כיצד ליצור אתר חנות מקוונת למסחר אלקטרוני באמצעות וורדפרס

המסחר האלקטרוני הוא אדום חמים מכיוון שהוא מקל מאוד על ההכנסה של 6 דמויות בחודש מבלי להקים עסק לבנים וטיט בעל עלויות תקורה גבוהות בטירוף.


אבל הבעיה עבור רבים היא העמלות החודשיות היקרות של רוב הפלטפורמות למסחר אלקטרוני כמו Shopify. אם אתה רק מתחיל לצאת לדרך, אתה רוצה פיתרון זול יותר כדי שתוכל לבזבז יותר על דברים כמו שיווק ופרסום.

החדשות הטובות הן שאינך צריך לשלם דמי חודשי גבוהים עם Shopify כדי שתוכל למכור מוצרים באופן מקוון. אם אתם מחפשים אלטרנטיבה של Shopify או אלטרנטיבה ב- eBay, הדרכה זו צעד אחר צעד תשאיר אתכם בחנות מקוונת מדהימה בחינם..

כל מה שאתה צריך זה חשבון אירוח אתרים וקצת מאמץ ותוכל ליצור אתר מסחר אלקטרוני תוך זמן קצר.


נתחיל!

דברים שאתה צריך:

 • אירוח. אני ממליץ על SiteGround.
 • א שם דומיין.
 • נושא וורדפרס. ללימוד זה אנו משתמשים בערכת הנושא החינמית של אסטרה.
 • בונה דפי וורדפרס. לשם כך אנו משתמשים בונה העמודים החינמי של Elementor.
 • WooCommerce, התוסף הטוב ביותר למסחר אלקטרוני בוורדפרס.

שלב 1. קנה אירוח אתרים ושם תחום.

אם אתה חדש בכל העסק שבונה אתרים, תן לי להבהיר תחילה מהם אירוח אתרים ושם תחום ולמה אתה זקוק להם.

מה אירוח ושם תחום?

אירוח אתרים הוא מקום באינטרנט בו האתר שלכם יגור. זה כמו בית פיזי שאפשר למצוא בו את הדברים שלך. שם התחום, לעומת זאת, הוא הכתובת של אתר האינטרנט שלך. זה כמו הכתובת שלך שאתה נותן לאנשים כדי שיוכלו לבקר אותך בבית. “Facebook.com”, “Google.com” ו- “WordPress.com” הם כולם דוגמאות לשמות תחום.

אתה יכול לקנות שם תחום כמעט בכל אתרי אינטרנט המוכרים שמות תחום. אתה רק צריך לחפש את המחיר הטוב ביותר. אבל באשר לאירוח אתרים, חשוב לחלוטין לקבל רק אירוח מחברה אמינה. מכיוון שאם האירוח שלכם איטי או שאינו אמין, מהירות האתר וזמן הפעילות באתר שלכם יסבלו, וזה בסופו של דבר יפגע בעסקי המסחר האלקטרוני שלכם..

Siteground, שירות האירוח המועדף עלי

אתה יכול להשתמש בכל שירות אירוח אתרים איכותי כדי ליצור אתר מסחר אלקטרוני, אך במדריך זה, אנו הולכים להשתמש ב- Siteground.

SiteGround הוא מקוון מאוד המומלץ באינטרנט מכיוון שהם מספקים מענה למשתמשים בוורדפרס ובכל זאת יש להם מחירים נוחים. הם ידועים בעיקר בזכות הביצועים המהירים שלהם והתמיכה המהירה באותה מידה.

להלן תכונות המפתח של SiteGround:

 • תעודת SSL בחינם
 • תמיכה מהירה בידע
 • סביבת הבימוי של וורדפרס
 • הגירות באתר בחינם
 • 30 יום של גיבויים

SiteGround היא בחירה איתנה לצרכי אירוח אתרים שלך. הם מספקים את אתרי וורדפרס ומציעים פחות משאבים מהמתחרים שלהם אך אמינות גבוהה יותר.

ביצעתי איתם עסקה מדהימה כדי לתת הנחה של 70% לכל מי שנרשם באמצעות הקישור הזה. אז אם אתה רוצה לחסוך כסף באירוח שלך, לחץ על קישור זה ורכשו את האירוח שלכם עכשיו.

לאחר שתנחת בדף הבית שלהם, תראה ארבעה סוגים שונים של אירוח:

בחר תכנית אתר

בחר אירוח וורדפרס ולחץ להתחיל. לאחר מכן תראה שלוש תכניות תמחור:

Wordpress תמחור אירוח

בחר אחד לפי הצרכים והתקציב שלך. אתה יכול גם לבדוק את שלהם השוואה של כל תוכנית אירוח כדי לקבל מושג טוב יותר איזו תוכנית מתאימה ביותר לצרכים שלך.

לאחר שהחלטת על תוכנית, לחץ על קבל תוכנית. לאחר מכן תועבר לדף בו תצטרך לבחור תחום. אם כבר קנית שם תחום, בחר “יש לי כבר דומיין”. אבל אם אין לך תחום, בחר “רישום דומיין חדש” כדי לקנות דומיין ממש בתוך Siteground.

בחר תחום

ברגע שיש לך שם תחום שאתה אוהב וזמין, לחץ להמשיך. השלב הבא הוא הצגת פרטיך האישיים והחיוב להשלמת הרכישה. ספק את הפרטים שלך במדויק ולחץ שלם עכשיו. כעת יש לך אירוח אתרים אמין ושם תחום.

שלב שני. התקן את וורדפרס.

וורדפרס הוא כלי חופשי עם קוד פתוח, המאפשר לך לבנות אתרים גם אם אין לך מושג לגבי קידוד. זוהי מערכת ניהול התוכן הקלה והחזקה ביותר עד כה. יש המון דברים שאני אוהבת בוורדפרס, ואם תקראו עוד מדריכי ההדרכה שלי או תראו את הסרטונים שלי תגלו יותר מדוע אני חושבת שוורדפרס הוא הכלי הטוב ביותר ליצירת אתרי אינטרנט לא-טכנאים..

Siteground למעשה מגיע עם התקנת וורדפרס בלחיצה אחת שעושה את כל העבודה הקשה בהתקנה והגדרת וורדפרס עבורך.

לאחר שתשלים את רכישת האירוח, תראה מסך עם קישור כתוב “המשך לאזור הלקוחות”. לחץ על זה ותועבר לדף שבו תוכל להגדיר את חשבון האירוח החדש שלך. תחת הקמת אתר האינטרנט שלך, בחר התחל אתר חדש.

לאחר מכן תראה רשימת תוכנות שתוכל להתקין. בחר וורדפרס.

התקנת WordPress - -

לאחר מכן תצטרך לספק פרטי כניסה למנהל האתר החדש שלך כמו כתובת הדוא”ל, שם המשתמש והסיסמה שלך. הקפד לאבטח את הפרטים האלה מכיוון שתשתמש בהם בכדי להיכנס לאתר שלך.

לאחר סיום זה, לחץ על אשר > התקנה מלאה. וכעת יש לך אתר וורדפרס בשידור חי ומתארח בעצמו.

כדי להתחיל להתאים אישית את האתר שלך, תצטרך להיכנס ל- backend של וורדפרס. כדי לעשות זאת, עבור אל לוח המחוונים של Siteground ועבר ללוח החשבונות שלי כרטיסייה. לחץ על התקנה בכרטיסייה, וכאן תוכלו לראות את שם הדומיין שרשמתם. מולה ירוק עבור אל פורטל הניהול כפתור. לחץ על כפתור זה כדי לעבור לדף הכניסה שלך ל- WordPress.

עבור ללוח המחוונים של וורדפרס

בדפי הכניסה של וורדפרס בדרך כלל יש פורמטים אלה: yourdomain.com/wp-admin ו yourdomain.com/wp-login. זכור את כתובת האתר של דף ההתחברות שלך כך שבפעם הבאה שתוכל לגשת אליו על ידי הקלדה ישירה של כתובת האתר בסרגל הכתובות שלך ומבלי שתצטרך להיכנס ל- Siteground יותר.

דף הכניסה של וורדפרס נראה כך:

עמוד הכניסה של WordPress - -

הזן כאן את שם המשתמש והסיסמה שלך כדי להיכנס לאתר שלך בפעם הראשונה.

שלב 3. התקן אתרי אסטרה ואתרי אסטרה.

נושא אסטרה הוא הנושא בו אנו משתמשים כדי לגרום לאתר האינטרנט שלנו למסחר אלקטרוני להיראות נהדר ומקצועי במהירות האפשרית. אתה יכול להשתמש בעיצובים אחרים אם אתה מעדיף, אבל להדרכה זו נעבור עם נושא אסטרה.

אסטרה היא נושא וורדפרס חינמי שיש בו מהירות ופשטות מעולים. התאם אותו עם אתרי אסטרה (פלאגין בחינם), וכל אחד יכול לקבל אתר יפהפה עם כמה לחיצות עכבר. יש גם גרסת Pro זמינה שהופכת את אסטרה לנושא המושלם.

להלן התכונות שאני הכי אוהבת באסטרה:

 • אחת הנושאים המהירים ביותר הזמינים
 • למעלה מ 100 אתרי Starter (רובם 100% חינם)
 • מאפיין תפריט מגה גמיש
 • חבילת תוספות עוצמתית
 • תמיכה רחבה ב- WooCommerce

נושא אסטרה הוא בחירה מצוינת לכל פרויקט עיצוב אתרים בוורדפרס. למעשה, הנושא בו אני משתמש באתר זה ובכל הפרויקטים באתר שלי.

יש לי אמון מלא במפתח והתרשמתי מאוד עד כמה הנושא מקודד היטב.

אבל יותר מכך, הנושא כל כך פשוט לשימוש בגלל כל הטיפול והמחשבה שעברו עליו. ברוב המצבים היא מגדירה את עצמה על פי הכלים שבהם אתה משתמש.

להתקנת אסטרה, עבור אל מראה חיצוני > נושא > הוסף חדש. חפש את אסטרה, לחץ להתקין, ו הפעל.

התקנת נושא אסטרה

דבר נוסף שאני אוהב את אסטרה הוא העובדה שיש לו תוסף שנקרא אתרי אסטרה מתחילים עם ספרייה של תבניות חינמיות ופרמיות שנבנו מראש. אתה יכול להשתמש בתבניות אלה עבור אתר משלך בכמה לחיצות. אנו משתמשים בתבנית אתר Astra בכדי לקצץ את זמן יצירת האתר שלנו לחצי.

לאחר התקנת אסטרה תראה הודעה זו בלוח המחוונים שלך:

אתרי אסטרה מתחילים

לחץ על להתחיל. זה יתקין עבורך אתרים של Astra Starter.

בחירת בונה הדפים שלך

לאחר מכן תישאל איזה בונה דפים אתה מעדיף, ובמדריך זה אני הולך להשתמש ב- Elementor. Elementor הוא בונה דפי וורדפרס שלקח את עיצוב האתר של וורדפרס בסערה. היה לו מערך התכונות העמוק ביותר, ועם זאת קל מאוד לשימוש ושליטה. Elementor הוא בונה העמודים החינמי המלא ביותר. יש גם תוסף Pro להוסיף תכונות מפתחות נוספות.

תכונות המפתח העיקריות:

 • עורך חי חזית חי
 • מאפייני התאמה אישית של אתרים
 • תבנית וחסימה של ספרייה
 • אפשרויות תגובה ניידות נרחבות
 • בונה הקופצים החזק ביותר
 • מקצוען: צור כותרות עליונות / תחתונות מותאמות אישית
 • מקצוען: צור פריסות מסוג פוסט

Elementor הוא בונה העמודים החזק ביותר שקיים כיום. הם משחררים בעקביות תכונות חדשות התואמות למגמות העיצוב הנוכחיות. פירוש הדבר שתוכל לשמור על אתרך רלוונטי. אם במהלך הדרך תרצו גישה לתכונות מתקדמות, תוכלו לשדרג ל- Elementor Pro, שלדעתי הוא ערך מדהים בהתחשב בכל המודולים והתכונות הנוספים הנוספים שהוא כולל.

בחירת נושא האתר שלך באסטרה

לאחר שבחרת בונה הדפים שלך, תועבר לספרייה של תבניות אתרי אסטרה. יש המון תבניות יפות שאתה יכול להשתמש בהן. הקדש זמן לבחירת התבנית הרצויה. שים לב שתבניות אלה ניתנות לעריכה מלאה עם בונה הדפים שבחרת, כלומר תוכל להתאים אישית כל חלק ורכיב באתר כמו הכותרת, התמונות, הצבעים, הלוגו וכו ‘..

ללימוד זה אני הולך להשתמש בתבנית ההדפסה המותאמת אישית מכיוון שהיא נראית מדהימה ומאוד מכוונת למסחר אלקטרוני.

כדי להתקין נושא, עליך רק ללחוץ עליו כדי לעבור לתצוגה המקדימה. אם אתה אוהב את מה שאתה רואה, לחץ על ייבוא ​​נושא כפתור וודא כי כל התיבות מסומנות.

אם תבחין, קיימת תיבה ובה כתוב “התקן תוספים נדרשים”. סימון תיבה זו יתקין את כל התוספים הנדרשים כדי שהנושא יראה בדיוק כמו שהוא. עבור נושא ההדפסה המותאמת אישית, הוא יתקין את Elementor, WooCommerce ו- WPForms. זה חוסך לי כל כך הרבה זמן מכיוון שלא אצטרך להתקין את התוספים האלה אחד אחד. הכל נעשה בשבילי.

ייבוא ​​נושא אתר אסטרה

ייבוא ​​הנושא עשוי לארוך זמן מה. אל תסגור את הדפדפן שלך או לחץ על רענון. המתן, וכשזה ייעשה, תראה כחול צפה באתר כפתור. לחץ על הכפתור כדי להעביר לאתר שלך שעכשיו יש את הנושא שרק ייבאת.

שלב 4. התאם אישית את אתר האינטרנט שלך.

האתר שלך נראה עכשיו מהמם, אך תרצה להפוך אותו לבד שלך. הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא לבחור את לוח הצבעים שלך. אם כבר יש לך צבע המותג שלך, זה הולך להיות קל יותר.

בחירת לוח צבעים

אתר אינטרנט כולל בדרך כלל קבוצה של 3 צבעים: צבע ראשי, מבטא ופופ. הצבע העיקרי הוא הצבע הדומיננטי באתר האינטרנט שלך וסביר להניח שהוא צבע המותג שלך. צבע המבטא משמש בדרך כלל על כותרות או על כותרות פוסט אם אתה רוצה שאלו ייראו קצת אחרת כדי למשוך את העיניים לעברם. לבסוף, צבע הפופ צריך להיות מנוגד לשאר הצבעים כדי ליצור אלמנטים חשובים בבלוט של האתר, כגון לחצני קריאה לפעולה..

לבחירת לוח הצבעים באתר אני משתמש בשני כלים. הראשון הוא Coolors.co שם תוכלו לדפדף בין לוחות צבעים שונים ולבחור מה ברצונכם להשתמש באתר האינטרנט שלכם.

דף הבית של צידניות

אם אתה רואה לוח שתרצה, רחף עם העכבר מעליו, לחץ נוף, ותועבר לחלון חדש בו תראה את קודי ה- Hex של כל צבע.

לוח צבעים עם קוד משושה

קודי Hex אלה הם מה שאתה צריך כדי להשתמש בצבעים אלה באתר שלך. בהמשך אני הולך להראות לך כיצד להשתמש בקודי ה- Hex האלה בתכנית ה- WordPress.

כלי מגניב נוסף הוא Colorzilla, סיומת של Google Chrome המאפשרת לך לקבל את קוד ה- Hex של כל צבע שתראה באתר כלשהו, ​​כך שתוכל להשתמש בו לבד. אם אתה רוצה לקבל את התוסף Colorzilla, לחץ כאן. ואז לחץ להוסיף לכרום.

קולורצילה

זה עשוי לארוך זמן מה, אך ברגע שזה ייעשה, תראה את הסמל הזה בסרגל הכלים שלך:

אייקון

אז עכשיו, אם אתה רואה צבע באתר כלשהו שאתה רוצה לנסות להשתמש בו באתר שלך, אתה פשוט צריך ללחוץ על סמל זה ולחץ על הצבע שאתה רוצה להעתיק. לאחר מכן יועתק קוד ה- Hex באופן אוטומטי, אותו תוכלו להדביק בגב האתר שלכם. זה כזה קל. זהו כלי שימושי שיאפשר לך להשתמש בצבעים מעולים בלחיצה אחת.

התאמה אישית של טיפוגרפיה

אתה גם רוצה להשתמש בטיפוגרפיה משלך כדי לגרום לאתר שלך להתבלט. בדרך כלל באתרי אינטרנט יש 2-3 גופנים. יהיה לך גופן לכותרות או לתפריט, גופן לגוף ו”גופן פופ “נוסף. כמו צבעים, אינך יכול להשתמש בשום פונט בלבד. עליכם לוודא שהם נראים טוב ביחד ולשלוח את המסר הנכון אודות המותג שלכם.

אני אוהב להשתמש Fontpair.co זהו אתר שמראה לכם כיצד שני גופנים שונים נראים יחד.

באמצעות fontpairs.co

אם אתה רואה משהו שאתה אוהב, רק שים לב איך קוראים לו כדי שתוכל לעבור לוורדפרס ולהוסיף אותו ישירות שם.

אני גם אוהב להשתמש ב- WhatFont, סיומת של Google Chrome שמספרת לך באיזה גופן משתמשים באתר כלשהו. להתקנת WhatFont, לחץ כאן ואז לחץ להוסיף לכרום. ואז תראה את הסמל הזה בסרגל הכלים שלך:

מה סמל

אם אתה רוצה לדעת את שם הגופן, פשוט לחץ על סמל זה והרחף את העכבר מעל הטקסט. WhatFont יגיד לך את שם הגופן הזה, ואם תלחץ עליו, תראה גם את גודל הגופן, צבע, משפחה, סגנון, משקל ועוד.

באמצעות whatfont

קבלת לוגו

אתה צריך גם לוגו של מותג כדי להבדיל את אתר האינטרנט שלך ולבסס את זהות המותג שלך. ישנן מספר דרכים לביצוע השגת לוגו. אתה יכול לנסות ולעשות זאת בעצמך באמצעות כלי עיצוב מדהים שנקרא קנבה. זה די פופולרי שכן הוא עושה את העיצוב ממש קל אפילו למתחילים.

Canva מגיעה עם הרבה תבניות לוגו שאתה יכול לשנות כדי להפוך את שלך. עם זאת, שימו לב שאם ברצונך לייצא את הלוגו עם רקע שקוף, תצטרך לשדרג ל- Pro (שיש לו ניסיון חינם בחודש). אתה תמיד יכול ללכת בפוטושופ או פוטופאה כדי להסיר את הרקע, אבל זה רק מוסיף שלב נוסף לתהליך.

סמלי קנווה

אם אתה רוצה לחסוך זמן, אתה יכול פשוט לשכור מעצב לוגו פרילנסר שיעשה זאת עבורך. תוכלו לנסות אתרים כמו Fiverr.com או 99design, אך עליכם להיזהר בבחירת אמן על סמך הסגנון, המעקב, ביקורות, דירוגים ועוד.

התאמה אישית של אתר האינטרנט שלך

עכשיו הגיע הזמן להשתמש בצבעים, גופנים ולוגואים אלה באתר שלך. אם אתה נמצא במרכז השליטה של ​​הגיבוי של WordPress, עבור אל מראה חיצוני > התאמה אישית לפתיחת ההתאמה האישית של העיצוב.

התאמה אישית של נושא

אם אתה בחזית האתר שלך ויש פס שחור בחלקו העליון, אתה יכול ללחוץ התאמה אישית לפתיחת ההתאמה האישית.

התאמה אישית של נושא

כך נראה התאמה אישית של העיצוב:

התאמה אישית של נושא

כאן תוכלו להעלות את הלוגו שלכם, לשנות צבעי אתר וטיפוגרפיה, להתאים אישית כפתורים ורבים אחרים. השינויים שאתה מבצע כאן מוצגים בזמן אמת באתר האינטרנט שלך, כך שתוכל לראות מייד איך הוא נראה. כמו כן, לכל נושא אפשרויות התאמה אישית שונות, כך שאם אתה משתמש בנושא אחר שאינו אסטרה, אתה עשוי לראות אפשרויות שונות כאן.

באסטרה, כדי לשנות את צבעי האתר שלך, עבור אל צבעים ורקע. תהיה לך אפשרות לשנות צבעי בסיס, פירורי לחם, כותרת עליונה וסרגל כותרת תחתונה.

עורך רקע צבעוני

צבעי הבסיס הם הנושא, הקישור, הטקסט וצבע ריחוף הקישור של אתר האינטרנט שלך. אם ברצונך לשנות, למשל, את צבע הנושא, לחץ על בחר צבע. תראה שתי דרכים לבחור צבע. ראשית, אתה יכול להדביק קוד Hex בתיבה. אז אם מצאת צבע ב- Coolors.co או בכל מקום אחר, אתה יכול להדביק את קוד ה- Hex כאן. ניתן גם לבחור צבע בכלי בחירה מובנה.

עורך צבע בסיס

לשינוי טיפוגרפיה של האתר שלך, חזור לתפריט הראשי של ההתאמה האישית ולחץ טיפוגרפיה. תוכל לשנות טיפוגרפיה של בסיס, פירור לחם, תוכן ובלוג.

התאמה אישית של טיפוגרפיה

הבא הוא הוספת הלוגו שלך. כדי להעלות את הלוגו שלך, עבור אל פריסה > כותרת עליונה > זהות אתר. בקטע לוגו, לחץ על שנה לוגו כפתור והעלה את הלוגו שלך.

העלאת לוגו

אסטרה גם מאפשרת לך להתאים את רוחב הלוגו שלך, כך שתוכל לשנות את הגודל או הקטן שאתה רוצה שהוא יופיע. אם תגלול מטה, תוכל גם לשנות את כותרת האתר שלך, להוסיף קו תג של אתר וסמל אתר או favicon.

אתה יכול לעשות הרבה יותר בתחום ההתאמה האישית של אסטרה כמו שינוי רוחב תוכן האתר שלך, שינוי מבנה פוסט הבלוג, התאמה אישית של כותרת עליונה וכותרת עליונה ועוד. חקור את האפשרויות שלך כאן כדי לראות מה אתה הכי אוהב לאתר שלך.

לאחר שתסיים להתאים אישית, אל תשכח ללחוץ פרסם לגרום לשינויים שלך להופיע באתר שלך.

שלב 5. התאמה אישית של אתר האינטרנט שלך עם Elementor.

בשלב זה יש לך את יסודות ההתאמה האישיים כמו שינוי צבע האתר, טיפוגרפיה, הוספת לוגו וכל הדברים האלה. עכשיו הגיע הזמן לרדת לפרטים הקטנים-גרגירים ולהתחיל להשתמש ב- Elementor (או כל בונה דפים שאתה מעדיף) כדי לשנות לחלוטין את מראה האתר שלך.

כפי שציינתי קודם, אני הולך להשתמש ב- Elementor במדריך זה כי אני פשוט חושב שזה הכי טוב, אבל אתה יכול להשתמש בכל בונה דפים שאתה מרגיש בנוח איתו.

בתוך אלמנטור, אתה יכול לעשות כמעט כל דבר עם האתר שלך מבלי לקודד או להעסיק מפתח באינטרנט. הוספת אלמנטים היא תהליך גרירה ושחרור פשוט.

ישנן שתי דרכים לערוך דף באמצעות Elementor. ראשית, אם אתה נמצא בגיבוי וורדפרס, לחץ דפים ואתה אמור לראות רשימה של כל העמודים באתר שלך כולל את הדפים שנוצרו אוטומטית באמצעות תבנית אתר Astra. דפים שנוצרו עם בונה דפים ספציפי (למשל Elementor) יתויגו ככאלה:

עמודים

כדי לערוך דף עם בונה הדפים שלך, רחף עם העכבר עליו ולחץ ערוך עם (בונה דפים). במקרה שלי, זה יהיה ערוך באמצעות Elementor.

עריכה עם אלמנטור

לאחר שתלחץ על זה, תועבר אל Elementor.

דרך נוספת היא אם אתה בחזית האתר שלך, עבור לדף שאתה רוצה לערוך ולחץ עליו ערוך באמצעות אלמנטור על המוט השחור בחלקו העליון:

עריכה עם אלמנטור

אחד מאלה יכניס אותך אלמנטור. כשתהיה בתוך Elementor, תוכל להשתמש בתמונות שונות לכותרת שלך, לשנות טקסטים, לשנות אייקונים ועוד. אתה יכול להתחיל על ידי שינוי הטקסטים והתמונה בכותרת כך שיתאימו לעסק שלך. להלן מספר דברים שאתה יכול לעשות עם טקסטים בתוך Elementor:

עריכת טקסטים באלמנטור

כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול לשנות את הטקסט ישירות באזור עריכת התוכן, לשנות את גודל הגודל, המשקל, הצבע והטיפוגרפיה. אתה יכול גם להוסיף אנימציות כמו דהייה פשוטה, התקרבות ועוד. יש כאן המון דברים שאתה יכול לעשות בכדי להוסיף תבלינים לאתר שלך.

תרצה גם לשנות את תמונות האתר שלך כך שתתאים לאופי העסק שלך. קל מאוד לשנות את התמונות ב- Elementor. אתה רק צריך ללחוץ על התמונה והאפשרויות יופיעו בסרגל הצד השמאלי. תוכלו להעלות תמונה חדשה, לשנות את גודלה, להוסיף גבול או צל, להוסיף אנימציה ועוד.

עריכת תמונות באלמנטור

בתוך Elementor, באפשרותך גם לשנות טקסטים של לחצנים, להתאים אישית את אזור ההמלצות, להוסיף עוד אלמנטים / בלוקים כמו טקסטים, תמונות, כפתורים, קטעי וידאו ועוד.

Elementor Pro מגיע עם הרבה יותר תכונות כמו היכולת להוסיף טפסים (מה שבדרך כלל דורש תוסף של צד שלישי), היכולת להעלות גופנים משלך, להוסיף סליידרים, להוסיף טבלאות מחירים ורשימות מחירים, להתאים אישית את הכותרות והכותרות התחתונות שלך ( וזה מחוץ לתחום של מרבית בוני הדפים), והרבה מעבר לכך.

אם ברצונך לרכוש את Elementor Pro ובו זמנית לקבל גישה חופשית לקורסי Elementor Pro שלי, לחץ על קישור זה כאן.

שלב 5. הגדר את WooCommerce.

הגיע הזמן להקים את WooCommerce שזה התוסף של וורדפרס שהופך כל אתר לחנות מקוונת. זה מאפשר לך להוסיף מוצרים, לקבל תשלומים מקוונים, ליצור קופונים, להגדיר משלוח ומיסוי, וכל כך הרבה יותר.

WooCommerce כבר הותקן עבורי על ידי נושא Astra Print Custom, ולכן עכשיו עלי להיכנס ולהגדיר אותה. אם עדיין לא הותקנת WooCommerce, פשוט עבור אל תוספים > הוסף חדש ולחפש WooCommerce.

הדבר הראשון שעלינו לעשות זה ללכת WooCommerce > הגדרות. תוכלו לראות 7 כרטיסיות: כללי, מוצרים, משלוח, תשלומים, חשבונות ופרטיות, מיילים ומתקדמים.

בואו נסתכל תחילה על ה- כללי כרטיסייה. בכרטיסייה זו תוכל להגדיר את כתובת החנות שלך, באילו מדינות תמכור ותשלח, ותאפשר שיעורי מס.

הגדרות כלליות של

אם תגלול מטה, תראה גם אפשרויות להפעלת קופונים והתאמה אישית של הצגת המחירים באתר שלך, כולל המטבע, היכן הוא יוצג וכו ‘..

הבא הוא מוצרים בכרטיסייה שבה תוכלו להגדיר אפשרויות הקשורות למוצר. אתה יכול להגדיר איזה דף יהיה דף החנות שלך, מה קורה כאשר מבקרים מוסיפים מוצר לעגלה, להגדיר מידות מוצר, להפעיל ולהגדיר ביקורות של לקוחות ולהפעיל דירוגי כוכבים.

הגדרות מוצר

בחלק העליון של החלק הזה, יש לך גם אפשרויות עבור מלאי ו מוצרים להורדה. בקטע מלאי, אם סמן את התיבה שלצד אפשר ניהול מלאי, תראה רשימת אפשרויות שיעזרו לך לנהל את המלאי שלך. לדוגמה, אתה יכול להגדיר את סף המלאי הנמוך כך שכאשר המלאי שלך יגיע למספר זה, תישלח אליך הודעה. אתה יכול גם לבחור להסתיר פריטי מלאי מאתר האינטרנט שלך.

הגדרות מלאי

בנוגע ל מוצרים להורדה הקטע, זה רלוונטי רק אם אתה מוכר תוכן להורדה באתר שלך, כך שאם אתה מוכר מוצרים פיזיים בלבד, תוכל לדלג על התוכן הזה. תהיה לך אפשרות לדרוש מהקונים להתחבר לפני שתוכל להוריד את המוצרים שלך. אתה יכול גם לתת גישה להורדות לאחר התשלום.

אפשרויות מוצר להורדה

הכרטיסייה הבאה היא משלוח. זה רלוונטי רק אם אתה מוכר מוצרים פיזיים שיישלחו לקונים. בתוך כרטיסייה זו שלושה חלקי משנה: אזורי משלוח, אפשרויות משלוח ושיעורי משלוח.

באזורי משלוח אתה תצטרך להוסיף אזורי משלוח ולהקצות שיטות משלוח זמינות לאזורים אלה. זה יקח זמן אם אתה מועבר למספר מדינות.

אזורי משלוח

אם אתה זקוק לעזרה רבה יותר באזורי משלוח, תוכל לבדוק את אזור המשלוח של WooCommerce תיעוד.

הבא הוא אפשרויות משלוח קטע. בחלק זה תוכלו לקבוע כיצד מוצגים מחירי המשלוח באתר האינטרנט שלכם ולהגדיר ברירת מחדל או יעד המשלוח הנדרש.

אפשרויות משלוח

החלק האחרון במשלוח הוא שיעורי משלוח. עם שיעורי משלוח אתה יכול להקצות שיעורי משלוח שונים לקבוצת מוצרים, למשל מוצרים כבדים יותר הזקוקים לדואר נוסף.

שיעורי משלוח

כדי לקבוע את שיעורי המשלוח שלך, עבור אל אזורי משלוח וליצור או לערוך שיטת משלוח קיימת כמו “מחיר קבוע”.

הוסף עלות משלוח

ברגע שאתה לוחץ ערוך, יופיע חלון קופץ. כאן תוכלו להוסיף את שיעור המשלוח השטוח ואת העלות הנוספת למחלקת המשלוחים שיצרתם זה עתה.

עלות משלוח של מחלקת משלוח

אם אתה זקוק לעזרה נוספת בהגדרת הגדרות המשלוח שלך, תוכל לבדוק את WooCommerce תיעוד למשלוח.

עכשיו נעבור ל תשלומים. בכרטיסייה זו תוכלו לאפשר או לבטל שערים לתשלומים כמו PayPal, העברה בנקאית ישירה, מזומן במשלוח ועוד. לאחר שתפעיל שיטה, לחץ על להכין כדי לקשר את חשבונותיך ולהתחיל לקבל תשלומים.

שיטות תשלום

אם אתה רוצה להיות מסוגל לקבל תשלומי פס, אתה יכול להתקין תוסף בשם שער תשלומי פס WooCommerce. פשוט ללכת ל תוספים > הוסף חדש ולחפש את התוסף. התקנה והפעלה של תוסף זה תאפשר אמצעי תשלום של Stripe ב- WooCommerce, אך עליך לעבור WooCommerce > הגדרות > תשלומים להגדיר את זה.

בתוך ה חשבונות ופרטיות בכרטיסייה, תוכל לקבוע תצורה של הגדרות הקשורות ליצירת חשבון ופרטיות המשתמשים. אתה יכול לבחור לאפשר לאורחים לרכוש מבלי ליצור חשבון, להגדיר את דף הפרטיות ואת דפי המדיניות ולבחור כמה זמן ישמרו נתוני משתמש.

חשבונות ופרטיות

הבא הוא מיילים בכרטיסייה שבה תראה רשימת דוא”ל ש- WooCommerce שולחת אוטומטית בהתבסס על תנאים מסוימים. לדוגמה, ניתן לשלוח דוא”ל לכתובת דוא”ל לבחירתך בכל פעם שמבצעים הזמנה חדשה. אתה יכול גם לראות דוא”ל עם עדכונים לגבי הזמנות של לקוחות, כגון הזמנות שהוחזרו או הושלמו.

התראות דוא

סוף – סוף, ה מתקדם הכרטיסייה, שהחליפה את כרטיסיית ה- API, מאפשרת לך להגדיר פרטים טכניים נוספים כמו הגדרות דפים, בהן תוכל לומר ל- WooCommerce איזה דף הולך לפעול כדף העגלה או עמוד הקופה..

הגדרת העמוד

אם תגלול מטה, תוכל לשנות את מה שקוראת WooCommerce כנקודות קצה שהן נספחים לכתובת האתר המאפשרת להם להציג תוכן שונה ללא צורך בעמוד חדש..

שלב 6. הוסף מוצרים.

לאחר שתסיים לבצע את הגדרות ה- WooCommerce הבסיסיות, הגיע הזמן להוסיף מוצרים. ערכת הנושא של אתר אסטרה בה השתמשנו במדריך זה מגיעה כבר עם מוצרים לדוגמא, וככה נראה עמוד מוצר בחזית:

דף מוצר

הבה נבחן כעת כיצד אנו יכולים לשנות זאת ולהוסיף מוצרים משלנו בנדנד.

כדי להוסיף מוצר חדש או לערוך מוצר קיים, פשוט לחץ על אפשרות התפריט מוצרים בסרגל הצד השמאלי בלוח המחוונים של וורדפרס. לאחר מכן תראה רשימה של כל המוצרים שיש לך. לחלופין, אם אתה בחזית עמוד מוצר, אתה יכול ללחוץ ערוך מוצר על הסרגל השחור בראש הדף. זה ייקח אותך ישירות בעורך המוצר.

עורך מוצר

כאן תוכלו לשנות את כותרת המוצר ואת תיאור המוצר. אם תגלול מטה, תראה קטע שנקרא נתוני מוצר. זה המקום בו תבלה את רוב זמנך. כאן תוכלו לבחור את סוג המוצר ומשם תוכלו להגדיר הגדרות מוצר אחרות.

WooCommerce מאפשרת לך להוסיף סוגים אלה של מוצרים:

 • פיזי, להורדה, וירטואלי. לא צריך בהכרח להוריד מוצר וירטואלי. דוגמה לכך היא פגישה או אימון אחד על אחד.
 • מוצר פשוט. זהו מוצר פריט יחיד.
 • מוצר מקובץ. זה צרור של מוצרים שונים.
 • מוצר חיצוני. מוצרים שנרכשים מחוץ לאתר שלך כמו קישור סניף.
 • מוצר משתנה. למוצר משתנה יש וריאציות כמו צבעים וגדלים.
סוגי מוצרים

בכל פעם שאתה יוצר מוצר חדש, הצעד הראשון הוא לבחור את סוגו. כל סוג מגיע עם מערכת אפשרויות שונה. לדוגמה, למוצר להורדה יהיו אפשרויות אלה:

אפשרויות מוצר להורדה

בצד שמאל של חלק זה תראה אפשרויות נוספות למלאי, משלוחים, מוצרים מקושרים ועוד.

בתוך מלאי, תוכל להוסיף את מק”ט, לספק מספר ספציפי של מניות עבור מוצר מסוים זה, להגדיר את סטטוס המלאי, ועוד.

בתוך משלוח, תוכל לציין את המשקל והממדים של המוצר וכן להקצות מחלקת משלוח שיצרנו בשלב הקודם.

משלוח בנתוני מוצר

בתוך מוצרים מקושרים, אתה יכול להקצות פריט מכירה חזקה ולמכור למוצר. מכירה פומבית היא מוצר שאתה ממליץ עליו במקום המוצר הנוכחי מכיוון שיש לו מחיר גבוה יותר. מכירות צולבות הן מוצרים שתמליץ לכם בעגלה על סמך המוצר הנוכחי. אם ברצונך להוסיף מכירה חזקה או למכור צולב, הקלד את שם המוצר בתיבות המתאימות.

מוצרים צמודים

אתה יכול גם להוסיף תכונות למוצרים שלך ב- תכונות קטע. זה יכול להיות גודל, צבע, משקל וכו ‘. בנוסף, אם אתה יוצר מוצר משתנה, יהיה עליך להוסיף תכונה כאן תחילה. אם אתה רוצה ללמוד יותר כיצד ליצור מוצר משתנה, בדוק את זה המדריך של WooCommerce כאן.

אם תגלול מטה נתוני מוצר תראה אזור בו תוכל להוסיף תיאור מוצר קצר. תיאור זה עומד להופיע לצד המוצר שלך ובסמוך למחיר. שמור על זה קצר ומתוק. אתה יכול להוסיף תמונת מוצר בצד ימין. אם יש לך תמונות מוצר נוספות, אתה יכול להוסיף תמונות בתיבה גלריית מוצרים קטע.

תיאור קצר ותמונת מוצר

חשוב גם להגדיר את נראות הקטלוג שתוכל למצוא בחלקו העליון של הדף שמתחת פרסם. במקרים מסוימים, ייתכן שתרצה להסתיר מוצרים מסוימים מכיוון שאולי אתה מציע אותם כ- cross-sell עם מחיר מוזל בלעדי. כאן תוכלו לעשות זאת.

נראות קטלוגית

לאחר שתסיים עם הכל כאן, לחץ עדכון כדי לשמור את כל השינויים שלך.

אם ברצונך ללמוד עוד אודות סוגי המוצרים השונים וכיצד תוכל ליצור אותם כראוי, זה מדריך WooCommerce זה מקום נהדר להתחיל בו. המשך להוסיף מוצרים נוספים לאתר שלך באותו הצעדים שהראיתי לך כאן עד שתבנה את רשימות המוצרים שלך.

שלב 7. התאם אישית את הקופות שלך.

WooCommerce הוא תוסף נהדר כפי שראית עד כה, אך תלונה נפוצה נגדו היא היעדר אפשרויות התשלום. לא תוכל לשנות את מראה דפי התשלום ולא תוכל ליצור איתו משפך מכירות. משפך מכירות הוא דרך נהדרת להגדיל את ערך הרכישה של לקוח, כך שאם אין לך את זה באתר שלך, אתה באמת משאיר כסף על השולחן.

אם אתה רוצה ליצור משפך מכירות עבור אתר המסחר האלקטרוני שלך, התוסף הטוב ביותר שיכול לעזור הוא CartFlows. זהו תוסף וורדפרס של בונה משפכים המאפשר לך ליצור משפכים יפהפיים ויעילים במיוחד בתוך וורדפרס.

זרימת קרטון

אם אתה רוצה ללמוד עוד כיצד ליצור משפך מכירות באמצעות CartFlows, תוכל לבדוק את ההדרכה הזו שיצרתי..

שלב 8. הישאר על נטישת העגלה.

לפני שאביא לסיום ההדרכה, הרשו לי להוסיף עוד דבר אחד לנטישת עגלה. עובדה בתחום המסחר האלקטרוני שלקוחות רבים הולכים לנטוש את העגלות שלהם מבלי להשלים את הרכישה.

זה יכול להיות בגלל סיבות רבות. הם עשויים להיות מוסחים, הכוח או החיבור כבו, משהו דחוף עלה. לא משנה מה זה, רבות מהעגלות הנטושות הללו הן מכירות אבודות אם לא תעשה דבר בקשר לזה.

למזלנו, יש תוסף שנקרא התאוששות נטישה של WooCommerce תוסף שעוקב אחר ושולח דוא”ל מעקב אוטומטית ללקוחות עם עגלות נטושות – והכל בחינם!

אם היית משתמש בערכת הנושא של אתר אסטרה בה השתמשתי כאן, התוסף הזה כבר היה מותקן עבורך. אבל אם לא, אתה יכול להתקין אותו על ידי מעבר אל תוספים > הוסף חדש ולחפש את התוסף.

זה ייצר אפשרות חדשה תחת WooCommerce שנקראת נטישת עגלה. אם תלחץ על זה תוכל לראות סקירה כללית על כמה עגלות נטושות שיש לך, כמה התאושש וכמה אבדו.

נטישת עגלות הזמנות

תוכל גם להתאים אישית את דוא”ל המעקב ש- WooCommerce שולח על ידי מעבר ל- מיילים מעקב בכרטיסייה, העבר את העכבר מעל הדוא”ל שברצונך לערוך ולחץ על ערוך.

מיילים מעקב

לאחר מכן תועבר לעורך הדוא”ל:

התאמה אישית של דוא

מסיימים

יצירת אתר מסחר אלקטרוני בוורדפרס אולי נראה מסובך ומוחץ, אבל אני מקווה ששפכתי עליו אור והראיתי איך אתה יכול לעשות הכל לבד בעזרת קצת עזרה. אני שמחה לשמוע את סיפורי ההצלחה שלך, ואם תזדקק לעזרה תוכל לפנות אלי בקטע התגובות למטה.

SiteGround

SiteGround הוא מקוון מאוד המומלץ באינטרנט מכיוון שהם מספקים מענה למשתמשים בוורדפרס ובכל זאת יש להם מחירים נוחים. הם ידועים בעיקר בזכות הביצועים המהירים שלהם והתמיכה המהירה באותה מידה.

תכונות מפתח מרכזיות:

 • תעודת SSL בחינם
 • תמיכה מהירה בידע
 • סביבת בימת וורדפרס
 • הגירות באתר בחינם
 • גיבויים יומיים

SiteGround היא בחירה איתנה לצרכי אירוח אתרים שלך. הם מספקים את אתרי וורדפרס ומציעים פחות משאבים מהמתחרים שלהם, אך אמינות גבוהה יותר.

בדוק את SiteGround

נושא אסטרה

אסטרה היא נושא וורדפרס חינמי המתמקד במהירות. לחלופין, תוכלו לרכוש את גרסת ה- Pro במחיר של $ 59 אשר מוסיף כמה הגדרות ואפשרויות נוספות.

תכונות נושא המפתח של אסטרה:

 • לא נושא הצום, אבל זה לא תלוש
 • המון אתרי הדגמה חינם
 • מאפיין תפריט מגה גמיש
 • אפשרויות פריסות מותאמות אישית
 • תמיכה ב- WooCommerce
 • תמיכה ב- LearnDash

נושא אסטרה הוא בחירה הוגנת עבור כל פרויקט עיצוב אתרים בוורדפרס. אני מניח שהשאלה הגדולה ביותר היא אם אתה אפילו צריך לרכוש נושא בימינו, שכן בוני דפים עושים את כל אותם הדברים שהיית זקוק להם נושא. לדוגמה, ל- Elementor יש נושא הלו בחינם המאפשר לבונה הדפים שלך לבצע את כל העבודה.

יש עדיין כמה סיבות טובות לרכוש נושא מקצוען, אך עבור רוב האנשים, סביר להניח שהם יהיו בסדר עם נושא בחינם.

עם זאת, מבחינתי אני חושב ש- Astra Theme לא המשיך במגמות הנוכחיות ואני כבר לא ממליץ עליה.

קיימים נושאים מודרניים טובים בהרבה המציעים בוני כותרות מובנות ומובילים תחתונות ומוגבלים ל -3 פריסות, בנוסף לפריסות עמוד ופרסום גמישות יותר..

בדוק את נושא אסטרה

אלמנטור

Elementor הוא בונה דפי וורדפרס שלקח את עיצוב האתר של וורדפרס בסערה. יש לו את התכונה העמוקה ביותר, ובכל זאת קל מאוד לשימוש ושליטה. Elementor הוא בונה העמודים החינמי המלא ביותר. יש גם תוסף Pro להוסיף תכונות מפתחות נוספות.

תכונות המפתח העיקריות:

 • עורך חי חזית חי
 • תכונות התאמה אישית של אתרים
 • תבנית וחסימה של ספרייה
 • אפשרויות תגובה ניידות נרחבות
 • בונה הקופצים החזק ביותר
 • PRO צור כותרות עליונות / תחתונות מותאמות אישית
 • PRO צור פריסות מסוג פוסט

Elementor הוא בונה העמודים החזק ביותר שקיים כיום. הם משחררים בעקביות תכונות חדשות התואמות למגמות העיצוב הנוכחיות. פירוש הדבר שתוכל לשמור על אתרך רלוונטי.

Elementor Pro הוא ערך מדהים בהתחשב בכל המודולים והתכונות הנוספים הנוספים שהוא כולל.

אם הייתי מתחיל היום פרויקט אתר חדש, Elementor היה בונה הדפים בו הייתי בוחר. אני חושב שזה בונה דפי וורדפרס חייב להיות תענוג להשתמש בו.

בדוק את אלמנטור

CartFlows

CartFlows הוא בונה משפכי מכירות עבור וורדפרס. זה מאפשר לך לבנות במהירות ובקלות משפכי מכירות באמצעות בונה הדפים שאתה בוחר.

תכונות עגלת מפתח עיקריות:

 • תבניות מעוצבות מקצועית
 • 5 בליטות הזמנת מיקום
 • מכירות מכירה קליקות אחד
 • השתמש בונה הדפים המועדף עליך
 • ניתן להרחבה בניגוד למשפכי קליקים
 • טיימרים של ספירה לאחור ובדיקת פיצול

אם אתה רוצה בונה משפכי מכירות עבור וורדפרס ונמצא בסדר עם אירוח עצמך, או באמצעות אירוח וורדפרס מנוהל, אז CartFlows אם אפשרות נהדרת כי זה קל מאוד לשימוש ועם זאת חזק מאוד.

בדוק את קניות הקניות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector