Erdvės peržiūra

Naudodami „Squarespace“ kaip savo svetainės kūrėją, galite naudotis visais įrankiais, kurių reikia norint sukurti gražią svetainę.


Per pastaruosius kelerius metus „Squarespace“ iš tikrųjų vystėsi kaip įmonė. Pradinis produktas buvo labai plikas, o tai panašu į senosios mokyklos „Dreamweaver WYSIWYG“ redaktorių (labai senas statybininkas).

Nuo to laiko ji išplėsta tiek savo kūrėjų funkcionalumu, suteikdama savo vartotojo sąsajai išsamų remontą, tiek investuodama į šimtus nemokamų temų ir vadovų..

Naudodami „Squarespace“ gausite galingą svetainių kūrėją ir redaktorių, kurių lengva ir veiksminga išmokti. Vietoj kelių savaičių mokymosi kreivės, kurios jums reikia „Wordpress“, galite išmokti daug visko, ko jums reikia per savaitę.

Dėl šios funkcijos „Squarespace“ puikiai tinka naujiems tinklaraštininkams ar įmonėms, kuriems reikalinga paprasta į informaciją orientuota svetainė. Yra keletas svetainių ir funkcijų rūšių, kurioms, mūsų manymu, „Squarespace“ nėra geriausia.

Šioje apžvalgoje apžvelgsime, kaip „Squarespace“ užima vis konkurencingiausių geriausių svetainių kūrėjų kategoriją.

Mūsų greitas suskirstymas

„Squarespace“ leidžia greitai ir lengvai sukurti gražią svetainę beveik be mokymosi kreivės.

Jie tai daro, siūlydami jums galimybę pasirinkti iš daugybės nuostabių šablonų. Pasirinkę šabloną, galėsite įkelti laikmeną, rašyti tekstą ir pridėti saujelę kitų naudingų elementų. Tada galite pertvarkyti šiuos skirtingus temos elementus.

Jei norite dar labiau pereiti pritaikymą – bus sunku. Erdvinis pasaulis klesti erdvėje. Už šio pasaulio ribų atsiranda kliūčių. Kitos svetainių kūrimo parinktys yra geresnės nei „Squarespace“, jei tinkinimas yra tai, ko jūs laukiate.

Daugeliui žmonių nesiseka greitai ir lengvai susikurti gražią svetainę beveik be mokymosi kreivės šablone. Čia nėra nieko blogo.

„Squarespace“ taip pat siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją žmonėms, norintiems tai išbandyti. Patarimas – būtinai atšaukite prieš 14 dienų, nes priešingu atveju būsite sumokėti. 

Taigi apibendrinant„Square“ erdvė puikiai tinka žmonėms, norintiems sukurti neįtikėtinai lengvą sėdėjimą ir be didelių pasirinkimų. 

Kaip veikia kvadratinė erdvė

Kai pradedate „Squarespace“, jums pateikiamos dvi galimybės.

  1. Pradėkite atsakydami į keletą klausimų.
  2. Pradėkite nuo šablonų naršymo.

Jei tu’vėl lengvai pribloškiantys siūlome spustelėti pirmąjį variantą. Iš esmės tai, ką „Squarespace“ padarys, yra paklausti, ką planuojate daryti su savo svetaine, tada įdėkite jus į šablonų kategoriją, kad galėtumėte pažiūrėti.

Čia aš atsakiau į vieną klausimą, kurį jie turėjo. Aš jiems pasakiau, kad noriu sukurti savo aplanko svetainę. Atsižvelgiant į tai, ką atsakote, „Squarespace“ perkelia jus į šablonų kategoriją ir pasiūlo jums šabloną.

asmeninės svetainės

Man buvo pateiktas „Jasper“ šablono pasiūlymas. „Jasper“ šablonas buvo sukurtas specialiai žmonėms parodyti’s portfeliai. Jei būtumėte atsakę į kitą kategoriją, „Squarespace“ būtų pasiūlęs kitą šabloną. Aš nusprendžiau tiesiog pasirinkti Jasperą ir judėti pirmyn.

Boom, jūs turite svetainę ir jūs’vėl jūsų nemokama bandomoji versija. Visada galite atnaujinti iš karto. Puikus dalykas, susijęs su „Squarespace“, yra tai, kad galėčiau tiesiog įkelti kelis vaizdus ir tuoj pat tai padaryti su savo svetaine. Visada naudinga šiek tiek daugiau pritaikyti, tačiau atminkite, kad to nėra’t daug ką galite nuveikti.

Tu gyveni ir mirsi pagal šabloną.

Tai nėra’t pasakyti, kad tu gali’t sukurti gražią svetainę. Čia yra svetainės pavyzdys pastatytas ant „Squarespace“, kuris parodo, kas įmanoma per trumpą laiką.

Kam skirta kvadratinė erdvė (Užuomina – Svetainės su paveikslėliais)

„Square“ erdvė labiausiai tinka žmonėms, norintiems parodyti nuotraukas. Tai gali būti bet kokio tipo žmonės, tačiau jis tikrai tinka žmonėms, demonstruojantiems fotografiją ir kitą meną. Kaip matote iš žemiau pateiktų šablonų, „Squarespace“ labai įmanoma sukurti gražią vitriną.

šuliniai

Be to, „Squarespace“ taip pat tinka tiems, kurie nori kurti svetainę, tačiau nenori, kad tai būtų sudėtinga. Tai nėra perdėtas teiginys, kad galite suaktyvinti šabloną ir tiesiog per 30 minučių iškeisti paveikslėlius bei tekstą ir turėti visą svetainę.

Aš nesiūlau naudoti „Squarespace“ elektroninei prekybai, nebent parduodate mažiau nei penkis produktus ir jums nerūpi papildomos el. Prekybos funkcijos, kurias siūlo kitos platformos..

Kas mums patinka „Squarespace“

Kitame skyriuje apžvelgsime keletą niūrių paslaugos elementų, norėdami pabrėžti tai, kas mums patinka ir kas nepatinka.

Lengvas naudojimas

Yra daugybė svetainių kūrėjai su daugiau parinkčių nei „Squarespace“. Grįžtant prie mano miegamojo baldų analogijos – galite pasitelkti svetainių kūrėją, kur galite išsirinkti iš visos baldų parduotuvės ir netgi išsirinkti savo namo kambarį. Tie svetainių kūrėjai, kaip „Wix“, siūlo visišką pritaikymą.

Dėl to visiško pritaikymo atsiranda daugiau mokymosi kreivės ir daugiau sunkumų. Kvadratas ne’t tikrai neturi mokymosi kreivės, ir tai nėra’t visai sunku.

Jei norite peržengti internetinių svetainių kūrėjo galimybes, šiuo klausimu galite pasirinkti savo baldus, namą, kambarį ir kaimynystę. Tai’ai kas tai’patinka naudotis „WordPress“. Jei norite naudoti HTML, jūs’namo statyba ir baldai nuo nulio.

Šiandieninis interneto grožis yra tas, kad jis siūlo tokias paslaugas kaip „Squarespace“ ir suteikia galimybę žmonėms, tokiems kaip jūs, kurti puikias svetaines..

Puikus dalykas „Squarespace“ yra tai, kaip viskas intuityvu. Galite slinkti per įvairius elementus, kad galėtumėte pasirinkti, ir redaguoti to elemento parametrus.

Arba galite tiesiog spustelėti tai, kas dedama į tinklalapį, ir tiesiog redaguoti nustatymus, nereikia medžioti to, ko ieškote.

Erdvės šablonai

„Squarespace“ magija yra šablone. Vien tai būtų priežastis pasirinkti „Squarespace“ prieš konkurentus, tokius kaip „Wix“. Jie tikrai yra geriausius šablonus rinkoje, kai kalbama apie svetainių kūrėjus. Galėčiau pasirinkti bet kurį iš siūlomų šablonų ir būti tikras, kad gali sukurti svetainę, kuria galėtų didžiuotis.

Plotas kvadratuose atskiria jų šablonus į kategorijas. Greičiausiai jūsų svetainė pateks į vieną iš kategorijų – jums tereikia pasirinkti vieną.

Kai susiaurinsite, paprastai yra dvi galimybės. Vestuvių kategorijoje galite pasirinkti iš Julijos ar Sonny.

Eidami per du geriausius, galite pasijusti tarsi prieglobstyje’t nebuvo suteikta pakankamai galimybių. Na, kiekvienoje kategorijoje taip pat yra skyrius, vadinamas “kiti, kurie jums gali patikti”. Vestuvių kategorijoje rasite dar 6 šablonus, vadinamus Anya, Naomi, Sonora, Charlotte, Aubrey ir Kin.

Kas mums nepatinka apie „Squarespace“

Pritaikymas

„Squarespace“ privalumai daro tiesioginę įtaką „Squarespace“ minusams.

Jei kažkuo naudotis yra labai lengva, tai paprastai reiškia, kad jame nėra labai daug variantų. Yra tiek daug būdų sukurti svetainę dabar, kai nėra prasmės bandyti apvalią skiautelę įkišti į kvadratinę skylę..

„Square“ erdvė tiesiog nėra skirta naudoti kaip svetainių kūrimo priemonė, kur kuriate viską, ko norite. Visas jo tikslas yra dirbti šablone, užtikrinančiame, kad turite estetiškai atrodančią svetainę.

Yra variantų – tiesiog jie yra riboti.

Internetiniai dienoraščiai ir SEO

Tinklaraščių funkcionalumas „Squarespace“ yra puikus. Akivaizdu, kad to nėra’Nelaikykite žvakės prie „WordPress“, kai kalbama apie jos funkcionalumą, tačiau ji vis tiek atlieka darbą.

Sąžiningai, tai’yra geriau nei kiti svetainių kūrėjai, nes joje yra tokių funkcijų, kaip patinka, komentarai ir bendrinimo piktograma. Taip pat galite įjungti RSS tiekimą ir nustatyti „podcasting“ integraciją.

Be to, tinklaraštininkui suteikia galimybę suplanuoti pranešimus, kuriuos vėliau bus galima paskelbti. Tai puikiai tinka žmonėms, kurie mėgsta parašyti saują tinklaraščio įrašų. Tai leidžia jiems paskirstyti leidybos dienas, o ne bombarduoti žmones naujais tinklaraščių įrašais.

Kalbant apie SEO, nėra įskiepių, kurie padėtų įvertinti, kaip gerai mokėtės’optimizavau puslapį. Kitose platformose lengva naudoti papildinį, kad pasakytum, kas esi’pasielgei neteisingai ir teisingai.

„Squarespace“ taip pat leidžia redaguoti URL struktūras ir pavadinimus, kurie organizuojant paieškos sistemas nueis ilgą kelią. Nereikia daug paprastų svetainių kūrėjų ir platformų’t leisti tiek.

Jei SEO yra jūsų pagrindinis tikslas, bet jūs tiesiog galite’nenaudokite „WordPress“ – Plotas kvadratu yra geras pasirinkimas. Jei tu’naujo planavimo, kaip viską atlikti SEO srityje, tačiau gali’Naudodamiesi „WordPress“, greičiausiai laimėjote’t negalėtų visko išsiaiškinti dėl SEO. „WordPress“ vis dar yra karalius internetinių dienoraščių ir SEO pasaulyje.

Jei norite galų gale sukurti labai į SEO orientuotą svetainę, nei turėtumėte svarstyti: „WordPress“ kompiuteris.

Pagalba klientams

Norėčiau pradėti pasakydamas tą „Squarespace“’klientų aptarnavimas nėra blogas.

Vis dėlto tai savotiškai erzina.

„Squarespace“ yra nuostabi žinių bazė, pagalbos centras, vadovėlių katalogas ir buvimas forume. Tai yra dizainas ir jie tai žino. Erdvė yra paprasta – klausimų neturėtų kilti’negali būti daugybė. Tačiau, jei norite kalbėtis su žmogumi, sunku.

Bendrovė nori, kad prieš susisiekdami su jais pasinaudotumėte visa jų pagalbos medžiaga. Tai suprantama, nes jie taupo laiką ir pinigus, nukreipdami vartotojus jau sukurtos medžiagos link ir atsakydami į beveik visus klausimus.

Kartais reikia su kuo nors pasikalbėti. Kai jūs norite tai padaryti, tai’s vargo. Svetainė verčia spustelėti daugybę galimybių, sakančių, kodėl reikia su kuo pasikalbėti. Nors tai yra naudinga tam tikrais būdais, daugiausia dėl to, kad nurodo jus į tikslų pagalbos straipsnį, vaizdo įrašą ar kitus šaltinius, kurie jums gali būti, tai vis tiek erzina.

Kas nutiko, kad galėjai paprašyti pagalbos? ��‍♂️

Aš tai suprantu, kai kurie žmonės piktnaudžiauja sistema. Tiems iš mūsų, kurie užduoda klausimą tik vieną kartą per mėlyną mėnulį, gali būti labai erzina mokėti už paslaugą ir neturėti visos galimybės susisiekti su klientų aptarnavimo personalu, kai to reikia.

Ploto kainodara

Puikus dalykas „Squarespace“ yra tai, kad jis siūlo 14 dienų nemokamas bandymas. Vykdydami bandomąją versiją galite pradėti kurti savo svetainę ir pamatyti, kaip jums patinka programinė įranga. Tai yra daugiau nei pakankamai laiko sužinoti, ar jums tikrai patinka naudoti „Squarespace“.

Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui, jums pateikiamos keturios skirtingos galimybės. Du – normaliai svetainei ir du – elektroninei prekybai

AsmeninisVerslasPagrindinė elektroninė prekybaIšplėstinė elektroninė prekyba
Kaina, jei mokate kas mėnesį16 USD26 USD30 USD46 USD
Kaina, jei mokate kasmet12 USD18 USD26 USD40 USD
funkcijosNeribotas pralaidumas ir saugykla, mobiliesiems optimizuota svetainė, svetainės metrika, nemokamas tinkintas domenas, SSL saugumas, klientų palaikymas visą parą, 2 bendraautoriaiViskas asmeniniame, neribotas bendraautorių skaičius, profesionalus „Google“ el. Paštas, 100 USD „Google Ads“ kreditas, reklaminiai langai, visiškai integruota e-komercija, neribota apsauga, priimamos aukos, 3% operacijos mokestis, mobiliosios informacijos juosta, CSS ir „JavaScript“ galimybės, priemokos blokai ir integracijos , ir skelbimų juostaViskas versle, nereikia mokėti už operacijas, mobiliesiems optimizuota kasa, prekybos metrika, inventorius, užsakymai, mokesčiai, kuponai, etikečių spausdinimas, integruota apskaita, patikros domene, klientų sąskaitos, produktai „Instagram“Viskas pagrindinėje elektroninėje parduotuvėje, prenumeratos, patobulintas krepšelio automatinis atkūrimas, lanksčios nuolaidos, dovanų kortelės ir užsakymo API

Jei mokama kasmet – „Squarespace“ prenumeratos atitinka konkurentus. Jei mokama kas mėnesį – išlaidos yra palyginti didelės. Kaip ir bet kuris svetainių kūrėjas, jūs mokate priemoką už patogumą ir „viskas viename“ sprendimą.

Lauko erdvės istorija

Anthony Casalena sukūrė „Squarespace“ iš būtinybės. Jis norėjo surengti savo tinklaraštį ir sužinojo, kad ten nėra’t bet kokias savarankiškų tinklaraščių parinkimo galimybes paprastiems žmonėms. Tai buvo 2004 m., O galimybės kurti savo svetainę buvo menkos.

Pradinė paskola iš tėvų gavo du serverius, kuriuos jis laikė bendrabutyje Merilendo universitete. Anthony buvo vienintelis darbuotojas iki 2007 m. Ir norėjo įsitikinti, kad visi, naudojantis „Squarespace“, turi svetainę, kuria galėtų didžiuotis. Kurdamas verslą per kelerius ateinančius metus, pagrindinis tikslas buvo suteikti estetinį būdą žmonėms kurti savo svetaines..

2014 m. „Squarespace“ visiškai pakeitė svetainės veikimo principą į gražų šiandien egzistuojančią dizaino platformą. Jie turėjo tai padaryti, kad išliktų konkurencingi ir pasiūlytų mobiliųjų telefonų optimizavimą. Šis pakeitimas leidžia visus „Squarespace“ šablonus ir dizainus mobiliajame tinkle pamatyti taip pat lengvai, kaip ir kompiuterio svetainės versiją.

Dabar įmonė yra verta beveik 2 milijardų dolerių.

Išgirsti „Squarespace“ istoriją ir Anthony Casalena’Kelionė kuriant tai, kas yra „Squarespace“ šiandien, peržiūrėkite Kaip aš sukūriau Šis epizodas, apibūdinantis įkūrėją. Jei esate žiniatinklio dizaino gerbėjas, jo privalote klausytis.

DUK

Ar kvadratas yra geresnis nei „WordPress“?

Trumpas atsakymas yra ne. Ilgas atsakymas yra, kad taip gali būti. Žiūrėti aukščiau pateiktus klausimus. „Square“ erdvę naudoti yra daug lengviau nei „WordPress“ ir joje yra maždaug viena dvidešimtoji mokymosi kreivės. Kaip pradedančiajam „WordPress“ gali būti baisu.

Ar kvadratų erdvė nemokama?

„Squarespace“ siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją. Tai leis jums išbandyti paslaugą ir priimti išsilavinusį sprendimą, ar norite mokėti už paslaugą visą darbo dieną, ar ne.

Kuris svetainių kūrėjas yra geriausias?

Apskritai, „Wix“ yra geriausia svetainių kūrėja. Tačiau „Squarespace“ yra daug lengviau naudoti ir per trumpiausią laiką galima sukurti gražiausią svetainę.

Skaitykite daugiau apie mūsų vadovą geriausi svetainių statytojai.

Ar kvadrato plotas yra sudėtingas?

Ne, „Squarespace“ yra viena iš lengviausių svetainių kūrimo paslaugų. Yra keletas, kurie yra lengviau, bet jie nėra’t toks pat geras kaip „Squarespace“.

Ar kvadratas tinkamas pradedantiesiems?

„Square“ yra puikus pasirinkimas, jei manote, kad esate pradedantysis ir šiek tiek nerimaujate, kai reikia sukurti svetainę. „Wix“ taip pat yra puikus pasirinkimas ir turėtų būti naudojamas, jei jaučiatės šiek tiek labiau pasitikintys savo sugebėjimais išmokti programinę įrangą. Jei naudojate „Squarespace“’vėl ieškote paprasčiausio požiūrio į svetainės kūrimą.

Norėdami pamatyti dar keletą variantų, apsilankykite mūsų svetainėje geriausias elektroninės prekybos platformos vadovas.

Ar kvadratinis plotas tinka internetinei parduotuvei?

Erdvės plotas tinkamas paprastoje elektroninės prekybos parduotuvėje. Jei norite peržengti tai, tada geriausias „e-komercijos“ sprendimas yra „Shopify“.

Kiek brangus yra kvadratas?

Įprastoms svetainėms yra dvi kainodaros parinktys. Galite mokėti 12 USD per mėnesį, po 18 USD per mėnesį.

Ar kvadratas yra geresnis nei „Wix“?

Abi galimybės teikia naudą. „Squarespace“ yra skirtas žmonėms, norintiems sukurti gražią svetainę fantastiško šablono viduje, o „Wix“ – žmonėms, ieškantiems didesnio pritaikymo.

Išvada

Jei tu’Ieškote lengvo būdo sukurti gražią svetainę, tada „Squarespace“ yra geriausias pasirinkimas. Jei ne’Jei neplanuojate pačios priglobti svetainės ir naudotis „WordPress“, galite apsiriboti keliomis svetainių kūrimo srities galimybėmis. Čia yra mūsų pasirinkimas geriausia žiniatinklio priegloba.

Tai’kur „Squarespace“ patenka. Jei jūs’Jei norite sukurti puikią svetainę su gražiais šablonais, tada „Squarespace“ nėra niekuo dėtas. Problemų kyla, kai norite tinkinti ne pateiktuose šablonuose.

Naudodamiesi „Squarespace“ per valandą galite sukurti svetainę, kuria esate visiškai patenkintas, ir tai nėra galimybė..

Mes darome viską, kad nepriklausomai tyrinėtume produktus, kad galėtume geriau padėti mūsų skaitytojams priimti sprendimus. Atsižvelgiant į tai, mes taip pat norime išgirsti jūsų nuomonę. Mes priimame atskiras apžvalgas, kurios yra informatyvios ir nereklaminio pobūdžio. Užpildykite žemiau esančią formą ir mes paskelbsime jūsų apžvalgą. Pačios įmonės reklaminės apžvalgos nebus skelbiamos. Dėkoju!

Spustelėdamas žemiau esantį mygtuką patvirtinu, kad perskaičiau ir sutinku su Naudojimo sąlygos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map