نحوه شخصی سازی وردپرس

توسعه وردپرسWordPress پلتفرم وب سایت غالب است و به دلایل خوبی. آی تی’آسان برای استفاده ، بسیار قابل تنظیم ، و است شامل بیشتر ارائه دهندگان میزبانی وب با کیفیت.


بیایید بدانیم که چگونه می توانید سایت های وردپرسی خود را بعد از اینکه فضای میزبانی خود را به صورت مربع دور کرد ، سفارشی کنید.

تنظیمات اول

به محض نصب وردپرس و می خواهید سفارشی سازی آن را برای نیازهای خود شروع کنید’خوب است برای شروع با اصول. شخصی سازی تنظیمات و کنترل های شما نسبت به تنظیماتی که انجام می دهید دقت بیشتری به شما می دهد و به شما امکان می دهد که بقیه سایت را به دلخواه خود تنظیم کنید..

صفحه اولیه وردپرس شما خواهد داشت “خوش آمدی” و “سایت خود را سفارشی کنید” دکمه. این را نادیده بگیر؛ بجای, کلیک کنید روی “گزینه های صفحه نمایش” در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. این مکان مجموعه ای از کادرهای چک را به شما نشان می دهد که هر زمان که می خواهید روی صفحه نمایش خود مشاهده کنید ، به شما نشان می دهد. در صورت عدم امکان می توانید موارد ضروری را بردارید’به بعضی از آنها اهمیت می دهید.

در مرحله بعد ، می توانید جعبه های مورد نظر خود را بر اساس اولویت خود یا اینکه چند بار فکر می کنید ، صفحه خود را نگه دارید ، بکشید و رها کنید.’با استفاده از جعبه ها به عنوان مثال ، اگر پیش بینی می کنید که به طور مرتب با یادداشت ها یا پیش نویس های خشن برای پست های وبلاگ همراه باشید ، Quick Draft ممکن است انتخاب خوبی باشد. از طرف دیگر ، اکثر مردم برنده شدند’به رویدادها و اخبار وردپرس علاقه مند نیستید مگر اینکه خودتان باشید’یک توسعه دهنده هستید.

پس از این ، سر به سمت دکمه تنظیمات وردپرس, که در منوی سمت چپ قرار دارد. این موارد باید به اندازه کافی مناسب برای اکثر کاربران درست خاموش باشد ، اما به شما کمک می کند تا از این طریق عبور کنید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز در شرایط عالی است. این همچنین مکانی است که شما می توانید چندین جنبه اصلی سایت خود مانند عنوان خود را شخصی سازی کنید.

تنظیمات وردپرس

همچنین خوب است دوبار بررسی کنید که آدرس سایت و آدرس WordPress با یکدیگر مطابقت دارند. شما نمی’می خواهید بازدید کنندگان در راه رسیدن به سایت شما گم شوند!

در اینجا ، شما همچنین می توانید آن را بسازید تا صفحه اصلی شما همان چیزی باشد’در ابتدا نمایش داده می شود ، به جای فید وبلاگ شما (که پیش فرض است).

ما’d همچنین تنظیم را توصیه می کنیم “برای هر پست در یک فید ، مواردی را اضافه کنید…” گزینه ای برای “خلاصه”. این باعث می شود پست های شما خلاصه شود ، این امر به افراد کمک می کند تا مطالب شما را با سرعت بیشتری مرور کنند و به صفحه شما کمک می کند تا سریعتر بارگیری شود. علاوه بر این ، مطمئن شوید که خود را “دید موتور موتور” انتخاب نشده است بنابراین Google می تواند سایت شما را برای اهداف ترافیکی پیدا کند.

فراتر از این اصول ، بسیاری از تنظیمات دیگر وجود دارد که می توانید از طریق این صفحه با آنها اشتباه بگیرید. ما’d توصیه می کنید تنظیمات حریم خصوصی خود را بررسی کنید ، زیرا به شما امکان می دهد صفحه شخصی را که بطور خودکار توسط WordPress ایجاد شده است انتخاب کنید. اگر قصد دارید با توجه به GDPR ، ترافیک بین المللی را انجام دهید ، ارزشمند است.

کاربران – افزودن و حذف آنها

اجازه دهید’سر بعدی به سمت منوی کاربران است که باید روی همان کنسول سمت چپ باشد. در اینجا ، می توانید پروفایل های کاربر جدیدی ایجاد کرده یا نمایه های کاربران هر کسی که در حال حاضر در سیستم است را ویرایش کنید. با این کار می توانید تعیین کنید که چه افرادی امتیازات خاصی دارند و اطلاعات ورود به سیستم را دارند.

دکمه ها کاملاً توضیحی هستند. “کاربر جدید را اضافه کنید” به شما امکان می دهد تا کاربر جدیدی را به سایت اضافه کنید و نیاز دارد که شما اطلاعات خاصی را در مورد آنها ، از جمله نام کاربری و آدرس ایمیل پر کنید. شما می توانید نقش آنها را سفارشی کنید و با استفاده از آن امتیازات خاصی به آنها بدهید “نقش” کنترل در پایین.

وردپرس-add-new-user

همچنین اگر تصمیم دارید افراد بیشتری را به منظور ایجاد محتوا یا اهداف ویرایش وارد کنید ، می توانید پروفایل های کاربر را ویرایش کرده و امتیازات یا کنترل های اداری را تنظیم کنید. در صورت استفاده از این منو مراقب باشید’دوباره کسی را وارد می کنید تا شما نگذارید’به طور تصادفی به آنها امتیازات کامل مدیر بدهید مگر اینکه به آنها 100٪ اعتماد کنید.

سرانجام ، این بخش از سایت به شما امکان تغییر رمز عبور خود را می دهد و حتی می توانید در صورت کمک به شما از WordPress برای تولید رمزهای عبور قوی استفاده کنید. با توجه به WordPress’مسائل گاه به گاه با امنیت ، آن’ایده بسیار خوبی برای استفاده از این کنترل چند بار در سال رمز عبور خود را روشن کنید.

چیزهای تم

اکنون آن’زمان لازم برای ورود به قسمت سرگرم کننده شخصی سازی WordPress: themes!

بسته به بسته هاست یا WordPress شما را برنامه ریزی می کند’انتخاب کردم, شما’به چند ده یا چندین هزار موضوع دسترسی خواهید داشت. این تعداد زیادی از فرصت های خلاقانه می تواند کمی غافلگیر باشد.

می توانید یک موضوع را توسط آن تغییر یا انتخاب کنید قصد دارم به “ظاهر” در سمت چپ داشبورد خود قرار دهید. وردپرس به صورت خودکار مضامین را بر روی سیستم شما نصب می کند ، اما می توانید با کلیک کردن از این منو برای جستجوی مضامین جدید استفاده کنید “موضوع جدید اضافه کنید”.

موضوع جدیدی را در وردپرس اضافه کنید

هر تم رایگان که قبلاً دارید باید قبلاً در مجموعه شما باشد. مضامین ارائه دهندگان شخص ثالث را می توانید با کلیک کردن بر روی حساب کاربری خود پیدا کنید “بارگیری” برگه.

در غیر این صورت ، می توانید از زبانه ها در بالای صفحه استفاده کنید تا یا به صورت دستی تم ها را جستجو کنید یا آنها را از مجموعه هایی مانند “محبوب”, “آخرین”, یا “موارد دلخواه”.

یک بار شما’موضوعی را که دوست دارید پیدا کرده اید ، می توانید پرونده ها را بارگیری کرده و به وردپرس برگردید. بعد از اضافه کردن موضوع خود می توانید “طرح بارگذاری” با استفاده از دکمه در بالای صفحه. یک کادر بارگذاری پرونده باید ظاهر شود و به شما امکان می دهد پرونده های وردپرس خود را در فضا پرتاب کنید. وردپرس به صورت خودکار موضوع را در این مرحله نصب و فعال می کند.

نحوه بارگذاری یک موضوع در وردپرس

بعد کلیک کنید “شخصی سازی” زیر “ظاهر”؛ این به شما امکان می دهد تا تم خود را به دلخواه خود تنظیم کنید. ابزار’کنترل ها و ظاهر آنها بر اساس آنچه که هر موضوع به شما امکان می دهد انجام دهید کمی متفاوت خواهد بود ، اما طرح کلی یکسان است. گزینه های سفارشی سازی وردپرس در سمت چپ صفحه قرار دارد و پیش نمایش به طور مستقیم در مرکز قرار دارد.

هویت سایت شما عنوان سایت است و در صورت عدم ارائه آن ظاهر می شود’یک آرم در جای خود داشته باشید نماد سایت نیست’هرچند آرم؛ این نماد کوچک است که در برگه مرورگر نشان داده می شود (یعنی.) “ج” برای Google).

در عوض ، لوگو در زیر یافت می شود “سرتیتر”. می توانید آرم خود را از یک دستگاه یا رایانه انتخاب کنید ، البته مطمئن شوید که پس زمینه آن شفاف است ، بنابراین مهم نیست که رنگ پس زمینه را انتخاب کنید.

صحبت از رنگ ، شما می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه مربوطه در داشبورد سمت چپ سایه های جهانی در دسترس برای موضوع و وب سایت خود را تغییر دهید. رنگ پس زمینه خود توضیحی است؛ هدر و رنگ پس زمینه پاورقی به شما امکان می دهد بخش های مختلف صفحه وب سایت خود را متمایز کنید.

“جهانی” دکمه به شما امکان می دهد تنظیمات جهانی را سفارشی کنید با توجه به نام تجاری شما یا موضوع از پیش تعیین شده این موارد شامل مواردی مانند اندازه قلم یا چیدمان صفحات مختلف است. این ممکن است کمک کند تا به همه این تنظیمات نگاهی بیاندازیم حتی اگر تصمیم بگیرید که اساساً بر اساس آنچه موضوع به طور پیش فرض ارائه می دهد ، آنها را حفظ کنید..

سرانجام, اگر یک موضوع حق بیمه WordPress خریداری کرده اید ، ممکن است گزینه های سفارشی سازی دیگری نیز داشته باشید در سمت چپ و داشبورد. این موارد را می توان در دکمه ای بنام خود تم پیدا کرد.

برای مثال, “آسترا” گزینه ها در حالی که نامشان یکسان است ظاهر می شوند ، گرچه ممکن است به جای اینکه روی داشبورد به عنوان دسته خود باشند ، تحت ظاهر قرار بگیرند.

این به شما امکان می دهد افزونه های اضافی را نصب کنید یا جنبه های خاص برای آن تم ها را تغییر دهید. ما توصیه می کنیم کمی از وقت خود را صرف آزمایش در تمام گزینه های خود کنید ، زیرا این کار به راحتی یکی از عمیق ترین جنبه های تجربه سفارشی سازی وردپرس است.

افزونه ها و سئو

افزونه ها افزودنیهای عالی برای هر وب سایت هستند و می توانند عملکرد ، عملکرد و ویژگیهای آن را برای بازدید کنندگان شما بهبود بخشند. در عین حال ، شما می خواهید افزونه های خود را با دقت انتخاب و انتخاب کنید تا اهدا نکنید’t به طور تصادفی سایت خود را بارگیری کنید’پهنای باند یا محدوده ذخیره آن ، یا باعث شود سایت شما خیلی آهسته برای بازدید کنندگان شما بارگیری کند.

چند وجود دارد “داشتن-داشتن” انواع پلاگین ما’d توصیه می کنم این شامل افزونه های امنیتی ، مانند کلمه, که از سایت شما در برابر حملات وحشیانه و بدافزار محافظت می کند. شما’اگر قصد استفاده از رسانه بصری زیادی را در سایت خود دارید ، افزونه هایی را نیز برای بهینه سازی تصویر می خواهید. دود کردن گزینه خوبی است ، زیرا به شما امکان می دهد از تصاویر با وضوح بالا استفاده کنید بدون اینکه خیلی چیزها را کم کنید.

شما’احتمالاً می خواهید از افزونه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، حتی اگر ارائه دهنده هاستینگ شما از پشتیبان گیری رایگان به عنوان یک حق بیمه استفاده کند. پشتیبان گیری به شما امکان می دهد تا در صورت خرابی و یا وقوع فاجعه بار در سایت خود ، داده های خود را در جای دیگر ذخیره کنید’نسخه زنده.

ذخیره سازی افزونه ها نیز می توانند مفید باشند. اینها باعث می شوند سایت وردپرس با ارائه وب سایت و داده های شما به بازدید کنندگان شما کمی کارآمدتر و سریعتر احساس مسئولیت پذیری بیشتری کند. W3 حافظه نهان Total نمونه ای عالی است.

هنگامی که پلاگین هایی را که می خواهید نصب کنید ، شناسایی کردید (خواه آنها باشد)’آنهایی که در بالا قرار دارند یا جداگانه هستند) ، می توانید با رفتن به آنها ، آنها را نصب و فعال کنید “پلاگین ها” روی دکمه سمت چپ و داشبورد کلیک کنید “جدید اضافه کن”.

افزونه جدیدی را در WordPress اضافه کنید

این صفحه همچنین شما را به مجموعه افزونه های رایگان WordPress سوق می دهد. می توانید پلاگین های رایگان را با تایپ نام در کادر جستجو در سمت راست بالا جستجو کنید. یک بار شما’پلاگین های مورد نظر خود را پیدا کرده اید ، کلیک کنید “الآن نصب کن” و افزونه به طور خودکار نصب می شود. کلیک “فعال کنید” این کار برای شروع اثرات آن در سایت شما انجام می شود. هر چند بار که نیاز دارید تکرار کنید ، اما به یاد داشته باشید که برای تسهیل در استفاده بهتر از منابع سایت ، حد مجاز افزونه خود را تا حد ممکن پایین نگه دارید.

افزونه های Premium دقیقاً کار می کنند ، اگرچه شما’قبل از آپلود آنها در رایانه ، باید فایلهای افزونه را روی رایانه خود خریداری و بارگیری کنید “افزونه را اضافه کنید” صفحه ذکر شده در بالا.

پیکربندی

بعد از نصب سایت وردپرس ، می توانید تنظیمات و ویژگیهای مختلف افزونه ها را تنظیم کنید. در حقیقت ، اکثر افزونه ها پس از نصب به شما امکان می دهند از ویژگیهای آنها گشت و گذار کنند ، بنابراین توصیه می کنیم اگر قبلاً از آنها استفاده نکرده اید ، وقت خود را برای بررسی هر افزونه در نظر بگیرید..

از طرف دیگر ، می توانید داشبورد خود را در سمت چپ جستجو کرده و منوهای جدید را برای هر افزونه ای که نصب کرده اید مشاهده کنید. این به شما امکان می دهد هر زمان که نیاز دارید ، ویژگی ها را به صورت دستی تغییر دهید. با این حال ، توجه داشته باشید که برخی از افزونه ها در زیر نام های مختلف عمومی مانند “عملکرد” ​​برای W3 Total Cache پنهان هستند. همچنین ممکن است لازم باشد افزونه های مختلفی را پیدا کنید که در زیر منوهای سطح بالاتر پنهان شده اند. 

موارد جستجوگرها

نیمه دوم این مرحله است با تمرکز روی تلاشهای بهینه سازی موتور جستجو. بهینه سازی وب سایت شما برای رتبه بسیار بالا در Google و جمع آوری ترافیک بازدید کنندگان مقاله خاص خود است ، بنابراین اجازه دهید’فقط می توانم از چگونگی مراقبت از این موضوع برای من چشم انداز شخصی سازی وردپرس غرق شوید.

برای پیدا کردن از آموزش افزونه فوق استفاده کنید SEO SEO؛ آی تی’پرکاربردترین افزونه SEO که برای کاربران وردپرس در دسترس است. این امکان را به شما می دهد تا داده های کلمات کلیدی را جمع آوری کرده و از آن برای بهینه سازی مطالب و شیوه های SEO خود استفاده کنید.

افزونه SEO WordPress Yoast

پس از آن’نصب و فعال سازی ، منوی آن را در داشبورد نوار کناری قرار دهید. باید شبیه به یک سبک شده باشد “Y” با “سئو” کنار آن.

در اینجا ، می توانید به خودی خود به داشبورد Yoast دسترسی پیدا کنید. با استفاده از جادوگر پیکربندی که با دسترسی به این صفحه ظاهر می شود ، همه چیز را با استفاده از پیوندهای ارائه شده برای شروع بهینه سازی سئو خود انجام دهید. افزونه تعدادی سؤال از شما خواهد پرسید.

در مرحله اول ، مطمئن شوید که خود را انتخاب کنید “سایت بصورت زنده و آماده برای فهرست بندی است” وقتی از شما خواسته شد این تضمین می کند که گوگل بلافاصله وب سایت شما را فهرست می کند پس از تهیه و ارسال محتوای شما. سؤالات بیشتر باعث می شود که شما به نوع آن پاسخ دهید وب سایت شما در حال ساخت, و همچنین اطلاعات حساس مانند URL ، هر آدرس اینترنتی مرتبط با نام تجاری یا شرکت خود را پر کنید ، و در آخر اینکه آیا صفحات ، پست ها و قالب های شما باید همه در نتایج جستجو ظاهر شوند. اطمینان حاصل کنید که این موارد تنظیم شده است “آره” برای بهترین نتیجه.

تنظیمات اضافی مانند مشخص کردن یک نویسنده یا یک نویسنده واحد برای پست های مختلف در وبلاگ شما ، و چندین تنظیم عنوان وجود دارد.

اطلاعات تماس

اجازه دهید’قبل از شیرجه رفتن به دومین قطعه شخصی سازی سایت وردپرس شما: ایجاد محتوا یک صفحه مخاطب ایجاد کنید.

این کار را می توان با کلیک کردن روی پیش ساخته انجام داد “مخاطب” صفحه ای که تقریباً با هر موضوع وردپرس همراه است ، از جمله بسیاری از مضامین رایگان. شما باید این صفحه را با حداقل اطلاعات اولیه خود پر کنید و در صورت لزوم چندین لینک به اطلاعات مربوطه ، از جمله صفحه خط مشی رازداری خود وارد کنید.

شما همچنین می توانید از تماس با افزونه فرم 7 برای ایجاد یک فرم تماس خاص ، که به شما امکان می دهد فرم را به صفحه تماس خود پیوند دهید. این کار به مردم روش ساده ای برای ارسال نظر یا شکایت به شما می دهد ، که بسیار ساده تر از آن است که از طریق تمام اظهارنظرهایی که در مورد پست های مختلف خود دارید ارسال کنید. شما همچنین می توانید از این افزونه برای ارسال پیام های از پیش نوشته شده برای کاربر ارسال پیام نیز استفاده کنید.

تماس با افزونه فرم 7

درنهایت ، داشتن صفحه تماس و راه اندازی و داشتن فرم تماس با ما یک راه عالی برای اطمینان از بازدید کنندگان شما از شنیدن احساس شنیدن است و اطمینان حاصل کنید که در صورت مشکل فنی می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. این امر به ویژه اگر مهم باشد یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید و نیاز به رسیدگی به مواردی مثل بازپرداخت هر از گاهی دارند.

تولید محتوا

سایت وردپرس شما از قبل دارای چند صفحه اصلی است که از داشبورد سمت چپ تنظیم و به راحتی در دسترس است. اینها چیزهایی مانند نامیده می شوند “خانه”, “در باره” و غیره.

شما می توانید و باید اول و مهمتر از همه این صفحات را پر کنید ، در صورت عدم دسترسی ، در رابط کاربری وردپرس دستگیرید’قبلاً از آن استفاده کرده و مطمئن شوید که آنها نمی خواهند’در مقایسه با سایر صفحات محتوای خود خالی باشد.

اما وقتی زمان ایجاد صفحه جدید فرا رسید ، می توانید این کار را انجام دهید کلیک کردن “صفحات” در داشبورد سمت چپ ، سپس “افزودن جدید”. وردپرس شما را به صفحه ای می برد که در آن می توانید یک صفحه نمونه ، صفحه حفظ حریم خصوصی یا یک صفحه جدید ایجاد کنید. اکثر افراد در نهایت حذف صفحه نمونه ، FYI هستند.

صفحه جدیدی را در وردپرس اضافه کنید

یک بار شما’شما تصمیم گرفتید یک صفحه جدید ایجاد کنید ، شما’به ویرایشگر وبلاگ وردپرس منتقل می شوید ، که شامل پیش نمایش قسمت های چپ و وسط صفحه و تنظیمات مختلف در سمت راست است. افزونه سازنده صفحه این الگوی را تغییر می دهد.

می توانید صفحه ای را که دوست دارید نامگذاری کنید و در صورت لزوم پیوند مجدد را اضافه کنید. سپس می توانید با استفاده از بلوک یا کاوش در گزینه های قالب از طریق کنترل های دست راست ، طرح و طرح را ایجاد کنید. همچنین می توانید اکثر صفحه را با محتوایی که مستقیماً می نویسید در بلوک وردپرس یا از طریق کپی / چسباندن روی Word پر کنید.

به یاد داشته باشید که از آن استفاده کنید “ذخیره پیش نویس” دکمه نسبتا مکرر بنابراین شما نمی دانید’محتوای شما را بطور تصادفی پاک کنید.

اکثر قالب ها یا افزونه ها نیز یک نمونه را شامل می شوند “رسانه را اضافه کنید” دکمه یا چیزی مشابه. می توانید از این روش برای درج تصاویر یا فیلم در محتوا استفاده کنید. این معمولاً از طریق یک دستگاه جداگانه یا رایانه شما اضافه می شود. علاوه بر این ، بسیاری از افزونه های سازنده صفحه به شما امکان می دهند بلوک های جدیدی را به صفحه اضافه کنید تا محتوا تا زمان خود ادامه پیدا کند’دوباره از طریق.

کتابخانه رسانه ای وردپرس

ویرایشگر وردپرس ساده ترین نمونه است و لیستی از بلوک هایی را که می توانید با کلیک کردن روی آن تهیه کنید ، آورده شده است “+” دکمه در گوشه سمت چپ بالای ویرایشگر.

بعد از ارسال هر صفحه ، ما’d توصیه می کنم قبل از ارسال صفحه از افزونه Yoast استفاده کنید. آی تی’آیا می خواهید قبل از به ثمر رساندن میزان بهینه سازی آن محتوا برای اهداف سئو ، نقاط مختلف داده های جستجو مانند کلمه کلیدی تمرکز و توضیحات متا را اضافه کنید..

انجام این کار با هر قطعه از مطالب طراحی شده به سایت شما کمک می کند تا در مسافت طولانی از Google رتبه بالاتری در Google کسب کند و مانع از این شود که بعداً وقت گران خود را صرف ویرایش مطالب کنید..

قبل از ارسال ، اطمینان حاصل کنید که همه چیز به صورت هوایی است و شما’تصویری برجسته تنظیم کرده اید که محتوا را به دقت نشان می دهد. در صورت نوشتن پست وبلاگ ، دسته ها و برچسب ها را فراموش نکنید! همچنین می توانید صفحه اصلی خود را روی صفحه مورد نظر خود تنظیم کنید’با رفتن به “تنظیمات”, سپس “خواندن”, سپس با کلیک کردن “یک صفحه استاتیک” و صفحه مورد نظر را از لیست انتخاب کنید.

در آخر ، می توانید سایت خود را در آن قرار دهید “حالت تعمیر و نگهداری” در برگه صفحه. این مانع از دیدن وب سایت شما و وضعیت ناتمام آن می شود.

ابزارک ها

ابزارک (همچنین در زیر یافت می شود “پاورقی”) را می توان در تنظیمات اصلی یافت. اینها در اصل هستند بلوک های قابل تنظیم که می توانید در نقاط مختلف در سایت وردپرس خود قرار دهید. آنها’نوارهای کناری ، منوهای اضافی و مواردی از این دست را به شما امکان می دهد تا دسترسی سایت خود را برای شما و بازدید کنندگان خود تنظیم کنید..

وردپرس

قابل اعتماد و متخصص “ظاهر”, سپس “ابزارک ها” برای شروع. ویجت های موجود در سمت چپ صفحه را به شما نشان می دهد و سمت راست مکانهایی را که می توانید به شما نشان می دهد “اسلات” این ابزارک ها برخی از این فضاها ممکن است قبلاً جمع شده باشند اما در صورت لزوم می توانند چیزهای اطراف را عوض کنند.

شما می توانید ویژگی های مختلف هر ویجت ، از جمله نام و عملکرد آنها را تغییر دهید. یا می توانید از تعداد کمی از آنها به عنوان دلخواه استفاده کنید. آی تی’به شما بستگی دارد!

منوها

ما’d توصیه می کنید این بخش از مراحل را تا زمانی که اکثر مطالب خود را تنظیم نکرده اید ، ذخیره کنید ، زیرا به چیزهایی برای ورود به فهرست های خود نیاز دارید. قابل اعتماد و متخصص “ظاهر”, سپس “منوها”.

منوهای وردپرس

می توانید منوها را از این صفحه ایجاد کنید ، و آنجا’محدودیتی برای تعداد بسیاری از تولید کنندگان شما وجود ندارد. البته بیشتر سایتها فقط از یک استفاده می کنند. شما باید منو را چیزی ساده نامگذاری کنید. نام منو نیست’t نمایش داده می شود در هر نقطه بازدید کننده می توانید ببینید.

بعد از ایجاد منو می توانید گزینه هایی را که از طریق آن انتخاب شده است ، از کجا می خواهید تعیین کنید “تنظیمات منو” صفحه نمایش. “ذخیره منو” وقتی تو’دوباره راضی هستم.

در آخر ، بخش را به طور خودکار نگه دارید “صفحات جدید سطح بالا را به این فهرست اضافه کنید” بدون بررسی ، بنابراین می توانید همزمان با تولید آنها ، صفحات جدید را به صورت دستی در منو قرار دهید.

می توانید با کلیک کردن روی کادرهای چک سمت چپ در زیر ، صفحات جدیدی را به این فهرست اضافه کنید “موارد منو را اضافه کنید”, سپس کلیک کردن “به منو اضافه کنید”. این همچنین به شما امکان می دهد صفحات منو را بکشید و در جای مناسب خود قرار دهید.

حتی بهتر ، می توان هر صفحه را باز کرد و تنظیمات آن از جمله غیرفعال کردن پیوند ، عرض ستون و برچسب ناوبری سفارشی سازی شد.

اتصال Google

آخرین قطعه برای معمای سفارشی سازی شما: اتصال با Google!

پس از ایجاد یک تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل حساب کاربری و اتصال به وب سایت خود ، می توانید وب سایت خود را نظارت کنید’ترافیک و داده های دیگر از صفحه کنترل Google Analytics. اما می توانید کنسول جستجو را نیز تنظیم کنید ، که با رفتن به آن کار می کنید کنسول جستجو وب سایت و کلیک کردن “الان شروع کن”.

روند راه اندازی بسیار ساده است و از شما می خواهد تا مالکیت حساب خود را تأیید کنید. پس از تأیید ، جستجوی کنسول خواهد شد همچنین جمع آوری داده ها در وب سایت خود ، به شما امکان می دهد تلاش های SEO خود را بیش از حد شارژ کنید!

به Google Analytics بروید و ارتباطی با کنسول جستجو نیز برقرار کنید. این کار را از طریق “مدیر”, سپس “ویژگی”, سپس “تنظیمات املاک”.

برگه مدیریت Google Analytics

پس از این همه ، به تنظیمات SEO Yoast خود بروید و روی آن کلیک کنید “امکانات” در بالای صفحه کلیک کنید. Yoast در حال حاضر ایجاد می کند “نقشه سایت”, که داده هایی هستند که کنسول جستجوی Google می تواند از آنها برای افزایش رتبه SEO شما و تولید داده های جدید برای ابزارهای شما استفاده کند. با کلیک روی “?” در بالا نقشه سایت پیوندی به شما می دهد که می توانید پس از آن به داشبورد کنسول جستجوی خود منتقل کنید.

نتیجه

در کل ، شخصی سازی سایت وردپرس شما یک تلاش گسترده است و به احتمال زیاد چندین هفته یا چند ماه طول می کشد تا کلیه عملکردها و تنظیمات موجود برای تنظیم برنامه را به طور کامل درک کنید. با این حال مراحل بالا را دنبال کنید ، و به خوبی می توانید به دنبال ایجاد سایتی کاربردی ، کارآمد و دوستانه برای سئو باشید که می توانید طبق دلخواه خود استفاده کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map