بررسی دامنه های دیوانه

آرم دامنه های دیوانهCrazy Domains در وب سایت خود انواع وعده ها راجع به ساختن روند انتشار یک وب سایت “آسان می کند” می کند.


آیا آنها تا حد اعتیاد به مواد مخدره زندگی می کنند?

Crazy Domains علاوه بر خدمات میزبانی وب ، ثبت دامنه و بازاریابی آنلاین را ارائه می دهد. در حالی که آنها کارهایی را نسبتاً خوب انجام می دهند ، بسیاری از ارائه دهندگان خدمات دیگر در خارج از کشور هستند که خدمات بهتری با قیمت های بسیار رقابتی تری ارائه می دهند.

Crazy Domains میزبان وب بسیار اساسی را برای یک قیمت قیمتی ارائه می دهد که باعث می شود آن را گران تر از سایر ارائه دهندگان میزبانی با عملکرد ، ویژگی ها و قیمت های بهتر کنید.

بیایید نگاهی دقیق تر به Crazy Domains بیندازیم تا تصمیم بگیرید که آیا این بهترین ارائه دهنده میزبانی برای اهداف خود است یا خیر.

آنچه ما درباره دامنه های دیوانه فکر می کنیم

این شرکت با تأسیس در سال 2000 ، با ارائه یك نام برای خود ساخته است خدمات ثبت نام دامنه فوق العاده ارزان. آنها حتی ادعا می کنند پیشرو در ثبت نام دامنه ارزان در مناطقی مانند استرالیا ، خاورمیانه ، هند و اروپا هستند.

شرکت مادر Crazy Domains ‘DreamScape Networks’ است ، سازمانی که مقر آن در استرالیا مستقر است. از جمله مارک های آنها می توان به CHEAP Domains ، AustDomains ، WebCity ، NetLogistics ، WhoIs و موارد دیگر اشاره کرد.

در وب سایت DreamScape شبکه ، شرکت مادر گفته است که Crazy Domains “خدمات حق بیمه” را با “قیمت مناسب” ارائه می دهد. علاوه بر این ، وب سایت اعلام کرده است که Crazy Domains دارای سه مرکز پشتیبانی ، پنج مرکز داده ، 28 محصول وب و بیش از 500 نوع دامنه.

از آنجا که یک ارائه دهنده میزبانی وب کم هزینه ، Crazy Domains وحشتناک نیست. با این حال ، ما قاطعانه معتقدیم که میزبانهای بهتری در خارج وجود دارند ، آنهایی که خدمات بهتر و قیمت رقابتی تری ارائه می دهند. به عنوان مثال ، هر دو محل سایت و Bluehost عملکرد بهتری را برای همان قیمت قیمتی ارائه دهید.

قیمت دامنه دیوانه

دامنه های دیوانه دارای طیف گسترده ای از برنامه های قیمت گذاری است. بسیاری از آنها کاملاً مقرون به صرفه هستند ، اما همه گزینه ها حس بسیار خوبی ایجاد نمی کنند. به عنوان مثال ، شما می توانید خدمات میزبانی را برای دوره های یک سال ، دو سال ، سه سال یا 10 سال خریداری کنید. سه گزینه اول منطقی به نظر می رسد. با این حال ، اگر تازه از وب سایت جدید شروع می کنید ، گزینه 10 ساله بیش از حد به نظر می رسد. ما هرگز توصیه نمی کنیم برای برنامه 10 ساله بهار باشید ، مگر اینکه پول برای سوزاندن و اطمینان کامل داشته باشید.

نکته عجیب دیگر این است که می توانید ویندوز یا وردپرس را به مدت حداقل سه ماه دریافت کنید. با این حال ، کوتاه ترین مدت خریداری شده برای میزبانی لینوکس یک سال است.

در اینجا تعیین قیمت خدمات خدمات میزبانی وب Crazy Domains است. بحث مفصل تر درباره آنچه با هر بسته میزبانی دریافت می کنید در زیر آمده است.

میزبانی لینوکساقتصادحق بیمهنامحدود
یک سال7.17 دلار در ماه (93 دلار در کل)12.92 دلار در ماه (در کل 155 دلار)21.50 دلار در ماه (در کل 258 دلار)
دو سال6.46 دلار در ماه (در کل 155 دلار)11.63 دلار در ماه (280 دلار در کل)19.33 دلار در ماه (464 دلار در کل)
سه سال6.11 دلار در ماه (کل 220 دلار)10.97 دلار در ماه (395 دلار در کل)18.25 دلار در ماه (657 دلار در کل)
10 سال3.58 دلار در ماه (430 دلار در کل)6.45 دلار در ماه (مجموع 774 دلار)10.74 دلار در ماه (1،288 دلار در کل)

میزبانی ویندوزاقتصادحق بیمهنامحدود
سه ماه13 دلار در ماه (39 دلار در کل)18.67 دلار (56 دلار در کل)27.33 دلار (82 دلار در کل)
یک سال12.92 دلار در ماه (در کل 155 دلار)18.67 دلار در ماه (در کل 224 دلار)27.25 دلار در ماه (در کل 327 دلار)
دو سال11.58 دلار در ماه (278 دلار در کل)16.75 دلار در ماه (402 دلار در کل)24.50 دلار در ماه (588 دلار در کل)
سه سال10.94 دلار در ماه (394 دلار در کل)15.83 دلار در ماه (کل 570 دلار)23.14 دلار در ماه (در کل 833 دلار)
10 سال6.45 دلار در ماه (مجموع 774 دلار)9.32 دلار در ماه (کل 1111 دلار)13.60 دلار در ماه (1632 دلار در کل)

میزبانی وردپرساقتصادحق بیمهنامحدود
سه ماه13 دلار در ماه (39 دلار در کل)20.67 دلار (62 دلار در کل)33.33 دلار (100 دلار در کل)
یک سال10.67 دلار در ماه (128 دلار در کل)17.25 دلار در ماه (کل 207 دلار)27.83 دلار در ماه (کل 334 دلار)
دو سال9.29 دلار در ماه (223 دلار در کل)15.04 دلار در ماه (در کل 361 دلار)24.33 دلار در ماه (584 دلار در کل)
سه سال8.83 دلار در ماه (در کل 318 دلار)$ 14.33 / ماه (کل 516 دلار)23.17 دلار در ماه (در کل 834 دلار)
10 سال5.30 دلار در ماه (کل 636 دلار)8.59 دلار در ماه. (کل 1.030 دلار)13.89 دلار در ماه (1667 دلار در کل)

این تقریباً تعداد گزینه های گیج کننده ای است ، اما احتمالاً خوب است که شما بدانید میزبان لینوکس ، ویندوز یا وردپرس را می خواهید. مطمئناً این گزینه ها را کم می کند. شما با رفتن به برنامه های دو یا سه ساله ، پس انداز می کنید ، اما اگر می خواهید یک انگشت پا را در آب فرو کنید ، برنامه های سه ماهه و یک ساله به اندازه کافی مقرون به صرفه است..

بسته های همه در یک

اگر واقعاً از ابتدا شروع می کنید ، شاید ارزشمند باشد که بسته ای از Crazy Domains را در نظر بگیرید. این بسته ها فقط برای هاستینگ وب نیستند. در عوض ، آنها همچنین شامل ثبت نام دامنه ، ایجاد وب سایت و ابزار تجارت الکترونیکی هستند.

در حال حاضر ، Crazy Domains سه بسته همه در یک را ارائه می دهد. اولین مورد راه اندازی آنلاین. این بسته کاملاً اساسی است که با یک نام دامنه ، هاستینگ و یک آدرس ایمیل شخصی با نام دامنه شما ارائه می شود.

با استفاده از این طرح ، شما می توانید یک نام دامنه استرالیا یا جهانی را ثبت کنید و وب سایت شما در یک شبکه DNS cloud میزبانی شود. علاوه بر این ، بسته میزبانی اقتصادی را با 150 گیگابایت فضای وب و حداکثر 100 آدرس ایمیل شخصی از دامنه خود خواهید داشت. کل بسته بندی 128 دلار است.

بسته Business Builder شامل همه چیز در برنامه راه اندازی آنلاین به علاوه امکان ایجاد وب سایت با سازنده وب سایت Crazy Domains است. وب سایت شما می تواند شامل پنج صفحه باشد. همچنین در برنامه گنجانده شده است که برنامه Traffic Booster برای اطمینان از یافتن وب سایت شما توسط همه موتورهای جستجوگر اصلی است. این بسته وسط جاده 318 دلار قیمت دارد.

بزرگترین بسته آن است امپراتوری نهایی. این ویژگی شامل همه مواردی است که این دو بسته کوچکتر علاوه بر امکان فروش آنلاین ، ابزار بازاریابی ایمیل و دسترسی به آنالایزر وب نیز دارند. با قیمت 537 دلار ، این اتفاق بدی نیست.

ویژگی های دامنه دیوانه

اول ، نگاهی به آنچه Crazy Domains از نظر خدمات میزبانی خود قول می دهد:

 • ضمانت 99.9٪ به موقع
 • تهیه نسخه پشتیبان خودکار به مدت حداکثر 30 روز
 • میزبانی دامنه های متعدد با بسته های گران تر
 • انتخاب SSD 150 گیگابایتی ، 500 گیگابایت SSD یا فضای نامحدود دیسک SSD بسته به بسته ای که انتخاب می کنید
 • انتقال داده نامحدود
 • ثبت دامنه ، با هزینه
 • گواهی SSL ، با هزینه

جانبازان لینوکس و ویندوز با کمال خرسندی می گویند که Crazy Domains از هر دو سیستم عامل پشتیبانی می کند. دیگه چی, شما به سیستم cPanel با سیستم های مبتنی بر لینوکس دسترسی دارید و Plesk با ویندوز. اگر به برنامه یا افزونه نیاز دارید ، Crazy Domains نصب یک کلیک را در تقریباً 200 نوع مختلف ارائه می دهد. بر این اساس ، Crazy Domains با ادغام هایی مانند دروپال ، جوملا ، WordPress ، LimeSurvey ، PrestaShop ، Magneto ، ZenCart و بسیاری دیگر کار می کند.میزبان وردپرس

کسانی که از لحاظ فنی بیشتر باهوش هستند ، می توانند از قابلیت کدگذاری در Crazy Domains با آژاکس ، روبی ، پایتون و سایر موارد قدردانی کنند. این شگفت آور برای یک ارائه دهنده خدمات نسبتاً برهنه جاه طلب است.

میزبانی لینوکس در جزئیات

هرکسی که میزبان لینوکس را انتخاب می کند ، برخی از همان ویژگی های اصلی مانند دسترسی به cPanel ، داده های نامحدود ، محافظت از DDos ، پشتیبانی از چند کد ، دسترسی FTP و SSH و تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها را دریافت می کند..

با برنامه اقتصاد ، مشتریان یک وب سایت با 150 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت می کنند. دو تصویر سهام ، 10 پایگاه داده و 100 آدرس ایمیل در این بسته گنجانده شده است.

ارتقاء به طرح حق بیمه تعداد نامحدودی از وب سایت ها و تصاویر رایگان سهام را به مشتری اعطا می کند. با 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، 500 آدرس ایمیل و 50 بانک اطلاعاتی, این می تواند برنامه ای مناسب برای سرمایه گذاری در حال رشد باشد. همچنین لازم به ذکر است که طرح Premium شامل میزبانی در شبکه ابری است که Crazy Domains می گوید سرعت 300٪ سریعتر خواهد بود.

بزرگترین طرح نامحدود نام دارد و نام آن متناسب است. مشتریانی که این بسته را انتخاب می کنند فضای نامحدودی را برای تعداد نامحدودی از وب سایت ها دریافت می کنند. تعداد آدرس های ایمیل و پایگاه های داده ای که به طور مشابه مجاز هستند ، نامحدود است. ده تصویر ، میزبان شبکه ابر و یک سال دسترسی به جستجو ارسال شود تا وب سایت شما مورد توجه واقع شود.

میزبانی ویندوز در جزئیات

وقتی میزبان ویندوز را انتخاب می کنید, هر نقشه به شما امکان می دهد به Plesk ، ASP.NET هاستینگ و تهیه نسخه پشتیبان از فایلها دسترسی پیدا کنید. سایر ویژگی ها شامل داده های نامحدود ، محافظت از DDOS ، دسترسی FTP و SSH ، پشتیبانی چند کد ، میزبان سرور MS SQL و موارد دیگر.

از اینجا ، برنامه های ویندوز با توجه به فضای ذخیره سازی ، تعداد آدرس های ایمیل و تعداد تصاویر سهام ، تقریباً با برنامه های لینوکس یکسان هستند. تفاوت های اصلی 10 گیگابایت MS SQL BD با برنامه اقتصاد ، 50 گیگابایت MS SQL DB با برنامه حق بیمه و نامحدود MS SQL BD با برنامه نامحدود است..

میزبانی وردپرس

میزبانی وردپرس کاملاً متفاوت است ، اگر بخواهید از Crazy Domains به عنوان میزبان خود استفاده کنید اما مورد توجه قرار نگرفته است که کدام پلتفرم بیشترین حس را دارد.

هر طرح وردپرس شامل امکان استقرار جدیدترین نرم افزار وردپرس با یک کلیک و همچنین مرحله بندی یک کلیک است. GIT از قبل نصب شده است و Crazy Domains WP-CLI را فعال می کند. دسترسی SSH و SFTP همانند بروزرسانی های اتوماتیک در دسترس است.

با بسته اقتصادی برای میزبانی وردپرس ، شما ممکن است یک وب سایت با 10 گیگابایت حافظه SSD داشته باشید. به شما 100000 بازدید در هر ماه مجاز است و انتقال داده نامحدود دارید.

برنامه Premium امکان ایجاد دو وب سایت با وردپرس را فراهم می کند 25 گیگابایت حافظه مشترک SSD. انتقال داده ها نامحدود است ، اما شما ممکن است حداکثر 400000 بازدیدکننده داشته باشید ماهانه.

برنامه Ultimate به شما امکان می دهد تا پنج وب سایت وردپرس داشته باشید ، اما در کل 50 گیگابایت حافظه SSD خواهید داشت. یک میلیون بازدید ماهانه و انتقال نامحدود داده ها در این طرح گنجانده شده است.

مراکز داده
تصویر یک مرکز داده تخفیف

Crazy Domains دارای مراکز داده در ایالات متحده ، پرت و سیدنی است. سرورها در نیوآرک ، نیوجرسی در ایالات متحده و همچنین هنگ کنگ و سنگاپور یافت می شوند. علاوه بر این ، سرورهای EPP در نیوآرک ، نیوجرسی واقع شده اند. بروکسل، بلژیک؛ دهلی ، هند و ملبورن ، استرالیا.

داشتن مراکز داده و سرورهای EPP اضافی واقع در استرالیا به معنای پایین آمدن زمان تأخیر و بار بار سریعتر برای افرادی که از سراسر قاره در حال مرور هستند..

این مراکز داده از فناوری Dell همراه با روترهای سیسکو استفاده می کنند. این گزینه های قابل احترام است ، اگرچه برخی از کاربران با این وجود توجه دارند عملکرد در وب سایت های آنها کمی لاغر است.

تعادل بار و قدرت اضافی N 1 به این معنی است که مراکز داده Crazy Domains کاملاً خوب هستند. با یک شبکه کار برکنار شده ، آنها احتمالاً می توانند اکثر اوقات با ضمانت حداکثر 99.9٪ زندگی کنند.

شبکه متعادل کننده بار به این معنی است که ترافیک وب در سرورهای مختلف توزیع می شود ، که همه آنها عملکردهای مشابه را در همان مکان انجام می دهند. با استفاده از فناوری cloud ، این شبکه متعادل کننده بار باید عملکرد بهتری را تضمین کند.

انتقال از هاست دیگر

آیا از قبل وب سایت فعالی دارید که در جایی دیگر میزبان آن باشد؟ اگر چنین است ، شما در شانس هستید. دامنه های دیوانه واقعاً به نظر می رسد انتقال یک وب سایت موجود به سرویس هاستینگ آنها را ساده کنید.

به نظر می رسد رابط خودکار برای انتقال وب سایت آسان است. اولین قدم انتخاب یک برنامه میزبانی در Crazy Domains است. این امر پس از دریافت ایمیلی مبنی بر درخواست اطلاعات درباره میزبان قبلی انجام می شود. پس از پاسخ مشتری جدید به ایمیل ، تیم انتقال وب سایت Crazy Domains از بقیه مراقبت می کند.

به نظر می رسد این روند یک فرآیند نسبتاً ساده است و شرکت اغلب برای مشتریانی که در حال انتقال یک وب سایت موجود هستند قیمت تشویقی را ارائه می دهد. فقط حتماً همه چاپ خوب را بخوانید. خیلی از مشتری ها گزارش می دهند که با هزینه های پنهان با تعجب درگیر می شوند.

ایجاد یک وب سایت جدید
سازنده وب سایت

در صورت نیاز به میزبانی بیشتر ، Crazy Domains ممکن است بتواند شما را در آنجا جای دهد. ساخت وب سایت شخصی خود با سازنده وب سایت SiteBeat با کشیدن و رها کردن شرکت بسیار آسان است.

در حقیقت ، شما می توانید این روند را با ایجاد یک وب سایت و انتخاب بسته ای که شامل آن است ، آغاز کنید میزبانی وب. از آنجا ، می توانید بسته های فزاینده ای را برای مدت زمان 8 سال انتخاب کنید.

SiteBeat دارای چندین الگوی زیبا است اما به هیچ وجه به سبک ، کارایی و تطبیق پذیری سایرین نمی بالد سازندگان وب سایت. با این حال ، اگر در حال ساخت یک وب سایت اولیه هستید ، ممکن است این ترفند را انجام دهد.

سایر خدمات از Crazy Domains

دامنه های دیوانه واقعاً سعی می کنند با ارائه یک وب سایت برای شما همه این کارها را برای شما انجام دهند. آنها همچنین از انواع ابزارهای بازاریابی آنلاین مراقبت می کنند و حتی لوگوی شرکت شما را نیز طراحی می کنند. البته همه این خدمات با هزینه اضافی همراه هستند.

پشتیبانی

در وب سایت خود ، Crazy Domains به خود می بالد مراقبت 24/7 مشتری, به گفته آنها “مشاوره متخصص” و “پشتیبانی فنی دوستانه” ارائه شده است. این شرکت همچنین ادعا می کند که می توانید از طریق تلفن ، چت زنده یا ایمیل با آنها تماس بگیرید.

در واقعیت ، بسیاری از مشتریان فوق العاده گزارش می دهند تجارب ناامید کننده با تلاش برای برقراری تعامل با تیم پشتیبانی. از جمله رایج ترین شکایات ، وجود جعبه “شروع گپ اکنون” در هر صفحه وب سایت شرکت است. این باعث می شود مردم به این باور برسند که در هر زمان باید بتوانند یک گفتگوی زنده را آغاز کنند.

با این حال ، یک مشتری پس از دیگری یادآوری می کند که کلیک کردن روی جعبه چت زنده فقط آنها را به یک رابط ایمیل می برد. این حوادث چنان اتفاق می افتند که باور داشتن عملکرد چت زنده تا کنون کار دشوار است.

علاوه بر این ، حتی هنگامی که مشتریان به تیم پشتیبانی می رسند ، گزارش می دهند که تجربه بدی دارند. زمان پاسخ آهسته است ، و پاسخ های دریافت شده غالباً مفید نیستند. اگر می خواهید در وب سایتی که در Crazy Domains میزبانی می شود ، مشاغل را اداره کنید ، به پاسخ های فوری و مفید نیاز دارید. ساعت انتظار برای پاسخی مشکوک فقط قابل قبول نیست.

عدم پشتیبانی مشتری ممکن است برای افرادی که واقعاً اهل فن در آنجا هستند ، مشکلی ایجاد نکند ، اما همه افراد گاه به گاه به کمک نیاز دارند. دامنه های دیوانه اندازه گیری نمی کند.

آیا دامنه های دیوانه ارزش پول شما را دارند?

با بیان ساده ، Crazy Domains احتمالاً لیاقت پول شما را ندارد. میزبانی وب آنها لزوما وحشتناک نیست ، اما گزینه های به مراتب بهتر و مطمئن تری در خارج وجود دارد. به علاوه ، اگر این احساس را داشته باشید که در بعضی مواقع به پشتیبانی فنی نیاز خواهید داشت ، Crazy Domains شرط بندی مطمئن نیست. حتی اگر هدف اصلی شما میزبانی ارزان است ، می توانید بهتر عمل کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map