بررسی Dreamhost

DreamHost با داشتن ضمانت برگشت پول 97 روزه و طیف گسترده ای از بسته های میزبانی ، ورود کاملی در بازار میزبان وب استرالیا است..


اعداد به موقع آنها در حدود 99.96 درصد معلق است و مطمئناً با سرعت 719 ms ، اعداد چشمگیر.

آیا DreamHost کسی است که منتظر آن بوده اید؟ اگر ممکن است ، تا زمانی که به دنبال یک سیستم عامل مبتنی بر ویندوز نیستید. در غیر این صورت ، در مورد این جانباز صحنه میزبانی وب چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد.

منفی

  • دسترسی به پشتیبانی مشتری محدود به نظر می رسد
  • مهاجرت وب سایت ها اغلب فقط براساس مبلغ پرداختی انجام می شود

DreamHost حدود دو دهه است که در حال فعالیت است. آنها ارائه می دهند 100٪ ضمانت به موقع و پشتیبانی 24/7 مشتری. این شرکت ادعا می کند که نسبت به نرم افزار منبع باز و وردپرس پرشور است. به عنوان قدرت 1.5 میلیون وب سایت ، DreamHost یک انتخاب محبوب برای مسئولان وب در سراسر جهان است.

بررسی اجمالی میزبانی وب DreamHost

DreamHost واقعاً سعی در ایجاد عارضه و حدس از ایجاد وب سایت دارد. آنها ارائه می دهند کنترل پنل سفارشی که بصری طراحی شده است. اگر یک مدیر وب سایت برای اولین بار هستید ، در اینجا هیچ سطح سطح پیشرفته ای لازم نیست.

اگر شما نیاز به ایجاد یک وب سایت دارید ، DreamHost می تواند به شما در اینجا نیز کمک کند. آنها یک سازنده وب با قابلیت حرکت آسان دارند که مضامین بسیار خوبی دارند. افرادی که وردپرس را ترجیح می دهند خوشحال خواهند شد که بستر مورد علاقه خود را بطور کامل توسط DreamHost پشتیبانی کنند ، در واقع, DreamHost یکی از میزبان وب توصیه شده WordPress استs.

البته ساخت وب سایت تخصص DreamHost نیست. اگر واقعاً خارج از وب سایت معمولی هستید ، می خواهید برخی از بهترین سازندگان وب سایت موجود را بررسی کنید.

وقتی DreamHost را انتخاب می کنید ، همیشه امکان تعامل با افرادی را دارید که پشتیبانی فنی دانش می کنند. فقط انتظار نداشته باشید که بتوانید از طریق تلفن با آنها تماس بگیرید زیرا این گزینه در دسترس نیست.

با بالاترین سرعت و زمان به روز بالاتر ، می توانید به DreamHost اعتماد کنید تا عملکردی را که برای موفقیت در وب سایت خود دارد ، به وب سایت خود ارائه دهد. بعلاوه ، برنامه ها و افزونه های بی شماری را کشف خواهید کرد که عملکرد وب سایت شما را ارتقا می بخشد. به دنبال افزونه‌های مفیدی مانند جوملا ، Tumblr ، Shopify ، دروپال و دیگران باشید.

قیمت میزبانی وب DreamHost

این شرکت گزینه های زیادی برای میزبانی ارائه می دهد. سازمان شما بزرگ یا کوچک باشد ، گزینه ای را پیدا خواهید کرد که متناسب با نیازهای شما باشد.

DreamHost میزبانی مشترک

برنامه های میزبانی مشترک DreamHost ممکن است به صورت ماهانه ، یک ساله یا سه ساله خریداری شود.

البته, بسته سه ساله بیشترین صرفه جویی در هزینه را به شما می دهد. اگر تازه کار را شروع کرده اید و فکر می کنید که سه سال بیش از حد تعهد دارد ، احتمالاً هرکدام از گزینه های کوتاه تر فقط خوب کار خواهد کرد و هزینه بازو و پا ندارد.

نکته ای که باید بدانید این است که اگر با گزینه ماه به ماه بروید ، مجبور به خرید و نام دامنه خود را ثبت کنید برای حدود 9،99 دلار AU با گزینه های طولانی تر ، نام دامنه به صورت رایگان درج شده است.

dreamhost-shared

همانطور که وب سایت DreamHost می گوید ، برنامه هاست مشترک آنها مکان مناسبی برای شروع مدیر وب تازه کار است. آنها ساده ، ساده و مقرون به صرفه هستند.

