Огляд хостингу

Хостингер – компанія, що займається веб-хостингом, яка належить її працівникам. Він був заснований у 2004 році і спочатку мав назву Hosting Media.


Однак у 2011 році, як тільки компанія досягла рубежу мільйона користувачів, її ім’я було змінено на Hostinger. У 2007 році Hostinger була дочірньою компанією 000webhost.

Метою було забезпечення безкоштовного веб-хостингу по всьому світу. Сьогодні Хостингер має понад 25 мільйонів користувачів у всьому світі, з дочірніми компаніями, які знаходяться в більш ніж 178 країнах. Він виступає материнською компанією 000webhost, Weblink та Niagahoster.

За оцінками, 20 000 нових клієнтів підписуються на цю послугу щодня. Хостингер може похвалитися, що вони можуть дозволити своїм клієнтам створити веб-сайт з цілковитою свободою. У цьому огляді ми розглянемо деякі з цих тверджень з метою зрозуміти, чи є цей європейський господар корисним.

Для чого відомий хостингер?

Говорячи про себе, Хостінгер прямий і до речі. Вони роблять’t не використовуйте глянцеві терміни, щоб описати їхню послугу. Натомість кажуть, що вони все про дешевий веб-хостинг.

Дозволяє’Почніть із своїх ціноутворення та планів хостингу.

Хостингер пропонує три основні плани:

 • Одномісний спільний хостинг зі знижками розбігається навколо 1,45 долара на місяць
 • Преміум-спільний хостинг зі знижками працює $ 2,15 на місяць
 • Бізнес спільний хостинг зі знижками бігати навколо $ 3,45 на місяць

Наразі вони укладають угоду, яка знижує ціну їхнього спільного хостинг-плану до $ .80 на місяць.

Своїми веб-планами для бізнес-хостингу Business та Premium включені персональні безкоштовні домени. Дозволяє’s детальніше ознайомтеся з кожним із основних пакунків.

Один спільний хостинг (найкращий для новачків)

Порівняння плану хостингуЦе найменш доступний план. Ви сплачуєте 1,45 долара щомісяця протягом перших чотирьох років. Якщо ви продовжите користуватися послугою після перших чотирьох років, ціна послуги підстрибує до $ 7,99 на місяць.

Цей план дає вам:

 • Пропускна здатність 100 Гб
 • Один обліковий запис електронної пошти
 • Автоінсталятор
 • 10 Гб місця на диску
 • Легкий веб-сайт
 • Одна база даних MySQL
 • Один веб-сайт

Це Хостінгер’s план початкового рівня. Він не розроблений так, щоб мати всі функції, які ви побачите в деяких інших планах, які ми збираємось переглянути. Однак, коли ви сплачуєте лише 1,45 долара щомісяця або навіть менше зі знижками, ви дійсно не можете поскаржитися на пропоновані функції.

План дозволяє лише розмістити один веб-сайт. Це відображається на ресурсах, які вам виділяються. Десять ГБ місця на диску і 100 ГБ пропускної здатності достатньо, щоб створити вражаюче видовище. Загальний пакет є відносно голими. Але якщо у вас є лише один веб-сайт, і ви хочете запустити його без надто багато дзвінків, це хороший варіант.

Одне питання, з яким у когось із цим пакетом, є те, що він пропонує лише один електронний лист. Це’s незвично для a малий бізнес мати лише один веб-сайт, але зазвичай вони мають пару електронних адрес, якими вони користуються. Якщо це для вас шахрай, перегляньте План спільного хостингу Premium.

Преміальний спільний хостинг

Це план середнього рівня. За перші 48 місяців ви збираєтесь платити 2,15 долара на місяць. Після цього ціна зростає до $ 11,95 на місяць.

Цей план пропонує:

 • Необмежена кількість веб-сайтів
 • Необмежено користувачів FTP
 • Необмежений простір на диску на SSD
 • Необмежений облік електронної пошти
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Необмежена база даних MySQL
 • Легкий веб-сайт

За допомогою цього плану ви в основному платите в два рази більше, ніж ви заплатили за попередній план. Однак ви дивитесь на зовсім інший пакет. Цей план дає вам доступ майже до всіх функціональних можливостей та потужності, яку пропонує Hostinger.

Це було створено для людей, які мають кілька сайтів і яких турбує швидкість. За допомогою цього пакету ви можете мати стільки веб-сайтів, скільки хочете, використовувати стільки місця на диску, скільки потрібно, і розжовувати необмежену кількість пропускної здатності. Немає обмежень у кількості баз даних MySQL, які ви можете мати, і ви можете створити нескінченну кількість облікових записів FTP, якщо вирішите.

Приємне в цьому плані, що він оптимізований для WordPress. Як результат, якщо ви використовуєте план Premium для свого сайту WordPress, ви отримаєте втричі швидкість, ніж ті, хто застряг у базовому плані.

За допомогою цього пакету ви також отримаєте доменне ім’я. Щорічна плата за оновлення не передбачена. Ви також отримуєте безкоштовно SSL сертифікат. Це допомагає захистити людей, які відвідують ваш сайт, від людини при посередничих атаках. Це створює загальний безпечний режим перегляду.

Бізнес-хостинг для бізнесу

Це найвищий план, який вони пропонують. За перші 48 місяців ви витратите 3,45 долара на місяць. Після цього ціна зростає до 15,95 долара на місяць.

Цей план пропонує всі переваги хостингу преміум плюс:

 • 5X WordPress оптимізована швидкість
 • Щоденне резервне копіювання
 • 2X потужність обробки та пам’ять
 • Безкоштовний сертифікат SSL
 • Люкс життєзабезпечення

Всього лише на пару доларів ви можете насолоджуватися перевагами хостингового пакету Business Shared. Це найповніша послуга, яку вони пропонують. Все, що ми розглянули в Плані Преміум, включено до Бізнес-плану.

Основна різниця, яку ви збираєтеся побачити, – це розподіл оперативної пам’яті та процесора. Вони вдвоє в бізнес-плані. Це матиме великий вплив на ефективність роботи вашого сайту. План Преміум вже швидкий. Подвоївши швидкість за допомогою Бізнес-плану, ваше обслуговування настільки швидко, що ви не можете не вразити.

Якщо ви запускаєте свій веб-сайт на WordPress, то справи стають цікавішими. Замість 3X прискорення швидкості ви отримуєте a 5-кратна швидкість. Це означає, що якщо ваш сайт щодня не отримує тисячі відвідувачів, він завжди буде швидко працювати.

Ще щось, що нам подобається у Бізнес-плані, – це те, що це включає автоматизовану функцію резервного копіювання. Ви, ймовірно, знаєте, що резервне копіювання речей вручну – це нудний, тривалий і повторюваний процес. Тут багато людей кидають робити це через деякий час, а потім шкодують про це пізніше.

Додатковим завданням бізнес-плану є те, що ви отримуєте пріоритетний доступ до служби технічної підтримки Hostinger. Це означає, що підключившись до технічної підтримки, ви переходите до всіх, хто не використовує Бізнес-план. Якщо на вашому веб-сайті виникають проблеми, ця функція сама по собі робить невелике збільшення ціни вартим того.

VPS хостинг

Ми хочемо коротко обговорити це VPS хостинг пакети, які пропонує хостингер. Хостингер’s План VPS дозволяє веб-майстру зробити це отримати хороші швидкості, надійність та прийнятну ціну. Їх плани VPS починаються приблизно від $ 4,95 на місяць і до 75 доларів на місяць.

Технічні характеристики для кожного плану різні, але вони пропонують від одного ГБ до восьми ГБ оперативної пам’яті. Діапазон процесора становить від 2,4 ГГц до 14 ГГц.

Вони щедрі на місця для зберігання. Найнижчий VPS-план має 20 ГБ пам’яті SSD. План вищого рівня пропонує 160 ГБ місця на SSD. Пропускна здатність для найнижчого пакету становить близько 1000 ГБ і становить до 6000 ГБ для найдорожчого плану.

Коли ми об’єктивно подивилися на Хостінгера’Про цінові плани та те, що вони пропонують за ціною, ми пішли з враженням, що це таке дешевий хостинг компанія, яка пропонує преміум-сервіс. Однак одне – пропонувати послуги за недорогою ціною. Але наскільки хороша послуга, яку вони пропонують?

Пробіг та час завантаження

Дуже мало речей може закипати кров’ю, як спроба зайти на веб-сайт і терпляче чекати, коли він завантажиться. Хоча час завантаження сайту, ймовірно, становить лише пару секунд, але в цьому світі, де ми звикли отримувати близький момент миттєвого реагування, коли ми відвідуємо Інтернет, очікування однієї або двох секунд для завантаження сторінки може здатися вічністю. У більшості випадків винна компанія-хостинг, якщо швидкість повільна.

Ми стежимо за хостингом останній рік. Ти можеш бачити наше відстеження тут.

Як хостинг стоять?

Час завантаження 385 мс

Хостингер має сервери в США, Азії та Європі. Усі їх сервери підключені до лінії зв’язку 1000 Мбіт / с. Вони забезпечують максимальну продуктивність, а також стабільність. Якщо ви подивитесь на середній час завантаження хостингерів протягом 10 місяців, починаючи з грудня 2017 року і закінчуючи вереснем 2018 року, він становить в середньому до 385 мс. Якщо говорити про це в перспективі, це приблизно приблизно кількість часу, яке потребує ваших очей.

Оцінка часу

Час роботи – ще один фактор, який слід враховувати при визначенні того, чи варто веб-хостингу коштувати чи ні. Веб-хост міг пропонувати свої послуги за п’ять центів на місяць. Але якщо їх послуга постійно знижується, ви платите за абсолютно нічого. Подумайте про це так, скільки разів ви б переглянули новий веб-сайт, якби перші три рази, коли ви зробили спробу сайту, було знищено? Ви, ймовірно, ніколи не повернетесь тому, що це сайт’s постійно вниз говорить багато негативних речей про власника сайту.

Коли ми дивилися на Хостінгер протягом 10 місяців, ми побачили, що вони чудово виступили. Все ще тут’s багато місця для вдосконалення. Протягом 10 місяців вони тривало 99,88 відсотків. Це зменшується приблизно до години простою протягом місяця.

Це не чудово. Амазонка мала одну годину простою під час Дня прем’єр-міністрів Amazon у 2018 році. Лише за одну годину вони могли втратити більше 100 мільйонів доларів продажів. Звичайно, ваш бізнес – це не Амазонка. Однак втрата однієї години щомісяця може негативно вплинути на ваш підсумок.

Чи означає це, що ми не рекомендуємо хостингер через їх простої? Ні, зовсім ні. Ми просто хочемо дати об’єктивну думку. Навіть із 99,88 відсотками часу роботи Хостінгер все ще швидше, майже на 80 відсотків швидше, ніж середній показник по галузі, який становить близько 890 мс.

Дозволяє’Пройдіть кілька хвилин і поглибимось у деякі інші функції, які пропонує хостингер своїм клієнтам.

Особливості хостингу

Один з Хостінгерів’Ключові точки продажу – це безліч функцій, які він пропонує користувачам. Від того, чи всі ці функції будуть корисними для вас, залежатиме від того, що ви маєте намір зробити з сервісом.

Безкоштовний веб-сайт Builder та безкоштовне доменне ім’я

Якщо ви читаєте наше кращий розробник веб-сайтів огляд ви знаєте, були великими шанувальниками розробників сайтів.

Хостингер поставляється з a безкоштовний конструктор веб-сайтів, називається Зіро. У конструктора веб-сайтів є безліч приємних функцій. Він постачається з низкою популярних шаблонів, які дозволяють вам швидко і швидко запустити свій веб-сайт. Якщо ви шукаєте розробника веб-сайтів з безліччю основних функцій, таких як безкоштовний сертифікат SSL, необмежене зберігання SSD та пропускна здатність, це правильне місце.

Ви також знайдете такі функції, як Зіро Генератор контенту AI та виробник логотипів, які є досить інноваційними і дозволять вам зосередитись на зростанні вашого бізнесу.

Якщо чесно, то розробник веб-сайтів має багато функціональних можливостей, але він не наближається до деяких популярніших розробників веб-сайтів, які доступні.

Після вибору шаблону ви зможете налаштувати всю свою веб-сторінку прямо від Hostinger. Також ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я, купуючи пакет веб-хостингу Premium або Business. існує немає плати за щорічне оновлення. Все це в комплекті з ціною, яку ви платите за щомісячну послугу. Якщо ви хочете мати більше одного доменного імені, вам доведеться заплатити трохи доплати.

Безкоштовний веб-хостинг

Як ми вже згадували на початку, 000Webhost належить Hostinger. 000Webhost пропонує супер базовий безкоштовний план хостингу. Однак ми хочемо підкреслити, що ви отримуєте те, за що платите. План хостингу безкоштовний, але він також повільний і ненадійний. Якщо проект, над яким ви працюєте, важливий для вас

, то ця функція – це не те, чого ви хочете. Однак, якщо ви просто хочете трохи повозитися, безкоштовний варіант приємний.

Попередньо про її ціни

Це стандартна практика в галузі для хостингу компаній, щоб використовувати кілька прийомів ціноутворення. Хостингер нічим не відрізняється, але вони чесні щодо того, що роблять. Наприклад, їх основний пакет для спільного хостингу становить 1,45 долара на місяць. Однак, щоб отримати цю ціну, вам потрібно зареєструватися протягом чотирьох років. Після закінчення цих чотирьох років вам потрібно буде платити $ 7,99 на місяць. Якщо ви не маєте жодних проблем використовувати одну і ту ж хостингову компанію протягом чотирьох років, то це чудово. Якщо ні, то вам це може бути трохи невтішно.

Простота використання

Хостингер’с користувальницький інтерфейс був розроблений для зручності використання. Ви повинні мати можливість знайти все необхідне лише в одному місці. Це означає, що ви можете робити такі речі, як:

 • Оновити платіжну інформацію
 • Управління доменами
 • Відстежуйте електронні листи

Хостингер не використовує традиційний cPanel. Однак у ньому легко зрозуміти піктограми, які дозволяють зрозуміти, де ви можете знайти те, що вам потрібно. Для тих, хто звик до cPanel, його використання не може звикнути. Однак якщо ви новачок, панелі управління, яку пропонує Hostinger, більш ніж достатньо, щоб підтримувати і працювати ваш сайт.

Підтримка

зображення із підтримкою хостингу

Мати хорошу підтримку клієнтів – обов’язково з веб-хостом. Якщо ваш веб-сайт не працює, і ви не зможете негайно зв’язатися з особами, відповідальними за підтримку клієнтів, ви можете втратити купу грошей. Підтримка клієнтів у такій службі, як Hostinger, ще важливіша. Як ми вже обговорювали, щоб отримати їх дешевші ціни, вам потрібно замикатися на чотирирічній угоді.

Ми раді сказати, що в цій галузі Хостингер робить дивовижну роботу. Вони вражають усі основи, коли мова йде про підтримку клієнтів. Вони мають живий чат та інтегрований домофон. Ви можете надіслати їх електронною поштою і правильно відповісти на свої запитання. Щось інше, що є унікальним щодо Хостингера, – це те вони пропонують своїм клієнтам підтримку кількома мовами.

Ви підчекаєте одну хвилину, щоб підключитися до агента підтримки чату. Залежно від складності питання, з яким ви вирішуєте, слід очікувати швидкої відповіді. Крім прямої взаємодії з агентом із технічної підтримки, ви можете використовувати їх величезну базу знань та навчальні посібники, щоб допомогти вам. Ви знайдете посібники та інформацію, яка допоможе вам відповісти на багато питань, які ви маєте самостійно.

Якщо б ми хотіли щось покращити щодо аспекту обслуговування клієнтів, це був би факт, що вони не пропонують телефонну допомогу.

Висновок

Ми намагалися представити неупереджений погляд Хостінгера. Як і у всіх хостинг-компаній, ми хотіли б, щоб вони покращилися. Однак, із того, що ми бачили, їх загальний сервіс є досить хорошим, особливо за ціною, яку вони пропонують. У минулому ми вважали, що коли ви займаєтесь хостинговими компаніями, які зосереджуються на пропонуванні дешевої послуги, ви отримуєте мотлох. Однак, Хостингер пропонує преміум-сервіс за недорогою ціною.

Ми не збираємось говорити вам, що Hostinger має найшвидший сервіс там. Як ми згадували в нашому огляді, вони роблять’т. Ми не збираємось говорити вам, що Хостингер має найкращі результати роботи в режимі безперервної роботи, оскільки вони не мають’т. Однак, швидкість завантаження, яку вони пропонують, і їх запис про безперервний час ставлять їх нарівні з багатьма компаніями, що займаються веб-хостингом, які стягують набагато більше.

З’єднайте це з простором і пропускною здатністю, що’s доступні у своїх планах Premium та Business, і Hostinger стає компанією, яку варто врахувати. Якщо ви шукаєте ефективного та дешевого веб-хостингу, це ця компанія для вас. Вони пропонують преміум-сервіс, який не жертвує якістю за ціну.

Ви раніше використовували хостингер? Ви зараз їх використовуєте? Повідомте нас про ваш досвід у розділі коментарів нижче.

Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector