5 būdai efektyviau optimizuoti vaizdus

Mes gyvename vaizdiniame pasaulyje. Praėjo tos dienos, kai tinklalapių lankytojai kantriai rinkdavosi ir skaitydavo ilgos formos turinį be jokių lydimų vaizdų. Nesvarbu, ar jūsų svetainė yra tinklaraštis, parduotuvė, prekės ženklo nukreipimo puslapis, ar naujienų svetainė, turite turėti nuotraukų, kurios ne tik domina vizualiai, bet ir greitai įkeliamos..


Kaip optimizuojate vaizdus efektyvesniam naudojimui internete? Pažiūrėkime.

1. Pradėkite nuo aukštos kokybės, nuo vidutinės iki aukštos skiriamosios gebos vaizdo ir eikite į vienodumą

Laimėjo visas manipuliavimas ir optimizavimas pasaulyje’t padėti, jei jūs don’t neturi aukštos kokybės vaizdo, su kuriuo galima dirbti. Tu ne’neprivalo būti profesionalus fotografas arba naudoti brangią DSLR kamerą, kad būtų galima naudoti aukštos kokybės, aukštos skyros vaizdus. Daugybė fotografinių paminklų siūlo aukštos skiriamosios gebos nuotraukas, kurių pasirinkimas yra pakankamai įvairus, kad tiktų bet kuriai svetainei ar tinklaraščio temai.

Nustačius nustatytą vaizdo dydį, kad būtų galima naudoti visoje svetainėje, kaskart, kai reikia pridėti atvaizdų, jis bus kur kas mažesnis. Yra paplitęs mitas, kad žiniatinklio atvaizdai turėtų būti 72 taškai colyje (PPI). PPI iš tikrųjų neturi įtakos failo dydžiui ar ekrano išvaizdai.

Turėtumėte pasirinkti vidutinio dydžio vaizdą ir atsiminti, kad failo dydį visada galima suspausti. Svarbu atsiminti, kad norite, kad vaizdai būtų greitai įkeliami, tuo pačiu užtikrinant ryškią vaizdą be pikselių. Didesnė skiriamoji geba reikalinga tik tuo atveju, jei ketinama spausdinti vaizdą.

2. Naudokite tinkamus failų tipus

Yra du įprasti vaizdų failų tipai: JPEG (sukūrė jungtinė fotografijos ekspertų grupė) ir PNG. JPEG vaizdai gali būti suglaudinti ir idealiai tinka ten, kur reikalingas neįprastai mažas failas.

JPEG taip pat yra nuostolingas, tai reiškia, kad atvaizdo kokybė pablogėja kiekvieną kartą, kai juo manipuliuojama, jis konvertuojamas ar suglaudinamas.

PNG vaizdai yra be nuostolių, tai reiškia, kad jie nepraranda skiriamosios gebos, nes yra manipuliuojami ar suglaudinami. PNG atvaizdai taip pat palaiko skaidrumą, tai reiškia, kad aplink vaizdą galite turėti skaidrų foną, suteikiantį daug redagavimo lankstumo, ir trūkstamą langelį, kuris veikia kaip JPG vaizdo talpykla..

PNG vaizdo failai yra idealūs paveikslėliams ir vaizdams, kurie nėra nuotraukų kokybės, nebent vėlgi reikia mažo failo dydžio ir vaizdo kokybė nėra tokia svarbi. JPG vaizdai yra geriausi fotografijoms, turinčioms daug spalvų ir variantų. Bet kokiu atveju bet koks žiniatinklio vaizdas turėtų būti išsaugotas ir įkeltas vienu iš šių dviejų failų formatų.

3. Pakeiskite vaizdų dydį, kad būtų galima optimizuoti puslapio įkėlimą

Anot „Google“’s Žiniatinklio vadovas, vaizdai dažnai sudaro didžiąją dalį atsisiųstų baitų tinklalapyje ir taip pat gali užimti nemažą vietą vizualiai.” Tai reiškia, kad vaizdai yra greičiausiai kaltininkai dėl puslapių, kurių įkėlimo laikas yra lėtas.

Prisimindami, kad norime turėti puslapiai įkeliami greičiau nei per 3 sekundes dėl interneto lankytojų patrauklumo išvykti pasibaigus tam laikui, juo tampa labai svarbu, kad atvaizdų dydis būtų pakeistas ir optimizuotas atsižvelgiant į puslapio įkėlimo greitį.

4. Pateikite antraštes ir alternatyvų tekstą

alt tag tekstasAlternatyvus tekstas arba ALT žymos, yra naudojami ekrano skaitytuvų ir paieškos sistemų vaizdų aprašymui pateikti. Pavadinimų žymės ir aprašymai, pridedami prie atvaizdo, toliau naudojami SEO tikslams, turėtų apimti susijusius raktinius žodžius ir taip pat pateikti puikią bendrą informaciją apie atvaizdą interneto lankytojams..

Be to, kad pridedama SEO vertė, šios žymės ir atributai vaidina didžiulį vaidmenį vertingos informacijos teikimas neregiams ir silpnaregiams nes ekrano skaitytojai garsiai skaitys aprašymus ir padės asmeniui žinoti, koks yra vaizdas.

5. Įsitikinkite, ar tinkamai pavadinate vaizdo failą

Vaizdo SEO taip pat atsižvelgia į vaizdo failo pavadinimą. Norite, kad paieškos varikliai žinotų, koks yra vaizdas, ir jie tai daro skaitydami vaizdo failo pavadinimą.

Jei savo vaizdų failams naudosite kokį nors atsitiktinį, nesuprantamą pavadinimą, paieškos varikliai neturės jokio supratimo, kas jie yra, ir dėl to atsiras prarasta SEO galimybė. Įsitikinkite, kad failų pavadinimai yra aprašomieji ir atitinka atvaizdą. Nusiųskite failus į internetą nenaudodami bendrų, automatizuotų failų vardų suteikimo būdų, todėl jums turėtų būti gera eiti.

Premijų optimizavimo žingsnis

Jei visa ši informacija verčia jus suktis galvoje, laimei – kai kuriuos papildinius galima panaudoti norint pasirūpinti visais jūsų vaizdo optimizavimo, formavimo, glaudinimo ir etikečių poreikiais. Įskiepiai patinka WP Smush, „EWWW Image Optimizer“, „Insanity“, „ShortPixel“ ir „SEO“ draugiški vaizdai siūlo visas skirtingas funkcijas, kurių tikslas – kiek įmanoma glaudinti vaizdus, ​​išlaikant kokybę ir pašalinant nereikalingus ar nenaudojamus meta duomenis ir spalvas..

Šie papildiniai taip pat gali būti naudojami vaizdo failams priskirti tinkamus ALT ir TITLE atributus, taigi jie yra optimizuotas SEO, o tai gyvybiškai svarbu šiandien’įvaizdis – sunkus paieškos pasaulis. Keli papildiniai automatiškai optimizuoja jūsų vaizdo failus, kai juos įkeliate, ir net optimizuoja vaizdus, ​​kuriuos jau turite savo svetainėje.

Jūs neturėtumėte’pasikliaukite tik papildiniu nes vis dar yra keletas geriausių vaizdų įkėlimo būdų, net naudojant papildinį. Visada turėtumėte naudoti tinkamą formatą – GIF animacijoms, PNG – labai detalioms, aukštos skiriamosios gebos ir JPG – įprastoms nuotraukoms ir ekrano kopijoms..

SEO optimizuoti vaizdai laimėti!

Kartą visą savo svetainę’Vaizdai buvo tinkamai suformatuoti, kad jie būtų veiksmingi, ir visi atributai, žymės ir aprašymai buvo įtraukti, jūsų svetainė veiks geriau paieškos sistemose, geriau atrodys naršyklėse ir lankytojams bus įkelta daug greičiau. Vaizdo optimizavimas skatina našumą, SEO ir padeda išlaikyti lankytojus, pateikdamas stulbinančius, aiškius vaizdus, ​​kurie greitai įkeliami. Vaizdo optimizavimas yra visiškai nesąmoningas, o naudojant papildinį dar lengviau tai padaryti.

Savaime suprantama, kad be vaizdų optimizavimo naudojimui internete, jūs taip pat turėtumėte pasirinkti tinkamą. Įsitikinkite, kad vaizdai skatina jūsų prekės ženklą, žinią ir siūlo tam tikrą susidomėjimą ir paskatą interneto lankytojams.

Bendrosios vertybinių popierių nuotraukos yra keliolika centų ir vargu ar atkreips dėmesį į jūsų auditoriją. Jei geros kokybės vaizdai neatitinka jūsų poreikių, verta įsigyti konkretesnių, aukštos kokybės, unikalių vaizdų, kurie padės padaryti pareiškimą. Tai beveik tokia pat svarbi kaip jūsų pasirinkimas žiniatinklio prieglobos!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map