5 תוספים להרשמה מרשימת הדוא”ל שלך

שיווק בדוא”ל מת. לא! לא משנה באיזה נישה אתה נמצא כרגע, אם יש דבר אחד שאתה צריך להתמקד בו יותר הוא בניית רשימת הדוא”ל שלך.


אם אתה רוצה שהעסק המקוון שלך יצליח, בניית רשימת הדוא”ל שלך היא הדרך ללכת מכיוון ששיווק בדוא”ל הוא אחת הדרכים הטובות והמעשיות ליצור קשר עם הלקוחות שלך ולהגדיל את ההמרות שלך..

אם יש לך רשימת דוא”ל מרתקת, היא יכולה בקלות להיות רווחית יותר מהתוצאות שאתה מקבל מערוצי מדיה חברתית כמו פייסבוק או טוויטר. פשוט הפוך את המנוי לסופר קל לקוראים שלך.

אתה יכול להוסיף טפסי הצטרפות במיקומי המפתח של האתר שלך, כגון סרגל הצד ומתחת לאזור התוכן. כמה תוספים יכולים לעזור לך לעשות זאת בריזה.

1. חלונות קופצים של Elementor Pro

אתה יכול לעצב חלונות קופצים יפים במיוחד ותופסי תשומת לב עם אחד מהתוספים הפופולריים ביותר של בונה העמודים Elementor ותכונת ה- Popup Builder שלו..

לכוד את הלידים שלך והגדיל את שיעור ההמרות שלך על ידי תכנון חלונות קופצים חכמים שמושכים את הקוראים שלך להצטרף. חלונות קופצים של Elementor משתמשים באותו ממשק כמו Elementor, כך שתוכל להחיל את אותן אפשרויות עיצוב על חלונות הקופצים שלך.

אתה יכול גם לבחור ביותר ממאה תבניות יפות. אתה יכול ליצור optin ספציפי בדף וורדפרס מסוים.

תכונות מדהימות אחרות, מלבד לכידת עופרת:

  • שלב בקלות את הטפסים שלך עם ספק שירותי הדואר האלקטרוני שלך כדי להרחיב את רשימת המנויים שלך.
  • צור חלון קופץ של כוונת יציאה כדי לעודד את הקוראים להישאר באתר שלך או לרכוש את המוצר שלך בדיוק כשהם עומדים לעזוב.
  • צור טפסי כניסה יפים למשתמשים שלך.
  • חשוף את תוכן הפרימיום שלך רק למשתמשים שהצטרפו.
  • צור קופץ למחצלת ברכה כדי לקבל את פני המשתמשים שלך ברגע שהם נוחתים באתר שלך.
  • הרץ את הקידום והמכירה שלך בתוך חלון קופץ של מכירות.

קופצים של Elementor אינם מבצעים בדיקות A / B וניתוח מובנה. וזה זמין רק כשאתה נמצא ב- Elementor Pro.

Elementor Pro מתחיל ב 49 $ לשנה עבור אתר בודד.

בקר באלמנטור

2. המר Pro

Convert Pro הוא תוסף פופולרי לדואר אלקטרוני וליצור דור לידים שנוצר על ידי Brainstorm Force, יוצרי Theme Astra ו- Schema Pro. בעזרת פונקציונליות הגרירה והשחרור שלו, אתה יכול ליצור בקלות ובמהירות טפסי אופטין להמרה גבוהה וניידים.

אתה יכול להגדיר טריגרים התנהגותיים כדי למקד למבקרים שלך עם המסר הנכון והזמן הנכון. המשמעות היא הגדלת שיעור ההמרות שלך ובניית רשימת אימיילים מפולחת מאוד.

אתה יכול גם לשלב את התוסף עם ספקי שירותי שיווק דוא”ל גדולים, כגון ActiveCampaign, MailChimp, AWeber, SendinBlue, ConvertKit, GetResponse, ורבים נוספים.

מאפיין נהדר נוסף של Convert Pro הוא שאתה יכול ליצור את הטפסים שלך הממוקדים למדינות ספציפיות בלבד, או למדינות שאינן האיחוד האירופי, או לכל מדינות האיחוד. אתה יכול גם להגדיר את הטפסים שלך להצגה במכשירים ספציפיים בלבד.

דבר אחד שאני מוצא חסר עם Convert Pro הוא המבחר המצומצם של תבניות לכמה מסוגי צורות האופטין. אבל היי, אתה תמיד יכול לבנות מאפס באמצעות עורך הגרירה והשחרור. אתה יכול אפילו לבצע התאמה אישית כבדה עם התבניות הקיימות.

תוכנית המרת Pro לתמחור מתחילה ב 99 $ לשנה או 399 $ למנוי לכל החיים.

בקר ב- Convert Pro

3. OptinMonster

אם אתה משתמש שאינו וורדפרס, OptinMonster הוא כלי מצוין להגדיל את הלידים שלך ולגדול הכנסותיך.

איך זה עובד?

כל שעליך לעשות הוא לבחור מתבנית שנבנתה מראש והיא מציעה והתאמה אישית כל עוד תרצה באמצעות בונה הגרור והשחרור הקל לשימוש. הגדר את התנהגות המפעילה באמצעות תכונת המיקוד והפילוח העוצמתית שלה. ואז, קבל את כל הפרטים הדרושים לך לשיפור האסטרטגיה של יצירת לידים.

ל- OptinMonster יש גם פונקציונליות של בדיקות מפוצלות כדי לקבוע איזו שיטה מתאימה ביותר להגדלת ההמרות שלך. אתה יכול לבדוק כותרות, פריסות ותכנים שונים כדי לראות לאיזו טופס optin יש את שיעור ההמרות הגבוה ביותר.

אתה יכול גם למנוע מהמבקרים שלך לנטוש את הדף שלך על ידי הוספת קופץ ממש לפני שהם סוגרים את הדף שלך. אתה יכול להציע להם מגנט מוביל להורדה, או להציע הנחה, או להזמין אותם לשוחח עם תמיכה טכנית, וכל דבר אחר שעוזר להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך. אל תחמיצו את ביקורת הווידיאו שלנו עם OptinMonster 2 ואף על פי כן.

OptinMonster נע בין 9 $ לחודש ל 49 $ לחודש וזה יקר משמעותית מכל האלטרנטיבות.

בקר ב- OptinMonster

4. WPFusion

אם אתה מחפש דרך להוסיף פונקציונליות לחברות ולמנף את מבקרי האתר שלך ונתוני CRM, WPFusion עשוי להיות זה בשבילך.

WPFusion משתמש בתגיות ומשלב עשרות תוספי וורדפרס ל- CRM שלך. בעוד ש- CRM שלך מספק מעורבות קליקים מקישורים בדוא”ל שלך, WPFusion מספקת מעורבות קליקים מקישורים באתר שלך.

משמעות הדבר היא שאתה יכול ליזום טריגרים אוטומטיים עבור מסעות הפרסום שלך בדוא”ל על סמך פעילות המשתמש ברמת האתר. WPFusion מאפשרת לתייג אנשים בצורה אינטליגנטית.

ל- WPFusion פונקציונליות של תוסף חבר בו אתה יכול לשלוט איזה תוכן נראה למשתמש ספציפי על סמך תגים ב- CRM שלך. לכן, אם ברצונך שמגנט ההובלה להורדה יראה רק על ידי סוג לקוח ספציפי, תוכל לעשות זאת.

ל- WPFusion גרסה חינמית. עם זאת, גרסת המקצוענים מתחילה ב 247 $ לשנה.

בקר ב- WPFusion

5. ConvertKit

אם אתה בלוגר, או פודקאסטר, או עסקים אחרים שבונים קהלים, ConvertKit הוא ספק שירותי הדוא”ל שאתה זקוק לו..

הפוך את הקוראים המזדמנים למנויים על ידי עיצוב והטמעת טפסים באתר האינטרנט שלך כדי להתחיל לגדול את רשימת הדוא”ל שלך. אתה יכול לארגן בקלות את המנויים שלך על ידי תיוג אותם על סמך פעילות, תחומי עניין ועוד.

בעזרת תגים אלו תוכלו לפלח את הקהל שלכם ואז לשלוח להם את ההודעה הנכונה בזמן הנכון. משמעות הדבר היא לשלוח להם דוא”ל מותאם אישית יותר אשר לוכד את הרגש של הקורא שלך ובסופו של דבר ממיר אותם ללקוח שלך.

מאפיין מגניב נוסף של ConvertKit הוא שאתה יכול לשלוח שוב את הדוא”ל המשודר שלך לאנשים שלא פתחו אותו בפעם הראשונה ששלחת אותו. אתה יכול לשנות את שורת הנושא שלך אם אתה מעדיף.

עם זאת, ל- ConvertKit קבוצה מוגבלת של טריגרים ופעולות לאוטומציה מתקדמת. בנוסף, אתה יכול רק לפצל שורות נושא לבדיקה ולא את התוכן, האוטומציה וזמן האספקה. בנוסף, הוא מציע תבניות דוא”ל, אך עליך להיות בעל ידע ב- HTML / CSS. אז אם אתה לא טכנאי, זה משהו שאתה צריך לקחת בחשבון.

בסך הכל, ConvertKit היא תוכנת שיווק דוא”ל חזקה המיועדת במיוחד עבור יוצרי תוכן ובלוגרים.

תוכנית התמחור של ConvertKit מתחילה ב -24 דולר לחודש עבור 0 – 1,000 מנויים. כשתגדיל את המנויים שלך, תצטרך לשדרג את התוכנית שלך.

בקר ב- ConvertKit

סיכום

אם ברצונך לבנות ולהגדיל את רשימת הדוא”ל שלך בהצלחה, עליך לדעת אילו תוספים מתאימים לצרכים העסקיים שלך. אלה שפירטתי לעיל הם בין הכלים הטובים ביותר להרשמה מרשימה של רשימת הדוא”ל שלך.

אתה זקוק לספק שירותי דוא”ל. אתה זקוק לכלי לכידת הלידים שלך. אתה זקוק לכלי אוטומציה שיווקית.

בניית רשימת הדוא”ל שלך לא חייבת להיות מייגעת. בעזרת הכלים הנכונים תוכלו להתחיל לבנות את רשימת המנויים שלכם כמו אש בשדה קוצים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector