بررسی Podia Review 2020

Podia: بررسی اجمالی

Podia در حال حاضر توسط بیش از 20،000 سازنده محتوا استفاده می شود ، Podia برای کسانی که می خواهند موارد زیر را بفروشند طراحی شده است:


 • عضویت
 • دوره های آنلاین
 • محتویات دیجیتالی قابل بارگیری.

با استفاده از Podia می توانید یک فروشگاه دیجیتال همه در یک ایجاد کنید و فروش این سه محصول را در یک لحظه شروع کنید. شما همچنین می توانید خبرنامه و ایمیل ارسال کنید ، و همچنین می توانید پردازش پرداخت را در خود Podia انجام دهید.

این سکو دارای رابط کاربری دلپذیری است و استفاده از آن بسیار آسان است. برای ساخت سایت تجارت الکترونیکی شما به دانش افزایی فنی عمیق یا افزونه های شخص ثالث احتیاج ندارید. این امر Podia را به یک ابزار دوستانه برای مبتدیان و کاربران واسطه‌ای که مایل به فروش آنلاین محصولات دیجیتال هستند ، تبدیل کرده است.

مشکلات مشترک با فروشگاههای دیجیتال

اگر وب سایت خود را قبلاً با وردپرس تنظیم کرده اید ، شاید بدانید که می توانید با WooCommerce یا سایر افزونه های تجارت الکترونیکی یک فروشگاه دیجیتال ایجاد کنید. مشکل افزونه ها این است که اگر تعداد زیادی از آنها را برای تأمین انرژی فروشگاه خود نصب کرده باشید ، می تواند مشکل باشد. همچنین اگر می خواهید در اجرای سایت خود دست به دست هم بزنید ، این واقعیت را اضافه کنید.

این منطقه جایی است که Podia نسبت به رقبای پیچیده تر خود برتری دارد. Podia با مکانیک کشیدن و رها کردن همه چیز را ساده می کند.

فروش محصولات دیجیتال با و بدون Podia

ویژگی های اصلی Podia

پس از ثبت نام در حساب Podia ، از شما خواسته می شود وارد داشبورد خود شوید. این اولین صفحه است که شما را به صورت مقدماتی تبریک می گوید.

دانلود دیجیتال دوره آنلاین عضویت در Podia Three Choice

عضویت ، دوره آنلاین و بارگیری دیجیتال این سه ماژول ویژگی های اصلی Podia را نشان می دهد.

1. عضویت

برای ایجاد یک سایت عضویت ، بر روی تصویر اول کلیک کنید. از طرف دیگر ، می توانید با کلیک کردن بر روی “عضویت” در فهرست بالای داشبورد خود نیز این کار را انجام دهید. از شما خواسته می شود قبل از انجام اقدامات بیشتر ، سایت عضویت خود را نامگذاری کنید.

نام عضویت Podia

برای ایجاد اولین سایت عضویت ، روی “ایجاد عضویت خود” کلیک کنید. اکنون وارد صفحه عضویت و دسترسی به برگه های مختلف خواهید شد.

صفحه عضویت Podia

در زیر “برنامه ها” می توانید برنامه های مختلف قیمت گذاری و محصولات یا دوره های بسته نرم افزاری برای هر طرح ایجاد کنید.

برنامه های عضویت Podia

در زیر “تنظیمات” می توانید نام را تغییر داده و یک گروه Facebook یا کانال Slack را پیوند دهید.

تنظیمات عضویت Podia

سایر موارد منو — پست ها ، نظرات ، تبلیغ و فروش after می توانند پس از ایجاد و انتشار سایت عضویت مورد استفاده قرار گیرند.

2. محصولات

دوره های آنلاین و بارگیریهای دیجیتالی دو ماژول دیگر Podia است و به صورت دسته جمعی تحت عنوان “محصولات” قرار می گیرند. همچنین می توانید از طریق تب “محصولات” در فهرست داشبورد به این دسترسی پیدا کنید.

محصولات Podia

“محصولات” سه مؤلفه را شامل می شود: دوره های آنلاین ، بارگیری دیجیتال و بسته های محصول.

محصولات Podia 2

دوره های آنلاین

بیایید ابتدا به دوره های آنلاین بپردازیم. روی “محصولات” و سپس “دوره آنلاین” کلیک کنید. دوره آنلاین خود را نامگذاری کرده و روی “ایجاد و ادامه” کلیک کنید. این اقدام شما را به این صفحه می رساند. از طرف دیگر ، هنگام مواجهه با صفحه تبریک ، می توانید مستقیماً به “دوره آنلاین” نیز دسترسی پیدا کنید.

دوره آنلاین Podia

هنگام ایجاد یک دوره آنلاین ، با یک موضوع اساسی شروع خواهید کرد. در اینجا می توانید انواع مختلفی از پرونده ها را بارگذاری کرده و حتی پیوندها ، بخش ها و آزمونها را اضافه کنید. این دروس در بازه های زمان بندی شده ارسال می شود تا علاقه مندان و علاقه مندان به برگزاری دوره های خود را یاد بگیرند.

یک نکته خوب که من در مورد این بخش دوست دارم اینست که برخلاف سیستم عامل های رقیب ، Podia یک صفحه فروش داخلی برای جمع آوری کوپن های پرداخت و تحویل دارد. اگر می خواهید دوره ها را از قبل بگذرانید و آدرس های ایمیل را از دستگیرندگان بالقوه جمع آوری کنید ، یک صفحه پیش از راه اندازی نیز وجود دارد. همچنین می توانید چندین دوره آموزشی ایجاد کرده و هرچه بیشتر ثبت نام کنید.

بارگیری های دیجیتال

جدا از دوره های آنلاین ، “بارگیری دیجیتال” را نیز در زیر “محصولات” پیدا خواهید کرد. روی آن کلیک کنید ، و در زیر به این صفحه خواهید رسید. (از طرف دیگر ، می توانید به “بارگیری دیجیتال” در صفحه تبریک ، به همراه “عضویت” و “دوره آنلاین” دسترسی پیدا کنید.)

بارگیری دیجیتال Podia

در اینجا ، شما می توانید مطالب قابل بارگیری مانند کتاب های الکترونیکی ، راهنماها ، فایل های PDF ، فیلم ها ، audios ، لیست های چک ، برگه های تقلب و موارد دیگر را بفروشید. در صورت تصمیم به انجام این کار می توانید به صورت رایگان این موارد را نیز تهیه کنید.

روند بهینه سازی برای بهینه سازی نرخ تبدیل سایت شما سریع است. برای بارگیری مطالب شما نیازی به ایجاد حساب کاربری نیست. همچنین یک صفحه فروش تعالی وجود دارد که می توانید یک ویدیو ، یک صفحه سؤالات متداول یا فرم اشتراک ایمیل وارد کنید.

بسته نرم افزاری محصولات

آخرین انتخاب “محصولات” “بسته محصول” است. همانطور که از نام می رود ، این به شما امکان می دهد تا دوره هایی را با بارگیری های دیجیتال همراه کنید.

بسته نرم افزاری Podia

3. بازاریابی ایمیل

Podia همچنین دارای ویژگی بازاریابی ایمیل است. از این ویژگی می توانید به “ایمیل” در فهرست داشبورد دسترسی پیدا کنید ، اما همچنین در عضویت ، دوره آنلاین و ماژول های بارگیری دیجیتال یکپارچه شده است.

بازاریابی ایمیل Podia

با استفاده از این ویژگی Podia ، می توانید خبرنامه ها و کمپین های قطره ای ارسال کنید تا مشترکان و دنبال کنندگان خود درگیر شوند. می توانید پیام های دستی و اتوماتیک ارسال کنید و حتی می توانید از مارک تجاری خود استفاده کنید. می توانید معیارهایی مانند نرخ کلیک ، باز و لغو اشتراک را ردیابی کنید. ویژگی بازاریابی ایمیل همچنین شامل فرم های انتخابی است که می تواند در صفحات فروشگاه و صفحات قبل از راه اندازی قرار گیرد.

به غیر از ایمیل های بازاریابی ، می توانید به روزرسانی دوره ها را نیز ارسال کنید. به عنوان مثال ، اگر یک فصل جدید به کتاب الکترونیکی خود اضافه می کنید ، می توانید به مشتریان خود ایمیل دهید تا به آنها اطلاع دهند که یک محصول به روز شده وجود دارد که آنها می توانند بارگیری کنند..

در حالی که می توانید یک خبرنامه ایجاد کنید ، انتظار نداشته باشید Podia خدمات ایمیل خود را جایگزین کند. Podia به اندازه MailChimp یا هر ابزار بازاریابی ایمیل دیگری قوی نیست. این در هنگام قالب بندی محدودیت هایی دارد و فقط برای تبلیغ سه ماژول آن در نظر گرفته شده است.

قیمت گذاری Podia

Podia فقط دو طرح پرداخت شده دارد که به هیچ وجه گیج کننده نیست. این دو طرح عبارتند از:

 • حرکت در 39 دلار در ماه ، پیش پرداخت برای 390 دلار برای کل یک سال
 • شاکر در 79 دلار در ماه ، پیش پرداخت برای 790 دلار برای کل یک سال

این دو طرح دارای ویژگی های مختلفی هستند که مهمترین آنها ماژول عضویت است که در بسته Mover در دسترس نیست.

قیمت گذاری Podia

شما می توانید اشتراک پرداخت شده خود را هر زمان فسخ کنید ، اما Podia هیچ بازپرداخت قابل توجهی را ارائه نمی دهد. با این حال ، شما هنوز هم می توانید از خدمات Podia تا پایان اشتراک خود لذت ببرید.

اگر مطمئن نیستید که Podia بستر مناسبی برای فروش محصولات دیجیتالی شما است ، می توانید تنها با نام و آدرس ایمیل خود ثبت نام کنید و در یک جلسه آزمایشی 14 روزه ثبت نام کنید (کارت اعتباری لازم نیست). با استفاده از این آزمایش رایگان ، می توانید با عضویت Podia ، دوره آنلاین و ویژگیهای بارگیری دیجیتال در ارتباط باشید و ببینید Podia با نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر..

دادگاه رایگان Podia

پرداخت ها از طریق PayPal یا Stripe قابل انجام است. معاملات از طریق یک فناوری رمزگذاری SSL 128 بیتی محافظت می شوند.

پودیا: چیزی که من درباره آن دوست داشتم

اولین چیزی که من در مورد Podia دوست داشتم ، سهولت استفاده آن است. رابط کاربری مرتب و ساده است. تقریباً تمام ویژگی های اصلی در صفحه داشبورد یافت می شود. با همکاری Podia ، ساخت یک دوره آنلاین ، یک فروشگاه دیجیتال یا سایت عضویت به یک کار ساده تبدیل شده است.

نکته خوب دیگر در استفاده از Podia این است که می توانید تمام محصولات دیجیتال خود را در یک مکان ذخیره کنید. برخلاف سایر سیستم عامل ها که معمولاً ظرفیت های محدودی دارند ، Podia به شما امکان می دهد دوره های آنلاین ، بارگیری دیجیتالی و سایت های عضویت را در کنار هم برگزار کنید. حتی الزامی به استفاده از DropBox یا هر برنامه ذخیره سازی شخص ثالث برای میزبانی موارد مختلف نخواهید بود. این امر باعث می شود سازماندهی و نگهداری همه محصولات دیجیتالی شما نسیم شود.

Podia به عنوان یک سازنده کشیدن و رها کردن ، ابزار مناسبی برای مبتدیان و کاربران واسطه ای است که به HTML یا زبان برنامه نویسی سازگار نیستند. از این گذشته ، شما یک تم زیبا برای شروع همه چیز خواهید داشت.

پودیا: چیزی که من در مورد آن دوست ندارم

در حالی که Podia ساده است ، فاقد گزینه های سفارشی سازی و ویژگی های پیشرفته برای جلب قلب کاربران پیشرفته است. Podia به سادگی نمی تواند از این جنبه با Magento یا WordPress رقابت کند.

نکته مهم دیگر این است که Podia فاقد پشتیبانی تلفنی است. با این حال ، Podia روشهای دیگری برای تماس با پشتیبانی مشتری مانند صفحه منابع ، ایمیل و کانال گفتگوی زنده 24/7 ارائه می دهد.

بررسی Podia: افکار نهایی

چه میزبان یک سایت عضویت ، ارائه یک دوره آنلاین یا فروش محتوای قابل بارگیری ، Podia راهی ساده و انعطاف پذیر برای شروع فروش محصولات خود به صورت آنلاین ارائه می دهد. باید بگویم که برای کاربران بار اول ، انجام اولین قدم یک فرآیند شهودی و سر راست است.

برخلاف وردپرس و سایر سیستم عامل های رقیب, Podia در هنگام رمزگذاری یا مدیریت وب سایت ، افرادی را که به این فناوری ربطی ندارند ، غافل می کند. به عنوان مثال ، مردم نیازی به نگرانی در مورد اشکالات و مشکلات فنی ندارند که معمولاً هنگام افزایش بیش از حد محصولات و یا وقتی افزونه های مورد استفاده خیلی زیاد اتفاق می افتند.

اگرچه سادگی Podia یک دارایی بزرگ است ، اما یک روند نزولی نیز محسوب می شود. این پلتفرم گزینه های سفارشی سازی یا ویژگی های پیشرفته زیادی ندارد. اگر در این باره فکر کنید ، این اطمینان را به دست می آورید که مبلغ اضافی را که به هیچ وجه استفاده نخواهید کرد ، پرداخت می کنید. حتی اگر به ویژگی های اضافی احتیاج دارید ، اگر مسائل خیلی پیچیده شوند ، چرا باید در وهله اول زحمت کشید.

اگر کاربر مبتدی یا واسطه ای باشید ، بدون شک Podia به خوبی مناسب شما خواهد بود. اگر شما یک کاربر پیشرفته هستید که می خواهید به ویژگی های پیشرفته تری دسترسی داشته باشید ، باید با یک سکوی دیگر که دارای ویژگی هایی است که توسط Podia ارائه نشده است بروید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map