5 dažniausiai pasitaikantys jūsų svetainės pažeidžiamumai

Kasdieninės naujienos, atrodo, nuolat užplūsta saugumo įsilaužimų, duomenų pažeidimų ir atvejų, kai asmeninė informacija buvo pažeista internete. Tai gali būti kreditinių kortelių informacija, el. Pašto adresai, slaptažodžiai, socialinio draudimo numeriai ar net įslaptinti valdžios duomenys. Piratai ištobulino savo išpuolius ir užsidirba pragyvenimui ruošdamiesi nepasirengusiose svetainėse.


Nors galite pamanyti, kad jūsų mažas, nekenksmingas mažas tinklaraštis ar verslo svetainė greičiausiai netaps kenkėjiškų įsilaužėlių taikiniu, galite klysti. O suklysti šiuo atveju gali būti brangu. Ar norite pasinaudoti šia proga? Mes nemanome, kad turėtumėte.

Piratai gali padaryti jūsų svetainę šnipinėjimo robotu, naudojamu norint pasiekti klientų kompiuterius. Jie gali gauti prieigą prie neskelbtinų vartotojo duomenų, net tu net to nežinodamas. Dar blogiau, kad jie gali įsilaužti į jūsų svetainės duomenų bazę, sugadindami ar manipuliuodami duomenimis, švirkšti į svetainę kenksmingas nuorodas ir taip pat perimti pagrindinio kompiuterio serverį naudoti paslaugų atsisakymo (DDoS) išpuoliams..

Mes tvirtai manome, kad žinios yra galia, todėl pateikiame keletą įžvalgų apie 5 dažniausiai pasitaikančius svetainės pažeidžiamumus.

1. Skirtingas svetainių scenarijus (XSS)

„Cross-Site Scripting“ (arba XSS) sąskaitos yra beveik pusė visų svetainių atakų pasak „Wordfence“ . Sukčiavimas išpuoliai yra vienintelis įsilaužimo būdas, kurį dažniausiai naudoja nesąžiningi tipai žiniatinklyje. Nors sukčiavimas nukreiptas į asmenis el. Paštu ar apgaulingomis nuorodomis, kryžminių svetainių scenarijai nukreipiami į svetaines ir mainus tarp šeimininkų ir lankytojų.

Poveikis arba pažeidžiamumas XSS kyla, kai žiniatinklio programos imasi vartotojo duomenų prieš tai jų nepatvirtindamos ar neišvalydamos. Dėl šių pažeidžiamumų įsilaužėliai gali užgrobti žiniatinklio programas ir rodyti vartotojui turinį’naršyklę. Užpuolikas galiausiai gali įgyti galutinio vartotojo naršyklės valdymą ir pasiekti savo kompiuterį jų neįspėjęs. Dideli žaidėjai, tokie kaip „Google“, „Facebook“ ir „PayPal“, tam tikru metu nukentėjo dėl scenarijų scenarijavimo skirtingose ​​svetainėse.

Sėkmingos XSS atakos gali leisti įsilaužėliams užgrobti klientų abonementus, platinti virusus, valdyti vartotoją’„Internet“ naršyklę nuotoliniu būdu, naudodamiesi asmenine informacija naudodamiesi kompiuteriu ir netgi suteikdami įėjimo tašką tolesniems jūsų svetainės išpuoliams.

Pagalvokite apie tai, kaip įsilaužėliai naudojasi įeidami į jūsų svetainę ir į bet kurio jūsų svetainės lankytojo kompiuterį. Sėkmingos XXS atakos gali pakenkti visiems jūsų svetainės duomenims ir, suprantama, jūsų kliento kompiuteriams.

Gali atrodyti, kad apsisaugoti nuo scenarijų, susijusių su keliomis svetainėmis, scenarijaus, ypač atsižvelgiant į kai kurias aukšto rango aukas, tačiau tai įmanoma. Čia’Rodyti:

 • Patvirtinti įvestį – įvesties lauko duomenų apribojimas ir tikėtinų sveikųjų skaičių ar simbolių patvirtinimas yra vienas žingsnis
 • Naudokite pabėgimą – pabėgimas reiškia duomenų paėmimą ir jų saugumo užtikrinimą prieš tai atliekant bet kokius veiksmus
 • Sanitize – Tolesnis vartotojo įvestų duomenų sanitarizavimas, išvalius kodą, suteikia dar vieną apsaugos nuo kenksmingo žymėjimo patekimą į sistemą lygį

2. SQL įpurškimas (SQLi)

SQL injekcijos įvyksta, kai įsilaužėliai naudoja įvesties laukus (pvz., formas, teksto laukus, prisijungimus ir kt.), kad suleistų kenksmingas SQL komandas, kurios gali pakenkti duomenims arba suteikti neteisėtą prieigą prie kliento naršyklių. Jei įvesties laukai nefiltruojami ar nėra apsaugoti nuo SQL kodo.

SQL injekcijos yra ne tik scenarijus keliose svetainėse, bet ir dažniausiai naudojami puolimo metodai. SQL injekcijos pataisymas yra gana paprastas ir aiškus.

Kodas naudojamas įsitikinti, kad įvesties lauko duomenys yra riboti, patvirtinti ir saugūs. Nors nėra nieko saugaus saugumo, reikia imtis priemonių.

 • Įdiekite užkardą – ugniasienė yra puiki apsauga nuo SQL atakų, veiksmingai sustabdydama bet kokius duomenis, kurių nesitikima ar kurie nėra atpažįstami
 • Nepasitikėk niekuo – Nors įvesties laukai ir formos gali būti už saugių prisijungimų, įsitikinkite, kad nepasitikite įvestimis, ir visada patikrinkite, ar nėra „SQL“ teiginių
 • Atnaujinkite programinę įrangą – Dažnai yra geresnė ar stipresnė programinė įranga, padedanti išvengti atakų. Atlikite atnaujinimus, kur tinkama
 • Nuolatos stebėkite SQL injekcijų atakas – akies stebėjimas yra puikus būdas greitai reaguoti į išpuolius ir apriboti žalą
 • Riboti įvesties laukai / įėjimo taškai – visada atkreipkite dėmesį į formų ir įvesties laukų naudojimą kaip į galimą riziką ir įgyvendinkite tik tada, kai tai yra absoliučiai būtina. Čia yra vadovas padaryti tai.

3. Numatytasis administratoriaus prisijungimo vardas / silpnas slaptažodis

Žiniatinklio programos, konfigūracijos ir programinė įranga dažnai teikia numatytuosius administratoriaus prisijungimus ir slaptažodžius, kuriuos ketinama nedelsiant pakeisti ir patobulinti naudojant saugesnius kredencialus. Problema yra ta, kad dažnai keičiamasi kredencialai arba pasirenkamas saugesnis slaptažodis, siekiant supaprastinti vidinius, o kai kuriais atvejais ir kelis, vartotojus..

Prisijungimo vardas „Admin1“ arba slaptažodis „Password1“ įsilaužėliams nėra sunku įsiskverbti. Administratoriaus prisijungimai ir slaptažodžiai turėtų atitikti tokias pat griežtas ir griežtas gaires, kokias įmonės naudoja visiems savo prisijungimo duomenims, ir turėtų būti reguliariai atnaujinami / peržiūrimi. Tai yra išvengiama problema, kuriai išvengti reikia tik šiek tiek dėmesio ir kruopštumo.

4. HTTPS nepridėjimas arba programinės įrangos atnaujinimas

Tai gali atrodyti nesąžininga, tačiau saugaus (HTTPS) protokolo diegimas svetainėje sukuria didelę kliūtį ir atgraso įsilaužėlius. Saugūs protokolai apima užšifruotus duomenis, kurių nulaužti beveik neįmanoma. Saugi svetainė lankytojus taip pat ramina ir yra būtinybė bet kokioms finansinėms operacijoms, kurios vyksta svetainėje.

Kitas akivaizdus žingsnis yra palaikyti programinę įrangą ir įsitikinti, kad naudojate naujausias, naujausias versijas, kad įsitikintumėte, jog įdiegėte saugos naujinimus ir pašalinote visas galimas spragas, kurias galėjo pašalinti teikėjai..

5. Neteisingai sukonfigūruotas saugumas, pavyzdžiui, nepatvirtinti persiuntimai

Dėl netinkamos saugos konfigūracijos gali būti keli skirtingi įėjimo taškai ar pažeidžiamumai, tačiau jiems visiems paprastai būdingas dėmesio ir priežiūros trūkumas pagrindinėms žiniatinklio programoms. Saugios konfigūracijos turėtų būti aiškiai apibrėžtos ir įdiegtos į kodą, kuris palaiko svetainę’Sistema, programos, interneto serveris, duomenų bazė ir kt.

Kiekvienas komponentas, kuris nėra tinkamai apsaugotas ir sukonfigūruotas, suteikia įsilaužėliams galimybę gauti prieigą prie duomenų ir galbūt net sukompromituoti visą sistemą..

Žiniatinklis nukreipia iš naujo, jei duomenys perduodami nepatvirtinti yra dar vienas įprastas įsilaužėlių įėjimo taškas. Užsiėmę saugia sesija ir perkeldami tuos duomenis į nepatvirtintą pakartotinio nukreipimo tinklalapį, galite atskleisti neskelbtiną informaciją ir net vartotojo prisijungimo duomenis.

Saugus požiūris

Reguliarių techninės priežiūros apžvalgų nustatymas ir užtikrinimas, kad saugumo priemonės būtų tinkamai įgyvendintos kiekviename kūrimo ir priežiūros lygyje, padės dar labiau uždaryti šias įsilaužėlių angas..

Interneto saugumo pasaulyje filosofija „man taip neatsitiks“ yra neveiksmingas požiūris į saugumą. Sėkmingos jūsų svetainės atakos gali ne tik sukelti brangiai kainuojančius duomenų pažeidimus, bet taip pat gali sukelti paieškos variklių juodąjį sąrašą ir visiškai prarasti prekės ženklo vientisumą vartotojų, klientų ir partnerių akyse..

Svetainių savininkai turėtų klysti atsargiai. Iškart atlikite aukščiau aprašytus veiksmus, kad netaptumėte įsilaužėlių taikiniu. Be to, taip pat galite įsitikinti, kad pasirinkote patikimą žiniatinklio prieglobą, kuri nelaikoma tuo, kas paprastai vadinama „neperšaunamu“ kompiuteriu. Kol užsienio vyriausybės ir interneto protokolai neras būdų apriboti neperšaunamų prieglobos svetainių kūrimą, mes būsime priversti kovoti su įsilaužėliais ir nusikaltėliais savo pačių sąlygomis..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map