بهترین میزبان نمایندگی

تصویری که نشان می دهد نحوه میزبانی نمایندگی فروش چگونه استبه عنوان یک فروشنده میزبان ، شما می توانید یک تجارت را ایجاد کنید که در آن دیگران به اینترنت بفروشید. شما کسی هستید که قیمت را دیکته می کند. شما کسی هستید که به مشتریان می فروشید و می فروشید. شما کسی هستید که وظیفه حفظ روابطی را که با مشتری های خود دارید ، دارید.


با این حال ، شرکتی که سرویس میزبانی را از آن خریداری می کنید ، مسئولیت مشکلات سخت افزاری ، مشکلات نرم افزاری و رسیدگی به هرگونه مسائل فنی را بر عهده دارد. شما اساساً فضای سرور را اجاره می کنید. شما در حال خرید یک قیمت عمده فروشی هستید ، بنابراین می توانید آن را برای یک خرده فروشی بفروشید و سود کسب کنید.

با توجه به این موضوع ، انتخاب یک برنامه فروشنده با کیفیت باعث می شود مشتری شما 2-3 سال در کنار شما بماند.

در این راهنما قصد داریم تعدادی از برنامه های فروشندگان را پوشش دهیم و به شما در درک بهتر هر یک از آنها کمک خواهیم کرد.

آیا بازاری برای خدمات میزبانی وجود دارد?

آره. فقط فکر کنید ، در سال 2016 ، حدود یک میلیارد وب سایت زنده وجود داشت. در سال 2020 ، فقط سه سال بعد ، نزدیک به دو میلیارد وب سایت زنده داریم. هر روز وب سایت های جدید بصورت آنلاین منتشر می شوند. هنگام فروش مجدد میزبانی ، می توانید از این روند رو به رشد درآمد کسب کنید. برای اینکه در این تجارت موفق باشید ، باید نسبت به سایر بازیکنان این رشته درک خوبی داشته باشید. شما باید بدانید از چه کسی باید سرورهای خود را اجاره کرده و همچنین شرکت هایی که باید از آنها اجتناب کنید. شما باید معیارهایی را بدانید که اکثر افرادی که به دنبال راه اندازی یک وب سایت جدید می خواهند ، و شما باید مشخصات سرورهای خود را بدانید برای اینکه بتوانید خدمات مناسبی به مشتریان خود ارائه دهید.

اکثر شرکت های هاستینگ سود خود را در سال دوم تا سوم میزبانی کسب می کنند ، سود سال اول عموما با تلاش بازاریابی خورده می شود. خدمات میزبانی با کیفیت تضمین می کند که شما می توانید سود آن دو یا سه ساله را بزنید.

آنچه ما در فروشندگان به دنبال آن هستیم

ما می خواهیم چند حوزه را مورد بررسی قرار دهیم که در انتخاب میزبان نمایندگی مهم به نظر می رسیم.

در نظر داشته باشید که بیشتر فروشندگان بسته بسیار مشابهی را ارائه می دهند ، دستگاه اغلب در جزئیات است. شما می خواهید دقیقاً آنچه را که آنها به صورت رایگان ارائه می دهند بدانید تا بتوانید بدانید که چگونه پیشنهاد میزبانی خود را قیمت گذاری کرده و تجارت خود را در مقیاس قرار دهید.

چندتایی این جاست. اگر به وب سایت های فنی بیشتری به توصیه های خاص تری نیاز دارید (مثلاً برنامه های وب را بگویید) ، لطفاً یک ایمیل برای من ارسال کنید ([email protected]) برای اطلاعات بیشتر. با تشکر!

Uptime و قابلیت اطمینان

تصویر سرعت وب سایتمنطقه دیگری که مورد بررسی قرار دادیم ، زمان و قابلیت اطمینان بود. شما نمی خواهید هر چیزی کمتر از 99.9 درصد ضمانت به موقع. هر چیزی کمتر از این بدان معنی است که مشتریان شما می توانند هر ماه تا یک ساعت خرابی را جستجو کنند. این یک ساعت می تواند کافی باشد تا تفاوت بین موفقیت مشتری یا موفقیت شما تفاوت ایجاد کند.

چیزی که مشتری های شما می خواهند از شما بخواهند ، بنابراین باید آن را از شرکتی که سرویس میزبانی از آن خریداری می کنید تقاضا کنید ، ذخیره سازی SSD و سرورهای HTTP / 2. همانطور که خواهید دید ، شرکت هایی که می خواهیم بعداً در این راهنما مورد بررسی قرار دهیم ، سرعت و زمان کافی را ارائه می دهند. برخی حتی در صورت سقوط زمان کمتری از آستانه 99.9 درصد ، ضمانت برگشت پول ارائه می دهند.

می توانید ما را ببینید ردیابی میزبانی زنده برای دیدن اینکه میزبان ها عملکرد خوب و ضعیفی دارند.

پشتیبانی فنی

حتی در یک دنیای عالی و با بهترین سرورها ، همه چیز به اشتباه می رود. پشتیبانی فنیوقتی این کار را انجام دهند ، مشتریانی که سرویس شما را فروخته اند برای کمک به شما مراجعه می کنند. شما به نوبه خود به شرکت میزبان وب مراجعه خواهید کرد. به همین دلیل است که شما می خواهید شرکت میزبانی وب که شما برای ارائه پاسخ به موقع و داشتن تکنسین های متخصص استفاده می کنید. هرگونه تأخیر از طرف شرکت میزبان در ارائه پاسخ به شما یا تصحیح موضوعات به معنای تأخیر در افزایش و به روزرسانی مجدد وب سایت خود برای مشتریان است..

پشتیبانی 24/7 یک ضرورت مطلق برای حل مشکلات فنی است. حتی میزبان نمایندگی را که از سیستم بلیط استفاده می کند در نظر نگیرید. ��♂️

قیمت

آخرین عاملی که در نظر خواهیم گرفت قیمت است. همانطور که اشاره کردیم ، این یک تجارت است. مشاغل در مورد کسب درآمد هستند. قلک شبیه خوکارزانتر که می توانید میزبان عمده فروشی را برای آن خریداری کنید ، سود بیشتری نیز در هنگام فروش مجدد این سرویس کسب خواهید کرد. کلیه شرکت هایی که می خواهیم بررسی کنیم ، قیمتی دارند که به اندازه کافی پایین هستند تا به شما امکان دهند چند دلار درآمد داشته باشید و کمی اتاق wiggle برای رشد داشته باشید.

اکنون که مقدمات را از دسترس خارج کرده ایم ، اجازه دهید در مورد انتخاب بهترین شرکت های میزبان وب میزبان درگیر شوید و درباره آنها صحبت کنیم. ما آنها را به ترتیب اولویت خود ذکر کرده ایم.

بهترین فروشندگان میزبان وب

HostGator – بهترین برنامه برای عملکرد

ویژگی های اصلی
 • دامنه های نامحدود
 • SSL رایگان
 • نرم افزار رایگان WHMCS Client Management / Billing Management مشتری
 • پشتیبانی 24/7/365
 • ضمانت Uptime 99.9٪

طرفداران

 • میزبان برچسب سفید
 • کنترل کامل منابع
 • حساب ResellerClub بدون هزینه اضافی

منفی

 • حافظه SSD را از دست می دهد

HostGator آنچه را که احساس می کنیم ارائه می دهد برخی از کامل ترین برنامه های فروشندگان در بازار. برنامه هایی که آنها ارائه می دهند ارائه دهنده ویژگی های مورد نیاز مشتریان و مدیریت مشتریان خود را برای فروشندگان آسان تر می کند. این امکان را به شما می دهد تا به عنوان نماینده فروش بتوانید هنگام ورود آنلاین ویژگی های جدیدی را در اختیار مشتریان خود قرار دهید و مشتریان شما به پشتیبانی مشتری دسترسی داشته باشند. همه اینها با قیمتی نسبتاً ارزان انجام می شود.

تخفیف در ثبت نام

تمام برنامه های ذکر شده فوق یک حساب ResellerClub رایگان به شما اختصاص می دهد. این بدان معنی است که شما قادر به فروش 70 عدد gTLD و ccTLD به مشتریان خود هستید. یک … وجود دارد 80 درصد تخفیف در هزینه های ثبت نام. شما قادر به فروش نام دامنه به مشتریان خود هستید. شما می توانید به آنها در مهاجرت وب سایت خود از سرور فعلی خود به شما کمک کنید. از آنجا که تمام خدمات را با هزینه خریداری می کنید ، هنگام فروش مجدد آنها می توانید درآمد کسب کنید.

HostGator تعدادی ابزار منحصر به فرد دارد که این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید شغل خود را بکار بگیرید. مثلا, HostGator دارای cPanel منحصر به فرد طراحی شده است که شما می توانید به مشتریان خود ارائه دهید. نکته جالب اینجاست که می توانید آرم و مارک شخصی خود را اضافه کنید.

HostGator میزبان فیلم ها و آموزشهای مختلفی ایجاد کرده است. می توانید از این موارد با مشتریان خود استفاده کرده و از آنها علامت گذاری کنید بنابراین به نظر می رسد که تمام این اطلاعات از محل کار شما است.

شما 100 درصد کنترل پهنای باند ، ذخیره سازی ، RAM و غیره را کنترل می کنید. شما می توانید نحوه اختصاص منابع خود را کنترل کنید. اگر احساس می کنید در آستانه اتمام منابع هستید ، HostGator این امکان را به شما می دهد که تا نیمه ماه به یک سطح دیگر ارتقا دهید. به این ترتیب ، شما مشتریان بالقوه را از دست نمی دهید.

بسیار قابل اعتماد و & # x1f600؛

ما میزبان HostGator را به دلیل میزان اطمینان آنها ، به عنوان انتخاب شماره یک انتخاب کردیم. آنها دارند 99.9 درصد ضمانت به موقع. این نوع تضمین را در بسیاری از شرکت های میزبان مشاهده می کنید. آنچه ما در مورد HostGator دوست داریم این است که آنها در واقع با ضمانت خود از طریق آن پیروی می کنند. اگر سرورهای آنها در طی ماه این آستانه را برآورده نکنند ، HostGator برای کل ماه جبران می کند.

همانطور که اشاره کردیم ، مشتریان شما قادر به استفاده از cPanel با مارک تجاری شما خواهند بود. شما همچنین قادر به استفاده از cPanel خواهید بود. HostGator یک کار خوب در طراحی مجدد cPanel انجام داده است تا استفاده از آن آسان باشد. در پشت آن قدرت زیادی دارد. شما و مشتریهای خود تمام گزینه هایی را که از cPanel انتظار دارید با یک طراحی مجدد منحصر به فرد که نمی توان آن را مورد ضرب و شتم قرار داد ، خواهید داشت.

هنگامی که نظرات HostGator را می خوانید ، مشخص است که چرا آنها به عنوان یکی از بهترین ارائه دهنده های امروز در خارج از کشور رتبه بندی می شوند. آنها دارند سرعت بسیار عالی ، بروزرسانی شگفت انگیز و کاربری آسان cPanel. HostGator به این نکته مهم که از یک شرکت میزبان در این براکت قیمت انتظار دارید ، می رود.

استفاده از آن به اندازه کافی آسان است تا تازه های کامل بتوانند به سرعت آن را تسلط بخشند. با این حال ، این قدرت و ویژگی هایی دارد که به کاربران قدرت اجازه می دهد کاری را که می خواهند انجام دهند ، انجام دهند. تعدادی از ویژگی های امنیتی در دسترس است. برخی از آنها گنجانده شده است ، و برخی دیگر هزینه های اضافی دارند. چرا خودت بهش ضربه نمی زنی؟ HostGator در حال حاضر ضمانت برگشت پول 45 روزه را ارائه می دهد.

میزبانی A2 – میزبانی نمایندگی حق بیمه

ویژگی های اصلی
 • حساب فروشندگان eNom رایگان
 • تضمین بازگشت پول
 • SSL و SSD رایگان
 • پشتیبانی 24/7/365
 • 1000 گیگابایت انتقال
 • 20 برابر سریعتر گزینه توربو

طرفداران

 • ادغام cPanel
 • بین سرورهای لینوکس یا سرورهای ویندوز را انتخاب کنید
 • دو نرم افزار صورتحساب رایگان را انتخاب کنید

منفی

 • فضای ذخیره سازی زیادی نیست

ما A2 هاستینگ را به عنوان انتخاب شماره دو انتخاب کردیم زیرا ، مشابه HostGator ، آنها قادرند تقریباً هر آنچه را که نیاز دارند ، به مشتریان خود ارائه دهند. برنامه فروشندگان آنها از بهترین موارد موجود در بازار است. آنها شامل موارد زیر هستند:

 • ادغام cPanel
 • حافظه SSD
 • WHMCS یا Blesta برای مدیریت حساب

مجموعه جامع ویژگی ها & # x1f4c3؛

تقریباً در مورد کلیه برنامه های میزبانی نمایندگی ، صرف نظر از شرکت ، نوعی نرم افزار صورتحساب وجود دارد. میزبانی A2 از این نظر متفاوت است که به شما دو گزینه داده می شود. اگر حساب “نقره” را خریداری می کنید ، می توانید بین WHMCS و Blesta را انتخاب کنید. WHMCS در بین بسیاری از افراد به عنوان یک ابزار حل مسئله به رسمیت شناخته شده است. Blesta به دلیل داشتن منبع آزاد مورد علاقه است ، به این معنی که کاربران قادر به تنظیم آن برای رفع نیازهای خود هستند.

می توانید سرور لینوکس یا سرور ویندوز را انتخاب کنید. سیستم عامل مورد نظر شما گزینه های نرم افزاری موجود را برای شما تعیین می کند. این انتخاب براساس خدماتی که می خواهید به مشتریان خود ارائه دهید انجام می شود. به عنوان مثال ، لینوکس از cPanel و PHP استفاده می کند. ویندوز از هسته های Plesk و.NET استفاده خواهد کرد.

صرف نظر از برنامه ای که شما انتخاب می کنید ، به منابع قابل قبولی اختصاص خواهید یافت. کمترین برنامه ای که A2 Hosting ارائه می دهد حداکثر 40 حساب را پشتیبانی می کند. می توانید از آنجا به رشد خود ادامه دهید. با رشد کسب و کار شما ، می توانید حساب های رده بالاتری را انتخاب کنید که فضای ذخیره بیشتری را ارائه می دهند.

یکی از سریعترین هاست های وب & # x1f686؛

ما از سرعت A2 Hosting تحت تأثیر قرار گرفتیم. آنها در میان هستند سریعترین میزبان وب که آزمایش کرده ایم. سرعت پایه آنها سریع است ، اما این تنها به لطف حافظه SSD بهبود می یابد. در سراسر جهان تعدادی مرکز داده برای ارائه محتوا وجود دارد. شما می توانید یک سرور “توربو” دریافت کنید. این سرور سرعتی ارائه می دهد که 20 برابر سریعتر از حالت عادی است.

میزبانی A2 پشتیبانی شگفت انگیز را ارائه می دهد. شما می توانید از طریق:

 • پست الکترونیک
 • چت زنده
 • پشتیبانی تلفن

علاوه بر این ، شما می توانید از یک پایگاه دانش به خوبی پشتیبانی شده استفاده کنید. تعدادی راهنما وجود دارد که می توانید برای کمک به مشتریان خود به سؤالات اساسی پاسخ دهید و شروع به میزبانی وب سایت خود کنید.

میزبانی A2 بیش از 15 سال است که خدمات مداوم ارائه می دهد. این به آنها کمک کرده تا در دنیای میزبانی وب نامی برای کیفیت ایجاد کنند. اگر کاملاً از خدمات آنها راضی نیستید, آنها هر زمان ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند.

میزبانی A2 شرکتی است که در ساخت هر چه بیشتر موارد ممکن تمرکز دارد. ممکن است کمی برای درک چگونگی تنظیم کارها کمی طول بکشد ، اما به محض اینکه حس خوبی برای آن پیدا کردید ، می خواهید یک میزبان وب ارزان و سریع داشته باشید که دارای آرایه ای چشمگیر از ویژگی های آن باشد. بررسی کامل میزبانی A2 ما را بخوانید.

InMotion – عملکرد عالی ویژگی های کمتر

ویژگی های اصلی
 • دیسک فضای 100G +
 • IP اختصاصی رایگان
 • پنل نامحدود
 • پشتیبانی 24/7/365
 • تهیه نسخه پشتیبان سایت

طرفداران

 • حافظه SSD
 • میزبان برچسب سفید
 • امنیت عالی سایت

منفی

 • خرابی گاه به گاه

وقتی به تمام محصولاتی که InMotion ارائه می دهد نگاه می کنید ، می بینید که برخی از آنها بسیار زیبا هستند و برخی دیگر به نظر می رسد فاقد ویژگی های هستند. خوشبختانه ، برنامه های فروش آنها برخی از ویژگی های خوب آنها ارائه می دهد. InMotion به شما امکان می دهد بین شش تنظیم مختلف را انتخاب کنید. آنها ویژگی های بسیاری از جمله ویژگی هایی را برای کمک به شما در صورتحساب و تهیه پشتیبان ارائه می دهند.

سرویس شفاف ��

برای ما, مزیت شماره یک InMotion شفافیت آن است. به عنوان یک محصول با لیبل سفید ، وقتی از منابع آنها استفاده می کنید ، نام تجاری شما یا نام شما همان چیزی است که دیگران می بینند. InMotion در پس زمینه کار می کند. به این ترتیب ، هیچ مشکلی بین کسب و کار شما و آنها وجود ندارد. این به اعتبار شما می افزاید.

