סקירת SendinBlue: שירות שיווק בדוא”ל בתקציב

רוב הסטארט-אפים לא מבינים את הערך של שירות שיווק בדוא”ל. אבל בטווח הריק, כל מומחה למסחר אלקטרוני יסכים שזו מכונה משומנת להתחבר עם לקוחות פוטנציאליים ולאסוף לידים. זה נותן לך במה לדבר ישירות עם הלקוחות שלך, באמצעות תיבת הדואר הנכנס שלהם. לא משנה אם הם פוטנציאליים, הווה או אפילו עם לקוחות בעבר, הערך של שיווק בדוא”ל תלוי בבניית מערכות יחסים, בכל עת שנוחה להם.


אין ספק, שירות שיווק בדוא”ל משמש כאחת הדרכים היעילות ביותר לפנות אל הלקוחות החדשים שלך ולקונים הקיימים. השימוש במיילים הוא גם הדרך הזולה ביותר לפרסם את הפרופיל והמוצרים שלך.

כמתחיל, אתה רוצה שירות שיווק דוא”ל במחיר סביר או אפילו בחינם אם אפשר, נכון?

האם שמעת פעם על SendinBlue? אם לא, אעבור על התכונות, התמחור והתמיכה שלה בכדי לדעת אם הם עשויים לעזור לך ביצירת אסטרטגיית שיווק אימייל ייחודית בגישה משתלמת.

מה זה SendinBlue?

SendinBlue הוא כלי פופולרי המציע שירותי שיווק בדוא”ל. הוא נבנה במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים שבהם הוא מספק תכונות שימושיות למתחילים.

SendinBlue נועד לעזור ליזמים ליצור דרך פשוטה אך יעילה לתקשורת בין המוכר ללקוחות באמצעות אימיילים..

הוא מציע תוכנית בחינם, המושלמת למתחילים להתמקד בעסק שלהם ולחסוך את השקעותיהם בכמה דברים חשובים יותר כדי לשפר את הפרופיל שלהם.

SendinBlue מציעה גם קמפיינים SMS להעברת מסר המוכר ללקוחותיהם ללא תאריך תפוגה.

SendinBlue התכונות הטובות ביותר

1. גרור ושחרר את מעצב הדוא”ל

בעזרת הכלי הזה אינך צריך לדאוג ליצור עיצוב דוא”ל ייחודי. זהו כלי מאוד ידידותי למשתמש בו אתה יכול ליצור את מסעות הפרסום שלך בדוא”ל, מבלי לדאוג למורכבות טכנית.

באמצעות כלי הגרירה והשחרור שלו, בכמה לחיצות, תוכל להתאים אישית את מסעות הפרסום שלך בדוא”ל בהתאם לפריסה שבחרת. יש לו גם עורך טקסט עשיר, ואתה יכול להשתמש בקודי HTML שלך כעדף שלך.

זה גם מאפשר לך לבחור מבין פריסות הדוא”ל שתוכננו מראש. בעזרת עורך הגרירה והשחרור תוכלו לארגן מחדש את הצבעים, את הטקסטים שתרצו לכלול, להוסיף תמונות, לוגואים במגע האישי שלכם..

ל- SendinBlue יש הרבה תבניות שונות שתוכלו לבחור מהן בכדי לשפר את אסטרטגיית השיווק באימייל שלכם ולהפוך אותה לקליטת מקבלי היעד שלכם..

2. אוטומציה שיווקית

תכונת אוטומציה של שיווק זמינה גם בחשבון מנוי חינם. תכונה זו מאפשרת לך לשלוח עדכונים למוצרים, למבצעים ולפריטים החדשים שלך, כל סדרת הודעות אחרת לרשימת אנשי הקשר המותאמת אישית שלך..

כלי זה מאפשר לך גם לעקוב אחר המבקרים בדף שלך ולמקד לדוא”ל ספציפי ולשלוח אותו ישירות לצופי הדפים שלך.

SendinBlue מאפשרת לך לבחור באוטומציה השיווקית הקיימת מראש, או שתוכל ליצור את אסטרטגיית הדוא”ל שלך בהתאם לצרכים שלך. יצירת אוטומציה שיווקית היא גם כלי ידידותי למשתמש שיש ל- SendinBlue להציע. זה מספק צעד אחר צעד למשתמשים שלה להכיר את עצמם במהירות בבניית האוטומציה השיווקית שלהם.

לימוד ושימוש בכלי אוטומציה שיווקית זו מאפשרים לך לשמור על קשר עם הלקוחות שלך ולעדכן אותם על המוצר החדש שלך וזה גם מועיל למוכר במעקב אחר הצופים בפרופיל שלהם ושלח אליהם אוטומטית דוא”ל.

3. תכונות אימייל של עסקאות

תכונת הדוא”ל העסקית SendinBlue נוחה מאוד הן למוכר והן לקונה. זה מועיל לשני הצדדים שכן המוכר יכול להגדיר באופן אוטומטי שירות שיווק בדוא”ל עבור כל רכישה של הקונה שלו.

זה יכול לשמש גם במעקב אחר מצב המשלוח שבו הקונה יכול לשלוח אישור בדוא”ל למעקב אחר ההזמנה. נוח גם לקונים שלך, נכון? הם יכולים לאתר את כל העסקאות שלהם בחנות המקוונת שלך.

יש לו גם תכונות לניהול אנשי קשר, בדיקות A / B, פילוח אנשי קשר, ורבים נוספים שניתן להציע גם בחינם!

תמחור

אתה יכול להיעזר ב- SendinBlue בחינם, ותוכל ליהנות ולמקסם את האסטרטגיה השיווקית שלך בדוא”ל גם עם התכונות החינמיות שלה. זה מאפשר לך לשמור אנשי קשר ללא הגבלה, אך אתה יכול לשלוח רק 300 אימיילים לכל יום, וזה לא רע למתחילים.

SendinBlue מציעה 5 תוכניות שונות לבחירתכם בין $ 0 לחודש ל- 66 $ לחודש בלבד!

יש לה תוכניות בחינם, Lite, Essential, Premium ו- Enterprise להציע. אם אתה רוצה לשלוח דוא”ל בלתי מוגבל יומי, הוא זמין כבר לתוכנית Lite שלו שלא עולה הרבה עבור בעלי עסקים חדשים.

אם ברצונך לקבל גישה לתכונות הדומיננטיות של SendinBlue, אתה יכול להיעזר בתוכנית הפרימיום או הארגון שלה, שבה יש זרימת עבודה אוטומטית בלתי מוגבלת, בונה דפי נחיתה ושליחת תכונות אופטימיזציה לזמן..

מנויי SendinBlue מאפשרים לך לשדרג באופן מיידי בהתאם לצרכים שלך ולא חסרים לך תוכנית מסוימת. אתה יכול לשדרג למטה את התוכנית שלך, אם תרצה בכך, בכל עת.

תמיכה

SendinBlue מציעה מערכת תמיכה מורחבת למשתמשים שלה. אם תשתמש בתוכנית הארגונית שלה, תוכל לקבל את מנהל חשבון התמיכה שלך שיכול לסייע לך ביצירת פרסומות ואסטרטגיות דוא”ל ייחודיות לתפוס יותר לקוחות, מדדי קמפיין ורבים נוספים.

עבור כל חשבון, הוא מציע תמיכה בכל התוכניות שאתה עושה. בחינם אתה יכול לקבל תמיכה טלפונית וצ’אט של 60 יום למשך 60 יום וכן עם משתמשי תוכנית Lite. ניתן להשתמש בתמיכה טלפונית וצ’אט בלתי מוגבלת עם שלושת התוכניות האחרות שהוזכרו.

יש לו גם דפי אינטרנט שבהם תוכלו לבקר במדריכי הבלוגים ובלוגים שעשויים לעזור לכם ביצירת חזותיכם.

OptinMonster + SendinBlue

כמוכר אתה רוצה להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך כמה שיותר קלה, נכון? אם כן, תוכלו לשקול לנסות להשתמש ב- OptinMonster ו- SendinBlue יחד.

בעזרת OptinMonster, אתה יכול ליצור חלונות קופצים ייחודיים שלך. הוא מציע גם הרבה תבניות קופצות בהן תוכלו להשתמש, בהתאם לצרכים שלכם.

OptinMonster עיצבה תבניות ספציפיות שימושי לקופות, קופונים, הנחות, מבצעים לחג ורבים אחרים. אתה יכול גם ליצור את הקופץ המותאם אישית שלך ובעל שליטה מלאה על העיצוב שלך.

SendinBlue מציע גם בונה טפסים מוקפצים בו תוכלו גם לעצב את הקופצים שלכם. אך בעזרת OptinMonster תוכלו לשפר את הקופצים שלכם ולהרחיב את רשימת הדוא”ל שלכם.

תכונה נהדרת של OptinMonster היא שיש לו חלון מוקפץ עם כוונת יציאה במקום בו מבקרי הדפים שלך יוכלו לחזור לאתר שלך. חלונות קופצים עם כוונת יציאה נהדרים במעקב אחר מבקרי האתר שלך כאשר הם עמדו לעזוב את האתר שלך ולשלוח להם חלון קופץ ממוקד בדיוק בזמן.

סיכום

SendinBlue הוא כלי מצוין לשיווק באימיילים, במיוחד לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. הוא מציע תכונות מצוינות בחינם, ולא תצטרך לדאוג לבזבוז יתר על שיפור הקמפיינים שלך לפרסום העסק שלך.

SendinBlue מאפשר לך להתמקד בצמיחה של העסק שלך על ידי מתן התכונות הטובות ביותר למשתמשים שלהם. אתה יכול לשדרג את חשבונך בקלות כדי לקבל גישה לתכונות מדהימות אחרות בכל פעם שהעסק שלך מוכן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector