30+ nuostabi „WordPress“ statistika

„WordPress“ talpinimasTurėdami daugiau nei trečdalį visų „WordPress“ (WP) svetainių, neabejotina, kad tai yra pati populiariausia ir plačiausiai naudojama turinio valdymo sistema. [1] Tai CMS už daugiau svetainių nei kitos dvi platformos kartu sudėjus. Remiantis Keyword.com, „WordPress“ „Google“ naudojasi 34 milijonus kartų per mėnesį.


Tačiau šis skaičius yra tik ledkalnio viršūnė, kai kalbama apie WP naudojimą – tiek gerą, tiek blogą. Ji geriausiai žinoma kaip internetinių dienoraščių platforma, tačiau didžiąją dalį platformos svetainių sudaro elektroninės prekybos parduotuvių tinklai, kurių nemaža dalis priklauso „Fortune 500“ kompanijoms, tokioms kaip „Fortune.com“, CNN ir „New York Post“, arba tokioms technikos gigantėms kaip „Microsoft“ ir „Facebook“ naujienos. . Tai netgi platforma, esanti už „Whitehouse.gov“ ir oficialios Švedijos vyriausybės svetainės. [2]

Nesvarbu, ar pirmą kartą svarstote WP, ar jums tiesiog įdomu, kas naudojasi platforma ir kaip ja naudojasi, mes turime skaičius ir istorijas už jų..

Kas daro „WordPress“ tokiu puikiu interneto puslapių kūrėju?

WordPress plėtraVien ta antraštė gali sukelti tam tikrų ginčų. Internete kyla siautulingos diskusijos apie tai, ar tai iš tikrųjų puslapio kūrėjas, ar tiesiog geriausia turinio kūrimo ir publikavimo valdymo platforma.

Trumpas atsakymas yra, kad tai abu.

Tai CMS su daugybe galingų puslapių kūrimo temų ir papildinių, tokių kaip „Beaver Builder“ ir „Divi“.

Versijos 5.0 ir naujesnės versijos taip pat turi įmontuotą numatytąjį redaktorių, vadinamą „Gutenberg“, kuris labiau primena tradicinių svetainių kūrėjų nuvilkimo funkciją nei senoji žodžių redagavimo platforma, primenanti „MS Word“. Visi papildiniai ir temos turi palaikyti „Gutenberg“, todėl dėl suderinamumo nereikia nerimauti.

„WordPress“ skiriasi nuo daugelio svetainių ir puslapių kūrėjų tuo, kad prieglobą teikia kitos platformos, tačiau jos neleidžia jums pasirinkti savo unikalaus domeno vardo, o iš tikrųjų jums nepriklauso jūsų sukurtas turinys. Jei norite pereiti į kita prieglobos platforma, vargu ar galite atsinešti bet kurį savo svetainės turinį. Jūs neturėsite šios problemos su „WordPress“.

Dvi skirtingos „WordPress“ versijos

„WordPress“ turi dvi versijas: wordpress.com ir wordpress.org. „Dot com“ versija yra savarankiškai naudojama platforma, suteikianti jums nemokamą pagrindinę svetainę, tačiau įmonės sprendimui ji gali veikti iki 5000 USD per metus; dėl to kyla problemų dėl turinio nuosavybės ir individualaus domeno vardo trūkumo. WordPress.org yra visiškai nemokama naudoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti ir užregistruoti domeno vardą ir rasti prieglobos sprendimą kuri palaiko WP technologiją.

Nors iš pradžių „WordPress“ gali atrodyti šiek tiek bauginanti, jei nesate patyręs technologijų srityje, jo mokymosi kreivė yra gana negili. Kodavimas yra integruotas į priedus ir temas, tačiau patyrę programuotojai gali pakeisti ir pritaikyti bet kurį kodą pagal savo specifikacijas.

Kita vertus, naujokai gali greitai išmokti kaip pritaikyti WordPress be jokių kodavimo žinių ir sukurkite kokybišką svetainę. Tai daro ją puikia platforma pradedantiesiems ir technikos ekspertams.

Įskiepiai ir temos

Vienas geriausių „WordPress“ dalykų yra technologija ir sistemos, palaikančios CMS ir papildančios svetainės funkcionalumą. Mes kalbame apie daug pagirtus, o kartais ir apgailėtinus WP papildinius ir temas.

Kadangi „WordPress“ yra atvirojo kodo platforma, yra šimtai nemokamų temų ir papildinių, kuriuos galima įdiegti tiesiai iš „WordPress“ svetainė. Tiesą sakant, šiuo metu yra 55 094 papildiniai WP bibliotekoje. Kūrėjai visame pasaulyje taip pat sukūrė priemokų priedus ir temas beveik kiekvienai funkcijai, tikslui ir pirmenybei.

Ką jie daro?

Temos yra priekinės struktūros, kurios įdiegiamos per WP foninį kodą. Temos pateikiamos su įmontuotais moduliais ir puslapio kūrimo funkcijomis, kurios lemia jūsų WP svetainės išdėstymą ir išvaizdą.

Nemokamų ir aukščiausios kokybės temų gausa

Yra temų, kurios yra sukurtos kurti svetaines tam tikroms pramonės šakoms, tokioms kaip nekilnojamasis turtas, žurnalistika ir skaitmeninė komercija, ir jūs galite naudoti vieną iš šimtų nemokamų temų iš šios svetainės arba nusipirkti pritaikytas, aukščiausios kokybės temas iš kompanijų, tokių kaip „Theme Forest“, kuri turi galima rasti daugiau nei 11 000 WP temų. procentų „WordPress“ svetainių savininkų naudojasi „premium“ temomis, o vidutinė „premium“ temos licencijos kaina yra 40 USD. [3] [4]

Kai perkate temas iš patikimo kūrėjo, turite kūrėjo palaikymo, naujinių ir saugos pataisų pranašumą. Nereikia jaudintis ir dėl temų mastelio. Jie gali būti didinami arba mažinami, augant jūsų verslui, nemokant daugiau, nei tai darytumėte su svetainių kūrėjais.

Jums nereikia tiek jaudintis, kai naudojate nemokamas temas, kol jas atsisiunčiate iš „WordPress“ svetainės. Jie yra išsamiai išbandytas ir peržiūrėtas palaikyti kokybišką CSS ir HTML kodavimą ir patikrinti, ar nėra saugumo ir privatumo standartų. Tiesiog būtinai atnaujinkite juos ir pašalinkite senas temas ar papildinius, kurių nebenaudojate.

Papildiniai yra priedai, kurie suteikia jūsų „WordPress“ svetainėms funkcionalumą. Jie taip pat yra padalinti tarp tūkstančių nemokamų, trečiųjų šalių įskiepių ir aukščiausios kokybės priedų. Kad ir kokią funkciją ar funkciją jums reikia patobulinti vartotojo patirtį, yra bent keliolika suderinamų priedų ar valdiklių. Tai gali būti nuo įskiepių, tvarkančių el. Paštą, iki tų, kurie sustiprina saugumą ir visa kita. Jūs netgi galite įdiegti „Google Analytics“ papildinį ir integruoti „Google“ ID su savo administratoriaus informacijos suvestine.

Dabar, kai turite šiek tiek informacijos apie tai, kas yra „WordPress“ ir ką jis daro, pažvelkime į dar keletą statistikos už platformos.

„WordPress“ naudojimas

WP naudojimasStatistika apie svetainių, kurias palaiko „WordPress“, procentą nepasakoja, kiek ji paplitusi visame pasaulyje. Šie punktai apima ir globalius, ir konkrečius faktus bei statistiką apie „WordPress“ naudojimą.

