ביקורת הנושא של אסטרה וורדפרס – נושא המתחילים האידיאלי

זה חלקלק, ניתן להתאמה אישית במיוחד ומעל לכל, זה בחינם. זו המנטרה שלנו לאסטרה – נושא וורדפרס כל כך דינמי שאתה יכול להשתמש בו לכל דבר – בלוג / אתר תיק או חנות מקוונת. אכן, זהו נושא אידיאלי למתחילים שמתעסקים בוורדפרס.


יותר מ -300,000 אתרי אינטרנט משתמשים בערכת הנושא של אסטרה והמספר הזה גדל ב -1,000 ליום. בנוסף, הוא תומך בפלאגינים פופולריים של בונה דפים כגון Beaver Builder, Divi ו- Elementor. כלומר אתה יכול להתאים אישית את האתר שלך באופן הרצוי לך.

אם אינך מעצב, תוכל בקלות לייבא תבניות מובנות מראש באיכות גבוהה ולהשלים את האתר שלך בכמה לחיצות.

נוסף על כך, אתה יכול להתקין כמה תוספים בחינם, תלוי במה שאתה זקוק לאתר שלך. ואם תרצו פונקציונליות מתקדמת יותר עבור אתרכם, תוכלו לשדרג ל- Astra Pro.

אז האם אסטרה שווה את ההייפ? והאם עליך להשתמש בו באתר האינטרנט שלך?

בואו ונדאג לסיבוב הנוקבני של נושא האסטרה, מדוע הוא כל כך פופולרי ואיזה יתרונות תוכלו לקבל כשאתם משדרגים לגרסת המקצוען של הנושא.

יוצרי אסטרה

אסטרה היא הנושא הניתן להתאמה אישית וקל משקל וורדפרס שנוצר על ידי Brainstorm Force – שהוא גם הצוות שעומד מאחורי התוספים כמו Convert Pro (תוסף דוא”ל ודוא”ל להוביל), Schema Pro (תוסף סימון סכמות) ותיק WP (תוסף תיקים) ).

כוח סיעור מוחות גרם לאסטרה להשתלב בקלות וביעילות עם בוני דפים עם התוספות האולטימטיביות עבור Beaver Builder ותוספות Ultimate עבור תוספי תוסף Elementor..

כוח סיעור מוחות פעיל מאוד גם בקהילה של וורדפרס ובהשתתפות ב- WordCamps. בנוסף, הם מעדכנים באופן קבוע את תוספי הוורדפרס החינמיים שלהם.

לכן, ללא ספק תוכלו לסמוך על איכות הפלט שהצוות הזה מייצר.

מה אתה יכול להשיג מאסטרה?

לדברי מפתחי אסטרה, זה סופר קל ומשקל להתאמה אישית. אם אתה משתמש באסטרה מופעל, אתר האינטרנט שלך וברשותך רק נתוני WordPress המוגדרים כברירת מחדל; האתר שלך צריך לטעון תוך פחות מחצי שנייה.

למה זה? הם השביתו את jQuery והשאירו את המשאבים מתחת ל 50 קילוגרם.

אני משתמש בערכת הנושא של אסטרה עבור האתר שלי, והוא נטען פחות משלוש שניות. אם במקרה גולשת באתר שלי, תראה המון תמונות וסרטונים, אך תמיד לוקח פחות משלוש שניות לטעון.

דבר נוסף שמייחד את אסטרה הוא שהוא תומך בוני דפי WordPress פופולריים רבים. מלבד Elementor ו- Beaver Builder, היא תומכת גם באדריכל Thrive, Divi, Brizy, WPBakery (לשעבר Visual Composer) ו- Gutenberg. אם כבר מדברים על בוני דפים, הנה ההמלצה שלנו על Elementor לעומת Beaver Builder וסקירה מאוד מפורטת על Brizy שאולי תרצה לבדוק.

אבל, אם אתה מתכנן לייבא עיצובים של אתרים מאתרי אסטרה סטרטר, עליך להשתמש באלמנטור, בונה בונה, בריזי או גוטנברג לעריכה..

האם ידעתם שנושאים רבים של וורדפרס אינם תומכים בוני דפים מודרניים? משמעות הדבר היא שאתה יכול ליצור דף אטרקטיבי באמצעות בונה דפים, אך הוא לא עובד עם ערכת הנושא של WordPress המופעלת.

אז מזלכם אם אתם משתמשים בערכת נושא אסטרה מכיוון שלעולם לא תדאגו לגבי התרחיש הזה.

כשאתה מפעיל את אסטרה באתר שלך, וכשאתה עורך את הפוסטים, הדפים שלך או סוגי פוסטים מותאמים אישית אחרים, תראה שיש הגדרות אסטרה שנוספות לתיבת ההגדרות.

זה נהדר כשאתה יכול להתאים אישית את האתר שלך דף אחר דף, נכון? וזה מה שתוכלו לעשות עם אסטרה. גם אם אינך טכנאי, אתה יכול להתאים אישית את אתר האינטרנט שלך באמצעות התאמה אישית של נושא וורדפרס.

אם אינך רוצה להקדיש זמן רב ומאמץ לבניית אתר האינטרנט שלך, תוכל לייבא את עיצובי האתר המובנים מראש של אסטרה. פשוט הפעל את התוסף Astra Starter Sites ובחר את התבניות שאתה אוהב.

אם אתה משתמש בגרסה החינמית, אתה יכול לבחור בערך 35 עיצובים. אבל אם אתה בגרסת המקצוענים, ישנם כ 70 עיצובים זמינים. לכן, בין אם האתר שלכם מיועד לבלוג, לעסק, לחנות מקוונת או לתיק, תמיד תוכלו לקבל את העיצוב שמתאים לאתר שלכם..

מתחילים עדיין יכולים ליצור אתרים מקצועיים למראה באמצעות אסטרה. אבל, אם אתה מפתח, בוודאי תיהנה להשתמש גם באסטרה.

ניתן ליצור סוגי אסטרה בהתאמה אישית עם אסטרה ולבנות אתר WooCommerce. זה עומד בתקני 2.0 בנושא הנחיות לנגישות לתוכן (WCAG) 2.0, כמו גם לשיטות עבודה מומלצות עבור SEO. זה תומך גם בתרגום וב- RTL (מימין לשמאל).

אתה יכול גם להכניס ווים ומסננים להכנסת תוכן לאתר שלך בקלות. לחלופין, אתה יכול להשתמש בתוסף Astra Hooks החינמי, אם אתה לא בעניין טכני.

איך מתאימים את אסטרה?

היכן תוכלו להשיג עותק של ערכת הנושא אסטרה שתוכלו להתקין באתר האינטרנט שלכם? ישנן שתי דרכים לעשות זאת.

אתה יכול להוריד אותו מ- WordPress.org.

או פשוט חפש אותו מאזור הנושאים בלוח המחוונים של הניהול של WordPress.

כעת, אם ברצונך לייבא את תבניות העיצוב שנבנו מראש, פשוט התקן את התוסף Astra Starter Sites WordPress ובחר מבין העיצוב שאתה אוהב..

לאחר שהתקנת את נושא אסטרה, תחת תפריט המראה בלוח המחוונים של וורדפרס, תראה את אפשרויות אסטרה.

משם תראה אפשרויות שונות שתוכל להגדיר כך שתוכל להתאים אישית את העיצוב שלך. תוכלו למצוא גם לייקים לתוספים החינמיים והפרמיום המסייעים להרחיב את הפונקציונליות של נושא האסטרה שלכם.

אפשרויות התאמה אישית אלה ינותבו מחדש להתאמה אישית של ערכת הנושא של וורדפרס. זה דבר טוב מכיוון שתוכלו להציץ בשינויים שביצעתם בזמן אמת. אתה יכול אפילו לראות איך ייראה האתר שלך בטאבלט או במובייל.

התאמה אישית של ערכת הנושא של וורדפרס מכילה קטעים וחתכי משנה רבים המאפשרים לך לבחור את ההגדרות שברצונך להגדיר. עם זאת, אם זה עדיין מבלבל אתכם, מומלץ להוסיף פונקציונליות חיפוש בהתאמה אישית שלכם באמצעות חיפוש בהתאמה אישית חיבור.

אם תבחר לשדרג ל- גרסת מקצוען או להתקין תוספים נוספים, תראה כמה אפשרויות נוספות במותאם אישית העיצוב של WordPress.

אתרי אסטרה מתחילים

כאמור, אם אינך רוצה להקדיש זמן ומאמץ רב לעיצוב אתר משלך, תוכל להתקין את האתר אתרי אסטרה מתחילים תוסף בחינם לבחירת עיצוב אתר שאתה רוצה.

אתה יכול למצוא את תפריט אתרי אסטרה תחת ‘המראה’ של לוח המחוונים של וורדפרס לאחר שהתקנת והפעלת את התוסף..

תתבקש לבחור באיזה בונה דפים אתה משתמש: גוטנברג, בריזי, בונה בונה או אלמנטור.

זכור כי יש להפעיל את בונה הדפים באתר האינטרנט שלך מכיוון שכל עיצוב נוצר באמצעות התוסף הספציפי של בונה הדפים.

לאחר שתבחר בונה דפים, הוא יציג את כל עיצובי האתר הזמינים עבור אותו בונה דפים ספציפי. ניתן גם לסנן אותם על פי סוג העיצוב: הכל, בלוג, עסקים, מסחר אלקטרוני, חינם ואחרים..

תוכלו גם להבחין בכמה תבניות עיצוב עם התווית “סוכנות”. זה אומר רק שמדובר בעיצוב פרימיום הזמין ב- Astra Pro.

אבל, אני אומר לך, בין אם מדובר בגרסה חינמית ובין שהיא גרסת פרימיום, העיצובים האלה הם באיכות גבוהה.

לחץ על אחד מהעיצובים ותקבל תצוגה מקדימה של איך שהיא נראית, כמו גם אילו תוספים נדרשים כדי לעבוד..

פשוט לחץ על לחצן “התקן תוספים” בחלקו העליון או התחתון של הדף כדי להתקין את כל התוספים הנדרשים. אם התוסף כבר מותקן ומופעל באתר האינטרנט שלך לפני ייבוא ​​תבנית העיצוב, הוא יתויג כ’אקטיבי ‘.

לאחר התקנת כל התוספים הנדרשים, לחץ על כפתור “ייבא אתר זה”. תוצג תיבת אזהרה שתזכיר לך שאתה מתכוון לייבא את עיצוב האתר באתר שלך ולהחליף תוכן קיים.

אם אתה בטוח בעיצוב האתר שבחרת, פשוט לחץ על כפתור “אישור” והוא יובא באתר שלך לאחר מספר שניות.

לאחר השלמת הייבוא, כעת תוכל להציג את האתר שלך על ידי לחיצה על הלחצן “בוצע! כפתור צפה באתר “.

הרחבת אסטרה עם תוספים בחינם

חזור אל אפשרויות Astra תחת תפריט מראה בלוח המחוונים של וורדפרס ותראה קטע שמפרט את כל התוספים החינמיים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להרחיב את הפונקציונליות של נושא האסטרה שלך..

תוספים אלה מפותחים על ידי Brainstorm Force למעט התוסף ‘פוסטים ודפים’ שאינם ברשימה שנוצר על ידי Nikhil Chavan..

חמישה מהתוספים החינמיים הללו פותחו במפורש עבור אסטרה.

מדוע אלה אינם כלולים בנושא המרכזי? ובכן, מכיוון שהמפתחים צריכים לשמור על גרסת הליבה כמה שיותר קלילה.

כך, למשל, אם אתה מפעיל את התוסף Astra Hooks, חלק חדש של הוקס יתווסף להתאמה אישית של נושא ה- WordPress. זה עוזר לך להכניס בקלות קיצורי דרך, JavaScript ותוכן.

אם ברצונך לראות את מיקומי ה- hook בעיצוב ה- Astra שלך, אתה יכול להתקין את התוסף Astra Theme Hooks.

עריכה בכמות גדולה של אסטרה עוזרת לך לערוך בו זמנית את הגדרות ה- Astra Meta בכמה פוסטים או דפים.

באנר דף הבית של נושא אסטרה מאפשר לך להוסיף באנר לדף הבית שלך.

אם עליך להתקין קבצי גופן מותאמים אישית וגופני Typekit, באפשרותך להתקין את הפלאגינים של גופנים מותאמים אישית וגופנים מותאמים אישית..

אם אתה משתמש בגוטנברג ואתה רוצה שיהיו חסימות נוספות כגון פריסות פוסטים, מחירונים ואינפובוקס, נסה להפעיל את התוספים Ultimate עבור תוסף גוטנברג.

אם אתה רוצה ליצור ולנהל סרגל צדדי, התוסף של מנהל סרגל הצד יכול לעזור לך בכך.

אם ברצונך להסתיר דפים ספציפיים באתר שלך ממנועי חיפוש, השתמש בתוסף Unlist Posts & Pages.

תוסף Templator עוזר לך לשמור את התבניות והדפים שלך בענן, כך שתוכל לייצא אותם לכל אתר אינטרנט. זה זמין עבור Elementor בלבד, אך בקרוב הם יוסיפו תמיכה ל- Divi ו- Beaver Builder.

אסטרה פרו

בעוד שהגרסה החינמית של אסטרה מדהימה ביותר, דמיין מה עוד אפשר לעשות עם גרסת הפרימיום.

תקבל גישה לתכונות חזקות יותר לבניית אתרים מקצועיים בדרך קלה ומהירה יותר.

אם אתה בגירסת Astra Pro, אתה יכול לפתוח בסך הכל 18 מודולי פרו המשפרים את הפונקציונליות של אתר האינטרנט שלך.

מודול הצבעים והרקע מאפשר לך להגדיר את הצבעים בכל חלק באתר שלך (כגון צבעי הבסיס, הכותרת העליונה, כותרת התחתונה, התוכן, הבלוג והסרגל הצד)..

מודול הטיפוגרפיה מאפשר לך להתאים ולעצב את הגופנים שלך באופן הרצוי לך. לעומת זאת, מודול המרווח מאפשר לך להגדיר את המרווח שלך לשוליים וריפודים.

מודול Blog Pro מאפשר לך להתאים אישית את דפי הבלוג והארכיון שלך על ידי הצגת ביוגרפיה של מחבר או טעינת פוסט בלוג קודם תחת הפרסום הנוכחי..

המודול פריסות מותאמות אישית מאפשר לשמור פריסות מותאמות אישית עבור הכותרת העליונה, הכותרת התחתונה, מיקומי הוו, ו -440 דפים, כך שתוכלו להוסיף אותם בקלות לחלקים אחרים באתר.

מודול פריסות האתר מאפשר לך לנהל את הפריסה הכוללת של האתר שלך. הפריסה שבחרת תוחל על העטיפה החיצונית של האתר שלך.

אם יש לך דף אינטרנט ארוך, אולי תרצה להוסיף גלילה לכפתור למעלה בפינה השמאלית התחתונה או כפתור השמאלי של הדף שלך, כך שהמשתמשים שלך יוכלו לחזור במהירות לראש הדף. אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש במודול הגלילה לראש שמאפשר לך להתאים אישית את הסמל שלך.

מודול Widgets של כותרת תחתונה כולל פריסות שונות בהן ניתן להשתמש באזור הכותרת התחתונה שלך. זה גם מאפשר לך להתאים אישית את הכותרת התחתונה על פי העדפותיך.

אם אתה מוכר מוצרים פיזיים ודיגיטליים, אתה יכול לשלב בקלות את האתר שלך במודולי האינטגרציה עבור WooCommerce, הורדות דיגיטליות קלות, LearnDash ו- LifterLMS.

מודול הלייבל הלבן מאפשר למתג מחדש את אסטרה כמוצר משלך. אם אתה סוכנות עיצוב, אתה יכול להשתמש במודול זה כדי למנוע מהלקוחות שלך לדעת באיזה נושא וורדפרס אתה משתמש ליצירת אתרים.

עכשיו, מי מתרגש? אתה בטח צוחק אם תגיד שאתה לא.

תמחור אסטרה פרו

כל התכונות הללו באמת מרשימות. אבל מה עם המחיר? כמה יעלה לך לקבל את כל התכונות האלה?

ובכן, אל תתפלאו כשאני אומר לכם שאסטרה פרו מתחילה רק ב 59 $ לשנה. לחלופין, אתה יכול לרכוש אותו לגישה לכל החיים שמתחיל ב 249 $.

מאוד זול, נכון?

כל חבילות ה- Astra Pro מגיעות עם אחריות של 14% החזר כספי של 14 יום, בנוסף תוכלו להתקין את הנושא במספר בלתי מוגבל של אתרים. תקבל גם תמיכה פרימיום כשתרכוש את חבילת Astra Pro.

אם אתה רוצה עוד תבניות לעיצוב אתרים ותוסף נוסף של WP Portfolio, אתה יכול לשדרג ל- Bundle Agency Agency שהוא 169 דולר לשנה או 499 $ עבור גישה לכל החיים. אתה יכול גם להוסיף את התוספות האולטימטיבי לאלמנטור או את האולטימטיבי להוסיף לביבר בונה, תלוי במה שתבחר שיהיה לך.

תוספים נוספים כמו Convert Pro ו- Schema Pro כלולים בקבוצת הסוכנות המלאה $ 249 לשנה או 699 $ עבור גישה לכל החיים..

אז, איזה מהם עליכם לבחור?

אני תמיד אומר שהדבר שמתאים לך הוא זה שיכול למלא את הדרישות והתקציב שלך.

אם אתה רק מתחיל, ייתכן שלא תזדקק לכל התכונות הנוספות. אתה יכול פשוט להתחיל עם החבילה ברמת הכניסה של Astra Pro.

אם אתה זקוק לפונקציונליות רבה יותר באתר שלך, אתה יכול להתקין תוספים בודדים. לדוגמה, אם אתה זקוק לתוסף ה- Ultimate Addons for Elementor, אתה יכול להשיג אותו במחיר של 49 $ לשנה עד 249 $ לשנה, תלוי בחבילה שתבחר..

אבל, אם אתה זקוק ליותר תוספים, עדיף היה לשדרג לחבילות סוכנות המיני או לחבילות הסוכנות.

סיכום

אני בטוח שאין לך אלא התפעלות מנושא האסטרה. זה אחד הנושאים הטובים ביותר בחינם בוורדפרס.

אם אתה מתכנן להשתמש בגרסה החינמית, אני די בטוח שתשדרג בסופו של דבר לגירסת הפרימיום מכיוון שאתה לא יכול להספיק מכל הפיצ’רים הפנטסטיים שיש לאסטרה להציע..

למה אתה מחכה? קדימה, בנה אתר זה והרשים את המשתמשים והלקוחות שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map