Kaip apsaugoti savo svetainę DNS lygiu

Domeno vardo serveris (DNS) yra dažnas terminas interneto pasaulyje ir kažkas, su kuriuo greičiausiai susidūrė daugelis, ir jo greitai nepaisė, perduodant jį kaip labiau su internetu susijusį kalbą. Na, paaiškėja, kad DNS yra gana svarbus, ypač kai jis susijęs su interneto saugumu.


Kas yra DNS ir kaip jis veikia?

DNS yra interneto protokolas, galintis versti domenų vardus (t. Y., „bestwebhostingaustralia.org“ ) į labiau pritaikytą IP adresą, pvz., 206.20.11.222. Kai vartotojas įveda žodžius “bestwebhostingaustralia.org “į interneto naršyklę, programą operacinėje sistemoje žiūri tą įvestį naudodamas DNS sprendiklį ir nuskaito IP adresą. Šis DNS sprendimas taip pat gali pirmiausia patikrinti vartotoją’žiniatinklio talpyklą, norėdami sužinoti, ar ji jau turi IP adresą.

Kai atsižvelgsite į visus domenų vardus ir atitinkamus IP adresus, gausite supratimą, koks yra patikimas DNS. Bet DNS buvo sukurtas funkcionalumui ir patogumui, o ne saugumui. Šis trūkumas saugumo gerinimas Dėmesys ir nuolatinis duomenų perdavimas pirmyn ir atgal iš klientų į serverius pavertė jį dažnai taikomu gana pažangių saugos atakų objektu.

Kas yra keli įprasti DNS išpuoliai?

Dabar, kai jūs turite aukšto lygio supratimą apie tai, kaip veikia DNS, pažvelkime į kai kuriuos iš labiausiai paplitusių būdų, kaip įvyksta DNS išpuoliai. DNS ataka įvyksta, kai įsilaužėlis išnaudoja DNS spragas.

Paslaugų neigimo (DoS) atakos – Kenkėjiški robotai (kurie dažnai yra kompiuteriai, kuriuose nėra didelio populiarumo’net nežinodami, kad dalyvauja) siunčia daugiau srauto į tikslinį IP adresą, nei svetainė sukurta tvarkyti. Tikslinė svetainė užstringa ir nesugeba kontroliuoti nei robotų srauto, nei teisėto srauto, ir galiausiai nesugeba atsakyti.

DNS sustiprinimo priepuoliaiAmplifikacijos priepuoliai yra paslaugų neigimo (DoS) išpuolių formos ir tampa daug labiau paplitusios. Pirmiau minėtą „DoS“ ataką iš esmės sustiprina DNS serveris, kuris yra stipriai pakeistas ir efektyviai platina roboto ataką kituose serveriuose. Tai yra DoS išpuolis prieš steroidus.

DNS klastojimas – tai yra tinkamo tinklalapio adreso pakeitimo procesas “apgaulingas” kitos svetainės. Naudotojai, norintys patekti į žinomą, patikimą svetainę (pavyzdžiui, jūsų), yra nukreipiami į padirbtą svetainę, kurioje gali būti kenkėjiškų programų, šnipinėjimo programų ar virusų. Vartotojas’kompiuteris yra užkrėstas, ir jie niekada negali net žinoti, kas nutiko. Apgaulingos svetainės gali būti tikrosios svetainės kopijos, todėl vartotojams tampa dar sunkiau jas pastebėti’vyksta.

DNS srautas – šio triuko atveju įsilaužėliai iš esmės keičia DNS įrašus ypač dažnai, kad būtų išvengta aptikimo ir sėkmingai peradresuojami vartotojai į apgaulingas svetaines.

Apsinuodijimas talpykla – DNS serveris sugadinamas, kai teisingi IP adresai yra kaupiami talpykloje, pakeičiami netinkamais IP adresais ir tada nukreipia bet kokį srautą į teisėtą svetainę į kenkėjišką svetainę. Tai yra sukčiavimo forma, tačiau vietoje to įsiskverbia talpykloje esantys interneto adresai.

Kaip apsaugoti savo svetainę DNS lygiu

Kiekvienas verslas ar prekės ženklas turėtų turėti savo strategiją, kaip apsisaugoti nuo aukščiau išvardytų atakų. Šios atakos gali užkirsti kelią svetainėms, sukurdamos prarastas pajamas ir galimybes, arba jos gali priversti serverius ir kompiuterius padaryti botinius ir apgaulingus išpuolius prieš kitas svetaines ar adresus. Jei kiekvienas domeno savininkas atliktų šiuos veiksmus, tai padėtų sumažinti DNS atakų dažnį ir tikimybę.

Čia yra keletas apsaugos priemonių, kurių reikia imtis.

 1. Žinokite, kur yra visi jūsų domenai – bet kuris verslas ar subjektas turėtų turėti visas žinias ir prieigą (informacijos suvestinės forma) prie visų savo domenų. Persikreipę domenai ir adresai suteikia įėjimo tašką visiems susijusiems domenams. Domenų budrumas taip pat yra puikus būdas pritraukti pirštą ant pulso ir žinoti, kas vyksta visą laiką..
 1. Nustatykite savo domenus kaip “Užrakinta” – užrakinti domeną reiškia, kad jo negalima perduoti. Ši užrakinimo funkcija apsaugo nuo apgaulingų išpuolių.
 1. Dirbkite tik su registratoriumi’tai yra saugu – įsitikinkite, kad jūsų domenų registratorius įdarbina saugų, užgrūdintą portalą, o nuolatinis patikrinimas dėl abejotino srauto ir pažeidžiamumų yra didžiulis žingsnis ir gera gynyba. Šie registratoriai taip pat turėtų turėti patikimas saugos funkcijas, kad būtų išvengta DNS atakų. Debesuota yra geras pasirinkimas tam.
 1. Stebėkite kritines sritis – kritinius domenus reikia nuolat stebėti, ar nėra neteisėtų DNS atnaujinimų, turinio pakeitimų ar apsinuodijimų talpykloje. Visos aptiktos problemos turėtų būti nedelsiant pašalintos. Kai tai atsitiks, susisiekite su savo šeimininku ar registratoriumi.

Laikykitės saugaus vieno žingsnio vienu metu

Mūsų skaitmeniniame pasaulyje jūsų svetainės klientai ir lankytojai pasitiki ja, norėdami gauti reikiamą informaciją, produktus ar komunikaciją. Tai greičiausiai labiausiai matomas jūsų įmonės ir prekės ženklo vaizdas. Bet kurios įmonės ar atskiro svetainės savininko prioritetas turėtų būti šios svetainės ir ją atitinkančio domeno apsauga.

DNS atakos yra dažnos, nes tai laikoma „minkštu“ taikiniu, o įsilaužėliai tapo gana pažengę vykdydami išpuolius. Nors negalite valdyti to, kas vyksta DNS lygiu, ir norėdami reaguoti į šias grėsmes turite pasikliauti pramonės atstovais, atlikdami aukščiau aprašytus veiksmus, galite padidinti savo svetainės ir domeno saugumą. Tai yra gyvybiškai svarbu ir būtina. Jūs esate atsakingi už savo svetainės lankytojus, o jūsų verslas ar prekės ženklas tikisi šios sąveikos sėkmingai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map