כיצד להכין אתר קורס מקוון באמצעות

בארבע השנים האחרונות אני מארז את הידע שלי ומוכר אותו דרך קורסים כאן באתר זה. פשוטו כמשמעו, כל אחד יכול לעשות את זה!


יש אנשים שבוחרים ללכת עם פתרון מבוסס SaaS כמו Teachable, Podia או Kajabi, שהם כולם שירותים מעולים אך עם תג מחיר חודשי גבוה.

עם זאת, די קל ליצור אתר קורס מקוון בו תוכלו למכור ולהעביר את הידע שלכם בצורה יפה.

ללימוד זה אתה תצטרך כמה דברים:

 • אירוח אתרים. אני ממליץ על Siteground
 • וורדפרס (כמובן), זה בחינם
 • WordPress Theme, Astra זה גם בחינם
 • LearnDash, מערכת ניהול הלמידה המובילה בתעשייה עבור WordPress

במדריך זה, נסקור כיצד ליצור אתר קורס מקוון מתחילתו ועד סופו, כולל את הדברים הבאים:

 • דברים שאתה צריך כדי ליצור אתר קורס מקוון
 • שלב 1. רכישת אירוח אתרים ושם תחום.
 • שלב 2. התקן והגדר את LearnDash.
 • שלב 3. התקן את נושא וורדפרס בונה הדפים שלך.
 • שלב 4. צור את המנה הראשונה שלך עם LearnDash.
 • שלב 5. הוסף חלקים ושיעורים לקורס שלך.
 • שלב 6. חלק את השיעורים שלך לנושאים קטנים יותר.
 • שלב 7. הוספת חידונים לקורס שלך.
 • שלב 8. הוספת מטלות לשיעורים שלך
 • שלב 9. חבר קורס למשפך מכירות
 • מסיימים

דברים שאתה צריך כדי ליצור אתר קורס מקוון

כדי ליצור אתר קורס מקוון יפהפה, תזדקק לקומץ כלים. חלקם בחינם, חלקם אינם. אך העלות היא מינימלית בהשוואה למה שאתה עשוי להרוויח במכירת הידע שלך באמצעות הקורסים שלך.

1. אירוח אתרים טוב ושם תחום.

מכיוון שאתה מארח את הקורסים באתר האינטרנט שלך, תצטרך לקנות אירוח אתרים טוב שהוא אמין, מהיר ומציע תמיכה נהדרת. תצטרך גם שם תחום שהוא בעצם כתובת האתר שלך.

יש די הרבה אירוח שם בחוץ, אבל בשבילי הטוב ביותר הוא Siteground. בשנותיי בהן השתמשתי זה היה מהיר, אמין ותמיכת הלקוחות מדהימה. האתרים שלי שמתארחים ב- Siteground פועלים תמיד. ואם אני נתקל בבעיה כלשהי, הצוות שלהם ממהר לעזור. אז במדריך זה, אנו נשתמש ב- Siteground.

אם ברצונך לחסוך 70% באירוח שלך באמצעות Siteground, לחץ כאן כדי לחסוך ��

2. וורדפרס.

די ברור מאחר ואתה הולך לבנות את האתר שלך באמצעות וורדפרס. היתרון העיקרי בשימוש בוורדפרס על פני פתרונות אחרים מבוססי SaaS הוא בכך שאתה מקבל שליטה מלאה על הנתונים והעיצוב שלך.

בוורדפרס יש קהילה עצומה של תוספים ונושאים שיוסיפו כל פונקציונליות שתרצו. אם אתה יכול לחשוב את זה, יש לזה תוסף. ומפתחים כמעט יומיומיים מפעילים תוספים ועיצובים חדשים, כך שבאמת אין גבול למה שתוכלו לעשות עם WordPress.

וורדפרס ממש קל להתקנה ולהגדרה. Siteground מגיע עם מתקין וורדפרס בלחיצה אחת שעליו נדבר בהמשך.

3. נושא וורדפרס ובונה דפים.

תצטרך גם נושא וורדפרס שקל לעבוד איתו. אני מאוד אוהב להשתמש באסטרה מכיוון שהוא בחינם, מקודד היטב ועובד טוב עם רוב התוספים כמו בוני דפים ובוני קורסים..

בוני דפים הם תוספי וורדפרס המאפשרים לך לבנות דפי אינטרנט על ידי גרירה ושחרור של אלמנטים כמו תמונות וטקסטים. הם קלים מאוד לשימוש ומבטלים את הצורך בהעסקת מפתחי אתרים יקרים ליצירת אתרים מדהימים.

לצורך הדרכה זו, אנו נשתמש ב- Elementor Pro כבונה הדפים. באופן אישי Elementor Pro עבר את הציפיות שלי בכל הקשור לבוני דפים. זה אינטואיטיבי, קל מאוד לשימוש ואורז הרבה תכונות מתקדמות שבאמת יוסיפו טעם לאתר שלך.

4. תוסף מערכת לניהול למידה כדי להפוך את האתר שלך לאתר קורס מקוון.

לסיום, תזדקק למערכת וורדפרס של מערכת ניהול למידה (LMS) חזקה כדי להפוך את האתר שלך לאתר קורס יפהפה בו תוכל למכור את התוכן שלך, לעקוב אחר התקדמות התלמידים, תעודות הענקה ועוד..

ללא ספק התוסף LMS המוביל בוורדפרס הוא LearnDash. זה מוריד את תוכנת בניית הקורסים החזקה והמתקדמת ביותר איתם נתקלתי, ולמעשה אני עובר ל- LearnDash מ- LMS אחר בגלל העדכונים האחרונים שלה שפשוט קשה להתעלם מהם.

עמוד הבית

עם ה- LearnDash 3.0 שפורסם לאחרונה, יש המון תכונות חדשות המשפרות את חווית המשתמש ובסך הכל רק גורמות לאתרי קורס להיראות טוב יותר ולהרגיש יותר מקצועיים..

LearnDash משמש לאלפי אוניברסיטאות, סוכנויות שיווק מקומיות ובעלות אמינות וזה הרבה מה לומר על האמינות שלה.

אני ממליץ לך לנסות את LearnDash ברגע זה. זה די סביר, כמעט גם במחיר סביר, עבור כל התכונות שתקבלו. אם אינך מרוצה מכך מסיבה כלשהי, אתה יכול להשתמש בערבות הכספים של 30 יום שלהם.שלב 1. רכישת אירוח אתרים ושם תחום.

השלב הראשון הוא קניית אירוח אתרים ושם תחום. אם אתה חדש ביצירת אתרים ולא ממש מכיר את התנאים בענף, אירוח האתר הוא כמו הבית של האתר שלך. זהו מרחב באינטרנט בו האתר שלך שוכן.

שם התחום, לעומת זאת, הוא הכתובת. זה מה שאנשים מקלידים בסרגל החיפוש כדי לחפש את האתר שלך. דוגמאות לשמות תחום הם WPCrafter.com, Facebook.com, Wikipedia.org וכן הלאה. “.Com” ו- “.org” הם סוגים של הרחבות תחום.

יש טונות של תוספות דומיין אחרות כמו .gov, .net, .us, .co וכו ‘, ומה שתבחר תלוי בהעדפה שלך ובסוג הארגון שלך. אם אתה עסק פרטי, .com אמור לעבוד. עבור מרבית מוסדות החינוך .org היא הרחבת הדומיין המועדפת.

כמו שאמרתי קודם, אני ממליץ להשתמש ב- Siteground מכיוון שהוא מספק אירוח איכותי ותמיכה מדהימה. לרכישת אירוח מ- Siteground בהנחה של 70%, בקר באתר Siteground על ידי לחיצה על קישור זה.

בדף הבית, אתה אמור לראות סוגים שונים של אירוח. אירוח וורדפרס הוא טוב, אז לחצו עליו להתחיל ממש מתחתיו.

בחר תכנית אתר

לאחר מכן תועבר לדף עם תוכניות התמחור של אירוח וורדפרס על ידי Siteground.

Wordpress תמחור אירוח

בחר את התוכנית שאתה מעדיף בהתאם לצרכים שלך. GrowBig היא תוכנית נהדרת מכיוון שתוכל לארח מספר בלתי מוגבל של אתרים ולקבל גם כמה תכונות פרימיום. אחת מהתכונות הללו היא היכולת לבדוק קודים ותכונות חדשים באתר הבדיקה ולדחוף את השינויים הסופיים באתר החי שלך בלחיצה אחת. זה מגיע גם עם תוסף מטמון מתקדם שפותח על ידי אותו צוות והעברת אתרים בחינם לאתר אחד.

במדריך זה אני הולך להמשיך לרכוש את GrowBig. אתה יכול לבחור תוכנית משלך ולחץ קבל תוכנית.

לאחר מכן תועבר לשלב הבא שהוא בחירת שם הדומיין שלך. קל יותר לרכוש את שם הדומיין שלך בתוך Siteground, אבל אם כבר יש לך שם, אתה יכול פשוט לבחור “יש לי כבר דומיין” ולהקלד את זה בתיבת שם הדומיין. אתה יכול גם לרכוש את שם הדומיין שלך באתר נפרד, אך זה ייקח צעדים נוספים בכדי להשתלב עם האירוח שלך ב- Siteground..

בחר תחום

ברגע שיש לך את שם הדומיין הרצוי, לחץ על להמשיך ולהשלים את התשלום שלך.

לאחר שביצעת את הרכישה, תראה מסך עם קישור שאומר “המשך לאזור הלקוחות”. לחץ על זה ותועבר לדף שבו תוכל להגדיר את חשבון האירוח החדש שלך. תחת הקמת אתר האינטרנט שלך, בחר התחל אתר חדש.

לאחר מכן תראה רשימת תוכנות שתוכל להתקין. בחר וורדפרס.

התקנת WordPress - -

לאחר מכן תתבקש לספק פרטי כניסה למנהל מערכת כמו שם המשתמש והסיסמה שלך. אלה פרטי האבטחה באתר שלך, לכן הקפד להשתמש בפרטים שלא קל לנחש.

לאחר סיום זה, לחץ על אשר > התקנה מלאה. וכעת יש לך אתר וורדפרס בשידור חי ומתארח בעצמו.

כדי להתאים אישית את האתר שלך, עליך להיכנס ל- WordPress. כדי לעשות זאת, עבור אל לוח המחוונים של Siteground ועבר ללוח החשבונות שלי כרטיסייה. לחץ על התקנה בכרטיסייה, וכאן תוכלו לראות את שם הדומיין שרשמתם. מולה ירוק עבור אל פורטל הניהול כפתור. לחץ על כפתור זה כדי לעבור לדף הכניסה שלך ל- WordPress.

עבור ללוח המחוונים של וורדפרס

דף הכניסה של וורדפרס נראה כך:

עמוד הכניסה של WordPress - -

הזן כאן את שם המשתמש והסיסמה שלך כדי להיכנס לאתר שלך בפעם הראשונה.

שלב 2. התקן והגדר את LearnDash.

ברגע שאתה נמצא ב- WordPress, הגיע הזמן להתקין את LearnDash. כשאתה רוכש את LearnDash, תקבל גישה למתקין ההתקנה (קובץ .zip) ולמפתח הרישיון. כדי להתקין את LearnDash, העלה את תוכנית ההתקנה .zip ל- WordPress על ידי מעבר אל מראה חיצוני > תוספים > הוסף חדש > העלה תוסף.

התקנת

לאחר סיום ההתקנה, לחץ על הפעל.

כעת התקנת והופעלת את LearnDash ב- WordPress. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להפעיל את הרישיון על ידי מעבר אל LearnDash > הגדרות. עבור לכרטיסיית רישיון LMS כדי להזין את כתובת הדוא”ל ומפתח הרישיון שלך. לאחר שהזנת את הפרטים, לחץ על עדכן רישיון.

הפעלת רישיון של לימדאש

אז אתה צריך להגדיר את הגדרות התשלום שלך אם אתה רוצה לקבל תשלומים מקוונים עבור הקורס שלך. לחץ על הגדרות PayPal לחץ על הכרטיסייה והקלד את כתובת הדוא”ל שלך ב- PayPal, מטבע, מדינה וכן הלאה. לחץ על להציל ברגע שתסיים.

PayPal הגדרות ב

LearnDash 3.0

דבר נוסף שעליך לעשות הוא לוודא שאתה משתמש ב- LearnDash 3.0 במקום ב- Legacy. לשם כך, עבור אל ה- כללי כרטיסייה. כאן תראה אפשרות לבחור א תבנית פעילה. תוודא ש LearnDash 3.0 נבחר במקום Legacy כדי לקבל גישה לתכונות מתקדמות כמו מצב פוקוס.

מצב הפוקוס מיושם בכל רחבי האתר ומספק חוויה ללא הסחת דעת לתלמידים שלך על ידי הסרת אלמנטים מיותרים בדף כמו סרגל צדדי ווידג’טים אחרים. זה גם מקל עליך ליצור אתר קורס יפהפה למראה מקצועי מבלי שתצטרך להיכנס ולערוך את הדפים שלך בזה אחר זה..

כך אתר משתנה לאחר הפעלת מצב המיקוד:

הפעלת מצב מיקוד

שלב 3. התקן את נושא וורדפרס בונה הדפים שלך.

לאחר התקנת LearnDash תוכלו להמשיך ביצירת קורס, אך במדריך זה ברצוני להראות לכם דרך שונה במקצת לבצע דברים אשר יקלו עליכם עוד יותר וקל יותר ליצור אתר קורס מקוון יפהפה..

לשם כך, אנו זקוקים לנושא אסטרה ואלמנטור.

להתקנת Elementor, עבור אל חיבור > הוסף חדש ו- לחפש אחר אלמנטור. לחץ על התקן והפעל.

התקנת גרסת אלמנט בחינם - -

להתקנת Theme Astra, עבור אל מראה חיצוני > נושא > הוסף חדש. חפש את אסטרה, לחץ להתקין, ו הפעל.

התקנת נושא אסטרה

לאחר הפעלת אסטרה, תראה הודעה כזו בלוח המחוונים שלך:

אתר המתנע של אסטרה

לאסטרה יש אוסף של תבניות אתרים מוכנות בהן תוכלו להשתמש באתר האינטרנט שלכם בכמה לחיצות. כדי לראות תבניות אלה, לחץ להתחיל. תתבקש לבחור בונה דפים, ואני ממליץ לבחור Elementor עבור זה, אך אתה יכול להשתמש בכל בונה דפים אחר שאתה מעדיף. כשאתה לוחץ הבא, תראה רשימה של תבניות אתרים חינמיות ופרמיות בהן תוכל להשתמש באתר האינטרנט שלך.

יש תבנית מסוימת שאני אוהב להשתמש בהן עם LearnDash מכיוון שהיא מיועדת לאתר קורס מקוון. אם תגלול מטה בתבניות, תעשה זאת LearnDash Academy תבנית. כמובן שתוכלו להשתמש בתבניות שאינן זו, אך לצורך ההדרכה הזו אני הולך להשתמש בתבנית זו.

תבנית אקדמיה לסטנדש

לחיצה עליו תעביר אותי לתצוגה מקדימה של התבנית, ובתוכה אני רואה שהתבנית דורשת שני תוספים: LearnDash Course Grid ו- LearnDash WooCommerce Integration. אלה תוספות LearnDash בחינם שתוכלו להתקין במהירות על ידי מעבר אל LearnDash > Addons.

התקנת תוספות לירדש - -

חפש את רשת הקורסים של LearnDash ו- LearnDash WooCommerce והתקן והפעל כל אחד מהם.

כעת תוכלו לחזור לתצוגה המקדימה של תבנית אסטרה ולהכות ברענן. זה מה שאתה צריך לראות:

תצוגה מקדימה של

זה אתר יפה במיוחד שמיועד במיוחד להציע קורסים מקוונים. לחץ על ייבוא ​​אתר להשתמש בתבנית זו באתר שלך.

תבנית זו ניתנת לעריכה מלאה ב- Elementor, כך שתוכל לערוך את הצבעים, הטקסטים, הטיפוגרפיה, התמונות והסמלים כך שתתאים למותג שלך.

אם אינך מכיר את השימוש ב- Elementor, אתה יכול לצפות במדריך הזה שלי לשימוש באלמנטור.

שלב 4. צור את המנה הראשונה שלך עם LearnDash.

כעת, כאשר חזית האתר שלך נראית מדהים, הגיע הזמן להוסיף את התוכן או הקורסים שלך. חלקכם עשויים לחשוב שיצירת קורסים עם LearnDash חייבת להיות קשה ומסובכת כי זה ככה עם רוב ה- LMS שם בחוץ..

אך LearnDash דחף לאחרונה את בונה הקורס המדהים שהופך את יצירת הקורס לפשוטה כמו גרירה ושחרור של שיעורים ונושאים. התבנית של LearnDash Academy שהשתמשנו באתר זה מייבאת גם קורסים לדוגמה המוצגים בתצוגה כל הקורסים עמוד. כך הם נראים:

ללמוד את כל הקורסים באקדמיה

תראה שלכל קורס יש תמונה מוצגת, כותרת, תיאור קצר, סרגל התקדמות ואחוזים, וכן נרשמים תווית. ניתן להגדיר את כל אלה בתוך LearnDash.

אם אתה הולך ל LearnDash > קורסים, תראה רשימה של כל הקורסים באתר שלך. ניתן לערוך את הקורסים המיובאים על ידי לחיצה על הכותרות שלהם, או ליצור קורס חדש מאפס. ליצירת קורס חדש, לחץ על הוסף חדש.

הוסף קורס חדש ב learndash

לאחר מכן תועבר לעורך הקורס. תן לקורס שלך כותרת והוסף תיאור קצר. אתה יכול גם להוסיף תמונה מוצגת.

ואז לעבור ל- הגדרות כדי להגדיר את הגדרות הקורס. בכרטיסייה זו תוכלו להוסיף חומרי קורס, להקצות תעודת קורס, להקצות דרישות קדם לקורס וכו ‘.

הגדרות הקורס

אם תגלול למטה, תוכל גם לקבוע מי יקבל גישה לקורס שלך. זה יכול להיות פתוח לכל אחד, גם למשתמשים שאינם רשומים באתר שלך, זה יכול להיות נגיש באופן חופשי לחברים רשומים, או שהוא יכול לקנות בתשלום חד פעמי או חוזר ועוד..

הגדרות גישה לקורס

אם תלחץ קנה עכשיו, תוכל לקבוע את מחיר הקורס. בנוגע ל חוזר אפשרות, תוכל לקבוע את מחיר הקורס ואת מחזור החיוב. ה סגור האפשרות היא הטובה ביותר לשימוש כאשר אתה רוצה שהקורס שלך יהיה זמין בתוך משפך מכירות מותאם אישית עליו נדבר בהמשך.

שלב 5. הוסף חלקים ושיעורים לקורס שלך.

לאחר שתסיים להגדיר את הקורס, עבור אל ה- בונה בכרטיסייה בראש כדי להתחיל ליצור מתווה לקורס שלך. אם כל מה שיש לך הוא מתווה, זה בסדר כי אתה יכול לחזור מאוחר יותר ולהוסיף תוכן לשיעורים שלך.

אתה יכול להתחיל על ידי הוספת כותרות קטעים על ידי לחיצה על כותרת מדור חדשה. אינך יכול להוסיף תוכן לקטע מכיוון שהם רק דרך לארגן את זרימת הקורס שלך, בדומה לכותרת פרק בספר.

לאחר מכן תוכלו להוסיף שיעור חדש על ידי לחיצה על שיעור חדש. אתה יכול להוסיף שיעורים רבים ככל שתרצה ולסדר אותם מחדש על ידי גרירה ושחרור או על ידי לחיצה על לחצני הקטנים למעלה ולמטה בצד..

הוספת כותרות מדורים ושיעורים

שיטה נוספת ליצירת שיעור חדש עוברת LearnDash > שיעורים > הוסף חדש.

השלב הבא יהיה להוסיף תוכן לכל שיעור. כשאתה בתוך בונה הקורסים, אתה יכול לעשות זאת על ידי העברת העכבר מעל השיעור שברצונך לערוך ולחיצה ערוך.

תועבר לעורך השיעורים, שם תוכל להוסיף טקסט, תמונות, קטעי וידאו ועוד. תוכל להתאים אישית את דף השיעור ככל שתרצה ולהוסיף תוכן רב ככל שתרצה.

לאחר שתסיים את התוכן, לחץ על הגדרות בחלקו העליון כדי להתאים יותר את השיעור שלך. כאן תוכלו להוסיף חומרי שיעורים, לאפשר התקדמות וידאו (אם הקורסים שלכם הם בפורמט וידאו), לאפשר לתלמידים להעלות מטלות, להקצות את השיעור לקורס ספציפי וגם להגדיר את הגדרות הגישה לשיעור..

הגדרות השיעור

אם תגלול מטה לאורך הדף, תראה הגדרות גישה לשיעור בהן תוכלו לשייך את השיעור לקורס ספציפי.

אתה יכול גם להשתמש בתכונת ההזנה לטפטוף של LearnDash בה אתה יכול לשלוט מתי שיעוריך יהיו זמינים לתלמידים שלך. אם תבחר ב- מבוסס הרשמה באפשרותך לקבוע מספר ספציפי של ימים לאחר ההרשמה כאשר השיעור עומד להיות זמין לתלמידים שלך.

הגדרות גישה לשיעור

הכל נעשה ממש בתוך בונה הקורסים של LearnDash, כך שתוכלו להתמקד ביצירת קורסים שמוסיפים ערך לקהל שלכם.

שלב 6. חלק את השיעורים שלך לנושאים קטנים יותר.

אם השיעור שלך מכסה מספר נושאים כך שיהיה ארוך מדי, פירוקו לנושאים קטנים יותר הוא דרך נהדרת להימנע מעומס מידע על התלמידים שלך.

כדי להוסיף נושאים לשיעור, עבור אל LearnDash > נושאים > הוסף את הנושא הראשון שלך. אם זה לא הנושא הראשון שלך, לחץ על הוסף חדש.

הוסף נושא חדש

בדיוק כמו איך תערכו שיעורים, תוכלו לערוך נושאים על ידי הוספת כותרת, תמונה מוצגת וכל תוכן אחר כמו טקסט, תמונות, וידאו משובץ ומדיה אחרת..

לחיצה הגדרות יעביר אותך לדף ההגדרות של הנושא. כאן תוכלו להקצות חומרי נושא ולאפשר אפשרויות כמו התקדמות וידאו, העלאת מטלות וטיימר.

אתה יכול גם להקצות את הנושא לקורס ולשיעור תחת הגדרות גישה לנושא.

הגדרות נושא

שלב 7. הוספת חידונים לקורס שלך.

כיוצר קורסים, אולי תרצו למדוד את התקדמות התלמידים שלכם באמצעות חידונים ומשימות. LearnDash הופך את תהליך יצירת החידונים והמשימות לכל כך פשוטים ובכל זאת שלם עם תכונות מתקדמות שיעזרו לך למקסם כל חידון ומשימה שאתה יוצר..

כדי להוסיף חידון חדש, עבור אל LearnDash > חידונים > הוסף חדש. בדיוק כמו בשיעורים ונושאים, תן לחידון שלך כותרת ותיאור קצר. ואז לחץ על הגדרות כדי להגדיר את ההגדרות שלה.

תחת הגדרות גישה לחידון, אתה יכול לשייך את החידון לקורס ולשיעור, להקצות תנאים מוקדמים לחידון ולהגביל את הגישה לחברים הרשומים.

הגדרות גישה לחידון

גלול מטה ותראה את זה התקדמות וחידון של חידון קטע בו תוכלו לקבוע את הציון שעובר, להקצות תעודת חידון, להגביל את חידון החידון מחדש, לדרוש את כל השאלות ואף להגדיר מגבלת זמן.

הגדרות התקדמות והגבלה של חידון

גלילה למטה תגלה עוד יותר הגדרות כמו הפעלת חומרי חידון, תאפשר לחידון להתחיל אוטומטית, לבחור כיצד יוצגו שאלות וכן הלאה. הגדרות אלה הן די מתקדמות ויאפשרו לך באמת להעריך את התלמידים שלך בדרך הטובה ביותר. לאחר שתסיים, לחץ עדכון.

עכשיו הגיע הזמן להוסיף שאלות לחידון שלך. כדי לעשות זאת, עבור אל LearnDash > חידונים. רחף עם העכבר מעל לחידון שאליו ברצונך להוסיף שאלות ולחץ שאלות.

הוסף שאלות לחידון

לאחר מכן תובא לכאן:

הוסף שאלות לחידונים

לחץ על אחד מהאפשרויות הוסף שאלות כפתורים ותועבר לעורך השאלה. בתוך עורך השאלות תוכל להוסיף את השאלה בפועל, להקצות את מספר הנקודות שהיא שווה לה, להקצות הודעות להצגה אם התלמיד עונה נכון או לא נכון על השאלה וכן הלאה..

תוכל גם לבחור את סוג התשובה בין אם זו בחירה יחידה, בחירה מרובה, חיבור, מילוי החסר וכו ‘. לחיצה על סוג תשובה תפתח נפתח עם הגדרות נוספות הספציפיות לאותו סוג תשובה..

סוגי תשובות

שלב 8. הוספת מטלות לשיעורים שלך.

אתה יכול גם להוסיף מטלות לשיעורים ספציפיים על ידי מעבר אל LearnDash > שיעורים ועריכת השיעור שאליו ברצונך להוסיף מטלה. לאחר עורך השיעורים, לחץ על הגדרות כרטיסייה.

תראה תחת הסעיף אפשרויות תצוגה ותוכן אפשרות להפעלה העלאות מטלות. הפעל אפשרות זו. לאחר מכן תראה אפשרויות נוספות כמו פורמטים של קבצים מותרים, מגבלת גודל קובץ, הקצאת מספר הנקודות למשימה והאם היא תדרג אוטומטית או ידנית.

העלאת מטלות

אל תשכח לספק הוראות לשיבוץ בשיעור שלך. לחץ על עדכון כדי לשמור את השינויים שלך.

בסוף השיעור התלמידים יראו אפשרות להעלות את המטלות שלהם:

התלמידים יכולים להעלות מטלות

בצד האחורי, אתה יכול להציג מטלות שהוגשו על ידי מעבר אל LearnDash > משימות.

היכן ניתן להציג משימות שהוגשו

שלב 9. חבר קורס למשפך מכירות.

מוקדם יותר ראינו שאנחנו יכולים להגדיר את ה- גישה לקורס הגדרות לסגירה המשמשות בצורה הטובה ביותר כאשר קורס זמין בתוך משפך מכירות מותאם אישית.

כדי לחבר קורס למשפך מכירות בהתאמה אישית, עלינו להתקין את התוספים הבאים:

 • CartFlows
 • WooCommerce
 • LearnDash שילוב WooCommerce

כל התוספים הללו הם בחינם. בעוד של CartFlows יש גרסת פרימיום, הגירסה החינמית מספיקה כדי לחבר מסלול למשפך מכירות.

אם התקנת את התבנית LearnDash Academy, כל שלושת התוספים האלה כבר יותקנו ב- WordPress שלך. אבל אתה צריך לוודא שהם מופעלים על ידי מעבר אל תוספים.

הדבר הראשון שעלינו לעשות הוא להפעיל את אשף ההתקנה של WooCommerce. כאשר הותקן Woocommerce, יתכן ששמת לב להודעה זו מופיעה:

התחל אשף ההתקנה של זרימת הקרטים

לחץ על הפעל את אשף ההתקנה כדי להיכנס לאשף ההתקנה. כך עובד אשף ההתקנה:

באשף ההתקנה של woocommerce - -

לאחר שזה ייעשה, חזור למרכז השליטה של ​​וורדפרס והוסף מוצר חדש על ידי מעבר אליו מוצרים > הוסף חדש. תן שם למוצר שלך זהה לקורס שאתה רוצה לקשר למשפך מכירות.

אם תגלול למטה תראה אפשרות לבחור נתוני מוצר. בחר קורס, וב- כללי בכרטיסייה, בחרו את הקורס אליו תרצו לחבר אותו בכרטיסייה קורסים קשורים.

הוסף קורס מוצרים חדש

לאחר סיום זה, הגיע הזמן ליצור משפך מכירות בהתאמה אישית. לשם כך מיועד CartFlows. זהו תוסף שמאפשר לך ליצור משפכי מכירות ישירות בתוך WordPress כדי לשפר את חווית התשלום של הלקוחות ובסופו של דבר להגדיל את הכנסותיך.

ליצירת משפך מכירות, עבור אל CartFlows > זרימה. התבנית של LearnDash Academy כבר מגיעה עם משפך / זרימה מוכנים. אתה יכול לבחור להשתמש בזה או שאתה יכול ליצור זרימה מאפס.

אם ברצונך ליצור זרימה, לחץ על הוסף חדש. שם תראה ספרייה של תבניות משפך מוכנות לשימוש וניתנות לעריכה מלאה ב- Elementor. בחר אחד שאתה אוהב ולחץ עליו יבוא.

יצירת זרימה חדשה

לאחר מכן תועבר לעורך הזרימה, שם תוכל לתת לזרם שם ולארגן מחדש את הצעדים על ידי גרירה ושחרור פשוט.

בשלב הבא עליכם לקשר את המוצר שעשיתם כרגע לדף הקופה. ערוך את דף הקופה על ידי העכבר מעל העכבר ולחץ ערוך. גלול מטה וב- פריסת התשלום לחץ על הקטע בחר מוצר. הקלד את שם המוצר בתיבה ובחר אותו.

אתה יכול גם לשחק עם הגדרות התשלום האחרות כמו העיצוב, הפריסה, הצבע ועוד. אל תשכח ללחוץ עדכון כדי לשמור את כל השינויים שלך.

הוסף מוצר לדף הקופה

לאחר סיום זה, העתק את כתובת האתר של דף הקופה ואז עבור אל LearnDash > קורסים. ערוך את הקורס אליו ברצונך לחבר למשפך המכירות שרק יצרת והלך אליו הגדרות. גלול מטה אל מצב גישה סעיף ובחר סגור. הזן את מחיר הקורס ואת כתובת האתר של דף הקופה. מכה עדכון.

הדבק את כתובת האתר של דף הקופה

כעת, כאשר התלמידים קונים קורס זה, הם יועברו לדף התשלום המותאם אישית שיצרת.

דף קופה מותאם אישית

מסיימים

עכשיו, אחרי שראית כמה קל ליצור אתר קורס מקוון בוורדפרס, אני מקווה שאתה מתכוון לנקוט בפעולה ולשים את התוכן שלך שם בחוץ. LearnDash מאפשר לכל אחד, אפילו לא טכנאים, ליצור אתרי קורס יפהפיים תוך שעות ספורות.

אני כל כך נרגש לשמוע את סיפורי ההצלחה שלך, ואני כאן כדי לענות על כל שאלה שיש לך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map