Pašėlusių domenų apžvalga

pašėlusių domenų logotipasSavo tinklalapyje „Crazy Domains“ žada visokius pažadus, kad interneto svetainių paskelbimo procesas taps „beprotiškas“.


Ar jie gyvena iki hype??

„Crazy Domains“, be žiniatinklio prieglobos paslaugų, siūlo domenų registraciją ir internetinę rinkodarą. Nors kai kuriuos dalykus jie atlieka gana gerai, yra daugybė kitų paslaugų teikėjų, teikiančių geresnes paslaugas kur kas konkurencingesnėmis kainomis.

Pašėlę domenai siūlo labai paprastą žiniatinklio prieglobą už kainą, todėl ji yra brangesnė nei kiti prieglobos paslaugų teikėjai, pasižyminti geresniais našumu, funkcijomis ir kainomis..

Pažvelkime atidžiau į „Crazy Domains“, kad galėtumėte nuspręsti, ar tai geriausias jūsų prieglobos paslaugų teikėjas.

Ką mes galvojame apie pašėlusius domenus

Įkurta 2000 m., Ši įmonė užsitarnavo savo vardą neįtikėtinai pigios domenų vardų registravimo paslaugos. Jie netgi teigia, kad yra pagrindiniai pigių domenų vardų registravimo paslaugų teikėjai tokiuose regionuose kaip Australija, Viduriniai Rytai, Indija ir Europa.

„Crazy Domains“ pagrindinė įmonė yra „DreamScape Networks“, organizacija, kurios būstinė yra Australijoje. Tarp jų turimų prekių ženklų yra „CHEAP Domains“, „AustDomains“, „WebCity“, „NetLogistics“, „WhoIs“ ir dar daugiau..

„DreamScape Networks“ svetainėje pagrindinė įmonė sako, kad „Crazy Domains“ teikia „premium“ paslaugas „už prieinamą kainą“. Be to, svetainėje teigiama, kad „Crazy Domains“ turi tris paramos centrus, penkis duomenų centrus, 28 interneto produktus ir daugiau nei 500 domenų tipų.

Kadangi „Crazy Domains“ yra nebrangus interneto prieglobos paslaugų teikėjas, tai nėra baisu. Tačiau mes tvirtai tikime, kad yra geresnių šeimininkų, teikiančių geresnes paslaugas ir konkurencingesnę kainą. Pavyzdžiui, abu Svetainės aikštelė ir „Bluehost“ pasiūlyti geresnį našumą už tą pačią kainą.

Pašėlusių domenų kainodara

„Crazy Domains“ siūlo platų kainų planų spektrą. Daugelis jų yra gana prieinami, tačiau ne visi variantai turi didelę prasmę. Pavyzdžiui, galite įsigyti hostingo paslaugas vienerių, dvejų, trejų ar 10 metų laikotarpiams. Pirmieji trys variantai atrodo pagrįsti. Tačiau jei tik pradedate kurti naują svetainę, 10 metų pasirinkimas atrodo per didelis. Niekada nerekomenduotume pradėti 10-mečio plano, nebent turite pinigų sudeginti ir pasitikėjimo savimi.

Kitas keistas dalykas yra tas, kad „Windows“ ar „WordPress“ prieglobą galite įsigyti vos tris mėnesius. Tačiau trumpiausias terminas, kurį galite įsigyti „Linux“ prieglobai, yra vieneri metai.

Čia pateiktas „Crazy Domains“ interneto prieglobos paslaugų kainų paskirstymas. Toliau aprašoma išsamesnė informacija apie tai, ką jūs gaunate su kiekvienu prieglobos paketu.

