Kodėl reikia būti atsargiems dėl per daug papildinių

Įskiepiai yra nuostabūs. Jų teikiamas išplėtimas ir funkcionalumas yra viena didžiausių „WordPress“ ir kitų svetainių savybių. Svetainių savininkai gali tiesiog įdiegti papildinį, kad būtų galima optimizuoti vaizdus, ​​sekti srautą, suteikti lankytojams galimybę pasirinkti ir net padidinti saugumą.


Tačiau yra klausimų, į kuriuos reikia atsižvelgti diegiant per daug papildinių. Didelis papildinių skaičius gali paveikti svetainės našumą, gali uždelsti puslapio įkėlimo laiką ir jie netgi gali nustatyti jūsų svetainės saugos spragas.

Čia yra keletas geriausių argumentų, kodėl nereikia įsijungti į papildinius.

Saugumas gali būti pažeistas

Įdiegdami papildinius, jūs pasitikite trečiosios šalies kodu, kad apsaugotumėte nuo pažeidžiamumų. Tai yra vienas iš kompromisų, įgyjančių patobulintą funkcionalumą, tiesiog įdiegiant papildinius.

Pagal „WordPress“ saugos svetainę „Wordfence“, beveik pusė visų svetainių atakų kyla iš „Cross-Site Scripting“ (dar žinomo kaip XSS).

Piratai kenkėjiškus scenarijus prideda tiesiai į pasenusio ar nesaugaus papildinio kodą. Kai scenarijai pateiks įsilaužėliams, pateksite į svetainę.

Svetainių gedimai ir našumo problemos

Gerai žinoma, kad lankytojai išeis iš svetainės, jei puslapis įkeliamas ilgiau nei tris sekundes. Pagal Neilas Patelas, žinomas interneto rinkodaros specialistas, sumažėjęs puslapio įkėlimo laikas gali žymiai padidinti svetainės konversijas.

Net jei jūsų svetainės tikslas nėra konversija, spartus puslapių įkėlimas taip pat sulaiko lankytojus ir neleidžia jiems išeiti per greitai. Dideli atmetimo rodikliai (lankytojai greitai palieka svetainę) gali būti našumo problemų požymis.

Kiekvienas įdiegtas papildinys prideda kodo eilutes prie naršyklės ir apdorojimas užtrunka. Kuo mažiau kodo, tuo geresnis bus puslapio įkėlimo greitis. Gana paprasti dalykai.

Per daug papildinių kad don’Tinkamai sujungti vienas su kitu ar paveikti našumą gali dramatiškai sulėtinti puslapio įkėlimo laiką ir netgi sukurti svetainių gedimus. Tai dar vienas argumentas, kodėl protingai pasirenkate papildinius.

Failų ir duomenų bazių vietos problemos

duomenų bazės vietaKaip ir bet kuris kodas, įskiepiai užima daug vietos. Kai kurie papildiniai užima daugiau vietos nei kiti, ir jie gali net surinkti daug duomenų, kurie taip pat užimtų vietos jūsų svetainėje failams ir duomenų bazėms. Padauginkite šį failų ir duomenų bazės mokestį iš daugybės įdiegtų papildinių ir pamatysite, kur tai gali tapti problema.

Sistemos reikalavimų ir saugyklos vietos tyrimai turėtų būti atlikti prieš įdiegiant bet kurį papildinį (arba programinę įrangą tuo klausimu)..

Neatsilikite nuo atnaujinimų ir neaktyvių papildinių

Neaktyvius arba pasenusius papildinius įsilaužėliai gali naudoti norėdami patekti į svetainę. Rekomenduojama dažnai prisijungti prie svetainės’s prietaisų skydelyje ir spustelėkite “Papildiniai” skyrius. Iš čia turėtų būti skyrius “Neaktyvus” įskiepiai. Neaktyvūs papildiniai turėtų būti išjungti ir ištrinti.

Jei vis tiek reikia funkcijų, kurių ieškojote naudodami ištrintą papildinį, kad svetainė veiktų kaip numatyta, pakeiskite kitu įskiepiu.

Be to, papildiniai dažnai reikalauja dažnai atnaujinamų programų, kuriose gali būti būtinų saugos naujinimų pataisų. Jei neatsiliksite nuo atnaujinimų, jūsų svetainė gali būti dar labiau rizikuojama. Per daug papildinių ir susidurti su visais atnaujinimais gali kilti iššūkis.

Įskiepio konfliktai

svetainės papildiniaiProgramuotojai rašo įskiepių kodą. Šis kodas gali tiesiogiai prieštarauti kodui, kurį kitas inžinierius parašė kitam įskiepiui. Pristatykite abu šiuos papildinius savo svetainėje. Tai gali sukelti rimtų padarinių ir netgi sugadinti duomenis.

Įskiepiai gali būti sudaryti iš tūkstančių kodų eilučių ir, nors yra įskiepių kodavimo standartai, inžinieriai vis tiek daro klaidas. Šios klaidos taip pat gali paveikti kitus papildinius ar bendrą svetainės veikimą.

Kuo daugiau įdiegtų papildinių, tuo didesnė tikimybė, kad patirsite šias susijusias problemas. Sumažinus papildinių skaičių sumažėja konfliktų ir problemų dėl įskiepio kodo tikimybė.

Dabar, kai mes žinome, kokį poveikį gali turėti per daug papildinių, čia’s kaip elgtis toliau.

Kaip kreiptis į papildinių pasirinkimą

interneto svetainės dizainas

 1. Nustatykite papildinio poreikį’s Funkcionalumas – akivaizdu, kad reikia konkrečių įskiepių, tokių kaip sauga, puslapio optimizavimas, SEO, rinkodara ir kt. Visi kiti įskiepiai turėtų būti įvertinti atsižvelgiant į aukščiau aprašytą galimą riziką..
 2. Įsitikinkite, kad gausite jį iš patikimo šaltinio – ne visi įskiepiai sukurti lygūs. Pagunda žengti pirmyn ir įdiegti papildinius, ypač jei jie nemokami. Tačiau atsimindami, kas gali nutikti, prieš pradėdami ką nors įdiegti į savo svetainę turėtumėte priversti atlikti tyrimus ir skaityti apžvalgas. Laikykitės tikslo ir atsargiai.
 1. Išbandykite papildinių suderinamumą su kitomis programomis / papildiniais – net įskiepis iš patikimo šaltinio gali neblogai žaisti su kitais papildiniais. Net geras kodas gali sukelti konfliktus. Geriausia stebėti svetainę’įdiegę papildinį, kad įsitikintumėte, jog nėra problemų.

Kiek papildinių yra per daug

Nėra tikslaus mokslo ar tiesaus atsakymo į klausimą, kiek papildinių yra per daug. Atsakymas priklauso nuo informacijos apie svetainę ir unikalaus papildinių ir kodo derinio. Nors tai gali atrodyti nenuostabu, geriausia būtų įdiegti papildinį, kad būtų galima stebėti kitų papildinių našumą. Tai gali padėti tiksliai nustatyti pažeidžiantį papildinį ir įspėti apie jūsų svetainės problemas.

Be įskiepio, kuris stebi kitus įskiepius, geriausia atidžiai stebėti bendrą svetainės veikimą ir pasenusius ar neaktyvius papildinius, atliekant įprastus svetainės komponentų auditus ir aktyvių papildinių poreikį. Šie veiksmai gali žymiai sumažinti riziką susirgti per daug įskiepių.

Dienos pamoka – sulėtinkite įskiepius

Nulaužta ar prastai veikianti svetainė gali sunaikinti prekės ženklo reputaciją ir netgi sukelti didelių finansinių nuostolių. Nors diegti lengva ir nereikia laisvai kurti savo svetainės kodo, tačiau svarbu atsiminti, kad įskiepiai kelia daugybę pavojų, kaip aprašyta aukščiau. Į svetainę įtraukta programinė įranga turėtų būti pasirinkta protingai.

Puikus procesas, kurio reikia laikytis vertinant papildinius, yra bandymas nustatyti tikrąjį poreikį. Jei papildinys nėra būtinas ir nepadeda siekti savo svetainės tikslų, tiesiog neįdiekite jo. Be to, būtinai pašalinkite neaktyvius papildinius, kurių tiesiog nenaudojate. Išbandykite papildinius, kad išvengtumėte problemų prieš jiems pradedant.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map