 • Manoma, kad „WordPress“ yra 59,9 proc. Visų turinio valdymo sistemų jėga. [5]
 • CMS galima rasti 162 skirtingomis kalbomis visame pasaulyje. [6]
 • 71 proc. Visų „WordPress“ tinklaraščių yra anglų kalba; kita paplitusi kalba yra ispanų kalba, užimanti 4,7 proc. rinkos. [7]
 • 2014 m. „WordPress“ ne angliškų versijų atsisiuntimai pirmą kartą atitiko versijas anglų kalba. [8]
 • Tai pati populiariausia internetinių svetainių kūrimo platforma, užimanti 47 procentus CMS rinkos. [9]
 • Beveik 3000 iš 10 000 populiariausių svetainių tvarko „WordPress“. [10]
 • Vien 2016 m. WP tinklaraščiuose buvo paskelbta beveik 117 913 148 357 žodžiai. Priimančiojo teismo
 • Kas antrą dieną WP svetainėje pridedama 17 naujų pranešimų. [11]
 • Kiekvieną dieną atidaromos 805 naujos WP svetainės [12].

„WordPress“ bendruomenė ir palaikymas

Ar nerimaujate dėl paramos, kuriai trūktų nemokamos atvirojo kodo platformos, stokos? Ši statistika turėtų palengvinti jūsų mintis.

 • „WordPress“ neturi generalinio direktoriaus; Jį visiškai valdo atvirojo kodo bendruomenės savanoriai. [13]
 • „WordPress“ įkūrėjai Mattas Mullenwegas ir Mike’as Little’as sukūrė platformą 2003 m. Kaip B2B cafelog. Jis suformavo pelno nesiekiantį „WordPress“ fondą, kad apsaugotų atvirojo kodo projektą ir užtikrintų, kad jis visada išliks nemokamas. [14]
 • Jų yra 175 JAV ir daugiau nei 185 „WordCamps“ už JAV ribų. [15] [16]
 • Šiuo metu galite rasti 840 „MeetUp“ grupės iš viso 511 000 aktyvių narių ir auga.
 • „WordPress“ yra žinomas dėl savo skirta kūrėjų ir vartotojų bendruomenė. Pagaliau WP forume buvo daugiau nei 2 030 000 atvirų temų.
 • Yra Pagrindinėje WP kūrimo komandoje – 70 kūrėjų, ir jie parašė daugiau nei 430 000 kodo eilučių, kad sukurtų platformos branduolį.
 • Daugelis kūrėjų, prisidedančių prie WP augimo, yra savanoriai, tačiau vidutinis WP kūrėjo atlyginimas yra 49 185 USD per metus.

„WordPress“ augimas

WP ne tik palaiko verslo augimą, bet ir pati platforma auga ir tobulėja kiekvieną dieną. Štai keletas faktų, pagrindžiančių tai.

 • Naujausia „WordPress“ versija yra 5.2. Jis vadinamas Jaco, ir jis buvo atsisiųstas 27 360 603 kartus, 300, nes įvedžiau šį sakinį. Atsisiuntimo skaitiklį galite žiūrėti realiu laiku čia.
 • Tarp „Alexa“ populiariausių milijonų svetainių yra 74 WP versijos, kurios jas veikia.

Pro patarimas: Tik 27,9 proc. Vartotojų turi įdiegtą naujausią „WordPress“ versiją. Būtinai atnaujinkite arba įdiekite naujausią WP versiją. Tai apima naująjį numatytąjį redaktorių ir yra mažiau pažeidžiamas įsilaužimo.

Socialinės žiniasklaidos įsitraukimas

Vienas pagrindinių būdų padidinti savo svetainės lankomumą ir bendrą žiniatinklio buvimą yra per socialinę žiniasklaidą. „WordPress“ gali padėti ir socialinio įsitraukimo srityje.

„WordPress“ papildiniai ir temos

Jūsų WP svetainės funkcijų apribojimus riboja tik įdiegti papildiniai. Čia yra keletas papildinių kūrimo ir naudojimo statistikos.

 • populiariausias WP papildinys yra „viskas viename“ SEO paketas, kuriame yra daugiau nei 25 aktyvios versijos ir 13 milijonų atsisiuntimų. Suapvalinti 5 populiariausi yra „Akismet“, „Google XML Sitemaps“, „Contact Form 7“ ir „NextGEN“ galerija. Priimančiojo teismo; Abi „Akismet“ ir „7“ formos formos yra nemokamos.
 • Vienas iš populiariausi „premium“ papildiniai yra „Visual Composer“, kiekvieną savaitę parduodama daugiau nei 2300 vienetų.
 • Akismet yra visų laikų labiausiai atsisiųstas papildinys, su daugiau nei 82 mln. atsisiuntimų.
 • Kiti populiariausi papildiniai yra „Yoast SEO“ ir „JetPack“, kurie yra pagrindinis pradinis rinkinys WP pradedantiesiems. Kiekviena jų turi daugiau nei 5 milijonus atsisiuntimų.
 • „Akismet Anti-Spam“ užblokavo daugiau nei vieną trilijoną šlamšto komentarų ir sustabdė daugiau nei 23 milijardus įsilaužimo bandymų. Priimančiojo teismo
 • „WordFence“ Vien tik 2019 m. kovo mėn. užblokavo daugiau nei 4 952 346 311 atakų WP svetainėse. Tai atstumia 90 000 išpuolių kas 60 sekundžių.
 • „WooCommerce“ papildinys valdo 23 procentus visų el. prekybos svetainių, ir ji buvo atsisiųsta daugiau nei 30 milijonų kartų.
 • populiariausias puslapių kūrimo priemonės papildinys yra „Elementor“, su maždaug 430 000 atsisiuntimų per savaitę.
 • Yra nauja WP numatytoji tema išleidžiama kasmet.
 • Yra beveik 6000 nemokamų temų WP kataloge.
 • dvi nemokamos temos yra „Divi“ ir „Genesis“, kurių kiekviena sudaro 10 procentų visų WP svetainių.
 • Visų laikų populiariausia „Premium“ tema yra Avada pagal teminį mišką; ji turi daugiau nei 450 000 pirkinių.

Pro patarimas: Vienas didžiausių WP svetainių pažeidžiamumų yra pasenusių papildinių ir temų naudojimas. Atnaujinkite savo papildinius, būtinai nedelsdami įdiekite saugos pataisas ir visiškai pašalinkite senus, pasenusius, nenaudotus ir nepalaikomus papildinius. Jų išjungimas nepadarys jų saugesnių.

Pro patarimas: Naudokite tik patikrintų ir peržiūrėtų patikimų kūrėjų papildinius.

„WordPress“ sauga

Net jei neužsiimate elektronine prekyba, internetinis saugumas vis tiek yra svarbus. Tai yra numeriai, pagrindžiantys WP tinklalapių saugumą, gerus ir blogus.

 • Populiarumas padaro tave taikiniu. Sucuri atliktame tyrime, daugiau nei 70 procentų visų užkrėstų svetainių buvo vertinamos pagal WP.
 • Aštuoni procentai tų nulaužtų svetainių buvo įsiskverbęs pro priekines duris dėl silpnų slaptažodžių.
 • Populiariausi įsilaužti vartotojo vardai buvo „admin“, „test“, „Administrator“, „root“
 • Viena didžiausių rizikų veikia pasenusios WP pagrindinės programinės įrangos versijos.
 • Mažiau nei 1/3 „WordPress“ svetainių savininkų naudoja naujausią versiją. Tai kelia a rimta saugumo rizika.
 • 41 proc. Išnaudojimų buvo leidžiami saugumo trūkumų prieglobos platformose.
 • Saugumo pažeidimų suskirstymas atrodo taip:
  • 52 procentai nuo senų ar nepatikimų papildinių
  • 37 procentai nuo WP branduolio
  • 11 procentų iš temų
 • Yra daugiau nei 90 000 išpuolių prieš WP svetaines per minutę.
 • Netinkamas „WordPress“ papildinys buvo atsakingas už didžiausią visų laikų žurnalistikos nutekėjimą – „Panamos dokumentai“. Dėl šio nutekėjimo buvo parodyta 4,8 mln. El. Laiškų.
 • dažniausiai naudojami WP yra galinės durys, atsisiuntimai pagal vaistus, vaistinių įsilaužimai ir kenksmingi peradresavimai.

Pro patarimas: Niekada nenaudokite numatytojo slaptažodžio jokioje platformoje.

„WordPress“ talpinimo platformos pasirinkimas

„WordPress“ populiarumas priklauso ne tik nuo mastelio ir universalumo, bet ir nuo to, kad ją galima nemokamai ir lengvai integruoti į įvairias aplinkas. Vienintelės išlaidos, patirtos naudojant WP, yra temų ir papildinių įsigijimas, domenų registracija ir priegloba. Iš viso tai gali sudaryti 50 USD per metus. [30]

Daugybė prieglobos paketų suteiks jums domeno registraciją kaip paslaugos dalį, jie netgi įmes domenui būdingus el. Pašto adresus. Jei turite tik vieną svetainę, pakaktų pasirinkti tą patį pagrindinį kompiuterį ir domenų registratorių. Bet jei naudojate didelės apimties svetainę ar kelis domenus, galbūt geriau registratorių ir prieglobos platformą laikyti atskirai.

Kai ieškote geriausias prieglobos sprendimas jūsų WP svetainei, atsižvelgti į tai:

 • Minimalūs reikalavimai. Bet kuri prieglobos platforma turėtų palaikyti minimalius WP reikalavimus, taikomus PHP 7.3 ar naujesnei versijai, MySQL 5.6 ar naujesnei versijai ar MariaDB 10.1 ir naujesnei versijai, ir turėti HTML palaikymą..
 • Mastelio keitimas. Norite maksimalaus įmanomo greičio ir pralaidumo, o kitų išteklių pakanka jūsų svetainės tipui, numatomam srautui ir augimui.
 • Palaikymas. Pagalba klientams turėtų būti prieinama 24 valandas per parą, naudojant įvairius metodus.
 • Uptime. Daugybė prieglobos paslaugų garantuoja tam tikrą procentą praleisto laiko; 99 ir daugiau procentų yra standartinė, tačiau įsitikinkite, kad gavote šią garantiją raštu.

Jei naudojate savo svetainę iš kompiuterio, kuriame yra „Linux“ OS, ji suderinama su PHP ir „MySQL“. Prieglobos platformos, palaikančios „Windows“ OS, yra suderinamos su ASP, .NET, „Microsoft Access“ ir „Microsoft SQL“ (MSSQL).

Baigiamosios mintys

Dabar, kai turite kai kurių faktų, galinčių pagrįsti tai, ką daugelis iš mūsų jau žino apie „WordPress“ pranašumus, šiandien galite pradėti kurti idealią svetainę, norėdami publikuoti savo tinklaraštį, sudominti auditoriją ar plėsti internetinį verslą. Tiesiog įsitikinkite, kad atsižvelkite ir į įspėjimus apie saugumą bei SEO, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainės ir srautas yra apsaugoti nuo įprastų kibernetinių grėsmių, o jūs turite nustatyti ir maksimaliai padidinti savo WP, kad pagerintumėte paieškos sistemos reitingą ir turinio pateikimą..

[1] https://kinsta.com/wordpress-market-share/
[2] „WinningWP“
[3] https://themeforest.net/
[4] https://winithemes.com/blog/infographic-the-current-capacity-of-wordpress/
[5] https://w3techs.com/technologies/details/cm-wordpress/all/all
[6] https://digital.com/blog/wordpress-stats/
[7] https://99firms.com/blog/wordpress-statistics/
[8] http://www.wpblogington.com/data/wordpress-2015.php
[9] https://www.codeinwp.com/blog/wordpress-statistics/
[10] http://trends.builtwith.com/cms
[11] http://torquemag.io/13-surprising-wordpress-statistics/
[12] https://w3techs.com
[13] https://www.isitwp.com/interesting-wordpress-stats-facts/
[14] https://www.codeinwp.com/blog/wordpress-statistics/
[15] https://central.wordcamp.org/news/2016/03/30/wordcamps-in-2015/
[16] https://www.codeinwp.com/blog/mesmerizing-wordpress-stats/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map