„Linux“ prieglobaEkonomikaPremijaNeribota
Vieneri metai7,17 USD / mėn. (Iš viso 93 USD)12,92 USD / mėn. (Iš viso 155 USD)21,50 USD / mėn. (Iš viso 258 USD)
Dvejus metus6,46 USD / mėn. (Iš viso 155 USD)11,63 USD / mėn. (Iš viso 280 USD)19,33 USD / mėn. (Iš viso 464 USD)
Trys metai6,11 USD / mėn. (Iš viso 220 USD)10,97 USD / mėn. (Iš viso 395 USD)18,25 USD / mėn. (Iš viso 657 USD)
10 metų3,58 USD / mėn. (Iš viso 430 USD)6,45 USD / mėn. (Iš viso 774 USD)10,74 USD / mėn. (Iš viso 1 288 USD)

„Windows“ prieglobaEkonomikaPremijaNeribota
Trys mėnesiai13 USD / mėn. (Iš viso 39 USD)18,67 USD (iš viso 56 USD)27,33 USD (iš viso 82 USD)
Vieneri metai12,92 USD / mėn. (Iš viso 155 USD)18,67 USD / mėn. (Iš viso 224 USD)27,25 USD / mėn. (Iš viso 327 USD)
Dvejus metus11,58 USD / mėn. (Iš viso 278 USD)16,75 USD / mėn. (Iš viso 402 USD)24,50 USD / mėn. (Iš viso 588 USD)
Trys metai10,94 USD / mėn. (Iš viso 394 USD)15,83 USD / mėn. (Iš viso 570 USD)23,14 USD / mėn. (Iš viso 833 USD)
10 metų6,45 USD / mėn. (Iš viso 774 USD)9,32 USD / mėn. (Iš viso 1 118 USD)13,60 USD / mėn. (Iš viso 1 632 USD)

„WordPress“ talpinimasEkonomikaPremijaNeribota
Trys mėnesiai13 USD / mėn. (Iš viso 39 USD)20,67 USD (iš viso 62 USD)33,33 USD (iš viso 100 USD)
Vieneri metai10,67 USD / mėn. (Iš viso 128 USD)17,25 USD / mėn. (Iš viso 207 USD)27,83 USD / mėn. (Iš viso 334 USD)
Dvejus metus9,29 USD / mėn. (Iš viso 223 USD)15,04 USD / mėn. (Iš viso 361 USD)24,33 USD / mėn. (Iš viso 584 USD)
Trys metai8,83 USD / mėn. (Iš viso 318 USD)14,33 USD / mėn. (Iš viso 516 USD)23,17 USD / mėn. (Iš viso 834 USD)
10 metų5,30 USD / mėn. (Iš viso 636 USD)8,59 USD / mėn. (Iš viso 1 030 USD)13,89 USD / mėn. (Iš viso 1667 USD)

Tai beveik svaiginantis pasirinkimas, tačiau yra tikėtina, kad jau žinote, ar norite „Linux“, „Windows“ ar „WordPress“ prieglobos. Tai tikrai susiaurina pasirinkimą. Sutaupote pinigų vykdydami dvejų ar trejų metų planus, tačiau trijų mėnesių ir vienerių metų planai yra pakankamai įperkami, jei norite tiesiog panardinti kojos pirštą vandenyje..

Viskas viename paketai

Jei jūs tikrai pradedate nuo nulio, tuomet gali būti verta pagalvoti apie „Crazy Domains“ paketą. Šie paketai skirti ne tik interneto prieglobai. Vietoj to, jie taip pat apima domenų vardų registraciją, svetainių kūrimą ir el. Prekybos įrankius.

Šiuo metu „Crazy Domains“ siūlo tris „viskas viename“ paketus. Pirmasis yra Internetinis paleidimas. Tai tikrai paprastas paketas, kurį teikia domeno vardas, priegloba ir asmeninis el. Pašto adresas su domeno vardu.

Pagal šį planą galite užregistruoti Australijos arba Visuotinį domeno vardą, o jūsų svetainė bus priglobta debesies DNS tinkle. Be to, turėsite ekonominio prieglobos paketą su 150 GB internetinės erdvės ir iki 100 asmeninių el. Pašto adresų iš savo domeno. Visa pakuotė kainuoja 128 USD.

„Business Builder“ paketas apima viską „Online Startup“ plane ir galimybę kurti svetainę pas „Crazy Domains“ svetainių kūrėją. Jūsų svetainę gali sudaryti net penki puslapiai. Į planą taip pat įtraukta „Traffic Booster“ programa, skirta užtikrinti, kad jūsų svetainę rastų visos pagrindinės paieškos sistemos. Šis kelių vidurio paketas kainuoja 318 USD.

Didžiausia pakuotė yra Didžiausia imperija. Jame yra viskas, ką daro du mažesni paketai, be galimybės parduoti internete, el. Pašto rinkodaros įrankiai ir prieiga prie internetinės analizės. Kai kaina yra 537 USD, tai nėra blogas dalykas.

Pašėlusios domenų savybės

Pirmiausia pažvelkime į tai, ką „Crazy Domains“ žada savo prieglobos paslaugų srityje:

 • Garantuojamas 99,9% veikimo laikas
 • Automatinės atsarginės kopijos, saugomos ne ilgiau kaip 30 dienų
 • Kelių domenų su brangesniais paketais priegloba
 • Galima pasirinkti 150 GB SSD, 500 GB SSD arba neribotą vietą SSD diske, atsižvelgiant į pasirinktą paketą
 • Neribotas duomenų perdavimas
 • Domeno registracija už mokestį
 • SSL sertifikatas, už tam tikrą mokestį

„Linux“ ir „Windows“ atsidavę žmonės su malonumu pastebės, kad „Crazy Domains“ palaiko abi šias operacines sistemas. Kas daugiau, jūs turite prieigą prie „cPanel“ naudodami „Linux“ pagrįstas sistemas ir „Plesk“ su „Windows“. Jei jums reikia programos ar priedo, „Crazy Domains“ siūlo diegimą vienu paspaudimu maždaug 200 skirtingų. Atitinkamai, „Crazy Domains“ dirba su tokiomis integracijomis kaip „Drupal“, „Joomla“, „WordPress“, „LimeSurvey“, „PrestaShop“, „Magneto“, „ZenCart“ ir daugeliu kitų..„WordPress“ talpinimas

Tie, kurie yra labiau patyrę, įvertins galimybę koduoti „Crazy Domains“ su „Ajax“, „Ruby“, „Python“ ir daugeliu kitų. Tai gana stebėtinai ambicinga santykinai be kaulų paslaugų teikėjui.

„Linux“ talpinimas išsamiai

Kiekvienas, pasirinkęs „Linux“ prieglobą, naudojasi tomis pačiomis pagrindinėmis funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie „cPanel“, neribotas duomenų kiekis, „DDos“ apsauga, kelių kodų palaikymas, FTP ir SSH prieiga bei failų atsarginės kopijos..

Turėdami „Economy“ planą, klientai gauna vieną svetainę su 150 GB atminties. Į paketą įtraukti du pradiniai vaizdai, 10 duomenų bazių ir 100 el. Pašto adresų.

Naujovinimas į „Premium“ planą suteikia klientui neribotą skaičių svetainių ir nemokamų vaizdų. Su 500 GB saugyklos, 500 el. Pašto adresų ir 50 duomenų bazių, tai gali būti tinkamas planas augančiai verslo plėtrai. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad į „Premium“ planą įtrauktas priegloba debesų tinkle, kuris, pasak „Crazy Domains“, reikš 300% greitesnį greitį.

Didžiausias planas vadinamas „Neribotas“, o vardas tinka. Klientai, pasirinkę šį paketą, gauna neribotą saugyklos vietą neribotam skaičiui svetainių. El. Pašto adresų ir duomenų bazių, kurioms taip pat leidžiama, skaičius neribojamas. Įtraukta dešimt pagrindinių vaizdų, debesų tinklo priegloba ir vieneri metai prieigos prie paieškos pateikimo, kad jūsų svetainė būtų pastebima.

„Windows“ talpinimas išsamiai

Kai pasirenkate „Windows“ prieglobą, kiekvienas planas suteikia prieigą prie Plesk, ASP.NET hostingo ir failų atsarginių kopijų. Kitos funkcijos apima neribotą duomenų kiekį, DDOS apsaugą, FTP ir SSH prieigą, kelių kodų palaikymą, MS SQL serverio prieglobą ir dar daugiau.

Dabar „Windows“ planai yra beveik identiški „Linux“ planams, kiek tai susiję su saugojimo vieta, el. Pašto adresų ir akcijų vaizdų skaičiumi. Pagrindiniai skirtumai yra 10 GB MS SQL BD su „Economy“ planu, 50 GB MS SQL DB su „Premium Plan“ ir neribotas MS SQL BD su „Unlimited“ planu.

„WordPress“ talpinimas

„WordPress“ talpinimas yra gana skirtinga, o tai yra svarbus aspektas, jei norite naudoti „Crazy Domains“ kaip savo pagrindinį kompiuterį, bet nesate nusprendę, kuri platforma yra prasmingiausia.

Kiekvienas „WordPress“ planas apima galimybę diegti naujausią „WordPress“ programinę įrangą vienu paspaudimu, taip pat vieno paspaudimo paketu. GIT yra iš anksto įdiegtas, o „Crazy Domains“ yra įjungtas WP-CLI. Prieinama SSH ir SFTP prieiga, kaip ir automatiniai atnaujinimai.

Turėdami „WordPress“ prieglobos „Economy“ paketą, galite priglobti vieną svetainę su 10 GB SSD saugykla. Per mėnesį jums leidžiama apsilankyti 100 000 apsilankymų ir neribotai perduoti duomenis.

„Premium“ planas leidžia turėti dvi „WordPress“ svetaines su 25 GB bendrai naudojamos SSD atminties. Duomenų perdavimas neribojamas, tačiau apsilankymų per mėnesį gali būti daugiausia 400 000.

„Ultimate“ planas leidžia turėti net penkias „WordPress“ svetaines, tačiau iš viso turėsite tik 50 GB SSD atminties. Į planą įtrauktas milijonas apsilankymų per mėnesį ir neribotas duomenų perdavimas.

Duomenų centrai
nuolaidų duomenų centro vaizdas

„Crazy Domains“ turi duomenų centrus, esančius Jungtinėje Karalystėje, Petere ir Sidnėjuje. Serveriai randami Niuarke, Naujajame Džersyje JAV, taip pat Honkonge ir Singapūre. Be to, EPP serveriai yra Niuarke, Naujajame Džersyje; Briuselis, Belgija; Delis, Indija ir Melburnas, Australija.

Duomenų centrų ir papildomų EPP serverių, esančių Australijoje, reikšmė turėtų būti mažesnė delsos trukmė ir greitesnis įkėlimo laikas žmonėms, kurie naršo iš viso žemyno.

Šie duomenų centrai naudoja „Dell“ technologiją kartu su „Cisco“ maršrutizatoriais. Tai yra garbingas pasirinkimas, nors kai kurie vartotojai vis dėlto tai pažymi Našumas jų tinklalapiuose paprastai būna lėtas.

Apkrovos balansoriai ir nereikalinga N + 1 galia reiškia, kad „Crazy Domains“ duomenų centrai yra gana tvirti. Turėdami perteklinį tinklą, jie greičiausiai didžiąją laiko dalį gali gyventi pagal 99,9 proc.

Apkrautas tinklas reiškia, kad interneto srautas paskirstomas keliuose serveriuose, kurie visi vykdo panašias funkcijas toje pačioje vietoje. Naudojant debesų technologiją, šis apkrovos balansavimo tinklas turėtų garantuoti geresnį našumą.

Perkėlimas iš kito kompiuterio

Ar jau turite aktyvią svetainę, kuri yra priglobta kažkur kitur? Jei taip, jums pasisekė. Pašėlę domenai tikrai atrodo padaryti paprastą esamos svetainės perkėlimą į jų prieglobos paslaugas.

Panašu, kad automatine interneto svetainių perdavimo sąsaja lengva naudotis. Pirmasis žingsnis yra prieglobos plano pasirinkimas „Crazy Domains“. Po to gausite el. Laišką, kuriame bus prašoma informacijos apie ankstesnį pagrindinį kompiuterį. Kai naujas klientas atsakys į el. Laišką, „Crazy Domains“ svetainės perkėlimo komanda pasirūpins visa kita.

Atrodo, kad tai gana paprastas procesas, ir bendrovė dažnai siūlo paskatinamą kainą klientams, perkeliantiems esamą svetainę. Tik būtinai perskaitykite visą dailųjį spausdinimą. Per daug klientų praneša, kad juos nustebino paslėpti mokesčiai.

Naujos svetainės kūrimas
interneto svetainių kūrėjas

Jei jums reikia daugiau nei prieglobos, „Crazy Domains“ galbūt galės jus apgyvendinti. Sukurti savo svetainę yra gana lengva, naudodamiesi bendrovės „drag-and-drop“ „SiteBeat“ svetainių kūrimo priemone.

Tiesą sakant, procesą galite pradėti sukūrę svetainę ir pasirinkę paketą interneto priegloba. Čia galite pasirinkti vis brangesnes pakuotes, kurių laikotarpis siekia net aštuonerius metus.

„SiteBeat“ turi keletą gražiai atrodančių šablonų, tačiau gali pasigirti niekuo dėtiniu kitų stiliumi, funkcionalumu ir universalumu svetainių kūrėjai. Tačiau jei kuriate pagrindinę pirmąją svetainę, tai gali padaryti apgaulę.

Kitos „Crazy Domains“ paslaugos

„Crazy Domains“ iš tikrųjų bando viską padaryti jums, siūlydami sukurti jums svetainę. Jie taip pat pasirūpins įvairiomis internetinės rinkodaros priemonėmis ir suprojektuos net jūsų įmonės logotipą. Žinoma, visos šios paslaugos teikiamos už papildomą mokestį.

Palaikymas

Savo tinklalapyje „Crazy Domains“ gali pasigirti 24/7 klientų aptarnavimas, kurie, jų teigimu, teikia „ekspertų patarimus“ ir „draugišką techninę paramą“. Bendrovė taip pat tvirtina, kad su jais galite susisiekti telefonu, tiesioginiais pokalbiais ar el. Paštu.

Iš tikrųjų daugelis klientų praneša neįtikėtinai varginanti patirtis bandant iš tikrųjų bendrauti su palaikymo komanda. Tarp dažniausiai pasitaikančių skundų yra langelis „Pradėti pokalbį dabar“ kiekviename įmonės svetainės puslapyje. Tai verčia žmones tikėti, kad jie turėtų turėti galimybę bet kada pradėti tiesioginį pokalbį.

Tačiau vienas klientas po kito pastebi, kad spustelėjęs tiesioginio pokalbio laukelį, jis tiesiog nukreipia jį į el. Pašto sąsają. Šie incidentai nutinka taip dažnai, kad šiek tiek sunku patikėti, kad tiesioginio pokalbio funkcija kada nors veikia.

Be to, net kai klientai susisiekia su palaikymo komanda, jie praneša, kad turi blogos patirties. Reagavimo laikas yra lėtas, o dažnai gaunami atsakymai nenaudingi. Jei bandote vykdyti verslą svetainėje, esančioje „Crazy Domains“, tuomet jums reikia greitų, naudingų atsakymų. Klausimų laukimas valandomis, kai kyla abejotinas atsakymas, yra tiesiog nepriimtinas.

Nepakankamas klientų aptarnavimas gali būti ne itin išmanančių žmonių problema, tačiau retkarčiais visiems reikia pagalbos. Pašėlę domenai neišmatuojami.

Ar pamišę domenai yra verti jūsų pinigų?

Aiškiai tariant, „Crazy Domains“ tikriausiai nenusipelno jūsų pinigų. Jų žiniatinklio priegloba nebūtinai yra baisi, tačiau yra kur kas geresnių ir patikimesnių variantų. Be to, jei jaučiate, kad tam tikru metu jums reikės techninės pagalbos, „Crazy Domains“ nėra saugus statymas. Net jei jūsų pagrindinis tikslas yra pigus hostingas, galite padaryti geriau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector