چگونه از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

پشتیبان گیری وب سایتبسیاری از بهترین وب سایت ها و مشاغل آنلاین هزاران ساعت تلاش در طراحی ، محتوا و بهینه سازی موتور جستجو ریخته اند.


آنها’آثار هنری و عشق است ، و آنها کل بازده اقتصادی و درآمد بسیاری از متخصصان مستقر در اینترنت را نشان می دهد.

آی تی’جای تعجب ندارد که بگوییم وب سایت ، درست و بهینه شده ، تقریباً مانند یک مکان تجاری یا یک دفتر کار فیزیکی است.

اما دقیقاً مانند یک ساختمان واقعی ، وب سایت شما که تلاش زیادی در این زمینه انجام داده اید در معرض خطر آتش سوزی قرار دارد. اگر سرور خراب شود یا اگر یک حمله سایبری مخرب ، وب سایت و داده های مهم آن را هدف قرار دهد ، به جای آتش سوزی واقعی ، وب سایت شما می تواند از وب پاک شود..

در هیچ زمان و به هیچ وجه ، تمام وقت و انرژی شما را وارد نمی کند شخصی سازی وردپرس می تواند باشد از بین رفت بخاطر یک روز بد.

با این حال ، وب سایتهای از یک مزیت که مکانهای فیزیکی ندارند. می توانید نسخه های یکسان وب سایت خود را تهیه کرده و آنها را برای یک روز بارانی در جای دیگر ذخیره کنید. در صورت خراب شدن وب سایت شما به طور غیر منتظره ، می توانید از این نسخه برای جایگزینی وب سایت خود در چند دقیقه یا چند ساعت استفاده کنید. امروز ، اجازه دهید’نگاهی بیندازید که چگونه می توانید از وب سایت خود که در آن روش ها برای شما مناسب است ، تهیه کنید.

چند بار باید از سایت شما نسخه پشتیبان تهیه شود?


چند بار باید از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنیدتوصیه می کنیم از وب سایت خود بطور مرتب پشتیبان تهیه کنید ، اگرچه تعریف دقیق آن کلمه از کاربر به کاربر دیگر متفاوت خواهد بود.

نکته هرگونه تهیه نسخه پشتیبان وب سایت ، جلوگیری از ترمیم سایت از یک کپی یا تکرار چندین ساله است.

با این وجود ، شما همچنین ممکن است بخواهید هر روز تلاش خود را برای پشتیبان گیری از وب سایت خود انجام ندهید ، به ویژه اگر نمی خواهید’مطالب جدیدی را به طور مکرر به آن اضافه کنید.

بسیاری از دارندگان وب سایت کارهای دیگری را انجام می دهند که باید اطمینان حاصل کنند که سایت آنها به راحتی اجرا می شود.

در این راستا, تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت های چند هفته ای که احتمالاً بهترین شرط بندی شما هستند. این به شما امکان می دهد اکثر تنظیمات و محتوای خود را بازیابی کنید ، حتی اگر خودتان باشید’از آن زمان موارد را به روز کرده و باعث می شود که مجبور نشوید نرم افزارها یا افزونه ها ، همانطور که وجود دارد’بعید است که همه آنها در بازه زمانی به روز شوند.

یک بار در ماه معیار خوب دیگری است و به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان خود را برای یک روز معمولی برنامه ریزی کنید ، آن را در یک برنامه نگهداری وب سایت موجود بگنجانید.

چرا باید همیشه از سایت خود پشتیبان تهیه کنید


پشتیبان گیری از وب سایت امنتهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود یکی از بزرگترین مسئولیت هایی است که شما برای تجارت آنلاین یا نام تجاری خود دارید.

از دست دادن تمام داده ها در وب سایت شما می تواند کاملا خراب کننده باشد و شما را از نظر چندین معیار چندین روز یا هفته به عقب برگرداند..

شماره 1 پایگاه SEO و Visitor خود را از دست می دهید

برای مبتدیان ، عدم تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت شما حتی در ابتدا می تواند منجر به از دست رفتن تمام وقت و انرژی شما در طراحی ، محتوا و بهینه سازی موتور جستجو شود..

هرچه مدت زمان بیشتری سایت را اجرا کنید و پیچیده تر باشید ، در صورت خراب شدن سرورها و از بین رفتن همه چیز ، از دست می دهید. تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود مانع از این می شود که این فاجعه کلی را تجربه کنید.

برای به روزرسانی و راه اندازی یک سایت مدت زمان زیادی طول می کشد ، لازم نیست برای بازدید کنندگان مناسب باشد و برای رتبه بندی جستجوی Google بهینه شود. آی تی’اگر هم نگران نباشید ، همه کارهای سخت شما را در یک لحظه خراب می کنند’نسخه پشتیبان تهیه به روز از وب سایت خود داشته باشید.

شماره 2 مبلغ زیادی برای بازسازی هزینه می کند

پشته پولگزینه دیگر ایجاد وب سایت شما دوباره از ابتدا است. این هزینه ، وقت ، پول و سلامت روانی دارد.

اگر هر نوع تجارت آنلاین را اداره می کنید و یا از هر نوع درآمد قابل توجهی از ترافیک وب سایت خود کسب می کنید ، در حالی که وب سایت شما خراب است ، درآمد قابل توجهی را از دست می دهید..

به یاد داشته باشید ، عدم نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود ، مجبور به نیاز خود هستید همه چیز را از ابتدا شروع کنید و تمام عناصر آن را از زمین به بالا بازسازی کنید.

این یعنی شما’باید چندین هفته یا ماه صرف کنید تا درآمدی را که معمولاً از بازدید کنندگان عادی خود دریافت می کنید ، دریافت نکنید. حتی از این بدتر ، باید حتی پس از عملکرد وب سایت ، وقت بیشتری را صرف بازسازی همان پایگاه بازدید کننده ای کنید که قبلاً از آن لذت بردید. افراد از فاصله کوتاهی برخوردار هستند و بازدیدکنندگان زیادی که حتی ممکن است مرتباً به سایت شما مراجعه کنند متوقف نخواهند شد مگر اینکه شما توجه آنها را تازه جلب کنید.

به عنوان یک یادداشت جانبی ، این از دست دادن درآمد همچنین بازسازی وب سایت شما را دشوارتر می کند. شما’لازم است بودجه لازم برای کلیه تلاشهای بازسازی از منبع دیگری فراهم شود. برای هر وب سایت تجارت آنلاین یا تجارت الکترونیکی ، این می تواند ورشکستگی را هجی کند.

شماره 3 زمان زهکشی تمام شد

سومین و آخرین ضرر بزرگ ، اگر نخواهید بود’پشتیبان گیری از وب سایت شما ، است زمان. شما بیشتر از پول در اینجا برای صرف هزینه برای بازسازی سایت ، شما’در آخر سال مجدداً دوباره خواهم بود’ ارزش کار در صورت داشتن سایتی به اندازه کافی بزرگ و پیچیده است. تمام مدت زمانی که باید در معماری و محتوای سایت فعلی خود صرف تکرار و نوآوری کنید ، اکنون باید در ساخت پایه ها صرف شود.

در نهایت ، تهیه نسخه پشتیبان از سایت شما نیست’فقط یک ضرورت؛ آی تی’عقل سلیم هنگامی که تمام نقاط ضعف احتمالی را که در کنار عدم انجام این کار در نظر می گیرید در نظر بگیرید. آنجا’هیچ بهانه ای برای عدم تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود ، به ویژه اگر نمی خواهید’یک شرکت میزبانی وب دارید که به طور مرتب از سایت شما برای شما حمایت می کند.

چگونه از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنیم

در حالی که میزبان وب زیادی وجود دارد که به طور مرتب از وب سایت ها برای مشتریان خود نسخه پشتیبان تهیه می کند ، این کار را نمی کند’منظور شما لازم نیست’چیزها را به دست خودتان ببرید.

حتی اگر به شرکت میزبان خود اعتماد کنید ، ما هنوز هم می خواهیم چندین نسخه پشتیبان از خود را در بدترین حالت تهیه کنید. آی تی’مانند حرف قدیمی می رود: اگر می خواهید کاری درست انجام شود ، خودتان این کار را انجام دهید.

علاوه بر این ، تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود به شما انعطاف پذیری بازیابی بیشتری می دهد. شما برنده شد’برای تهیه پرونده پشتیبان نیاز به تماس با شرکت میزبان خود ندارید و در صورتی که شرکت میزبانی خود را به صورت ضعیف انتخاب کرده باشید ، قادر نخواهند بود آن را روی سرتان نگه دارند.

مربوط: بهترین میزبانی وب برای استرالیا

داشتن پشتیبان گیری از وب سایت خود به صورت دستی به این معنی است که می توانید با کمترین زمان ممکن خراب کارها را عملیاتی کرده و در حال اجرا باشید که در صورت داشتن مشاغل آنلاین با یک پایگاه بازدید کننده معمولی ممکن است بسیار مهم باشد..

علاوه بر این ، بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب اهدا نمی کنند’بدافزارها را با استفاده از بدافزارها و ویروس ها علیه وب سایت خود اجرا کنید. تهیه نسخه پشتیبان از دست شما ممکن است بهترین راه برای محافظت از وب سایت شما در برابر هرگونه هکرهای مخرب یا حملات سایبری باشد.

در کل ، دان’آرامش ذهنی را که داشتن نسخه پشتیبان وب سایت شما می تواند فراهم کند ، تخفیف می بخشد.

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. اجازه دهید’هر یک از آنها یکی یکی را تجزیه کنید.

1. از یک سرویس پشتیبان گیری آنلاین استفاده کنید

فایلها و پوشه های پشتیبان

یکی از راحت ترین راه حل های تهیه نسخه پشتیبان وب سایت ، استفاده از یک سرویس یا شرکت پشتیبان آنلاین است.

همانطور که از نام پیداست, این شرکت ها با تهیه نسخه آنلاین ، وب سایت شما را برای شما تهیه کرده اند و می توانید بارگیری کنید و در صورت لزوم اصلاح مجدد کنید. به عنوان Dropbox اما برای سایت خود فکر کنید!

البته وب سایت ها aren نیستند’فقط مجموعه ای از پرونده ها. به همین دلیل خدمات پشتیبان گیری آنلاین همه این عوامل را در نظر گرفته و به شما امکان می دهد در صورت لزوم از کلیه وب سایت خود برای تهیه مجدد و راه اندازی مجدد در هر زمان لازم استفاده کنید..

خدمات پشتیبان گیری آنلاین به وب سایت شما وارد می شوند و بطور جداگانه از هر عنصر و پرونده وب سایت نسخه پشتیبان تهیه می کنند. این به طور خودکار در پس زمینه رخ می دهد و نمی کند’t لزوماً بر زمان اجرای وب سایت یا بارگذاری بار بازدید کنندگان خود تأثیر می گذارد. همچنین می توانید اغلب نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان وب سایت را به دلخواه خود پیکربندی کنید ، حتی آن را تنظیم کنید تا به طور خودکار در بازه های زمانی خاصی مانند آنچه در بالا بحث کردیم به صورت خودکار اجرا شود..

آی تی’استفاده آسان و آسان به دلیل طبیعت دست و پاگیر آن قابل درک است. آی تی’خیلی زیاد است ترکیب کردن سرویس پشتیبان آنلاین آسانتر از آن است که به صورت دستی از هر پرونده یا خط کد استفاده کنید. این راه حل های پشتیبان کارآمد هستند و حتی با ذخیره سازی مناسب نیز همراه هستند ، بنابراین شما اهدا نمی کنید’باید سازمان فایل را خودتان بفهمید.

حتی بهتر ، این واقعیت که آنها خدمات آنلاین هستند به معنی است شما نمی’برای محافظت جسمی از دستگاه ذخیره اطلاعات خود باید نگران نگهداری باشید. شما برنده شد’لازم است که در مورد خاموش کردن هارد اکسترنال خود در جایی یا جلوگیری از خرد شدن آن توسط وسایل موجود در گاراژ نگران باشید. آی تی’همه آنها بصورت آنلاین و در یک سرور از راه دور ذخیره شده یا روی ابر ذخیره شده اند.

بسیاری از بهترین خدمات پشتیبان وب سایت آنلاین نیز ارائه می شوند پروتکل های امنیتی پیشرفته. این امر مانع از آن می شود که هر کسی که علیه وب سایت شما مخالف باشد ، سایت خود را در صورت آسیب پذیر ترین و آسیب رساندن به پرونده های موجود در سایت شما ، مورد هدف قرار دهد. بسیاری از خدمات برای محافظت از پرونده های شما از چندین لایه امنیتی استفاده می کنند و حتی ممکن است سرورهای افزونگی را نیز در خود جای دهند. به عبارت دیگر ، آنها چندین نسخه از فایلهای وب سایت شما را در صورت اشتباه بودن یکی از نسخه ها در دست خود نگه می دارند.

اما تاکنون بزرگترین مزیت استفاده از سرویس پشتیبان آنلاین این است این امکان را به شما می دهد تا سایت خود را سریعتر از هر روش دیگری فعال کنید. تقریباً بلافاصله می توانید وب سایت خود را به نسخه قبلی خود برگردانید که در صورت اجرای آن ممکن است یک ضرورت اساسی باشد فروشگاه تجارت الکترونیک و میتوان’T هزینه خود را برای از دست دادن است.

البته خدمات پشتیبان وب سایت هزینه های تکراری را به منظور بهره گیری از تمامی ویژگی های عالی و امنیتی عالی آنها انجام می دهد. با این وجود ، ممکن است شما بتوانید این را در بودجه نگهداری ماهانه خود گنجانید. حتی بهتر ، بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب بسیار عالی شامل خدمات پشتیبان به عنوان قدرت یا ویژگی هایی برای برخی از بسته های اشتراک آنها هستند.

یکی از محبوب ترین خدمات پشتیبان گیری اینترنتی, CodeGuard, در چندین ارائه دهنده هاستینگ گنجانده شده است’ بسته های اشتراک.

2. پشتیبان گیری دستی

پروتکل ftp-file-transfer-protokolاگر شما’دوباره بیشتر یک فرد دست و پا باشید و دان نکنید’می خواهید با شخصی دیگر شانس داشته باشید ، می توانید به طور دستی از هر پرونده موجود در وب سایت خود مستقیماً در رایانه محلی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

سپس می توانید آن پرونده ها و آنها را برای امنیت بیشتر در جای دیگری ذخیره کنید. این ممکن است خصوصاً جذاب باشد اگر اطلاعات حساسی در سایت خود داشته باشید و بخواهید اطمینان حاصل کنید که هیچ کس دست آن داده ها را نمی گیرد.

با این وجود ، وقتی به گزینه پشتیبان گیری دستی تکیه می کنید ، با مشکلات جانبی روبرو هستید. شما’لازم است به یاد داشته باشید که بارها و بارها از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید (به همین دلیل ما روش یکبار در ماه را به شدت توصیه می کنیم) و در صورت نیاز به تهیه نسخه پشتیبان از یک وب سایت مخصوصاً بزرگ ، مدت زمان زیادی طول می کشد..

علاوه بر این ، شما برنده شد’قادر به بارگیری پرونده هایی هستید که به صورت جداگانه تغییر می کنند. شما’اصولا باید بارها و بارها مجدداً بار دیگر بارگیری مجدد مطالب انجام شود و زمان زیادی را برای شما صرف می کند.

سپس آنجا’پتانسیل خطای انسانی است. ما فقط توصیه می كنید كه اگر در مهارتهای نگهداری رایانه خود سنگی هستید و می توانید فایلهای ذخیره شده خود را برای بازیابی آسان حفظ كنید ، از روش تهیه پشتیبان دستی نیز استفاده كنید..

بگذارید با تمام آنچه گفته شد ، بگذارید’به نحوه دستیابی به نسخه پشتیبان از وب سایت خود بپردازید.

اولا, یک حساب FTP ایجاد کنید. این معمولاً از طریق داشبورد cPanel شما قابل دستیابی است ، اگرچه سایر رابط کاربری گرافیکی ممکن است دارای درگاههای مخصوص به خود باشند. سپس می توانید مشتری FTP را نصب کنید که رابط مورد نیاز برای شیرجه رفتن عمیق در پرونده های وب سایت را به شما ارائه می دهد.

صرف نظر از مشتری دقیق FTP شما استفاده می کنید (FileZilla یک انتخاب رایج است و ما توصیه می کنیم) ، شما’آدرس IP وب سایت خود را در سرویس گیرنده FTP وارد کرده و به وب سایت خود ارتباط برقرار می کنید. شما’قادر خواهید بود پرونده ها و پوشه های محلی خود را به همراه فایل ها و پوشه های وب سایت خود مشاهده کنید.

شما پس از آن یک پوشه مقصد ایجاد کنید برای تهیه نسخه پشتیبان خود آی تی’ایده خوبی است برای نامگذاری این موضوعی منطقی و آسان برای اهداف سازمان.

در این مرحله می توانید با کلیک کردن بر روی آنها و کشیدن آنها به دایرکتوری خود ، تمام پرونده های خود را بکشید و رها کنید’ایجاد شده است. بارگیری بلافاصله آغاز می شود ، اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد. پس از اتمام بارگیری ، می توانید آن پرونده ها را در هر کجا که خواستید بگیرید و حتی آنها را به یک هارد دیسک اضافی منتقل کنید.

3. تهیه نسخه پشتیبان از بانک اطلاعات

phpmyadminبا این حال ، اگر شما اجرا کنید وب سایت وردپرس, شما یا هر وب سایتی که دارای یک بانک اطلاعاتی است’علاوه بر پرونده های شما به پشتیبان نیز نیاز دارید.

می توانید این کار را با یافتن دکمه ورود به سیستم cPanel انجام دهید. این یا در داشبورد cPanel یا در وب سایت ارائه دهنده میزبانی وب شما قرار خواهد گرفت.

سپس می توانید یک بخش بانک اطلاعاتی پیدا کنید. جستجو کنید phpMyAdmin. با این کار داشبورد دیگری باز می شود و پایگاه داده های WordPress را برای وب سایت مدیریت محتوا در اختیار شما قرار می دهد.

سپس می توانید کلیک کنید “صادرات” (یا یک دکمه مشابه بسته به نوع ظاهری داشبورد شما) و سفارش دهید که تمام داده های پایگاه داده به همان پوشه ای که برای پرونده های معمولی خود تعیین کرده اید ارسال شود. باز هم ، این ممکن است مدتی طول بکشد ، بنابراین آماده باشید که صبور باشید.

بیشتر برنامه های معمول با تنظیمات پیش فرض مناسب خواهند بود ، اگرچه می خواهید فقط جداول داده خاص را انتخاب کنید ، می توانید با تنظیمات سفارشی اشتباه بگیرید. نسخه پشتیبان از پایگاه داده شما باید به عنوان یک فایل .sql در رایانه شما بارگیری شود.

یک بار شما’با هر دو مرحله از این طریق ، می توانید وب سایت پشتیبان خود را در هر کجا که دوست دارید ، بگیرید. بسیاری از دارندگان وب سایت یک نسخه سخت از وب سایت خود را ذخیره می کنند در حالی که دیگران ممکن است پس از انتقال به رایانه ، آن را در ابر ذخیره کنند. در هر صورت ، این کار افزونگی ایجاد می کند زیرا نسخه های مختلف وب سایت همیشه در چندین مکان وجود دارد.

4. نسخه پشتیبان تهیه با cPanel

آرم cPanelراه دیگر (و سریعتر) برای دستی بارگیری فایلهای وب سایت شما استفاده از آن است کنترل cPanel خودشان سریع بگذارید:

  • وارد پنل کنترل cPanel خود شوید
  • کلیک “پشتیبان گیری”
  • کلیک “تهیه نسخه پشتیبان کامل”
  • کلیک “دایرکتوری خانه” در محلی که درخواست یک نسخه پشتیبان تهیه کرده است ، و آدرس ایمیل خود را وارد کنید
  • کلیک “تهیه نسخه پشتیبان”
  • شما’به محض آماده شدن نسخه پشتیبان کامل ، یک ایمیل دریافت خواهید کرد

مانند پشتیبان گیری به صورت دستی از کلیه مطالب وب سایت خود ، این ممکن است مدت زمان کمی طول بکشد. شما’با این نوع فرآیند تهیه پشتیبان ، باید تلاشهای سازماندهی خوبی انجام دهم. به یاد داشته باشید که مرتباً این کار را انجام دهید و داده های خود را در مکانی آسان و یا در مکان امن به خاطر بسپارید.

5. پشتیبان گیری Rsync

Rsync (کوتاه برای “همگام سازی از راه دور”) یکی دیگر از راه حل های پشتیبان احتمالی است که می توانید از آن استفاده کنید. نرم افزار آن است که به شما امکان می دهد پرونده ها را در سرورها کپی کنید. اما آن’توجه ویژه به این دلیل که فقط پرونده ها یا تکه هایی از پرونده های تغییر یافته را انتقال می دهد.

آموزش پشتیبان گیری rsync offsite

در واقع ، شما برنده شد’باید به طور مداوم از تمام وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

Rsync به اندازه کافی هوشمند است که فقط بخشهای به روز شده وب سایت شما را ردیابی می کند ، و در ضمن نگه داشتن تمام پرونده ها یا داده هایی که دارای حافظه است ، نسخه های قدیمی را نادیده گرفت.’کمی تغییر کرد.

این باعث صرفه جویی در وقت و پهنای باند شما می شود و اگر برنامه اشتراک میزبانی بودجه را اجرا کنید یا می خواهید از بارگیری مجدد کل وب سایت خود جلوگیری کنید ، می تواند به ویژه موثر باشد..

اگر در حال حاضر یک سرور لینوکس دوم در اختیار دارید ، Rsync یک انتخاب خاص است. اما همانطور که شرح روش نشان می دهد ، شما باید یک سرور دوم در دسترس داشته باشید تا حتی بتوانید از این ابزار استفاده کنید. علاوه بر این ، شما’اگر یک سایت مبتنی بر مدیر محتوا را اجرا می کنید ، باید به طور جداگانه از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

6. پشتیبان گیری از ابر

یک راه حل پشتیبان نهایی شامل پشتیبان گیری از وب سایت خود در فضای ابری. ذخیره وب سایت شما روی cloud چندین راه حل امنیتی ارائه می دهد ، زیرا کاملاً پشتیبان گرفته شده و زائد است و شما را از بسیاری از همان ایراداتی که مکان های ذخیره سازی سخت از آن رنج می برند ، محافظت می کند..

به عنوان مثال ، کل cloud بعید است به همان روشی که هارد اکسترنال شما به طور تصادفی گم می شود ، از بین برود.

بسیاری از سرویس های میزبانی آنلاین قبلاً این کار را انجام می دهند ، اما ما می توانیم به شما نشان دهیم که چگونه خودتان این کار را از طریق چندین کانال انجام دهید.

پشتیبان گیری وب سایت Dropbox

آرم dropboxهمانطور که قبلاً ذکر شد ، می توانید از آن استفاده کنید Dropbox برای انجام یک نوع نسخه پشتیبان از bootstrap برای وب سایت خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید: آی تی’برای محتوای کامل یک وب سایت بزرگ در نظر گرفته نشده است.

با این حال ، سیستم عامل های خاصی – مانند WordPress – افزونه هایی را در اختیار شما قرار می دهند که به شما امکان می دهد نصب وردپرس خود را مستقیماً از Dropbox علاوه بر فایلهای مرتب شده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید..

در هر صورت ، می توانید با باز کردن رابط FTP و کشیدن و رها کردن فایل های خود مستقیماً در پوشه Dropbox ، کلیه پرونده ها را ذخیره کنید..

پشتیبان گیری وب سایت Amazon S3

این راه حل ابر یکی دیگر از گزینه های عالی است. اگر شما نیستید’از قبل آگاه هستم, آمازون S3 یک راه حل ذخیره سازی شی از طریق رابط سرویس وب است, با بهره گیری از همان نوع معماری که بازار آمازون به آن روزانه اعتماد می کند. این کار باعث می شود ظرفیت و پایداری خوبی در انبار داشته باشید.

پشتیبان گیری amazon s3

شما’باید نرم افزاری سرور را نصب کنید که بتواند با Amazon S3 واسط باشد ، یا اگر می توانید از افزونه های مختلفی مانند Backup Buddy استفاده کنید.’دوباره یک کاربر WordPress هستید.

در اصل ، شما می توانید ابزارهایی را پیدا کنید که با آمازون S3 به همان روشی که سایر ابزارها با Dropbox به رابط می پردازند ، پیدا کنید. هر دو راه حل کاملاً معتبر هستند ، اگرچه از زمانی که آنها وجود دارند’بسیار شبیه به هم هستید ، ممکن است با شخصی که قبلاً برای کار با آنها تنظیم شده اید ، پیش بروید. به عنوان مثال ، اگر از قبل حساب بزرگی در آنجا دارید و برنده شدید ، با Dropbox بچسبید’برای هر کاری که نیاز دارید ثبت نام کنید.

لازم به ذکر است که با داشتن نرم افزار افزونه یا سرور صحیح ، می توانید پشتیبان گیری خود را با Amazon S3 به صورت خودکار انجام دهید. این ترکیبی از طبیعت دست و پا و سهولت استفاده از خدمات پشتیبان گیری آنلاین و بدون پرداخت هزینه اشتراک پشتیبان اختصاصی است..

خلاصه


در کل ، تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت شما امری است که نباید آنرا ملزوم به آن کنید و قطعاً چیزی نیست که باید آن را کنار بگذارید تا خیلی دیر شود. عدم انجام اقدامات پیشگامانه برای به طور کامل پشتیبان گیری از وب سایت و محتوای آن باعث می شود که در نهایت آرزو داشته باشید که زودتر وقت خود را صرف کرده باشید.

هیچ چیز بدتر از این نیست که همه تلاش و تلاش شما را به هدر دهد و مجبور شود سایت خود را از ابتدا بازسازی کنید. درآمد گمشده و ترافیک بالقوه ای که سایت شما می تواند در تمام مدت زمانی که مجبور به بازسازی سایت خود خواهید شد ، ایجاد می کند ، روی کیک تلخ خواهد شد.

خوشبختانه ، اکنون شما باید به چندین روش مختلف که بتوانید از وب سایت خود بک آپ بگیرید مجهز باشید. بدون در نظر گرفتن موارد برگزیده یا تجهیزات شما ، یک راه حل خوب برای همه وجود دارد. موفق باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector