نحوه کسب درآمد آنلاین – ایده ها ، نکات و سؤالات متداول برای کارآفرینان آنلاین

کسب درآمد آنلایندر دوره مدرن ، دیگر نیازی به ضربه زدن به پیاده رو ندارید تا یک شغل را بصورت حضوری پیدا کنید و نگه دارید تا بتوانید از آن استفاده کنید. در حقیقت ، بیشتر و بیشتر مردم متوجه این موضوع هستند’به دست آوردن پول زیادی به صورت آنلاین امکان پذیر است: برای زنده ماندن و حتی یکسان کافی است شکوفا شدن.


به گفته این ، پیچیدگی ها و پیچیدگی های پول درآوردن آنلاین هنوز اندکی مشکوک است – کسانی که انجام دادن این کار را اغلب مادر در مورد چگونگی دستیابی به پول های فراوان از طریق کار آنلاین می دانند.

با استفاده از COVID-19 در اقتصاد ، فکر کردیم اکنون زمان مناسبی برای توضیح چگونگی کسب درآمد در اینترنت و ارائه نکاتی در مورد نیاز برای استفاده بیشتر از وقت در خانه خواهد بود. اجازه دهید’شروع می کنیم.

مربوط: بهترین میزبان وب برای مشاغل کوچک

شماره 1 وبلاگ نویسی را شروع کنید


وبلاگ نویسی را شروع کنیدوبلاگ نویسی یکی از متداول ترین راه هایی است که می توانید بصورت آنلاین و به دلایل خوب درآمد کسب کنید: آن’یکی از ساده ترین ها تنها آنچه شما نیاز دارید میزبان وب با کیفیت برای پشتیبانی از وب سایت خود و شما خوب هستید.

نکته جالب در مورد وبلاگ نویسی این است که می توانید تقریباً در مورد هر چیزی بنویسید. می توانید یک وبلاگ سرگرمی ، یک وبلاگ آموزشی یا هر نوع فضای آنلاین متناسب با علایق یا مشاغل خود داشته باشید.

مربوط: چگونه یک وبلاگ را راه اندازی کنیم

اما مهمتر از همه ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از طریق وبلاگ نویسی درآمد کسب کنید. برای مثال, می توانید از طریق وبلاگ خود درآمد کسب کنید “هزینه برای هر کلیک” یا “پرداخت برای هر کلیک” آگهی ها.

اینها در اصل بنرها یا تبلیغات دیگری هستند که شما در محتوای خود یا نوار کناری وبلاگ خود قرار می دهید. هر بار که یک خواننده بالقوه روی تبلیغات کلیک می کند ، برای کلیک هزینه دریافت می کنید! به طور طبیعی ، این مدل کسب درآمد بهتر از سایر سبک های وبلاگ است.

همچنین می توانید تبلیغات خصوصی را بفروشید ، به خصوص اگر با یک حضور آنلاین یا سازمان آنلاین دیگری مشارکت تجاری داشته باشید. یا می توانید استفاده کنید بازاریابی وابسته درون وبلاگ خود’محتوای s – بعداً درباره آن.

روش های بیشتری وجود دارد که از طریق آنها می توانید از بلاگ های خود سود کسب کنید. به عنوان مثال ، اگر شغل آنلاین دارید ، می توانید از محتوای خود برای بازاریابی محصولات یا خدمات خود استفاده کنید. یا می توانید برای سازمان یا تجارت خود عضویت بفروشید. وبلاگ ها می توانند به شما در ایجاد اعتبار کمک کنند, افراد را به فروشگاه آنلاین خود هدایت کنید, و تبدیل مشتری بیشتر از آنکه به روشهای تبلیغاتی سنتی اعتماد کنید ، تولید کنید.

در کل ، وبلاگ نویسی ابتدا در راههای برتر کسب درآمد اینترنتی است زیرا به دلیل آن است’متنوع ترین و چیزی است که می توانید تقریباً به هر روش درآمدزایی دیگر متصل شوید. وبلاگ نویسی را به لیست خود اضافه می کنید “کارهایی که برای برند آنلاین خود انجام می دهید” همیشه یک ایده هوشمند است.

در حالی که’به احتمال زیاد شما نیستید’قادر به استفاده از وبلاگ خود برای کسب درآمد کافی برای زندگی خود خواهید بود به خودی خود, وبلاگ نویسی بسیار گسترده است زیرا’بخش مهمی از هر تلاش دیجیتالی است.

میزبان وب توصیه شده: HostPapa

برای زنده نگه داشتن وبلاگ خود ، به یک میزبان وب نیاز دارید. حتی بهترین میزبان وب رایگان به اندازه کافی برای وب سایت ای که درآمد زیادی کسب می کند خوب نیستند.

با این حال ، وقتی به میزبان حق بیمه نگاه می کنید ، معاملات بسیار خوبی وجود دارد.

ما در Aussie Hosting HostPapa را به وبلاگ نویسان که تازه به دلیل تخفیف شروع و سهولت استفاده از آن شروع کرده اند ، توصیه می کنیم.

سازنده وب سایت توصیه شده: Wix

هنگامی که نوبت به مدیریت محتوای خود و طراحی وبلاگ خود می رسد ، ممکن است بخواهید یکی از این موارد را بدست آورید بهترین سازندگان وب سایت در آنجا.

دور زدن این مرحله ممکن است ، اما بدون طراحی گسترده و دانش SEO.

شماره 2 پادکست را شروع کنید!


پادکست را شروع کنیدپادکست ممکن است به اندازه وبلاگ نویسی معمول نباشد هنوز, اما آن’مطمئناً به زودی فهمیدم این روزها تعداد بیشتری از افراد به دلایل مشابه وبلاگ خود شروع به پخش پادکست های خود می کنند: در مورد علایق خود صحبت کنند ، مشاغل آنلاین خود را تبلیغ کنند و دنبال کننده برندهای دیجیتالی خود باشند..

پادکست ها راهی عالی برای ارتباط با پایگاه کاربر و جمع آوری بازدید کنندگان جدید بالقوه برای وب سایت اصلی یا تجارت الکترونیکی شما هستند. بنابراین می توانید پادکست را از بسیاری روشهایی که می توانید از یک وبلاگ کسب درآمد کنید ، کسب درآمد کنید.

بازاریابی وابسته یک نمونه است ، یا می توانید از پادکست خود استفاده کنید تا در مورد محتوای پرداخت شده خود صحبت کنید و مشترکان یا اعضای جدیدی برای نام تجاری خود بدست آورید.

اما پادکست با روش های کسب درآمد خود که می توانید از آنها به طور بالقوه استفاده کنید ، ارائه می شود. به عنوان مثال ، پادکست به شما امکان می دهد مستقیماً از طریق حامیان مالی و تبلیغات تبلیغاتی دریافت می کنید. اگر شما’تا به حال به پادکست گوش داده اید که از نظر منطقی موفقیت آمیز باشد ، احتمال دارد که شما همچنین شنیده باشید که آنها در طول قسمت ، مشاغل یا کالای دیگری را وصل کنند..

این تبلیغات یا حمایت مالی در ازای پرداخت از طریق یک شرکت تجاری یا مارک آنلاین دیگر است. آی تی’چیزی است که شما باید به مرور زمان تحویل خود را اصلاح کنید ، بنابراین شما نمی خواهید’احساس می کنم “خرید و پرداخت کرد” توسط شنوندگان یا مشترکین وفادار شما. اما این یک راه خوب برای بدست آوردن برخی درآمد اضافی و ایجاد مشارکت تجاری موفق با سازمانهای دیگر است.

همچنین می توانید از پادکست خود استفاده کنید ارائه خدمات یا دوره آموزشی. این پادکست ها به جای رایگان پرداخت می شوند ، بنابراین به احتمال زیاد به تعدادی عضو یا مشترکین احتیاج دارید تا با استفاده از این روش ابتدا خراش جدی بگیرید. اما اگر در درجه اول علاقه مند به آموزش افراد یا فروش تخصص خود در یک قالب مستقیم تر باشید ، هنوز راهی خوب برای کسب درآمد است.

سرانجام, پادکست نیز می تواند از طریق قسمت های مربیگری و مشاوره درآمد کسب کند. باز هم ، این باعث می شود قسمت های پادکست که در ازای مشاوره مستقیم یا تجربه مشاوره ، هزینه آن را پرداخت می کنید. بنابراین شما باید مهارت و مهارت داشته باشید و افرادی که مایل به گرفتن پول بیش از پول نقد هستند. اما در کل ، اگر از قالب رسانه ای لذت می برید و می خواهید ارتباط مستقیمی با پایگاه کاربری خود برقرار کنید ، پادکست می تواند راهی عالی برای کسب درآمد آنلاین باشد.

شماره 3 از بسترهای نرم افزاری مستقل استفاده کنید


سیستم عامل های آزاداین روزها نیروی کار روشن است آهنگ بودن ساخته شده از حدود 50 کارگران آزاد به جای کارگران شاغل به طور سنتی در آینده نزدیک. این تغییر حیرت انگیز از روند اشتغال سابق ، و آن است’چیزی است که می توانید از آن استفاده کنید… مشروط بر این که شما مهارت داشته باشید که دیگران مایل به پرداخت آن باشند.

پلتفرم هایی مانند Upwork ، Fiverr ، Toptal ، PeoplePerHour و بسیاری دیگر بازارهای آنلاین هستند که در آن آزادکاران و استخدام کنندگان بطور یکسان می توانند تشکیل دهند و به دنبال یکدیگر باشند.

فریلنسرها می توانند پرتفوی هایی را ایجاد کنید که نشان دهند expertise تخصص آنها باشد یا پروژه هایی را در هر زمینه ای که مهارت لازم را داشته باشند به اتمام رسانده و کارفرمایان می توانند برای تکمیل شغل خود به دنبال کارگران آزاد بگردند.

با توجه به دشواری در ورود به برخی از بخش های شغلی یا زمینه ها ، بسیاری از افراد در مقایسه با اشتغال سنتی گزینه ای جذاب هستند. آی تی’همچنین راهی برای کارگران است که مسئولیت برنامه های روزانه خود را بر عهده بگیرند و تجارت خود را بدون آنکه احساس کنند نمی دانند اداره کنند’به آنچه پرداخت می شود پرداخت می شود’ارزش دارد.

می توانید کارهای مستقل را برای:

 • نوشتن
 • توسعه وب
 • کدگذاری
 • درس دادن
 • نقاشی یا نقاشی
 • خیلی بیشتر

البته ترفند این است كه كار كردن بصورت آنلاین و آزاد نیز مسئولیت موفقیت یا عدم موفقیت را بر دوش شما می گذارد. زندگی مستقل نیست’برای همه, اما اگر بتوانید یک پلتفرم و نمونه کارها را بسازید که بتواند باعث ایجاد کار مداوم در شما شود ، روشی مناسب برای کسب درآمد آنلاین در طولانی مدت و حتی به عنوان شغل است. آی تی’گزینه ای جذاب برای بسیاری از افراد به دلیل انعطاف پذیری ، آزادی و پاسخگویی آن است.

سکوهای فوق الذکر همگی دارای مثبت و منفی هستند ، اما توجه داشته باشید که بسیاری از آنها هزینه های ناچیز یا کاهش سود شما را به عنوان هزینه استفاده از پلتفرم خود برای ارتباط با کارفرمایان می گیرند. همانطور که شما تجربه و اعتبار کسب می کنید ، آن را’احتمالاً که شما’می توانید از استفاده کامل از این سیستم عامل ها خودداری کنید و به ارتباطات خود در صنعت خود متکی باشید. این به زمان نیاز دارد.

شماره 4 به زبان انگلیسی آموزش دهید


انگلیسی را به صورت آنلاین آموزش دهیدآنجا’صنعت کاملاً آنلاین برای افرادی است که مهارت و تمایل به آموزش زبان انگلیسی به دیگران دارند. همانطور که انگلیسی (در کنار چینی های در حال آمدن) مهمترین زبان تجارت در جهان ، همانجا است’تعداد بسیار زیادی از افراد بین المللی که می خواهند یاد بگیرند که چگونه با مهارت بیشتری بخوانند ، بنویسند و انگلیسی صحبت کنند.

شروع کار تدریس آنلاین انگلیسی شما بسیار آسان تر از آنچه فکر می کنید است. بدیهی است ، شما باید به زبان مسلط باشید و در هنگام درخواست کار تدریس آنلاین بتوانید این موضوع را اثبات کنید.

شما’حداقل اگر می خواهید به جای سایت سایه دار تر ، در یک شرکت آموزش معتبر انگلیسی به یک جادوگری بنشینید ، باید مجوز بگیرید. چند مورد متفاوت وجود دارد برنامه های صدور گواهینامه انگلیسی شما می توانید ، محبوب ترین موجود است TEFL ، TESL و TESOL, که به ترتیب برای آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی ، یک زبان دوم و به ترتیب برای گویندگان سایر زبانها هستند.

پس از تأیید مجوز ، و داشتن یک کامپیوتر عالی با اتصال به اینترنت پایدار و وب کم ، می توانید برای مشاغل تدریس اقدام کنید. سایت های با کیفیت زیادی وجود دارد که افراد با مهارت و لیسانس انگلیسی را استخدام می کند’درجه ها ، مانند آموزش دور یا VIPKID.

چقدر می توانید درست کنید؟ بستگی به تجربه شما و میزان تمایل به تدریس دارد. برخی از سیستم عامل های آنلاین مانند دادا (که معلمان انگلیسی را برای آموزش به دانشجویان چینی استخدام می کند) بسته به سطح تجربه شما ، 25 دلار در ساعت پرداخت می کنند. دیگران ممکن است مبلغ کمتری بپردازند اما کار مداوم تری ارائه می دهند.

نکته مهم در مورد آموزش انگلیسی به صورت آنلاین این است که شما تا حد زیادی مسئولیت برنامه خود را بر عهده دارید و در هنگام کار آزادی مسافرت دارید. آی تی’مطمئناً استرس بسیار کمتری نسبت به تدریس در یک محیط کلاس واقعی دارد! بستگی به شرایط زندگی شما دارد’حداقل با یک تجربه و اعتبار کافی با یک سایت ، می توانید با آموزش انگلیسی به صورت آنلاین درآمد کسب درآمد کافی داشته باشید.

شماره 5 انجام تحقیقات پرداخت


نظرسنجی های پرداخت شده را انجام دهیددر سمت تلنگر ، روش های کسب درآمد بیشتر وجود دارد که بصورت آنلاین استوار است’واقعاً به عنوان یک منبع درآمد واحد مورد استفاده قرار می گیرد. اما انجام نظرسنجی های پرداخت شده یک روش عالی برای پول درآوردن از سمت است ، به ویژه اگر فعالیتی که شما انجام می دهید’برای شما هزینه هایی پرداخت می شود که شما’d به هر حال در زمان خرابی شما انجام می شود.

به طور خلاصه ، شرکت هایی مانند Swagbucks ، تولونا و OnePoll همه سازمان هایی هستند که افراد را برای انجام نظرسنجی و انجام کارهای دیگر ، مانند تماشای فیلم یا مرور با استفاده از برنامه های خاص ، به منظور جمع آوری داده ها و تحلیل بازار استخدام می کنند..

این شرکت ها سپس پاسخ های نظرسنجی یا عادات مشاهده کاربران خود را می گیرند و از آژانس های تبلیغاتی و شرکت های بازاریابی پول می گیرند.

چقدر می توانید درست کنید؟ زیاد نیست همه این سایت های نظرسنجی به شما امتیازهای اختصاصی یا “ستاره ها” یا چیزهای مشابه اعطا می کنند ، که می توان برای کارتهای هدیه آمازون یا حتی پول مستقیم از طریق یک پلتفرم توزیع مانند PayPal در آمد. بسیاری از طرح های نقطه به دلار نسبت های بالایی دارند. به عنوان مثال ، 1000 از یک سیستم عامل’امتیازات فقط ممکن است تا 10 دلار اضافه شود. با توجه به اینکه نظرسنجی ها گاهی اوقات می تواند نیم ساعت به طول انجامد ، این بدان معناست که شما فقط هنگام انجام نظرسنجی ها با استفاده از این سیستم عامل ها می توانید 10 دلار یا کمتر از ساعت بدست آورید..

این گفته می شود, تکمیل نظرسنجی ها روشی مناسب برای درآمدزایی اضافی است اگر شما باشید’دوباره خسته شدم و قبلاً به نظرسنجی ها پاسخ می داد و در غیر این صورت چرخهای شما را بصورت آنلاین می چرخاند. آی تی’بهتر است کمی پول نقد داشته باشیم از اینکه اصلاً چیزی در نظر ما نباشد. علاوه بر این ، بسیاری از این وب سایت ها دارای جوایز اضافی و جوایز دیگری هستند که در صورت استفاده مداوم از آنها می توانید از آنها بهره مند شوید.

نکته کلیدی برای کسب درآمد خوب با استفاده از وب سایت های نظرسنجی این است که به دنبال کمترین و کارآمدترین نظرسنجی هایی باشید که می توانید در مدت زمان مشخصی – درعین حال نیم ساعت – هرچه بیشتر در دسترس باشید – تکمیل کنید. این کار را چند بار در هفته انجام دهید و پول کافی برای صرف یک وقت اضافی در هفته خواهید داشت ، همه بدون اینکه تلاش زیادی کنید.

تجارت الکترونیک # 6 – فروش آنلاین


طراحی تجارت الکترونیکیهمانطور که قبلاً با وبلاگ نویسی و پادکست ذکر کردیم ، می توانید از تجارت الکترونیکی به عنوان روش اصلی پول سازی آنلاین خود نیز استفاده کنید.

واقعیت موضوع این است که بازارهای آنلاین هستند رونق گرفتن از نظر فرصت و پتانسیل ، به ویژه با بازارهای آجر و ملات (و به ویژه با توجه به COVID-19).