منابعی که به شما پیشنهاد می شود چشمگیر است. سرورهای نمایندگی فروش به حافظه SSD و همچنین حفاظت از داده RAID – 6 مجهز شده اند. این به شما امکان می دهد سریعترین سرعت در دسترس برای انتقال داده ها. در عین حال ، شما می توانید افزونگی را حفظ کنید.

یک زن و شوهر از دیگر عواملی که شما به عنوان فروشنده از آنها بدست می آورید وجود دارد. به عنوان مثال ، شما با Enom یک حساب کاربری رایگان دریافت خواهید کرد. این امر باعث می شود تا شما بتوانید ثبت نام SSL و نام دامنه را به مشتریان خود ارائه دهید. شما نرم افزار صورتحساب WHMCS دریافت خواهید کرد. این نرم افزار محبوب است زیرا باعث می شود فاکتورهای خودکار ، جمع آوری پرداخت و ردیابی مشتریان شما آسان شود.

تیم پشتیبانی عالی & # x1f4de؛

InMotion تعداد دیگری از موارد خوب دیگر را به مشتریان خود ارائه می دهد. یکی تیم پشتیبانی آنها است. این است یکی از بهترین مواردی که ما با آنها تعامل داشته ایم. کارمندان آنها در دو بخش مختلف تقسیم می شوند. این باعث می شود که پاسخ سؤالی دقیق که ممکن است شما یا مشتری هایتان داشته باشید را پیدا کنید. بسیاری از کارکنان آنها آموزش دیده متقابل دارند. بنابراین ممکن است با یک فروشنده صحبت کنید ، اما آنها همچنین قادر به پشتیبانی فنی خواهند بود.

InMotion چندین ویژگی امنیتی را به شما ارائه می دهد. محافظت از بدافزار Patchman بدان معنی است که سرور شما به طور مداوم در جستجوی نرم افزارهای مخرب است. هر چیزی که به نظر می رسد مورد تردید باشد ، قرنطینه می شود و از بین می رود. محافظت Corero DDoS برای محافظت از سرور شما در برابر حملات بی رحمانه در آنجا وجود دارد.

InMotion به مشتریان خود تقریباً در مورد همه چیزهایی که نیاز دارند ، ارائه می دهد. ممکن است نرم افزار اضافی به صورت رایگان درج شده یا برای خرید در دسترس باشد. ما نمی توانیم از ویژگی هایی که در دسترس آنها قرار دارد ، تحت تأثیر قرار بگیریم.

پشتیبانی از وردپرس آنها بسیار عالی است. آنها یک تیم پشتیبانی پاسخگو دارند و طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی را ارائه می دهند. InMotion به مشتریان خود ضمانت برگشت پول 90 روزه را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید آنها را بدون ریسک امتحان کنید.

SiteGround – میزبان فروش بزرگ ابر

ویژگی های اصلی
 • 42 دلار در سال کم است
 • بهترین پشتیبانی از پایین
 • SSL رایگان
 • پشتیبانی 24/7/365
 • مکان های چند سرور

طرفداران

 • حافظه SSD
 • قیمت ارزان
 • پشتیبانی از مشتری پدیده

منفی

 • شما فقط می توانید میزبانی سالانه خریداری کنید

ما اغلب درباره آنچه دوست داریم در مورد SiteGround بحث کرده ایم. این یکی از گزینه های بهتر میزبانی وردپرس است. تمام دلایلی که به آنها اشاره کردیم و بیشتر به همین دلیل است که ما آنها را به این لیست اضافه کردیم. SiteGround یک گزینه میزبانی سریع با قیمت پایین است. آنها ارائه می دهند پشتیبانی پدیده ای.

اعتبار شما را در اختیار شما قرار می دهد

SiteGround یک برنامه میزبانی نمایندگی فروش دارد که متفاوت از آنچه شما با اکثر میزبان های دیگر می گیرید است. با اکثر میزبان های دیگر ، شما یک برنامه ماهانه یا یک برنامه سالانه خریداری می کنید که می توانید فروش مجدد کنید. SiteGround به شما اعتبار می دهد. هر اعتبار یک سال خدمات فروش را به شما می دهد. شما می توانید هر زمان که بخواهید اعتبار زیادی بخرید. آنچه در مورد آنها جالب است این است که آنها تمام نمی شوند. این بدان معنی است که شما می توانید یک حساب مشتری را تمدید کنید یا هر زمان که بخواهید یک حساب جدید باز کنید.

برای بسیاری ، این روش تعامل بهتر از برنامه هایی است که دسترسی شما به منابع را محدود می کند ، بسته به نوع برنامه ای که خریداری می کنید. با SiteGround, هر حساب برای یک وب سایت است. بنابراین می توانید یک برنامه جامع به مشتریان خود ارائه دهید. ممکن است یک مشتری بخواهد یک وب سایت به مدت سه سال میزبان باشد. بنابراین شما سه اعتبار خریداری می کنید. یا ممکن است یک مشتری متفاوت بخواهد هفت وب سایت به مدت یک سال میزبان باشد ، بنابراین شما هفت اعتبار خریداری کرده و به آنها می دهید.

برای فروشندگانی که به معامله با سایر شرکت های میزبان عادت کرده اند ، ممکن است این روش تعامل کمی عجیب به نظر برسد. با این حال ، بسیاری به سرعت می توانند از انعطاف پذیری که این نوع برنامه ارائه می دهد قدردانی کنند. به جای داشتن یک حساب کاربری جهانی ، می توان هر طرح را برای پاسخگویی به نیازهای مشتری که قصد دریافت آن را دارد تغییر داد.

پشتیبان گیری روزانه رایگان & # x1f193؛

علاوه بر روشی منحصر به فرد که آنها به میزبان نمایندگی فروش نزدیک می شوند ، SiteGround پیشنهادات زیادی نیز دارد. SiteGround میزبان برچسب سفید را ارائه می دهد. این بدان معنی است که تمام مارک تجاری آنها حذف شده است ، و شما قادر هستید مارک خود را در جای خود قرار دهید.

مشتریان شما تعدادی از ویژگیهای جذاب را دریافت می کنند. از هرکدام از سایتهای خود می توانید بطور رایگان روزانه نسخه پشتیبان تهیه کنید. سی نسخه پشتیبان قبلی در پرونده نگهداری می شود. مشتریان شما CDN Cloudflare رایگان دریافت می کنند. این امر نه تنها باعث افزایش سرعت می شود بلکه به مشتریان شما در مبارزه با حملات DDoS کمک می کند.

هر سرور HTTP / 2 فعال است. همه آنها مجهز به حافظه SSD هستند. مشتریان شما اطمینان دارند که می توانند از جدیدترین فناوری استفاده کنند.

به نظر ما, SiteGround یکی از بهترین گزینه های فروش است. آنها برنامه های جامعی دارند. کارکنان آنها پشتیبانی شگفت انگیزی را ارائه می دهند. آنها سرعت محکم را ارائه می دهند. در مورد این میزبان چیزهای زیادی وجود دارد که جذاب است. شما می توانید به لطف 30 روز ضمانت برگشت پول ، این کار را برای خودتان امتحان کنید.

مربوط: چگونه از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنیم

کلمات نهایی

نمایندگی فروش میزبان وب شغلی با پتانسیل نامحدود است. رشد شغل و شادی مشتریان شما به میزبان وب بستری است که شما خدمات خود را اجاره کرده اید بستگی دارد. همانطور که تحقیقات خود را انجام داده اید ، احتمالاً دیده اید که ارائه دهندگان زیادی وجود ندارند که فضای سرور خود را رها کنند تا دیگران فروش مجدد کنند. و بسیاری از کسانی که فروشندگان پشتیبانی را انجام می دهند بهترین ابزار یا خدمات را ارائه نمی دهند. به همین دلیل ما این راهنما را تهیه کردیم تا آنچه را که ما احساس کردیم بهترین ارائه دهندگان هستند ، در اختیار شما قرار دهد.

همچنین باید توجه داشته باشید که برخی از شرکت های میزبان ارزان قیمت نیز برنامه فروشندگان را با کسری از قیمت ارائه می دهند.

آیا با فروشندگان دیگر کار کرده اید؟ جوانب مثبت و منفی بودن در این تجارت چیست؟ دوست داریم بیشتر از شما بشنویم. در بخش نظرات زیر نظر خود را به ما اطلاع دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سایر بررسیهای ما ، بهترین راهنمای میزبانی وب را مطالعه کنید. ممنون مثل همیشه که وقت خود را برای خواندن راهنماهای خود گرفتید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که من خوانده ام و قبول کردم شرایط استفاده.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map