راهنمای کامل SSL

گواهینامه های sslاگر هرگز به آن توجه زیادی نکرده اید فناوری SSL (Secure Sockets Layer) پیش از این ، این ممکن است زمان فرار از رفلکس gag در مخفف فنی دیگری باشد.


اگر به هیچ دلیل دیگری به جز گوگل قصد ندارد وب سایت خود را به عنوان ناامن نام تجاری در پایان سال 2018 معرفی کند در صورت عدم اهانت’این سطح رمزگذاری را داشته باشید امنیت نصب شده است.

مشکل متوسط ​​کارآفرین یا بازاریاب آنلاین این است که انجام خرید مقایسه ای جدی برای SSL و ارائه دهندگان میزبانی وب به نظر می رسد به اندازه سرگرم کننده شستن انگشت شست خود سه بار پشت سر هم با چکش است.

در اینجا دو سؤال متداول وجود دارد:

 • چه نوع گواهی SSL باید دریافت کنم?
 • رایگان هستند خوب است?

نگران نباشید ، خواننده مهربان ، ما’من به همه اینها و موارد دیگر در این زمینه پاسخ خواهم داد تا تقریباً همه چیزهایی را که باید در مورد گواهینامه های SSL بدانید و به سختی هر چیزی را که دوست دارید بدانید.’تی این’راه طولانی باد ما برای گفتن ما’سعی می کنم به مطالب مهم بچسبید.

گواهینامه SSL چیست؟?

گواهینامه ssl

این نیست’نوع گواهی نامه ای را که در محل کار خود برای کار خوب انجام داده اید به دیوار خود آویزان می کنید.

این نوع گواهینامه ها فقط با یک رایانه و سرور خوانده می شوند زیرا داده ها به جلو و عقب منتقل می شوند. این یک سطح از اضافه می کند رمزگذاری این بدان معناست که اطلاعات در حال انتقال بین دو نقطه از آنجا در اینترنت است از چشم کنجکاو ایمن باشید.

خرید از آمازون را تجسم کنید. حتی بهتر ، Amazon.com را در مرورگر خود تایپ کرده و در نوار URL در سمت چپ بالای صفحه جستجو کنید.

باید کلمه را ببینید ‘امن است’ به رنگ سبز و آدرسی که با HTTPS شروع می شود.

این اضافی ‘س’ به این معنی است که فناوری SSL در این وب سایت وجود دارد و در حال کار است و در پس زمینه کار نمی کند از شماره کارت اعتباری خود محافظت کنید و شناسایی اطلاعات شخصی از هر کسی که ممکن است در تجارت سرقت داده باشد.

اگر در وب سایتی قرار دارید که این کار را نمی کند’کلمه ‘امن است’ یا آن ‘س’ بعد از HTTP ، قبل از وارد کردن هر نوع اطلاعات به هر شکلی که در آنجا پیدا کنید ، باید طولانی و سخت فکر کنید. سرانجام ، Google با مارک همه این وب سایت ها با رنگ قرمز آشنا می شود ‘امن نیست’ تا زمانی که صاحب آن یک گواهی SSL معتبر نصب کند.

مزایای SSL – علاوه بر آشکار

یکی از مزایای بارز استفاده از گواهینامه SSL در وب سایت شما این است که مشتریان شماره کارت اعتباری خود را به سرقت نمی برند. بله آنهایی که اطلاعات کارت اعتباری را در یک وب سایت جمع آوری می کنند توسط یک سازمان دیده بان صنعت که به آن موسوم است لازم است صنعت کارت پرداخت (PCI) اگر زودتر گواهی معتبر در اختیار داشته باشید.

تعجب آور نیست که فکر کنید یک قرمز بزرگ “مطمئن نیست” در بالای وب سایت شما برای اطمینان خاطر بازدید کنندگان از نوع تجربه ای که انتظار دارند انجام ندهد. شما می خواهید آنها از داشتن برنامه های فیشینگ و سایر انواع نامطلوب رفتارهای ناخواسته ، احساس گرما ، راحتی و ایمن کنند..

آخرین و مطمئناً کم اهمیت ، حتی اگر Google جابجا نشده است غرق موتور جستجوی این شرکت ، به طور کامل در وب سایت های غیر SSL قرار داده است SEO برای کسانی که قبلاً با SS سازگار هستند ، تقویت می شودل. در بازی سخت و دشوار برای تأمین لیست نخستین صفحه برای سودآورترین کلمات کلیدی خود ، باید از هر مزیت موجود استفاده کنید.

به چه نوع گواهی SSL نیاز دارید؟?

از آنجایی که هیچ ارتباطی با رایانه یا اینترنت هرگز نمی تواند ساده باشد ، باید توجه داشته باشید ، زیرا سفر خود را به سمت سرزمین انطباق SSL شروع می کنید ، که سه نوع مختلف از گواهینامه های SSL وجود دارد..

اعتبار دامنه

این نوع گواهینامه SSL معمولاً به عنوان “تضمین پایین” نامیده می شود ، به سطح امنیتی بسیار اساسی ای نیاز دارد که در آن صادرکننده گواهینامه معمولاً فقط پرونده WHOIS را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که شخص متقاضی گواهینامه در واقع مالک وب سایت است..

این ارزانترین نوع رعایت SSL است و معمولاً بلافاصله پس از درخواست صادر می شود. برای بازدید کننده ای که به آن نوع چیزها توجه می کند ، یک گواهی اطمینان کم چیزی بیشتر از شواهدی برای انجام حرکات تضمین امنیت وب سایت ارائه نمی دهد. این عطر و بوی SSL است که بیشتر افراد از طریق اینترنت دریافت می کنند و پول ندارند. ما در مورد بلاگرهای سرگرمی و غیره صحبت می کنیم.

اعتبار سنجی سازمان

گرچه مراحل دریافت این نوع گواهی نامه مشابه آنچه در ارتباط با اعتبارسنجی دامنه است ، اطلاعات بیشتری جمع آوری می شود ، که دلیل آن این است به این گواهینامه های اطمینان بالا گفته می شود. علاوه بر اعتبار دامنه ، شرکت باید مستنداتی در مورد هویت ، به طور خاص ارائه دهد:

 • نام
 • شهر
 • دولت
 • کشور

امنیت بیشتر گواهی SSL معتبر سازمان ، بازدید کنندگان وب سایت بالقوه را بیش از مدت زمان پردازش طولانی تر (چند روز) و هزینه اضافی فراهم می کند. اگر صاحب مشاغل یا شرکتی با وب سایت هستید ، این گواهی مورد نظر شماست.

گواهی اعتبار سنجی تمدید شده

به عنوان کودک جدید موجود در این بلوک ، یک گواهینامه اعتبار سنجی تمدید نیاز به همه موارد موجود در فرآیند اعتبار سنجی سازمان و کمی بیشتر دارد.

در اصل ، شما باید نه تنها ثابت کنید که دارای نام و نشانی معتبر هستید ، بلکه یک شرکت واقعی برای دستیابی به اهداف تجاری هستید.

دریافت این نوع گواهی نامه – که توسط یک قفل سبز در نوار URL مشخص شده است – ممکن است چند هفته طول بکشد.’دوباره تجارت الکترونیکی باشید ، دان’با دو نفر دیگر زحمت می کشید. این یکی رو بگیر!

افکار نهایی

ما می خواهیم به این ایده بپردازیم گواهینامه های SSL رایگان قبل از انجام ما مشکلی که در اینترنت می توانید این مسئله را پیدا کنید این است که موجودی که در پشت آن وجود دارد می تواند یک بازرگان بدافزار مخرب و مضراب را به عنوان یک پسر یا گول بدنبال تبدیل کردن یک جنجال ، بدست آورد. نکته آخر این است که گوگل طرفدار گواهینامه های رایگان نیست و احتمالاً یک پیام اخطار را به بازدید کننده وب سایت شما ارسال می کند که به آنها دو گزینه ارائه می دهد:

 • “در هر صورت انجام شود.”
 • “بازگشت به ایمنی”

بیش از تعداد معدودی نفر دوم را انتخاب می کنند و این برای تجارت مناسب نیست. هنگامی که زمان رسیدن لاستیک برای رسیدن به جاده است ، یک نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. آیا 5 تا 10 دلار در ماه هزینه دریافت گواهینامه قانونی با ارزش افزایش فروش شما احتمالاً به دست می آورید هزینه دارد؟ ما می خواهیم یک حدس وحشی بگیریم و بگوییم ، “بله ، بله!”

چند فروشنده معتبر SSL برای شروع کار: GeoTrust ، DigiCert ، Symantec و GoDaddy همه جا.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map