بررسی تم BuddyBoss 2020

Contents

موضوع BuddyBoss: یک مرور کلی

اگر تاکنون خواسته اید یک انجمن آنلاین برای شرکت یا تجارت خود ایجاد کنید ، موضوع BuddyBoss تنها موضوعی است که شما به آن نیاز دارید. این یک موضوع از نوع در لیگ است و یک پلاگین رایگان به نام BuddyBoss Platform ارائه می دهد.


با استفاده از یکدیگر ، Theme و Platforma BuddyBoss می تواند به هر کسی ، حتی غیرتکنولوژی ، کمک کند تا یک سایت شبکه های اجتماعی را ایجاد کند که با سایت های شبکه های اجتماعی مدرن همسو باشد. ویژگی های پیشرفته ای دارید که معمولاً به صورت جداگانه در سایر مضامین خریداری می شود و با گسترش و تکامل نیازهای خود می توانید آن را با بسیاری از افزونه های وردپرس ادغام کنید..

در این بررسی می خواهیم در مورد این موارد صحبت کنیم:

 1. موضوع Buddy Boss و Platform Boss Buddy: تاریخ مختصر
 2. کارهایی که می توانید با آن انجام دهید
 3. راه اندازی بستر اعلان دوستان
 4. مؤلفه های آنلاین انجمن
 5. شخصی سازی طرح زمینه شما
 6. محتوای خود را با BuddyBoss + LearnDash بفروشید
 7. با افزونه های بیشتر WordPress ادغام شوید
 8. BuddyBoss: قیمت گذاری
 9. BuddyBoss: پشتیبانی
 10. مرور BuddyBoss: چیزی که من درباره آن دوست دارم
 11. مرور BuddyBoss: چیزی که من در مورد آن دوست ندارم
 12. بررسی BuddyBoss: افکار نهایی

موضوع Buddy Boss و Platform Boss Buddy: تاریخ مختصر

بگذارید کمی نسخه پشتیبان تهیه کنیم: چگونه BuddyBoss موضوع و بسترهای نرم افزاری عملی شد?

Theme and Platform Buddy Boss در واقع جایگزینی برای BuddyPress ، یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد سایتی در شبکه های اجتماعی ایجاد کنید. با وجود ابتکاری ، BuddyPress محدودیت های زیادی دارد و دارای کلیه افزونه های شخص ثالث برای برخی از ویژگی های پیشرفته تر مانند ایجاد یک فروم است. استفاده از افزونه های اضافی نه تنها مشکلات را پیچیده نمی کند بلکه هزینه های کاربران را نیز افزایش می دهد.

بنابراین سازندگان BuddyBoss Theme فکر کردند ، اگر همه این ویژگی های پیشرفته را در زیر یک سقف داشته باشیم ، چه می شود؟ این امر کار را آسانتر می کند!

و این کار را کرد اکنون با استفاده از دسته کوچک موسیقی جاز BuddyBoss می توانید خیلی بیشتر از یک سایت شبکه های اجتماعی انجام دهید ، اما می توانید بدون داشتن افزونه اضافی ، میزبان دوره های رایگان و پولی و سایر موارد را نیز ایجاد کنید..

در این مرحله می خواهم توضیح دهم که هر یک از آنها چه کاری انجام می دهند. بسترهای نرم افزاری BuddyBoss ویژگی هایی به WordPress اضافه می کند تا ایجاد یک انجمن آنلاین آسان باشد. این ویژگی ها شامل امکان ایجاد پروفایل های کاربر ، گروه های اجتماعی ، انجمن ها ، دعوت نامه های ایمیل و غیره است.

تم BuddyBoss اطمینان می دهد که همه چیز زیبا و زیبا به نظر می رسد. می توانید از هر موضوع WordPress با بستر BuddyBoss استفاده کنید ، اما به نظر نمی رسد به هنگام استفاده از تم BuddyBoss عالی به نظر برسد.

به عنوان مثال ، در اینجا چگونه به نظر می رسد مشخصات کاربر هنگام استفاده نکردن از تم BuddyBoss:

مشخصات کاربر بدون تم BuddyBoss

شما هنوز هم می توانید یک پروفایل کاربری را با Buddy Boss Platform ایجاد کنید ، اما به نظر نمی رسد عالی باشد.

حالا این را با نحوه تمایل Buddy Boss مقایسه کنید:

پروفایل کاربر با تم BuddyBoss

اکنون این یک مشخصات اجتماعی واقعی به نظر می رسد.

برای یادآوری ، می توانید با یک برنامه افزونه Buddy Boss ، یک افزونه رایگان در شبکه های اجتماعی ایجاد کنید ، اما اگر می خواهید همه چیز درست از بیرون به نظر برسد ، بهتر است از تم BuddyBoss استفاده کنید. این دو کاملاً یکپارچه هستند بنابراین می توانید سایت و سایر تنظیمات خود را در یک مکان تنظیم کنید.

آنها همچنین با قدیمی BuddyPress سازگار هستند ، بنابراین اگر شما نیاز به مهاجرت پروفایل های اجتماعی و داده های دیگر دارید ، این کار بدون هیچ مشکلی کار می کند.


کارهایی که می توانید با آن انجام دهید

 1. یک شبکه / اجتماع اجتماعی با پروفایل های کاربر ، فیدهای خبری ، جدول زمانی ، پیام های خصوصی ، گروه های اجتماعی ، انجمن ها ، اتصال عضو و حتی دعوت نامه های الکترونیکی برای غیر عضو کامل شوید. هیچ افزونه اضافی برای هیچ یک از این موارد لازم نیست!
 2. محتوای خود را بفروشید. Buddy Boss با LearnDash و WooCommerce ادغام می شود ، بنابراین می توانید محتوا را با اشتراک و یا هزینه یک بار بفروشید.
 3. یک وب سایت eLearning ایجاد کنید. با ادغام LearnDash می توانید دوره های خود را ایجاد ، میزبانی و مدیریت کنید.
 4. با سایر افزونه های WordPress ادغام شوید برای به دست آوردن تجربه اعضای خود ، ایجاد پست های شغلی ، ایجاد رویدادهای گسترده سایت یا اختصاصی و غیره.

راه اندازی بستر اعلان دوستان

از آنجا که بسیاری از کارها را می توانید با دسته کوچک موسیقی جاز Buddy Boss انجام دهید ، تنها افت منفی ممکن است که آن را تنظیم کنید ممکن است مدتی طول بکشد. تنظیمات و گزینه های پراکنده و تمام آنچه (بعداً توضیح خواهم داد) نیز کمکی نمی کنند. اما برای جلوگیری از گم شدن در پیچیدگی رابط باطن ، من اکیداً پیشنهاد می کنم که مسیرهای ویدیویی آنها را تماشا کرده و دنبال کنید. اینجا.

این فیلم ها همه چیز را از راه اندازی و پیکربندی بستر گرفته تا تغییر دادن موضوع نشان می دهد تا مطمئن شوید همه چیز عالی و عالی به نظر می رسد.

در این بخش ، من فقط به موارد اساسی ضروری که شما باید انجام دهید یا می دانم برای فهمیدن چگونگی عملکرد این پلت فرم و چگونگی استفاده از آن می پردازم.


درک بستر BuddyBoss

همانطور که قبلاً نیز گفتم ، این پلتفرم ویژگی های زیادی را ارائه می دهد ، که فوق العاده است ، اما برخی از تنظیمات احساس پراکنده و در همه جا می کنند. این مربوط به نحوه سازماندهی این سکو است. فعال کردن یک ویژگی ، تنظیم آن و یک ظاهر طراحی شده همه در چندین مکان مختلف انجام می شود.

بیایید مثلاً صفحه ورود / ثبت نام را انجام دهیم.

می توانید صفحه ورود / ثبت نام را در آن شخصی سازی کنید BuddyBoss > گزینه های تم > ورود / ثبت نام. در اینجا ، می توانید یک آرم اضافه کنید ، اندازه لوگو را تغییر دهید ، از تصویر پس زمینه استفاده کنید ، عنوان و توضیحی اضافه کنید و موارد دیگر.

اما این را دریافت کنید: می توانید رنگ صفحه ورود / ثبت نام را در آن تغییر دهید طراحی ظاهر, یک بخش جداگانه در گزینه های Theme.

برای من منطقی به نظر می رسید که باید تمام نیازهای یک ظاهر طراحی شده یک صفحه را زیر یک سقف داشته باشید تا بتوانید بگویید ، اما اینگونه نیست که همه چیز در پلت فرم BuddyBoss سامان داده شود.

بنابراین به من اجازه می دهد تا تصویری از چگونگی کار در اطراف سیستم عامل ارائه دهم:

قسمتهای مختلف بسترهای نرم افزاری BuddyBoss

در حالی که این بررسی را مرور می کنیم ، متوجه می شوید که فقط برای سفارشی کردن یک ویژگی خاص ، می توانید از بین مناطق مختلف سکو بروید. در ابتدا ، این کار کمی اغراق آمیز و گیج کننده خواهد بود ، اما به زودی آن را آویزان می کنید و مانند پشت دست خود شروع به شناختن آن خواهید کرد.

انتخاب مؤلفه های شما

قبل از انجام هر کار دیگری ، ابتدا باید مؤلفه هایی را که می خواهید سایت شبکه های اجتماعی شما داشته باشد انتخاب کنید.

اگر بروید BuddyBoss > اجزاء, لیستی از مؤلفه هایی را که می توانید در وب سایت خود فعال کنید مشاهده خواهید کرد. این همان چیزی است که باید ببینید:

اجزاء

کافیست کادر مؤلفه ای را که می خواهید برای وب سایت خود فعال کنید ، تیک بزنید فعال کنید در میان اقدامات فله در بالا ، و ضربه بزنید درخواست دادن.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید کاربران بتوانند پیام های خصوصی را به یکدیگر ارسال کنند ، باید فعال کنید پیام خصوصی اولین. اگر می خواهید اعضا بتوانند ارسال کنند دعوت نامه های ایمیل برای غیر عضو شدن برای پیوستن به شبکه ، می توانید آن مؤلفه را در اینجا فعال کنید و غیره.

اگر می خواهید تنظیمات مربوط به هر مؤلفه را پیکربندی کنید ، کلیک کنید تنظیمات به طور مستقیم زیر آن همچنین می توانید تنظیمات را در این قسمت پیدا کنید BuddyBoss > تنظیمات.

تنظیم صفحات کامپوننت و ثبت نام

همچنین باید صفحات WordPress را به صفحات مؤلفه هایی که فقط فعال کرده اید اختصاص دهید. برای این کار ، به بروید BuddyPress > صفحات, و باید دو بخش را مشاهده کنید: صفحات مؤلفه و صفحات ثبت نام.

پس از فعال کردن مؤلفه ها ، برای صفحات مؤلفه ها به طور خودکار توسط WordPress ایجاد می شوند ، بنابراین به احتمال زیاد در ابتدا لازم نیست چیزی را تغییر دهید. اما اگر به عنوان مثال می خواهید یک صفحه جدید را به گروه های اجتماعی اختصاص دهید ، می توانید با ایجاد یک صفحه جدید و انتخاب آن صفحه جدید در منوی کشویی این کار را انجام دهید:

اضافه کردن یک صفحه جدید به یک صفحه مؤلفه

برای صفحات ثبت نام, شما باید یک صفحه برای شرایط خدمات و خط مشی رازداری ایجاد کنید و آن ها را با بخش های ثبت نام مربوط مرتبط کنید. اگر در این مرحله از کاری که باید انجام دهید گم شده اید ، می توانید یک آموزش ویدیویی را که فکر می کنید در پایین بخش با آنها ارتباط برقرار کنید ، بررسی کنید:

پیوند به آموزش راه اندازی صفحات ثبت نام

این پیوندهای آموزشی پراکنده در بخش های مختلف سیستم عامل را پیدا خواهید کرد ، لمسی واقعاً زیبا که کار را برای کاربران جدید راحت تر می کند.

تنظیمات خود را پیکربندی کنید

همچنین می خواهید تنظیمات خود را برای کنترل دسترسی به وب سایت ، نمایه کاربر ، گروه های اجتماعی و سایر تنظیمات تنظیم کنید. قابل اعتماد و متخصص BuddyBoss > تنظیمات و هر گزینه را با دقت طی کنید. با تنظیمات کلی شروع کنید و راه خود را از طریق هر یک از دسته ها شروع کنید.

در اینجا عکس فوری از تنظیمات آورده شده است:

تنظیمات BuddyBoss Platofrm

اگر شما یک انجمن آنلاین ایجاد می کنید ، منطقی است که به افراد غیر عضو اجازه دهید حساب های جدید را ثبت کنند. همچنین می توانید به اعضای خود اجازه دهید پروفایل های خود را حذف کرده و نوار ابزار را به چه کسی نشان دهند انتخاب کنید.

زیر حریم خصوصی, می توانید دسترسی به وب سایت خود را فقط به اعضای وارد شده محدود کنید ، اما صفحات ورود / ثبت نام برای همه قابل مشاهده است.

نکته جالب دیگری که می توانید در اینجا انجام دهید این است که URL های خاص را از خصوصی بودن معاف کنید. ممکن است بخواهید برخی صفحات مانند صفحات بازاریابی برای عموم قابل رویت باشند و این کار را انجام دهید ، فقط URL صفحه را در محتوای عمومی جعبه و ضربه ذخیره تغییرات.

همچنین در این بخش ، تنظیمات مربوط به مؤلفه های فعال شده خود را مانند پروفایل ها ، گروه ها ، انجمن ها ، فعالیت ها ، رسانه ها ، اتصالات ، دعوت ها و جستجو پیدا خواهید کرد.

این به طور کلی در جایی است که شما می توانید آنچه را که کاربران می توانند در وب سایت شما انجام دهند تنظیم کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید آنها بتوانند عکس پروفایل و عکس جلد را برای پروفایل کاربری خود بارگذاری کنند ، کافی است به این قسمت بروید BuddyBoss > تنظیمات > پروفایل ها و کادر مربوطه را علامت بزنید.

وارد کردن اطلاعات آزمایشی

کار دیگری که می خواهید قبل از بازی با موضوع انجام دهید ، وارد کردن اطلاعات نسخه ی نمایشی است. خارج از کادر ، وب سایت خالی خواهد بود و شما نمیتوانید نمونه های پروفایل کاربر یا گروه های اجتماعی را برای بازی با آنها انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید ببینید که چطور در قسمت جلویی به نظر می رسد ، بهتر است داده های نمایشی را وارد کنید.

برای وارد کردن داده های نمایشی ، به بروید بادی رئیس > ابزارها. سپس لیستی از آنها را مشاهده خواهید کرد داده های پیش فرض شما می توانید وارد کنید شما می توانید اعضای نسخه ی نمایشی ، گروه ها و انجمن ها را وارد کنید. برای آسانتر کردن کارها در جاده ، پیشنهاد می کنم همه چیز را یکباره وارد کنید. روی هر یک از جعبه ها کلیک کنید و ضربه بزنید داده های انتخاب شده را وارد کنید.

وارد کردن اطلاعات آزمایشی

پس از اتمام این کار ، به پروفایل های کاربر ، گروههای اجتماعی و انجمنهای نمونه چند نمونه را ارائه می دهید.

