Kaip užsidirbti pinigų internetu – idėjos verslininkams, patarimai ir DUK

užsidirbti pinigų internetuŠiuolaikiniame amžiuje jums nebereikia treniruotis ant grindinio, kad asmeniškai rastumėte ir laikytumėte darbą, kad jį atliktumėte. Tiesą sakant, vis daugiau ir daugiau žmonių supranta, kad tai’įmanoma užsidirbti daug pinigų internetu: pakanka išgyventi ir net klestėti.


Atsižvelgiant į tai, internetinių pinigų priėmimo sudėtingumas ir sudėtingumas vis dar yra šiek tiek niūrus – tie, kurie daryti priversti dažnai mąstyti apie tai, kaip jiems pavyksta surinkti daug pinigų dirbant internete.

Kai „COVID-19“ siautėja per ekonomiką, manėme, kad dabar būtų tinkamas laikas paaiškinti, kaip galite užsidirbti pinigų internete, ir pateiksime keletą patarimų, jei prireiks maksimaliai praleisti laiką lauke. Leisti’s pradėti.

Susijęs: Geriausias žiniatinklio priegloba mažoms įmonėms

# 1 Pradėkite internetinius dienoraščius


pradėti rašyti tinklaraščiusInternetinis dienoraščių rašymas yra vienas iš labiausiai paplitusių būdų, kaip galima užsidirbti pinigų internete, ir dėl rimtos priežasties: jis’Tai taip pat vienas lengviausių. Viskas ko jums reikia yra kokybės žiniatinklio priegloba palaikyti savo svetainę ir jums gera eiti.

Puikus dalykas internetinių dienoraščių rašyme yra tai, kad galite rašyti apie bet ką. Galite turėti pomėgių tinklaraštį, edukacinį tinklaraštį ar bet kokią kitą internetinę erdvę, pritaikytą jūsų pomėgiams ar verslui.

Susijęs: Kaip sukurti internetinį dienoraštį

Bet dar svarbiau yra tai, kad galite užsidirbti pinigų naudodami internetinius dienoraščius. Pavyzdžiui, galite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščių per “mokestis už paspaudimą” arba “mokėti už paspaudimą” reklamos.

Iš esmės tai yra reklamjuostės ar kiti skelbimai, kuriuos įdedate į savo turinį ar savo tinklaraščio šoninę juostą. Kiekvieną kartą, kai potencialus skaitytojas spustelėja reklamą, už paspaudimą mokate! Natūralu, kad šis pajamų gavimo modelis labiau tinka kai kuriems tinklaraščių stiliams nei kiti.

Taip pat galite parduoti privačius skelbimus, ypač jei turite verslo partnerystę su kita internetine atstove ar organizacija. Arba galite naudoti Partnerių marketingas savo tinklaraštyje’turinys – daugiau apie tai vėliau.

Yra dar daugiau būdų, kaip užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščių. Pavyzdžiui, jei vykdote internetinį verslą, savo turinį galite naudoti savo produktų ar paslaugų pardavimui. Arba galite parduoti savo organizacijos ar verslo narystę. Dienoraščiai gali padėti sukurti patikimumą, nukreipti žmones į jūsų internetinę parduotuvę, ir sulauksite daug daugiau klientų konversijų, nei jei rėmėtės tradiciniais reklamavimo metodais.

Apskritai, internetiniai dienoraščiai pirmiausia yra svarbiausi būdas užsidirbti pinigų internete, nes tai’Tai pats universaliausias ir tai, ką galite pritvirtinti prie beveik visų kitų pinigų uždirbimo būdų. Dienoraščių įrašymas į savo sąrašą “dalykai, kuriuos darote savo internetiniam prekės ženklui” visada yra protinga idėja.

Nors tai’nėra tikėtina, kad jūs’Galėsite naudoti savo tinklaraštį, kad uždirbtumėte pakankamai pinigų pragyvenimui savaime, internetiniai dienoraščiai yra tokie visur paplitę, nes tai’tai kritinė bet kokių skaitmeninių pastangų dalis.

Rekomenduojama žiniatinklio priegloba: „HostPapa“

Jei norite, kad jūsų tinklaraštis išliktų gyvas, jums reikia žiniatinklio prieglobos. Net ir geriausios nemokamos interneto prieglobos nėra pakankamai tinkami svetainei, kur uždirbama daugybė pinigų.

Tačiau yra keletas puikių pasiūlymų, kai žiūrite į „premium“ šeimininkus.

Mes, „Aussie Hosting“, rekomenduojame „HostPapa“ tinklaraštininkams, kurie tik pradeda veiklą, nes jiems taikoma starterio nuolaida ir paprastas naudojimas..

Rekomenduojamas svetainių kūrėjas: „Wix“

Kai reikia tvarkyti turinį ir kurti tinklaraštį, galbūt norėsite paimti vieną iš geriausi svetainių kūrėjai ten.

Šį žingsnį galima apeiti, bet ne be išsamių dizaino ir SEO žinių.

# 2 Pradėkite „Podcast“!


pradėti transliacijąPodcast’as gali būti ne toks įprastas dalykas kaip tinklaraščių rašymas dar, Bet tai’būtinai pasivysime greitai. Vis daugiau ir daugiau žmonių šiomis dienomis pradeda savo transliacijas dėl daugelio tų pačių priežasčių, kurios skelbtų tinklaraštį: norėdami kalbėti apie savo pomėgius, reklamuoti savo internetinį verslą ir surinkti pasekėjus jų visapusiškam skaitmeniniam prekės ženklui..

Podcast’ai yra puikus būdas susisiekti su savo vartotojų baze ir surinkti potencialius naujus lankytojus jūsų pagrindinėje svetainėje ar el. Prekybos versle. Taigi galite užsidirbti iš internetinių transliacijų tokiu pat būdu, kaip galite užsidirbti pinigų iš tinklaraščio.

Partnerių marketingas yra vienas iš pavyzdžių, kuriuos galite padaryti naudokitės savo transliacija norėdami kalbėti apie mokamą turinį ir sulaukite naujų prekinio ženklo prenumeratorių ar narių.

Bet prenumeruojamų failų transliacija pateikiama su savo pinigavimo būdais, kuriais galite pasinaudoti. Pavyzdžiui, „podcasting“ leidžia tai padaryti tiesiogiai gauti mokėjimą per rėmėjus ir reklamines kampanijas. Jei tu’Jei kada nors klausėtės podcast’o, kuris buvo pakankamai sėkmingas, yra tikimybė, kad jūs taip pat girdėjote, kaip jie kada nors epizodo metu prikabino kitą verslą ar produktą..

Tai yra reklama arba rėmimas mainais į užmokestį iš kito internetinio verslo ar prekės ženklo. Tai’Tai, ką jūs turite patobulinti, pristatydami laiką, taigi, jūs to nepadarote’t jauti “pirko ir sumokėjo už” jūsų klausytojų ar ištikimų abonentų. Bet tai yra geras būdas gauti papildomų pajamų ir užmegzti sėkmingą verslo partnerystę su kitomis organizacijomis.

Taip pat galite naudoti savo transliaciją teikti paslaugą ar edukacinį kursą. Už šias transliacijas bus mokama už nemokamai, taigi jums greičiausiai prireiks krūvos narių ar abonentų, kad pasinaudotumėte šiuo metodu. Bet vis tiek tai yra geras būdas užsidirbti pinigų, jei pirmiausia norite mokyti žmones ar parduoti savo žinias tiesioginiu formatu.

Pagaliau, „podcasting“ taip pat gali duoti pajamų per treniruotes ir konsultavimo epizodus. Tai vėlgi sukels podcast epizodus, už kuriuos žmonės moka mainais už tiesioginį patarimą ar konsultavimo patirtį. Taigi jūs turite turėti įgūdžių ar žinių, už kuriuos žmonės nori mokėti daugiau pinigų. Bet apskritai, transliacija internetu gali būti puikus būdas užsidirbti pinigų internete, jei mėgstate medijos formatą ir norite užmegzti tiesioginį ryšį su savo vartotojo baze

# 3 Pasinaudokite laisvai samdomomis platformomis


laisvai samdomų platformųŠiomis dienomis dirba darbo jėga takelis būti sudarė apie 50 proc. laisvai samdomi darbuotojai o ne tradiciškai dirbantys darbuotojai artimiausioje ateityje. Tai stulbinantis perėjimas nuo buvusių užimtumo tendencijų, ir tai’Tai kažkas, kuo galite pasinaudoti… su sąlyga, kad turite įgūdžių, už kuriuos kiti gali mokėti.

Tokios platformos kaip „Upwork“, „Fiverr“, „Toptal“, „PeoplePerHour“ ir daugelis kitų yra internetinės prekyvietės, kuriose gali sušaukti ir laisvai samdomi samdomi darbuotojai, ir nuomininkai..

Laisvai samdomi darbuotojai gali sukurti savo kompetenciją demonstruojančius portfelius arba baigtus projektus bet kurioje srityje, kurioje jie turi įgūdžių, o darbdaviai gali ieškoti kvalifikuotų laisvai samdomų specialistų, kad galėtų baigti savo darbą.

Daugeliui tai yra patrauklus pasirinkimas, palyginti su tradiciniu užimtumu, atsižvelgiant į tai, kad sunku suskirstyti į kai kuriuos darbo sektorius ar sritis. Tai’Tai taip pat būdas darbuotojams pasirūpinti savo dienotvarke ir vykdyti savo verslą, nesijaučiant kaip jie nėra’jiems bus mokama už tai, kas jiems’vėl verta.

Galite rasti laisvai samdomą darbą:

 • Rašymas
 • Interneto svetainių kūrimas
 • Kodavimas
 • Mokymas
 • Tapyba ar piešimas
 • Daug daugiau

Triukas, be abejo, yra tai, kad darbas internete kaip laisvai samdomas vertėjas taip pat atneša visą atsakomybę už sėkmę ar nesėkmę ant jūsų pečių. laisvai samdomas gyvenimas nėra’t visiems, tačiau tai yra perspektyvus būdas užsidirbti pinigų internete per ilgą laiką ir net per karjerą, jei pavyksta sukurti platformą ir aplanką, galintį užmegzti nuoseklų darbą. Tai’Tai patrauklus pasirinkimas daugeliui dėl savo lankstumo, laisvės ir atsakingumo.

Aukščiau paminėtos platformos turi savo teigiamų ir neigiamų aspektų, tačiau atminkite, kad daugelis iš jų imasi nedidelių mokesčių arba jūsų pelno sumažinimų, kaip išlaidų, susijusių su jų platformos naudojimu susisiekti su darbdaviais. Kai įgyji patirties ir patikimumo, tai’tikėtina, kad jūs’Galėsite visiškai nesinaudoti šiomis platformomis ir pasikliauti savo pačių ryšiais savo pramonėje. Tačiau tam reikia laiko.

# 4 mokyti anglų kalbos internete


mokyti anglų kalbos interneteTen’Tai visa internetinė pramonė tiems, kurie turi įgūdžių ir nori mokyti anglų kalbą kitiems. Kadangi anglų kalba (šalia būsimų kinų) yra pati svarbiausia prekybos kalba pasaulyje, čia taip pat’Tai didžiulis skaičius tarptautinių žmonių, norinčių išmokti skaityti, rašyti ir kalbėti angliškai.

Pradėti savo internetinę anglų kalbos mokymo karjerą yra daug lengviau, nei jūs galite pamanyti. Aišku, jūs turite mokėti laisvai mokėti kalbą ir sugebėti tai įrodyti, kai kreipiatės dėl mokymo internete darbo.

Tu’Taip pat greičiausiai turėsite būti sertifikuoti, bent jau tuo atveju, jei norite nusistatyti koncertą garbingoje anglų kalbos mokymo įmonėje, o ne šešėlio vietoje. Yra keletas skirtingų Anglų kalbos sertifikavimo programos galite pasiimti, pati populiariausia būtybė TEFL, TESL ir TESOL, kurie atitinkamai reiškia „Mokyti anglų kalbą kaip užsienio kalbą“, „Antrąją kalbą“ ir „Kalbų mokėtojai“.

Kai būsite atestuoti ir turėsite puikų kompiuterį su stabiliu interneto ryšiu ir interneto kamera, galėsite kreiptis dėl mokymo darbų. Yra daugybė kokybiškų svetainių, kuriose bus įdarbintos tos, kurios moka anglų kalbą ir turi bakalauro laipsnį’s laipsniai, kaip Išmok arba VIPKID.

Kiek galite uždirbti? Tai priklauso nuo jūsų patirties ir to, kiek esate pasirengęs mokyti. Kai kurios internetinės platformos patinka DaDa (kuris samdo anglų kalbos mokytojus instruktuoti kinų studentus) moka iki 25 USD per valandą, priklausomai nuo jūsų patirties lygio. Kiti gali mokėti mažiau, tačiau teikia nuoseklesnį darbą.

Puikus dalykas mokant anglų kalbos internetu yra tai, kad jūs didžiąja dalimi esate atsakingi už savo tvarkaraštį ir turite laisvę keliauti dirbdami. Tai’Tai tikrai daug mažiau streso nei mokymas tikroje klasės aplinkoje! Atsižvelgiant į jūsų gyvenimo tvarką, tai’Visiškai įmanoma užsidirbti pinigų pragyvenimui mokant anglų kalbos internete, bent jau tada, kai turite pakankamai patirties ir patikimumą svetainėje.

# 5 Ar mokamos apklausos


atlikti mokamus tyrimusKalbant apie paprastąją pusę, yra ir daugiau internetinių pinigų priėmimo būdų, kurie gali būti naudojami’Tai iš tikrųjų gali būti naudojama kaip vienas pajamų šaltinis. Tačiau apklausų atlikimas yra puikus būdas užsidirbti šiek tiek pinigų, ypač jei vykdote veiklą’Už jus bus sumokėta’d. darykite prastovas bet kokiu atveju.

Trumpai tariant, įmonėms patinka „Swagbucks“, „Toluna“ ir „OnePoll“ yra visos organizacijos, kurios pasamdo žmones atlikti apklausas ir atlikti kitas užduotis, pvz., žiūrėti vaizdo įrašus ar naršyti naudojant tam tikras programas duomenų rinkimo ir rinkos analizės tikslais.

Tada šios įmonės imasi atsakymų į apklausas arba savo vartotojų žiūrėjimo įpročius ir gauna pinigus iš reklamos agentūrų ir rinkodaros kompanijų.

Kiek galite uždirbti? Nedaug. Visos šios apklausų atlikimo svetainės jums suteikia nuosavybės taškus ar „žvaigždes“ ar panašų dalyką, kurį vėliau galite naudoti „Amazon“ dovanų kortelėms ar net tiesiogiai nukreipti grynuosius per platinimo platformą, tokią kaip „PayPal“. Daugelio taškų ir dolerių schemų santykiai yra tikrai dideli; pavyzdžiui, 1000 platformos’Taškai gali sudaryti tik apie 10 USD. Atsižvelgiant į tai, kad apklausos kartais gali užtrukti daugiau nei pusvalandį, tai reiškia, kad atlikdami apklausas, naudodamiesi šiomis platformomis, galite gauti tik 10 USD ar mažiau grynųjų per valandą.

Tai sakoma, užpildyti minėtas apklausas yra perspektyvus būdas gauti papildomų pajamų, jei turite’vėl nuobodu ir jau atsakytų į apklausas ir kitaip suktų ratus internete. Tai’Geriau užsidirbti šiek tiek pinigų nei nieko nedaryti, bent jau mūsų akimis. Be to, daugelyje šių svetainių teikiamos papildomos premijos ir kiti prizai, iš kurių galite gauti naudos, jei juos nuolatos naudojate.

Norint uždirbti gerą pinigų sumą naudojant apklausų svetaines, reikia atlikti kuo trumpesnes, efektyviausias apklausas, kurias galite rasti ir atlikti kuo daugiau per nustatytą laiką – tarkime, per pusvalandį. Darykite tai kelis kartus per savaitę ir turėsite pakankamai pinigų, kad sugaištumėte papildomo laiko per savaitę, neįdėdami per daug pastangų.

Nr. 6 elektroninė prekyba – parduodame daiktus internetu


Elektroninės prekybos dizainasKaip jau minėjome anksčiau, kalbėdami apie internetinius dienoraščius ir prenumeruojamus failus, taip pat galite naudoti el. Prekybą kaip pagrindinį internetinį pinigų priėmimo metodą.

Faktas yra tas, kad internetinės rinkos yra klestėjimas atsižvelgiant į galimybes ir potencialą, ypač lyginant su plytų ir skiedinio rinkomis (ir ypač atsižvelgiant į COVID-19).

Galite valdyti el. Prekybos parduotuvę, kurioje parduodama beveik viskas, pradedant nuo pagal užsakymą sukurtų marškinėlių iki seno modelio kolekcijos ir pritaikant piešinius, jei turite meninių sugebėjimų..

Tu taip pat gali padaryti a aukščiausio lygio elektroninės komercijos platforma gana lengvai per „WordPress“ ar kita nemokami svetainių kūrėjai, kurių daugelis ateina su Į jų dizainą integruota el. prekybos funkcija. Jie taip pat gali naudoti papildinius, kurie padeda analizuoti vartotojų srautą ir lankytojų įpročius, kad galėtumėte geriau optimizuoti savo svetainę konversijoms (t. Y. Lankytojams, kurie baigia leisti pinigus).

Žinoma, bet kokio verslo, kuriame ką nors parduodate, apgaulė yra ta, kad jūs turite turėti tai, ką verta pirkti. Tai reiškia, kad patys sukurkite savo turinį ar gaminius arba susitarkite dėl verslo su gamintoju, o jūs elgiatės kaip tarpininkas ar pardavėjas..

Be to, jūsų el. prekybos parduotuvėje visada reikės tam tikros informacijos ir rinkodaros, net jei patys gaminate daiktus. Tai reiškia, kad reikia mokėti už reklamą, pasklidusią internete, arba naudojant aukščiau paminėtas platformas, pavyzdžiui, tinklaraščius ir internetinius transliacijas, norint reklamuoti savo svetainę. Jei tu’kurdami bet kokią internetinę parduotuvę bet kokiu mastu, turėtumėte palaikyti savo internetinį prekės ženklą ir skleisti savo buvimą kaip įmanoma plačiau ir plačiau, bet kokiu atveju.

Tai’Taip pat gera idėja sutelkti dėmesį į vieną produktų nišą, kaip tam tikro stiliaus žmonių piešiniai ar kažkas panašaus. Internetas yra didelis tvenkinys, o tu’Tikėtina, kad pasiklysi, jei parduosi ką nors bendro ar tai, ką lengvai gali pagaminti ir visi kiti.

Ten’Kita alternatyva užsidirbti pinigų naudojantis elektronine prekyba: naudoti esamą platformą, tokią kaip „Etsy“, ypač jei parduodate meninius ar namų gaminius. Yra daugybė juvelyrikos gamintojų, medienos apdirbėjų, baldų meistrų ir menininkų, kurie naudojasi tokiomis platformomis kaip „Etsy“ tik kaip vienintelį pajamų šaltinį..

Tai gali būti labai perspektyvus pasirinkimas, jei visada norėjote atidaryti savo parduotuvę, bet nereikia’neturite noro ar pajamų užsitikrinti fizinę vietą arba jei manote, kad turite didesnę galimybę parduoti savo gaminius skaitmeninėje interneto rinkoje.

Rekomenduojama „eCom“ platforma ir priegloba: „Shopify“

Ne tik geriausia „eCom“ platforma, bet ir absoliuti geriausias eCom kompiuteris ten – mes rekomenduojame „Shopify“.

Tai greita, patikima ir puikiai sukurta visiems, norintiems atidaryti internetinę parduotuvę, nesvarbu, kokias prekes jie parduoda.

# 7 Sužinokite apie prekybą – internetinį dizainą


mokytis interneto dizainoŽiniatinklio dizainas yra vienas iš paklausiausių prekybos sričių, kurios galite išmokti, tačiau ji’Tai taip pat viena iš sunkiausiai uždirbančių pinigų, nes ši sritis yra šiek tiek apsemta naujų specialistų.

Tai’Štai kodėl daugelis interneto dizainerių nori laisvai samdomų platformų, tokių kaip „Upwork“, ir pasirodo savarankiškai.

Išmokite interneto dizaino, jei to nepadarote’t jau žinote, kaip tai padaryti, vis dar yra gera idėja, ir tai’Tai puikus būdas užsidirbti pinigų internete.

Nors yra daugybė naujų internetinių dizainerių, visi reklamuoja savo įgūdžius, tačiau jis reklamuoja savo įgūdžius’Taip pat tiesa, kad kasdien yra daugybė naujų klientų, kuriems reikia talentingų interneto dizainerių.

Sužinoję apie šią prekybą, galite ne tik užsidirbti pinigų, bet ne tik gauti pagrindinį pajamų šaltinį ar net pereiti į dieninį web dizainerio darbą..

Norint sėkmingai uždirbti pinigus reikia daug tų pačių įgūdžių ir ryžto, kaip ir dirbant bet kokiais laisvai samdomais vertėjais. Tu’Turėsite susisiekti su klientais iniciatyviai ir galiausiai ugdykite patikimų klientų tinklą, todėl visada turite nuoseklų darbą.

Taip pat galite naudoti daugelį tų pačių aukščiau aprašytų metodų, norėdami paskleisti žinią apie savo įgūdžius arba sukurti aplanką. Sukurti tinklaraštį, kuriame būtų demonstruojami visi jūsų žiniatinklio kūrimo įgūdžiai, yra gera idėja, nes tai suteikia potencialiems klientams galimybę sužinoti, ko jie gali tikėtis iš savo projekto.

Be to, galite užsidirbti pinigų kaip internetinis dizaineris akcijų grafikos pardavimas. Jei ne’Šiuo metu neturite jokių darbų, kuriais galėtų pasirūpinti klientas, visada galite sudaryti grafikos grafiką ir parduoti ją smulkaus verslo savininkams arba akcijų paveikslėlių svetainėms, tokioms kaip „Unsplash“. Puikus dalykas, susijęs su akcijų grafika ar kitais šablonais, yra tas, kad jie visada reikalingi naujoms svetainėms ir jūs galite juos perparduoti ne kartą. Jie don’Žinoma, nebūtinai reikia uždirbti didelį pelną už kiekvieną pardavimą, tačiau jis’Tai vis dar geras šaltinis.

# 8 Sužinokite apie prekybą – interneto svetainių kūrimas


mokytis interneto svetainių kūrimoPanašiai galite išmokti būti interneto programuotoju, o tai yra dar vienas paklausiausių sandorių, kurių galite rasti šiomis dienomis. Tu’Jei norite pradėti, daugeliu atvejų turėsite prisijungti prie laisvai samdomų platformų, nebent jūs kažkaip turėsite sveiką kolekciją, pasiruošusią eiti klientams po savo diržu, kai mesti dienos darbą.

Tai ypač pasakytina apie jus’iš naujo mokytis kurti internetą nuo nulio arba norint lankyti reikiamus įgūdžius, reikia lankyti internetinius užsiėmimus ar kolegijos kursus. Nepaisant to, kurdami internetą galite užsidirbti nemažai pinigų internete.

Tai’paklausos visur, kur tik žiūrite, nes naujos svetainės nuolat pasirodo. Dar geriau, kad aukštos kvalifikacijos ir kompetentingi interneto svetainių kūrėjai yra daug didesnis, nei jūs galite pamanyti.

Prisimeni mūsų minėtą glitimą? Tai’daugiausia sudaro pigių interneto dizainerių ir kūrėjų. Tai dažnai lemia mažesnį darbą, todėl daugelis smulkaus verslo savininkų ir dar didesnių agentūrų nori mokėti didesnes kainas už puikius rezultatus.

Tuo tikslu mes’d rekomenduoju specializuotis į ką nors kaip žiniatinklio kūrėjas, nesvarbu’tai tam tikra platforma, kelios skirtingos kodavimo kalbos arba tam tikro tipo svetainė. Taip pat turėtumėte sukurti tinklaraštį, kuriame būtų demonstruojami jūsų įgūdžiai aplanke, juo labiau, kad, žinoma, jūsų įgūdžiai gali būti parodyti per kaip aptariamas tinklaraštis yra sukurtas.

Gyvenimas laisvai samdomu web-kūrėjo ar dizainerio gyvenimu neabejotinai yra iššūkis, net jei privalumų yra daug (pvz., Galimybė atsibusti, kai tik panorėsite). Tu’Turėsite palaikyti nuolatinę discipliną ir sugebėti tęsti užduotį net tada, kai darbas pasidarys sunkus.

Be to, jūs’Greičiausiai reikės įdėti daug papildomų valandų “ne laikrodis” norint sukaupti sėkmingą klientų ratą ir pakankamai įgyti “gatvės kred” kad jūs užbaigsite pakartotinį verslą, užuot naudojęsi anksčiau minėtomis laisvai samdomomis platformomis.

Apskritai, užsidirbti pinigų internete už interneto kūrėją ar dizainerį yra visiškai įmanoma ir greičiausiai gana pelninga, jei įdėsite darbą ir turėsite įgūdžių sėkmingai įgyvendinti. Mokymasis šių profesijų dabar yra puiki idėja, nes laikui bėgant šie įgūdžiai greičiausiai taps vertingesni.

# 9 Partnerių marketingas


„Amazon“ partnerių programaAnksčiau kalbėjome apie tai, kaip galite užsitikrinti filialų rinkodarą naudodami savo tinklaraštį ar internetinę transliaciją užsidirbti pinigų. Leisti’Dabar pasinerkite į šį pinigų priėmimo metodą.

Trumpai tariant, dukterinė rinkodara reiškia, kad jūs reklamuojate ar kitaip aptariate pardavėjo produktą savo interneto platformoje ar tinklaraštyje ir pateikiate nuorodą į šį produktą.

Jei lankytojas paspaudžia nuorodą į tą produktą / parduoda, jūs gausite labai mažą pelną. „Mokėk už paspaudimą“ skelbimai yra dukterinės rinkodaros variantai, nes uždirbi pinigus pagal tai, kiek lankytojų nukreipia į reklamuotojo svetainę.

Partnerių programos yra susitarimai tarp didesnių rinkų, tokių kaip „Amazon“, kur jie moka jums, kad atsiųstumėte žmonėms jų produktus. Prisijungimas prie šių programų yra gana lengva ir to nepadaro’nereikia daug pastangų, tačiau uždirbti nuoseklių pinigų per partnerių programas yra šiek tiek sunkiau.

Pradedantiesiems, klientai yra labai suprasdamas, koks žiniatinklis šiais laikais yra pasenęs, įdedant mažai pastangų “apžvalgos” produktų, kurie skirti tik paspaudimams generuoti. Tai’Geriau lažintis būkite kantrūs ir reklamuokite ar peržiūrėkite tik tuos produktus ar paslaugas savo svetainėje, kurie yra verti laiko… ir ar esate tie, kurie, jūsų manymu, yra naudingi.

Be to, jūs’Turėsiu atlikti rinkodaros tyrimus ir fnorėčiau sužinoti, kokie produktai ar pramonės šakos šiuo metu yra paklausūs. Nėra prasmės rengti vasaros vasaros įrangos tinklaraštį’rudenį ir netrukus bus žiema.

Tu’Taip pat turėsite nuolat kurti naujas partnerių nuorodas, kad susietumėte su jūsų reklamuotoju ar rinkodaros svetaine. Visada išleidžiami nauji produktai, o užtikrinti, kad jūsų tinklaraštyje būtų pakankamai naujo turinio, kad žmonės spustųsi ir tikrintų rekomenduojamus produktus, reiškia ir jūs’Turėsite išleisti pinigus, kad užsidirbtumėte samdydami copywriters ar žiniasklaidos vadybininkus ar kitaip sugalvodami turinį patys.

Apskritai, tai’vargu ar tu’Galėsite paversti filialų rinkodarą vieninteliu jūsų pajamų šaltiniu, nebent turėtumėte daugybę tinklaraščių, skirtų šiai pajamų rūšiai. Tačiau galite naudoti filialų rinkodarą kartu su savo tinklaraščiu, el. Prekybos parduotuve ar prenumeruojamomis transliacijomis norėdami pritraukti klausytojus, skaitytojus ir klientus tais pačiais pagrindiniais turinio kanalais. Šis „kelių srautų pajamų“ modelis yra labai sėkmingas tiems, kurie nori užsidirbti pinigų internetu.

# 10 Tapkite socialinės žiniasklaidos vadybininku


tapti socialinės žiniasklaidos vadovuGaliausiai galite užsidirbti pinigų internetu, jei pasinaudosite savo žiniomis apie socialinę žiniasklaidą ir parduoti tas įgūdis tiems, kurie neišsivysto’nėra tinkami tvarkyti savo internetinius pristatymus ar platformas.

Šiomis dienomis socialinė žiniasklaida yra vienas geriausių klientų konversijos ir sėkmingos reputacijos internete palaikymo veiksnių. Todėl socialinės žiniasklaidos valdymas yra įgūdis, kurio reikia. Tai ne’Tai reiškia, kad turite žinoti, kaip dirbti savo „Facebook“ puslapyje.

Jūs turite turėti reikšmingų rinkodaros ir viešųjų ryšių žinių – laipsnis šiose srityse neabejotinai padeda ieškant vienos iš šių pareigų.

Tu’Taip pat turėsi žinoti, kaip vienu metu žongliruoti keliose socialinės žiniasklaidos paskyrose ir sugalvoti rinkodaros ar viešųjų ryšių kampanijas.

Bet tai’Tai labai geras kelias link pinigų, jei žinote, ką jūs’jūs darote ir jei jums jau patinka tvarkyti socialinės žiniasklaidos reikalus. Socialinė žiniasklaida iš tikrųjų yra žavi tema, žiūrint iš žmogaus psichologijos objektyvo.

Sėkmingiausi socialinės žiniasklaidos vadybininkai išsirinkite kelias platformas, kuriose specializuositės ir reklamuoja savo įgūdžius aplanke, kaip ir dauguma kitų tipų laisvai samdomų vertėjų. Tačiau laisvai samdomos socialinės žiniasklaidos valdymo nėra’t vienintelis jūsų kelias į sėkmę. Tai taip pat galite rasti kaip “tradicinis darbas” jei turite kvalifikaciją ir reikalaujamą aukštąjį universitetinį laipsnį (dažniausiai komunikacijos, rinkodaros ar panašiai).

Tai efektyvus būdas užsidirbti pinigų internetu, nes jūsų darbas beveik visas vyksta internete. Tu’Tikriausiai turėsite labai lankstų darbo grafiką, nesvarbu, ar einate laisvai samdomu, ar tradiciniu, ir jūs’Didžiąją dalį savo darbo atliksite patogiai, naudodamiesi kompiuterio kėdė. Apskritai, tai pinigų priėmimo metodas, kuris greičiausiai taps dar labiau paplitęs ir paklausus, nes įmonės tęsia perėjimą internete ir priima daugiau klientų iš skaitmeninių kanalų..

5 patarimai, kaip užsidirbti pinigų internetu


Visos minėtos strategijos yra puikios idėjos, nepaisant jūsų patirties lygio, nors, žinoma, žmonės, turintys tam tikrą patirtį, turės šiek tiek kojos. Nepaisant to, čia yra keletas patarimų, kuriuos galite naudoti bandant užsidirbti pinigų internete.

 • Dirbkite iš kelių pajamų srautų. Anksčiau apie tai šiek tiek palietėme, kai kalbėjome apie pinigų uždirbimą atlikdami apklausas, tačiau labai tiesa, kad vargu ar uždirbsite pakankamai pinigų, kad išgyventumėte naudodami vieną aukščiau aprašytą metodą. Tai išlieka net ir po to, kai jame buvote šiek tiek laiko. Sukčiavimo triukas nuoseklus pinigai internetu vykdomi keliais pajamų srautais tuo pačiu metu, po truputį gaunant iš kiekvieno. Tai gali sudaryti daugiau nei tikėjotės.
 • Jūs visada turėtumėte vytis savo kitą galimybę. Neatmetama galimybė, kad internetinis darbas yra „ekonominė“ ekonomika – tai yra, visada yra kitas darbas, kurio turėtumėte ieškoti, ir dar viena galimybė užsidirbti pinigų, kuriuos jūs turėtumėte uždaryti. Labai retas atvejis, kai jūs galite uždirbti tiek pinigų iš vieno darbo ar naudodami vieną tinklaraštį ar internetinę transliaciją, kad galėtumėte pailsėti ant savo laurų. Jei neprieštaraujate, kad dirbate penkias dienas per savaitę (ar daugiau), darbas internete gali būti gana pelningas.
 • Laikykite visus savo profilius ir paskyras tarpusavyje susijusius. Tai nereiškia, kad visose paskyrose ar svetainėse norite naudoti tą patį slaptažodį (iš tikrųjų visada turėtumėte elgtis priešingai!). Bet tai reiškia, kad turėtumėte pasinaudoti kiekviena proga susieti savo įvairius internetinius veiksmus. Pavyzdžiui, visų jūsų socialinės žiniasklaidos profilių pagrindiniame puslapyje turėtų būti nuorodos vienas į kitą. Bet jūs taip pat turėtumėte įtraukti nuorodas į savo tinklaraštį, internetinę transliaciją, el. Prekybos parduotuvę ar bet kurį kitą internetinį puslapį, kuriame nurodote savo vardą. Jei žmonėms patinka tai, ką jūs darote vienoje vietoje, didelė tikimybė, kad jie patikrins kitas jūsų svetaines ir galbūt netgi suteiks jums verslo.
 • Likite profesionalūs. Priešingai populiarių įsitikinimų, internetas nėra ištrinamas. Laikykitės visko, ką rašote, kaip parašyta rašalu, nes reputacija gali jus sekti ilgą laiką. Primygtinai rekomenduojame bet kokia kaina išlaikyti profesionalų elgesį, kad ir kaip stengtumėtės imtis pinigų. Jei jūsų reputacija yra profesionali, draugiška ir garbinga, paprasčiau užsiimti pakartotiniu verslu, gauti darbą iš nuorodų ir pradėti naują podcast’ą ar pramogų įmonę.. 
 • Visada mokykitės naujų įgūdžių. Internetas yra daug kaltesnis ir įvairesnis nei realusis pasaulis dėl daugybės turinio ir naujovių, skatinančių jo raidą. Visada turėtumėte mokytis naujų įgūdžių ir juos panaudoti, kad užsidirbtumėte pinigų ir padidintumėte savo internetinę sėkmę. Negalima tik išmokti koduoti; Visada mokykis koduoti naujas kalbas ir neatsilikti nuo naujų kodavimo pokyčių. 

DUK


Ar mokate mokesčius dirbdami internetu ar laisvai samdomi darbuotojai?

mokėdamas mokesčius kaip laisvai samdomas darbuotojasTaip! Daugelis internetinių darbuotojų ar laisvai samdomų specialistų užstringa, kai pradeda uždirbti pinigus pirmiausia internetu, nes jų mokesčiai nėra tokie’t automatiškai išskaičiuojamos iš jų atlyginimų taip, kaip įprastai.

Bet tik todėl, kad jūsų darbdavys to nedaro’Neatsiima mokesčių automatiškai’t reiškia, kad tu ne’metų pabaigoje skolingas vyriausybei.

Vietoj to, bet kokius pinigus, kuriuos uždirbate internetu, naudodamiesi nepriklausoma įmone ar laisvai samdomu darbu, turite pranešti IRS, o reikia išskaičiuoti atitinkamą mokesčių sumą..

Lengviausias būdas tai padaryti yra paprasčiausias palaukite iki metų pabaigos ir pateikite mokesčius. Tu’Pranešsite apie visas savo pajamas, o IRS jums nurodys, ką esate skolingi ateis vasarį. Tačiau tai greičiausiai bus nemaža suma.

Tu’Turėsite sutaupyti pinigų visus metus ir gyventi kur kas mažiau nei turėtumėte, bent jau pirmus metus, kai to nepadarysite’tiksliai negali žinoti, kiek tu’bus apmokestinta. Daugeliui tai gali būti sudėtinga, juolab kad dauguma žmonių yra įpratę prieiti prie visų pinigų savo banko sąskaitoje, nes mokesčiai daugelyje darbo vietų yra imami automatiškai.

Arba galite mokėti ketvirčio mokesčius, tai leis suskaičiuoti visą uždirbtą kiekį per tam tikrą ketvirtį (tarkime, nuo sausio iki kovo mėn.) ir mokėti IRS kas kelis mėnesius. Iš viso jūs mokėsite tą pačią sumą, tačiau kiekviena iš jūsų banko sąskaitos bus mažesnė’Tai šiek tiek lengviau valdyti.

Mes’d rekomenduoti tai padaryti, jei galite tai valdyti. Tiesą sakant, net jei mokate IRS neteisinga suma, tu’Vis tiek greičiausiai mokėsite mažiau, nes laimėjote’t nepataikyti į “delspinigiai” mokestis mokestinių metų pabaigoje.

Galite rasti darbalapį, kuriame sužinosite, kaip apskaičiuoti ketvirčio mokesčius ir kaip tiesiogiai sumokėti IRS per tiesioginį įnašą per savo svetainę.

Kokios yra sėkmingiausios internetinės įmonės?

Yra keli pagrindiniai internetinio verslo modeliai, kuriuos galite pamėginti mėgdžioti, jei norite maksimaliai padidinti savo piniginę sėkmę.

Pirmasis iš jų neabejotinai yra pagrindinis tinklaraščio verslo modelis, ar net tinklaraščių tinklo modelį. Trumpai tariant, jei vykdote internetinį verslą, kuriame nuolat gyvena daugybė tinklaraščių, turinčių srautą, jūs galite uždirbti reikšmingas mėnesines pajamas vien tik iš dukterinės įmonės pelno..

Tai reiškia, kad jūs turite rašyti daugybę turinio arba samdyti copywriters, kad atliktumėte rašymą už jus, tačiau tai gali sukelti rimtą pasisekimą, jei rasite tinkamą rinkodaros nišą ir gaunate daug paspaudimų.

Dienoraščių tinklų dalykas yra tas, kad jūs galite lengvai juos susieti vienas su kitu, nukreipdami srautą į savaime suprantamą savo interneto svetainių ciklą..

Taip pat galite užsidirbti pinigų naudodamiesi internetiniais tinklaraščiais rinkodaros ar reklaminės kampanijos, ar su kitais tinklaraštininkais ir įmonių organizacijomis. Tinklaraščių tvarkymas kaip verslas vis labiau tampa pagrindine karjeros idėja. Beveik bet kas gali įsibėgėti ir susirasti sėkmę, todėl būtent taip’Tai vienas iš populiariausių variantų.

Bet taip pat galite vykdyti internetinį verslą, pardavinėdami skaitmeninius produktus. Mes’vėl kalbi el. knygos, dainos, „WordPress“ papildiniai, temos, menas ir dar daugiau. Žmonės iš tiesų deda daug pastangų, kad sukurtų geriausias internetines erdves, kurias gali, ir, jei galite pateikti tų erdvių turinį, galite gauti tvarkingą pelną.

Pripažįstama, kad tai nėra visiškai pasyvios pajamos, nes norint sukurti visus aukščiau aprašytus produktus, turite įdėti visą darbą. Bet tai yra didelis potencialus karjeros ir internetinis verslas, jei visų pirma norite kurti.

Galiausiai – puiki idėja – vykdyti savo laisvai samdomą verslą, turintį rašymo ar kitokių įgūdžių, tokių kaip kodavimas ar interneto dizainas. Tai yra geriausias internetinis verslas, kurį galite pasirinkti, jei turite nepriklausomą dvasią ir norite prisiimti atsakomybę už visą savo sėkmę.

Mes šiek tiek anksčiau gilinomės į šią idėją, tačiau ji gali atnešti daug naudos, jei jūs sugalvosite laiko ir turėsite įgūdžių sukurti savo portfolio atsarginę kopiją..

Kaip rasti patikrintus internetinio verslo modelius?

Trumpai tariant, jūs ieškote gerų modelių, naudodamiesi „Google“, kad ir kas tai būtų’vėl galvoji apie startą ir žiūriu į geriausius rezultatus.

„Google“ paieškos algoritmai automatiškai filtruoja sėkmingiausias svetaines į viršų. Natūralu, kad svetainės, kurias pirmiausia spustelėjote, veiks per geri internetinio verslo modeliai. Padarykite šiek tiek ekonominio ramybės ir pažiūrėkite, ką daro aukščiausio lygio svetainės, ir pagalvokite, kaip jie tai galėtų padaryti.

Taip pat galite toliau skaityti vadovus, tokius kaip šis, kuriuose pateikiami įvairūs internetinio verslo modeliai ir pinigų uždirbimo idėjos. Tačiau dažniausiai išsiaiškinti, kuriuos internetinio verslo modelius turėtumėte mėginti mėginti, yra taip paprasta, kaip galvoti apie tai, kas jums tinka, ir kokias svetaines. tu patinka leisti laiką su.

Pavyzdžiui, ar jūs kada nors matėte laisvai samdomų žiniatinklio kūrėjų aplanką, kuris jums labai patiko? Peržiūrėkite jų kainodaros modelį ar net atsiųskite jiems užklausos el. Laišką apie verslo pasiūlymą. Galite pasiimti tai, ką jie reaguoja, ir galvoti apie tai, kaip šis verslo modelis gali paversti juos sėkminga.

Kokį internetinį verslą turėtumėte pradėti neturėdami pinigų investuoti?

Ten’Tai įvairios internetinės įmonės, kurias galite pradėti neturėdami pinigų, kad galėtumėte investuoti:

 • Laisvai samdomų vertėjų raštu yra lengvas pavyzdys; viskas, ko jums reikia, yra anglų kalbos išsilavinimas ir pagrindiniai rašymo įgūdžiai. Galite prisijungti prie tokios platformos kaip „Upwork“ ir ten kreiptis dėl rašymo darbų. Arba galite naudoti tokias svetaines kaip „Textbroker“ nuoširdžiai laisvas, nes jie neturi’t nereikia “siūlymas” darbams.
 • Jūs taip pat galite tapti interneto dizaineris ir pradėkite savo verslą panašiu formatu, naudodamiesi laisvai samdomomis platformomis, kad gautumėte darbą. Praktiškai iš pradžių turite išleisti šiek tiek pinigų, kad įgytumėte žinių apie interneto svetainių kūrimą ar dizainą.
 • Tapti menininkas per Etsy ar kita platforma. Jei turite meninių sugebėjimų, jis laimėjo’Nereikia mokėti nė cento, kad galėtumėte panaudoti šį įgūdį ir pradėti pardavinėti savo gaminius internetu.
 • Internetinių tinklaraščių verslo kūrimas pradėti gali teoriškai būti padarytas neišleidžiant pinigų, nors tu’Jums reikės aukštai ir žemai ieškoti puikios interneto prieglobos platformos, kurioje yra nemokamas paketas be jokių trūkumų ar stygų. Tikimybė, kad jūs’Galiausiai turėsite išgryninti grynuosius pinigus, kad atnaujintumėte saugyklos ar svetainių kūrimo galimybes, bet jūs gali pradėkite be dolerio savo vardu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map