میزبانی Bullet-Proof چیست؟

در حالی که اصطلاح “ضد گلوله” ممکن است این یک چیز خوب به نظر برسد ، در واقع اینگونه نیست. افراد امنیتی در صنعت وب از این نام استفاده می کنند تا به سرویس های هاستینگ که در مورد آنچه به مشتریان اجازه می دهد بارگیری و توزیع در وب سایت های خود بپردازند ، ملایم هستند ، مراجعه کنند..


ارائه دهندگان معتبرتر میزبانی وب به طور معمول دارای دستورالعمل های دقیق و لیست طولانی ای از قوانینی هستند که بر آنچه مشتری هایشان می توانند و نمی توانند در سایت های خود قرار دهند حاکم است..

علاوه بر این ، اکثر شرکت های هاستینگ وب آگاهانه میزبان هکرها و سازمان های مخربی که قصد نقض قوانین یا سرقت داده ها و پول را دارند ، نمی شوند.. میزبان ضد گلوله, با این حال ، خود را مفتخر می کنند که یک پناهگاه امن برای این نوع مجرمان فراهم کنند.

آنچه در سرورهای میزبان ضد گلوله رخ می دهد?

غالباً این هاست های ضد گلوله ضد وب هستند در کشورهایی که با اجرای قانون احساس آرامش بیشتری دارند جرایم سایبری این امر زمینه ساز باروری برای سازمان های سایه دار و هکرها به طور یکسان هنگامی که آنها می دانند دارند “دان’سؤال کن’گفتن” رویکرد میزبان به آنها اجازه می دهد تا با سرقت از داده ها ، رشوه خواری ، قاچاق غیرقانونی و اخاذی از مجازات آزاد شوند.

منبع: گزارش مک آفی / CSIS 2018

هدف اصلی یک میزبان ضد گلوله ماندن آنلاین و مشتری خود را نگه دارید’اطلاعات و اعتبار آنها امن است حتی اگر توسط نهادهای اجرای قانون نزدیک شود این واقعاً جایی است که اصطلاح “ضد گلوله” از آنجا که آنها خود را غیرقابل توصیف می کنند ناشی می شود.

شما’احتمالاً از حملات رباتها ، باج افزارها ، بدافزارها و حملات فیشینگ شنیده اید. آنچه ممکن است شما از آن مطلع باشید در صورت وجود یک شبکه زیرزمینی وجود دارد که این هکرها را پشتیبانی ، تسهیل و میزبانی می کند. راه اندازی این هاست های ضد گلوله به طور مشابه به شرکت های میزبان مشروع پیکربندی شده است ، اما آنها نسبت به آنچه اجازه می دهند در سرورهای خود میزبانی شوند بسیار حساس هستند..

میزبان ضد گلوله از قوانین بی عیب و نقص در کشورهای مختلف استفاده می کنند تا از این سیستم جلوگیری کنند و از فعالیت های اساسی و غیرقانونی هکرهایی که میزبان آن هستند استفاده کنند..

این سازمان های ناجوانمردانه با قوانین ضعیف و حمایت های اعلام شده از اجرای قانون ، زمینه ساز همه چیزهایی هستند که درباره اینترنت زشت هستند. آنها میزبان هکرها ، جنایتکاران و محتوای غیرقانونی هستند. اینجا’فقط طعم آنچه می توانید در یک میزبان ضد گلوله پیدا کنید’سرورها.

بد افزار

هکرها برای سودآوری ابزارهای خود به یک خانه احتیاج دارند و مهمترین آنها بدافزارهاست که به آنها در حمله به رایانه و وب سایت کمک می کند. هکرها از بدافزارها استفاده می کنند داده های فاسد ، دستگاه های کاربر را بدست بگیرید ، باج دهید و سایت های هک کنید از طریق آسیب پذیری های نرم افزار. فیشینگ نمونه ای عالی است یک تکنیک هک کردن است که به بدافزارها کمک می کند وارد رایانه شوید.

وب سایت های بازار سیاه

هر وب سایتی که باعث ایجاد رفتار غیرقانونی یا قاچاق غیرقانونی داده ها ، کالاهای متقابل یا سرقت شده شود ، به احتمال زیاد توسط سرور ضد گلوله میزبانی می شود. این سایت ها دارای قمار غیرقانونی ، پورنوگرافی کودک ، شبکه های قاچاق انسان ، تروریست ها ، منابع هک کردن ، داده های کارت اعتباری سرقت شده ، مواد مخدر ، گذرنامه های جعلی و بسیاری از مواد و فعالیت های بازار سیاه هستند. اگر بتوانید یک فعالیت غیرقانونی یا غیرقانونی را نام ببرید ، به احتمال زیاد در یکی از این سایت ها اتفاق می افتد.

شبکه های Bot

رباتها ابزار دیگری برای هکرهاست که برای حمله به سرورهای وب در رد طرح های سرویس (DDoS) مورد استفاده قرار می گیرند که در آن صدها ، هزاران یا حتی میلیون ها رایانه از راه دور که به خطر افتاده اند و به طور اساسی ناآگاهانه به یک سیستم تبدیل شده اند. “ربات” توسط بدافزارها برای خراب کردن سایتها استفاده می شود. این یکی دیگر از ابزارهای مورد علاقه هکرها است که اغلب وب سایت ها را خراب می کنند و خرده فروشان ، مشاغل و سازمان ها را میلیون ها دلار در از دست رفته یا ترافیک از دست می دهند..

دانش قدرت است

اگرچه ممکن است صرفاً با انتخاب یک سایت میزبانی مشهور و بازبینی شده ، از استفاده از سرویس میزبانی ضد گلوله ، به اندازه کافی آسان باشید ، که نیازی به اقدامات امنیتی پیشرفته را حذف یا کاهش نمی دهد. همچنین این بدان معنا نیست که هکرهایی که از طریق میزبان ضد گلوله برخورد می کنند از بین می روند. انجام اقدامات و اقدامات امنیتی به محکم شدن امنیت و حفظ امنیت وب سایت ها در یک روز و سن کمک می کند وقتی که به نظر می رسد حملات از طرفین انجام می شود.

بهترین راه برای مبارزه با هکرها و میزبانی ضد گلوله این است که وب سایت خود را به عنوان هدف حذف کرده و آن را تا حد امکان ایمن کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map