Огляд хостингу A2

Що всі?.


Я тут, щоб поділитися нашим досвідом хостингу A2. A2 хостинг не так добре відомий австралійським компаніям, але вони є популярним господарем у США та Канаді. A2 робить сильний акцент на якість та продуктивність.

A2 можна вважати майже преміальним хостинговим рішенням нижче деяких дорогих варіантів, які ви отримаєте з преміальним хост-хостом. Вони також можуть похвалитися вражаючим режимом роботи та підтримкою, яку вони називають “гуру”. Маленький сирний правильно?

Наразі у нас на А2-хостингу є 13 сайтів, тому ми можемо поставити ці претензії на перевірку і подивитися, чи справді вони справді виконують. У цей момент ви можете гадати, наскільки швидко це працює з Австралії. Ми отримали доступ до їх серверів із Сіднея, Мельбурна, Аделаїди, Перта, Бендіго та Брісбена.

Претензія на сайт A2

A2 має центри даних у таких областях:

 • США – Мічиган
 • Європа – Амстердам
 • Азія – Сінгапур (абсолютно новий об’єкт)

Для наших цілей ми використовували сінгапурський центр обробки даних, який набагато швидший, ніж будь-який з австралійських центрів. Це може здатися дивним, але я пояснюю це повністю в нашому топ посібник з огляду хостингу.

Давайте перейдемо до цього, наведені нижче результати були отримані через їх спільні плани хостингу. Якщо ви хочете дізнатися більше, просто перейдіть на A2.

Наскільки швидкий A2?

Це’s швидкий.

Претензії A2 від 20X швидкість збільшується над деякими хлопцями здається трохи важко перемогти. Ідея, що стоїть за набагато швидшими часом завантаження, полягала в тому, щоб вирішити зростаючий попит на шалено швидкі результати Інтернет в усьому світі.

Середній веб-відвідувач вирішує, чи залишатиметься він на вашому веб-сайті в межах кілька секунд.

Якщо це’s занадто повільно або не’не завантажуйте миттєво, вони пішли. Ви можете думати Google AMP та Facebook для цього. Вони’Я підвищив стандарт для більшості веб-сайтів, і якщо час завантаження не доводиться’t надшвидкі люди будуть натискати та виходити.

Величезний Сайти електронної комерції і більші бренди, які витрачають мільйони на оптимізацію своїх сайтів, знають, що їм потрібно отримати свою веб-сторінку для завантаження за секунду. Все, що перевищує 4 секунди, може втратити вас вгору 50% трафіку.

На щастя, A2 приносить великі швидкості бренду у ваш власний блог або веб-сайт малого бізнесу.

В середньому ми виявили, що через їхній сінгапурський центр обробки даних середній час завантаження становив 222 мс що ставить їх біля вершини всіх господарів ми’перевірено.

Не тільки їх сторінки завантажувались дуже швидко, ми помітили досить стабільну швидкість у всіх містах від Аделаїди до Перта до Брісбена.

Гарні хлопці з роботи!

Щоб дійсно активізувати це і побачити, наскільки добре їх сервери можуть обробляти декілька більших файлів, я протестував файл 100Mb у кількох різних місцях. Нижче наведено час завантаження за допомогою звичайного провайдера, розташованого в Сіднеї. Випробували це 26.01.2017.

Як ви бачите це’s досить швидко. 1,7 секунди для файлу 100Mb.

Як A2 так швидко?

A2 підходить до своїх спільних ресурсів хостингу декількома різними способами, завдяки чому вони стоять осторонь своєї конкуренції.

Пояснимо, як вони це роблять.

 1. Обмежте ресурси спільного хостингу
 2. Використовуйте певний кешування місцеположення, як CDN

Більшість спільного хостингу виглядає приблизно так. Кілька комп’ютерів використовують однакові ресурси IP або сервера. Ідея такого плану полягає в тому, що жоден веб-сайт не потребує стільки ресурсів, натомість вони діляться ресурсами.

Обмеживши кількість людей на ІР або розміщення більш швидкої швидкості, яку вони можуть запропонувати клієнтам. Чим більше людей ви будете робити запити на сервері, тим це буде повільніше. A2 підтримує низьке співвідношення сервера / # клієнтів, щоб швидше тримати справи.

Мережі розподілу вмісту або кешування

Це працює, зберігаючи інформацію на розподілених серверах по всьому світу. Тож залежно від того, де відвідувач звертається до вашої інформації, він може отримати його копію з ближчого до них сервера.

Сервери, наближені до відвідувача, дозволять значно збільшити час завантаження. Цей другий метод є однією з головних причин, чому послуги A2 набагато швидше, ніж конкуренція.

Якщо ви читаєте нашу головну сторінку огляду, яка охоплює всі наші рекомендовані австралійські хостингові компанії ви можете бачити, що за останні десять років ми зібрали тонни даних на сайтах ваших клієнтів. Аналізуючи ці дані, ми можемо отримати історичний погляд на те, як працює хостинг-компанія з часом.

Це середні часи навантаження для А2. Ти можеш бачити наше відстеження хостів тут

Останні 6 місяців завантаження 2017 року

  • Середня швидкість травня: 209мс
  • Середня швидкість квітня: 218 мс
  • Середня швидкість березня: 199 мс
  • Середня швидкість лютого: 211 мс
  • Середня швидкість листопада: 224 мс
  • Середня швидкість грудня: 276 мс

Переглянуто час хостингу A2

Дозвольте мені трохи пояснити, що означають ці терміни, якщо ви не впевнені.

 • Час роботи – кількість часу, коли доступ до вашого веб-сайту доступний зовнішнім відвідувачем.
 • Центр міста – кількість часу, до якого доступ до вашого веб-сайту недоступний.

Для більшості людей ці два випуски не викликають особливого занепокоєння особливо для особистих блогерів, але як тільки ви почнете приймати платежі в Інтернеті або створити веб-сайт електронної комерції, на це ви хочете звернути увагу..

Ніщо не пишеться непрофесійно, як веб-сайт, до якого не можна отримати доступ або повільно працювати ефективно.

Пам’ятайте, це 2017 рік, і люди мають терпіння чекати завантаження сайту.

Міг би ти?

Ми використовуємо відсоток, щоб визначити, скільки часу веб-сайт піднімається чи зменшується. Під час тестування понад 20 хостингових рішень ми можемо побачити, що сервери хостингу A2 мають дійсно високу тривалість роботи, на яку поширюється лише Siteground.

Природно, жоден сервер не може мати 100% часу роботи, але все, що перевищує 99,5%, справді добре.

Загалом A2 хостинг мав 99,8% часу роботи, що дуже вражає. 

За це вони отримують другу …

Ось результати 2017 року.

 • Тривалість роботи в травні: 99,9%
 • Продовження квітня: 99,9%
 • Продовження березня: 99,98%
 • Продовження лютого: 99,96%
 • Продовження листопада: 99,99%
 • Продовження грудня: 98,92%

Огляд підтримки хостингу A2

технічна підтримкаБагато хостингові компанії відстали від своєї підтримки. Деякі з найбільших господарів дон’t навіть не намагайтеся навчати своїх співробітників і покладатися на систему квитків без підтримки 24/7.

Іноді потрібно просто поговорити з фактичною людиною, а не з якимсь роботом. Відповіді на ваші запитання наживо – це величезний бонус. ви’Ви зможете вирішити проблеми набагато швидше, ніж покладатися на систему квитків.

А2 пропозиції:

 • Підтримка 24/7 в прямому ефірі
 • Підтримка телефону
 • Система електронної пошти / квитків

Безкоштовна безпека та запобігання злому

A2 пропонує пару класних додатків для безпеки в Інтернеті. Найбільший бекдор, який шукають більшість хакерів, – це програмне забезпечення, яке не оновлюється. A2 підтримує ваше програмне забезпечення, додатки та файли WordPress у верхній формі підказки з останніми оновленнями.

Це чудова річ, тому що легко забути, коли ви востаннє оновили один із своїх двадцяти плагінів.

Вони також слідкуйте за їх DNS щодо шкідливих спроб доступу до вашого веб-сайту або використовувати ваш IP для нечесних цілей.

Безкоштовна міграція сайту

Безкоштовні міграції веб-сайтів – це величезний бонус для власника веб-сайту, який прагне передати їх на іншого постачальника.

Без безкоштовного переказу ви, як правило, затримуєтесь двох варіантів. По-перше, зробіть це самостійно, що може призвести до втрати ваших даних / сторінок, якщо це не зроблено правильно через cPanel та FTP.

Другий – це плата за хоста HostGator понад 50 доларів просто для простої міграції веб-сайтів. Однозначно не варто

Безкоштовний SSL (вартість 70-100 доларів)

зображення веб-сайту, захищеного SSL

У випадку, якщо ви’не знаю, що таке SSL, це розшифровується захищений юрист. Це’s зелений Https: // ти бачиш, коли ти’знову на будь-якому законному веб-сайті.

Якщо ви’плануючи робити електронну комерцію або просто запустити звичайний звичайний веб-сайт, вам потрібно 100% SSL.

Це’s новий стандарт для будь-якого веб-сайту, який бажає організувати рейтинг в Google. Більшість господарів стягуватимуть з вас щорічну плату в розмірі понад 70 доларів, але з A2 це’s безкоштовна установка з використанням їх “Дозволяє’s Шифрувати” варіант.

Безкоштовні резервні копії

кумедне зображення мему про резервне копіювання даних

На деяких вищих планах рівня A2 пропонує безкоштовні резервні копії. Вони є важливими для будь-якого хоста на базі WordPress, де користувачі можуть додавати власні дані та видаляти їх за бажанням. Новому власнику веб-сайту легко випадково пошкодити дані власного веб-сайту.

Для цього можна скористатися кількома безкоштовними плагінами, але те, щоб ваш хост створив систематичні резервні копії всієї інформації – це прекрасний спосіб зберегти все в безпеці.

І якщо ви один із тих людей, які все ще не створюють резервну копію своїх веб-даних, це ідеальне рішення для вас.

кумедне зображення мему про резервне копіювання даних

На деяких вищих планах рівня A2 пропонує безкоштовні резервні копії. Вони важливі для будь-якого хост на базі wordpress де користувачі можуть додавати власні дані та видаляти їх за бажанням. Це’s легко для нового власника веб-сайту випадково пошкодити свій власний сайт’s дані.

Для цього можна скористатися кількома безкоштовними плагінами, але те, щоб ваш хост створив систематичні резервні копії всієї інформації – це прекрасний спосіб зберегти все в безпеці. А якщо ти’Ти один із тих людей, які все ще не роблять’t добре створити резервну копію своїх веб-даних, це ідеальне рішення для вас.

Пакети A2 – який найкращий?

У цей момент ви бачите, що A2 пропонує безліч послуг, які надає більшість господарів’т. Від того, щоб захищати IP-адреси від сотень облікових записів, до няні веб-сайту’s безпеку та резервні копії, вони, безумовно, надають велику цінність.

З цієї причини ми вважаємо, що їх трохи більш високі ціни цілком виправдані.

Ось’s їх ціноутворення.

зображення, що показує ціноутворення A2 хоста

Різні плани

Як я вже згадував, я думаю, що Спільного хостингу більш ніж достатньо для будь-якого веб-сайту. Тож якщо ви не отримуєте щоденний трафік більше 10 000, ніж ваш штраф із Shared.

 • Літ-план

  Починається від $ 3,92 / місяць. Одне доменне ім’я та 5 субдоменів. 25 Рахунки електронної пошти.

 • Швидкий план

  Починається від $ 4,90 / місяць. Необмежена кількість доменних імен та облікових записів електронної пошти.

 • Турбо-план

  $ 9,31 / місяць. Необмежений домен та електронна пошта. HTTP / 2, а також SPDY також функціональні.

Переваги A2

 • Супер швидка реєстрація
 • Варіант декількох платежів – кредитна картка, Paypal, грошовий переказ, банківський переказ та піратське золото.
 • Ніяких прихованих зборів
 • Без надривів
 • 1-клік Встановлення
 • Простий у використанні CMS

Яка наша заключна думка про A2?

Нам це подобається.

Простий і простий. A2 – одна з тих компаній, яка дотримується своїх ідеалів та надає якісні послуги за доступною ціною. Вони не використовували основного методу і намагалися завести якомога більше клієнтів.

Якісна підтримка. Божевільний час роботи та швидкі сервери, ми вважаємо, що це прекрасний вибір для австралійця, навіть якщо ви живете в Аделаїді, Сіднеї, Мельбурні або Перті.

Якщо у когось є питання, будь ласка, опублікуйте нижче, і я відповім відразу.

Дякую ��

Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map