Kokios yra mano prieglobos galimybės?

žiniatinklio prieglobos tipaiNesvarbu, ar vadovaujate įmonei, el. Prekybos svetainei ar tinklaraščiui, vienas iš pirmųjų jūsų svarstymų prieš bandant nustatyti buvimą internete yra tai, kokia platforma yra geriausia jūsų svetainės prieglobai.


Yra dešimtys tiekėjų, didelių ir mažų. Kiekvienas prieglobos paslaugų tipas turi savo privalumų ir trūkumų, todėl nė vienas sprendimas netinka visiems. Kuris yra teisingas pasirinkimas atsižvelgiant į jūsų poreikius ir biudžetą?

Kas yra interneto prieglobos paslaugos?

smulkaus verslo interneto priegloba 1Kai kurie žmonės supainioja interneto prieglobos platformas su interneto paslaugų teikėjais (IPT). Jūsų žiniatinklio priegloba yra tai, kaip jūs pridedate ir tvarkote turinį savo svetainėje, o IPT – tai, kaip jūs ir lankytojai žiūrite jį po jo tiesioginės transliacijos.

Galite naudoti tokią turinio valdymo platformą kaip „WordPress“, kuri savaime yra prieglobos paslauga, talpinti tinklaraštį ar el. prekybos svetainė. Bet jei ketinate vykdyti klestintį verslą, jums reikia prieglobos paslaugos.

Nurodykite savo prieglobos platformą – vienas iš svarbiausių jūsų priimamų sprendimų. Jūsų pasirinkimas priklauso nuo jūsų svetainės funkcijos, kokio tipo turinio jis rodomas ir kokio srauto tikitės, be kitų aplinkybių.

Norite žiniatinklio prieglobos, siūlančios privatumą, saugumą ir pakankamą pralaidumą, greitį ir erdvę, kad būtų galima saugoti failus ir išlaikyti jūsų svetainės optimalų lygį ir veikimą..

Peržiūrėkite mūsų pagrindinį puslapį, kad geriau suprastumėte geriausi šeimininkai Australijoje.

Naudojimosi žiniatinklio prieglobos paslauga privalumai

Jei norite išlikti konkurencingas, reikalingas profesionalus priegloba, kad valdytumėte savo svetainę ekonomiškai efektyviai ir be vargo. Jei žiniatinklio prieglobą pakeisite įmone, galėsite mėgautis saugia platforma, nesijaudindami dėl mastelio didinimo ir atnaujinimo ar techninės ir programinės įrangos priežiūros. Jie taip pat siūlo tokį saugumo ir funkcionalumo lygį, kurį sunku užtikrinti visoms, išskyrus didžiausias įmones.

Be to, jums patiks:

 • Geresnis svetainės veikimas
 • Techninė pagalba ištisą parą
 • Susijęs su domenu el. Paštas
 • Patikimumas ir padidintas veikimo laikas

Ką apie nemokamas prieglobos paslaugas?

Prisimeni posakį, kad gauni tai, už ką moki? Nemokamos arba nebrangios žiniatinklio prieglobos paslaugos teikiamos visame internete, o nauji teikėjai pasirodo kas savaitę. Galima rasti gerą, jei ieškosite visų jų, tačiau norint gauti nemokamą būdą yra trūkumų.

debesų priegloba

Norint išlaikyti tokias technologijas ir saugumą, kokie būtini norint konkuruoti, reikia pinigų už prieglobos paslaugas. Reikėtų apsvarstyti galimybę susirasti patikimą, patikimą kompiuterį ir investuoti.

Kiti nemokamų ar pigių hostingo paslaugų trūkumai yra šie:

 • Mažiau išteklių, tokių kaip pralaidumas ir saugykla
 • Staigūs pakeitimai ar išjungimai be perspėjimo, tokie kaip TOS arba paslaugų lygio susitarimai
 • Duomenų nutekėjimas ir pažeidimai
 • Daug prastovų ir lėtesnis greitis
 • Galimybė trečiosioms šalims parduoti ar pasidalyti jūsų informacija

Perskaitykite mūsų vadovą geriausias nemokamas priegloba kad sužinotum daugiau.

Techninės sąlygos, kurias reikia atsiminti

Vienas iš painiaujančių dalykų, renkantis prieglobos paslaugą, yra žodyno supratimas. Tai ypač kenkia, kai bandai palyginti paslaugų teikėjus ir jie apakina tave daug kalbant apie tech. Kaip galite žinoti, kiek pralaidumo jums reikia, jei nežinote, kodėl tai daro įtaką jūsų svetainių našumui ir įkėlimo laikams?

Čia yra keletas svarbių prekybos sąlygų, leidžiančių aptarti prieglobos galimybes iš išsilavinusio vartotojo perspektyvos.

Papildomas domenas: Tai yra atskira svetainė, kurioje dalijamasi jūsų ištekliais ir kuri kartais pridedama kaip jūsų plano dalis.

Atsarginė kopija: Papildoma visų failų ir duomenų kopija. Jau turėtumėte daryti įprastas sistemos atsargines kopijas, tačiau kai kurie prieglobos serveriai siūlo jas kaip automatinę funkciją.

Pralaidumas: Jūsų pralaidumas yra duomenų perdavimo kiekis prisijungus prie jūsų svetainės. Naudojate pralaidumą srauto generavimo, el. Pašto, įkėlimo ir parsisiuntimo metu. Kai kurie hostingo planai siūlo neribotą pralaidumą, tačiau jūs turėtumėte pasirinkti didžiausią sumą, reikalingą jūsų poreikiams.

„WordPress“ talpinimasTurinio valdymo sistema (CMS): Platforma, kurią naudojate savo svetainei valdyti ir valdyti. „WordPress“ yra populiariausias, tačiau kitose platformose yra „Joomla“, „Drupal“, o taip pat kitos. Įsitikinkite, kad žiniatinklio priegloba palaiko jūsų CMS.

„cPanel“: Tai yra kontrolės skydelis jūs naudojate konfigūruoti savo serverio parametrus.

Skirta IP: IP adresas, kurį naudoja tik jūsų svetainė. Jei mokėjimams tvarkyti el. Prekybos svetainėje naudosite SSL autentifikaciją, jums reikės specialiojo IP.

Disko talpa: Vietos, numatytos jūsų failams, tinklalapiams ir pan. Saugoti, kiekis.

Domenas: Jūsų domenas yra URL, kuris naudojamas norint patekti į jūsų svetainę. Tai žmonėms suprantama jūsų IP adreso versija, nurodanti kliento serveriui, kur nukreipti eismą.

Domenų vardų sistema (DNS): Ši paslauga domeno vardą paverčia skaitine simbolių seka, žyminčia jūsų vietą internete. Kai registruojate savo domeną, žiniatinklio priegloba sukuria DNS įrašą, susiejantį jį su IP adresu.

Prastovos laikas: Procentais išreikštas laikas, per kurį žiniatinklio serveris ar svetainė neveikia dėl gedimo, įsilaužimo ar kitų paslaugų sutrikimų. Turėtumėte siekti kuo mažiau prastovų.

Failų perkėlimo protokolas (FTP): Naudojamas failų įkėlimui ir parsisiuntimui valdyti. Patikrinkite, ar jūsų prieglobos paslauga tai leidžia, ir ar jie turi papildomų funkcijų, tokių kaip anoniminis FTP ar paskyrų priskyrimas.

IP adresas Mašinų skaitomas adresas, leidžiantis serveriams nukreipti srautą į reikiamą svetainę.

Kalbos palaikymas Programavimo kalbos, kurias palaiko jūsų prieglobos paslauga. Jūsų paslauga turėtų būti suderinama su PHP ir „Perl“.

Tvarko priegloba: Jūs mokate už paslaugą, o prieglobos įmonė viską tvarko už jus.

„MySQL“: Duomenų bazių sistema, įtraukta į daugumą interneto prieglobos paslaugų. Jis naudojamas daugeliui programų.

POP 3: Tai yra el. Pašto protokolas, leidžiantis gauti el. Laiškus iš serverio. Paprastas pašto perdavimo protokolas (SMTP) yra panašus protokolas, leidžiantis siųsti el. Laiškus iš serverio. Dauguma prieglobos paslaugų leis jums siųsti ir gauti el. Laiškus iš prieglobos platformos, tačiau daugelis IPT riboja naudojimąsi tik jų pašto paslaugomis. Interneto pranešimų prieigos protokolas (IMAP) yra panašus protokolas, naudojamas žmonėms, dirbantiems iš kelių kompiuterių skirtingose ​​vietose.

Softaculous: Šis automatinis diegimo programa leidžia vienu paspaudimu perkelti CMS platformas, tokias kaip „Drupal“ ir „WordPress“, į savo prieglobos platformą, o ne atlikti rankinį diegimą..

Saugus lizdas (SSL): SSL yra šifravimo protokolas, naudojamas autentifikuoti ir apsaugoti duomenis, judančius tinkle. Bet kuri jūsų pasirinkta paslauga turėtų turėti šią technologiją.

Sandėliavimas Duomenims saugoti skirta vieta. Kai kurios paslaugos riboja saugojimą pagal paketus, o kitos siūlo neribotą saugojimą. Pasirinkite planą, kuriame būtų pakankamai saugyklos sąlygų jūsų poreikiams.

Uptime: Laikas, per kurį jūsų svetainė veikia ir veikia tinkamai. Mes dažniausiai teikiame prieglobos paslaugas tai procentais, todėl nesinaudokite jokiu paslaugų teikėju, kurio veikimo laikas rodo mažiau nei 99 procentus.

Dabar, kai suprantate, kas yra žiniatinklio priegloba, kodėl jums to reikia, ir keletas sąlygų, kurios padės rasti gerą, pateikiame penkias populiariausių galimų prieglobos paslaugų rūšis. Yra ir kitų rūšių žiniatinklio prieglobos tipų, tačiau jie mažai naudojami arba tiesiog yra vienos iš šių platformų variantai.

1. Bendras priegloba

Naudodamiesi bendrojo prieglobos paslaugomis, jums suteikiama nustatyta vieta vietos serveryje su kitomis svetainėmis. Bendras priegloba yra ekonomiškas pasirinkimas pradedantiesiems. Nuo 5 USD iki 20 USD per mėnesį, kaina yra tinkama, jei esate mažas ar tik pradedate. bendras priegloba

Tačiau pasidalinus ištekliais su potencialiai tūkstančiais kitų svetainių gali nepavykti, jei tikitės verslo augimo, patiriate reguliaraus srauto ar reikalinga griežtesnė sauga. Jei kita serverio svetainė generuoja daug srauto, jūsų svetainė gali sulėtinti jūsų veiklą arba kitaip ją sumažinti.

Bendrai naudojamas priegloba paprastai yra tai, ką gaunate su savimi pigus hostingas sprendimai.

Kas naudojasi bendro naudojimo hostingu?

Tai yra gera galimybė tiems, kurie turi mažą veiklos biudžetą arba turi ribotą aparatinės įrangos ir infrastruktūros plotą, pradedantiesiems, turintiems ribotų žinių apie technologijas, ir mažoms svetainėms, turinčioms mažiau srauto ir neturinčioms plėtros planų.

Argumentai už
 • Pigiausi variantai
 • Tarp daugelio klientų paskirstomos serverio eksploatavimo išlaidos
 • Pašalina sąrankos, priežiūros ir atnaujinimo išlaidas
Minusai
 • Taip pat dalijamasi su serverio problemomis
 • Kitų klientų srauto padidėjimas gali sulėtinti jūsų svetainės veiklą
 • Išteklių apribojimai

2. Dedikuotas priegloba

Kai gausite specialų prieglobos planą, visą serverį gausite sau. Tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl kitų srautų, kurie jus pristabdo ar kuriems kyla pavojus saugumui. Jūs taip pat turite daugiau galimybių pasirinkti operacinę sistemą ir konfigūruoti serverį. Dedikuotasis priegloba yra rekomenduojami sprendimai smulkaus verslo talpinimas.

skirtas priegloba

Ši parinktis taip pat reikalauja didesnių pasikartojančių išlaidų, kurios gali siekti iki 350 USD per mėnesį ar daugiau, jei jums reikia daug saugyklos, greičio ir pralaidumo. Tačiau turimų išteklių kiekis priklauso nuo teikėjo, ir jūs vis tiek turite sumokėti už visą išteklių sumą, net jei jie nenaudojami. Jei aparatinė įranga neveikia, visas jūsų serveris neveikia, o jūs esate atsakingi už visą priežiūrą ir atnaujinimą.

Išmokti daugiau apie skirtas priegloba čia.

Kas naudoja specialųjį prieglobą?

Ši parinktis tikrai tinka tik tiems, kurie turi labai specializuotus poreikius, didelius biudžetus ir neplanuoja eksponentinio augimo. Pagalvokite apie įmones ar asmenis, kuriems reikia daug privatumo, tačiau nesijaudinkite dėl mastelio.

Argumentai už
 • Visi ištekliai yra skirti kliento poreikiams tenkinti
 • Suteikia daugiau galimybių valdyti sistemos konfigūraciją ir technologijas
 • Geresnė privatumo ir saugumo kontrolė
Minusai
 • Brangiausi variantai
 • Norint įdiegti, konfigūruoti ir valdyti, reikia žinių apie technologijas arba IT komandos
 • Neplatinamas; turimi ištekliai yra bet kokie, kurie pridedami prie sutarties.

3. „Cloud-Based Hostingas“

debesų prieglobaNaudodamiesi debesų priegloba, turite globalų serverių tinklą, visi kartu dirbantys. Tai reiškia, kad jei vienas serveris netenka darbo, kiti serveriai gali pasiimti krovinį.

Tai taip pat leidžia mokėti už tik jūsų naudojamus išteklius ir galite nedelsdami padidinti arba sumažinti mastelį. Taip pat nėra jokios infrastruktūros ar aparatūros, kurią būtų galima įsigyti ir prižiūrėti.

VPS talpinimas yra viena iš labiausiai paplitusių debesų prieglobos formų.

Kas naudoja „Cloud Hosting“?

Visiems, kuriems gali prireikti greitai išplėsti savo galimybes, ir tiems, kuriems reikia neribotos saugyklos ir kitų išteklių pagal pareikalavimą. Tai taip pat geras sprendimas el. Prekybos svetainėms, kurioms gali prireikti didesnės talpos sezoniniam ar kitokiam laikinam srauto padidėjimui, tačiau nenori mokėti už išteklius, kuriais nesinaudoja visą darbo dieną. Prognozuojama, kad ši parinktis laiku pakeis tradicinius dedikuotus ir bendrai naudojamus serverius.

Argumentai už
 • Nereikia techninės ar fizinės atminties
 • Jūs mokate tik už tai, ką naudojate.
 • Kitas srautas ar problemos serveryje jums įtakos neturės
Minusai
 • Jokių fiksuotų išlaidų, kurios galėtų turėti įtakos biudžeto sudarymui
 • Išlaidos gali smarkiai išaugti, jei staiga padidės transporto srautas
 • Jūs vis dar užstrigote, jei turite duomenų pažeidimų, DDoS ataką ar blogą PHP ir nesaugius trečiųjų šalių papildinius.

4. VPS talpinimas

Daugeliui svetainių savininkų tai tampa pageidautina galimybe. Tai pagrįsta debesiu, todėl jūs gaunate naudą, kurią teikia paklausa. VPS planai taip pat yra privatesni ir saugesni.

VPS talpinimasKadangi tiekėjų teikia VPS, perkant pasirinktinį sprendimą suteikiama daugiau galimybių. Tai taip pat reiškia, kad jūsų žinioje yra daugiau biudžetą tausojančių planų.

Kas naudojasi VPS talpinimu?

Kiekvienas, kuriam reikia patikimų, saugių prieglobos sprendimų, gali būti gerai aptarnaujamas VPS. Taip pat geras pasirinkimas, jei augimo laikotarpiu reikia padidinti mastelį.

Argumentai už
 • Įperkama ir lanksti
 • Puikus saugumas nuo šnipinėjimo ir duomenų pažeidimų
 • Gina privatumą
Minusai
 • Jūs vis tiek dalijatės ištekliais su kitais klientais.
 • Jei jums netinkamas paslaugų teikėjas, jūs vis tiek esate linkęs į prastovas, staigų kainų padidėjimą ir trečiųjų šalių bendrinimą ar pardavimą.

5. Perpardavinėtojo priegloba

Perpardavinėtojų priegloba suteikia jums viską, ką galite gauti iš bendro naudojimo prieglobos paslaugų su priedais, įmestais į rinkinį. Jūs gaunate daugiau funkcijų ir labiau kontroliuojate savo konfigūraciją nei su tam skirtu priegloba, tačiau mažesnės išlaidos, nes ištekliai yra bendri.

kaip dirba perpardavėjaiTurėdami šiuos planus dalį savo serverio galite perparduoti ir kitiems klientams. Pagalvokite apie tai, kaip nusipirkti dvibučio namo ar daugiabučio namo ir išsinuomoti kitus vienetus hipotekos įmokai padengti. Šie planai dažnai būna naudingi, pavyzdžiui, automatizuotas klientų sąskaitų faktūrų išrašymas, skirti IP adresai ir nemokami domenai.

Išmokti daugiau apie perpardavinėtojo priegloba čia.

Kas naudojasi perpardavinėtojų priegloba?

Kažkas, norintis įsitraukti į interneto prieglobos verslą, nepirkdamas visos infrastruktūros ir aparatinės įrangos. Tie, kurie nori įsigyti prieglobą kaip investiciją be kasdienių priežiūros ir saugumo pareigų.

Argumentai už
 • Tiesioginis pelnas investuotojams
 • Hostingo įmonė rūpinasi saugumu ir priežiūra
 • Nemokamas valdymas ir techninės priemonės pateikiamos kartu su paketu
 • Techninis palaikymas visą parą
 • Mažina jūsų išlaidas
Minusai
 • Galite veikti kaip vadovas rezidentas, tai reiškia, kad visą laiką budite
 • Paslaugos kokybė vis dar priklauso nuo hostingo

Esmė

Šiomis dienomis yra tiek daug interneto prieglobos paslaugų variantų. Tai leidžia bet kuriam svetainės savininkui lengvai rasti tinkamą sprendimą. Svarbiausia, kad gautumėte būtent tai, ko jums reikia, yra žinoti „Lingo“ ir aiškiai sutelkti dėmesį į savo tikslus apsipirkinėti prieglobos paslaugą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector