بررسی Beaver Builder 2020

اگر به دنبال ایجاد سازنده صفحه وردپرس هستید ، احتمالاً به سراغ Beaver Builder رفته اید. از آنجا که در سال 2014 به دلیل قابلیت اطمینان ، رابط کاربر پسند و پشتیبانی درجه یک از آن منتشر شد ، یکی از معتبرترین سازندگان صفحه است..


صفحه اصلی Beaver Builder

من سالهاست که شخصاً از این صفحه ساز استفاده می کنم ، بنابراین حرفهای زیادی برای گفتن در مورد این افزونه دارم – چه خوب و چه نه چندان خوب. بنابراین اگر می خواهید یک بررسی صادقانه و کاملاً جدی از تجربه داشته باشید ، در جای مناسب قرار دارید.

در اینجا بخشی از آنچه ما پوشش خواهیم داد آورده شده است:

 1. Beaver Builder: چگونه کار می کند
 2. ویژگی های Beaver Builder: Free / Lite vs Pro
 3. پاسخگویی به موبایل
 4. Beaver Builder Pro: Praching
 5. Beaver Builder: چیزی که من درباره آن دوست دارم
 6. Beaver Builder: چیزی که من درباره آن دوست ندارم
 7. Beaver Builder: افکار نهایی

بیا شروع کنیم!


Beaver Builder: چگونه کار می کند

Beaver Builder یک افزونه WordPress است که به کاربران کمک می کند با کشیدن و رها کردن عناصری مانند متن ، تصاویر ، نمادها یا فیلم ها ، یک صفحه وب ایجاد کنند..

پس از ورود به سازنده ، یک رابط تمیز و بدون درهم و برهم می بینید که به شما فضا می دهد تا فقط کاوش کنید و ببینید که چگونه کار می کند. این چیزی است که سازنده Beaver در داخل به نظر می رسد:

رابط Beaver Builder

در این مثال ، من از مضمون Astra استفاده می کنم که فکر می کنم بهترین موضوع برای هر سازنده صفحه از جمله Beaver Builder است. نوار کناری برای یک بوم کاملا خالی غیرفعال است.

برای شروع اضافه کردن عناصر به صفحه خود ، روی کلیک کنید نماد آبی پلاس در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد. می توانید با اضافه کردن یکی از موارد شروع کنید مدول یا ردیف.

یک ردیف می تواند بیش از یک ستون داشته باشد و هر ستون می تواند یک ماژول یا عنصر مانند عکس ، متن یا فیلم داشته باشد.

بیایید بگوییم که می خواهم یک ردیف به صفحه خود اضافه کنم. من یک ردیف را به قسمت محتوا می کشم و اضافه می کنم و به ستون ها اضافه می کنم. در اینجا چگونه کار می کند:

اضافه کردن ردیف و ماژول

وقتی ردیف یا ماژول را رها می کنید ، یک پنجره بازشو را مشاهده می کنید که تنظیمات کلی ، سبک و پیشرفته ماژول را نشان می دهد.

نکته خوب در مورد این پنجره باز این است که می توانید آن را آزادانه در اطراف صفحه حرکت دهید تا این ماژول ویرایش شده را مسدود نکنید. با حرکت دادن آن به سمت چپ یا راست ، متوجه خواهید شد که خطوط آبی ظاهر می شوند ، این بدان معنی است که می توانید آن را در سمت چپ یا راست صفحه لنگر بزنید تا کاملاً از حالت خارج شود.

ویرایشگر ویرایشگر پاپ آپ را به اطراف بکشید

همچنین می توانید به این پنجره بازشو دسترسی پیدا کنید موس خود را معلق کنید بیش از ماژول یا ردیفی که می خواهید ویرایش کنید و با کلیک بر روی نماد آچار:

آیکون آچار

اگر کلیک کنید فلش کرکره ای در سمت چپ بالای صفحه ، ابزارهای بیشتری را مشاهده خواهید کرد که به ساخت صفحه شما کمک می کند و روند شما را ساده تر می کند. بعداً در مورد بعضی از این ابزارها با جزئیات بیشتری صحبت خواهیم کرد.

گزینه هایی را برای ذخیره الگوهای خود ، کپی کردن طرح خود ، پیش نمایش طرح ، ویرایش در حالت های پاسخگو ، مشاهده نسخه های صفحه ، افزودن طرح CSS و Javascript ، تغییر روشنایی UI (یک حالت تاریک) و موارد دیگر پیدا خواهید کرد. آنچه در اینجا خواهید دید بستگی به نسخه شما دارد. به عنوان مثال ، نسخه Lite گزینه ذخیره الگو را نخواهد داشت.

ابزارهای سازنده

یکی از مواردی که بیشتر افراد دوست دارند داشتن مناطق با محتوای کامل است. منظور من از آن یک منطقه محتوا است که هر دو انتهای صفحه مانند این است:

مساحت عرض کامل

اگرچه Beaver Builder گزینه ای برای تبدیل منطقه به محتوای کامل دارد ، اما بلافاصله برای من کار نمی کند. من مجبور شدم قبل از اینکه تمام عرض کار کند ، تنظیماتی را با موضوع خود انجام دهم.

برای اینکه آن را برای Astra کار کند ، من طرح مورد نظر را سفارشی کردم و ظرف را روی آن قرار دادم عرض کامل / کشیده.

تنظیم ظرف در عرض کامل / کشیده در تم آسترا

سپس برگشتم به سازنده صفحه ، رفتم تنظیمات جهانی, و تنظیم کنید عرض ردیف پیش فرض و عرض محتوای سطر پیش فرض به تمام عرض.

تنظیمات جهانی - عرض ردیف پیش فرض و عرض محتوای سطر پیش فرض

با انجام این کار این ترفند انجام شد. اما من فکر می کنم که این چیزی است که Beaver Builder باید بهبود بخشد ، زیرا این یک ویژگی استاندارد در سایر سازندگان صفحه است تا بتواند یک ردیف را به عرض کامل درست در سازنده صفحه تنظیم کند بدون اینکه نیازی به تنظیمات موضوع اضافی باشد.

گذشته از روش کمی ناخوشایند تنظیم یک ردیف به عرض کامل ، سازنده صفحه به خودی خود یادگیری و استفاده آسان است. شما مجبور نیستید مقالات زیادی را چگونه به کار خود برگردانید و برگردانید. رابط کاربری تمیز همچنین به شما امکان می دهد همه چیز را با سرعت خود کاوش کنید بدون اینکه شما را تحت فشار قرار دهد.

حال بهتر است به ویژگی های نسخه های Beaver Builder Lite و Pro نگاهی دقیق بیندازیم.


ویژگی های Beaver Builder: Free / Lite Vs. حرفه ای

Beaver Builder دارای نسخه Lite / Free و نسخه برتر است که در 3 بسته ارائه می شود. در این بخش ، خواهیم دید که چگونه ویژگی های این نسخه ها متفاوت است.

نسخه Lite / Free در repo افزونه وردپرس موجود است. اگرچه مطمئناً می توانید یک صفحه وب ساده با نسخه Lite / Free ایجاد کنید ، اما از همه ویژگی های قدرتمند نسخه حرفه ای محروم می شود ، بنابراین اگر بخواهید احساسی از نحوه کار Beaver Builder به طور کلی داشته باشید ، فقط برای نسخه ی نمایشی خوب است. اما اگر در ایجاد وب سایتی که می تواند برای کسب و کار شما نتیجه ای کسب کند ، جدی هستید ، ارتقاء به نسخه های حق بیمه راهی است که باید انجام دهید.

ماژول های اساسی (در مقابل نرم افزار رایگان)

یکی از محدودیت های Beaver Builder Lite ، تعداد کمی از ماژول های اساسی موجود است. Lite فقط 5 ماژول اساسی دارد در حالی که نسخه Pro دارای 8 ماژول اساسی شامل دکمه ها ، جداکننده و عنوان است:

ماژول های Lite در مقابل نرم افزار

عدم امکان افزودن دکمه به وب سایت ، ایجاد یک وب سایت را از بین می برد. من واقعاً نمی توانم یک وب سایت را بدون یک دکمه تصور کنم. این مانند داشتن درب بدون درب است!

بنابراین ، همانطور که قبلاً گفتم ، نسخه رایگان برای ایجاد یک وب سایت جدی واقعاً کافی نیست.

ماژول های پیشرفته (نسخه حرفه ای)

گذشته از ماژول های اساسی ، نسخه Pro همچنین دارای ماژول های پیشرفته ای است که عملکرد حتی بیشتری را به وب سایت شما اضافه می کند. ماژول های پیشرفته شامل یک نوار لغزنده محتوا ، نقشه ، نمادها ، نمایش اسلاید ، گالری ، فرم تماس با ما ، فراخوانی برای اقدام ، فراخوان ، دکمه های اجتماعی ، شمارش معکوس و موارد دیگر.

ماژول های پیشرفته از نسخه حرفه ای

قالب ها (نسخه حرفه ای)

مورد دیگری که نسخه Lite فاقد آن است ، قالب های از پیش ساخته موجود در نسخه Pro است. اگرچه من شخصاً هوادار این الگوها نیستم ، آنها می توانند به شما الهام بخش از طراحی كمك كنند و از جایی شروع كنم كه اگر شروع كردن با بوم خالی خیلی مرعوب است.

قالب ها به صفحات فرود و صفحات محتوا طبقه بندی می شوند:

قالب های پیش ساخته - صفحه فرود و صفحه محتوا

ایجاد و ذخیره الگوهای خود (نسخه حرفه ای)

هنگامی که شما یک طرح بندی ایجاد می کنید که از آن راضی هستید و دوست دارید در صفحات دیگر وب سایت خود استفاده کنید ، نمی خواهید ساعت ها صرف کپی کردن از هر ماژول و ردیف ها کنید. این اتلاف وقت زیادی خواهد بود!

نسخه Pro به شما امکان می دهد الگویی را که ایجاد کرده اید ذخیره کنید تا بتوانید از آن در صفحات دیگر استفاده مجدد کنید.

برای ذخیره یک الگوی ، کافیست به آن بروید ابزارها و کلیک کنید ذخیره الگو:

یک الگوی را ذخیره کنید

می توانید الگوهای ذخیره شده خود را به همراه الگوهای از پیش ساخته پیدا کنید:

الگوهای ذخیره شده

صرفه جویی در ردیف ، ستون و ماژول

همچنین می توانید ردیف ها ، ستون ها و ماژول های فردی را ذخیره کنید تا بتوانید از آنها در صفحات دیگر استفاده مجدد کنید. برای انجام این کار ، روی نماد آچار عنصری که می خواهید ذخیره کنید کلیک کنید ذخیره به عنوان در پایین.

به آن اسم دهید و در اینجا گزینه ساخت آن به شما داده می شود جهانی. یک عنصر جهانی در چندین صفحه در سایت شما ظاهر می شود اما می تواند در یک مکان ویرایش شود. بعداً به این ویژگی نگاهی دقیق خواهیم داشت. ردیف ها ، ستون ها و ماژول های ذخیره شده شما را می توانید با کلیک بر روی آنها پیدا کنید نماد آبی پلاس همراه با ماژول ها ، ردیف ها و الگوهای سازنده.

صرفه جویی در یک ردیف

ردیف های جهانی (نسخه حرفه ای)

همانطور که قبلاً گفتم ، هنگام ذخیره یک سطر و حتی یک ماژول ، به شما امکان می دهد آن را جهانی کنید. شما می دانید که چیزی از نظر نارنجی جهانی است جهانی برچسب در کنار آن:

عناصر جهانی دارای برچسب های نارنجی هستند

هنگام ویرایش یک عنصر جهانی ، اولین چیزی که توجه خواهید کرد این است که خط اطراف آن اکنون به جای رنگ آبی به رنگ نارنجی خواهد بود. همچنین ، هنگامی که روی نماد آچار کلیک می کنید ، می رود به یک پنجره جدید باز کنید جایی که تمام ویرایش ها را انجام خواهید داد.

وقتی ویرایش عنصر جهانی را انجام دادید ، ضربه بزنید انتشار, و تمام تغییراتی که شما انجام داده اید در همه عناصر در عنصر جهانی منعکس می شود.

ویرایش یک عنصر جهانی

ویژگی واردات / صادرات (نسخه حرفه ای)

تصور کنید که الگویی را چنان زیبا ایجاد کنید که بخواهید از آن در وب سایت های دیگر خود نیز استفاده کنید. نسخه Pro این کار را آسان می کند ، همانطور که می توانید الگوهای خود را ایجاد کرده و آنها را به وب سایت دیگری صادر و وارد کنید.

برای صادر کردن یک الگوی ، در داشبورد وردپرس به این قسمت بروید ابزارها > صادرات و انتخاب کنید قالب ها. در کشویی که در زیر آن وجود دارد ، می خواهید تمام قالب ها یا فقط نمونه های خاص را صادر کنید.

وقتی انتخاب کردید که چه چیزی را صادر کنید ، ضربه بزنید فایل صادرات را بارگیری کنید. شما می توانید یک فایل XML را بارگیری کنید.

صادر کردن یک الگوی

برای وارد کردن یک الگوی ، به بروید ابزارها > وارد كردن > وردپرس. اگر این اولین بار باشد که وارد می کنید ، می گوید الآن نصب کن, اما اگر نه ، آن را خواهد گفت واردکننده را اجرا کنید. واردکننده را اجرا کنید و پرونده XML مورد نظر برای وارد کردن را انتخاب کنید.

وارد کردن یک الگوی

تمام قالب های وارد شده شما در این قسمت یافت می شوند الگوهای ذخیره شده در داخل سازنده بیور.

گزینه های پس زمینه (در مقابل نرم افزار رایگان)

در هر دو نسخه رایگان و پولی ، می توانید پس زمینه هر سطر را تغییر دهید. نسخه رایگان به شما امکان می دهد از یک رنگ ، شیب ، عکس یا پس زمینه ویدیویی استفاده کنید. با نسخه پرداخت شده ، می توانید تمام آن دو گزینه پس زمینه پیشرفته دیگر را انجام دهید: اختلاف منظر و نمایش پرده ای.

گزینه های پس زمینه Lite در مقابل Pro

کنترل صفحه کامل (نسخه حرفه ای با Beaver Themer)

به طور معمول ، سازندگان صفحه قادر به ویرایش مناطق خاص یک صفحه وب مانند سربرگ ها ، پاورقی ها و ستون های فرعی و همچنین صفحات ایجاد شده با وردپرس مانند پست های یک وبلاگ ، صفحات بایگانی و 404 صفحه نیستند. اما سازندگان صفحه اول برای این موارد راه حل پیدا کرده اند و ویژگی هایی را در نسخه های پرداخت شده خود گنجانده اند که به کاربران امکان ویرایش این مناطق قبلاً دست نخورده را می دهد..

شما همچنین می توانید این کار را با Beaver Builder با افزونه آنها به نام Beaver Themer انجام دهید. با استفاده از این افزونه ، می توانید هر قسمت از وب سایت خود را با Beaver Builder بسازید. شما قادر خواهید بود هدرها ، پاورقی ها ، پست های شبکه ، صفحات بایگانی ، منطقه محتوای پویا و موارد دیگر خود را طراحی کنید.

بسیار جالب است ، اما شما باید 199 دلار اضافی در سال را حذف کنید تا بتوانید این کار را انجام دهید.

دسترسی کاربر و محدودیت (رایگان در مقابل نرم افزار)

یک ویژگی واقعا مفید است دسترسی کاربر جایی که می توانید دسترسی به برخی از جنبه های سازنده را به نقش های مختلف صفحه محدود یا محدود کنید. این کار در صورتی مفید خواهد بود که بخواهید طراحی را قفل کنید و فقط به یک شخص اجازه دهید مانند یک نویسنده محتوا بتواند متن را ویرایش کند.

تنظیمات دسترسی کاربر در نسخه Lite در مقایسه با نسخه حق بیمه محدود است. با نسخه Lite ، فقط می توانید دسترسی به آن را محدود کنید فقط محتوا یا محتوا و طراحی.

اما با نسخه پرداخت شده ، می توانید نقش های خاص صفحه را ویرایش کنید ردیف های جهانی ، ستون ها و ماژول ها. همچنین می توانید به برخی از نقش های خاص دسترسی پیدا کنید منوی مدیر سازنده و ابزار صادر کننده قالب.

تنظیمات دسترسی کاربر Beaver Builder Lite

تنظیمات دسترسی کاربر Beaver Builder Lite

تنظیمات دسترسی کاربر Beaver Builder Pro

تنظیمات دسترسی کاربر Beaver Builder Pro

پشتیبانی برتر (نسخه رایگان در مقابل نسخه حرفه ای)

مشتریان پریمیوم از اولویت تیم Beaver Builder برخوردار می شوند ، اما این تنها انتظار می رود از یک شرکت در مدل فریمیوم باشد. تمام تجربه گذشته من در مورد کمک آنها به چیزی لذت بخش و سریع بوده است. پشتیبانی فنی آنها محصولاتشان را می شناسد و همیشه به نظر می رسد مسئله ای را که من در مدت زمانی کوتاه داشتم برطرف می کند.

در دسترس همگان نیز هست دانش محور جایی که می توانید به سؤالات پیش فروش و سایر موارد مربوط به نحوه استفاده از Beaver Builder و عیب یابی مشکلات مشترک با سازنده صفحه آنها بیابید.


پاسخگویی به موبایل

در مورد فیلم مروری من ، اظهارات زیادی درباره پاسخگویی به موبایل Beaver Builder بیان کردم ، اما به زودی پس از انتشار این ویدئو ، تمام این موضوعات به سرعت برطرف شد.

همانطور که در ویدیوی خود گفتم ، من از ویرایش تلفن همراه در Beaver Builder متنفر بودم. این یک آشفتگی مطلق بود زیرا پیش نمایش های تلفن همراه دقیقاً نشان نمی دهند که صفحه در دستگاه های مختلف چگونه به نظر می رسد.

اما خوشبختانه تیم بیور بلافاصله مسائل را گوش داده و بهبود بخشید. اکنون تجربه ویرایش موبایل در داخل سازنده بسیار بهتر است. می توانید تصویری دقیق از نحوه ظاهر این صفحه را در هر دو تبلت و تلفن همراه مشاهده کنید و در صورت لزوم ویرایش کنید.

برای تغییر از دسک تاپ به ویرایش موبایل ، فقط روی آن کلیک کنید فلش کرکره ای در سمت چپ بالای صفحه کلیک کرده و کلیک کنید ویرایش پاسخگو.

ویرایش پاسخگو

سپس می توانید با کلیک بر روی نمادهای مربوطه در بالای صفحه ، نحوه صفحه خود را روی رایانه لوحی و تلفن همراه مشاهده کنید:

ویرایش پاسخگو - رایانه لوحی و تلفن همراه

Beaver Builder Pro: Praching

Beaver Builder Pro در سه بسته استاندارد ، Pro و بسته آژانس ارائه می شود.

قیمت گذاری Beaver Builder Pro

هر بسته به شما امکان می دهد از Beaver Builder در تعداد نامحدودی از سایت ها استفاده کنید ، شما را برای پشتیبانی در اولویت یک سال واگذار می کند تا اینکه مجوز منقضی شود و به ماژول ها و الگوهای حق بیمه دسترسی پیدا کند..

تفاوت اصلی این سه در این است که شما فقط می توانید به Beaver Builder Theme با بسته Pro و Agency دسترسی پیدا کنید.

پس چه تم ساز بیور?

برخی از مضامین ها به راحتی با Beaver Builder کار نمی کنند. برخی تنظیمات ناسازگار وجود دارد که اجرای دید خلاقانه برای صفحه شما را دشوار می کند.

موضوع Beaver Builder Theme یک موضوع فریم ورک است که با افزونه Beaver Builder یکپارچه شده است ، بنابراین شما با سازگاری و هیچ مشکلی روبرو نخواهید شد. به عبارت دیگر ، با بسته Pro و Agency ، یک سازنده صفحه و یک موضوع کاملاً سازگار دریافت خواهید کرد.

و در آخر اینکه ، فقط بسته آژانس برچسب گذاری سفیدی را ارائه می دهد ، جایی که شما کاربران می توانید نام Beaver Builder را معمولاً در پایین صفحه مشاهده کنید و آن را با نام تجاری خود جایگزین کنید. توسعه دهندگان وب که برای مشتریان ایجاد وب سایت می کنند ، معمولاً به این ویژگی احتیاج دارند زیرا شرکت های بیشتری می خواهند به جای برخی از شرکتهای سازنده صفحه ، نامهای تجاری خود را ببینند..

ارزش برای قیمت

من باید صادق باشم و بگویم که اگرچه Beaver Builder سازنده صفحه شگفت انگیز و قابل اعتماد است ، اما بسیاری از ابزارهای مشابه وجود دارد که می توانند آنچه را که با هزینه کمتری انجام می دهند انجام دهند.

بسته Pro تفاوت چندانی با بسته استاندارد ندارد به جز موضوع و عملکرد چند منظوره ، که از نظر من شخصاً غیر ضروری هستند زیرا من به هر حال از مضمون Astra به هر حال برای هر وب سایتی که می سازم استفاده می کنم و من واقعاً از multisite استفاده نمی کنم.

بنابراین حدس می زنم این واقعاً به آنچه به عنوان کاربر به آن نیاز دارید بستگی دارد. اگر شما یک توسعه دهنده یا آژانس هستید که به یک موضوع چارچوبی نیاز دارید که برای کار با Beaver Builder تضمین شده است ، و اگر به عملکرد multisite یا برچسب گذاری سفید نیاز دارید ، مطمئناً دریافت بسته های بالاتر به طور قطع ارزش آن را دارد.

سیاست بازپرداخت

اگر شما نوع دیگری هستید که می خواهید قبل از تصمیم گیری در مورد مناسب بودن محصول ، ابتدا محصولی را آزمایش کنید ، می توانید در طی 30 روز از خرید ، بسته را بخرید و درخواست بازپرداخت کنید اگر متوجه شوید سازنده این کار را نمی کند. انتظارات خود را برآورده نخواهید کرد.

تمدید مجوز

در مورد مجوز ، پس از یک سال منقضی شده و به طور پیش فرض تجدید خودکار می شود. اگر مجوز خود را تمدید نکنید ، هنوز هم می توانید به محتوای خود دسترسی پیدا کنید اما تمام قالب بندی ها از بین خواهند رفت. شما می توانید مجوز خود را با 40٪ تخفیف تمدید کنید.


Beaver Builder: چیزی که من درباره آن دوست دارم

 • Beaver Builder توسط یک شرکت معتبر ساخته شده است که برای مدت طولانی می چرخد ​​و از بروزرسانی های منظم و پشتیبانی مشتری اطمینان می دهد.
 • این سازنده سازگار با برنامه نویسان است که دارای کدهای تمیز و به روزرسانی های قابل اعتماد است.
 • آنها پیشرفت های بسیاری را بر اساس شکایات کاربر در گذشته انجام داده اند ، و این نشانه آن است که نظرات کاربران بر گوش های ناشنوا نمی افتد.
 • اکنون ویرایش پاسخگو موبایل بسیار خوب کار می کند.
 • به این سازنده صفحه می توان به به روزرسانی هایی که وب سایت شما را خراب نمی کنند و پاسخ سریع به مشکلات اعتماد کرد ، اعتماد کرد. ایده آل برای آژانس ها و توسعه دهندگان وب است که برای پروژه های پر خطر به 100٪ قابلیت اطمینان احتیاج دارند.
 • Beaver Builder چیزهای کمی دارد که زندگی کاربران را آسان تر می کند تا سایر سازندگان صفحه از آن استفاده نکنند. به عنوان مثال ، در داخل سازنده صفحه یک پیوند مستقیم به داشبورد WordPress یا Theme Customizer وجود دارد که روی یک برگه جدید باز می شود تا بتوانید در صفحه سازنده بمانید.
 • حمایت آنها واقعاً در سطح جهانی است و سریعاً با جواب و راه حل هایی که کار می کند ، کار می کند.

Beaver Builder: چیزی که من درباره آن دوست ندارم

 • توسعه می تواند بسیار کند باشد به این معنی که اضافه شدن ویژگی های جدید برای آنها طولانی تر طول می کشد. بنابراین اگر می خواهید یک سبک پیشرفته تر یا طرح های چشمک زن ایجاد کنید ، باید از افزودنیهای شخص ثالث استفاده کنید. مشکلی که در مورد برخی از این افزونه ها وجود دارد این است که گذشته از هزینه اضافی ، برخی از به روز رسانی های آنها به دلیل ناسازگاری با خود Beaver Builder یا WordPress باعث ایجاد مشکلاتی می شوند. کار را پیچیده تر می کند ، زیرا اکنون برای حل مشکلات می بایست با دو شرکت جداگانه معامله و ارتباط برقرار کنید.
 • الگوهای حق بیمه آنها در مقایسه با الگوهای سایر سازندگان صفحه پریمیوم کم رنگ است.
 • خنثیسازی / بازگرداندن! این می تواند آزاردهنده تر از آنچه فکر می کنید باشد.
 • برای فعال کردن عرض کامل برای مناطق محتوا ، مجبور شدم موضوع Astra را در خارج از Beaver Builder تنظیم کنم ، در حالی که در سایر سازندگان صفحه کاربران می توانند محتوای تقریباً پهنای تقریباً برای هر موضوعی را درست در داخل سازنده فعال کنند..

بررسی Beaver Builder: افکار نهایی

با وجود محدودیت های موجود ، Beaver Builder هنوز یک افزونه سازنده صفحه وردپرس قابل اعتماد و با کاربرد آسان است که من شخصاً برای ایجاد وب سایت های با ظاهر شگفت انگیز استفاده کردم. کد تمیز آن ، ویژگی های سازگار با توسعه دهنده ، به روزرسانی های قابل اعتماد و پشتیبانی عالی ، آن را به یکی از بهترین سازندگان صفحه در خارج از بازار تبدیل کرده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map