5 راه برای بهینه سازی تصاویر موثرتر

ما در یک دنیای بصری زندگی می کنیم. رفته است روزهایی که بازدید کنندگان صفحات وب به عنوان بارهای صفحه ، از صبر و حوصله استفاده می کنند و مطالب با فرم طولانی و بدون تصاویر همراه را می خوانند. این که وب سایت شما وبلاگ ، فروشگاه ، صفحه فرود مارک یا سایت خبری باشد ، باید دارای تصاویری باشید که نه تنها علاقه بصری را ایجاد می کنند بلکه به سرعت بارگیری می شوند.


چگونه تصاویر را برای استفاده موثرتر از وب بهینه می کنید؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

1. با یک تصویر با کیفیت بالا ، وضوح متوسط ​​تا بالا شروع کنید و به یکنواختی بروید

همه دستکاری و بهینه سازی در جهان پیروز شد’اگر کمک نکنی’یک تصویر با کیفیت بالا برای کار با آنها داشته باشید. شما نمی’لازم است یک عکاس حرفه ای باشید یا از یک دوربین گران قیمت DSLR استفاده کنید تا از تصاویر با کیفیت بالا و وضوح بالا استفاده کند. تعداد زیادی از عکسهای مناظر عکس ارائه عکس با وضوح بالا با یک انتخاب به اندازه کافی متناسب برای متناسب با هر وب سایت یا موضوع وبلاگ.

ایجاد یک اندازه تصویر مشخص برای استفاده در کل سایت ، باعث می شود هر بار که بخواهید تصاویر اضافه کنید ، بسیار کمرنگ تر شوید. یک اسطوره رایج وجود دارد که تصاویر برای وب باید 72 پیکسل در هر اینچ (PPI) باشد. PPI در واقع هیچ تاثیری در اندازه پرونده یا ظاهر روی صفحه ندارد.

شما باید یک تصویر با اندازه متوسط ​​را انتخاب کنید و به یاد داشته باشید که اندازه پرونده همیشه قابل فشرده سازی است. یادآوری این نکته حائز اهمیت است که می خواهید تصاویر به سرعت بارگیری شوند و در عین حال ظاهری روشن و بدون پیکسل نیز به وجود می آورند. وضوح بیشتر فقط در صورتی لازم است که هدف از چاپ تصویر باشد.

2. از انواع مناسب فایل استفاده کنید

دو نوع فایل رایج برای تصاویر وجود دارد: JPEG (ایجاد شده توسط گروه متخصصان عکاسی مشترک) و PNG. تصاویر JPEG می توانند فشرده شوند و برای مناطقی که به یک پرونده غیر معمول کوچک نیاز دارند ، فشرده می شوند.

JPEG همچنین بی ضرر است ، به این معنی که کیفیت تصویر هر بار دستکاری ، تبدیل یا فشرده سازی آن به خطر می افتد.

تصاویر PNG بی ضرر هستند ، به این معنی که با دستکاری یا فشرده سازی ، وضوح را از دست نمی دهند. تصاویر PNG همچنین از شفافیت پشتیبانی می کنند ، به این معنی که می توانید یک تصویر پس زمینه شفاف در اطراف تصویر داشته باشید و انعطاف پذیری زیادی را برای ویرایش و جعبه گمشده ای که به عنوان ظرف برای تصویر JPG عمل می کند داشته باشید..

فایل های تصویری PNG برای گرافیک ها و تصاویری که از کیفیت عکس برخوردار نیستند ایده آل هستند ، مگر اینکه مجدداً اندازه کوچک پرونده لازم باشد و کیفیت تصویر به اندازه اهمیتی ندارد تصاویر JPG برای عکسهایی که رنگ و تنوع زیادی دارند بهتر است. در هر صورت ، هر تصویر وب باید در یکی از این دو قالب پرونده ذخیره و بارگذاری شود.

تغییر اندازه تصاویر برای بهینه سازی بار صفحه

طبق گوگل’s راهنمای وب, تصاویر اغلب بیشتر بایتهای بارگیری شده در یک صفحه وب را به خود اختصاص می دهند و همچنین می توانند مقدار قابل توجهی از فضای بصری را اشغال کنند.” این بدان معنی است که تصاویر احتمالاً مقصرین صفحات با بار بار آهسته هستند.

به خاطر آوردن اینکه می خواهیم داشته باشیم صفحات سریعتر از 3 ثانیه بارگیری می شوند با توجه به محبوبیت بازدید کنندگان وب بعد از این مدت ، باید ترک شود تغییر اندازه و بهینه سازی تصاویر برای سرعت بارگذاری صفحه ضروری است.

4- شرح و متن جایگزین را ارائه دهید

متن برچسب altمتن جایگزین ، یا برچسب های ALT, استفاده می شود برای توصیف تصویر برای خوانندگان صفحه نمایش و موتورهای جستجو. برچسب ها و توضیحات همراه با یک تصویر برای اهداف SEO بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ، باید شامل کلمات کلیدی مربوطه و همچنین یک بخش عالی از اطلاعات کلی در مورد تصویر برای بازدید کنندگان وب باشد..

علاوه بر افزودن ارزش جستجوگرها ، این برچسب ها و ویژگی ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند ارائه اطلاعات ارزشمند به افراد نابینا و بینایی از آنجا که خوانندگان صفحه نمایش توضیحات را با صدای بلند می خوانند و به فرد کمک می کنند تا بداند که درباره چه تصویری است.

5- اطمینان حاصل کنید که یک فایل تصویری را به درستی نامگذاری کنید

Image SEO همچنین نام پرونده تصویر را در نظر می گیرد. شما می خواهید موتورهای جستجو بدانند تصویر چیست ، و این کار را با خواندن نام پرونده تصویر انجام می دهند.

اگر از نامهای تصادفی و غیرقابل توصیفی برای پرونده های تصویری خود استفاده کنید ، موتورهای جستجو هیچ سرنخی در مورد آنها ندارند و نتیجه آن به نتیجه خواهد رسید فرصت SEO را از دست داد. اطمینان حاصل کنید که نام پرونده ها توصیفی است و متناسب با تصویر است. هنگام آپلود فایل ها در وب از کنوانسیون های نامگذاری خودکار کلی و خودکار استفاده نکنید و باید خوب باشید.

مرحله جایزه برای بهینه سازی تصاویر

اگر همه این اطلاعات باعث چرخش سر شما می شود ، خوشبختانه – بعضی از افزونه ها می توانند برای مراقبت از همه بهینه سازی تصویر ، قالب بندی ، فشرده سازی و برچسب زدن از آنها استفاده کنند. پلاگین ها مانند WP Smush, تصاویر بهینه ساز EWWW ، Insanity ، ShortPixel و SEO Friendly Image همه ویژگیهای مختلفی را ارائه می دهند که در حین حفظ کیفیت و از بین بردن داده های غیر ضروری یا غیر استفاده از متا داده ها تا حد امکان در اطراف فشرده سازی تصاویر محور هستند..

این افزونه ها همچنین می توانند برای اختصاص ALT مناسب ، و ویژگی های TITLE به فایل های تصویری ، به همین ترتیب ، مورد استفاده قرار گیرند برای SEO بهینه شده است, که در امروز بسیار حیاتی است’جهان جستجوی سنگین تصویر. چندین افزونه به طور خودکار پرونده های تصویر شما را هنگام بارگذاری آنها بهینه سازی می کنید و حتی تصویری را که از قبل در سایت خود دارید بهینه سازی کنید.

شما لازم نیست’فقط به یک پلاگین اعتماد کنید زیرا هنوز بهترین روشها برای بارگذاری تصاویر حتی در هنگام استفاده از افزونه وجود دارد. شما همیشه باید از قالب مناسب – GIF برای انیمیشن ها ، PNG برای جزئیات بالا ، وضوح بالا و JPG برای عکس ها و تصاویر معمولی استفاده کنید.

SEO برای بهینه سازی تصاویر بهینه شده است!

پس از همه وب سایت خود’تصاویر برای عملکرد کافی قالب بندی شده اند و همه ویژگی ها ، برچسب ها و توضیحات اضافه شده اند ، سایت شما در موتورهای جستجو عملکرد بهتری خواهد داشت ، در مرورگرها بهتر به نظر می رسد و خیلی سریعتر بازدید کنندگان را بارگیری می کنید. بهینه سازی تصویر عملکرد ، سئو را هدایت می کند و با ارائه تصاویر خیره کننده و شفاف که به سرعت بارگذاری می شود ، به بازدیدکنندگان خود کمک می کند. انجام بهینه سازی تصویر یک کار بدون ذهنیت است و استفاده از افزونه باعث می شود این کار حتی ساده تر شود.

همچنین ناگفته نماند که علاوه بر بهینه سازی تصاویر برای استفاده از وب ، در ابتدا باید انتخاب صحیح نیز داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که تصاویر مارک ، پیام شما را پیش می برند و مقدار خاصی از علاقه و محرک را به بازدید کنندگان وب ارائه می دهند.

عکس های سهام عمومی عاشقانه هستند و بعید به نظر می رسد با مخاطبان شما طنین انداز شوند. اگر تصاویر خوب سهام نیازهای شما را برآورده نمی کنند ، در عین حال ارزشمند است که برای ایجاد بیانیه ، تصاویر خاص تر ، با کیفیت و منحصر به فرد تری خریداری کنید. تقریباً به همان اندازه مهم است انتخاب شما از میزبان وب است!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map