینه های انعطاف پذیر تری وجود دارد که دارای ویژگی های بیشتری هستند و به همان اندازه آسان برای استفاده هستند.

بسته رایگان آنها به نفع Ucraft است. اگر انگشت خود را به عنوان مدیر وب میزنید ، این گزینه عالی است. Ucraft نیز قابل استفاده است. حتی اگر اهل فن آوری نیستید ، در جستجوی ویرایشگر مشکلی ندارید. شاید مهمتر از همه ، Ucraft بر تصاویر تأکید کند. متخصصان خلاق ممکن است این بستر را دوست داشته باشند.

Ucraft: یک مرور کلی

Ucraft خود را به عنوان سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن توصیف می کند ، اما این کاملاً درست نیست. با دقت بیشتری می توان به عنوان مبتنی بر بلوک توصیف کرد. این پلت فرم تقریباً به راحتی قابل استفاده است. با این حال ، این نیز بسیار کمتر انعطاف پذیر است. با محدودیت گزینه های خود ، احتمال کمی وجود دارد که انتخاب های خود را تحت الشعاع قرار دهید. درعوض ، ممکن است در اثر محدودیت ها احساس کمبود کنید.

با این وجود, الگوهای Ucraft خارق العاده به نظر می رسند, و ایجاد وب سایت شما نسبتاً آسان است شما به هیچ دانش فنی و مهارت لازم ندارید ساخت یک وب سایت کاربردی و جذاب. حتی می توان بلاگ ، ابزار تجارت الکترونیکی و موارد دیگر را نیز اضافه کرد.

طرفداران

 • یک برنامه رایگان برای بودجه فکر
 • امنیت و تجزیه و تحلیل با هر بسته ارائه می شود
 • قالب های زیبا ، مخصوصاً برای وب سایت های دارای تصاویر سنگین
 • ادغام با Ecwid برای تجارت الکترونیکی
 • ابزارهای خوب وبلاگ

منفی

 • گزینه های پشتیبانی مشتری محدود است
 • بلوک های محتوا خیلی زیاد شبیه به هم هستند
 • ممکن است برخی از کاربران کنترل بیشتری در طراحی صفحات خود داشته باشند
 • به عنوان یک سازنده وب سایت واقعی draganddrop استفاده از آن آسان نیست

الگوهای Ucraft

Ucraft فراهم می کند بیش از 60 قالب را انتخاب کنید. با مقایسه با سایر سازندگان وب سایت که صدها گزینه دارند ، این یک میدان بزرگ نیست. با این وجود ، برخی افراد از انتخاب کمتری استقبال می کنند زیرا از غرق شدن در تصمیمات بیش از حد جلوگیری می کند.

الگوی ucraft

در سمت چپ صفحه “الگوهای” ، دسته هایی از جمله رویدادها ، وبلاگ ، تجارت ، شخصی ، رستوران ها و موارد دیگر را مشاهده خواهید کرد. این باعث می شود که گزینه ها ساده تر شوند.

بسیاری از اینها قالب ها زیبا هستند.

به تریلینگ

مرور از طریق آنها نشان می دهد که تأکید بر تصاویر چشم نواز چقدر سنگین است.

استیسی

اگر شما یک هنرمند یا عکاس هستید ، احتمال آن وجود دارد که الگوی مناسبی برای نمایش کارهای خود بیابید.

دیگارت

مفید است که Ucraft امکان پیش نمایش هر یک از الگوهای آنها را فراهم می کند. این امکان را به شما می دهد تا قبل از انتخاب گزینه های مختلف را بررسی کنید. در واقع ، لازم است در این مرحله مراقب باشید. هنگامی که انتخاب خود را انجام داده و ویرایش را شروع کنید ، نمی توانید به عقب برگردید و الگوهای را تغییر دهید.

استفاده از Ucraft آسان است?

همه چیز با Ucraft ساده است ، هر چند استفاده از آن به عنوان یک سازنده واقعی وب سایت کشیدن و رها کردن کار ساده ای نیست.

شروع کار نسیم است. کافیست بر روی دکمه “Start Crafting” در صفحه اصلی Ucraft کلیک کنید. شما دریافت می کنید محاکمه رایگان 14 روزه, و لازم نیست اطلاعات کارت اعتباری را وارد کنید.

شما به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید الگوی خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب صحیح ، زیر دامنه خود را انتخاب می کنید. این یک URL موقتی است که به صورت “youritamesame.ucraft.net” شکل می گیرد.

زیر دامنه را انتخاب کنید

Ucraft به شما امکان می دهد که می توانید اتصال برقرار کنید دامنه خود شما هر وقت راحت باشد.

در مرحله بعد ، نام و ایمیل خود را وارد کرده و رمز عبور را انتخاب می کنید. اگر ترجیح می دهید از طریق Facebook یا Google ثبت نام کنید ، می توانید.

ثبت نام ucraft

این تنها کاری است که شما باید انجام دهید. اکنون ، وارد ویرایشگر می شوید. اینجاست که روی “بلوک” هایی کار می کنید که در نهایت به مؤلفه های وب سایت شما تبدیل می شوند.

ویرایشگر امکان پذیر می کند عناصر مانند وبلاگ ، خبرنامه یا فرم تماس را اضافه کنید. به خاطر داشته باشید که هر عنصر در یک بلوک موجود است. متأسفانه ، اینها را نمی توان در هر جایی که ممکن است با دیگر سازندگان وب سایت جابجا کرد. تقریباً در هر مکانی که صفحه در صفحه شما قرار دارد ، قفل شده اید. با این وجود ، می توانید عناصر را در بالای یکدیگر قرار دهید تا یک وب سایت پر محتوا ایجاد کنید.

رابط کاربری ویرایشگر ظاهری لخت و کمرنگ دارد. بدون وجود بسیاری از درهم و برهمی روی صفحه نمایش ، می توان فهمید که گزینه های شما چیست. نوار کناری سمت چپ شامل همه عملکردهای اصلی ویرایش است و بقیه صفحه برای پیش نمایش وب سایت شما محفوظ است..

وقتی روی وب سایت خود روی یک شیء کلیک می کنید یا دوبار کلیک می کنید ، Ucraft امکان ویرایش آن مؤلفه را برای شما امکان پذیر می کند. می توانید متن جدید را وارد کنید ، قالب بندی آن را تغییر دهید ، تصاویر را جایگزین کنید و حتی برخی از انیمیشن های اصلی را اضافه کنید.

بلوک های از پیش تعریف شده ممکن است بکشند و روی صفحه ریخته شوند. Ucraft در حال حاضر حدود 100 عدد از این بلوک ها را ارائه می دهد که شامل عناوین ، چیدمان بدن ، وبلاگ ها ، هدر ها ، چرخ دستی های خرید و فروشگاه های آنلاین است. این بلوک ها اصول اولیه را پوشش می دهند ، اما گزینه های زیادی برای انتخاب وجود ندارد.

علاوه بر این ، بسیاری از بلوک ها واقعاً شبیه یکدیگر هستند ، که دقیقاً خود را در درجه بالایی از سفارشی سازی قرار نمی دهد. ممکن است هنگامی که می خواهید فونت را تغییر دهید یا با اندازه ستون بازی کنید با اخطار Ucraft قبل از اینکه بتوانید این کارها را انجام دهید ، به روزرسانی کنید. این صرفاً به معنی است نصب ابزارهای طراح برنامه رایگان است اینکه چرا به طور خودکار فعال نمی شود یک رمز و راز است.

به طور کلی ، Ucraft نسبت به دیگر سازندگان وب سایت استفاده از آن کمی دشوار است. وقتی ویرایشگر بیشتر آشنا می شود ، همه چیز ساده و واضح است. تا زمانی که انتظار یک تن از گزینه ها و سفارشی سازی ها را نداشته باشید ، می توانید از این سیستم عامل خوشحال شوید. بعلاوه ، ساختن یک وب سایت عالی و جذاب در این پلتفرم یک تأخیر است.

ویژگی های Ucraft

ویژگی های اساسی Ucraft فوق العاده است. هر وب سایت دارای یک گواهی SSL برای محافظت از داده های خود و به بازدید کنندگان خود اطلاع دهید که وب سایت شما معتبر و قابل اعتماد است. شما همچنین می توانید ابزار جستجوگر بهینه سازی یا جستجوگرها را پیدا کنید تا اطمینان حاصل شود که وب سایت شما توسط همه موتورهای جستجوگر اصلی متوجه نمی شود.

Ucraft برنامه مخصوص تجزیه و تحلیل خود را ندارد. اشکالی نداره چون می توانید Google Analytics را در وب سایت خود ادغام کنید, و این خبر بسیار خوبی برای بررسی نرخ گزاف گویی ، تعداد بازدید کنندگان سایت شما و موارد دیگر است.

به طور مشابه ادغام رسانه های اجتماعی بخش اساسی این بسته است. اگر از Facebook ، Instagram ، Twitter ، LinkedIn یا سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی استفاده می کنید ، می توان آنها را به وب سایت شما گره زد.

همچنین ، از آنجا که Ucraft چنین حق بیمه ای را در تصاویر با کیفیت بالا قرار می دهد ، جای تعجب ندارد که آنها ابزارهای کاملی را برای ویرایش تصاویر. شما همچنین می توانید پس زمینه های ویدیویی را پیدا کنید تا به وب سایت خود احساس تعاملی تری بدهید.

برنامه های اوکرفت

هر کدام از الگوهای Ucraft برای مشاهده تلفن همراه بهینه شده است. این بدان معناست که دیگر نیازی به ایجاد وب سایت دوم ندارید یا نگران بازدیدکنندگان در هنگام مرور وب سایت خود از یک دستگاه تلفن همراه تجربه خوبی ندارید..

اگر شروع به کار کرده اید و به یک آرم احتیاج دارید ، می توانید از Ucraft کمک بخواهید. آنها پس از پاسخ به چند سؤال ، برای شما یک آرم طراحی می کنند.

چندین ادغام شخص ثالث نیز با وب سایتهای Ucraft در دسترس هستند. از Disqus تا zendesk چت ، گزینه های بسیاری برای عملکردی تر وب سایت خود دارید.

قیمت گذاری Ucraft

Ucraft چندین گزینه قیمت گذاری را ارائه می دهد. اینها شامل یک وب سایت رایگان است ، که در اصل یک صفحه فرود است که شامل یک برنامه SEO ، Google Analytics ، یک گواهی SSL و موارد دیگر.

وب سایت حرفه ای بسته بندی سالانه 10 دلار در ماه هزینه دارد. اگر فروشگاه آنلاین شما 50 محصول را به فروش می رساند ، ممکن است این بسته کامل باشد. چندین برنامه ، یک وب سایت چند زبانه ، پشتیبانی 24/7 ، فونت های Google ، صفحات محافظت شده با رمز عبور و بیش از 70 گزینه پرداخت و ارسال دریافت می کنید.

فروشگاه حرفه ای اگر وب سایت خرده فروشی آنلاین شما دارای بیش از 1000 محصول باشد ، گزینه ممکن است برای شما باشد. هزینه آن 21 دلار در ماه به صورت سالانه است و شامل همه مواردی در برنامه وب سایت حرفه ای است. علاوه بر این ، شما می توانید کوپن ، یک برنامه مدیریت فروشگاه ، امکان ویرایش فاکتورها و موارد دیگر را دریافت کنید.

بزرگترین بسته Ucraft است برنامه BigCommerce با پرداخت 39 دلار در هر ماه هنگام پرداخت یک سال قبل. قابلیت های اضافی شامل فروش در eBay ، Amazon ، Facebook و Yandex علاوه بر فید خرید Google.

پشتیبانی مشتری Ucraft

خوب است که مشتریان بتوانند از طریق تلفن یا ایمیل با Ucraft تماس بگیرند ، اما شما یک گپ زنده دریافت می کنید که باید این ترفند را انجام دهد. به هر حال بیشتر افراد نیازی به تماس ندارند. خوشبختانه ، آنها همچنین یک وبلاگ و چندین راهنمای آنلاین را در اختیار شما قرار می دهند که اگر احساس نمی کنید از عملکرد چت استفاده می کنید ، بیشتر سؤالات و موضوعات را پوشش می دهد. در صورت نیاز فوری ، سرعت پاسخگویی به درخواستهای چت زنده Ucraft بسیار سریع بود.

آیا Ucraft ارزش آن را دارد?

اگر به دنبال یک وب سایت اساسی هستید که تعداد کافی زنگ و سوت را داشته باشد و خارق العاده به نظر برسد ، ممکن است Ucraft برای شما مناسب باشد. دارای رابط کاربری ساده و قیمت مناسب است. با یک آزمایش رایگان 14 روزه ، شما می توانید قبل از خرید سرویس را برای آزمایش سرویس خود انجام دهید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که من خوانده ام و قبول کردم شرایط استفاده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map