رابط کاربری دوستانه و قابل دسترسی است, و گزینه های بیشماری برای اجرای یک وبلاگ ، یک وب سایت تجاری یا حتی یک فروشگاه آنلاین وجود دارد. طیف وسیعی از تم های قابل تنظیم و افزونه های سازگار این گزینه را انتخابی همه کاره اما با کاربرد آسان می کند. به روزرسانی های منظم و پشتیبانی 24/7 ویژگی های اساسی هستند.

در صورت داشتن DreamHost ، وب سایت موجود وردپرس خود را منتقل خواهید کرد. خواه این مورد برای شما باشد یا نه ، شما قدردانی خواهید کرد پنل مدیریت قابل دسترسی ، نام دامنه رایگان ، آدرس های ایمیل رایگان ، محافظت از حریم خصوصی رایگان و نصب یک کلیک. پشتیبان گیری خودکار است ، و گواهی SSL رایگان ترافیک خود را ایمن و ایمن نگه می دارد.

هنگامی که میزبانی مشترک را با DreamHost انتخاب می کنید ، به پایگاه داده های MySQL نامحدود و دسترسی به ابزارهای پیشرفته متعدد دسترسی پیدا می کنید. از جمله ویژگی های این امکان دسترسی به پوسته ایمن ، یک پوسته کامل یونیکس ، دسترسی به پرونده های ورود به سیستم خام و پشتیبانی از Python ، Perl و Rails است..

در حال حاضر ، DreamHost دو برنامه میزبانی مشترک ارائه می دهد.

اشتراك استارت

این بسته با پرداخت فقط 2.59 دلار در ماه برای اشتراک سه ساله ، این وب سایت شامل یک وب سایت با دامنه رایگان است.

ترافیک نامحدود است ، و با استفاده از پیش نصب وردپرس ، حافظه SSD را دریافت می کنید.

در صورت تمایل ، می توانید مبلغ اسمی ماهانه را به این بسته الکترونیکی اضافه کنید. برای مرجع ، هزینه ماهانه در این بسته بندی 4.95 دلار AU است.

نامحدود به اشتراک گذاشته شده است

این طرح نامحدود با مبلغ 5.95 دلار در ماه برای دوره مقدماتی سه ساله آغاز می شود. پس از آن قیمت در ماه به 7.95 دلار آمریکا می رسد.

این بسته تعداد نامحدودی از وب سایت ها ، ترافیک نامحدود و آدرس های نامحدود ایمیل برای دامنه شما را بدون پرداخت هزینه اضافی در اختیار شما قرار می دهد. اگر تصمیم بگیرید که گزینه ماه به ماه را انتخاب کنید ، هر ماه 10/95 دلار از شما هزینه می گیرد.

میزبانی VPS DreamHost

میزبانی VPS توسط DreamHost یک قدم جلوتر از بسته های میزبانی مشترک است. شما مانند سایر برنامه های VPS ، منابعی را دریافت می کنید که به وب سایت شما اختصاص داده شده است. این یعنی سرعت و عملکرد بهبود یافته است, معیارهایی که واقعاً با یک وب سایت در حال رشد حساب می شوند.

با وجود افزایش قابلیت ها ، مشتریان در این سطح هنوز یک رابط کاربری فوق العاده آسانی بدست می آورند که امکان دارد وب سایت در مدت چند دقیقه فعال و کار کند..

dreamhost-vps

اگر وب سایت شما و نیازهای آن رشد کرد ، می توانید تا چند ثانیه از حافظه بیشتر و حافظه رم مقیاس بگیرید. با استفاده از این بسته های VPS ، همه موارد مورد نیاز از جمله ایمیل ، SSL ، SSD ، ویژگی های حفظ حریم خصوصی و دامنه های نامحدود را دریافت می کنید.

با پهنای باند نامحدود و 100٪ ضمانت به موقع, وب سایت شما در راه موفقیت است. شما حتی می توانید از پایگاه داده های MySQL نامحدود و حساب های ایمیل نامحدود دریافت کنید.

Dreamhost VPS

در حال حاضر ، DreamHost چهار برنامه VPS ارائه می دهد. هرکدام را می توان به صورت ماهانه ، یک ساله یا سه ساله خریداری کرد.