اگر توانایی هنری دارید ، می توانید یک فروشگاه تجارت الکترونیکی را تهیه کنید که تقریباً در هر چیزی بفروشد ، از پیراهن های طراحی شده معمولی گرفته تا مجموعه مدل قدیمی خود گرفته تا نقاشی های سفارشی..

شما همچنین می توانید درست کردن آ پلت فرم تجارت الکترونیکی برتر از خط نسبتاً آسان وردپرس یا موارد دیگر سازندگان وب سایت رایگان, بسیاری از آنها همراه است قابلیت تجارت الکترونیکی که در طراحی آنها ساخته شده است. آنها همچنین ممکن است از افزونه هایی استفاده کنند که به شما در تجزیه و تحلیل ترافیک کاربر و عادات بازدید کننده کمک می کند ، بنابراین می توانید وب سایت خود را برای تبدیل بهینه سازی کنید (یعنی بازدید کننده هایی که خرج کردن پول را خنثی می کنند).

البته ، ترفند برای هر مشاغلی که در آن چیزی بفروشید این است که شما باید چیزی را خریداری کنید که ارزش خرید داشته باشد. این بدان معناست که خود یا محتوا یا محصولات خود را بسازید یا با یک سازنده ترتیب کسب و کار برقرار کنید ، با شما به عنوان نوعی واسطه یا بازاریاب عمل کنید..

علاوه بر این, فروشگاه تجارت الکترونیک شما همیشه به برخی از قرار گرفتن در معرض و بازاریابی نیاز دارد, حتی اگر خودتان این مواد را درست کنید. این بدان معنی است که برای تبلیغاتی که در اینترنت پخش شده اند ، یا با استفاده از سیستم عامل های فوق مانند وبلاگ ها و پادکست ها برای تبلیغ وب سایت شخصی خود پرداخت می کنید. اگر شما’مجدداً با ایجاد هر نوع فروشگاه اینترنتی با هر ظرفیتی ، باید مارک آنلاین خود را تقویت کرده و حضور خود را تا حد ممکن گسترده و گسترده تر کنید ، به هر حال.

آی تی’همچنین ایده خوبی برای تمرکز بر روی یک طاقچه تنها از محصولات است, مانند نقاشی از افراد به سبک خاص یا چیزی مشابه. اینترنت یک است بزرگ برکه ، و شما’اگر شما چیزی عمومی یا چیز دیگری را که همه افراد به راحتی می توانند بسازند ، احتمالاً گم می شوند ، پیدا کنید.

آنجا’گزینه دیگری برای کسب درآمد از طریق تجارت الکترونیکی: استفاده از بستر موجود مانند Etsy ، به ویژه اگر محصولات هنری یا خانگی بفروشید. بسیاری از سازندگان جواهرات ، نجاران ، صنایع دستی مبلمان و هنرمندانی وجود دارند که از سکوهایی مانند Etsy منحصراً به عنوان منبع درآمد خود استفاده می کنند..

اگر همیشه بخواهید فروشگاه شخصی خود را باز کنید اما don نباشید ، می تواند یک گزینه بسیار مناسب باشد’تمایل و درآمد برای تأمین موقعیت مکانی فیزیکی داشته باشید ، یا اگر فکر می کنید شانس بهتری برای فروش کالاهای خود از طریق بازار دیجیتال اینترنت دارید.

بسترهای نرم افزاری و میزبانی eCom توصیه شده: Shopify

نه تنها بهترین پلتفرم eCom بلکه مطلق نیز هست بهترین میزبان eCom در آنجا وجود دارد – ما Shopify را توصیه می کنیم.

این سریع ، قابل اعتماد و کاملاً مناسب برای هرکسی که به دنبال افتتاح فروشگاه اینترنتی است ، مهم نیست که کالایی را که می فروشند.

شماره 7 تجارت را یاد بگیرید – طراحی وب


طراحی وب را بیاموزیدطراحی وب یکی از بیشترین تقاضای تجارت است که می توانید بیاموزید ، اما این کار را انجام می دهد’همچنین یکی از سخت ترین درآمدزایی است زیرا این رشته تا حدودی با متخصصان جدید سر و کار دارد.

این’به همین دلیل بسیاری از طراحان وب به دنبال سیستم عامل های مستقل مانند Upwork و اعتراض به خودی خود هستند.

اگر نمی خواهید طراحی وب یاد بگیرید’در حال حاضر می دانید که چگونه آن را انجام دهید هنوز ایده خوبی است ، و آن’یک راه عالی برای کسب درآمد آنلاین است.

در حالی که تعداد زیادی از طراحان وب جدید وجود دارند که همه مهارتهای خود را تبلیغ می کنند ، آن را نشان می دهد’به همان اندازه صادق است که تعداد زیادی مشتری جدید هر روز نیاز به طراحان با استعداد وب را دارند.

با یادگیری این تجارت ، حداقل می توانید علاوه بر منبع اصلی درآمد خود ، مقداری پول نقدی نیز داشته باشید و یا در نهایت حتی تبدیل به یک طراح وب تمام وقت شوید.

کسب موفقیت در این روش به بسیاری از مهارتهای یکسان و بسیار با همان تعیین هر نوع فریلنسر نیاز دارد. شما’شما نیاز دارید تا به صورت فعال با مشتری ها ارتباط برقرار کنید و سرانجام شبکه ای از مشتریان قابل اعتماد را پرورش دهید ، بنابراین باید کار مداوم داشته باشید.

شما همچنین می توانید بسیاری از همان روش های فوق را برای پخش کلمه مهارت های خود یا ایجاد یک نمونه کار استفاده کنید. ساختن یک وبلاگ که تمام مهارت های طراحی وب شما را نشان دهد ایده خوبی است ، زیرا به مشتریان بالقوه پنجره ای را ارائه می دهد تا آنچه را که می توانند برای پروژه خود انتظار داشته باشند.

علاوه بر این ، می توانید توسط یک طراح وب درآمد کسب کنید فروش گرافیک سهام. اگر شما’در حال حاضر مشاغل لازم برای مراقبت از مشتری را دارید ، همیشه می توانید گرافیک سهام را ترسیم کنید و آنها را به صاحبان مشاغل کوچک یا وب سایت های تصویر سهام مانند Unsplash بفروشید. نکته جالب در مورد گرافیک های سهام یا الگوهای دیگر این است که همیشه برای وب سایت های جدید مورد نیاز هستند و شما می توانید بارها و بارها آنها را دوباره بفروشید. آنها نمی دانند’البته الزاماً سود بزرگی برای هر فروش خالص است ، اما این’هنوز هم منبع درآمد خوبی است.

شماره 8 تجارت را یاد بگیرید – توسعه وب


توسعه وب را بیاموزیدبه همین ترتیب ، می توانید یاد بگیرید که یک توسعه دهنده وب باشید ، که یکی دیگر از بیشترین تقاضای معاملات شما می توانید در این روزها پیدا کنید. شما’برای شروع در اکثر موارد ، باید به سیستم عاملهای آزاد بپیوندید ، مگر اینکه وقتی کار روزانه خود را ترک کردید ، به گونه ای مجموعه سالم و آماده برای مراجعه به مشتری را در زیر کمربند خود داشته باشید..

این خصوصاً در مورد شما صادق است’دوباره به پیشرفت وب می پردازید یا باید کلاسهای آنلاین یا دوره های دانشگاهی را بگیرید تا مهارت های لازم را در سر خود داشته باشید. صرفنظر از آن ، می توانید از طریق توسعه وب ، درآمد کاملی را به صورت آنلاین بدست آورید.

آی تی’تقاضا در همه جا که نگاه می کنید ، از آنجایی که وب سایت های جدید همیشه در حال ظهور هستند. حتی بهتر ، تقاضا برای توسعه دهندگان وب بسیار ماهر و شایسته بسیار بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید.

گلوت را که ذکر کردیم به خاطر دارید؟ این’بیشتر از طراحان وب و توسعه دهندگان کم هزینه ساخته شده اند. این اغلب به کارهای زیر مجموعه منجر می شود ، بنابراین بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک و حتی آژانس های بزرگتر حاضر به پرداخت هزینه های بالاتر برای نتایج عالی هستند.

برای این منظور ، ما’d توصیه می کنم که در زمینه برنامه نویسی در زمینه برنامه نویسی ، چه در این زمینه ، تخصص داشته باشید’یک پلتفرم خاص ، چند زبان برنامه نویسی مختلف یا یک نوع وب سایت خاص. شما همچنین باید حتماً یک وبلاگ تهیه کنید که مهارت های خود را در یک نمونه کار نشان دهد ، به خصوص که مطمئناً می توان مهارت های خود را از طریق چگونه وبلاگ مورد نظر ایجاد شده است.

زندگی با زندگی آزاد به عنوان یک توسعه دهنده وب یا طراح مطمئناً با چالش هایی همراه است ، حتی اگر مزایای زیادی نیز داشته باشد (مانند توانایی بیدار کردن هر زمان که بخواهید). شما’شما باید نظم و انضباط مداوم را حفظ کرده و بتوانید حتی وقتی کار سخت شود ، همچنان در کار خود باقی بمانید.

علاوه بر این ، شما’احتمالاً باید ساعات اضافی زیادی را بگذارید “خاموش ساعت” به منظور ایجاد مشتری موفق و به دست آوردن کافی “خیابان cred” به جای این که مجبور شوید از سیستم عاملهای آزاد که قبلاً گفته شد ، کسب و کار تکراری کنید ، دست به کار شوید.

در کل ، کسب درآمد آنلاین برای توسعه دهنده وب یا طراح بودن کاملاً ممکن است و احتمالاً بسیار سودآور است ، اگر کار خود را انجام دهید و مهارت لازم برای موفقیت را داشته باشید. یادگیری این معاملات اکنون یک ایده عالی است ، زیرا احتمالاً با گذشت زمان این مهارت ها با ارزش تر می شوند.

# 9 بازاریابی وابسته


برنامه وابسته به آمازونقبلاً در مورد چگونگی استفاده از بازاریابی وابسته از طریق وبلاگ یا پادکست خود برای کسب درآمد صحبت کردیم. اجازه دهید’اکنون عمیق تر وارد این روش پول سازی شوید.

به طور خلاصه ، بازاریابی وابسته به این معنی است که شما در مورد پلت فرم وب یا وبلاگ خود در مورد محصولی از فروشنده بحث می کنید و پیوندی به کالای گفته شده ارائه می دهید.

اگر بازدید کننده روی پیوند آن محصول کلیک کند / اقدام به فروش می کند, شما سود بسیار کمی کسب می کنید. پرداخت به ازای هر کلیک تبلیغات ، تغییراتی در بازاریابی شرکت های وابسته است زیرا از آنجا که درآمد کسب می کنید بر اساس تعداد بازدید کننده های شما به وب سایت تبلیغ کننده هدایت می شود.

برنامه های وابسته توافق نامه هایی بین بازارهای بزرگتر مانند آمازون است که در آن به شما پرداخت می کنند تا مردم را به محصولات خود بفرستید. پیوستن به این برنامه ها بسیار آسان و سخت نیست’تلاش زیادی کنید ، اما تهیه پول ثابت از طریق برنامه های وابسته کار کمی دشوار است.

برای مبتدیان ، مشتریان هستند خیلی آگاه باشید از این که وب چگونه این روزها با تلاش کم خراب است “بررسی” محصولاتی که فقط برای تولید کلیک طراحی شده اند. آی تی’شرط بسیار بهتری برای صبر و شکیبایی بودن است و فقط محصولات یا خدماتی را در سایت خود تبلیغ و بررسی کنید که ارزش وقت خود را دارند… و کسانی هستند که شما در واقع معتقدید که مفید هستند.

علاوه بر این ، شما’نیاز به انجام تحقیقات بازاریابی و fمشخص کنید که در حال حاضر چه کالاها یا صنایع مورد تقاضا هستند. منطقی نیست که هنگام تهیه آن ، یک وبلاگ تجهیزات تابستانی حیاط خلوت تهیه کنید’سقوط می کند و به زودی زمستان خواهد بود.

شما’همچنین لازم است پیوندهای جدید وابسته جدید برقرار شود تا با تبلیغ یا وب سایت بازاریابی خود در ارتباط باشید. محصولات جدید همیشه به بازار عرضه می شوند ، و اطمینان از اینکه وبلاگ شما دارای محتوای جدید کافی است تا بتواند افراد را روی کلیک و بررسی محصولات پیشنهادی کلیک کند.’برای استخدام پول باید با استخدام نویسندگان نسخه برداری یا مدیران رسانه ، یا در غیر این صورت خودتان با محتوا تهیه کنید.

در کل ، آن را’بعید نیست که شما’شما قادر خواهید بود تا بازاریابی وابسته را تنها منبع درآمد خود کنید ، مگر اینکه تعداد زیادی از وبلاگ ها را اجرا کنید که همه به این نوع درآمد اختصاص داده شده اند. با این حال ، شما می توانید از بازاریابی وابسته به وبلاگ ، فروشگاه تجارت الکترونیکی یا پادکست خود استفاده کنید تا در همان کانالهای محتوای اصلی ، شنوندگان ، خوانندگان و مشتریان را جلب کنید. این مدل “درآمد چند جریان” برای کسانی که به دنبال کسب درآمد آنلاین هستند بسیار موفق است.

شماره 10 یک مدیر رسانه اجتماعی شوید


مدیر شبکه اجتماعی شویدو در آخر اینکه ، اگر دانش خود را در مورد رسانه های اجتماعی و بفروش این مهارت برای کسانی که نمی توانند’به عنوان ماهر در استفاده از حضور آنلاین یا سیستم عامل های خود مهارت داشته باشید.

این روزها رسانه های اجتماعی یکی از بهترین محرک های تبدیل مشتری و حفظ اعتبار موفق آنلاین است. در نتیجه ، مدیریت رسانه های اجتماعی یک مهارت تقاضا است. این نمیخواد’فقط منظور شما این است که شما باید بدانید که چگونه صفحه فیس بوک خود را کار کنید.

شما باید دانش قابل توجهی در زمینه بازاریابی و روابط عمومی داشته باشید – درجه ای در این زمینه ها هنگام جستجوی یکی از این سمت ها به شما کمک می کند.

شما’همچنین باید بدانید که چگونه می توانید چندین حساب رسانه های اجتماعی را یکجا تنظیم کنید و به بازاریابی یا کمپین های روابط عمومی بپردازید.

اما آن’اگر می دانید چه چیزی هستید مسیر بسیار خوبی است’اگر قبلاً از انجام امور رسانه های اجتماعی لذت می برید ، لذت می برید. در واقع رسانه های اجتماعی وقتی در لنزهای روانشناسی انسانی مشاهده می شوند موضوع جالبی هستند.

موفق ترین مدیران رسانه های اجتماعی چند سیستم عامل را انتخاب کنید تا در آن تخصص داشته باشید و مهارت های خود را از طریق نمونه کارها مانند بسیاری از دیگر فریلنسرها تبلیغ کنید. اما مستقل مدیریت رسانه های اجتماعی نیست’تنها راه موفقیت شماست. شما همچنین می توانید این را به عنوان یک پیدا کنید “شغل سنتی” اگر مدارک لازم و مدرک دانشگاهی لازم را دارید (که معمولاً در ارتباطات ، بازاریابی یا موارد مشابه است).

این یک روش مؤثر برای کسب درآمد آنلاین است زیرا کار شما تقریباً به طور کامل در اینترنت صورت می گیرد. شما’شما به احتمال زیاد یک برنامه کاری بسیار انعطاف پذیر خواهید داشت ، چه به صورت آزاد و چه به صورت سنتی ، و شما’بیشتر کارها را از راحتی صندلی رایانه انجام می دهید. در کل ، این یک روش پول سازی است که احتمالاً شرکت ها همچنان به صورت آنلاین انتقال می یابند و مشتریان بیشتری را از کانال های دیجیتال دریافت می کنند ، بیشتر مورد نیاز و تقاضا قرار می گیرد..

5 نکته در مورد کسب درآمد آنلاین


تمام استراتژی های فوق بدون توجه به سطح تجربه شما ایده های خوبی هستند ، اگرچه ، البته افراد با تجربه ، کمی پا را دارند. صرف نظر از این ، نکاتی از نکاتی را که می توانید از طریق اینترنت بکار بگیرید ، می توانید استفاده کنید.

 • از طریق جریان درآمد چندگانه کار کنید. ما این مورد را کمی قبل از بحث در مورد پول درآوردن از طریق نظرسنجی ها مورد بررسی قرار دادیم ، اما این درست است که شما بعید است که با یک روش بالا در بالا بتوانید پول کافی برای زنده ماندن داشته باشید. این حتی پس از مدتی که در آن حضور دارید صادق است. ترفند ساخت استوار پول آنلاین با دنبال کردن چندین جریان درآمد همزمان ، اندکی از هرکدام دریافت می کند. ممکن است همه چیز بیش از آنچه انتظار داشتید بیفزاید.
 • همیشه باید فرصت بعدی خود را تعقیب کنید. هیچ انکاری وجود ندارد که کار آنلاین یک اقتصاد “حیله گر” باشد – یعنی همیشه یک شغل دیگری وجود دارد که باید بدنبال آن باشید و فرصتی دیگر برای بدست آوردن خراش هایی که باید در آن قفل شوید. بسیار نادر است که بتوانید از یک کار واحد یا با یک وبلاگ یا پادکست تنها درآمد زیادی کسب کنید که بتوانید روی لاله های خود استراحت کنید. اگر به هیچ وجه مشغول کار کردن و کار کردن پنج روز در هفته (یا بیشتر) نیستید ، کار آنلاین می تواند واقعاً پر سود باشد.
 • تمام پروفایل ها و حساب های خود را بهم وصل کنید. این به معنای استفاده از همان رمز عبور برای همه حساب ها یا وب سایت های شما نیست (در واقع ، همیشه باید برعکس عمل کنید!). اما این بدان معنی است که شما باید از هر فرصتی استفاده کنید تا تلاشهای مختلف آنلاین خود را با یکدیگر در هم پیوند دهید. به عنوان مثال ، پروفایل های رسانه های اجتماعی شما باید همه در صفحه اصلی خود پیوندهایی با یکدیگر داشته باشند. اما همچنین باید پیوندهایی به وبلاگ ، پادکست ، فروشگاه تجارت الکترونیکی یا هر صفحه آنلاین دیگری که نام خود را در آن قرار داده اید ، درج کنید. اگر افراد کاری را که شما در یک نقطه انجام می دهید دوست دارند ، این احتمال وجود دارد که آنها سایتهای دیگر شما را بررسی کنند و حتی ممکن است به شما تجارت ارائه دهند.
 • حرفه ای بمانید. برخلاف تصور عامه ، اینترنت قابل پاک نیست. هر آنچه را که تایپ می کنید مانند آن را که با جوهر نوشته شده است رفتار کنید زیرا شهرت می تواند مدت طولانی شما را دنبال کند. ما اکیداً توصیه می کنیم که با هر قیمتی که می خواهید دنبال کنید ، رفتارهای حرفه ای را با هر قیمتی حفظ کنید. کسب و کار تکراری ، گرفتن شغل از منابع ، و ایجاد پادکست جدید یا سرمایه گذاری جدید در صورتی که شهرت شما حرفه ای ، دوستانه و قابل احترام باشد ، آسان تر است.. 
 • همیشه در حال یادگیری مهارت های جدید باشید. اینترنت به دلیل کثرت محتوا و سطح بدی از نوآوری که به تکامل آن می انجامد ، یک محل کار بسیار نرمتر و متنوع تر از دنیای واقعی است. شما همیشه باید در حال یادگیری مهارت های جدید باشید و از آنها برای کسب درآمد و افزایش موفقیت آنلاین خود استفاده کنید. فقط یادگیری کد نویسی همیشه یاد بگیرید که چگونه به زبان های جدید کد نویسی کنید و از تحولات جدید برنامه نویسی متناسب باشید. 

سؤالات متداول


آیا هنگام کار آنلاین یا Freelancing مالیات می پردازید?

پرداخت مالیات به عنوان یک مترجم آزادآره! بسیاری از کارگران آنلاین یا کارگران آزاد وقتی شروع به بدست آوردن پول در درجه اول از طریق اینترنت می کنند ، به دلیل اینکه مالیات آنها در نظر گرفته نمی شود ، از بین می روند’t به طور خودکار از چک هایشان مانند آنچه معمولاً انجام می شود کسر می شود.

اما فقط به این دلیل که کارفرمای شما نمی خواهد’مالیات خود را به طور خودکار انجام نمی دهید’منظور شما نیست’به دولت در پایان سال مدیون هستید.

در عوض ، هر پولی که به صورت آنلاین درآمد کسب کنید ، چه از طریق سرمایه گذاری مستقل و چه از طریق کار آزاد ، باید به IRS گزارش شود ، و مبلغ مالیاتی مناسبی نیز لازم است کسر شود..

ساده ترین راه برای انجام این کار به سادگی است تا پایان سال صبر کنید و مالیات خود را ثبت کنید. شما’درآمد کل شما را گزارش خواهد کرد ، و IRS آنچه را که به آنها مدیون هستید به فوریه خواهد داد. با این حال ، این به احتمال زیاد مبلغ قابل توجهی خواهد بود.

شما’لااقل برای سال اول که اهدا می کنید ، باید کل سال را پس انداز کنید و زندگی خود را پایین تر از حد ممکن زندگی کنید’دقیقاً می دانم چقدر تو’مالیات خواهید گرفت این می تواند برای بسیاری از افراد مشکل باشد ، به خصوص که بیشتر مردم عادت دارند به همه پول های موجود در حساب بانکی خود دسترسی داشته باشند زیرا مالیات در اکثر نقاط اشتغال به طور خودکار انجام می شود.

یا می توانید مالیات های سه ماهه پرداخت کنید, که به شما این امکان را می دهد که در سه ماهه مشخص (به عنوان مثال ژانویه تا مارس) به دست آورده اید و IRS را هر چند ماه پرداخت می کنید. شما در نهایت به همان مبلغ پرداخت می کنید ، اما هر پرداخت هزینه کمتری از حساب بانکی شما و آن است’کمی راحت تر اداره می شود.

ما’d اگر می توانید آن را مدیریت کنید ، این کار را انجام دهید. در حقیقت ، حتی اگر IRS را پرداخت کنید اشتباه مقدار ، شما’من هنوز هم به احتمال زیاد مبلغ کمتری می پردازید زیرا شما برنده شدید’با یک ضربه خورد “تاخیر پرداخت” هزینه در پایان سال مشمول مالیات.

برای یادگیری نحوه محاسبه مالیات های سه ماهه خود و نحوه پرداخت مستقیم به آن می توانید یک برگه کاری پیدا کنید IRS از طریق واریز مستقیم از طریق وب سایت خود.

موفق ترین مشاغل آنلاین چیست؟?

چند مدل کلیدی کسب و کار آنلاین وجود دارد که اگر می خواهید موفقیت پولی خود را به حداکثر برسانید ، سعی کنید از آنها تقلید کنید.

اولین مورد از اینها بدون شک چنین است مدل کسب و کار وبلاگ اساسی, یا حتی مدل شبکه وبلاگ به طور خلاصه ، اجرای یک تجارت آنلاین که در آن چندین وبلاگ را با محتوا نگه دارید می تواند درآمد ماهانه قابل توجهی را در سود شرکت های وابسته به شما بدهد..

این بدان معناست که شما نیاز به نوشتن متن مطالب دارید یا نویسندگان کپی رایت را برای انجام این کار به عهده دارید ، اما در صورت یافتن طاقچه بازاریابی مناسب و در نهایت ایجاد تعداد زیادی کلیک ، منجر به موفقیت جدی می شود..

نکته در مورد شبکه های وبلاگ این است که شما می توانید به راحتی آنها را با یکدیگر در ارتباط باشید و رانندگی را در یک چرخه خود پایدار در سراسر وب سایت های خود انجام دهید.

همچنین می توانید از طریق وبلاگها با درآمد کسب کنید بازاریابی یا تبلیغات تبلیغاتی, یا با دیگر وبلاگ نویسان و سازمان های شرکت همکاری کنید. وبلاگها به عنوان یک مشاغل در حال تبدیل شدن به یک ایده اصلی حرفه ای هستند. تقریباً هر کسی می تواند به درون آن پرش کند و موفقیت پیدا کند ، به همین دلیل است’یکی از محبوب ترین گزینه های خارج از کشور است.

اما همچنین می توانید با فروش محصولات دیجیتال ، تجارت آنلاین را اداره کنید. ما’دوباره صحبت می کنیم کتاب های الکترونیکی ، آهنگ ها ، افزونه های WordPress ، موضوعات ، هنر و موارد دیگر. مردم واقعاً تلاش زیادی می کنند تا بتوانند بهترین فضاهای آنلاین را در اختیارشان قرار دهند و اگر بتوانید برای آن فضاها محتوا تهیه کنید ، می توانید سود مرتب داشته باشید.

اعطاء شده ، این دقیقاً درآمد منفعل نیست ، زیرا شما نیاز به ایجاد کار برای ایجاد تمام محصولات گفته شده در بالا دارید. اما اگر دوست دارید در وهله اول ایجاد کنید ، این یک حرفه بالقوه عالی و شغلی آنلاین است.

سرانجام ، اجرای شغل آزاد خود ، با نوشتن یا مهارت دیگری مانند برنامه نویسی یا طراحی وب ، ایده خوبی است. اگر روحیه مستقلی دارید و می خواهید مسئولیت تمام موفقیت های خود را بر عهده بگیرید ، این بهترین تجارت اینترنتی است که می توانید انتخاب کنید.

ما کمی زودتر به این ایده پرداختیم ، اما اگر زمان لازم را داشته باشید و مهارت هایی برای تهیه نسخه پشتیبان از سبد خود داشته باشید ، می تواند پاداش های بزرگی به همراه آورد..

چگونه مدل های کسب و کار اثبات شده آنلاین پیدا کنم?

به طور خلاصه ، شما می توانید مدل های خوبی را با Googling پیدا کنید که در آن هستید’دوباره در مورد شروع و نگاه کردن به نتایج برتر فکر می کنید.

الگوریتم های جستجوی گوگل به طور خودکار موفق ترین وب سایت ها را به بالا فیلتر می کنند. به طور طبیعی وب سایت هایی که ابتدا روی آنها کلیک می کنید کار می کنند از طریق مدلهای تجاری خوب آنلاین کمی بخواب اقتصادی بخرید و به آنچه سایتهای برتر رتبه بندی می کنند ، نگاهی بیندازید و نحوه عملکرد آنها را در نظر بگیرید.

همچنین می توانید راهنماهایی مانند این را بخوانید ، که مدل های مختلف کسب و کار آنلاین و ایده پردازی در مورد پول را تجزیه می کند. اما بیشتر از این ، فهمیدن اینکه کدام مدلهای کسب و کار آنلاین مدلهایی است که باید از آنها تقلید کنید ، به سادگی فکر کردن در مورد آنچه برای شما مفید است و چه وب سایتهایی است شما دوست دارم با او وقت بگذرانم.

به عنوان مثال ، آیا تا به حال یک نمونه کار را برای یک توسعه دهنده وب مستقل که واقعاً دوست داشته اید ، دیده اید؟ مدل قیمت گذاری آنها را بررسی کنید یا حتی برای آنها یک ایمیل پرس و جو ارسال کنید که در مورد گزاره تجاری سوال کند. شما می توانید آنچه را که آنها با آنها جواب می دهند را در نظر بگیرید و در مورد چگونگی ترجمه این مدل تجاری به موفقیت برای آنها فکر کنید.

چه کسب و کار آنلاین باید بدون پول شروع به سرمایه گذاری کنید?

آنجا’انواع مشاغل آنلاین را می توانید بدون هیچ پولی برای سرمایه گذاری در هر کاری شروع کنید:

 • نوشتن آزاد نمونه ای آسان است؛ آنچه شما نیاز دارید یک آموزش انگلیسی و مهارتهای نوشتن اولیه است. می توانید به سکویی مانند Upwork بپیوندید و در آنجا برای کارهای نوشتن درخواست دهید. یا می توانید از سایت هایی مانند Textbroker استفاده کنید براستی رایگان در این که آنها نمی دانند’T شما را ملزم می کند “پیشنهاد” برای مشاغل.
 • شما همچنین می توانید تبدیل به یک طراح وب و کسب و کار خود را از طریق یک قالب مشابه ، با استفاده از سیستم عامل های مستقل برای به دست آوردن شغل شروع کنید. از نظر فنی ، برای بدست آوردن آموزش در توسعه وب یا طراحی وب ، ابتدا باید مقداری پول خرج کنید.
 • تبدیل شدن به یک هنرمند از طریق Etsy یا بستر دیگری اگر توانایی هنری دارید ، برنده شد’برای شروع استفاده از این مهارت و هزینه فروش کالاهای خود از طریق اینترنت ، برای شما یک سکه هزینه کرده است.
 • ایجاد یک وبلاگ تجاری برای شروع می توانید از نظر تئوری انجام شود بدون اینکه هزینه کنید ، اگرچه’برای یک سیستم عامل بزرگ میزبانی وب که دارای یک بسته رایگان و بدون ضعف یا رشته های متصل است ، باید به جستجوی بالا و پایین بپردازید. شانس هستی’سرانجام برای به روزرسانی قابلیت های ذخیره سازی یا ایجاد وب سایت ، باید مقداری پول نقد از آن استفاده کنید ، اما شما می توان بدون دلار به نام شما شروع می شود.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map