در اینجا نمونه هایی از گروه های اجتماعی نسخه ی نمایشی آورده شده است:

گروه های اجتماعی نسخه ی نمایشی

مؤلفه های آنلاین انجمن

اکنون ، همه شما شروع به ایجاد انجمن آنلاین می کنید که همیشه تصور می کنید. همانطور که قبلاً گفتم ، دسته کوچک موسیقی جاز BuddyBoss ویژگی های قدرتمند داخلی را برای ایجاد جوامع پیشرفته آنلاین مانند Facebook یا Twitter فراهم می کند.

در تجربه شخصی من تا کنون ، ایجاد یک سایت شبکه های اجتماعی با کمک BuddyBoss قطعاً ساده تر است. هیچ افزونه اضافی برای هر یک از ویژگی های مورد نیاز نیست. آنها همچنین دارای پیشرفت های ویدیوی مفصلی در مورد چگونگی تنظیم هر ویژگی هستند ، بنابراین شما به خودتان واگذار نمی کنید تا موارد را کشف کنید.

پروفایل کاربر

ساخته شده با BuddyBoss امکان شخصی سازی پروفایل های کاربر است. اگر بروید BuddyBoss > پروفایل ها, قادر خواهید بود زمینه های بیشتری مانند آدرس ایمیل ، شماره تماس ، تولد و موارد دیگر اضافه کنید. این واقعا به شما و آنچه شما می خواهید کاربران در مورد خودشان به اشتراک بگذارند بستگی دارد.

پروفایل کاربر

چیزهایی در اینجا کمی گیج کننده است زیرا می توانید زمینه هایی را به پروفایل های کاربر در باسن اضافه کنید ، اما برای تنظیم مجدد عناصر موجود در یک پروفایل کاربر ، باید به این قسمت بروید پیمایش پروفایل که شما را از BuddyBoss خارج می کند.

وقتی کلیک کردید ، پیمایش پروفایل در یک برگه جدید باز می شود و من را به سمت سفارشی سازی طرح جلویی می برد. اگر نمی خواستم صفحه تنظیمات باطن را ترک کنم ، این ناخوشایند است. من ترجیح می دهم اگر به جای آن در یک برگه جدید باز شود ، یا حتی بهتر است این گزینه در ویرایشگر باطن به همراه سایر موارد یافت شود.

پیام خصوصی

همچنین اگر می خواهید کاربران بتوانند به یکدیگر پیام دهند ، می توانید پیام خصوصی را فعال کنید. برای فعال کردن این ، کافیست به آن بروید BuddyBoss > اجزاء و فعال کنید پیام خصوصی.

ویژگی پیام رسانی خصوصی شامل گزینه های پیشرفته است. برای یک نفر ، اعضا می توانند یک اسم را مستقیماً در صندوق ورودی خود تایپ کنند تا بتوانند بدون نیاز به ترک مشخصات خود ، برای هر کسی پیام ارسال کنند.

آنها همچنین می توانند از طریق پیام خصوصی خصوصی عکس ، ایموجی و GIF ارسال کنند ، اما باید ابتدا این ویژگی را فعال کنید. برای فعال کردن آن ، فقط به آن بروید BuddyBossy > تنظیمات > رسانه ها. در آنجا ، این گزینه ها را مشاهده خواهید کرد:

فعال کردن رسانه ها در پیام های خصوصی

حتماً همه این جعبه ها را بررسی کرده و تغییرات را ذخیره کنید.

آنچه در مورد ویژگی پیام خصوصی می خواهم این است که رابط کاربری آن بسیار شبیه به سایر برنامه های پیام رسان محبوب است ، بنابراین کاربران می توانند بدون صرف وقت زیاد در تلاش برای درک نحوه کار ، یکباره از آن استفاده کنند..

کاربران می توانند چندین عکس را به طور همزمان انتخاب کنند ، پیام های خود را جستجو کنند و از ایموجی های داخلی استفاده کنند. من همچنین از این واقعیت عاشق این هستم که شما می توانید رنگ پوست ایموجی ها را تغییر دهید.

تنها چیزی که فکر می کنم آن را حتی بیشتر بهبود می بخشد این است که راهی وجود دارد که کاربران بتوانند با تایپ کردن یک emoji را جستجو کنند.

یکی دیگر از ناراحتی های جزئی که من پیدا کردم این است که شما نمی توانید با ضربه زدن به پیام ، پیام ارسال کنید. اگر واقعاً روی میز کار خود هستید و نمی خواهید با یک ماوس یا صفحه پیگیری زحمت بکشید ، روی دکمه ارسال کلیک کنید که این ضربه گیر است..

همچنین ، من نمی دانم که این فقط من است ، اما GIF در پایان من بارگیری نمی کنند.

در اینجا نگاهی به نحوه کار پیام رسانهای خصوصی آورده شده است:

پیام خصوصی

گروه های اجتماعی

یکی دیگر از ویژگیهای جالب BuddyBoss ، امکان ایجاد گروه های اجتماعی براساس علایق کاربران است.

برای فعال کردن این ویژگی ، به بروید BuddyBoss > اجزاء و فعال کنید گروه های اجتماعی.

اگر داده های نسخه ی نمایشی را وارد کرده اید ، مجموعه ای از گروه های اجتماعی را در اختیار خواهید داشت ، و به این ترتیب باید فهرست دایرکتوری گروه های اجتماعی:

گروه های اجتماعی نسخه ی نمایشی

تنظیمات بیشتر برای این ویژگی را می توانید در اینجا بیابید BuddyBoss > تنظیمات > گروه ها. در اینجا ، شما می توانید به همه کاربران اجازه دهید گروه های اجتماعی ایجاد کنند ، به ادمین اجازه دهید یک عکس روی جلد و نماد بارگذاری کنند ، انواع گروه را فعال کنند و غیره.

همچنین می توانید تصویر جلد پیش فرض را برای گروه های اجتماعی و همچنین پوشش و عرض تصویر در داخل تنظیم کنید BuddyBoss > گزینه های تم > تصویر روی جلد.

در باطن ، می توانید با رفتن به لیست ، لیست همه گروه های اجتماعی را ببینید BuddyBoss > گروه ها. می توانید گروه های اجتماعی را از اینجا ویرایش ، حذف یا مشاهده کنید.

بحث و گفتگو در انجمن

یکی دیگر از ویژگی های داخلی BuddyBoss ، امکان ایجاد بحث در انجمن است ، ویژگی ای که فقط با افزونه های شخص ثالث قابل دستیابی بود. در بحث های انجمن ، اعضا می توانند با یکدیگر در قالب پرسش و پاسخ دقیقاً مانند Reddit صحبت کنند که اگر بخواهید اعضای بتوانند به یکدیگر کمک کنند یا با یکدیگر گفتگو کنند ، بسیار مفید است..

بحث انجمن

برای فعال کردن ایجاد تالار گفتمان ، کافیست به آن بروید BuddyBoss > اجزاء و فعال کنید بحث و گفتگو در انجمن. اگر بروید BuddyBoss > تنظیمات > بحث و گفتگو در انجمن, شما قادر خواهید بود قوانین بیشتری مانند عدم اجازه ویرایش نظرات یا پست ها را بعد از مدت زمان مشخص اجرا کنید ، به کاربران میهمان بدون حساب اجازه دهید تا بحث یا نظر ایجاد کنند ، به اعضای این امکان را می دهند که در انجمن ها و سایر موارد مشترک شوند..

این واقعاً یک ویژگی قدرتمند است که می تواند شبکه اجتماعی شما را به سطح دیگری برساند. این به خصوص برای وب سایت های آموزش الکترونیکی که می خواهید دانش آموزان بتوانند در مورد موضوعات با هم بحث کنند ، بسیار مفید است.

که در گزینه های تم > انجمن ها, با تغییر طرح ، استفاده از تصویر بنر سفارشی ، اضافه کردن عنوان و توضیحات انجمن و موارد دیگر ، می توانید تالار گفتگو را سفارشی کنید..

نکته جالب اینجاست که هر گروه اجتماعی می توانند تالار گفتگوی خود را ایجاد کنند و آنها می توانند بیش از یک مورد ایجاد کنند. به عنوان مثال ، برای گروه اجتماعی “طراحی گرافیک” ، آنها می توانند بحث های انجمن زیر را داشته باشند:

بحث های انجمن گروه های اجتماعی

اتصالات عضو

اعضا همچنین می توانند با ارسال درخواست اتصال مانند Google+ یا درخواست دوستی در Facebook با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

هر نمایه عضو دارای یک است وصل کنید دکمه مجاور عکس پروفایل. اعضا می توانند برای ارسال درخواست اتصال به این دکمه کلیک کنند.

دکمه اتصال آبی روی پروفایل های کاربر

هنگامی که یک عضو درخواست اتصال ارسال کرد ، گزینه ای برای لغو آن وجود دارد.

وقتی شخصی درخواست اتصال ارسال کرده است اعضا اعلانی مانند این را مشاهده می کنند:

اعلان دعوت برای اتصال

می توانید این ویژگی را در آن فعال کنید BuddyBoss > اجزاء > اتصالات عضو.

جستجوی شبکه

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مناسب ، جستجوی شبکه است که در آن کاربران می توانند کل شبکه را برای ارسال ها در یک نوار جستجو جستجو کنند.

جستجوی شبکه

می توانید نوع پست هایی را که می توانید جستجو کنید انتخاب کنید. برای این کار ، به بروید BuddyBoss > تنظیمات > جستجو کردن. در اینجا ، می توانید پست ها یا اطلاعات خاصی را مانند نام اعضا ، آدرس ایمیل ، نام کاربری ، متن پاراگراف ، شماره ها ، بحث و گفتگو ، پاسخ ها و موارد دیگر جستجو کنید..

دعوت نامه های ایمیل

BuddyBoss همچنین اجازه می دهد تا اعضا دعوت نامه های الکترونیکی را برای هر کسی که می خواهند به شبکه بپیوندند ، اعم از همکار ، دوستان یا خانواده خود ، ارسال کنند. تنها چیزی که باید داشته باشید نام و آدرس ایمیل دعوت شده است.

در اینجا نحوه اعضا می توانند دعوت نامه های الکترونیکی ارسال کنند:

ارسال دعوت نامه های ایمیل

همچنین می توانید اعضا را انتخاب کنید که با رفتن به آن بتوانید عنوان و بدنه ایمیل خود را تغییر دهید BuddyBoss > تنظیمات > دعوت می کند.


شخصی سازی طرح زمینه شما

قدم بعدی این است که شروع به شخصی سازی موضوع خود کنید تا به شکلی که می خواهید آنرا ببینید. تم BuddyBoss گزینه های سفارشی سازی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید تجربهای مارک و دلپذیر را به اعضای خود بدهید.

ایجاد منوهای مرورگر

اولین چیزی که می خواهید ایجاد کنید منوهای ناوبری شما هستند زیرا این امر در درجه اول نحوه مرور وب سایت است.

دو منوی اصلی وجود دارد که می توانید با Buddy Boss Theme ایجاد کنید: منوی عنوان و منوی BuddyPanel.

عنوان و منوی BuddyPanel

منوی عنوان

منوی عنوان عنوان منو در سربرگ شما است. برای ایجاد منوی عنوان ، به بروید پس زمینه وردپرس, موس خود را روی هوا بکشید ظاهر, و کلیک کنید منو. سپس فیلدی را مشاهده خواهید کرد که بتوانید یک تایپ کنید نام منو. نام منو ، چیزی مانند “فهرست نوار عنوان” را وارد کنید و کلیک کنید ایجاد منو.

نحوه ایجاد منو

سپس لیستی از صفحاتی که می توانید به فهرست خود اضافه کنید نشان داده می شود. جعبه های آنچه می خواهید اضافه کنید و ضربه بزنید به منو اضافه کنید. سپس میله هایی را تحت عنوان فهرست خود مشاهده خواهید کرد که می توانید برای تغییر ترتیب بکشید و رها کنید. همچنین می توانید با قرار دادن نوار ، یک مورد فرعی برای هر صفحه ایجاد کنید.

در تنظیمات منو در قسمت پایین ، فراموش نکنید که کلیک کنید نوار عنوان.

ایجاد یک منوی نوار عنوان

با اکثر مضامین دیگر ، شما آزادی بیشتری در مورد نحوه ظاهری این هدر نخواهید داشت ، اما موضوع Buddy Boss گزینه های سفارشی سازی بیشتری را برای هدر و همچنین پاورقی فراهم می کند.

می توانید گزینه های سفارشی سازی برای هدر را پیدا کنید BuddyBoss > گزینه های تم. در این بخش شما قادر خواهید بود تا آرم خود را بارگذاری کنید ، طرح هدر را تغییر دهید و حتی رنگ آن را تغییر دهید. بعداً با جزئیات بیشتری کارهای مختلفی را که می توانید در گزینه های Theme انجام دهید به شما نشان خواهم داد.

منوی BuddyPanel

منوی BuddyPanel یکی از ویژگی های خوب این موضوع است که به تجربه شبکه های اجتماعی وب سایت می افزاید. برای ایجاد یک منوی BuddyPanel ، به بروید داشبورد وردپرس > ظاهر > منو. برای ساختن یک منوی جدید اقدام کنید و به آن عنوان دهید.

در سمت چپ ، کلیک کنید بادی رئیس کادرهای موردی را که می خواهید در فهرست BuddyPanel نشان داده شود ، تیک بزنید. کلیک به منو اضافه کنید, و در تنظیمات منو اگر می خواهید این پنل را به سیستم وارد شوید یا از سیستم خارج شوید ، می توانید انتخاب کنید. به شخصه من فکر می کنم ایجاد یک پنل متفاوت برای این دو نوع از کاربران منطقی تر است. بنابراین در این مثال ، فقط آن را برای ورود به سیستم در کاربران نشان خواهم داد.

BuddyPanel به طور پیش فرض شگفت انگیز به نظر می رسد ، و چیزهای بیشتری وجود دارد که می توانید برای سفارشی کردن آن انجام دهید.

برای یک ، می توانید نماد موارد منو خود را در BuddyPanel درست در داخل آن تغییر دهید منو بخش. برای انجام این کار ، روی کشویی از قسمت منو کلیک کرده و روی نماد کلیک کنید. سپس یک پنجره بازشو با نمادهای زیادی را انتخاب خواهید کرد. این یک ویژگی عالی بسیار جالب توسط BuddyBoss Platform است که سفارشی سازی منوی BuddyPanel شما را بسیار آسان می کند.

نمادهای منوی BuddyPanel را تغییر دهید

شما همچنین می توانید رنگ BuddyPanel را تغییر دهید ، و من می خواهم این را در بخش بعدی نشان دهم.

صفحات صفحه اصلی و وبلاگ خود را تنظیم کنید

پس از پایان منوها ، می خواهید صفحات خانه و وبلاگ خود را تنظیم کنید. صفحه اصلی اولین چیزی است که اعضای یک بار وارد سایت شما می شوند می بینند. می توانید فید خبری ، جدول زمانی ، فهرست اعضای ، وبلاگ یا لیست دوره ها را نشان دهید.

برای تنظیم صفحه اصلی و وبلاگ ، به صفحه بروید داشبورد وردپرس > تنظیمات > خواندن. هنگامی که آنجا هستید ، انتخاب کنید یک صفحه استاتیک به عنوان یک صفحه اصلی و صفحه ای را که می خواهید به عنوان صفحه اصلی و وبلاگ خود تنظیم کنید.

تنظیم صفحه خانگی و وبلاگ

به عنوان نمونه ، اگر انتخاب کنید اخبار به عنوان صفحه اصلی شما ، این اولین چیزی است که اعضای یک بار وارد سیستم می شوند:

اخبار به عنوان صفحه اول

اکنون یک دیوار فعالیت توییتر مانند دارید که به طور خودکار با فعالیت های اخیر در سایت شما پر جمعیت می شود. اعضا می توانند با استفاده از @ ، آپلود عکس یا GIF ، یک وضعیت را تایپ کرده و از شخصی ذکر کنند ، و ایموجی ها را ضمیمه کنند. آنها همچنین می توانند پست خود را در پروفایل خود یا گروهی انتخاب کنند. خیلی باحال است.

البته بسته به نیاز و ترجیح خود می توانید صفحه دیگری را به عنوان صفحه اول خود اختصاص دهید.

چند مورد دیگر نیز وجود دارد که می توانید با صفحه اول خود انجام دهید. اگر به داشبورد وردپرس رفته و کلیک کنید صفحات, لیستی از تمام صفحات خود از جمله صفحه اول اختصاص داده شده در حال حاضر را مشاهده خواهید کرد. برای وارد کردن ویرایشگر گوتنبرگ روی آن صفحه کلیک کنید.

صفحه اول

اگر وارد شوید ، اگر کلیک کنید ویژگی های صفحه, یک بازشو را مشاهده خواهید کرد که سه گزینه الگو را نشان می دهد:

تغییر طرح صفحه

صفحه تمام صفحه هدر و نوار کناری را حذف می کند در حالی که آشکارا نوار کناری نوار کناری را حذف نمی کند. با پیدا کردن این گزینه ها تا زمانی که طرح مورد نظر خود را پیدا کنید ، بازی کنید. می توانید همین کار را با تمام صفحات دیگر خود انجام دهید. بنابراین اگر می خواهید یک صفحه بازاریابی ایجاد کنید که هیچ گونه حواس پرتی مانند هدر و نوارهای جانبی وجود نداشته باشد ، حالت تمام صفحه گزینه عالی است.

اگر می خواهید یک نوار کناری به صفحه اول خود اضافه کنید (یا صفحه دیگری در واقع) ، فقط به آن بروید داشبورد وردپرس > ظاهر > ابزارک ها.

ابزارک و نوار کناری

برای افزودن ویجت به نوار کناری ، کافی است آن را درون نوار کناری بکشید و رها کنید. می توانید یک اسم را به آن اختصاص دهید و سایر تغییرات را انجام دهید.

در این مثال می خواهم یک نوار کناری به صفحه اول اخبار من اضافه کنم. ستون های فرعی آن صفحه دارای برچسب هستند فعالیت -> فهرست سمت چپ (نوار کناری در سمت چپ ظاهر می شود) و فعالیت -> حق فهرست (نوار کناری در سمت راست ظاهر می شود). بهترین قسمت این است که در صورت تمایل می توانم از هر دو ستون کناری استفاده کنم. در اینجا مثالی از چگونگی انجام این کار آورده شده است:

اضافه کردن ستون های فرعی

آنچه من در مورد این فرآیند دوست دارم این است که به زودی روش جدیدی برای انجام کارها مجبور نمی شود. اگر قبلاً از WordPress ، ابزارکها و ویرایشگر محتوا استفاده کرده اید ، قادر خواهید بود اکثر این کارها را با سهولت انجام دهید. اگرچه حتی بهتر است که همه این قابلیت های سفارشی سازی فقط در یک بخش واحد و یکپارچه برای هر صفحه وجود داشته باشد ، حداقل این پلتفرم رابط جدیدی را به کاربرانی وارد نمی کند که می خواهند مدتی طول بکشد.

در مورد صفحه وبلاگ (و هر صفحه) ، تقریباً می توانید دقیقاً همین کار را انجام دهید. می توانید نوار کناری اضافه کنید (اما فقط می توانید یک نوار کناری اضافه کنید) و از هر ویجت مورد نظر خود استفاده کنید.

همچنین می توانید طرح صفحه وبلاگ خود را تغییر دهید ، اما این بار آن را در BuddyBoss انجام دهید. قابل اعتماد و متخصص BuddyBoss > گزینه های تم > وبلاگ. در چیدمان بایگانی وبلاگ, سه گزینه خواهید دید: لیست ، سنگ تراشی یا شبکه.

طرح آرشیو وبلاگ

من شخصاً ماسونری را به بهترین وجه دوست دارم ، اما واقعاً به عهده شماست. بیایید نگاهی اجمالی به تفاوت های این سه طرح بیندازیم:

قالب صفحه های مختلف وبلاگ

حتی می توانید با صفحات پست وبلاگ تان ، سفارشی سازی بیشتری انجام دهید. به عنوان مثال ، می توانید چیدمان تصویر برجسته را تغییر دهید ، جعبه نویسنده را فعال / غیرفعال کنید و دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را فعال یا غیرفعال کنید. این به خصوص بسیار مناسب است زیرا لازم نیست از افزونه دیگری برای اشتراک گذاری اجتماعی استفاده کنید. حتی اگر خود دکمه ها قابل تغییر نباشند ، بهتر از هیچ چیز نیست و نگرانی در مورد این مسئله کمتر است.

فقط کشف کنید وبلاگ بخش زیر گزینه های تم, موارد را امتحان کنید و ببینید کدام تنظیمات برای شما بهتر است.

گزینه های تم

من در بخش های قبلی چندین بار به گزینه های تم اشاره کرده ام ، و در اینجا می توانید قسمت ها و قطعات را پایین بیاورید و ظاهر وب سایت خود را از تایپوگرافی گرفته تا رنگ ها سفارشی کنید. من نمی خواهم همه کارهایی را که می توانید انجام دهید در اینجا نشان دهم, این آموزش ها به همین دلیل وجود دارد ، اما من مروری راجع به روشهای جالب برای سفارشی سازی موضوع خود ارائه خواهم داد.

فقط بروید BuddyBoss > گزینه های تم برای دیدن گزینه های سفارشی سازی تم موجود.

لوگو

بخش بارگذاری آرم در اینجا بسیار کاربر پسند است زیرا گزینه های مختلفی را در بر می گیرد. با اکثر مضامین ، گزینه های شما برای شخصی سازی لوگو بسیار محدود است ، اما با تم BuddyBoss می توانید چند کار متفاوت انجام دهید.

اضافه کردن یک آرم

می توانید لوگوهای رومیزی و موبایل را فعال یا غیرفعال کنید. شاید تعجب کنید که چرا این یک گزینه باید باشد ، اما برخی از افراد نمی خواهند لوگوی خود را در تلفن همراه داشته باشند زیرا این خیلی بزرگ است و تجربه کاربر را منحرف می کند.

با استفاده از BuddyBoss ، اگر لوگوی موبایل را فعال کنید ، می توانید یک مورد متفاوت را با ابعاد کوچکتر بارگذاری کنید. همچنین می توانید اندازه آن را تنظیم کنید.

سرتیتر

من قبلاً گفتم که می توانید کارهای بیشتری با هدر خود انجام دهید و این جایی است که می توانید این کار را انجام دهید.

شما می توانید بین سه گزینه طرح بندی ، چیزی را انتخاب کنید که بیشتر تم های دیگر به شما نمی دهند. می توانید لوگوی خود را در سمت چپ هدر ، در مرکز ، یا در BuddyPanel قرار دهید. اگر قد بلند باشد و به فضای بیشتری احتیاج دارید BuddyPanel مکان مناسبی برای آرم شماست.

سفارشی کردن هدر

همچنین می توانید یک هدر چسبنده را فعال کنید ، این یک عنوان است که در حالی که کاربران در حال پیمایش در بالای صفحه هستند.

نکته دیگری که می توانید تنظیم کنید ارتفاع هدر ، فعال / غیرفعال کردن سایه و تغییر دکمه های نمایش داده شده در گوشه سمت راست هدر است.

تنها چیزی که وجود ندارد ، امکان اختصاص یک سرصفحه متفاوت به صفحات مختلف است زیرا گاهی اوقات می خواهید این کار را انجام دهید.

بادی پانل

در اینجاست که می توانید BuddyPanel را فعال یا غیرفعال کنید. توجه داشته باشید که اگر منویی برای آن ایجاد کنید ، فقط قابل مشاهده خواهد بود ظاهر > منو.

همچنین می توانید آن را در سمت چپ یا راست صفحه نمایش دهید.

نوارهای جانبی

اگر می خواهید موقعیت ستون های فرعی صفحات مختلف را تغییر دهید ، اینجاست که می توانید این کار را انجام دهید. شما می توانید با یک کلیک نوار کناری صفحات را در سمت چپ یا راست نمایش دهید.

تایپوگرافی

تغییر تایپوگرافی وب سایت شما برای بسیاری از مضامین به افزونه های شخص ثالث نیاز دارد ، اما موضوع BuddyBoss همراه با یک سفارشی ساز تایپوگرافی فونت های Google ساخته شده است که می توانید از میان صدها قلم برای سایت خود انتخاب کنید..

می توانید برای عنوان سایت تایپوگرافی (در صورت غیرفعال بودن لوگو) ، بدنه و عنوان ها (H1 تا H6) انتخاب کنید. همچنین می توانید وزن و سبک قلم ، زیر مجموعه و اندازه قلم را تغییر دهید. و از آنجا که می توانید برای هر عنوان تایپوگرافی متفاوتی تنظیم کنید ، قابلیت سفارشی سازی بسیار بیشتری به شما می دهد.

طراحی ظاهر

استایلینگ جایی است که می توانید طرح رنگی خود و همچنین رنگ عنوان ، BuddyPanel ، پاورقی و عناصر بدن خود را تغییر دهید. آنچه من در این مورد بیشتر از همه دوست دارم اینست که شما می توانید رنگ تقریبا هر قسمت از وب سایت خود را تغییر دهید ، و این باعث می شود که صداقت در رنگ های نام تجاری خود بسیار ساده باشد..

به عنوان نمونه ، در اینجا نحوه تغییر رنگ های هدر شما آورده شده است:

تغییر رنگ هدر

کارهای دیگری وجود دارد که می توانید به سبک وب سایت خود انجام دهید ، و فکر می کنم شما در کاوش در گزینه های خود سرگرم کننده باشید.

وبلاگ

من قبلاً نشان داده ام که می توانید سه طرح بندی صفحه وبلاگ را انتخاب کنید. در واقع گزینه های بسیار دیگری برای شخصی سازی صفحه وبلاگ شما وجود دارد. به عنوان مثال ، می توانید نحوه نمایش تصویر برجسته را تغییر دهید. همچنین می توانید پست های مرتبط را فعال یا غیرفعال کنید ، تعداد پست های مرتبط را محدود کنید ، جعبه نویسنده وبلاگ را غیرفعال یا فعال کنید و یک کد خبرنامه را اضافه کنید.

اگرچه گزینه های زیادی وجود دارد ، اما برخی از ویژگی ها هنوز محدود هستند. به عنوان مثال ، گزینه های نمایش تصاویر برجسته به اندازه کافی انعطاف پذیر نیست. گزینه ای برای نمایش عنوان پست در بالای تصویر برجسته یا اضافه کردن یک پوشش وجود ندارد.

برای بدنه ارسال وبلاگ ، راهی برای تغییر فاصله بین خطوط یا تنظیم عرض منطقه محتوا وجود ندارد.

همچنین راهی برای تغییر نحوه نمایش مقالات مرتبط وجود ندارد. بنابراین اگر می خواهید آنها را به عنوان لیستی با تصاویر برجسته کوچک نمایش دهید ، راهی برای انجام این کار وجود ندارد.

همچنین گزینه ای برای فعال کردن پیوندهای اجتماعی شناور وجود دارد ، بنابراین دیگر لازم نیست برای این کار از افزونه شخص ثالث استفاده کنید. تنها نکته منفی این است که شما نمی توانید ظاهر آیکون ها را تغییر دهید. به نظر می رسد مانند آن به هر حال خیلی مرتب و مرتب است ، بنابراین مشکل بزرگی نیست. اما اگر آنها بتوانند گزینه های سفارشی سازی بیشتری برای نمادهای سهام اجتماعی شناور اضافه کنند ، بسیار عالی خواهد بود.

صفحه ورود / ثبت نام

یکی دیگر از ویژگی های بسیار جالب این است که می توانید صفحه ورود / ثبت نام خود را به گونه ای تنظیم کنید که نشان دهنده برند شما باشد و نه فقط منطقه معمول ورود / ثبت نام وردپرس.

صفحه ورود / ثبت نام می تواند به گونه ای طراحی شود که دارای یک تصویر پس زمینه سفارشی باشد که بسیار عالی به نظر می رسد. همچنین می توانید عنوان و متن را به عنوان روکش به تصویر اضافه کنید. محدودیتی در مورد تنظیماتی که فکر می کنم شما فقط می توانید برای هر صفحه وارد شوید و ثبت نام کنید در حالی که ممکن است گاهی اوقات می خواهید پیام های مختلفی را برای این صفحات مختلف نمایش دهید به عنوان مثال ، به جای گفتن “به ما بپیوند!” در صفحه ورود به سیستم ، معنای بیشتری می توان گفت “خوش آمدید!”

در اینجا مثالی از چگونگی شخصی سازی صفحه ورود به سیستم آورده شده است:

سفارشی کردن صفحه ورود

موارد دیگری که می توانید در گزینه های Theme انجام دهید:

 • صفحه 404 خود را سفارشی کنید
 • با پاورقی بازی کنید (می توانید ابزارک اضافه کنید ، رنگ ها را تغییر دهید ، یک کد کوتاه مانند ثبت نام در خبرنامه ، پیوندهای اجتماعی اضافه کنید ، برچسب را تغییر دهید (برچسب سفید) و غیره)
 • کدهای دلخواه را اضافه کنید
 • CSS و Javascript را حداقل کنید
 • حالت نگهداری را فعال کنید
 • تصاویر جلد پیش فرض را برای پروفایل کاربر تنظیم کنید
 • سفارشی کردن انجمن ها (تغییر طرح بندی ، استفاده از تصویر بنر ، اضافه کردن عنوان و توضیحات انجمن و غیره)

در کل ، گزینه های سفارشی سازی موجود در گزینه های تم بسیار پیشرفته اما ساده برای ترساندن است. برای تغییر تایپوگرافی ، تغییر عنوان ها ، تغییر رنگ ها و موارد دیگر ، افزونه یا کد نویسی اضافی لازم نیست.


محتوای خود را با BuddyBoss + LearnDash بفروشید

گذشته از داشتن یک انجمن آنلاین ، می توانید با ادغام موضوع BuddyBoss با LearnDash ، محتوای خود را در وب سایت خود بفروشید..

اگر قبلاً از LearnDash استفاده کرده اید ، خبر خوب این است که BuddyBoss اقدامات دیگری را انجام داده است تا اطمینان حاصل کند که بستر و مضمون آنها کاملاً با LearnDash یکپارچه شده است. این باعث می شود فروش محتوا و ایجاد اجتماع پیرامون این محتوا بسیار آسان شود.

اگر با LearnDash آشنا نیستید ، آن یک افزونه سیستم مدیریت یادگیری WordPress است که به شما امکان می دهد دوره های آنلاین را در یک مکان ایجاد ، میزبانی و مدیریت کنید. این افزونه حق بیمه است که شما مجبورید جداگانه آن را خریداری کنید. با ادغام آن با WooCommerce ، می توانید دوره های خود را با هزینه یک بار یا به صورت اشتراکی بفروشید.

LearnDash به خودی خود چنین افزونه شگفت انگیزی است. این یک سازنده دوره ای داخلی قدرتمند دارد که می توانید از آنها برای ساخت دوره های خود از ابتدا ، ایجاد آزمونها و تکالیف ، ایجاد گواهی های سفارشی و موارد دیگر استفاده کنید. می توانید دوره ها را بصورت رایگان و یا با هزینه یک بار یا تکرار ارائه دهید. این امکانات با LearnDash بی پایان است.

اگرچه من در مورد چگونگی ایجاد یک دوره در LearnDash نمی روم (شما می توانید بررسی من از LearnDash را در اینجا بررسی کنید) ، آنچه من می خواهم به شما نشان دهم این است که چگونه می توانید نحوه تنظیم لیست لیست دوره ها و دوره های فردی را تنظیم کنید صفحات مانند.

یکپارچه سازی LearnDash

برای شروع استفاده از LearnDash ، به بروید پلاگین ها > جدید اضافه کن و LearnDash را نصب و فعال کنید.

پس از نصب LearnDash ، صفحه جدیدی با URL “yourdomain.com/courses” به طور خودکار ایجاد می شود.

در این صفحه اعضا می توانند کلیه دوره های موجود را در سایت شما مشاهده کنند. من قصد ندارم درباره نحوه ایجاد یک دوره در LearnDash به تفصیل بپردازم (شما می توانید بررسی من از LearnDash را در اینجا بررسی کنید) ، اما آنچه که من می خواهم به شما نشان دهم این است که چگونه می توانید روش فهرست لیست دوره ها و دوره های شخصی را شخصی سازی کنید صفحات مانند.

اما قبل از هر چیز دیگر ، به LearnDash > تنظیمات و مطمئن شوید که الگوی فعال در LearnDash شما است LearnDash 3.0 و میراث نیست. LearnDash 3.0 نسخه جدیدی است که منتشر شده است و باعث می شود که هر صفحه دوره درست از خفاش به نظر برسد ، بنابراین لازم نیست شخصی سازی های گسترده ای انجام دهید.

شخصی سازی صفحه لیست دوره ها

پس از نصب و فعال سازی LearnDash ، اگر به آن بروید BuddyBoss > گزینه های تم, خواهید دید که بخش جدیدی به نام LearnDash وجود دارد:

LearnDash در گزینه های تم

در اینجا جایی است که می توانید با نحوه ظاهر صفحه لیست دوره ها بازی کنید. شما می توانید فیلتر دسته ها را فعال کنید ، که به اعضا امکان می دهد دوره هایی را تحت یک دسته مشاهده کنند. در قسمت طبقه بندی ، شما می توانید انتخاب کنید که کاربران قادر به فیلتر کردن بر اساس طبقه بندی یا برچسب ها باشند.

همچنین می توانید مربیان را فیلتر کنید که به کاربران امکان می دهد تمام دوره های یک مربی را مشاهده کنند. اگر تنها مربی هستید ، می توانید بدون این فیلتر انجام دهید.

همچنین می توانید نویسنده دوره و تاریخ ایجاد را در دوره ها ، دروس یا مباحث نمایش دهید.

در اینجا به نظر می رسد که چگونه صفحه فهرست دوره ها و گزینه های مختلف فیلتر و مشاهده در دسترس کاربران قرار گرفته است:

صفحه فهرست دوره

همانطور که مشاهده می کنید ، اعضا می توانند ببینند در چه دوره هایی ثبت نام کرده اند و نام نویسی نشده اند و دوره هایی را که آنها هنوز شروع نکرده اند ، می دانند. میله های پیشرفت نیز نشان داده شده است.

در این مرحله ، ایده خوبی است که بتوانید این صفحه را به فهرست منوی خود اضافه کنید تا اعضا بتوانند به راحتی به اینجا بروند.

سفارشی کردن صفحه دوره

می توانید نحوه یادگیری هر صفحه جداگانه را در داخل LearnDash تنظیم کنید. می توانید عنوان ، توضیحات کوتاه ، تصویر جلد ، تصویر برجسته و موارد دیگر را اضافه کنید.

برای سفارشی کردن صفحه دوره ، به بروید LearnDash > دوره های آموزشی و دوره ای را که می خواهید سفارشی کنید کلیک کنید. شما به ویرایشگر گوتنبرگ منتقل خواهید شد که می توانید عنوان و توضیحات دوره را اضافه یا ویرایش کنید.

در سمت راست ، اگر به پایین بروید ، گزینه هایی را برای بارگذاری تصویر جلد و تصویر برجسته مشاهده خواهید کرد. اینها روشهای خوبی برای تقویت صفحه دروس و جذاب تر کردن آن برای دانشجویان شما هستند.

یکی دیگر از ویژگی های اضافه شده توسط BuddyBoss ، امکان تنظیم یک ویدیوی پیش نمایش به جای یک تصویر برجسته است. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

تنظیم یک پیش نمایش دوره ویدیویی

پس از شروع دوره ، اعضا در صفحه دروس شرکت می کنند. LearnDash از ویژگی هایی به نام Focus Mode برخوردار است که همه حواس پرتی ها را مانند منوها و ستون های فرعی از بین می برد تا دانش آموزان بتوانند روی درس تمرکز کنند. هنگام استفاده از BuddyBoss ، اینگونه حالت Focus Mode به نظر می رسد:

حالت تمرکز LearnDash

توجه کنید که فهرست نوار عنوان ناپدید شده است و باعث می شود صفحه بدون درهم و برهمی نباشد.

در داخل صفحه درس گزینه های بسیار خوبی برای تقویت تجربه یادگیری دانش آموزان وجود دارد. آنها می توانند بین حالت نور و تاریکی جابجا شوند تا متناسب با شرایط مختلف نورپردازی باشند و برای یک رابط کاربری بدون انحراف از حالت تمام صفحه وارد شوند.

ارتباط دوره ها با گروه های اجتماعی

نکته بسیار جالب دیگر که می توانید با BuddyBoss و LearnDash انجام دهید ایجاد یک کلاس از نوع کلاس با اتصال دوره های Learndash با گروه های اجتماعی است. به این ترتیب ، یک گروه اجتماعی می تواند به عنوان یک کلاس فعالیت کند که کاربران (دانشجویان) بتوانند در یک مکان به دوره های خود دسترسی پیدا کنند.

شما قادر خواهید بود برای هر گروه اجتماعی برگزار کننده / معلم اختصاص دهید ، و می توانید بیش از یک دوره را به یک گروه اجتماعی وصل کنید.

این روند بسیار ساده و آسان انجام می شود. اگر به این ویژگی علاقه دارید ، می توانید جامع را تماشا کنید آموزش ساخته شده توسط BuddyBoss برای یادگیری نحوه انجام این کار.


با افزونه های بیشتر WordPress ادغام شوید

موضوع BuddyBoss با اکثر افزونه های کدگذاری شده وردپرس سازگار است و امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با وب سایت خود انجام دهید.

تجربه کاربری گیمینگ

تجربه بازیابی کاربران راهی عالی برای تشویق استفاده مداوم و تعامل جامعه آنلاین شما است. به عنوان مثال ، برای ترغیب کاربران به پیوستن به بحث های انجمن ، می توانید برای هر پاسخ یا بحثی که از آنها شروع می شود ، امتیاز کسب کنید. سپس می توانید این نکات را به نوعی بازخرید کنید.

اگر می خواهید تجربه اعضای خود را گیم کنید ، می توانید BuddyBoss را با GamiPress ادغام کنید. GamiPress یک افزونه وردپرس رایگان است که به شما کمک می کند تا برای تعامل با وب سایت خود امتیاز به کاربران اهدا کنید ، به آنها نشان های دستاوردها را اعطا کنید ، و یک سیستم رتبه بندی را برای ایجاد انگیزه در کاربران ایجاد کنید تا همه شرایط را تکمیل کند..

بخش ارسال شغل

اگر در حال ایجاد جامعه ای از متخصصان در یک مکان خاص یا خاص هستید ، داشتن یک بخش ارسال شغل راهی عالی برای افزودن ارزش به اعضای خود است. این یک آهنربای کاربر بزرگ است و باعث می شود تا کاربران مجددا به سایت شما بازگردند.

می توانید BuddyBoss را با افزونه WP Job Manager ، یک افزونه رایگان ادغام کنید تا یک بخش ارسال شغل در وب سایت خود ایجاد کنید.

پس از نصب و فعال سازی WP Job Manager ، فیلد جدیدی را در صفحه سمت چپ خود در WordPress مشاهده خواهید کرد به نام لیست های شغلی. در اینجاست که می توانید تنظیمات افزونه را پیکربندی کنید.

این افزونه به طور خودکار سه صفحه ایجاد می کند: یک داشبورد شغلی ، یک صفحه ارسال یک کار و صفحه شغل. در اینجا چگونگی ظاهر این صفحات و همچنین نمونه ارسال شغل به شرح زیر است:

لیست شغل

اگر می خواهید متقاضیان بتوانند با یک فرم درخواست دهند ، باید یک افزودنی را خریداری کنید. می توانید افزودنیهای بیشتری را در اینجا بیابید لیست های شغلی > مواد افزودنی.

تقویم های رویداد را ایجاد کنید

اگر به طور منظم برای اجتماع خود برنامه های خود را برگزار می کنید ، ایجاد تقویم برای نشان دادن رویدادهای برنامه ریزی شده خود ایده خوبی برای نگه داشتن کاربران شبکه در حلقه است. برای ایجاد یک تقویم رویداد ، به افزونه WordPress تقویم مانند تقویم رویداد Pro نیاز دارید.

با Calendar Calendar Pro ، نه تنها می توانید تقویم های رویداد را ایجاد کنید ، بلکه می توانید بلیط و رزرو بلیط را نیز درست در وب سایت خود بفروشید..

ایجاد یک برنامه تلفن همراه

با ادغام محکم با AppBoss ، می توانید یک برنامه موبایل برای سایت شبکه های اجتماعی خود ایجاد کنید. تمام داده های سایت دسک تاپ با برنامه همگام سازی شده است ، بنابراین وقتی کاربران مجبور به ترک یک جلسه دسک تاپ شوند ، می توانند در جایی که در برنامه باقی مانده اند ، سمت راست را جمع کنند. همچنین می توانید اعلان های فشار را ارسال کنید.

این یک ابزار عالی برای وب سایت های آموزش الکترونیکی است تا دوره های آنها در دسترس کاربران موبایل و افزایش میزان درگیری کاربر قرار بگیرد.


BuddyBoss: قیمت گذاری

وقتی به همه کارهایی که می توانید با BuddyBoss انجام دهید ، نگاه می کنید و وقتی به قیمت آن نگاه می کنید ، دشوار نیست که از اینکه چه دزدی می کند شگفت زده نشوید. با هزینه سالانه 228 دلار ، می توانید یک سایت قدرتمند شبکه های اجتماعی برای مارک خود بسازید. فقط 60 دلار اضافه کنید و می توانید 5 سایت در سال ایجاد کنید. و به تمام ویژگی های این موضوع دسترسی خواهید یافت – بدون نیاز به افزودنی.

قیمت گذاری BuddyBoss

اگر علاقه مند به راه اندازی سایت ، طراحی یا مهاجرت سایت برای شما هستید ، باید یک بار هزینه راه اندازی 00 به علاوه / ماه پرداخت کنید. اگر می خواهید یک برنامه کاربردی موبایل را انجام دهید ، یک بار هزینه راه اندازی آن به 8000 دلار و هزینه ماهانه 249 دلار صعود می کند..

اگر می خواهید این مسئله را امتحان کنید تا خودتان آن را ببینید و متوجه شوید که این نیازهای شما را برآورده نمی کند ، می توانید از ضمانت بازگشت 14 روزه پول خود استفاده کنید..


BuddyBoss: پشتیبانی

پشتیبانی فقط از طریق یک کانال ، میز راهنما ارائه می شود. آنها در حال حاضر از طریق کانالهای دیگر مانند رسانه های اجتماعی و ایمیل پشتیبانی نمی کنند ، بنابراین تنها راه برای دریافت کمک ، ارسال بلیط برای میز کار خود است..

این کمی ناامید کننده است زیرا در حال حاضر در سال 2019 وجود دارد ، مشاغل باید از پشتیبانی چند کانال برخوردار باشند که مشتریان را در آنجا قرار می دهد. به عنوان مثال ، برنامه های گفتگوی زنده روشی بسیار سریعتر برای کمک به مشتریان ارائه می دهند تا ارسال بلیط.

بنابراین از نظر پشتیبانی ، BuddyBoss می تواند با اضافه کردن راه های بیشتر برای کمک به مشتریان ، در جهش و مرزها بهبود ببخشد.


مرور BuddyBoss: چیزی که من درباره آن دوست دارم

 • این سایت ویژگی های قدرتمند شبکه های اجتماعی مانند پیام های خصوصی و گروه های اجتماعی را زیر یک سقف تلفیق کرده و ساخت یک جامعه آنلاین را آسان تر از همیشه می کند..
 • این برنامه کاملاً با LearnDash و بسیاری از افزونه های WordPress از جمله سازندگان صفحه مانند Elementor Pro ادغام شده است.
 • سفارشی سازی موضوع با قابلیت های بسیار بیشتری نسبت به سایر مضامین حق بیمه گسترده است.
 • با توجه به ویژگی های پیشرفته ارائه شده بسیار ارزان است.

مرور BuddyBoss: آنچه راجع به آن دوست ندارم

 • یادگیری طناب ها دشوار است ، و شما باید برای دریافت نحوه عملکرد آن باید آموزش های تماشا را مشاهده کنید.
 • در ابتدا تنظیمات در همه جای خود احساس می کنند ، به نظر نمی رسد جایی را پیدا کنید و به احساس قریب به اتفاق کاربران جدید اضافه کنید.
 • برخی از ویژگی ها فاقد گزینه های سفارشی سازی هستند.

مرور BuddyBoss: افکار نهایی

موضوع BuddyBoss برای ایجاد یک سایت شبکه های اجتماعی از موضوعات برجسته وردپرس است. به معنای واقعی کلمه هیچ چیز دیگری مانند آن در بازار وجود ندارد.

ادغام آن با BuddyBoss Platform ، افزونه ای که توسط همان شرکت ساخته شده است ، همه ویژگی ها و مؤلفه ها را در یک مکان متحد می کند و نیاز به افزونه ها و افزونه ها را برطرف می کند. اگر به دنبال ساده ترین و در عین حال پیشرفته ترین راه برای ایجاد یک سایت شبکه های اجتماعی هستید که بتوانید در پایین جاده گسترش یابید ، تم و بسترهای نرم افزاری BuddyBoss تمام چیزهایی است که شما نیاز دارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map