VPS Basic

این یکی برای وب سایت است که تازه شروع به کار می کند. مجهز به یک گیگابایت رم ، 30 گیگابایت حافظه SSD ، وب سایت های نامحدود و ترافیک نامحدود است. هزینه برنامه ماهانه 15 دلار در ماه است. بسته یك سال یك ماهانه 13.75 یورو هزینه دارد و قرارداد سه ساله 10 دلار یورو است.

VPS Business

این بسته ها که برای مشاغل کوچک طراحی شده اند ، شامل دو گیگابایت رم ، 60 گیگابایت حافظه SSD و همان گزینه های نامحدود هستند که در طرح پایه گنجانده شده اند. ماهانه به ماه ، این بسته بندی 30 دلار در هر ماه هزینه دارد. برنامه های یک ساله قیمت سه ماهه را با قیمت 20 دلار در هر ماه به 27.50 دلار در ماه کاهش می دهد.

VPS Professional

این بسته دارای ویژگی های نامحدودی با دو مورد قبلی است.

با این حال ، این RAM را به چهار گیگابایت و حافظه SSD را به 120 گیگابایت گسترش می دهد.

مبلغ 60 دلار به صورت ماهانه و ماهانه ، قیمت این بسته برای یک سال به 55 دلار در ماه و 40 دلار در هر ماه به مدت سه سال کاهش می یابد.

VPS تصدی

این برای وب سایتهایی طراحی شده است که منابع بیشتری را طلب می کنند.

از جمله هشت گیگابایت رم و 240 گیگابایت حافظه SSD ، این برنامه در هر ماه 120 دلار معامله خوبی برای یک تجارت در حال رشد است.

ثبت نام برای یک سال قیمت را به 110 دلار در هر ماه کاهش می دهد ، در حالی که یک اشتراک سه ساله در هر ماه 80 دلار هزینه دارد.

DreamHost اختصاصی میزبانی وب

کاملاً مدیریت شده, میزبان سرور اختصاصی از DreamHost برای وب سایت تجاری طراحی شده است که نیاز به منابع کاملاً متعهد و امنیت ارتقا یافته دارد.

مشتریان ممکن است از برنامه های ماهانه یا سالانه را انتخاب کنند که سخت افزار و نرم افزارهای پیشرفته ای را ارائه دهند.

قطعاً عملکرد وب سایت با این برنامه ها ارتقا یافته است. محافظت از DDoS و افزونگی قدرت 2N + 2 همانند تضمین 100٪ به موقع ، آرامش خاطر را به شما ارائه می دهد. با وجود تمام قابلیت هایی که در این بسته ها وجود دارد, رابط کاربر پسند است.

وقف-رویای

مشتریان دسترسی کامل به ریشه و پوسته و امکان چرخش نیرو یا راه اندازی مجدد سرور خود را در هر زمان ضروری دریافت می کنند. ویژگی های دیگر شامل Ubuntu Linux ، OPcache ، ذخیره RAID 1 ، Node.js ، PHP7 ، Ruby ، ​​Python ، Perl و موارد دیگر.

DreamHost دو بسته برای میزبانی اختصاصی فراهم می کند.

استاندارد

هزینه 169 دلار در هر ماه یا 149 دلار در هر ماه برای یک سال کامل ، این بسته شامل یک سرور Intel Xeon 4-Core 8-Thread ، چهار گیگابایت رم ، یک TB HDD و سایر ویژگی هایی است که قبلاً ذکر شد..

پیشرفته

ماهانه ، این طرح 299 دلار هزینه خواهد داشت. اگر به مدت یک سال ثبت نام کنید ، در هر ماه 279 دلار پول پرداخت می کنید. این یک سرور Intel Xeon 12-Core 24-Thread با 16 گیگابایت رم و دو TB HDD به شما می دهد. حتی برای وب سایت که رشد جدی را تجربه می کند ، این باید قدرت زیادی داشته باشد.

میزبان وردپرس DreamHost

اگر کاملاً به وب سایت های WordPress اختصاص داده اید ، ممکن است بخواهید DreamHost را بررسی کنید میزبانی وردپرس.

شایان ذکر است که وردپرس DreamHost را به عنوان میزبان سیستم عامل خود تأیید می کند ، بنابراین به احتمال زیاد شما می توانید تمام سفارشی سازی و قدرت مورد نیاز خود را در اینجا پیدا کنید.

تمام برنامه های میزبانی وردپرس شامل راه اندازی فوری برای وب سایت های وردپرس ، یک دامنه رایگان و یک پنل کاربر پسند است.

dreamhost-wordpress

به روزرسانی های وردپرس به صورت خودکار هستند و حفاظت زیادی از حریم خصوصی در آن گنجانده شده است. با میزبانی ایمیل رایگان و یک گواهی SSL شامل, این یک گزینه ساده و مقرون به صرفه برای جانبازان وردپرس است.

DreamHost میزبان مشترک و مدیریت شده WordPress را ارائه می دهد. علاوه بر این ، می توانید با گزینه VPS بروید. بسته های مشترک و VPS همان مواردی است که در بالا مورد بررسی قرار گرفت. این باعث می شود تا میزبان مدیریت شده وردپرس به عنوان تنها سرویس باقیمانده مورد بررسی قرار گیرد.

میزبانی وب مدیریت WordPress

این سرویس میزبانی که به عنوان DreamPress شناخته می شود ، در سه سطح و به صورت ماهانه یا سالانه در دسترس است. اشتراک اولیه DreamPress حدود 100000 بازدید کننده ماهانه را امکان پذیر می کند. این دارد پهنای باند غیر مترتب و 30 گیگابایت حافظه SSD. این هزینه در هر ماه 19/19 دلار یا هر ماه 16/95 دلار است.

بسته به روز شده DreamPress Plus دارای CDN نامحدود ، و 60 گیگابایت حافظه SSD برای تقریبا 300000 بازدیدکننده ماهانه. ماهانه به ماه ، این طرح 29.95 دلار هزینه دارد ، با اشتراک یک ساله قیمت ماهانه آن به 24.95 دلار در هر ماه کاهش می یابد.

DreamPress Pro است هر ماه برای وب سایتهایی که بیش از یک میلیون بازدید کننده دارند طراحی شده اند. دارای 120 گیگابایت حافظه SSD و CDN نامحدود است. با قیمت 79.95 دلار در هر ماه یا 71.95 دلار در هر ماه برای یک سال ، این یک بسته نسبتاً مقرون به صرفه است.

برنامه های DreamHost چگونه به رقابت می پردازند?

DreamHost در مقایسه با سایر میزبان وب در استرالیا عملکرد خوبی دارد. با این حال ، شایان ذکر است که آنها هیچ میزبانی مبتنی بر ویندوز را ارائه نمی دهند. این بدان معنی است که شما باید به جای آن از لینوکس استفاده کنید. این برای برخی از افراد معامله کننده نیست ، اما برای برخی دیگر است.

از نظر مقرون به صرفه ، خوب است بدانید که تفاوت بین هزینه های مقدماتی DreamHost و هزینه های معمولی زیاد نیست. احتمالاً با پایان دوره تبلیغاتی شما شوک برچسب ناخوشایندی را تجربه نخواهید کرد و شروع به پرداخت به طور منظم می کنید.

با این وجود ، ممکن است دوست نداشته باشید که مهاجرت رایگان وب سایت همیشه از طریق DreamHost در دسترس نباشد. اگر وب سایت دیگری دارید که می خواهید به DreamHost منتقل شوید ، ممکن است هزینه ای برای شما داشته باشد.

پشتیبانی مشتری DreamHost

خدمات مشتریاگر در حین استفاده از DreamHost به کمک نیاز دارید ، می توانید از طریق ایمیل ، چت آنلاین یا یک سیستم مبتنی بر بلیط درخواست کنید. با این حال, شما نمی توانید از طریق تلفن با آنها تماس بگیرید, وقتی احساس می کنید صحبت با کسی کارآمدتر است ، می تواند کمی سردرد باشد. با این وجود ، ویژگی چت آنلاین به نظر خوب کار می کند. زمان پاسخگویی به طور متوسط ​​کمتر از یک دقیقه است.

همچنین نکته قابل توجه پایگاه دانش قابل توجه DreamHost است. اگر سوالات یا نگرانی های متداولی دارید ، احتمالاً می توانید جواب های مورد نیاز خود را در آنجا بیابید.

Upshot

اگرچه DreamHost با بهترین هاست های وب در استرالیا تفاوت چندانی ندارد ، اما هنوز هم ارزش بسیار خوبی را قول می دهد. تعداد و سرعت آن به سرعت خوب به نظر می رسد. بعلاوه ، یک سازنده وب سایت با کاربرد آسان و گزینه های بی شماری در مورد میزبانی بسته ها دارد.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که من خوانده ام و قبول کردم شرایط استفاده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map