نقد و بررسی میزبانی وب

میزبانی وب بسیار مهمCrucial یک شرکت میزبانی وب است که در سال 2003 تأسیس شده است. رسالت این شرکت همواره این بوده است که موفقیت کسب و کارهای کوچک در استرالیا را آسان تر کند تا موفقیت آنلاین را پیدا کنند.


Crucial در 16 سال از عمر خود تا حدی رشد کرده است که بیش از 7000 VPS را که مدیریت و استقرار دارد ، در خود جای داده است..

به طور روزانه ، شبکه آنها بیش از 8/8 ترابایت از داده را در اختیار دارد. Crucial در استرالیا یک روند پایدار دارد.

آنها به عنوان ابتکاری و پایدار شناخته می شوند. در حال حاضر ، آنها هستند اتصال بیش از 50،000 مشاغل در استرالیا به وب. آنها در حال حاضر بیش از 6000 مشتری خوشحال دارند.

Crucial برای کاری که آنها انجام داده اند ، یعنی کمک به مشاغل کوچک در استرالیا برای حضور در شبکه ، کار قابل تحسینی را انجام داده است. آنها میزبان مناسبی هستند.

با این حال ، وقتی آنها را با آنچه در صحنه جهانی موجود است مقایسه می کنید ، می بینید که سرعت آنها ، سرورها و ویژگی های آنها فقط متوسط ​​است. آنها نمی دانند’کار اشتباهی انجام دهید ، اما آنچه ما متوجه شده ایم این است که در آنجا وجود دارد’چیز خاصی نیست که باعث شود آنها در مقایسه با سایر خدمات میزبانی کارخانه از آسیاب جدا شوند.

در حقیقت ، با قیمتی که با Crucial پرداخت می کنید ، می توانید از خدمات میزبان وب بالاتر با کیفیت بالاتر خدمات دریافت کنید.

در حالی که هزینه های مهم 19/99 دلار است برای میزبانی مشترک به طور منظم ، می توانید برنامه های مشابه را با قیمت 3.99 دلار از آن دریافت کنید SiteGround یا حتی 0.80 دلار در ماه از میزبان.

Crucial شما را برای مهاجرت سایت ، SSL (هزینهکه محصول رایگان است) و از پشتیبانی پشتیبانی چت 24/7 خلاص شده است که استاندارد اکثر میزبان وب مدرن است.

ما این واقعیت را دوست داریم که Crucial یک شرکت استرالیایی است. ����

یک شرکت سازگار با محیط زیست

سازگار با محیط زیستCrucial در حال ساختن نامی برای خودش است سرویس میزبان دوستدار محیط زیست. تعهد آنها برای کمک به محیط زیست با ارائه خدمات خنثی کربن مشاهده می شود. علاوه بر این ، آنها برای هر مشتری جدیدی که برای خدمات میزبانی خود ثبت نام کرده اند ، یک درخت کاشت می کنند. این برنده برای همه شرکت کنندگان است.

هر سال ، آنها دلایل خاصی را انتخاب می كنند كه در استرالیا یا سایر نقاط جهان به آنها كمك می كند. برای سال تقویم 2013/2014 ، Crucial توانست کل سال انتشار کربن خود را جبران کند.

اکنون که شما یک بررسی اساسی درباره این شرکت و اینکه در مورد آنها چیست ، اجازه دهید’کمی وقت بگذارید و به آنچه این شرکت ارائه می دهد و خدمات آنها برای چه کسانی مناسب است ، شیرجه بزنید.

قیمت گذاری مهم توضیح داد

ما وقتی که به قیمت گذاری Crucial نگاه کردیم ، از آنچه دیدیم متعجب شدیم. ما انتظار نداشتیم که آنها به اندازه برخی از نام های بزرگ دیگر در تجارت ارزان باشند. با این حال ، ما از اینکه آنها چقدر خواستار خدماتی هستند که استرالیایی ها بتوانند بخشی از قیمت آن را با سایر شرکت های معتبر میزبانی پیدا کنند ، شگفت زده شدند..

میزبانی مشترک مشترک

Crucial میزبان وب اصلی خود را برای آن ارائه می دهد 19.90 دلار در ماه. با اشتراک سالانه 16 درصد صرفه جویی می کنید که در نهایت 199 دلار می شود.

Crucial هنگام توصیف بسته میزبانی وب که ارائه می دهد ، خدمات 24x7x365 را تمرکز می کند. آنها این بسته را راهی برای کمک به مشاغل مستقر در استرالیا برای حضور در اینترنت خود می دانند. برخی از ویژگی های این نقطه قیمت شامل موارد زیر است:

 • پشتیبانی شبانه روزی. این به گونه ای طراحی شده است که به مشتریان خود آرامش می بخشد و در هنگام نیاز به آنها کمک می کند.
 • 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی. آنها ذخیره سازی سریع و ایمن را برای وب سایت و ایمیل شما ارائه می دهند.
 • نامحدود حساب ها و نقل و انتقالات. در این مرحله قیمت ، آنها ایمیل نامحدود و امکان انتقال مقدار نامحدود داده را ارائه می دهند.

میزبانی عملکرد

طرح عملکرد میزبانی وب به عنوان راهی برای افزایش سرعت و عملکرد سایت شما ارائه شده است. این طرح طراحی شده است تا به عنوان نقطه ای بین میزبانی مشترک و برنامه های VPS.

ویژگی فروش اصلی آن بهبود تخصیص منابع است. بنابراین ، در تئوری, این برنامه باید این امکان را برای شما فراهم کند که سایت شما بتواند بازدید کنندگان بیشتری را کنترل کند. این دستگاه دارای یک کنترل پنل کاملاً برجسته و همچنین پشتیبانی 24 ساعته است. یک مرکز داده مستقر در سیدنی محل ذخیره داده های شما است.

 • مشابه این برنامه اولیه ، این طرح شامل 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی است.
 • ویژگی افزایش سرعت به شما امکان دسترسی به 4 گیگابایت رم ، افزایش 400 درصدی در حد CPU ، 40 پردازنده CPU و همچنین 6 مگابایت در ثانیه دیسک I / O را می دهد..
 • مشابه برنامه اصلی ، عملکرد میزبانی خدمات ایمیل نامحدود و انتقال داده نامحدود از طریق ایمیل را ارائه می دهد.

میزبان نمایندگی فروش

میزبان نمایندگی فروش این امکان را برای شما فراهم می کند ایجاد حساب و مدیریت حساب برای 50 یا بیشتر مشتری. این طراحی شده است به شما کنترل می دهد. قیمت ها از 39.90 دلار تا 89.90 دلار است. این نرم افزار با بسیاری از ویژگی هایی که شما از میزبان نمایندگی انتظار دارید ، از جمله:

 • گزینه های ذخیره سازی چندگانه
 • انتقال داده نامحدود
 • 99.9 درصد ضمانت به موقع
 • مرکز داده سیدنی
 • 24 ساعت شبانه روز مبتنی بر استرالیا
 • میزبان سبز

میزبانی VPS

میزبانی VPS یک بخش اصلی از Crucial است’تجارت از زمان شروع شرکت ، آنها بیش از 7000 برنامه VPS مستقر کرده اند ، از 10 دلار در هر ماه و تا 2100 دلار در ماه شروع می کنند..

مصلی ایجاد کرده است سه محصول VPS متناسب با هدف دستیابی بیشتر آنها برای مشاغل مختلف. این شامل:

 • لینوکس VPS
 • ویندوز VPS
 • cPanel VPS را مدیریت کرد

برخی از ویژگی های آنها عبارتند از:

 • مانند خدماتی که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم ، VPS آنها روی یک سرور استرالیایی سرو می شود و از یک مرکز عملکرد بالا با مالکیت APDC استفاده می کند.
 • آنها 24 ساعت شبانه روز هفت روز هفته پشتیبانی می کنند
 • آنها با 99 درصد ضمانت به موقع همراه هستند

Blaze Business SSD VPS

Crucial به مشتریان خود Blaze Cloud VPS را ارائه می دهد. این با همه همراه است حافظه SSD قبلاً فقط گزینه ای با سرور اختصاصی بود.

Blaze VPS بلافاصله مستقر می شود و به گونه ای طراحی شده است که برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد یک تجارت مقیاس پذیر باشد. برنامه ها از 164.95 دلار در ماه شروع می شوند و ماهانه تا 579.95 دلار افزایش می یابند.

 • این برنامه ها از گزینه دو گیگابایت رم تا گزینه رم 12 گیگابایتی است
 • پایین ترین برنامه سطح دو هسته CPU را ارائه می دهد و بالاترین برنامه لایه شش ارائه می دهد
 • برنامه ها با 50 گیگابایت حافظه SSD شروع می شوند و از 100 گیگابایت حافظه SSD در صدر قرار دارند
 • تمام برنامه ها به شما امکان بارگیری یا بارگیری 500 گیگابایت در ماه را می دهند
 • تمام برنامه ها 100 MBIT را ارائه می دهند

Blaze VPS با همان 99.9 درصد ضمانت به موقع که Crucial با برنامه های دیگر خود ارائه می دهد ، پشتیبانی می شود. سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • آمادگی IPv6
 • زیرساخت های ابر بدون هیچ نقطه شکست
 • عدم موفقیت خودکار

برنامه “موبایل بسیار مهم” به گونه ای طراحی شده است که به کاربران امکان کنترل بیشتر بر روی سیستم VPS cloud خود را می دهد. کاربران می توانند از بین 25 سیستم عامل به علاوه را انتخاب کنند. این برنامه همراه با پشتیبانی و افزونه ها است. هدف این است که مدیریت یک سرور مشاغل کوچک آسان شود.

مشتریان برای رفع نیازهای خود گزینه ایجاد VPS منحصر به فرد خود را دارند. آنها قادر به انتخاب مقدار رم مورد نظر خود ، چند هسته رایانه ای ، چند گیگ حافظه ذخیره سازی SSD مورد نیاز و همچنین سیستم عامل مورد نظر برای استفاده هستند. قیمت این سرویس بسته به ویژگی های انتخابی متغیر خواهد بود.

cPanel VPS

این طرح برای افرادی است که VPS می خواهند اما از سادگی استفاده از cPanel لذت می برند. Crucial دارای تیمی از متخصصین است که می دانند چگونه از cPanel برای تعادل پیکربندی و همچنین عملکرد VPS استفاده کنند تا به خوبی با اکثر سایتها کار کند..

VP های cPanel را می توان برای هاستینگ وب یا میزبان نمایندگی استفاده کرد. نکته مهم این است که پشتیبانی از فناوری محدود است. بنابراین کاربر هنگام انتخاب این طرح باید دانش فنی قبلی داشته باشد.

این طرح ها با 109 دلار در ماه با گزینه پرداخت 2،135 دلار برای یک برنامه دو ساله آغاز می شوند. این طرح دارای چندین ویژگی است ، از جمله:

 • 99 درصد ضمانت به موقع
 • محافظت DDoS
 • اتاق برای رشد
 • میزبان سبز

آیا استفاده از میزبان بسیار مهم است?

Crucial ترکیبی خوب از راه حل های میزبانی وب است. آنها بسته های مختلف سرور دارند. چیزی که ما تعجب آور بود این واقعیت است که آنها فقط یک بسته میزبانی مشترک همه جانبه را ارائه می دهند.

بسته میزبانی مشترک دارای ویژگی ها و منابع عالی است. این می تواند گزینه خوبی برای کسی باشد که به دنبال سرور مستقر در استرالیا است.

نکته منفی این راه حل این است که از آنجا که آنها فقط یک بسته میزبانی مشترک دارند ، شما در صورت استفاده از Crucial هیچ انتخابی در مورد ویژگی های مورد نظر خود ندارید. برای مثال ، در صورت عدم نیاز به 50 گیگابایت ذخیره سازی ، چه اتفاقی می افتد?

اگر نیازی به ایمیل نامحدود یا انتقال نامحدود داده ها ندارید چه می کنید؟ هیچ گزینه ساده ای برای میزبانی وب سایت اصلی وجود ندارد. این بدان معنی است که شما در نهایت هزینه سایر ویژگی ها و منابعی را که می خواهید از آنها استفاده نکنید ، پرداخت می کنید.

همچنین ، آن’روشن است که آنها مبتدیان و کسانی را که تازه کار تجاری کوچکی را در استرالیا آغاز می کنند هدف قرار داده اند. عالی است. اما آنها نمی دانند’ابزارهای دوستانه مبتدی دارید. ما دوست داریم یک سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن و سایر ابزارهای طراحی شده برای کمک به شخصی را که مشاهده می کنیم ، ببینیم’جدید در طراحی وب سایت خود را سریع و سریع راه اندازی کنید.

ویژگی های اضافی و هزینه آنها

در زیر چند بخش دیگر وجود دارد که فکر می کنم مردم هنگام جستجوی ثبت نام بالقوه با Crucial باید از آنها آگاه باشند.

قیمت ثبت نام دامنه

حیاتی امکان انتقال نام دامنه استرالیا به صورت رایگان به سرویس آنها را می دهد. پس از ثبت نام موجود برای تجدید ، نام دامنه انتقال مجدداً ثبت مجدد خواهد شد.

دامنه ثبت دامنه از قیمت $ 20.90 به مدت دو سال برای دامنه .com.au و 89.90 دلار برای دو سال دامنه for.mobi.

گواهینامه های SSL

گواهینامه های sslکسانی که دارند یک فروشگاه آنلاین احتمالاً علاقه مند به خرید گواهینامه SSL خواهید بود. گواهینامه های SSL به مشتریان آرامش خاطر بیشتری می بخشد.

Crucial طیف وسیعی از گواهی های SSL را به فروش می رساند. Rapid SSL محافظت از سطح ورود آنها را ارائه می دهد و با 99 دلار در سال به فروش می رسد. Wildcard SSL که برای چندین زیر دامنه طراحی شده است ، سالانه 549 دلار به فروش می رسد.

وقتی به Crucial نگاه می کنید’برنامه های قیمت گذاری و خدماتی که آنها از راه عینی ارائه می دهند ، آن’مشخص است که آنها میزبان مناسبی هستند که محصولات متنوعی را برای ارائه به مشتریان خود دارند.

با این حال ، مقایسه ساده آنچه ارائه می دهد با دیگر میزبان وب مانند InMotion ، SiteGround یا HostGator نشان می دهد که در اکثر موارد ، این شرکت های میزبان محترم خدمات با کیفیت بالاتر ، پشتیبانی بهتر مشتری ، ویژگی های بیشتر و قیمت رقابتی تری ارائه می دهند..

ما نمی گوییم که بحرانی بد است. آنها در استرالیا جایی دارند’بازار برای مشاغلی که به دنبال دستیابی بین المللی هستند و می خواهند از طیف وسیع تری از خدمات بهره مند شوند ، ممکن است Crucial بهترین شرط بندی آنها نباشد..

پشتیبانی و تجربه مشتری

پشتیبانی مشتریمهم در مورد بازار هدف آنها شفاف بوده است. آن ها هستند به دنبال هدف قرار دادن مشاغل کوچک در استرالیا هستیم.

قیمت گذاری آنها و برنامه هایی که ارائه می دهند نشان دهنده این موضوع است. مواردی وجود دارد که مشتریان باید قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا Crucial گزینه مناسبی برای آنها است یا خیر ، در نظر بگیرند.

بسیار مهم مانند سایر میزبان وب ارائه می دهد “میزبانی نامحدود.” این به نظر خوب می رسد ، اما واقعیت این است که میزبانی نامحدود وجود ندارد.

با Crucial ، تجربه میزبانی شما فقط نامحدود است تا زمانی که از منابع CPU که برای حساب کاربری خود اختصاص داده اید تجاوز نکنید. Crucial دستورالعمل مشخصی در رابطه با تعلیق حساب یا چه موقع ندارد.

با این حال ، شرایط خدمات آنها اظهار می دارد که بنا به اختیار آنها می توانند خدمات مشتری را بطور کامل یا جزئی قطع کنند و این کار را بدون اخطار انجام دهند. یکی از دلایلی که آنها برای تصمیم گیری در این زمینه می گیرند ، استفاده بیش از حد از ظرفیت شبکه ، چرخه CPU یا دیسک I / O است.

پشتیبانی
 • ایمیل و چت زنده ، پشتیبانی فنی: 24 در 7 ، 365 روز در سال
 • فروش و صورتحساب: 9 صبح – 5 بعد از ظهر روزهای هفته (AEST)
 • تلفن: 9 صبح – 5 بعد از ظهر روزهای هفته (AEST): 1300 884 839 یا +61 2 8202 9999
 • نامه الکترونیکی: میزبانی ابرهای بحرانی ، P.O. باکس 1 ، Surry Hills 2010

Crucial تلاش کرده است پشتیبانی و خدمات مشتریانی را که ارائه می دهد ، بهبود بخشد. چند سال پیش ، در مورد ساعاتی که پشتیبانی مشتری آنها کار می کرد ، نگرانی هایی وجود داشت.

اکنون ، در اکثر برنامه ها ، آنها 24 ساعت شبانه روز هفت روز هفته پشتیبانی می کنند. هنگام ارسال بلیط ، احتمالاً در مدت 15 دقیقه پاسخی دریافت خواهید کرد. تکنسین های مهم تا زمانی که مشکل مشتری حل نشود ، اعتبار همکاری با مشتریان خود را دارند.

آنها ثابت کرده اند که انعطاف پذیر هستند. در صورت نیاز به تغییر در سرور یا نصب آنها و در تماس گرفتن با آنها ، آنها برای انجام آن کارهایی را که لازم است انجام می دهند.

آنها در صورت وجود مشکلات فنی به سرعت پاسخ می دهند و درمورد مسائل صورتحساب به شما کمک می کنند. آنها با مشتریان خود انعطاف پذیر هستند و معمولاً مایل هستند برای کسانی که نیاز به چند روز اضافی برای پرداخت فاکتور برجسته دارند ، کمک کنند.

پشتیبانی اساسی مشتری

وقتی با مشتریانی صحبت می کنید که از ابتدا با Crucial همکاری داشته اند ، اغلب در مورد شرکت اظهار نظر می کنند’قابلیت اطمینان غیر معمول نیست که مردم بشنوند که اگر این به خاطر اعتماد به نفس آنها نبود ، آنها گزینه Crucial را برای گزینه کم هزینه تر انتخاب می کردند. وقتی با کسی میزبانی می کنید ، باید به آنها اعتماد کنید.

یکی از شکایاتی که مردم در مورد خدمات مشتری خود دارند این است که خدمات تلفنی فقط از دوشنبه تا جمعه 9 صبح تا 5 بعدازظهر در دسترس است. متأسفانه ، مشکلات وب سایت شما محدود به این روزها یا زمانها نیست. علاوه بر این ، شماره 130-088-4839 در ساعت 4 بعدازظهر در آخرین جمعه ماه بسته می شود.

تجربه ی مشتری

طی دو سال گذشته ، مشتریان شاهد کاهش خدمات ارائه شده توسط Crucial بودند. بسیاری این تغییر خدمات را به دستیابی به Crucial توسط Digital Pacific مرتبط می کنند. تحت مالک جدید ، مواردی مانند قابلیت چت زنده و 24 ساعت شبانه روز هفت روز پشتیبانی ایمیل حذف شد. مشتریان نیز بارها افزایش یافته اند.

سطح خدماتی که از تیم پشتیبانی فنی Crucial دریافت می کنید به روزی که شما تماس می گیرید بستگی دارد و چه کسی جواب می دهد. به نظر می رسد که آنها غالباً از فناوری جدید استخدام می شوند. اگر از کسی که تجربه کمتری داشته باشد یا کسی که بلیط خود را به دقت مطالعه نکند ، ممکن است کمک مورد نیاز خود را دریافت نکنید.

انتقادی در رسانه های اجتماعی فعال است. آنها به سرعت به هر پیام ارسال شده در صفحه فیس بوک خود پاسخ می دهند و دائماً در حال ارسال اطلاعات هستند تا کاربران خود را در مورد میزبانی وب به طور کلی یا در مورد خدماتی که ارائه می دهند ، آموزش دهند..

در سال های اخیر ، Crucial برخی از محصولات میراث خود را محو کرده است. هنوز آنها در حال پشتیبانی از مشتریانی هستند که این محصولات را در گذشته خریداری کرده اند. این بدان معناست که بسیاری از مشتریانی که از محصولاتی که سالهاست از آنها لذت می برند ، مجبور نیستند تا زمانی که آماده تغییر آن باشند ، مجبور نشوند.

100 درصد ضمانت برگشت پول

Crucial اطمینان دارد که سخت افزار و پشتیبانی مشتری آنها مطابق انتظارات مشتریان خود عمل می کند. اما اگر مشتری بخواهد خدمات خود را در 10 تا 30 روز اول لغو کند ، می توانند این کار را انجام دهند و بازپرداخت کامل دریافت کنید از قیمت آنها برای خدمات خود پرداخت شده است. آنها قول می دهند که هیچ شواهدی وجود ندارد و صید ندارد.

 • برنامه های میزبانی مشترک ، از جمله میزبانی نمایندگی فروش و میزبانی وب ، 30 روز ضمانت بازگشت پول دارند
 • برنامه های میزبانی VPS 10 روز ضمانت بازگشت پول داشته باشید

این 100٪ ضمانت برگشت پول برای گواهینامه های SSL ، ثبت نام دامنه یا مهاجرت سایت نیست. آنها در مورد هر نسخه دیگری نیز کاربردی نیستند. این فقط برای محصول پایه کاربرد دارد.

ملاحظات فنی

Crucial داده های خود را در یک مرکز APD با کارایی بالا واقع در سیدنی ، استرالیا میزبان می کند. از آنجا که داده ها را به صورت دریایی ذخیره نمی کنند ، داده های آنها توسط قوانین حفظ حریم خصوصی استرالیا محافظت می شود.

آنها تکنسین هایی دارند که 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز در هفته و 365 روز در سال در کارمندان شرکت می کنند. این کارمندان زیرساخت ها را رصد می کنند و امور را بدون سر و سامان می دهند. Crucial شبکه کاملاً مستقل خود را دارد. آنها زیرساخت های خصوصی دارند. آنها حتی میهمانان را برای بازدید از امکانات خود دعوت می کنند.

افکار نهایی – میزبان شایسته اما بسیار گران قیمت

از سال 2003 ، Crucial تلاش کرده است با هدف ارائه راه حل های قابل اعتماد میزبانی به مشتریان ، یک برند قدرتمند بسازد. آنها هدف ساده ای دارند که با آسان کردن و میزبانی وب آسان و قابل اعتماد ، همه را آنلاین موفق کنند. به نوعی می توان گفت که آنها در این هدف موفق شده اند. آنها دائما در حال ارائه فناوری های جدید هستند تا تجربه آنلاین خود را برای مشتریان ساده تر کنند.

وقتی آنها را با آنچه در استرالیا موجود است مقایسه می کنیم ، می گوییم Crucial عملکرد عالی ، تنظیم آسان و پشتیبانی خوبی را ارائه می دهد. با این حال ، اگر آنها را با سایر گزینه های میزبانی در دسترس در سراسر جهان ، از جمله شرکت هایی مانند SiteGround که ارائه خدمات ستاره ای به مشاغل استرالیا است ، مقایسه کنید ، متوجه می شوید که تفاوتهای زیادی با هم دارند. اولین چیزی که خواهید دید این است Crucial تا 75 درصد گرانتر از سایر شرکت های میزبان است.

Crucial خود را افتخار می کند که یک شرکت استرالیایی برای استرالیایی ها باشد. و این عالی است اما نکته منفی این است که آنها مراکز داده جهانی ندارند. آنها فقط یک در سیدنی دارند.

Crucial تعدادی از برنامه هاستینگ را ارائه می دهد ، اما آنچه ما نمی بینیم یک برنامه میزبانی با محوریت WordPress است. این یک مشکل است زیرا بیش از یک چهارم اینترنت در وردپرس اجرا می شود. این احتمال وجود دارد که افرادی که در ایجاد یک سایت جدید هستند ، قصد استفاده از WordPress را نیز داشته باشند.

باید از تلاشهایی که برای کاهش تأثیر آنها بر محیط زیست انجام می دهند ، انتقاد کند. این مثالی است که سایر شرکت های میزبان ممکن است بخواهند از آن پیروی کنند.

Crucial یک میزبان مناسب و معقول است. خدماتی که ارائه می دهند متوسط ​​است. با همان قیمت ، شما قادر خواهید بود میزبان مانند SiteGround را پیدا کنید که ویژگی های بیشتری ، خدمات بهتر مشتری و خدمات بالاتر با قیمت ارزان تری ارائه دهد.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که من خوانده ام و قبول کردم شرایط استفاده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map