מדריך Schema Pro: כיצד להציג קטעי טקסט עשירים בוורדפרס

תוספת של קטעי טקסט עשירים וסימון סכמות באתר וורדפרס שלך משדרת את “האישיות הנוספת” הגורמת לה להתבלט בדפי התוצאות של מנועי החיפוש של גוגל (SERP). יתכן שראית תוצאות של גוגל עם כוכבי דירוג, מחירים, מפרטי מוצר או מידע על מתכונים. הרמזים החזותיים החסכיים האלה בגוגל מגדילים לעתים קרובות את הסיכויים שלך ללחוץ על הכפתור לדף שלך להשיג שיעורי תנועה ומרות משופרים.


חבל, אחרים מוצאים את זה מבלבל להוסיף קטעי טקסט עשירים, אך האמת היא שקל להשתמש בה. במיוחד אם אתה משתמש בכלי המתאים, תוכל למקסם את היתרונות של הצגת תוצאות ‘עשירות’.

מה הם Rich Snippets ו- Schema Markup?

לקטעי טקסט עשירים ולסימון סכימות יש אותו מושג, אך יש להם תפקידים שונים לחלוטין. ידוע גם כ”תוצאות עשירות “, אלה נתונים מובנים שניתן להוסיף ל- HTML של עמוד כדי לעזור לסורקי אתרים וגוגל להבין טוב יותר את התוכן שלך. זה גם קריטי אם אתה רוצה שהאתר שלך יהיה גלוי עם תכונות חיפוש.

קטעי טקסט עשירים

זוכר שכשאתה מחפש בגוגל וכמה קישורים מראים דירוג כוכבים? זו אחת הדוגמאות של קטע עשיר.

Uכדי להציג תוצאות טובות יותר, קטעי טקסט עשירים מאפשרים למשתמשים למצוא את המידע שהם מחפשים בקלות. כאשר האתר שלך מופיע במנועי חיפוש כמו גוגל, ונוספים קטעי טקסט עשירים, גוגל יכולה להציג מידע נוסף על התוצאה בפועל.

עליכם להבין כי הוספת קטעי טקסט עשירים באתר האינטרנט שלכם אינה אומרת אוטומטית דירוג גבוה יותר של מנועי חיפוש. עם זאת, זה עוזר לגרום לאתר שלך להתבלט, מה שאומר שהוא מגדיל את הסיכוי שהרבה צופים יגלשו בדף שלך.

ישנם הרבה סוגי קטעי טקסט עשירים שבהם אתה יכול להשתמש, והנה הנפוצים ביותר:

סקירה – הוא מציג דירוג כוכבים ומי ביצע את הביקורת. זה יכול להיות מבודק בודד או ביקורות מצטברות של משתמשים.

וידאו – ניתן להשתמש בו לציון משך, רישיון, חברת הפקה ו / או יוצר הסרטון.

מתכון – הוא כולל מידע תזונתי כמו גודל הגשה, קלוריות, אחוזי שומן ועוד.

מוזיקה – הוא כולל מידע על מוזיקה, כגון תאריך יציאת האלבום, אורך, ז’אנר ומפיק.

מוצר – אחד החיפושים הפופולריים ביותר הם מוצרים, במיוחד אם אתה בענף המסחר האלקטרוני. ה- IT כולל מידע הכרחי על המוצר כגון מחיר או תמונת מוצר.

עסקים וארגון – הוא כולל נכסים זמינים הכוללים שם עסק, כתובת (פיזית וכתובת אתר), מספר טלפון, מיקום גיאוגרפי (קו רוחב ואורך) ולוגו.

הסיפורים הטובים ביותר – זוהי תיבת “סיפורים מובילים” בתוצאות החיפוש, אך אתה יכול לראות זאת רק כאשר חדשות Google מאשרת את האתר.

מלבד אלה תוכלו להוסיף גם אירועים, פרסומי משרות, רשימות קורסים, ספרים, מאמרים ורבים נוספים. לסיכום, קטעי טקסט עשירים יכולים לעזור לך לקבל יותר קליקים ולהעלות את הדירוג שלך.

סימון סכמה

סימון סכימות הוא אחת הסיבות לכך שגוגל מניבה תוצאות כה שימושיות. זוהי אחת מצורות האופטימיזציה החדשות ביותר והיא נחשבת לאחת הצורות הדומיננטיות ביותר של קידום אתרים. זה יכול לשפר את ביצועי האתר שלך ב- SERPs כשהוא משמש כקוד מאחורי הקלעים המסייע לגוגל ליצור קטעי טקסט עשירים..

סימון סכימות מסייע גם בתכונות אחרות של נראות חיפוש כגון:

 • קישורי אתרים – אלה קישורים נוספים בתוצאות החיפוש אם מישהו מחפש את האתר שלך.
 • פירורי לחם – במקום להציג את כתובת האתר הגולמית שלך, גוגל מציגה פירורי לחם.
 • תיבת החיפוש של SiteLinks – היא מאפשרת לאנשים לחפש באתר שלך מדף תוצאות החיפוש של גוגל עצמו.

יתר על כן, אתה יכול לשפר עוד יותר את ביצועי ה- SEO שלך אם אתה משלב סכמה עם מיטב כלי ה- SEO של WordPress בשנת 2019.

כיצד להוסיף סימון סכימה לאתר וורדפרס שלך

כפי שציינתי קודם, הוספת קטעי טקסט עשירים וסימון סכמות לא גוזלים זמן רב כל עוד אתה משתמש בכלי המתאים. עכשיו, כמה תוספים יכולים לעזור לך לעשות זאת, אבל אני יכול לומר ש- Schema Pro הוא הטוב ביותר שאפשר לסמוך עליו.

מה הופך את זה לתוסף נהדר לאוטומציה של סימון הסכימות שלך?

 • ממשק ידידותי למשתמש, כך שהוא עובד מצוין גם אם אתם לא טכנאים
 • מאפשר למפות תוכן קיים ולהוסיף קוד לשדות נתונים
 • עובד מאחורי הקלעים ומשתמש בפורמט JSON-LD המומלץ על ידי גוגל בהוספת סכמות
 • צור סימון סכימות בפעם אחת בלבד, ו- Schema Pro יכניס אוטומטית את הקודים לפוסטים ודפים רלוונטיים אחרים.

סכמה פרו עולה 79 $ לשנה או 249 $ עבור גישה לכל החיים. אם אתה סוכנות, אתה יכול להשיג את זה במחיר של $ 249 לשנה או 699 $ עבור גישה לכל החיים.

בקר ב- Schema Pro

התקנה ותצורה של Schema Pro

אז לאחר שהורדת את התוסף Schema Pro, עבור אל לוח המחוונים של וורדפרס ולחץ על הוסף חדש מתפריט התוספים. העלה את קובץ ה- zip של תוסף Schema Pro, התקן והפעל. אם יש לך בעיות בהתקנת תוסף, אנא קרא את המדריך המקיף שלנו בנושא פתרון בעיות ב- WordPress.

תצורת Schema Pro

עבור לתפריט ההגדרות, ותמצא את Schema Pro.

בכרטיסייה תצורה, תמצא את לחצן אשף הגדרת התחלה בו תוכל להגדיר את המידע הבסיסי של אתר האינטרנט שלך.

כדי להתחיל בהגדרה, לחץ על כפתור התחל.

בחר את הלוגו שלך והגדר אם האתר שלך מייצג חברה או אדם. לאחר מכן לחץ על הבא.

חבר את פרופילי המדיה החברתית שלך לאתר שלך. הקש “הבא.

קבע את התצורה של הגדרות לפירורי לחם, קישורי אתרים, תיבת חיפוש של קישורי אתרים, ואיזה דף תרצה להחיל את הסכימה. אני ממליץ להפעיל את כל התכונות. הקש “הבא.’

ההתקנה היא כמו לצאת לפיקניק, נכון? אבל, אם אתה מבולבל, אתה יכול ללחוץ על סמל השאלה [?] לסמל לקבלת הוראות נוספות.

ועכשיו, הגיע הזמן להוסיף את הסכימה שלך.

Schema Pro תומך ב 13 סוגי סכמות עיקריים וממשיך להוסיף עוד. מידע הסכימה שתוכל להוסיף תלוי בסוג הסכימה שתבחר. לדוגמה, אם תבחר סוג של סכימת מתכון, אתה יכול להוסיף קלוריות, זמן הכנה, זמן בישול, קטגוריה, תשואת מתכונים וכו ‘..

אם בחרתם בסכמת רישום משרה, תוכלו להוסיף כותרת, תאריך פרסום, סוג עבודה, כתובת, משכורת ומידע קשור אחר..

רוב הבלוגרים עשויים גם להפיק תועלת בשימוש בסכימת הסכימה של המאמר.

יצירת סכמה חדשה

אם זו הפעם הראשונה שלך ליצור סכמה, אתה יכול ללחוץ על כפתור יצירת סכמה ראשונה או לעבור אל Schema Pro תחת תפריט הגדרות. בכרטיסייה סכמות, לחץ על הוסף חדש.

בחר סוג סכמה. לאחר מכן לחץ על הבא.

בחר איזה תוכן תרצה להחיל את סוג הסכימה. אתה יכול גם להוסיף חוקים ו- AND או. הקש “הבא.

וסיימת!

כפי שציינתי, המידע שתוכל להוסיף תלוי בסוג הסכימה שתבחר. אז, במסך הבא, תוכלו למצוא את כל המידע הקשור איתו, ו- Schema Pro ימפה את המידע הזה באופן אוטומטי למידע באתר וורדפרס שלכם..

בדוגמה שלנו, סוג הסכימה הוא מאמר. אז, Schema Pro ממפה את שם המחבר כשם המחבר של וורדפרס, ואת התאריך המתפרסם כתאריך הפרסום של וורדפרס.

אם ברצונך להתאים דברים ידנית, אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש בשדות מותאמים אישית ולמפות את המידע באמצעות סימון סכימות. לאחר מכן תוכל לבחור במידע זה בתפריט הנפתח.

שדה מותאם אישית חדש

אם כבר מדברים על שדות מותאמים אישית, ישנם מקרים ש- Schema Pro לא מצליח למצוא את המידע הדרוש למיפוי באמצעות סימון סכימות. לדוגמה, בסכימת מאמר, ישנם סימוני סכימות של דירוג וסקירת ספירת מידע, אך נתונים אלה אינם זמינים כברירת מחדל בפוסט או בדף WordPress שלך..

מה ש- Schema Pro עושה זה שהיא מוסיפה שדות מותאמים אישית חדשים מתחת לעורך WordPress, כך שתוכל למלא אותם, וזה אם כן לא חובה..

הוספת סוג סכמה שונה לדף או פוסט ספציפיים

אם אתה כותב תוכן ספציפי יותר כמו סקירת מוצר (לא רק מאמר כללי), ייתכן שתרצה להשתמש בסכמת סקירה. אתה יכול פשוט לחזור לאשף ההתקנה של Schema Pro ולהוסיף את סוג הסכימה סקירה.

העניין כאן הוא שבמקום לאפשר את זה בכל הפוסטים, אתה יכול לאפשר לו דפים / פוסטים / ארכיונים ספציפיים וכו ‘. אתה יכול לאפשר לו לפוסט ספציפי על ידי חיפוש בשם הפוסט שלו והוספת ידנית של פוסטים חדשים בעתיד או לתג או קטגוריה ספציפיים. לדוגמה, באפשרותך להוסיף תג או קטגוריה “סקירה” עליהם ניתן להחיל את סוג הסכימה סקירה.

לכן, אם תיצור פוסט ותגדיר את התג או הקטגוריה שלו כ”סקירה “, החלק Schema Pro שמתחת לעורך WordPress יציג את סוג הסכימה סקירה.

כיצד להשתמש בכלי בדיקת נתונים מובנים לבדיקת סימון הסכימה שלך

לאחר הגדרת כל התצורה, עליכם לוודא שכל המאמצים שלכם עובדים כמו שאנחנו רוצים. הבדיקה אולי נראית קשה, אך גוגל מציעה את ערכת הכלים הטובה ביותר שלה לבדיקת סיום. זה נקרא א כלי בדיקת נתונים מובנים.

כלי זה בודק ומגלה אם סימון הסכמות קיים באתר האינטרנט שלך וזה עוזר לך לבדוק אם נמצאה שגיאה בתצורה של סימון הסכימה שלך..

פשוט גש לכלי והזן את כתובת האתר של התוכן שלך. לחץ על כפתור הפעל, וגוגל תמצא אם יש סימון סכימות כלשהו.

ברגע שגוגל תגלה שיש לך סימון הסכימה שלך, זה אומר שאתה מסודר מכיוון שלגוגל יש את כל מה שהיא צריכה כדי לייצר קטעי טקסט עשירים עבור האתר שלך..

סיכום

הוספת קטעי טקסט עשירים וסימון סכמות באתר וורדפרס שלך עשויה להיראות מעט טריקית. אם אתה לא טכנאי, זה אולי נראה מפחיד בהתחלה. עם זאת, זה יכול להיות כמעט ללא מאמץ אם אתה משתמש בתוסף המתאים כדי לעזור לך עם הדברים האלה.

תוסף Schema Pro הוא מאוד ידידותי למשתמש ואחד הכלים הטובים ביותר שנתקלתי בהם בכל הקשור להוספת קטעי טקסט עשירים וסימון סכמות על טייס אוטומטי. זה עובד על 99% מהדברים שאתה צריך לחוויית משתמש משופרת. פשוט הגדר מספר הגדרות והוסף ידנית קצת מידע בשדות המותאמים אישית, וכדאי לך ללכת. בנוסף תוכלו לשלב אותו עם סרגל התקדמות קריאה למעורבות טובה יותר.

לכן, אם ברצונך לגרום לאתר שלך להתבלט בדף תוצאות החיפוש ולהגדיל את הקליקים שלך, אתה יכול לאמץ את היתרונות הכרוכים בביצוע קטעי טקסט עשירים וסימני סכמה..

Schema Pro

Schema Pro מאפשר לך להוסיף סכמה לאתר שלך שיעזור למנועי חיפוש להבין טוב יותר את האתר שלך ואת התוכן שלך.

תכונות מפתח של סכימת Pro:

 • הוסף יעיל סכמה דרך כללים
 • השתמש בנתונים בשדות מותאמים אישית

Schema Pro היא אפשרות נהדרת להוסיף סכמה לאתר וורדפרס שלך.

השאלה הגדולה יותר היא אם תפיק תועלת מכך יותר מה תוסף ה- SEO שלך כבר מספק.

Yoast ו- RankMath, שני תוספי ה- SEO הנפוצים ביותר עבור WordPress, שניהם מציעים הרבה מאותה פונקציונליות שמציעה Schema Pro. זה לא היה המקרה כאשר ה- Schema Pro שוחרר לראשונה, אולם כיום רבים מהצרכים של הסכימה שלך עשויים להיות עונים על מה שכבר יש לך.

עיין ב- Schema Pro

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map