Огляд BlueHost

У 1996 році Метт Хітон вперше почав замислюватися про хостингову компанію, яка з часом стане Bluehost.


Попутно Метт створив ще дві веб-компанії-хостинги, перш ніж зробити Bluehost реальністю у 2003 році..

Першою ітерацією Bluehost став 0catch.com. Це був безкоштовний хостинг-сервіс, який швидко став популярним. Було обмежено кількість функцій, які компанія може запропонувати своїм клієнтам. У 2003 році компанія взяла на себе модуль Bluehost і звідти почала надавати клієнтам спільні плани хостингу.

Bluehost став популярним швидко частково через її здатність пропонувати доступні плани. Вони запропонували свої хостинг-пакети із підтримкою системи управління контентом. Однією з найпопулярніших особливостей Bluehost була можливість встановити WordPress лише одним клацанням миші.

Bluehost створив систему, за допомогою якої вони мали змогу запропонувати спільні плани хостингу, використовуючи різні цінові точки. Це було унікальним, оскільки незалежно від того, чи був ви приватний чоловік, який відкривав блог чи велику компанію, якій потрібно більше ресурсів, був доступний план, який відповідав б вашим потребам та бюджету.

Bluehost лідирував у зміні того, що мали на увазі хостингові компанії, коли вони продавали свої сховища чи їх пропускну здатність як необмежену. Насправді послуги, які вони пропонують, обмежені терміном “необмежений” використовуються для позначення обсягу простору або пропускної здатності, який звичайному користувачеві знадобиться, якщо він використовує типовий веб-сайт.

Загалом ми вважаємо, що Bluehost – це чудовий вибір. Вони пропонують високоякісний веб-хостинг за розумними цінами та надають надійну підтримку для нових реєстрацій.

Давайте перейдемо до огляду, щоб краще зрозуміти їх ціноутворення та плани. ��

Маленька історія Bluehost

Bluehost став популярним для пропонуючи своїм клієнтам необмежене зберігання. Однак якщо людина “зловживали” ця привілей, зберігаючи масову кількість даних, які не мають нічого спільного з їх веб-сайтом, тоді на них буде встановлено обмеження.

Те саме стосується тих, хто використовував свій веб-сайт як пристрій масової електронної пошти, або тих, хто використовував свій сайт як спосіб завантаження чи завантаження великої кількості аудіо- чи відеофайлів.

Ідея цих гнучких обмежень полягала в тому, щоб один користувач на спільному сервері не використовував стільки ресурсів, що це було згубно для інших користувачів на тому ж сервері.

У 2009 році Bluehost вкотре змінив гру, коли мова йде про те, як хостингові компанії взаємодіють зі своїми клієнтами. Саме в цьому році вони вирішили почати зменшувати використання процесора для деяких своїх користувачів.

Це було зроблено тому, що деякі користувачі вимагають високого попиту на ресурси процесора і негативно впливають на досвід інших користувачів на сервері. Неодмінно, коли було проведено дослідження, стало зрозуміло, що більшість веб-сайтів з дроселями завантажують або завантажують інформацію, яка не повинна знаходитись у спільному хостинг-акаунті.

Придбаний групою Endurance International

У 2010 році Bluehost придбала група Endurance International. Ця група була заснована в 1997 році. Її штаб-квартира знаходиться в Берлінгтоні, штат Массачусетс.

Група Endurance International придбала ряд підприємств, що займаються хостингом. У них є практика дозволяти компаніям, які вони придбали, продовжувати працювати під своїм іменем.

Це означає, що, вибираючи придбання послуги від Bluehost на відміну від іншої хостингової компанії, ви можете вибирати між двома компаніями, які належать одній материнській компанії.

Bluehost все ще є незалежним

Bluehost знаходиться під керівництвом Endurance International Group. Однак вони все ще працюють незалежно. Купуючи послугу від Bluehost, ви отримуєте щось унікальне від цієї компанії.Пропоновані послуги відображають надійний досвід компанії Bluehost, пропонуючи зоряне обслуговування клієнтів, низькі ціни та пропонуючи різноманітні варіанти хостингу, включаючи спільний хостинг, VPS та спеціальний хостинг.

Тепер, коли у нас є трохи історії про компанію, нехай’s, зайняти кілька хвилин і зануритися в деякі особливості послуг, які вони пропонують, і про те, чи підходять їхні послуги для вас.

Що нам подобається в Bluehost

Коли ми збираємо ці огляди веб-хостингу, наша мета – дати вам неупереджений звіт.

Ми намагаємось передавати інформацію, яка відображає наш особистий досвід та особистий досвід колег у взаємодії з цією компанією. Ми дуже зацікавлені у вивченні статистичних даних та поданні вимірюваних показників при визначенні якості веб-хоста.

Ти можеш бачити наше відстеження Bluehost тут. Статистика оновлюється 15-20 разів на день. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з нашим посібником по кращий веб-хостинг Австралії.

99,9 відсотків часу

тривалість роботи

Не так давно Bluehost зробив капітальний ремонт своїх серверів. Одним із помітних результатів на їх серверах є їхній покращений час роботи. Це майже ідеально. Він перевищує 99,99 відсотка.

Протягом 10 місяців Bluehost вдалося зробити лише п’ять аварій. Це означало, що за 7 296 годин служби було просто дев’ять хвилин простою. Пару років тому вони потрапили в атаку DDOS, яка вплинула на їх тривалість.

Однак якщо ви подивитесь на їхню службу з грудня 2017 року по вересень 2018 року, ви побачите, що у них було лише два місяці, коли їхня служба не доходила до 100 відсотків часу. Протягом цих десяти місяців, їхня служба збільшилась на 99,99% часу.

Їх сторінки швидко завантажуються

Якби ви подивилися на послуги Bluehost на початку 2016 року, ви побачили б, що їх швидкість була аномальною. Їх середня швидкість становила приблизно 1500 мс. Це означало, що вони не входять до топ-10 найшвидших завантажувачів сторінок.

Стривайте вперед до 2020 року, і ви побачите феноменальне покращення часу їх завантаження. Тепер Bluehost має середній час завантаження 424 мс. Це ставить їх у п’ятьох найшвидших хостів, які ми розглянули.

На запитання, що призвело до цієї зміни, представники Bluehost сказали, що це є частиною їхнього поштовху покращити досвід клієнтів. Для досягнення цієї мети вони виділили гроші та вклали гроші у свій серверний парк BlueRock. Результати говорили самі за себе. За 10-місячний період їх найшвидша середня швидкість становила 399 мс, а найповільніша середня швидкість – 467 мс. На будь-який рахунок, це палаючі швидкості.

Низька вступна ціна

Пару років тому багато людей двічі замислювалися над тим, щоб використовувати Bluehost. Вони вважали, що послуга занадто дорога і це не так’не майте того зайвого, що зробило ціну ціною.

Однак у 2020 році Bluehost продовжує вражати нас. Вони мають вражаючий час завантаження та вражаючий час роботи. При цьому вони пропонують свою послугу за розумною ціною. Справедливо сказати, що вони є одним з найменш дорогих веб-хостів на ринку.

Вони пропонують вступну ціну як мінімум $ 2,95 на місяць, залежно від рекламних пропозицій, які ви можете знайти. Це правда, що ви зможете знайти менш дорогі варіанти хостингу. Однак, дивлячись на ціну, їх вдосконалені сервери та обслуговування клієнтів, ми вважаємо, що вони цілком варті цінності.

BH не є поганою для вашої цінності, але це, безумовно, не складає наш список кращі дешеві господарі.

Багато функцій безкоштовної безпеки

Новини рясніють повідомленнями про великі кібератаки та порушення даних. Ось чому ми були щасливі, побачивши, що Bluehost має гарний масив можливостей безпеки. Вони мають ряд інструментів, спеціально розроблених для вирішення загальних атак та ризиків.

Наприклад, ви можете боротися зі спамом, використовуючи Експерти зі спаму, Спам-молот, і SpamAssassin (досить приголомшливі імена).

Cloudflare може врятувати вас від прямої атаки відмови у наданні послуги.

Якщо у вас є якісний вміст на вашому веб-сайті, швидше за все, хтось спробує його викрасти у вас. Ось чому Bluehost пропонує захист гарячої лінії, що унеможливлює крадіжки ваших зображень та вмісту за допомогою гарячої посилання. Є фільтри, за допомогою яких можна заблокувати конкретні акаунти електронної пошти, і Bluehost пропонує вам можливість блокувати IP-адреси.

Ви можете захищати паролі каталогів, створювати чорні списки для IP-адрес, дозволяти двофакторну автентифікацію, використовувати перевірку маркерів і використовувати цілий ряд інших цінних функцій безпеки. Bluehost здатний захистити вас та відвідувачів вашого веб-сайту в безпеці.

Потрібно пам’ятати, що БР стягуватиме з вас за захист конфіденційності, тоді як такі компанії, як Namecheap, не будуть. Це може допомогти вам зекономити 20-50 доларів щороку. Перегляньте наш довідник з найкращими реєстраторами доменів для отримання додаткової інформації.

Політика повернення коштів

У Bluehost є 30-денна гарантія повернення грошей. Якщо ви скасуєте план протягом перших 30 днів, ви отримаєте безкоштовне повернення коштів. Слово застереження, якщо ви не скасуєте протягом перших 30 днів, ви не отримаєте заздалегідь відшкодування за той час, коли ви не використали його. Також пам’ятайте, що плата за домен не підлягає поверненню.

Простий у використанні

Bluehost пішов із шляху, щоб полегшити налаштування свого веб-сайту та керувати ним. Їх розширений інтерфейс cPanel настільки ж простий у використанні, як це можливо. Просто натиснувши відповідну іконку, ви зможете дістатися туди, куди вам потрібно йти.

З cPanel ви можете піклуватися про такі речі, як адреси електронної пошти та елементи вашого веб-сайту з центрального місця. Ви можете налаштувати макет панелі управління відповідно до своїх потреб. Ви можете редагувати речі таким чином, щоб функції, якими ви найчастіше користуєтесь, були найвизначнішими.

Рекомендовано WordPress.org

Вибираючи хост для свого веб-сайту, вам знадобиться трохи часу, щоб дізнатися факти та цифри про нього. При цьому, WordPress.org – найбільша CMS на планеті. Він працює на мільйони веб-сайтів. Якщо WordPress рекомендує хостинг-провайдера, на це зазвичай варто звернути увагу.

Нещодавно WordPress склав список своїх трьох улюблених хостинг-провайдерів. Bluehost помітно помітив у цьому списку.

Це були лише деякі речі, які ми полюбили у Bluehost. Ще однією деталлю, яку варто згадати, є їх функції електронної комерції, які спрощують налаштування інтернет-магазину з Bluehost.

Щоб дізнатися більше про користь WordPress, прочитайте наш посібник до кращі хости WordPress.

Що нам не подобається в Bluehost

Ми хочемо представити як можна чеснішу картину Блюхоста. З цією метою ми будемо обговорювати деякі речі, які нам не подобаються у цьому хостинговому сервісі.

Обслуговування клієнтів

зображення підтримки bluehostBluehost робить багато речей добре, і ми’Видно тенденцію до зростання якості послуг, які вони пропонують. Однак якщо у вас є проблеми і вам потрібно зв’язатися з їх службою обслуговування клієнтів, немає жодної гарантії того, що ви збираєтеся отримати.

Деякі клієнти телефонують в службу обслуговування клієнтів і отримують феноменальну допомогу. Вони мають позитивний досвід. Однак є скарги. Bluehost заохочує своїх клієнтів зв’язуватися з ними по телефону. Однак у багатьох людей виникли проблеми, які насправді переживають, навіть якщо вони’Ви називали кілька разів.

Це сказано, коли ти порівнюєш Bluehost з деяким іншим дешеві хости ви швидко побачите, що їх підтримка далеко не найгірша. Просто має трохи місця для покращення.

Якщо ви шукаєте підтримку для тримання рук, я б сказав, що ви дотримуєтесь Сайт.

Ви повинні платити за міграцію сайту

Хороша частина хостинг-провайдерів, яку ми розглянули, із задоволенням перемістить ваш сайт з поточного місця розташування на їхній сервер. Для них це порівняно проста процедура, і це означає, що ви будете їх замовником протягом наступних кількох років.

Чомусь Bluehost не бачить речі таким чином. Вони стягують 150 доларів за те, щоб зробити щось на своєму сервісі, що більшість інших послуг роблять безкоштовно. І якщо це’s недостатньо розчарує, вони перенесуть максимум п’ять сайтів та 20 облікових записів електронної пошти.

Якщо цього грошового захоплення недостатньо, вони стягують вам 80 доларів за 45 хвилин за вступне проходження своїх послуг. Більшість хостингових постачальників із задоволенням нададуть вам безкоштовну інформацію про їхні послуги.

Пояснення цін на Bluehost

Bluehost пропонує п’ять різних хостинг-планів. Вони включають:

 • Спільний хостинг
 • Виділений хостинг
 • WordPress хостинг
 • VPS хостинг
 • Хмарні сайти

Для більшості людей план спільного хостингу більш ніж достатній. Коли ви вперше починаєте, ви не знаєте, скільки трафіку збирається ваш веб-сайт. Виділений хостинг – це в основному оренда фізичного сервера. WordPress хостинг – це хостинг, оптимізований для WordPress.

Ось розбивка цінових планів для кожного.

Спільний хостинг (найкращий стартовий вибір)

 • The “Основні” план починається з $ 2,95 на місяць. Потім вона закінчується до 7,99 дол. США на місяць після закінчення вступного періоду. (найкраще для нових власників веб-сайтів)
 • The “Плюс” план – 10,99 дол. США на місяць. (найкраще для довгострокових сайтів чи блогів)
 • The “Вибір плюс” запускав би ти $ 23,99 на місяць. (найкраще, якщо ви хочете заробити гроші на своєму веб-сайті)

Ці ціни досить хороші, але Bluehost пропонує ряд акційних пропозицій, які дозволяють отримати ще кращу ціну. З “Основні“план, ви отримуєте один веб-сайт, необмежена пропускна здатність та 50 Гб місця. Вам надається безкоштовний домен з п’ятьма припаркованими доменами, а також 25 субдоменами. Ви також отримаєте 100 Мб пам’яті в кожному з п’яти облікових записів електронної пошти.

The “Плюс” і “Вибір плюс” плани дають вам необмежений веб-сайт, необмежений простір та необмежена пропускна здатність. ви’Вам надано один домен з необмеженими субдоменами та припаркованими доменами. Облікові записи електронної пошти мають необмежену кількість пам’яті та кілька переваг безпеки.

Bluehost пропонує: “Бізнес Pro” план. Для середнього користувача це досить дорого, але він пропонує ряд додаткових переваг, включаючи преміальний SSL, конфіденційність домену та спеціалізовану IP-адресу.

VPS хостинг (для отримання додаткових ресурсів / безпеки)

 • Пакет “Стандарт” починається від $ 18,99 на місяць. Врешті-решт підскакує до $ 29,99 на місяць.
 • Пакет “Покращений” починається від $ 29,99 на місяць і врешті-решт підскакує до $ 59,99 на місяць.
 • Пакет “Ultimate” починається від $ 59,99 на місяць, врешті-решт стрибаючи до $ 119,99 на місяць.

З того, що ми бачили, ці ціни в значній мірі варто очікувати, щоб платити VPS хостинг. Перші два плани мають швидкість двох ядер процесора. Останні два плани мають швидкість три або чотири ядра відповідно. Ви отримуєте 30 ГБ пам’яті на найнижчому рівні та 120 ГБ пам’яті для найвищого рівня.VPS хостинг

Оперативна пам’ять – два ГБ для найнижчого рівня та вісім ГБ для найвищого рівня. Ви купуєте один терабайт пропускної здатності, купуючи стандартний пакет, і він переходить до трьох терабайт пропускної здатності з максимальним рівнем.

З кожним рівнем ви отримуєте один домен. Зі стандартним пакетом, ти’Вам надано одну IP-адресу. Покращені та кінцеві пакети постачаються з двома IP-адресами. Усі плани є Цілодобова підтримка та 30-денна гарантія повернення грошей.

Виділений хостинг (для бізнесу)

 • The “Стандартний” пакет присвячення хостингу починається від $ 79,99 на місяць і в кінцевому підсумку перейде до $ 119,99 на місяць.
 • The “Розширений” пакет виходитиме від $ 99,99 на місяць. Врешті-решт це подорожчає до $ 159,99 на місяць.
 • The “Преміум” пакет починається з 119 доларів на місяць і з часом стане 209 доларів на місяць.

І “Стандартний”, і “Розширений” план поставляється з процесором 4 × 2,5 ГГц. За допомогою плану «Преміум» ви отримуєте процесор 4 × 3,3 ГГц. Об’єм пам’яті становить від 500 ГБ з найнижчим планом до одного терабайт-дзеркала з найвищим планом. Оперативна пам’ять для найнижчого плану становить чотири ГБ, а рівень “Преміум” дає 16 ГБ.

За допомогою рівня “Стандарт” ви отримуєте п’ять ТБ пропускної здатності та 15 ТБ смуги пропускання на рівні “Преміум”. Кожен план має один домен. План “Стандарт” постачається з трьома IP-адресами, “Розширений” план – чотири, а “Преміум” – план із п’ятьма. Як і у всіх планах, які пропонує Bluehost, вони також користуються цілодобовою підтримкою та гарантією повернення грошей.

Дивіться пов’язані – найкращі віддані господарі

WordPress хостинг (найкраще для BlogS)

 • Пакет “Basic” починається з $ 2,95 на місяць, якщо ви отримуєте 36-місячну підписку.
 • Пакет “Плюс” починається від $ 5,45 на місяць, якщо ви отримуєте 36-місячну підписку.
 • Пакет “Вибір плюс” починається від $ 5,45 на місяць, якщо ви отримуєте 36-місячну підписку.

Плани хостингу WordPress пропонують ті самі технології, що і спільні плани хостингу, які ми розглянули вище. Детальніше про кращих господарів WordPress читайте тут.

Підтримка Bluehost

Як ми вже згадували в розділі «за» та «проти», підтримка Bluehost – це змішана сумка. Здається, багато що залежить від дня, коли ви телефонуєте, і з ким ви в кінцевому підсумку взаємодієте.

Іноді ви отримаєте відповідь на телефонний дзвінок одразу і опинитесь у взаємодії з помічним помічником технічної підтримки.

В інший час на ваші телефонні дзвінки можуть не отримати відповіді або може здатися, що люди, які взаємодіють з вами, мають менше поняття про те, що’s відбувається, ніж ви.

ресурси підтримки

Окрім телефонної підтримки, Bluehost пропонує багато ресурсів підтримки. Сюди входить база знань, у якій є статті, посібники, інструкції та відповіді на найчастіші запитання. Це добре підтримувана база знань, тому є хороший шанс, що ви зможете знайти відповіді на питання, які у вас є.

The “Ресурс освіти” це прекрасний спосіб ознайомити користувачів з різними аспектами свого сайту, включаючи управління входом, доменні імена, електронну пошту, WordPress тощо.

Якщо у вас є питання про що-небудь ще, чого ви не можете знайти в базі знань, вони запрошують своїх клієнтів зателефонуйте їм, скориставшись довідковою службою 24/7.

Вирок – нам подобається Bluehost

Bluehost ідеально підходить для тих, хто починає. Вони є одними з найстаріших веб-хостів і мають багаторічний досвід і хорошу репутацію. Вони пропонують здешевлення цін при одночасному забезпеченні високої якості. У них є ряд інтернет-ресурсів, які спрощено спростити процес налаштування.

Існує ряд цікавих функцій та додатків, які пропонуються клієнтам незалежно від ціни. Різноманітність доступних планів полегшує вам пошук пакета, який відповідає вашому бюджету та потребам.

Здебільшого, наше враження про Bluehost – це популярний погляд. Було б непогано, якби вони безкоштовно перенесли ваш сайт і якби їх обслуговування клієнтів було менш постраждало і не пропустило. Однак ми вважаємо, що Bluehost – це чудовий вибір для веб-хостингу і легко вносить його до нашого списку найкращих веб-хостів.

Дякую, що хлопці зупинилися. Залиште відгук нижче. 

Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector