نحوه شروع یک بلاگ عالی در سال 2020 (15 مرحله + تصاویر)

Contents

مرحله 1 – یافتن بستر مناسب وبلاگ نویسی

راهنمای زیر یک راهنمای مزخرف برای شروع وبلاگ خود نیست. این همان روندی است که ما برای کمک به تعداد بی شماری از وبلاگ نویسان برای راه اندازی اولین سایت خود استفاده کرده ایم و می دانیم که فقط برای ساختن یک وبلاگ عالی فقط کمی تحقیق لازم است.


در کمتر از یک ساعت همه چیز تقریباً می دانید در مورد شروع وبلاگ خود می دانید.

حالا می فهمم که ممکن است بعضی از شما واقعاً از خواندن لذت ببرید ، بنابراین بگذارید یاد آور شوم که خواندن این راهنمای کامل به نتیجه خواهد رسید 13 دقیقه و 45 ثانیه (تقریباً �� ).

چند اصطلاح قبل از شروع مطالعه باید بدانید

یکی از بهترین راه هایی که کارآفرینان می توانند تجارت خود را از زمین خارج کنند ، شروع وبلاگ است. صاحبان مشاغل کوچک از فرصت هایی که در نتیجه وبلاگشان ارائه می شود شگفت زده می شوند.

با این حال ، ممکن است با خودتان فکر کنید ، تخصص من پخت کوکی ها ، قلاب زدن کلاه های کوچک برای بچه گربه ها ، یا ساخت گل های تزئینی از روی کاغذ است. (بله ، اینها موارد واقعی هستند که مردم با آنها پول در می آورند.)

ممکن است احساس نکنید که از نظر فنی تمایل دارید. اگر تازه کار خود را از زمین خارج می کنید ، احتمالاً یک زن و شوهر بزرگ فقط در کنار هم نشسته نیستید تا به کسی هدیه دهید تا بتوانند وبلاگ شما را برای شما تنظیم کنند. برای اینکه واضح باشم ، قطعاً من طراحان وب را نمی زنم. شما بچه ها سنگ می زنید ، و ما شما را دوست داریم. ��

خوب ، نگران نباشید من می خواهم به شما روش کار خود را برای نشان دادن وبلاگ خود از زمین با استفاده از بهترین دوست خود ، WordPress ، انجام دهم..

من قصد دارم فرض كنم كه شما می دانید تفاوت بین وب سایت و وبلاگ چیست. اگر این کار را نکنید ، یک روش ساده برای فکر کردن در اینجا وجود دارد: “همه وبلاگ ها وب سایت هستند ، اما همه وب سایت ها وبلاگ نیستند”.

وبلاگ شما به شما امکان می دهد پستها را به ترتیب زمانی نشان دهید که جدیدترین پست در بالا نشان داده شده است. البته ، مانند همه موارد ، چیزهای بیشتری در آن وجود دارد ، و من در یک راهنمای متفاوت درباره آن صحبت خواهم کرد. اما به خاطر کوتاه بودن ، بیایید به آنچه برای شروع وبلاگ خود نیاز دارید ، بیاموزید.

اول ، بیایید برخی اصطلاحات ساده را از این راه خارج کنیم:
 • نام دامنه: به عبارت ساده ، این آدرس شماست. این جایی است که افراد می توانند شما را پیدا کنند.

 • CMS: این کارگاه شماست اینجاست که شما همه چیزهای کوچکی را ایجاد می کنید که پست های شما را برای شما منحصر به فرد می کند ، مانند محتوا ، تصاویر ، رسانه ها ، همه چیز مرتبط با صفحه شما. وقتی محصول کامل شد ، آن را به جهانیان عرضه می کنید. در این حالت ، CMS یا کارگاه شما WordPress است.

 • موضوع وردپرس: این ساختار اصلی یا الگوی مورد استفاده در ساخت وبلاگ شماست. این مضامین به شما یک چارچوب اساسی را می دهد که مورد توجه مخاطبان شما قرار می گیرد و سپس به شما امکان می دهد آن را اصلاح کنید تا به شما بازتاب دهد.

 • میزبانی وب: اگر موضوع وردپرس ساختار است, میزبانی وب منطقه ای است که شما ساختار را بر روی آن بنا می کنید. اینجاست که تمام اطلاعات مربوط به سایت شما ذخیره می شود. دسته ای از گزینه ها در آنجا وجود دارد. برخی از آنها خوب هستند ، و بعضی دیگر آشغالهای بی پروا هستند. برای پول من, SiteGround بهترین گزینه شماست.

چرا باید از وردپرس استفاده کنید

یک سیستم مدیریت محتوا یک روش ساده برای تعریف سیستم مدیریت ، به روزرسانی و تنظیم وبلاگ شما است. از سال 2018 ، وردپرس محبوب ترین است (و قابل اعتماد) CMS در آنجا.

تحقیقات نشان میدهد که 55٪ وب سایتهای آنلاین از WordPress استفاده می كنند, 20٪ از جوملا و 11٪ از دروپال استفاده می کنند. 

چند سایت بزرگ که از WordPress استفاده می کنند:

 • نیویورک تایمز
 • معاون.com
 • بی بی سی
 • TechCrunch

وب سایتهایی که از وردپرس استفاده می کنند

هر یک از این روشها برای شروع وب سایت یا وبلاگ خود بسیار عالی هستند. اگر من یکی را پیشنهاد می کردم می گویم اگر وقت بیشتری را روی دست خود داشتید یادگیری نحوه استفاده از WordPress بهترین گزینه برای شماست.

وردپرس بسیار آسان است و قابلیت های زیادی را که شما در جای دیگر به دست نخواهید آورد ارائه می دهد. من به افرادی آموزش داده ام که موفق به تجربه ساخت وب سایت نیستند که چگونه در کمتر از 45 دقیقه از WordPress استفاده کنند ، بنابراین در مورد سطح دشواری نگران نباشید.

بنابراین به همین دلیل می خواهم روی وردپرس و نه هیچ یک از سازندگان وب سایت تمرکز کنم. با این حال ، من بررسی دیگری درباره کسانی که علاقه مند هستند ، خواهم داشت.

اینجا می رویم! زمان ورود به گوشت و سیب زمینی!

مزایای استفاده از وردپرس

تعداد زیادی ویرایشگر وب سایت مختلف در آنجا وجود دارد و تعداد بیشتری از آنها در مقایسه با قدرت و انعطاف پذیری وردپرس واقعاً بد بو هستند. اکنون می دانم که بسیاری از گزینه های دیگر مانند Tumblr ، Blogger و بسیاری دیگر از سیستم عامل های “ایجاد وبلاگ رایگان خود را” در خارج از کشور وجود دارد..

من به شما توصیه می کنم که از همه آنها خودداری کنید. دلایل بسیار ساده است:

 1. به معنای رایگان به معنای رایگان نیست. این بدان معنی است که آنها می خواهند نام دامنه خود را در URL اضافه کنند ، بنابراین مگر اینکه شما lucasblog1.tumblr.com یا lucasblog1.blogspot.com بخواهید (زیرا موفق باشید با نام خود را بدست آورید) شما URL یا دامنه خود ندارید. داشتن دامنه شخصی شما کاملاً مهم است.

 2. بیایید این نکته را دوباره ذکر کنیم, داشتن دامنه شخصی شما مانند داشتن هویت دیجیتالی شما است. این مال شماست و هیچ کس دیگری نیست ، آن را از شخص دیگری قرض نگیرید.

 3. وردپرس 72 میلیون کاربر دارد. این بدان معناست که یک جامعه انبوه آنلاین از توسعه دهندگان و ابزارهایی که در اختیار شما هستند. به معنای واقعی کلمه ، هر گونه تغییر که می خواهید وجود دارد.

 4. استفاده فوق العاده آسان است و مانند یک میلیون فیلم یوتیوب برای هر آنچه می خواهید وجود دارد.

 5. بسیار امن است اگر به من اعتقادی ندارید … ناسا از وردپرس استفاده می کند. آیا شما بهتر از ناسا هستید? ��

 6. یک وب سایت با مضمون گربه را می خواهید? مشکلی برای این موضوع وجود ندارد. هر آنچه شما می خواهید از طریق تم ها و پلاگین ها در دسترس است.

 7. شما فقط نمی توانید با شخصی سازی و توانایی ویرایش سایت خود که وردپرس به شما می دهد مطابقت داشته باشید.

تصویری که مزایای میزبانی وردپرس را نشان می دهد

برای عشق به همه چیز خوب و درست در این جهان – از وب سایت رایگان استفاده نکنید

اگر قصد ساختن چیزی را دارید که نمایانگر شما چه کسی هستید و آنچه را که مشاهده کرده اید انجام داده است ، قبل از خوردن یا ایجاد کردن از استفاده از سایت رایگان استفاده نکنید.

شما می خواهید مالک آنچه هستید که ایجاد کرده اید و مالکیت شخص دیگری نیست. من با افراد زیادی آشنا شده ام که یک وب سایت ایجاد کرده اند فکر می کنند که این فقط یک پروژه کوچک خواهد بود و بعد می فهمم که یا آن را دوست دارند یا این پتانسیل واقعی برای درآمدزایی دارد اما در دامنه گیر کرده اند.

شما دامنه ندارید … در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا ….
 1. شما محتوای آن را ندارید. شما از نرم افزار اختصاصی آنها استفاده می کنید و آنها می توانند در هر زمان شما را خاموش کنند. آنها حتی می توانند محتوای شما را سرقت کنند. شما به معنای واقعی کلمه حق آن را ندارید.

 2. اگر می خواهید URL خود را جابجا کنید ، قادر نخواهید بود. اگر قصد دارید هرگونه ترافیک جستجوی ارگانیک را وارد کنید (وقتی افراد در Google جستجو می کنند) تغییر آدرس اینترنتی شما به معنای واقعی کلمه بدترین کاری است که می توانید انجام دهید.

 3. شما نمی توانید روی آن تبلیغ کنید. تبلیغات روی سکوی شخص دیگر خلاف قوانین آنهاست. آنها صاحب آن ترافیک هستند و شما نیستید.

خوشبختانه ، این روزها با داشتن بازار میزبانی به همان اندازه رقابتی که میزبان شرکت هاست ، واقعاً قدم گذاشته و قیمت ها و بسته های با کیفیت را برای کسری از آنچه قبلاً ارائه می دادند ، ارائه می دهیم.

هوریایی!

کارهایی که باید قبل از بخش بعدی انجام شود

 بستر میزبانی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. من استفاده از WordPress را بسیار توصیه می کنم. اگر به دنبال استفاده از یک سکوی دیگر از این راهنمای هستید ، واقعاً برای شما مفید نخواهد بود.

 وقت بگذارید تا درباره نام دامنه یا نوع مارکی که می خواهید بسازید فکر کنید

مرحله 2 – دامنه خود را ثبت کنید و میزبانی کنید

قبل از دریافت URL منحصر به فرد خود ، باید آن را ثبت کنید. نحوه کار ثبت نام در اصل این است که شما در یک آدرس منحصر به فرد از نامه ها یا شماره هایی که برای نام یا شرکت خود ثبت شده اید ادعا کنید.

آیا باید یک .com یا .org دریافت کنم?

مهم نیست آنچه از منظر ثبت نام می کنید. شما فقط می خواهید مطمئن شوید که چیزی آسان برای به یاد آوردن و جذاب بودن را انتخاب می کنید. هرچه کوتاه تر شوید بهتر است و از قرار دادن شماره یا خط تیره به نام وبلاگ خودداری کنید.

همچنین می توانید با استفاده از برنامه افزودنی کشور ثبت نام کنید. به عنوان مثال اگر اهل کانادا هستید می توانید دامنه .ca را ثبت کنید یا اگر اهل انگلستان هستید می توانید یک .co.uk دریافت کنید.

هزینه ثبت نام چقدر است؟?

حریم خصوصی دامنه

اکثر میزبان ها حدود 10 دلار در سال هزینه دارند. اگر مبلغی بیشتر از آن پرداخت می کنید ، پس تبریک می گویم که کاملاً پاره شده اید!

یک چیز شما قطعاً می خواهید یک محافظت از حریم خصوصی دریافت کنید. این مانع از دیدن نام مخاطب / آدرس / ایمیل شما در دامنه توسط افراد مزاحم می شود.

اگر تنظیمات حریم خصوصی ندارید ، توسط هر شاهزاده آفریقایی سعی در ارسال سریع پول به حساب بانکی شما خواهد شد (هشدار شوخی اینترنتی).

Siteground دارای 100٪ محافظت از حریم خصوصی است که معمولاً 10-20 دلار اضافی در سال است.

خوب این گامی است که ما در آن بهترین هستیم. ��

در اینجا در Aussie Hosting ما داده هایی را در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی استرالیا مقایسه می کنیم تا به مشتریان کمک کنیم در مورد میزبانی بهترین تصمیم را بگیرند. بنابراین ما درباره یک میزبان خوب یک یا دو چیز می دانیم. در حقیقت ما صدها وب سایت را برای مشتریانی حفظ می کنیم که به ما امکان دسترسی به 4+ سال میزبانی داده های سرور را می دهد.

سورتا این را دوست دارد …

ردیابی به موقع و خرابی

شما یک میلیون میزبان مختلف را در آنجا غرق نخواهید کرد اما وقتی میزبان وبلاگ نویسان اساسی صحبت می کنند شما به هیچ چیزی فانتزی احتیاج ندارید و چیز ارزانی هم نمی خواهید.

 • بسیار ارزان = وب سایت فوق العاده آهسته با TONS upsells (در دراز مدت هزینه بیشتری خواهید کرد)

 • بیش از حد گران = اگر وبلاگ خود را اداره می کنید ، به مقادیر دیوانه وار نیاز ندارید.

بنابراین ما می خواهیم چیزی فقط صحیح باشد.

و این است SiteGround – ارائه دهنده میزبانی توصیه شده ما. برای ضرب و شتم قیمت گذاری عالی SiteGround و پشتیبانی عالی 24/7 مشتری ، شما سخت خواهد شد. آنها همچنین نصبهای 1 کلیک WordPress را ارائه می دهند. یک کلیک!

ابتدا باید ثبت نام کنید ، بنابراین به قیمت گذاری آنها نگاهی بیندازید. توصیه می کنم با ابتدایی ترین بسته های آنها و هیچ چیز فانتزی همراه نباشید.

مرحله 3 – نحوه راه اندازی وردپرس در سایت – (طولانی ترین)

سهام خود را در زمین قرار دهید: یک برنامه میزبانی تهیه کنید

ابتدا می خواهید برای بازدید از SiteGround بر روی این لینک کلیک کنید. پس از آنجا ، می بینید که آنها سه برنامه اصلی میزبانی را ارائه می دهند. آن ها هستند:

 • طرح راه اندازی (برای وبلاگ های شخصی توصیه می شود): گزینه ای عالی برای شخصی که فقط یک وب سایت دارد و تازه شروع به کار می کند.

 • برنامه بزرگ رشد (توصیه شده برای سایتهایی که برای کسب درآمد برنامه ریزی می کنند) : این یک گزینه عالی برای کسی است که شروع به کار می کند اما احساس می کند که فقط در اندک زمانی که به بیش از یک وب سایت نیاز دارد. SuperCacher باعث می شود سایت وردپرس شما با سرعت صاعقه اجرا شود.

 • برنامه GoGeek (برای مشاغل کوچک توصیه می شود): اگر یک سایت بزرگ دارید ، تجارت الکترونیکی دارید ، یا اگر نیازهای توسعه دیگری دارید ، از جمله مواردی مانند مرحله بندی و ادغام GIT ، این گزینه عالی است..

اگر کاملاً مطمئن نیستید که به چه چیزی نیاز دارید ، من برنامه بزرگ را پیشنهاد می کنم. این انعطاف پذیری را برای رشد به شما می دهد اما بیشتر از چیزی که می توانید جویدید به شما نمی دهد. قیمت بسیار رقابتی نیز دارد.

پس از انتخاب برنامه خود ، اکنون زمان آن رسیده است که اطلاعات تماس و پرداخت را وارد کنید.

در آخر اینکه باید چند ماه میزبانی را که می خواهید خریداری کنید انتخاب کنید. نکته جالب در مورد میزبانی این است که هرچه بیشتر بخرید ، ارزانتر می شوید.

از شما خواسته می شود نام دامنه را انتخاب کنید یا از یک نام موجود استفاده کنید. توضیح زیر این است که اگر شما نام دامنه ندارید و می خواهید آن را ثبت کنید. اگر در حال حاضر دامنه دارید ، باید Nameservers را به سوابق میزبانی اشاره کنید (در اینجا یک پیشرفت کامل است چطوری انجامش بدهم).

SiteGround یک دامنه رایگان به شما می دهد با برنامه میزبانی خود ، بنابراین اگر یکی از آنها را ندارید پیشنهاد می کنم فقط از این گزینه استفاده کنید.

نام دامنه را انتخاب کنید

همچنین از شما خواسته می شود برخی از اطلاعات شخصی خود را برای ثبت دامنه خود پر کنید. از این بابت نگران نباشید ، اگر دامنه ای را از طریق SiteGround یا سرویس دیگری مانند Namecheap ثبت کنید ، از حریم خصوصی رایگان برخوردار خواهید شد به این معنی که هیچ کس قادر به دیدن هویت شما نخواهد بود.

با این حال ، برای اهداف ثبت نام من به شدت توصیه می کنم از اطلاعات واقعی خود استفاده کنید یا اینکه می توانید نام دامنه خود را گم کنید.

اطلاعات دامنه

نصب وردپرس در سایت – 2 مود

بنابراین 2 راه برای نصب وردپرس در وب سایت جدید شما وجود دارد. بیایید به هر دو نگاه کنیم.

 1. نصب یک سایت SiteGround Expert برای شما (فوق العاده آسان)

 2. خودتان آن را نصب کنید (3 مرحله ساده نشان داده شده در زیر)

روش 1 – با نصب آن در سایت

این یکی از دلایلی است که من SiteGround را دوست دارم. تیم پشتیبانی آنها WordPress را به صورت رایگان برای شما نصب می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای هاست خود ثبت نام کنید ، اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کنید و روی “پشتیبانی“برگه.

به پایین بروید و بخشی را برای “کمک وردپرس.”دستورالعمل ها را دنبال کنید و به اندازه طلا خوب هستید.

از آنجا آنها گام به گام شما را راهنمایی می کنند ، از جمله از شما می خواهیم رمز ورود / ورود به وب سایت خود را انتخاب کنید. کل این روند حدود 3 دقیقه طول خواهد کشید.

روش 2 – WordPress خود را نصب کنید

پس از ثبت نام در حساب خود و هزینه برنامه خود را پرداخت کنید. به صفحه اصلی Siteground.com بروید و وارد حساب کاربری خود شوید. شما به این صفحه خواهید رسید.

صفحه ورود برای SG

کلیک کنید بر روی به گزینه cPanel بروید و به محض ورود به سیستم ، قسمت داخلی کنترل cPanel را مشاهده خواهید کرد. مرعوب نشو ، تقریباً آنجا هستی.

باید بر روی Installer یا Softuclous Installer کلیک کنید ، هر دو به یک شکل کار می کنند. 

در مرحله بعد به صفحه توافق نامه ای درباره WordPress و در BOTTOM LEFT خواهید رسید ، ناحیه ای را مشاهده می کنید که می گوید “نصب وردپرس را نصب کنید” روی آن کلیک کنید و سپس به اینجا خواهید رسید. دستورالعمل های موجود در صفحه را دنبال کنید.

تصویری از نحوه تنظیم cPanel برای وبلاگ WordPress

شما انجام داده اید! تبریک می گویم!

آخرین مرحله ورود به سیستم و اطمینان از عملکرد آن است. باید به http://yourwebsitename.com/wp-admin بروید. فقط “/ wp-admin” را پس از URL تایپ کنید و به این صفحه خواهید رسید. از اینجا فقط وارد شوید.

صفحه ورود به وردپرس

نصب یک تم وردپرس

به عنوان یک مبتدی در WordPress ، به احتمال زیاد شما در مورد همه مضامین که می توانید به صورت رایگان دریافت کنید و یا می توانید خریداری کنید ، شنیده اید. این ایده برای شما خوب است که با چند مضمون موجود در این زمینه بازی کنید تا ببینید کدام موضوع برای رفع نیازهای شما مناسب است. به یاد داشته باشید ، موضوع شما ساختار صفحه شماست. این چیزی است که مردم می بینند. بنابراین می خواهید موضوع شما تا حد ممکن جذاب باشد.

فقط یک نکته مبتدی ، دومی که موضوع جدید خود را فعال می کنید ، فورا نحوه نگاه و عملکرد وب سایت شما به جهان را تغییر می دهد. برخی از ویژگی های موضوع قبلی ممکن است به موضوعی که انتخاب کرده اید منتقل نشوند ، بنابراین خوب است که یک لیست سریع سریع باشد تا مطمئن شوید موضوع جدید شما در حال کار است.

دایرکتوری تم WordPress.org راهی آسان برای انتخاب موضوع شما است.

ابتدا وارد قسمت مدیریت وردپرس خود شوید.

سپس کلیک کنید ظاهر >> مضامین.

پس از انجام این کار ، به صفحه مضامین هدایت می شوید. پس از آنجا ، دکمه “افزودن جدید” را انتخاب کنید ، و در قسمت بالا قرار دارد.

در مرحله بعد ، می توانید جدیدترین مضامین وردپرس ، مضامین محبوب و مضامین برجسته را انتخاب کنید. در اینجا است لیست عالی از تمام تم های آنلاین رایگان.

براساس انتخابی که انجام می دهید ، یک موضوع را مشاهده خواهید کرد یا بر اساس معیارهایی که تعیین کرده اید چندین تم را مشاهده خواهید کرد.

وقتی مضمونی را که می خواهید نصب کنید پیدا کنید ، موس خود را روی تصویر قرار دهید. دکمه “نصب” ، یک دکمه “پیش نمایش” و همچنین یک دکمه “جزئیات” را مشاهده خواهید کرد. بر روی دکمه “نصب” کلیک کنید.

وردپرس مراحل نصب را شروع می کند. به شما پیام داده می شود که نشان می دهد موضوع با موفقیت نصب شده است ، و گزینه فعال سازی آن به شما داده می شود.

بسته به موضوعی که انتخاب می کنید ، برخی از مضامین گزینه های اضافی برای پیکربندی یا سفارشی سازی شما دارند. پس از انتخاب نام دامنه ، میزبانی خریداری شده ، WordPress نصب شده و موضوع خود را انتخاب کرده اید ، آماده برای شروع بلاگ نویسی هستید.

حالا قسمت فریبنده می آید. وبلاگ خود را توسط دیگران مشاهده کنید.

وبلاگ خود را پیکربندی کنید تا دوستانه با موتور جستجو باشد

اگر می خواهید یک وبلاگ با موتور جستجو دوستانه باشد ، مهم است که به یاد داشته باشید که موتورهای جستجو مانند دوست بسیار بیهوده و سطحی شما هستند ، آنها زشت نیستند. منظور ما از این چیست؟ در اینجا نمونه ای از آنچه موتور جستجوگر URL زشت را می داند وجود دارد:

HTTP: // وبلاگ من / 2018 / موضوع ویژه / نویسنده – من / وبلاگ زشت من

از دیدگاه موتور جستجو ، روشی جذاب تر برای مشاهده URL شما این است:

HTTP: // my blog.com/my blog

تفاوت مشخص است. گزینه اول پر از اطلاعات بی اهمیت است. URL دوم تمیز و قابل ذکر است. خوشبختانه ، WordPress به شما کمک می کند موتور جستجوی URL خود را دوستانه کنید.

برای تحقق این امر ، به این مرحله بروید  “تنظیمات” >> “پیوند ثابت” و تنظیمات خود را تغییر دهید تا به این شکل ظاهر شوید:

دومین موردی که موتورهای جستجو درست مثل افراد واقعی از آن متنفر هستند ، هرزنامه است. متأسفانه ، مردم می خواهند سایت شما را اسپم کنند. آنها می خواهند مردم را از وبلاگ خود بازدید کنند ، آنها می خواهند ناخواسته خود را تبلیغ کنند یا می خواهند از وبلاگ شما به عنوان راهی برای تبلیغ محصولات خود استفاده کنند.

با این وجود ، می توانید با تعدیل نظرات خود جلوی آنها را بگیرید. این کار را با رفتن انجام دهید “تنظیمات” >> “بحث” و سپس روی گزینه های زیر کلیک کنید:

نوشتن پست ها و صفحات را شروع کنید

اکنون ، شما یک وبلاگ وردپرس دارید که کاملاً عملکرد دارد. شما یک نام دامنه عالی دارید که منعکس کننده شما و تجارت شما است. شما یک موضوع قاتل را انتخاب کرده اید که کاملاً مناسب شما باشد. شما کارهای زیادی انجام داده اید چند ثانیه طول بکشید و خود را به پشت بکشید. شما حق دارید افتخار کنید. باشه ، به اندازه کافی تبریک میگم بیایید به سر کار برگردیم.

در این بخش می خواهیم به سه نکته توجه کنیم:

 • نوشتن پست ها در وردپرس

 • افزودن تصاویر ، پیوندها و قالب بندی متن

 • نکات سریع برای نوشتن مطالب ستاره ای

چگونه یک پست جدید اضافه کنیم?

در قسمت مدیر سایت خود ، روی پیوند ارسال شده در منوی سمت چپ کلیک کنید. از آنجا ، روی افزودن جدید کلیک کنید.

شما می خواهید یک صفحه نمایش دیگر ارائه شود که چیزی شبیه به این باشد:

اگر به این تصویر نگاه کنید ، می بینید که قسمت بالایی این امکان را به شما می دهد که عنوان خود را به عنوان خود اختصاص دهید. در زیر ، در فضای بزرگتر ، شما می توانید پست یا محتوای واقعی خود را بنویسید. از آنجا ، می توانید به عنوان پیش نویس ، محتوای خود را ذخیره کنید. یا اگر از آنچه نوشتید راضی هستید ، می توانید آن را منتشر کنید. می توانید با استفاده از منویی که در سمت راست بالای صفحه ظاهر می شود ، این گزینه ها را انتخاب کنید. گزینه های دیگر شامل برنامه ریزی پست برای انتشار در زمان بعدی یا برچسب زدن پست به صورت خصوصی است تا فقط افراد منتخب بتوانند آن را ببینند.

پس از انتشار پست خود ، به سادگی به بخش “همه پست” از فهرست در سمت چپ بروید. در آنجا می توانید هر آنچه را که قبلاً ارسال کرده اید مطرح کنید و بنا به صلاحدید آن را ویرایش کنید.

البته ، هیچ چیز نمی تواند خسته کننده تر از یک آجر ساده از متن باشد. بنابراین اجازه می دهیم مواردی را که می توانید انجام دهید تا کمی به زندگی شما ارسال شود نگاه کنیم.

افزودن تصاویر به وبلاگ وردپرس خود

همه تصاویر را دوست دارند وردپرس به شما امکان می دهد با چند کلیک ماوس تصاویر خود را به پست خود اضافه کنید. اگر درست از قسمت زمینه نمایش وبلاگ خود نگاه کنید ، می خواهید دکمه ای با عنوان “رسانه اضافه کنید” را ببینید. با این حال ، قبل از اینکه همه تصاویر وصیت نامه ای را به اینجا و آنجا اضافه کنید ، توصیه می کنیم که روی مکان نما خود در بخشی از وبلاگ خود کلیک کنید تا جایی که می خواهید تصویر باشد. اگر اینطور نیست ، باید بعداً آنرا تغییر دهید ، و این می تواند ناامید کننده باشد.

می خواهید به صفحه دیگری هدایت شوید که در آن به شما امکان بارگذاری پرونده ها داده می شود. در مرکز آن صفحه نمایش دکمه ای با عنوان “پرونده ها را انتخاب کنید” مشاهده خواهید کرد.

پس از یافتن پرونده ها ، آنها به طور خودکار در وردپرس بارگذاری می شوند. پس از بارگذاری تصویر ، آن را دوبار بررسی کنید تا مطمئن شوید این تصویر مورد نظر شماست ، و سپس روی “قرار دادن پست” کلیک کنید. تصویر در پستی که می نویسید درجایی که می خواهید ظاهر شود ظاهر می شود. این خیلی آسان است.

پیوندهایی به وبلاگ خود اضافه می کنید

چیزی که می خواهید به عنوان بلاگر به سرعت بیاموزید این است که بهترین راه برای جذب مردم به خواندن مطالب شما ارتباط با دیگران است. بسیاری از وبلاگ نویسان خوب در آنجا هستند. کاملاً رک و پوست کنده ، برخی از آنها بهتر از شما خواهند بود. روابطی که با آنها ایجاد می کنید و توانایی اشتراک گذاری مطالب آنها فقط به ارزش وبلاگ شما می افزایند. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

وقتی نوار ابزار را می بینید که درست در بالای فیلد جایی که بدن پست خود را اضافه کرده اید ، مشاهده خواهید کرد که به نظر می رسد مانند یک لینک زنجیره ای.

پس از کلیک بر روی دکمه “درج / ویرایش پیوند” ، شما به یک پنجره بازشو هدایت می شوید که می خواهد از شما اطلاعاتی بخواهد.

 • آدرس اینترنتی آدرس وب سایت شما می خواهید برای به اشتراک بگذارید. به یاد داشته باشید که در “HTTP: //” جلوی “www.” قرار دهید. اگر این کار را نکنید ، پیوند شما به کار نمی رود.

 •  متن پیوند همان چیزی است که شما می خواهید افراد برای رسیدن به سایتی که به آن پیوند دارید کلیک کنید. بنابراین اگر با سایتی در مورد پیاده روی رقابتی در ارتباط نیستید ، متن پیوند ممکن است “قدم زدن با دقت نظامی” باشد. وقتی شخصی روی آن کلیک کرد ، به سایتی که پیوند می دهید هدایت می شود.

 • پیوند را در یک پنجره / برگه جدید باز کنید. شما همیشه می خواهید این گزینه انتخاب شود ، زیرا اگر شما ، اگر شخصی روی متن پیوند کلیک کند ، می خواهد صفحه شما را ترک کند و ممکن است نتواند راه بازگشت خود را پیدا کند.

 • پیوند به خودتان. ممکن است بخواهید به چیزی که در سایت خود دارید پیوند دهید. برای یافتن آن پست یا آن صفحه می توانید از بخش جستجو استفاده کرده و پیوندی به آن اضافه کنید.

هنگامی که همه اینها گفته شد و تمام شد ، روی افزودن پیوند کلیک کنید و پیوند در جایی که مکان نما خود را ترک کرده اید ظاهر می شود.

نحوه ویرایش هدرها و قالب بندی متن وبلاگ خود

بیشتر افراد وبلاگ نمی خوانند ، آن را اسکن می کنند. آنها چشمان خود را بر روی وبلاگ در شکل F جستجو می کنند ، به دنبال متن جسورانه ای هستند که چشم آنها را جلب می کند. اگر چیزی توجه خوانندگان شما را به خود جلب نکند ، ممکن است آنها به سادگی از بین بروند ، و این چیزی نیست که شما می خواهید. با افزودن عناوین می توانید از این کار جلوگیری کنید.

می توانید با کلیک بر روی منوی کشویی واقع در سمت چپ پایین نوار ابزار ، یک عنوان اضافه کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، “عنوان 1” بزرگترین اندازه است. این باید همان چیزی باشد که در بالای صفحه شما قرار دارد. “عنوان 2” یا “عنوان 3” را می توان در پایین صفحه استفاده کرد. این امر نه تنها خواندن سایت شما را برای موتور جستجو آسان تر می کند ، بلکه باعث می شود آن را برای افرادی که در حال خواندن سایت شما هستند بسیار لذت بخش تر کند.

نحوه ویرایش قلم ها

همچنین می توانید قلم های خود را ویرایش کنید ، یا آنها را جسورانه تر کنید ، آنها را به صورت برجسته ، زیرنویس کنید ، و حتی رنگ آنها را تغییر دهید. تنها کلیک یک دکمه است.

 • “ب” برای جسورانه است

 • “U” برای زمینه سازی است

 • “A” به شما امکان می دهد از یک منوی کشویی رنگ های مختلفی را انتخاب کنید

 • “من” برای ایتالیاست

اگر با Microsoft Word کار کرده اید ، تمام این دستورات باید بسیار ساده باشند.

وبلاگ خود را برای شما کار کنید

خب ، همین شما تمام مراحل را طی کرده اید و یک وبلاگ اساسی موفق را تنظیم کرده اید. حال سوال اینجاست که چگونه می توانید وبلاگ خود را برای شما کار کنید؟ این می تواند یک چالش باشد. اما من تعدادی راهنما را برای شما آسانتر کرده ام. در آینده نزدیک این اطلاعات را با شما به اشتراک می گذارم و همچنین به هر سؤالی که ممکن است بپرسید ، خواهم پرداخت تا آن زمان توصیه می کنم با وردپرس آشنا شوید.

این یک ابزار بسیار متنوع است. یادگیری بصری و آسان است. با تشکر از تم های از پیش تعیین شده آن ، تنها با چند کلیک ماوس می توانید یک وبلاگ ایجاد کنید که به نظر حرفه ای می رسد و توجه شما را شایسته شما و کسب و کار شما می کند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector