Svarbi žiniatinklio prieglobos apžvalga

Svarbus interneto priegloba„Crucial“ yra interneto prieglobos įmonė, įkurta 2003 m. Šios įmonės misija visada buvo padėti smulkioms Australijos įmonėms lengviau susirasti sėkmę internete..


Per savo 16 gyvavimo metų „Crucial“ išaugo iki tokio lygio, kad valdo ir diegia daugiau nei 7000 VPS..

Kasdien jų tinklas tvarko daugiau nei 8,8 TB duomenų. „Crucial“ Australijoje nuolat seka.

Jie yra žinomi kaip novatoriški ir atkaklūs. Šiuo metu jie yra sujungia žiniatinklį daugiau nei 50 000 Australijos įmonių. Šiuo metu jie turi daugiau nei 6000 laimingų klientų.

Už tai, ką jie pasiryžo padaryti, būtent padėti smulkioms Australijos įmonėms įsitraukti į internetą, „Crucial“ atliko pagirtiną darbą. Jie yra padorus šeimininkas.

Tačiau palyginę juos su pasaulinėje arenoje matote, kad jų greitis, serveriai ir funkcijos yra tik vidutiniai. Jie don’Nedarome nieko blogo, tačiau pastebėjome, kad ten yra’Nieko ypatingo, kas padarytų juos išsiskiriančius, palyginti su kitomis šiuolaikiškomis prieglobos paslaugomis.

Tiesą sakant, už kainą, kurią mokėtumėte naudodami „Crucial“, galite gauti aukštesnės kokybės paslaugas iš aukštesnės klasės žiniatinklio prieglobos.

Nors Svarbiausi mokesčiai – 19,99 USD už įprastą bendrinamą prieglobą panašius planus galite įsigyti už 3,99 USD „SiteGround“ ar net 0,80 USD per mėnesį nuo „Hostinger“.

„Crucial“ taip pat apmokestins jus už svetainių perkėlimą, SSL (kuris yra nemokamas produktas) ir atsikratė visą parą veikiančių tiesioginių pokalbių palaikymo, kuris yra šiuolaikinių internetinių kompiuterių standartas.

Mums labai patinka, kad „Crucial“ yra Australijos įmonė. ����

Ekologiškai atsakinga įmonė

ekologiškasSvarbiausia yra garsinti save kaip ekologiška prieglobos paslauga. Jų pasiryžimas padėti aplinkai pastebimas siūlant anglies neutralumo paslaugas. Be to, jie pasodina po vieną medį kiekvienam naujam klientui, kuris pasirašo savo prieglobos paslaugą. Tai yra laimėjimas visiems dalyviams.

Kiekvienais metais jie pasirenka tam tikras priežastis, dėl kurių prisideda Australijoje ar kitose pasaulio vietose. 2013/2014 kalendoriniais metais „Crucial“ sugebėjo kompensuoti visus jų išmetamo anglies dioksido metus.

Dabar, kai turite pagrindinę apžvalgą apie tai, kas yra ši įmonė ir apie ką jie yra, leiskite’Skirkite šiek tiek laiko ir pasinerkite į tai, ką siūlo ši įmonė ir kam gali būti pritaikytos jų paslaugos.

Paaiškinta esminė kainodara

Mus nustebino tai, ką pamatėme apžiūrėdami „Crucial“ kainodarą. Mes nesitikėjome, kad jie bus tokie nebrangūs kaip kai kurie kiti dideli vardai versle. Tačiau mes buvome nustebinti, kiek jie prašo paslaugų, kurias australai gali rasti už nedidelę kainos kainą, einant su kitomis patikimomis hostingo įmonėmis..

Pagrindinis bendras hostingas

„Crucial“ siūlo pagrindinį interneto prieglobos tinklą 19,90 USD per mėnesį. Jūs galite sutaupyti 16 procentų per metus prenumeratą, kuri baigiasi 199 USD.

Aprašydamas jų siūlomą interneto prieglobos paketą, „Crucial“ daugiausia dėmesio skiria 24x7x365 paslaugai. Jie mano, kad šis paketas yra būdas padėti Australijos įmonėms įsikurti internete. Keletas iš funkcijos šioje kainos vietoje apima:

 • Parama visą parą. Tai skirta suteikti klientams ramybę ir padėti, kai jų reikia.
 • 50 GB atminties. Jie siūlo greitą ir saugų jūsų svetainės ir el. Pašto saugyklą.
 • Neribotos el. Pašto paskyros ir pervedimai. Šiuo metu jie siūlo neribotą kiekį el. Laiškų ir galimybę perduoti neribotą kiekį duomenų.

Spektaklio priegloba

„Performance Hosting“ planas pateiktas kaip būdas padidinti jūsų svetainės greitį ir našumą. Šis planas yra skirtas naudoti kaip tašką tarp bendro hostingo ir VPS planai.

Pagrindinė jo pardavimo savybė yra patobulintas išteklių paskirstymas. Taigi, teoriškai, šis planas turėtų sudaryti sąlygas jūsų svetainei aptarnauti daugiau lankytojų. Jis aprūpintas visiškai įrengtu valdymo skydeliu ir 24 valandų palaikymu. Duomenų centre Sidnėjuje yra jūsų saugomi duomenys.

 • Panašiai kaip ir pagrindiniame plane, šiame plane yra 50 GB saugyklos vietos.
 • Greičio didinimo funkcija suteikia prieigą prie 4 GB RAM, 400 proc. Padidintą procesoriaus limitą, 40 procesoriaus procesų, taip pat 6 MB per sekundę disko įvesties / išvesties..
 • Panašiai kaip pagrindiniame plane, „Performance Hosting“ siūlo neribotą kiekį el. Pašto ir neribotą duomenų perdavimą el. Paštu.

Perpardavinėtojų priegloba

Perpardavinėtojų priegloba leidžia jums tai padaryti kurti paskyras ir tvarkyti 50 ar daugiau klientų paskyras. Jis skirtas suteikti jums galimybę valdyti. Kainos svyruoja nuo 39,90 iki 89,90 USD. Kartu su daugeliu funkcijų, kurių galite tikėtis iš perpardavinėtojų prieglobos, įskaitant:

 • Keli saugojimo variantai
 • Neribotas duomenų perdavimas
 • 99,9 proc. Neveiklumo garantija
 • Sidnėjaus duomenų centras
 • 24 valandas per parą teikiama Australijos pagalba
 • Ekologiškas priegloba

VPS talpinimas

VPS talpinimas yra pagrindinė „Crucial“ dalis’s verslas. Nuo pat įmonės įkūrimo jie įdiegė daugiau nei 7000 VPS planų, pradedant nuo 10 USD per mėnesį ir baigiant 2 100 USD per mėnesį..

Crucial sukūrė trys pritaikyti VPS produktai turint tikslą padaryti juos prieinamesnius skirtingoms įmonėms. Jie apima:

 • „Linux VPS“
 • „Windows VPS“
 • „cPanel“ valdė VPS

Kai kurios jų savybės:

 • Kaip ir paslaugos, kurias mes jau aptarėme, jų VPS teikiama Australijos serveryje ir naudojama aukšto našumo priemonė, priklausanti APDC
 • Jie teikia paramą 24 valandas per parą septynias dienas per savaitę
 • Jiems suteikiama 99 procentų galiojimo garantija

„Blaze Business SSD VPS“

„Crucial“ klientams siūlo savo „Blaze Cloud VPS“. Tai ateina su visais SSD saugykla tai anksčiau buvo galimybė tik su tam skirtu serveriu.

„Blaze VPS“ diegiama akimirksniu ir yra sukurta taip, kad būtų pritaikoma didėjantiems verslo poreikiams. Planai prasideda nuo 164,95 USD per mėnesį ir siekia iki 579,95 USD per mėnesį.

 • Planai svyruoja nuo dviejų GB RAM iki 12 GB RAM
 • Žemiausios pakopos plane yra du procesoriaus branduoliai, o žemiausios pakopos plane siūlomos šešios
 • Planai prasideda nuo 50 GB SSD atminties ir papildomi 100 GB SSD saugykla
 • Visi planai leidžia įkelti ar atsisiųsti 500 GB per mėnesį
 • Visi planai siūlo 100 MBIT

„Blaze VPS“ garantuojama ta pati 99,9 proc. Garantija, kurią „Crucial“ siūlo kartu su kitais savo planais. Kitos funkcijos apima:

 • IPv6 parengtis
 • Debesų infrastruktūra be vieno gedimo taško
 • Automatinis perjungimas

Programa “Svarbus mobilusis telefonas” yra skirtas suteikti vartotojams daugiau galimybių valdyti debesies VPS. Vartotojai gali pasirinkti iš 25 plius operacinių sistemų. Programą teikia palaikymas ir priedai. Tikslas yra palengvinti smulkaus verslo serverio valdymą.

Klientai turi galimybę sukurti savo unikalų VPS, kad patenkintų jų poreikius. Jie gali pasirinkti norimą RAM kiekį, kiek kompiuterio branduolių, kiek gigabaitų SSD atminties jiems reikia, taip pat operacinę sistemą, kurią jie nori naudoti. Paslaugos kaina svyruos priklausomai nuo pasirinktų funkcijų.

„cPanel“ VPS

Šis planas skirtas asmenims, kurie nori VPS, tačiau naudojasi „cPanel“ naudojimo paprastumu. „Crucial“ turi ekspertų komandą, kuri supranta, kaip naudoti „cPanel“ norint subalansuoti konfigūraciją ir VPS našumą, kad gerai veiktų dauguma svetainių..

„cPanel“ VPS gali būti naudojami žiniatinklio prieglobai arba perpardavinėtojų prieglobai. Šio plano neigiama pusė yra ta, kad techninė parama yra ribota. Taigi vartotojas, rinkdamasis šį planą, turi turėti išankstinių techninių žinių.

Šie planai prasideda nuo 109 USD per mėnesį su galimybe mokėti 2 135 USD už dvejų metų planą. Šis planas apima keletą funkcijų, įskaitant:

 • 99 procentų neveiklumo garantija
 • DDoS apsauga
 • Kambarys augti
 • Ekologiškas priegloba

Ar „Crucial Hosting“ lengva naudoti?

„Crucial“ yra puikus interneto prieglobos sprendimų derinys. Jie turi daugybę serverio paketų. Kai kas, kas mus nustebino, yra tai, kad jie siūlo tik vieną „viskas įskaičiuota“ bendrojo naudojimo serverio paketą.

Bendrai naudojamo prieglobos paketas siūlo puikias savybes ir išteklius. Tai gali būti gera išeitis tiems, kurie ieško Australijos serverio.

Tačiau šios sąrankos neigiamas dalykas yra tas, kad kadangi jie turi tik vieną bendro naudojimo prieglobos paketą, jūs neturite pasirinkimo funkcijų, kurias gausite, jei naudosite „Crucial“. Pvz., Ką daryti, jei jums nereikia 50 GB atminties?

Ką daryti, jei jums nereikia neribotų el. Laiškų ar neriboto duomenų perdavimo? Nėra paprastos pagrindinės svetainės talpinimo galimybės. Tai reiškia, kad jūs mokėsite už papildomas funkcijas ir išteklius, kurių tiesiog nesinaudosite.

Taip pat, tai’Akivaizdu, kad jie yra skirti pradedantiesiems ir tiems, kurie tik pradeda savo verslą Australijoje. Tai yra puiku. Bet jie ne’neturite pradedantiesiems draugiškų įrankių. Mes norėtume pamatyti „drag and drop“ svetainių kūrėją ir kitus įrankius, skirtus padėti tam, kas’interneto dizainas yra naujas, todėl jo svetainė greitai veikia ir veikia.

Papildomos savybės ir jų kaina

Žemiau yra keletas kitų sričių, kurias, manau, žmonės turėtų žinoti, kai nori pasirašyti „Crucial“.

Domeno vardo registracijos kainodara

Svarbus leidžia nemokamai perkelti Australijos domenų vardus į jų tarnybą. Perleidus domeno vardą reikės perregistruoti, kai tik bus atnaujinta esama registracija.

Domenų vardų registravimo kaina svyruoja nuo 20,90 USD dvejiems metams .com.au domenams ir 89,90 USD dvejiems metams domenams „mobi“..

SSL sertifikatai

SSL sertifikataiTie, kurie turi internetinėje parduotuvėje greičiausiai bus suinteresuotas įsigyti SSL sertifikatus. SSL sertifikatai suteikia klientams ramybės.

„Crucial“ parduoda daugybę SSL sertifikatų. Jų „Rapid SSL“ siūlo pradinio lygio apsaugą ir yra parduodami už 99 USD per metus. „Wildcard“ SSL, skirtas keliems subdomenams, parduodama už 549 USD per metus.

Kai pažvelgi į Crucial’kainodaros planus ir jų siūlomas paslaugas objektyviai’Akivaizdu, kad jie yra tinkami kompiuteriai, siūlantys įvairius produktus klientams.

Tačiau paprastas palyginimas su kitais interneto prieglobos įrankiais, tokiais kaip „InMotion“, „SiteGround“ ar „HostGator“, rodo, kad daugeliu atvejų šios gerbiamos prieglobos įmonės siūlo aukštesnės kokybės paslaugas, geresnį klientų aptarnavimą, daugiau funkcijų ir konkurencingesnę kainą..

Mes nesakome, kad esminis dalykas yra blogas. Jie turi vietą Australijoje’rinkos. Verslo įmonėms, norinčioms turėti tarptautinį pripažinimą ir norinčioms pasinaudoti platesniu paslaugų asortimentu, „Crucial“ gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

Palaikymas ir klientų patirtis

Pagalba klientamsSvarbus jų tikslinės rinkos skaidrumas. Jie yra nori nukreipti mažas įmones Australijoje.

Jų kainodara ir jų siūlomi planai tai atspindi. Yra keletas dalykų, į kuriuos klientai turėtų atsižvelgti, prieš priimdami sprendimą, ar „Crucial“ yra jiems tinkamas pasirinkimas.

Svarbūs, kaip ir daugelio kitų žiniatinklio prieglobos, pasiūlymai “neribotas priegloba.” Tai skamba gražiai, tačiau realybė tokia, kad neribotas priegloba neegzistuoja.

Naudodamiesi „Crucial“, jūsų prieglobos patirtis yra neribota tol, kol neviršysite CPU išteklių, kurie buvo skirti jūsų paskyrai. „Crucial“ neturi aiškių nurodymų, kada ir kaip jie sustabdys sąskaitą.

Tačiau jų paslaugų teikimo sąlygose teigiama, kad jie savo nuožiūra gali visiškai ar iš dalies nutraukti klientų aptarnavimą ir tai padaryti be išankstinio įspėjimo. Viena iš priežasčių, dėl kurių jie priima šį sprendimą, yra per didelis tinklo talpos, CPU ciklų ar disko I / O sunaudojimas.

Palaikymas
 • El. Paštas ir tiesioginiai pokalbiai, techninė pagalba: 24–7, 365 dienas per metus
 • Pardavimai ir atsiskaitymai: nuo 9 iki 17 darbo dienomis (AEST)
 • Telefonas: 9–17, darbo dienomis (AEST): 1300 884 839 arba +61 2 8202 9999
 • Paštas: „Crucial Cloud Hosting“, P.O. 1 langelis, „Surry Hills 2010“

„Crucial“ siekė pagerinti jų siūlomą palaikymą ir klientų aptarnavimą. Prieš kelerius metus buvo tam tikras susirūpinimas dėl darbo valandų, kurias dirbo jų klientų aptarnavimo skyrius.

Dabar dauguma planų teikia paramą 24 valandas per parą septynias dienas per savaitę. Pateikę bilietą, tikėtina, gausite atsakymą per 15 minučių. Pagrindiniai technikai turi reputaciją dirbdami su savo klientais, kol nebus išspręstas bet koks kliento klausimas.

Jie įrodė, kad yra lankstūs. Jei jums reikia ką nors pakeisto jūsų serveryje ar įdiegto ir jūs su jais susisieksite, jie padarys viską, ko reikia, kad tai padarytų.

Jie greitai reaguoja, kai kyla techninių problemų, ir teikia pagalbą sprendžiant atsiskaitymo problemas. Jie yra lankstūs su savo klientais ir paprastai nori padėti tiems, kuriems reikia kelių papildomų dienų neapmokėtai sąskaitai apmokėti.

labai svarbus klientų aptarnavimas

Bendraudami su klientais, kurie nuo pat pradžių dirba su „Crucial“, jie dažnai komentuoja įmonę’s patikimumas. Neretai tenka girdėti žmones sakant, kad jei ne dėl jų patikimumo, jie būtų pasirinkę „Crucial“ už pigesnį variantą. Kai jūs gyvenate su kuo nors, turite jais pasitikėti.

Vienas žmonių skundas dėl klientų aptarnavimo yra tas, kad telefono paslauga teikiama tik nuo pirmadienio iki penktadienio, 9.00–17.00. Deja, jūsų svetainės problemos neapsiriboja šiomis dienomis ar laikais. Be to, numeris 130-088-4839 uždaromas paskutinį mėnesio penktadienį 16 val.

Kliento patirtis

Per pastaruosius porą metų klientai pastebėjo „Crucial“ teikiamų paslaugų sumažėjimą. Daugelis šį paslaugos pakeitimą sieja su „Crucial“ įsigijimu „Digital Pacific“. Pagal naująjį savininką buvo pašalinti tokie dalykai kaip tiesioginio pokalbio funkcijos ir 24 valandas per parą septynias dienas per savaitę el. Pašto palaikymas. Klientai taip pat patyrė padidėjusį prastovų laiką.

Aptarnavimo lygis, kurį gausite iš „Crucial“ techninės pagalbos komandos, priklausys nuo dienos, kada skambinsite ir kas atsakys. Panašu, kad jie dažnai samdo naują techninę paramą. Jei gautumėte ką nors, kas turi mažiau patirties, arba tą, kuris atidžiai neperskaitytų jūsų bilieto, galite negauti reikiamos pagalbos.

„Crucial“ yra aktyvus socialinėje žiniasklaidoje. Jie greitai reaguoja į visus „Facebook“ puslapyje siųstus pranešimus ir nuolat siunčia informaciją, kad išmokytų savo vartotojus apie bendrą interneto prieglobą ar apie jų siūlomas paslaugas..

Pastaraisiais metais „Crucial“ išstūmė kai kuriuos jų paliktus produktus. Vis dėlto jie palaiko klientus, kurie anksčiau pirko šiuos produktus. Tai reiškia, kad daugelis klientų, kurie mėgaujasi produktais, kuriuos turėjo daugelį metų, nėra verčiami, kol nėra pasirengę atlikti tų pokyčių.

100 procentų pinigų grąžinimo garantija

„Crucial“ įsitikinęs, kad jų aparatinė įranga ir palaikymas klientais atitiks klientų lūkesčius. Tačiau jei klientai nori atšaukti savo paslaugą per pirmąsias 10–30 dienų, jie gali tai padaryti ir gauti visą grąžinamąją išmoką kainos, kurią jie sumokėjo už savo paslaugą. Jie pažada, kad nėra dokumentų ir laimikių.

 • Bendri prieglobos planai, įskaitant perpardavėjų prieglobą ir interneto prieglobą, turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją
 • VPS talpinimo planai turėti 10 dienų pinigų grąžinimo garantiją

Ši 100 procentų pinigų grąžinimo garantija nėra skirta SSL pažymėjimams, domeno vardo registracijai ar svetainės perkėlimui. Jie taip pat netaikomi jokiems atnaujinimams. Tai taikoma tik pagrindiniam produktui.

Techninės pastabos

„Crucial“ savo duomenis kaupia didelio efektyvumo APD įrenginyje, esančiame Sidnėjuje, Australijoje. Kadangi jie nekaupia duomenų užsienyje, jų duomenis saugo Australijos privatumo įstatymai.

Jie dirba techniką darbuotojais 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę ir 365 dienas per metus. Šie darbuotojai stebi infrastruktūrą ir palaiko, kad viskas vyktų sklandžiai. „Crucial“ turi savo visiškai nepriklausomą tinklą. Jie turi privačią infrastruktūrą. Jie net kviečia svečius apžiūrėti jų patalpas.

Galutinės mintys – padorus šeimininkas, bet per brangus

Nuo 2003 m. „Crucial“ stengėsi sukurti stiprų prekės ženklą, siekdama pasiūlyti patikimus hostingo sprendimus savo klientams. Jų tikslas yra paprastas ir patikimas žiniatinklio prieglobos užtikrinimas, kad visiems pasisektų internete. Kai kuriais būdais galite pasakyti, kad jiems pavyko pasiekti šį tikslą. Jie nuolat siūlo naujas technologijas, kad klientams būtų lengviau naudotis internetu.

Palyginę juos su turimais Australijoje, mes sakome, kad „Crucial“ siūlo puikų našumą, lengvą nustatymą ir gerą palaikymą. Tačiau, jei palyginsite juos su kitomis visame pasaulyje prieinamomis prieglobos galimybėmis, įskaitant tokias kompanijas kaip „SiteGround“, siūlančią žvaigždžių paslaugas Australijos įmonėms, pastebėsite daugybę skirtumų iškart po šikšnosparnio. Pirmas dalykas, kurį pamatysite, yra tas Svarbus yra iki 75 procentų brangesnis nei kitų hostingo kompanijų.

Crucial didžiuojasi tuo, kad yra Australijos įmonė australams. Ir tai puiku. Tačiau neigiama yra tai, kad jie neturi globalių duomenų centrų. Jie tik vieną turi Sidnėjuje.

„Crucial“ siūlo daugybę prieglobos planų, tačiau to, ko mes nematome, yra „WordPress“ orientuotas prieglobos planas. Tai yra problema, nes daugiau nei ketvirtadalis interneto veikia „WordPress“. Tikėtina, kad naują svetainę kuriantys žmonės taip pat ketina naudotis „WordPress“.

Būtina pagirti už pastangas, kurių jie imasi siekdami sumažinti jų poveikį aplinkai. Tai pavyzdys, kurį gali norėti sekti kitos prieglobos įmonės.

Crucial yra tinkamas šeimininkas. Jų siūlomos paslaugos yra vidutinės. Už tą pačią kainą galėsite rasti tokį pagrindinį kompiuterį kaip „SiteGround“, kuris pasiūlys daugiau funkcijų, geresnį klientų aptarnavimą ir aukštesnės kokybės paslaugas už pigesnę kainą..

Mes darome viską, kad nepriklausomai tyrinėtume produktus, kad galėtume geriau padėti mūsų skaitytojams priimti sprendimus. Atsižvelgiant į tai, mes taip pat norime išgirsti jūsų nuomonę. Mes priimame atskiras apžvalgas, kurios yra informatyvios ir nereklaminio pobūdžio. Užpildykite žemiau esančią formą ir mes paskelbsime jūsų apžvalgą. Pačios įmonės reklaminės apžvalgos nebus skelbiamos. Dėkoju!

Spustelėdamas žemiau esantį mygtuką patvirtinu, kad perskaičiau ir sutinku su Naudojimo sąlygos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map