بررسی مربع مربع

استفاده از Squarespace به عنوان سازنده وب سایت شما تمام ابزارهای لازم برای ساختن یک وب سایت زیبا را در اختیار شما قرار می دهد.


طی چند سال گذشته ، Squarespace واقعاً به عنوان یک شرکت تکامل یافته است. محصول ابتدایی نسخه بسیار پابرهنه ای بود که دقیقاً شبیه ویرایشگر قدیمی مدرسه Dreamweaver WYSIWYG بود (یک سایت ساز بسیار قدیمی).

از آن زمان ، این سیستم عامل بر روی هر دو سازنده آن گسترش یافته است ، و به UI آن یک تعمیرات کامل داده و سرمایه گذاری در صدها موضوع و راهنما رايگان.

با استفاده از Squarespace یک سازنده و ویرایشگر وب سایت قدرتمند کسب می کنید که یادگیری آسان و کارآمد است. به جای منحنی یادگیری چند هفته ای که به WordPress نیاز دارید ، می توانید تقریباً هر هفته به آنچه نیاز دارید بیاموزید.

این قابلیت باعث می شود Squarespace برای وبلاگ نویسان یا مشاغل جدیدی که نیاز به یک وب سایت ساده محور دارند ، عالی باشد. انواع سایت ها و عملکردهایی وجود دارد که فکر می کنیم Squarespace برای آنها بهترین نیست.

در این بررسی می خواهیم ببینیم که چگونه Squarespace در رده برتر و دائمی سازنده وب سایت قرار می گیرد.

شکست سریع ما

Squarespace به شما امکان می دهد یک وب سایت زیبا را به سرعت و به راحتی و تقریبا بدون هیچ گونه منحنی یادگیری بسازید.

آنها این کار را با ارائه گزینه ای برای انتخاب تعدادی از قالب های شگفت انگیز انجام می دهند. پس از انتخاب الگوی خود ، می توانید رسانه بارگذاری کنید ، متن بنویسید و تعداد دیگری از موارد مفید دیگر را اضافه کنید. در آن مرحله ، می توانید این عناصر مختلف را درون قالب تنظیم مجدد کنید.

اگر می خواهید برای شخصی سازی حتی بیشتر پیش بروید – این کار دشوار خواهد بود. مربع در دنیای وسوسه رشد می کند. در خارج از آن جهان موانعی ظاهر می شود. اگر شخصی سازی همان چیزی باشد که بعد از آن هستید ، گزینه های دیگر برای ساخت وب سایت ها بهتر از Squarespace است.

بسیاری از افراد با ایجاد یک وب سایت زیبا به سرعت و به راحتی و تقریبا بدون هیچ گونه منحنی یادگیری در یک قالب ، اشکالی ندارند. هیچ اشتباهی در آن مورد وجود ندارد.

Squarespace همچنین یک آزمایش 14 روزه رایگان را برای افرادی که به دنبال امتحان کردن هستند ، ارائه می دهد. نکته – حتما قبل از 14 روز کنسل کنید یا هزینه دریافت خواهید کرد. 

بنابراین به طور خلاصهSquarespace برای افرادی که می خواهند بدون امکان انتخاب زیاد ، امکان ساختن یک مکان بسیار راحت را داشته باشند ، عالی است. 

مربع چگونه کار می کند

هنگام شروع کار در Squarespace ، دو گزینه ارائه می شود.

  1. با جواب دادن به چند سوال شروع کنید.
  2. با مرور الگوهای شروع کنید.

اگر شما’دوباره به راحتی مورد غفلت قرار می گیریم پیشنهاد می کنیم روی گزینه اول کلیک کنید. اساساً ، کاری که Squarespace انجام خواهد داد این است که از شما می پرسد که قصد دارید با وب سایت خود چه کاری انجام دهید و سپس شما را در یک دسته الگو قرار دهید تا بتواند به آن نگاه کند..

در اینجا ، من به یک سؤالی که داشتند پاسخ دادم. من به آنها گفتم که می خواهم یک وب سایت برای نمونه کارها خود ایجاد کنم. بسته به آنچه شما پاسخ می دهید ، Squarespace شما را به یک الگوی الگو می برد و الگویی را برای شما پیشنهاد می کند.

وب سایت های شخصی

به من پیشنهاد الگوی جاسپر داده شد. قالب Jasper به طور خاص برای نمایش مردم ساخته شده است’اوراق بهادار اگر به دسته دیگری پاسخ داده بودید ، Squarespace الگوی دیگری را پیشنهاد می کرد. من تصمیم گرفتم فقط جاسپر را انتخاب کنم و به جلو حرکت کنم.

بوم ، شما یک وب سایت و خود دارید’دوباره در دادگاه آزمایشی خودت همیشه می توانید بلافاصله ارتقا دهید. نکته جالب در مورد Squarespace این است که من فقط می توانم چند تصویر بارگذاری کنم و بلافاصله با وب سایت خودم انجام دهم. کمی سفارشی سازی همیشه خوب است اما توجه داشته باشید که وجود ندارد’حرکت در اطراف شما می توانید انجام دهید.

شما طبق الگو زندگی می کنید و می میرید.

این نیست’t بگویم که می توانید’یک وب سایت زیبا بسازید در اینجا است مثال یک وب سایت ساخته شده در Squarespace است که در مدت زمان کوتاهی امکان پذیر است.

چه کسی مربع است (نکته – سایتهایی با تصاویر)

مربع مربع برای افرادی که مایل به نمایش عکس هستند مناسب است. این می تواند هر نوع فردی باشد اما برای افرادی که عکاسی و سایر هنرها را نشان می دهند مناسب است. همانطور که از قالب های زیر می بینید ، ایجاد یک ویترین زیبا در Squarespace بسیار ممکن است.

چاه ها

فراتر از آن ، Squarespace نیز برای هر کسی که می خواهد یک وب سایت ایجاد کند ، اما نمی خواهد این مشکل باشد. گفتن که می توانید یک الگوی را آتش بزنید و فقط در 30 دقیقه تصاویر و متن را جابجا کنید و خودتان یک وب سایت کامل داشته باشید ، اغراق نیست..

من پیشنهاد نمی کنم از Squarespace برای تجارت الکترونیک استفاده کنید ، مگر اینکه کمتر از پنج محصول بفروشید و به عملکرد تجارت الکترونیکی اضافی که سیستم عامل های دیگر ارائه می دهند اهمیتی ندهید..

آنچه درمورد مربع دوست داریم

در بخش بعدی ما می خواهیم به برخی از عناصر مهم سرویس بپردازیم تا آنچه را که دوست داریم و دوست نداریم برجسته کنیم.

راحتی در استفاده

تعداد زیادی وجود دارد سازندگان وب سایت با گزینه های بیشتر از Squarespace. بازگشت به قیاس مبلمان اتاق خواب من – شما می توانید از سازنده وب سایت استفاده کنید که در آن می توانید از یک فروشگاه کامل مبلمان انتخاب کنید و حتی اتاق خود را در خانه خود انتخاب کنید. آن سازندگان وب سایت ، مانند Wix ، سفارشی سازی کاملی را ارائه می دهند.

با آن شخصی سازی کامل بیشتر یک منحنی یادگیری و مشکل بیشتر به وجود می آید. فضای مربع نمیخواد’واقعا یک منحنی یادگیری دارید و اینگونه نیست’اصلاً دشوار است.

اگر می خواهید فراتر از یک سازنده وب سایت باشید ، می توانید مبلمان ، خانه ، اتاق و محله خود را برای آن انتخاب کنید. این’این چه چیزی است’مانند استفاده از WordPress است. اگر می خواهید از HTML استفاده کنید ، شما’خانه و مبلمان خود را از ابتدا احداث می کنید.

زیبایی امروز اینترنت این است که امکاناتی مانند Squarespace را به شما ارائه می دهد تا به افرادی مثل شما امکان ساخت وب سایت های زیبا را بدهد..

نکته جالب در مورد Squarespace این است که همه چیز چقدر شهودی است. برای انتخاب و ویرایش تنظیمات آن عنصر می توانید از طریق عناصر مختلف حرکت کنید.

یا می توانید فقط روی آنچه در صفحه وب قرار دارد کلیک کنید و فقط تنظیمات را ویرایش کنید بدون اینکه به دنبال آنچه می خواهید بگردید.

الگوهای مربع

جادوی Squarespace در قالب قرار دارد. این به تنهایی دلیلی برای انتخاب Squarespace بر رقبا مانند Wix خواهد بود. آنها واقعاً هستند بهترین الگوهای موجود در بازار در هنگام ایجاد وب سایت است. من می توانم هر یک از الگوهای ارائه شده را انتخاب کنم و اطمینان داشته باشم که آنها می توانند وب سایتی را ایجاد کنند که هر کسی می تواند به آن افتخار کند.

مربع مربع الگوهای خود را به دسته ها تقسیم می کند. وب سایت شما به احتمال زیاد جزء دسته بندی ها قرار می گیرد – تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی را انتخاب کنید.

پس از کم کردن آن ، معمولاً دو گزینه برای انتخاب وجود دارد. در دسته عروسی ، می توانید از جولیا یا سونی انتخاب کنید.

ممکن است بعد از گذراندن دو گروه برتر ، احساس پناهندگی کنید’گزینه های کافی داده شده است خوب ، در هر دسته نیز بخشی وجود دارد به نام “دیگران که ممکن است دوست داشته باشید”. در گروه عروسی ، 6 قالب دیگر به نام های آنیا ، نائومی ، سونورا ، شارلوت ، آبرایی و کین را پیدا می کنید.

چیزی که ما درمورد مربع دوست نداریم

سفارشی سازی

جوانب مثبت Squarespace به طور مستقیم بر جوانب مثبت Squarespace تأثیر می گذارد.

اگر چیزی بسیار آسان برای استفاده باشد ، معمولاً به این معنی است که گزینه های بسیار زیادی ارائه نمی دهد. اکنون راه های زیادی برای ساختن وب سایت وجود دارد که واقعاً نکته ای در تلاش برای قرار دادن یک میخ گرد در یک سوراخ مربع وجود ندارد.

به معنای درست نیست که Squarespace به عنوان سازنده وب سایت مورد استفاده قرار گیرد ، جایی که هر آنچه را می خواهید بسازید. هدف اصلی آن کار در قالب یک الگوی است که تضمین می کند وب سایت زیبایی شناسی داشته باشید.

گزینه های مختلفی وجود دارد – فقط محدود بودن این گزینه هاست.

وبلاگ نویسی و سئو

عملکرد وبلاگ نویسی در Squarespace خوب است. بدیهی نیست که’هنگام کارکرد شمع ، وردپرس را نگه دارید اما هنوز کار به پایان می رسد.

راستش ، آن را’بهتر از سایر سازندگان وب سایت است زیرا دارای ویژگی هایی مانند دلخواه ، نظر و نماد اشتراک گذاری است. همچنین می توانید یک فید RSS را فعال کرده و یکپارچه سازی پادکست را تنظیم کنید.

مهمتر از آن ، این امکان را برای وبلاگ نویسی فراهم می كند كه می تواند پست های بعدی را منتشر كند تا بعداً منتشر شود. این عالی است برای افرادی که دوست دارند تعداد انگشت شماری از پست های وبلاگ را بنویسند. این آنها را قادر می سازد به جای اینکه مردم را با پست های جدید وبلاگ بمباران کنند ، روزهای انتشار را متلاشی کنند.

وقتی صحبت از SEO می شود ، هیچ افزونه ای وجود ندارد که به شما کمک کند ارزیابی کنید که چقدر خوب هستید’یک صفحه را بهینه کرده اید. در سیستم عامل های دیگر ، استفاده از افزونه ای آسان است تا به شما بگوید چه چیزی هستید’اشتباه و درست انجام داده اید.

Squarespace همچنین به شما امکان می دهد ساختارها و عناوین URL را ویرایش کنید که برای موتورهای جستجو مسیری طولانی را طی می کند. بسیاری از سازندگان ساده وب سایت و سیستم عامل ها این کار را نمی کنند’اجازه می دهد که بسیار.

اگر SEO هدف اصلی شماست اما به معنای واقعی کلمه می توانید’از WordPress استفاده کنید – مربع انتخاب خوبی است. اگر شما’در حال برنامه ریزی برای رفتن همه به سئو هستیم اما می تواند’از WordPress استفاده کنید ، شما احتمالاً برنده شده اید’می توانید همه چیز را در سئو جستجو کنید. وردپرس همچنان در دنیای وبلاگ نویسی و سئو پادشاه است.

اگر به دنبال ساختن یک سایت بسیار متمرکز سئو هستید از آنچه باید در نظر بگیرید میزبان وردپرس.

پشتیبانی مشتری

می خواهم با گفتن اینکه Squarespace شروع کنم’پشتیبانی مشتری بد نیست.

هر چند نوعی آزار دهنده است.

Squarespace یک پایگاه دانش شگفت انگیز ، مرکز راهنما ، کاتالوگ آموزش و حضور در انجمن دارد. این از طریق طراحی است و آنها این را می دانند. مربع ساده است – سوالات نباید’بی تعداد با این حال ، اگر می خواهید با یک انسان صحبت کنید ، کار دشواری است.

این شرکت می خواهد قبل از تماس با آنها از تمام مواد کمک کننده آنها استفاده کنید. این قابل درک است زیرا آنها با صرفه جویی در وقت و هزینه با اشاره کاربران به سمت مواد در حال حاضر ایجاد شده برای پاسخ به تقریباً به همه سوالات.

بعضی اوقات ، باید با کسی صحبت کنید. وقتی می خواهید این کار را انجام دهید ، آن را انجام می دهید’یک دردسر وب سایت باعث می شود روی گزینه های مختلفی کلیک کنید که می گوید چرا باید با کسی صحبت کنید. اگرچه این کار از بعضی جهات مفید است ، عمدتاً به این دلیل که شما را به مقاله دقیق راهنما ، ویدئو یا منابع دیگری که ممکن است شما نشان دهند ، اشاره می کند ، هنوز آزار دهنده است.

هر اتفاقی افتاد که بتوانیم کمک بخواهیم? ��‍♂️

من آن را می گیرم ، برخی از مردم از سیستم سوء استفاده می کنند. برای کسانی از ما که فقط یک بار در ماه آبی سؤال می کنیم ، پرداخت هزینه خدمات بسیار ناراحت کننده است و در صورت لزوم دسترسی کامل به کارکنان پشتیبانی مشتری ندارد..

قیمت گذاری مربع

نکته جالب در مورد Squarespace این است که a محاکمه رایگان 14 روزه. با آزمایش ، می توانید سایت خود را شروع کنید و ببینید که چگونه این نرم افزار را دوست دارید. این زمان بیش از زمان کافی برای دیدن اینکه آیا شما واقعاً دوست دارید از Squarespace دوست دارید یا نه ، است.

پس از پایان دوره آزمایشی رایگان ، چهار گزینه مختلف ارائه می شود. دو تا برای یک وب سایت عادی و دو مورد برای تجارت الکترونیکی

شخصیکسب و کارتجارت الکترونیکی اساسیتجارت الکترونیک پیشرفته
هزینه در صورت پرداخت ماهانه16 دلار26 دلار30 دلار46 دلار
هزینه در صورت پرداخت سالانه12 دلار18 دلار26 دلار40 دلار
امکاناتپهنای باند و ذخیره سازی نامحدود ، وب سایت بهینه سازی شده برای موبایل ، معیارهای وب سایت ، دامنه سفارشی رایگان ، امنیت SSL ، پشتیبانی 24/7 مشتری ، 2 مشارکت کنندههمه موارد در شخصی ، مشارکت کنندگان نامحدود ، ایمیل حرفه ای از Google ، اعتبار 100 دلاری در Google Ads ، تبلیغات پاپ آپ ، تجارت الکترونیکی کاملاً یکپارچه ، محافظت نامحدود ، پذیرش کمک مالی ، 3 درصد هزینه معامله ، نوار اطلاعات تلفن همراه ، قابلیت CSS و JavaScript ، بلوک های برتر و ادغام ، و نوار اعلامیههمه چیز در تجارت ، بدون هزینه تراکنش ، پرداخت وجهی بهینه شده با موبایل ، معیارهای تجارت ، موجودی ، سفارشات ، مالیات ، کوپن ، چاپ برچسب ، حسابداری یکپارچه ، پرداخت در دامنه ، حساب مشتری ، محصولات در اینستاگرامهمه چیز در تجارت الکترونیک عمومی ، اشتراک ، بازیابی خودکار پیشرفته سبد خرید ، تخفیف قابل انعطاف ، کارتهای هدیه و API سفارش

در صورت پرداخت سالانه – اشتراک های Squarespace در راستای رقبا مناسب است. در صورت پرداخت ماهانه – هزینه نسبتاً زیاد است. درست مانند هر سازنده وب سایت ، حق بیمه ای برای سهولت استفاده و همه را در یک راه حل پرداخت می کنید.

تاریخچه مربع

آنتونی کاسالنا مربع را از ضرورت خلق کرد. او می خواست وبلاگ خود را میزبانی کند و فهمید که وجود ندارد’هر گزینه وبلاگ نویسی خود میزبان افراد عادی را انتخاب کنید. این 2004 بود و گزینه های ساخت وب سایت شخصی شما کمیاب بود.

وام اولیه والدینش به او دو سرور داد که او در اتاق خوابگاه خود در دانشگاه مریلند نگهداری کرد. آنتونی تا سال 2007 تنها کارمند بود و می خواست مطمئن شود که همه افرادی که از Squarespace استفاده می کنند وب سایتی دارند که می توانند به آنها افتخار کنند. در حین ساختن مشاغل در طی چند سال آینده ، هدف اصلی تهیه روشی زیباشناختی برای افراد بود تا بتوانند وب سایتهای خود را بسازند.

در سال 2014 ، Squarespace نحوه کار وب سایت را به سکوی طراحی زیبا و امروزی بازسازی کرد. آنها برای حفظ رقابت و ارائه بهینه سازی موبایل باید این کار را انجام دادند. این تغییر اجازه می دهد تا تمام قالب ها و طرح ها در Squarespace به راحتی در نسخه های دسک تاپ وب سایت روی موبایل مشاهده شوند..

در حال حاضر ، شرکت است به ارزش تقریبا 2 میلیارد دلار.

برای شنیدن داستان Squarespace و آنتونی کاسالنا’سفر به ساختن آنچه امروز مربع است ، را ببینید چگونه ساخته ام این قسمت که بنیانگذار را نشان می دهد. اگر از طرفداران طراحی وب هستید ، باید گوش دهید.

سؤالات متداول

آیا Squarespace بهتر از وردپرس است?

جواب کوتاه، نه است. جواب بلند این است که می تواند باشد. برای مرجع به سؤالات فوق مراجعه کنید. استفاده از Squarespace بسیار ساده تر از وردپرس است و تقریباً یک بیستم منحنی یادگیری را در خود جای داده است. به عنوان یک مبتدی وردپرس می تواند دلهره آور باشد.

آیا مربع آزاد است?

Squarespace یک آزمایش رایگان 14 روزه را ارائه می دهد. این امر به شما امکان می دهد سرویس را امتحان کنید تا یک تصمیم تحصیل کرده درباره اینکه آیا می خواهید هزینه خدمات را تمام وقت پرداخت کنید یا نه ، انجام دهید.

کدام وب سایت سازنده بهترین است?

در کل ، Wix بهترین سازنده وب سایت است. با این حال ، استفاده از Squarespace بسیار ساده تر است و می تواند در کمترین زمان زیباترین وب سایت را ایجاد کند.

درباره راهنمای ما بیشتر بخوانید بهترین سازندگان سایت.

آیا مربع دشوار است?

خیر ، Squarespace یکی از ساده ترین خدمات سازنده وب سایت برای استفاده است. تعداد معدودی وجود دارد که آسانتر هستند اما آنها آسوده نیستند’به اندازه مربع خوب است.

آیا مربع برای مبتدیان خوب است?

Squarespace اگر احساس می کنید که یک مبتدی هستید و هنگام ساختن یک وب سایت کمی اضطراب دارید ، انتخاب خوبی است. Wix نیز یک انتخاب خارق العاده است و اگر کمی اعتماد به نفس خود را در یادگیری نرم افزار احساس اطمینان کردید باید مورد استفاده قرار گیرد. اگر از مربع استفاده کنید’دوباره به دنبال ساده ترین روش برای ساختن یک وب سایت هستید.

برای دیدن یک زن و شوهر گزینه های دیگر از ما دیدن کنید بهترین راهنمای پلت فرم تجارت الکترونیک.

آیا Squarespace برای یک فروشگاه آنلاین خوب است?

Squarespace برای یک فروشگاه ساده تجارت الکترونیک مناسب است. اگر می خواهید فراتر از آن فراتر بروید ، بهترین گزینه راه حل تجارت الکترونیکی Shopify است.

مربع چقدر گران است?

برای وب سایت های معمولی ، دو گزینه قیمت گذاری وجود دارد. شما می توانید 12 دلار در هر ماه 18 دلار پرداخت کنید.

آیا مربع بهتر از Wix است?

هر دو گزینه مزایایی را ارائه می دهند. Squarespace برای افرادی است که می خواهند یک وب سایت زیبا را درون یک الگوی فوق العاده بسازند در حالی که Wix برای افرادی است که به دنبال سفارشی سازی بیشتر هستند.

نتیجه

اگر شما’دوباره به دنبال راهی آسان برای ساختن یک وب سایت زیبا هستید و سپس Squarespace یک انتخاب برتر برای شماست. اگر شما’برای خود میزبانی وب سایت و استفاده از وردپرس برنامه ریزی کنید ، شما در حوزه سازنده وب سایت به تعداد محدودی از گزینه ها محدود هستید. در اینجا گزینه های ما برای بهترین میزبان وب.

این’اگر مربع وارد می شود. اگر شما’دوباره به دنبال ایجاد یک وب سایت جالب در قالب های زیبا هستید و آنگاه Squarespace فاقد فکر است. وقتی می خواهید خارج از قالب های ارائه شده ، شخصی سازی کنید ، مشکلاتی ایجاد می شود.

این امر خارج از حوزه امکان ایجاد وب سایتی نیست که کاملاً از آن استفاده کنید ، با استفاده از Squarespace ، طی یک ساعت.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که من خوانده ام و قبول کردم شرایط استفاده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map