Огляд сайту

SiteGround залишається одним із наших найкращих варіантів веб-хостингу протягом останніх кількох років.


Вони є однією з небагатьох компаній веб-хостингу нового покоління, яка ставить клієнта на перше і головне.

Сюди входять вище середньої продуктивності сервера, безкоштовні оновлення та безліч функцій, керованих хостом.

Одне з перших речей, про яке звертають увагу найчастіше користувачі SG – це божевільна підтримка. Цілодобова підтримка готовий в режимі очікування, щоб буквально допомогти вам у всьому, що стосується вашого хостингу.

Для деяких блогерів та власників бізнесу це означає, що ви заощадите години, з’ясовуючи технічні деталі, як змінити певні елементи вашого хостингу.

Ціни розумні SiteGround виходить до $ 3,95 на місяць знижена ціна, ніж звичайна ціна 11,95 дол. Порівняно з іншими господарями, це дуже багато.

У цьому посібнику ми розглянемо деякі з вищезгаданих особливостей.

Давайте вскочимо в дурних хлопців. ��

Як ми вперше дізналися про сайт

Ще в 2013 році я відвідував конференцію в Таїланді і спілкувався з кількома хлопцями. Виявилося, що деякі з них працювали на Siteground, після того, як деякий час поспілкувались про моє веб-агентство та команду Whitelabel, яку я створив, вони запропонували їхню послугу як виправлення деяких проблем із хостингом, які я мав із місцевими Господарі в Австралії.

Вони розповіли мені про свій величезний центр обробки даних в Сінгапурі, який вони щойно взяли в оренду.

Через місяць я перейшов понад 20 сайтів на Siteground і відтоді ніколи не оглядався.

Siteground врятував нам багато часу, клопотів і забезпечив набагато кращий сервіс. У наступних кількох розділах I’Я поясню деякі технічні аспекти того, чому їхні послуги перемагають конкуренцію.

Відстеження послуги SiteGround

Рекомендації не означають нічого з хорошими надійними даними. На щастя, використовуючи нашу інтегровану систему, яку ми використовуємо для управління всіма нашими хостинговими / клієнтськими обліковими записами, ми також маємо багаторічні дані про час роботи і простоїв. Ви можете побачити наше тут відстеження веб-сайту SiteGround.

Ви можете не знати, що це означає, тому дозвольте мені пояснити …

Час простою – це кількість часу, коли ваш веб-сайт не працює або не має доступу до нього. Зазвичай це пов’язано з проблемою на сервері.

Час роботи – це час, коли веб-сайт працює та працює без помилок. Більш тривалий час роботи – це добре.

SiteGround Uptime

В середньому ми ставимо час безперебійності SiteGround 99,92% що як ви здогадуєтесь…. шалено високо.

Це перевіряється через їхній сінгапурський центр обробки даних. Це дуже добре, враховуючи, що за останні 24 місяці було лише 5 відключень. Це дуже мало, якщо врахувати, що ІТ Пантур та Мельбурн мали понад 173 (так, ви правильно це прочитали)

Тривалість простою

 • 28.04.2015 – 154 секунди
 • 4.10.2015 – 561 сек
 • 11.11.2016 – 431 секунда
 • 2/3/2017 – 331 сек
 • 2/4 2017 – 430 секунд

Ось декілька записів наших звітів про оновлення за 2017 рік. Ви можете бачити всі діапазони від 100-99,9%.

Цей тест спеціально із Сіднея. Це було перевірено 29.12.2016, як ви бачите вгорі праворуч. Ви можете бачити, що з таким режимом роботи, як ваш веб-сайт знижується, це взагалі ніколи не є проблемою.

тривалість роботи в Сіднеї

Ще один знімок екрана, який показує, як наша інформаційна панель відстежує тривалість роботи кожного окремого сайту / хоста. Усі наші дані можна відстежувати історично. Досить гарно правильно?

зображення тривалості роботи на майданчику

Швидкість сайту

Я говорив про це в нашому огляді австралійських господарів проти закордонних центрів обробки даних, одне з найпоширеніших питань, яке ми отримуємо, – це чому’Ви рекомендуєте місцевих господарів, і причини досить прості. Прошу вибачення, якщо ображу будь-якого колегу австралійців, які працюють у галузі веб-послуг.

зображення, що показує швидкість Інтернету в Австралії

Австралійські центри обробки даних використовують ненадійне, дешеве та застаріле програмне забезпечення. У поєднанні з відсутністю оптоволоконних кабелів, що забезпечують Інтернет, і у вас є рецепт дуже повільного та ненадійного Інтернету.

Австралійські центри обробки даних постійно посідають досить погані результати світових тестів на швидкість роботи Інтернету та ефективність веб-сайтів.

Ви можете подумати, що швидкість Інтернету не має відношення до продуктивності в Інтернеті, але це не так’t точний. Центри обробки даних відправляють інформацію відвідувачам, якщо такий’s Інтернет сам по собі повільно збирається знизити продуктивність навколо. Клацніть тут, щоб дізнатися, як погано Австралійський Інтернет смокче. За рік до цього ми були у № 56 ��

SiteGround’s центри обробки даних швидкі, і, хоча ваш Інтернет-провайдер в Австралії може бути повільним, принаймні дані надходять швидко в освітленні через свої центри обробки даних.

Ось деякі з наших результатів тестування Сідней і Мельбурн.

зображення швидкості на майданчику

Чи можете ви сказати fasttttttt?

Це було одне з наших Веб-сайт електронної комерції до і після перемикання. Помітьте значне скорочення часу завантаження, і для цього використовується a “премія” господар, розташований у Сіднеї (ми перемогли’t імена).

перемикання майданчика на сайті від клієнта

У випадку, якщо ти не є’Переконаний: тут ще кілька тестових разів через 5 різних локацій по всій Австралії протягом 2017 року.

 • Середня швидкість липня: 314 мс
 • Середня швидкість за червень: 302 мс
 • Середня швидкість травня: 283 мс
 • Середня швидкість квітня: 333 мс
 • Середня швидкість березня: 312 мс

Найкраща підтримка будь-якого веб-хоста

Siteground пишається своєю підтримкою. Це одне лише змушує їх стояти далеко від багатьох інших постачальників. Їхня команда справді добре обізнана, щоб допомогти вам вирішити будь-які проблеми.

Дуже багато інших веб-хостів нехтували своїми командами підтримки та передавали їх в інші країни, де персонал підтримки є апатичним і багато разів навіть не розуміє, про що ви говорите. І Siteground, і A2 – єдині хости, які навчають своїх служб підтримки для відповіді на ваші запитання.


 • Варіанти підтримки для Siteground

  1. Чат в прямому ефірі (24/7)
  2. Система квитків (відповідь зазвичай за 1 день)

  Ось короткий малюнок їхнього вікна чату. Зачекайте, поки чат розпочнеться лише 10-15 секунд. Ви навіть можете оцінити персонал, який вам не подобається.

 • зображення, що показує чат підтримки Siteground

Вони постійно оновлюють ваш веб-сайт

Однією з найбільших недоліків безпеки, яку хакери та інші погані хлопці використовують, є старіші версії плагінів, тем або WordPress себе. Новіші вунерабілітети “наклеєний” оскільки ці програми оновлюються та фіксуються розробниками.

Якщо ти ні’t оновити ваш сайт’- це головна ціль для хакерів, які використовують боти для пошуку в Інтернеті на старих веб-сайтах. Подумайте про це як про систему безпеки, і якщо ви’Ви знову використовуєте старий замок’s хороший шанс хтось увійде.

Siteground автоматично оновлює всі сайти за допомогою wordpress (дізнайтеся більше про хостинг WordPress). Це означає, що вам більше не доведеться турбуватися про оновлення свого сайту.

Якщо ви’знову малий бізнес ви можете буквально встановити його і забути.

Supercachcer Siteground та CDN

Вони також пропонують абсолютно безкоштовну функцію оптимізації, яка робить ваш сайт’s користувальницький досвід ще краще з швидший час завантаження. Хмарна мережа розповсюдження або CDN розповсюджують ваші файли в 34 місцях по всьому світу, щоб запропонувати швидше завантажувати в залежності від того, звідки відвідувачі отримують доступ до вашого вмісту.

Це функції, за які зазвичай потрібно платити щомісячну плату. Особливості CDN різко підвищують безпеку в Інтернеті, досвід роботи та швидкість перегляду.

  Безкоштовний SSL Cert (заощадити 70-100 доларів)

  зображення веб-сайту, захищеного SSL

  На сайті Siteground пропонується абсолютно безкоштовний SSL.  

  Якщо ви не впевнені, що таке SSL, це означає захищений шар сокета. Якщо ви коли-небудь бачили зелений текст http: // на початку URL-адреси, що має SSL. Ідея його полягає в тому, щоб веб-переглядач вашого відвідувача і ваш хост створили зашифрований тунель для передачі інформації назад і назад. Це повернення та назад дозволяють забезпечити повну конфіденційність та безпеку

  Якщо ви плануєте продавати що-небудь на своєму веб-сайті або хочете, щоб ваш сайт відображався в органічному пошуку Google, вам потрібні SSL. На щастя з Siteground, це безкоштовно.

  Встановлення одним натисканням для новачків

  Siteground пропонує унікальну установку WordPress в один клік. Після входу ви побачите опцію для встановлення WordPress або будь-якого типу CMS, який ви хочете використовувати.

  Встановіть свій пароль / логін, і вам слід зайти протягом декількох хвилин. Ви можете буквально налаштувати свій сайт протягом декількох хвилин, і якщо надто складна підтримка зробить це за вас.

  Безкоштовні перекази веб-сайтів

  Якщо ви плануєте переміщення свого веб-сайту з одного хоста на інший, переключення може бути часом великим клопотом. Ви хочете переконатися, що все працює нормально, і при копіюванні файлів немає проблем.

  Зазвичай це робиться шляхом створення резервних копій та вручну, роблячи це через FTP та cPanel. Siteground робить це безкоштовно при будь-якій новій реєстрації, тобто якщо у вас є існуючий сайт, він перемістить його точно так, як це відбувається протягом 1-2 днів.

  Додаткових зборів не потрібно. 

  Знизу хостинг сайту

  Більшість господарів рекламуватимуть по-справжньому низькій ціні, як, наприклад, $ 2-5 доларів, однак для цього є невелика умова. Вам потрібно буде зареєструватися на 2-3 роки.

  З Siteground ви дивитесь на те саме, хоча вони мають річну реєстрацію. Це нормально, оскільки жоден не буде налаштовувати веб-сайт лише 4 або 5 місяців.

  Немає прихованих платежів або додаткових продажів за програмне забезпечення або безпеку з оригінальним пакетом реєстрації.

  Плани хостингу на майданчику

  Різні плани сайту

  Спільний хостинг

  З спільний хостинг ви ділитесь IP-адресою з багатьма іншими веб-сайтами. Логіка спільного хостингу полягає в тому, що жоден сайт не вимагає всього призначеного місця на жорсткому диску або пропускної здатності. Спільні хости пропонують найдешевший варіант для більшості веб-сайтів.

   План запуску

   • Вартість – $ 3,95 / місяць
   • Один веб-сайт та 10 Гб місця в HD
   • Відмінно підходить для сайтів із відвідувачами щонайменше 10 тис. Відвідувачів
   • Безкоштовні резервні копії та деякі додатки
   Рости великий план

   • Вартість – $ 5,95 / місяць
   • Кілька веб-сайтів
   • 20 Гб
   • До 25 тис. Щоденних відвідувачів
   • Безкоштовний SSL
   • Безкоштовні резервні копії
   План GoGeek

   • Вартість – 11,95 дол
   • 30 Гб простору HD
   • До 100k щоденних відвідувань
   • Багато оновлень

   Найкращий план отримати, якщо ти’Ви тільки починаєте і не робите’не мати 10k відвідувачів щодня – це спільний план. Це також чудово підходить для магазину електронної комерції та малий бізнес веб-сайти.

   Ну, це все.

   Якщо у вас є якісь запитання чи коментарі, не звертайтесь’не соромтеся і залиште одну нижче нас’я відповім на нього якнайшвидше.

   Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

   Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map