21 ترفند برای افزایش سرعت وب سایت شما

بارگذاری آهستهسرعت وب سایت شما می تواند تأثیر زیادی در ترافیک ، تبدیل و درآمد داشته باشد. به عنوان یک متریک عملکرد ، سرعت را نباید دست کم گرفت. مطابق با آکامی, تقریبا نیمی از کاربران اینترنت انتظار دارند که یک صفحه وب در کمتر از دو ثانیه بارگیری شود و 40٪ از کاربران اگر بارگیری بیش از سه ثانیه طول بکشد از وب سایت کلیک می کنند..


که در “چرا اهمیت عملکرد وب: آیا سایت شما مشتری های راننده را دور می کند?”, یک مطالعه 2010 توسط گومز که در آن 1500 خریدار آنلاین در مورد چگونگی تأثیر عملکرد وب سایت بر رفتار آنلاین آنها مورد بررسی قرار گرفته است ، ما موارد زیر را می آموزیم:

 • “افزایش زمان بارگذاری وب سایت از 2 به 10 ثانیه باعث افزایش 38٪ میزان ترک صفحه شد.”
 • “در دوره های اوج ترافیک ، بیش از 75٪ مصرف کنندگان برای رقیب ترک کرده اند’وب سایت به جای تحمل تأخیر.”

به منظور تأکید بیشتر تأثیر سرعت وب سایت بر رفتار مصرف کننده ، مطالعه گروه آبردین نشان می دهد که یک تأخیر صرفاً یک ثانیه در بارگذاری باعث کاهش 7 درصدی در تبدیل وب سایت می شود. علاوه بر این ، بازدید صفحه 11 درصد کاهش می یابد ، و رضایت مشتری 16 درصد کاهش می یابد. انگار این نبود’به اندازه کافی برای ضربه زدن به خانه و مسابقه ما برای بهینه سازی زمان بارگذاری وب سایت ما ، صاحبان همچنین باید بدانند که Google از سرعت وب سایت به عنوان عاملی برای رتبه سایت شما در صفحه نتایج جستجوی خود استفاده می کند.

به طور خلاصه ، وب سایت آهسته منجر به موارد زیر می شود:

 • کمتر بازدید و بازدید از صفحه
 • تبدیل ها کاهش یافته است
 • افت در فروش
 • یک تصویر نام تجاری با تأثیر منفی

به عنوان منبع پیشرو در مورد ایجاد یک وب سایت موفق ، HostingFacts.com نکات و ترفندهای زیر را در مورد چگونگی افزایش سرعت وب سایت شما ارائه می دهد.

سرعت وب سایت شما می تواند تأثیر زیادی در ترافیک ، تبدیل و درآمد داشته باشد. به عنوان یک متریک عملکرد ، سرعت را نباید دست کم گرفت. مطابق با آکامی, تقریبا نیمی از کاربران اینترنت انتظار دارند که یک صفحه وب در کمتر از دو ثانیه بارگیری شود و 40٪ از کاربران اگر بارگیری بیش از سه ثانیه طول بکشد از وب سایت کلیک می کنند..

در “چرا اهمیت عملکرد وب: آیا سایت شما مشتریان در حال رانندگی را دور می کند؟” ، مطالعه 2010 توسط Gomez که با استفاده از 1500 خریدار آنلاین در مورد چگونگی تأثیر عملکرد وب سایت بر رفتار آنلاین آنها ، مورد بررسی قرار گرفته است:

 • “افزایش زمان بارگذاری وب سایت از 2 به 10 ثانیه باعث افزایش 38٪ میزان ترک صفحه شد.”
 • “در دوره های اوج ترافیک ، بیش از 75٪ از مصرف کنندگان به جای تحمل تأخیر ، به وب سایت رقیب عزیمت کردند.”

به منظور تأکید بیشتر تأثیر سرعت وب سایت بر رفتار مصرف کننده ، مطالعه گروه آبردین نشان می دهد که فقط یک ثانیه تأخیر در بارگذاری باعث کاهش 7٪ در تبدیل وب سایت می شود. علاوه بر این ، بازدید صفحه 11 درصد کاهش می یابد ، و رضایت مشتری 16 درصد کاهش می یابد. به نظر می رسد اگر این کافی نبود که به خانه ضربه بزنیم و ما را برای بهینه سازی زمان بارگذاری وب سایت ما کافی نگذاریم ، صاحبان نیز باید بدانند که Google از سرعت وب سایت به عنوان عاملی برای رتبه سایت شما در صفحه نتایج جستجوی خود استفاده می کند.

به طور خلاصه ، وب سایت آهسته منجر به موارد زیر می شود:

 • کمتر بازدید و بازدید از صفحه
 • تبدیل ها کاهش یافته است
 • افت در فروش
 • یک تصویر نام تجاری با تأثیر منفی

به عنوان منبع پیشرو در مورد ایجاد یک وب سایت موفق ، HostingFacts.com نکات و ترفندهای زیر را در مورد چگونگی افزایش سرعت وب سایت شما ارائه می دهد. در این راهنما به نکات زیر توجه خواهیم کرد:

Contents

مرحله 1: افزونه ها و افزونه های غیر ضروری را از بین ببرید

مطالعه موردی توسط مایک را در نظر بگیرید که در آن وی سرعت وب سایت خود را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و آن را بهینه کرده است به طوری که از زمان بارگذاری 4.23 ثانیه به زمان بارگیری 1.33 ثانیه رفت. چرا وب سایت وی اینقدر کند بود؟ یک کلمه. پلاگین ها.

حذف پلاگینافزونه ها و افزونه های غیر ضروری می توانند سرعت وب سایت شما را به طور چشمگیری تحت تأثیر قرار دهند. در مایک’در مورد ، او دریافت که 86٪ حیرت انگیز از زمان بارگذاری وب سایت وی به دلیل افزونه ها بوده است. اگر از CMS هایی مانند WordPress استفاده می کنید (ممکن است کاربران بخواهند این سیستم را نصب کنند) P3 ، یا افزونه عملکرد افزونه, که افزونه های وردپرس شما را برای یافتن تنگناها و ایجاد گزارشی از تأثیر هر افزونه بر عملکرد وب سایت شما) ، دروپال یا جوملا ، اسکن می کند ، بسیار مهم است که به پلاگین ها و افزودنی هایی که می تواند کند شدن وب سایت شما باشد توجه کنید..

در پرداختن به این مسئله ، نه تنها روی تعداد افزونه هایی که نصب کرده اید ، بلکه باید روی آن ها نیز بسیار مهم باشد کیفیت از آن افزونه ها به پلاگین هایی توجه کنید که اسکریپت ها و سبک های بیش از حد را بارگیری می کنند. همچنین افزونه هایی که تعداد زیادی درخواست از راه دور را انجام می دهند ، و همچنین افزونه هایی که باعث افزایش تعداد نمایش داده های پایگاه داده در هر صفحه از وب سایت شما می شود ، حذف کنید..

خط پایین: از افزونه هایی استفاده کنید که فقط برای تقویت کارایی وب سایت شما ضروری است. بقیه را کنار بگذارید.

مطالعه موردی را در نظر بگیرید مایک, او در آن سرعت وب سایت خود را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و آن را بهینه کرد به طوری که از زمان بارگذاری 4.23 ثانیه به زمان بارگیری 1.33 ثانیه رفت. چرا وب سایت وی اینقدر کند بود؟ یک کلمه. پلاگین ها.

افزونه ها و افزونه های غیر ضروری می توانند سرعت وب سایت شما را به طور چشمگیری تحت تأثیر قرار دهند. در مورد مایک ، او دریافت که 86٪ زمان بارگذاری وب سایت وی حیرت انگیز است. اگر از CMS هایی مانند WordPress استفاده می کنید (ممکن است کاربران بخواهند این سیستم را نصب کنند) P3 ، یا افزونه عملکرد افزونه, که افزونه های وردپرس شما را برای یافتن تنگناها و ایجاد گزارشی از تأثیر هر افزونه بر عملکرد وب سایت شما) ، دروپال یا جوملا اسکن می کند ، بسیار مهم است که به پلاگین ها و افزودنی هایی که می تواند کند شدن وب سایت شما باشد توجه کنید..

در پرداختن به این مسئله ، نه تنها روی تعداد افزونه هایی که نصب کرده اید ، بلکه باید روی آن ها نیز بسیار مهم باشد کیفیت از آن افزونه ها به پلاگین هایی توجه کنید که اسکریپت ها و سبک های بیش از حد را بارگیری می کنند. همچنین افزونه هایی که تعداد زیادی درخواست از راه دور را انجام می دهند ، و همچنین افزونه هایی که باعث افزایش تعداد نمایش داده های پایگاه داده در هر صفحه از وب سایت شما می شود ، حذف کنید..

خط پایین: از افزونه هایی استفاده کنید که فقط برای تقویت کارایی وب سایت شما ضروری است. بقیه را کنار بگذارید.

مرحله 2: مقدار دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی در وب سایت خود را کاهش داده ، یا از بین ببرید

دکمه های اشتراک گذاری را کاهش دهیدبرای این تصور غلط نکنید که داشتن تعداد زیادی دکمه به اشتراک گذاری اجتماعی در وب سایت خود همیشه چیز خوبی است. این نیست’تی در صورت وجود مطالعات ، تعداد کمی وجود دارد که نشان می دهد هر نوع افزایش قابل توجه در ترافیک وب سایت به دلیل داشتن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی. تمام کاری که انجام می دهد باعث سردرگمی بازدید کنندگان شما می شود.

از آنجا که بیشتر دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی JavaScript را اجرا می کنند ، داشتن دکمه های بیش از حد بسیاری می تواند مشکلات عملکرد وب سایت را ایجاد کند. هنگامی که یک سایت رسانه های اجتماعی خاموشی دارد ، می تواند قابل توجه باشد انشعابات برای وب سایتهایی که آن دکمه نصب شده است.

به جای اینکه مجموعه ای از دکمه ها را داشته باشید ، آنها را در موارد ضروری ویرایش کنید ، یا در غیر این صورت آنها را بارگذاری کنید بصورت ناهمگام تنظیم کنید تا خاموشی ها روی سرعت وب سایت شما تأثیر منفی نداشته باشند..

برای این تصور غلط نکنید که داشتن تعداد زیادی دکمه به اشتراک گذاری اجتماعی در وب سایت خود همیشه چیز خوبی است. اینطور نیست در صورت وجود مطالعات ، تعداد کمی وجود دارد که نشان می دهد هر نوع افزایش قابل توجه در ترافیک وب سایت به دلیل داشتن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی. تمام کاری که انجام می دهد باعث سردرگمی بازدید کنندگان شما می شود.

از آنجا که بیشتر دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی JavaScript را اجرا می کنند ، داشتن دکمه های بیش از حد بسیاری می تواند مشکلات عملکرد وب سایت را ایجاد کند. هنگامی که یک سایت رسانه های اجتماعی خاموشی دارد ، می تواند قابل توجه باشد انشعابات برای وب سایتهایی که آن دکمه نصب شده است.

به جای اینکه مجموعه ای از دکمه ها را داشته باشید ، آنها را در موارد ضروری ویرایش کنید ، یا در غیر اینصورت آنها را بارگذاری کنید بصورت ناهمگام ، به طوری که خاموشی ها تأثیر منفی بر سرعت وب سایت شما نگذارند..

مرحله 3: کلیه کدهای ردیابی Analytics و کدهای شبکه های تبلیغ را پیکربندی کنید تا بارگیری همزمان انجام شود

تجزیه و تحلیل کدهای ردیابی و شبکه های تبلیغاتی’ کدها می توانند وب سایت شما را کند کنند. گاهی اوقات سرورهای از راه دور کند هستند یا پایین می روند و نتیجه آن مدت طولانی بارگذاری برای وب سایت شما است. تجزیه و تحلیل سایت

اما اگر کدهای را پیکربندی کنید تحویل ناهمزمان, می توانید اطمینان حاصل کنید که یک سرور پایین یا آهسته برنده شده است’تأثیر منفی بر سرعت وب سایت شما بگذارید.

مرحله 4: از سربرگ منقضی استفاده کنید

سرصفحه سایتهمانطور که می دانید سرعت سرور نقش مهمی در سرعت وب سایت شما دارد. درخواست های بیشتر سرور به معنای وب سایت کندتر است. برای رسیدگی به این مشکل ، از سربرگ Expires استفاده کنید.

منقضی می شود هدر با گفتن مرورگر خود هنگام درخواست فایل از سرور یا زمان بارگیری پرونده از حافظه نهان ، بار بار را برای بازگشت بازدید کنندگان کاهش می دهد. به عنوان مثال ، می توانید فقط مبلغ Expires Header را پیکربندی کنید تا هر بار یک بار یک پرونده خاص درخواست کنید ، و تا آن زمان پرونده از حافظه نهان ذخیره و بارگیری می شود.

وب سایت شما از دو روش استفاده از سربرگ منقضی می شود. ابتدا ، تعداد درخواستهای HTTP روی سرور را کاهش می دهد. دوم ، از آنجا که بارها و بارها به همان پرونده درخواست نمی شود ، بار روی سرور شما کمتر خواهد شد.

برای استفاده از سربرگ منقضی شده در وب سایت خود ، دنبال کنید این آموزش توسط GTmetrix.

همانطور که می دانید سرعت سرور نقش مهمی در سرعت وب سایت شما دارد. درخواست های بیشتر سرور به معنای وب سایت کندتر است. برای رسیدگی به این مشکل ، از سربرگ Expires استفاده کنید.

منقضی می شود هدر با گفتن مرورگر خود هنگام درخواست فایل از سرور یا زمان بارگیری پرونده از حافظه نهان ، بار بار را برای بازگشت بازدید کنندگان کاهش می دهد. به عنوان مثال ، می توانید فقط مبلغ Expires Header را پیکربندی کنید تا هر بار یک بار یک پرونده خاص درخواست کنید ، و تا آن زمان پرونده از حافظه نهان ذخیره و بارگیری می شود.

وب سایت شما از دو روش استفاده از سربرگ منقضی می شود. ابتدا ، تعداد درخواستهای HTTP روی سرور را کاهش می دهد. دوم ، از آنجا که بارها و بارها به همان پرونده درخواست نمی شود ، بار روی سرور شما کمتر خواهد شد.

برای استفاده از سربرگ منقضی شده در وب سایت خود ، دنبال کنید این آموزش توسط GTmetrix.

مرحله 5: ذخیره کردن وب سایت را فعال کنید

ذخیره وب سایتذخیره سازی با ذخیره نسخه ای از وب سایت خود در بازدید کننده ، زمان بارگذاری سایت شما را بسیار کاهش می دهد’مرورگر و بارگیری آن نسخه در هر زمان بازگشت. سپس حافظه پنهان ذخیره می شود و از آن استفاده می شود تا وب سایت به روز شود یا شما آن را برای تجدید تنظیم کنید.

طبق تحقیقات انجام شده ، استفاده از حافظه پنهان کامل برای یک وب سایت تأثیر حیرت انگیز در بارگیری دارد: از 2.4 ثانیه به 0.9 ثانیه!

برای فعال کردن حافظه پنهان ، ابتدا باید از کدام سیستم عامل استفاده کنید. در صورت استفاده از WordPress می توانید افزونه ها را در زیر نصب کنید:

هم اکنون یکی از بهترین پلاگین های پیشرفته ذخیره سازی و بهینه سازی عملکرد در بازار موجود است موشک WP. به سرمایه گذاری احتیاج دارد ، اما نتایج ارزش آن را دارند. اگر از Drupal به عنوان یک سیستم عامل استفاده می کنید ، این مورد را دنبال کنید راهنمای تکنیک های بهینه سازی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فعال کردن حافظه پنهان ، این آموزش عالی را دنبال کنید:

ذخیره سازی با بارگیری نسخه ای از وب سایت خود در مرورگر بازدید کننده و بارگیری آن نسخه در هر زمان بازگشت ، بارگذاری سایت شما را بسیار کاهش می دهد. سپس حافظه پنهان ذخیره می شود و از آن استفاده می شود تا وب سایت به روز شود یا شما آن را برای تجدید تنظیم کنید.

طبق تحقیقات انجام شده ، استفاده از حافظه پنهان کامل برای یک وب سایت تأثیر حیرت انگیز در بارگیری دارد: از 2.4 ثانیه به 0.9 ثانیه!

برای فعال کردن حافظه پنهان ، ابتدا باید از کدام سیستم عامل استفاده کنید. در صورت استفاده از WordPress می توانید افزونه ها را در زیر نصب کنید:

هم اکنون یکی از بهترین پلاگین های پیشرفته ذخیره سازی و بهینه سازی عملکرد در بازار موجود است موشک WP.  به سرمایه گذاری احتیاج دارد ، اما نتایج ارزش آن را دارند. اگر از Drupal به عنوان یک سیستم عامل استفاده می کنید ، این مورد را دنبال کنید راهنمای تکنیک های بهینه سازی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فعال کردن حافظه پنهان ، این آموزش عالی را دنبال کنید:

مرحله ششم: استفاده از شبکه تحویل محتوا (CDN)

وب سایت هایی که در سرورهای ایالات متحده میزبانی می شوند ، برای کاربران در ایالات متحده سریعتر بارگیری می شوند (یا بازدید کنندگان با یک سرویس VPN ایالات متحده). با این حال ، کاربران سایر نقاط جهان وب سایت کندتر را تجربه می کنند. برای حل این مشکل ، از یک شبکه تحویل محتوا یا CDN استفاده کنید ، که فایلهای وب سایت شما را در شبکه ای از سرورهای واقع در نقاط مختلف جهان توزیع می کند. این کار باعث افزایش چشمگیر وب سایت شما برای کاربران سایر کشورها می شود.

در یک مطالعه موردی توسط متیو وودوارد, با استفاده از CDN سرعت وب سایت تا 60٪ افزایش یافت.

در زیر دو گزینه بهترین CDN موجود است:

وب سایت هایی که در سرورهای ایالات متحده میزبانی می شوند ، برای کاربران در ایالات متحده سریعتر بارگیری می شوند (یا بازدید کنندگان با یک سرویس VPN ایالات متحده). با این حال ، کاربران سایر نقاط جهان وب سایت کندتر را تجربه می کنند. برای حل این مشکل ، از یک شبکه تحویل محتوا یا CDN استفاده کنید ، که فایلهای وب سایت شما را در شبکه ای از سرورهای واقع در نقاط مختلف جهان توزیع می کند. این کار باعث افزایش چشمگیر وب سایت شما برای کاربران سایر کشورها می شود.

در یک مطالعه موردی توسط متیو وودوارد, با استفاده از CDN سرعت وب سایت تا 60٪ افزایش یافت.

در زیر دو گزینه بهترین CDN موجود است:

مرحله 7: میزبان وب خود را برای یک نسخه بهتر رها کنید

وب هاست را انتخاب کنیدباید گفت که بعضی اوقات شما فقط باید با یک میزبان وب بهتر. اگر تلاش کرده اید که وب سایت خود را سریعتر کنید و تمام امکانات دیگر را خسته کرده اید ، اما هنوز زمان بارگیری کند را تجربه می کنید ، ممکن است زمان تغییر میزبان وب شما باشد.

مارکوس تیلور ، در مجله Smashing ، در مورد چگونگی دو مشتری خود ، که هر دو وب سایت مشابهی داشتند ، در استفاده از ارائه دهندگان میزبانی مختلف استفاده کرد و در زمان پاسخگویی وب سایت ، تفاوت های شدیدی را تجربه کرد..

مشتری که از یک سرور معتبر و اختصاصی برای میزبانی سایت خود استفاده می کرد ، زمان پاسخ DNS 7 میلی ثانیه را تجربه کرد و مشتری که از یک سرور ارزان استفاده می کرد ، زمان پاسخگویی DNS 250 میلی ثانیه را تجربه می کرد. افزونه ها و ترفندها فقط تاکنون میزبان وب با کیفیت شما را بدست می آورند.

با توجه به اهمیت انتخاب یک میزبان وب خوب, توصیه می شود از طریق بررسی میزبان مطالعه کنید تا مشخص شود که میزبان وب به بهترین وجهی به وب سایت شما سرویس می دهد’نیازهای شما همچنین باید میزبان وب را با هم مقایسه کنید تا بتوانید آگاهانه ترین تصمیم را بگیرید.

در اینجا در HostingFacts.com ، ما تکالیف خود را انجام داده ایم و سه شرکت برتر ارائه دهنده میزبانی را پیدا کرده ایم که مدت بارگیری کمتر از 500 میلی ثانیه داشته باشد:

 1. میزبانی A2 – تقریباً 300 میلی ثانیه
 2. SiteGround – تقریباً 400 میلی ثانیه
 3. HostGator Cloud – تقریباً 500 میلی ثانیه

استفاده از سازنده هایی مانند Wix ، نیاز به یافتن یک هاست با کیفیت وب را برطرف می کند ، اما برای بقیه ما ، انجام تکالیف خود مهم است تا بهترین گزینه را پیدا کنیم.

باید گفت که گاهی اوقات فقط باید با هاست بهتر وب بروید. اگر تلاش کرده اید که وب سایت خود را سریعتر کنید و تمام امکانات دیگر را خسته کرده اید ، اما هنوز زمان بارگیری کند را تجربه می کنید ، ممکن است زمان تغییر میزبان وب شما باشد.

مارکوس تیلور ، در مجله Smashing ، در مورد چگونگی دو مشتری خود ، که هر دو وب سایت مشابهی داشتند ، در استفاده از ارائه دهندگان میزبانی مختلف استفاده کرد و در زمان پاسخگویی وب سایت ، تفاوت های شدیدی را تجربه کرد. مشتری که از یک سرور معتبر و اختصاصی برای میزبانی سایت خود استفاده کرده است ، زمان پاسخگویی DNS با 7 میلی ثانیه را تجربه کرده است ، و مشتری دیگری که از یک سرور ارزان زمان پاسخ DNS 250 میلی ثانیه را تجربه کرده بود. افزونه ها و ترفندها فقط تاکنون میزبان وب با کیفیت شما را بدست می آورند.

با توجه به اهمیت انتخاب میزبان وب خوب ، توصیه می شود از طریق آن بخوانید بررسی میزبانی برای تعیین اینکه کدام میزبان وب به بهترین وجه پاسخگوی نیاز وب سایت شما خواهد بود. شما هم چنین باید میزبان وب را مقایسه کنید بنابراین می توانید آگاهانه ترین تصمیم را بگیرید.

در اینجا در HostingFacts.com ، ما تکالیف خود را انجام داده ایم و سه شرکت برتر ارائه دهنده میزبانی را پیدا کرده ایم که مدت بارگیری کمتر از 500 میلی ثانیه داشته باشد:

 1. میزبانی A2 – تقریباً 300 میلی ثانیه
 2. SiteGround – تقریباً 400 میلی ثانیه
 3. HostGator Cloud – تقریباً 500 میلی ثانیه

استفاده كردن سازندگان مانند Wix نیاز به یافتن یک میزبان وب با کیفیت را برطرف می کند ، اما برای بقیه ما انجام کارهای خانه برای انجام بهترین گزینه مهم است.

مرحله 8: موضوع وب سایت خود را تغییر دهید

موضوع یک وب سایت می تواند تا حد زیادی بر سرعت آن سایت تأثیر بگذارد. نفخ کد ، یا کد بسیار طولانی و ضعیف نوشته شده ، عملکرد وب سایت شما را کاهش می دهد. برای نمونه ای که فقط موضوع وب سایت چه تاثیری در سرعت آن می تواند داشته باشد ، مطالعه موردی جولیان فرناندز را بخوانید ، که در آن او تنها با تغییر موضوع خود به نوشته بهتر توانست زمان بار خود را از 630ms به 172ms کاهش دهد. یکی.

خط پایین: فقط هنگام انتخاب موضوع برای وب سایت خود ، فقط روی ظاهر یک موضوع توجه نکنید. در نظر بگیرید که چگونه این موضوع بر سرعت وب سایت شما تأثیر خواهد گذاشت.

مرحله 9: از Google Pagespeed استفاده کنید

PageSpeed ​​یک ماژول سرور منبع باز است که با ایجاد تغییرات و تنظیمات روی سرور و پرونده ها مطابق با بهترین روش ها ، سرعت وب سایت شما را بهبود می بخشد..

نصب PageSpeed خودتان به کمی صرفه جویی در فناوری نیاز دارید ، اما می تواند انجام شود. از طرف دیگر ، همیشه باید بتوانید از میزبان وب / توسعه دهندگان خود بخواهید که نصب را انجام دهند.

PageSpeed ​​یک ماژول سرور منبع باز است که با ایجاد تغییرات و تنظیمات روی سرور و پرونده ها مطابق با بهترین روش ها ، سرعت وب سایت شما را بهبود می بخشد..

نصب PageSpeed خودتان به کمی صرفه جویی در فناوری نیاز دارید ، اما می تواند انجام شود. از طرف دیگر ، همیشه باید بتوانید از میزبان وب / توسعه دهندگان خود بخواهید که نصب را انجام دهند.

مرحله 10: از پرونده های تصویر کوچکتر استفاده کنید

اندازه های بزرگ تصاویر (1 مگابایت یا بالاتر) منجر به متصل شدن منابع سرور می شوند و زمان بیشتری را برای بارگذاری می گیرند. از ابزارهای زیر برای بهینه سازی پرونده های تصویری در وب سایت خود استفاده کنید تا آنها را کوچکتر کنید ، ضمن اینکه مطمئن باشید کیفیت تصویر به خطر نمی افتد:

مرحله 11: پرونده های وب سایت خود را با استفاده از Gzip فشرده کنید

پرونده های اندازه کوچکتر باعث بارگذاری سریعتر می شوند. مشابه فشرده سازی فایل رایانه ای معمولی ، Gzip با فشرده سازی آنها به پرونده های فشرده ، اندازه پرونده های وب سایت شما را کاهش می دهد.

Smashing Magazine با فعال کردن Gzip ، پرونده وب سایت که از 68KB به 13KB می رود را برجسته می کند.

از این استفاده کن راهنمای GTmetrix برای فعال کردن Gzip در وب سایت خود.

مرحله 12: پایگاه داده خود را بر اساس یک قاعده منظم تمیز کنید

تمیز کردن پایگاه دادهبرخی از CMS ها مانند WordPress ، و همچنین افزونه ها ، داده ها را در پایگاه داده خود ذخیره می کنند ، که به نوبه خود وب سایت شما را با گذشت زمان کند می کند.

ویژگی های موجود در وردپرس ، مانند فعال کردن نسخه های ارسال شده ، پینگ بک و پیگیری های متکی ، برای ذخیره سازی به پایگاه داده شما متکی است. همچنین ، از پلاگین هایی که در ذخیره داده ها و اطلاعات آماری و کاربر استفاده می کنند ، محتاط باشید.

برای رفع این مشکل ، مرتباً پایگاه داده خود را با استفاده از افزونه های خودکار مانند تمیز کنید WP-Optimize (برای وردپرس). اگر سیستم عامل دیگری دارید ، استفاده کنید این منبع برای تمیز کردن پایگاه داده خود به صورت دستی. این اقدامات اغلب توسط صاحبان وب سایت نادیده گرفته می شود ، اما می توانند تأثیر شگرفی در افزایش سرعت وب سایت شما داشته باشند.

برخی از CMS ها مانند WordPress ، و همچنین افزونه ها ، داده ها را در پایگاه داده خود ذخیره می کنند ، که به نوبه خود وب سایت شما را با گذشت زمان کند می کند. ویژگی های موجود در وردپرس ، مانند فعال کردن نسخه های ارسال شده ، پینگ بک و پیگیری های متکی ، برای ذخیره سازی به پایگاه داده شما متکی است. همچنین ، از پلاگین هایی که در ذخیره داده ها و اطلاعات آماری و کاربر استفاده می کنند ، محتاط باشید.

برای رفع این مشکل ، مرتباً پایگاه داده خود را با استفاده از افزونه های خودکار مانند تمیز کنید WP-Optimize (برای وردپرس). اگر سیستم عامل دیگری دارید ، استفاده کنید این منبع برای تمیز کردن پایگاه داده خود به صورت دستی. این اقدامات اغلب توسط صاحبان وب سایت نادیده گرفته می شود ، اما می توانند تأثیر شگرفی در افزایش سرعت وب سایت شما داشته باشند.

مرحله 13: تعداد فایلهای Javascript و CSS را در وب سایت خود کاهش دهید

ممکن است مرورگر بازدید کننده می تواند تمام پرونده های JavaScript و CSS را در وب سایت شما به عنوان فایل های جداگانه درمان کند. این به نوبه خود چندین درخواست ایجاد می کند ، که زمان بارگذاری وب سایت شما را کند می کند. با قرار دادن آنها در یک مکان می توانید تعداد این پرونده های فردی را کاهش داده و یا از آنها کوچک سازی کنید.

مرحله 14: تصاویر پس زمینه متعدد را از بین ببرید

داشتن چندین تصویر پس زمینه منجر به درخواست های متعدد به بارگیری تصاویر به سرور شما می شود. درخواست های بیشتر منجر به کندتر شدن زمان بارگذاری می شوند. می توانید با ترکیب تصاویر پس زمینه در یک پرونده ، این کار را برطرف کنید. برای اطمینان از اینکه مرورگرها فقط باید یک بار درخواست کنند برای بارگذاری تصویر پس زمینه ، از sprites تصویر استفاده کنید.

بسیاری از قالب های وب سایت از چندین تصویر پس زمینه متفاوت تشکیل شده است. وقتی آنها را در یک ترکیب کنید ، به سه چیز می رسید. ابتدا تعداد درخواستهای ارائه شده به سرور خود را به حداقل می رسانید. شما همچنین تعداد بایت هایی را که مرورگر باید بارگیری کند کاهش می دهد. در آخر ، شما تأخیرهای دورگرد را ایجاد می کنید که سرور شما باید از مکان های دیگر بارگیری کند.

با استفاده از وب سایت خود سریعتر کنید SpriteMe. این مقاله مجله سر و صدا پیشنهادات خوبی را نیز می دهد.

داشتن چندین تصویر پس زمینه منجر به درخواست های متعدد به بارگیری تصاویر به سرور شما می شود. درخواست های بیشتر منجر به کندتر شدن زمان بارگذاری می شوند. می توانید با ترکیب تصاویر پس زمینه در یک پرونده ، این کار را برطرف کنید. برای اطمینان از اینکه مرورگرها فقط باید یک بار درخواست کنند برای بارگذاری تصویر پس زمینه ، از sprites تصویر استفاده کنید.

بسیاری از قالب های وب سایت از چندین تصویر پس زمینه متفاوت تشکیل شده است. وقتی آنها را در یک ترکیب کنید ، به سه چیز می رسید. ابتدا تعداد درخواستهای ارائه شده به سرور خود را به حداقل می رسانید. شما همچنین تعداد بایت هایی را که مرورگر باید بارگیری کند کاهش می دهد. در آخر ، شما تأخیرهای دورگرد را ایجاد می کنید که سرور شما باید از مکان های دیگر بارگیری کند.

با استفاده از وب سایت خود سریعتر کنید SpriteMe.  این مقاله مجله سر و صدا پیشنهادات خوبی را نیز می دهد.

مرحله 15: برای ایجاد درخواست های سرور از یک اتصال یک باز استفاده کنید

استفاده-httpبه طور معمول ، درخواست های پرونده سرور به صورت فردی انجام می شود. یک اتصال باز می شود ، پرونده گرفتن ، اتصال بسته می شود و اتصال جدیدی برای گرفتن پرونده بعدی باز می شود. این ناکارآمد است ، در نتیجه استفاده بیشتر از حافظه و کندتر بارگذاری وب سایت.

از HTTP نگهدارنده استفاده کنید تا تمام درخواست های پرونده از طریق یک اتصال باز انجام شود. این روند به اندازه کافی ساده است. فقط کافی است کد زیر را در پرونده .htaccess کپی و جایگذاری کنید:

هدر تنظیم اتصال زنده نگه داشته شود

بسته به سرور خود ، می توانید مراحل را نیز دنبال کنید اینجا یا اینجا برای زنده نگه داشتن.

به طور معمول ، درخواست های پرونده سرور به صورت فردی انجام می شود. یک اتصال باز می شود ، پرونده گرفتن ، اتصال بسته می شود و اتصال جدیدی برای گرفتن پرونده بعدی باز می شود. این ناکارآمد است ، در نتیجه استفاده بیشتر از حافظه و کندتر بارگذاری وب سایت.

از HTTP نگهدارنده استفاده کنید تا تمام درخواست های پرونده از طریق یک اتصال باز انجام شود. این روند به اندازه کافی ساده است. فقط کافی است کد زیر را در پرونده .htaccess کپی و جایگذاری کنید:

هدر تنظیم اتصال زنده نگه داشته شود

بسته به سرور خود ، می توانید مراحل را نیز دنبال کنید اینجا یا اینجا برای زنده نگه داشتن.

مرحله شانزدهم: پیوندهای شکسته را در URL های JavaScript ، CSS و Image خود اسکن کنید

اگر پیوندهایی را در URL های JavaScript ، CSS یا URL خود خراب کرده اید ، وب سایت شما ممکن است بارهای ناامیدکننده ای را کند کند. شما باید این پیوندهای خراب را اسکن کرده و آنها را برطرف کنید تا به مرور بازدیدهای شما تجربه بهتر نشان دهند. در حالی که در آن هستید ، تمام پیوندهای شکسته دیگر را جستجو کنید ، که لزوماً بر سرعت وب سایت شما تأثیر نمی گذارد ، اما با این وجود بر تجربه کاربر منفی می گذارد.

مرحله 17: میزبان همه تصاویر در وب سایت شخصی خود

hotlinking تصویر ، یا “پیوند درون خطی” وقتی از بارگیری تصاویر روی سرور خود فقط با پیوند دادن به تصویری در وب سایت دیگر جلوگیری می کنید. از لحاظ تئوریکی ، این باعث می شود پهنای باند شما صرفه جویی شود ، اما در واقع می تواند سرعت وب سایت شما را کاهش دهد ، به خصوص اگر وب سایت میزبانی تصویر کاهش یابد یا در حال بارگیری کند باشد..

یک قانون خوب این است که قبل از پیوند دادن به آنها ، ابتدا میزبان تصاویر در وب سایت خود باشید.

مرحله 18: میزبان همان تعداد فایلهای موجود در سرور شخصی خود در حد امکان

این تقریباً اجتناب ناپذیر است که وب سایت شما برای سایر فایلها مانند فیلم های جاسازی شده و سایر رسانه های چند رسانه ای به وب سایت های دیگر اعتماد کند. اما اگر درخواست های خارجی زیادی وجود دارد یا از وب سایت های کند درخواست می کنید ، سرعت وب سایت شما تحت تأثیر منفی قرار می گیرد.

با میزبانی هرچه بیشتر فایل در سرور خود این امکان را محدود کنید. مطمئن باشید که قابلیت اطمینان وب سایتهایی را که از آنها درخواست می کنید تأیید کنید.

مرحله 19: کیفیت CMS خود را بررسی کنید

به عنوان چارچوب کل وب سایت شما ، CMS می تواند بر سرعت وب سایت شما تأثیر بگذارد. CMS های معتبر مانند WordPress و Drupal و همچنین HTML ساده برای بهینه سازی زمان بارگذاری وب سایت شما مناسب هستند. CMS های کمتر معتبر وب سایت شما را برای بارهای کندتر بارگذاری می کنند. بسیار مهم است که شما تست ها را انجام دهید و تکالیف خود را انجام دهید تا مطمئن شوید CMS شما برای بهینه سازی سرعت وب سایت شما بهترین است.

به عنوان چارچوب کل وب سایت شما ، CMS می تواند بر سرعت وب سایت شما تأثیر بگذارد. CMS های معتبر مانند WordPress و Drupal و همچنین HTML ساده برای بهینه سازی زمان بارگذاری وب سایت شما مناسب هستند. CMS های کمتر معتبر وب سایت شما را برای بارهای کندتر بارگذاری می کنند. بسیار مهم است که شما تست ها را انجام دهید و تکالیف خود را انجام دهید تا مطمئن شوید CMS شما برای بهینه سازی سرعت وب سایت شما بهترین است.

مرحله 20: توجه داشته باشید که آیا فایلهای php شما وب سایت شما را کند می کنند

در حالی که پی اچ پی همه چیز را مجبور به وارد کردن اطلاعات یکسان در وب سایت خود می کند و می تواند وب سایت شما را کند کند. برای رفع این مشکل می توانید یکی از دو کار را انجام دهید: فایل های PHP را با پرونده های HTML ایستا جایگزین کنید ، یا در صورت امکان’این کار را انجام دهید ، از یک شتاب دهنده PHP استفاده کنید.

شتاب دهنده های PHP برای سایتهایی که باید به PHP تکیه کنند بسیار مفید است. این مقاله ویکی پدیا در لیست چند شتاب دهنده PHP خوب که می توانید استفاده کنید مفید است.

در حالی که پی اچ پی همه چیز را مجبور به وارد کردن اطلاعات یکسان در وب سایت خود می کند و می تواند وب سایت شما را کند کند. برای رفع این مشکل می توانید یکی از دو کار را انجام دهید: پرونده های PHP را با فایل های HTML ثابت جایگزین کنید ، یا اگر نمی توانید این کار را انجام دهید ، از یک شتاب دهنده PHP استفاده کنید.

شتاب دهنده های PHP برای سایتهایی که باید به PHP تکیه کنند بسیار مفید است. این مقاله ویکی پدیا در لیست چند شتاب دهنده PHP خوب که می توانید استفاده کنید مفید است.

مرحله 21: Hotlinking خارجی تصاویر خود را غیرفعال کنید

هنگامی که وب سایت های دیگر به تصاویر خود شما متصل می شوند ، آنها در واقع از پهنای باند شما استفاده می کنند. هر بار که یکی از بازدید کنندگان خود سعی در مشاهده تصاویر داشته باشد ، درخواستی به سرور شما ارسال می شود. برای جلوگیری از وقوع این امر ، اتصال سریع را غیرفعال کنید!

توصیه های گفته شده در این مورد را دنبال کنید مقاله در مورد Hongkiat برای جلوگیری از داغ شدن تصاویر خود. علاوه بر این ، این ابزار به شما امکان می دهد برای جلوگیری از اتصال سریع تصاویر ، یک پرونده .htaccess تولید کنید.

هنگامی که وب سایت های دیگر به تصاویر خود شما متصل می شوند ، آنها در واقع از پهنای باند شما استفاده می کنند. هر بار که یکی از بازدید کنندگان خود سعی در مشاهده تصاویر داشته باشد ، درخواستی به سرور شما ارسال می شود. برای جلوگیری از وقوع این امر ، اتصال سریع را غیرفعال کنید!

توصیه های گفته شده در این مورد را دنبال کنید مقاله در مورد Hongkiat برای جلوگیری از داغ شدن تصاویر خود. علاوه بر این ، این ابزار به شما امکان می دهد برای جلوگیری از اتصال سریع تصاویر ، یک پرونده .htaccess تولید کنید.

اکنون با آزمایش سرعت وب سایت خود شروع به کار کنید!

اکنون که نکات و ترفندهای فوق را برای بهبود سرعت و کارایی وب سایت خود رعایت کرده اید ، لحظه ای تست کنید تا سرعت وب سایت خود را بررسی کنید تا تاثیراتی که ما ایجاد کرده ایم را ببینید. اگر به شما در بهینه‌سازی و ارتقاء کیفیت تجربه وب سایت خود کمک کردید ، حتماً نظر خود را در زیر بگذارید.

اینها ابزار مورد علاقه من برای ارزیابی سرعت وب سایت شما هستند:

تست سرعت وب سایت Pingdom: این ابزار به شما امکان می دهد تا در به حداقل رساندن زمان بارگذاری وب سایت خود و کم کردن تعداد درخواست های سرور ساخته شده ، تمرکز کنید. علاوه بر این ، دارای یک ابزار مقایسه ای است که به شما امکان می دهد نحوه عملکرد وب سایت خود را در برابر سایر وب سایت ها مشاهده کنید.

GTMetrix: در اینجا به شما رتبه ای از A تا F داده می شود پس از تجزیه و تحلیل توسط Google Pagespeed Insights و Yslow. پیشنهاداتی برای بهینه سازی ارائه شده است.

تحلیلگر صفحه وب: برای پیدا کردن اطلاعات در مورد اندازه صفحه و زمان بارگیری از این ابزار استفاده کنید. پیشنهادات بهبود ارائه شده است.

Google Pagespeed Insights: در اینجا شما نمره حداکثر 100 را دریافت می کنید. یکی از ویژگی های جالب این است که این ابزار به شما امکان تست سرعت موبایل را می دهد.

یسلو: این ابزار برای سنجش سرعت وب سایت از قوانین Yahoo برای عملکرد وب سایت خاموش نیست.

تست صفحات وب: در اینجا سرعت وب سایت شما در مقیاس ارزیابی می شود که به 100 می رسد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector