21 gudrybė, kaip padidinti jūsų svetainės greitį

lėtas krovimasJūsų svetainės greitis gali turėti didelę įtaką srautui, konversijoms ir pajamoms. Kaip našumo metrika, greičio nereikėtų nuvertinti. Pagal Akami, beveik pusė visų interneto vartotojų tikisi, kad internetinis puslapis bus įkeltas per mažiau nei dvi sekundes, o 40% vartotojų paspaus iš svetainės, jei įkelti prireiks daugiau nei trijų sekundžių.


Į “Kodėl svarbu interneto našumas: ar jūsų svetainė pritraukia klientus??”, 2010 m. Gomezo atliktame tyrime, kuriame apklausta 1 500 internetinių pirkėjų apie tai, kaip svetainės našumas veikia jų elgesį internete, sužinome:

 • “Padidėjus svetainės įkėlimo laikui nuo 2 iki 10 sekundžių, puslapio atsisakymo rodiklis padidėjo 38%.”
 • “Piko metu piko metu daugiau nei 75% vartotojų išvyko pas konkurentą’svetainėje, o ne patirti vėlavimą.”

Norėdami dar labiau pabrėžti interneto greičio įtaką vartotojų elgesiui, pateikė Aberdyno grupė atskleidžia, kad vos per sekundę pavėlavus įkelti laiką, interneto konversijų sumažėja 7%. Be to, puslapių peržiūra sumažėja 11%, o klientų pasitenkinimas sumažėja 16%. Tarsi to nebūtų’Pakanka patekti į namus ir priversti mus lenktyniauti dėl mūsų tinklalapio įkrovimo laiko optimizavimo, savininkai taip pat turėtų žinoti, kad „Google“ naudoja svetainės greitį kaip veiksnį reitinguodama jūsų svetainę jos paieškos rezultatų puslapyje..

Apibendrinant galima pasakyti, kad lėta svetainė lems:

 • Mažiau srauto ir puslapių peržiūrų
 • Sumažėjo konversijų skaičius
 • Pardavimų sumažėjimas
 • Neigiamai paveiktas prekės ženklo įvaizdis

Kaip pagrindinį šaltinį, kaip sukurti sėkmingą svetainę, HostFacts.com pateikia šiuos patarimus ir gudrybes, kaip padidinti jūsų svetainės greitį..

Jūsų svetainės greitis gali turėti didelę įtaką srautui, konversijoms ir pajamoms. Kaip našumo metrika, greičio nereikėtų nuvertinti. Pagal Akami, beveik pusė visų interneto vartotojų tikisi, kad internetinis puslapis bus įkeltas per mažiau nei dvi sekundes, o 40% vartotojų paspaus iš svetainės, jei įkelti prireiks daugiau nei trijų sekundžių.

2010 m. „Gomez“ atliktame tyrime „Kodėl žiniatinklio našumas yra svarbus: ar jūsų svetainė skatina klientus atsikratyti?“, Kuriame apklausta 1500 internetinių pirkėjų apie tai, kaip svetainės našumas veikia jų elgesį internete, sužinome:

 • „Padidėjus svetainės įkėlimo laikui nuo 2 iki 10 sekundžių, puslapio atsisakymo procentas padidėjo 38%.“
 • „Per piko metu daugiau nei 75% vartotojų išvyko į konkurentų svetaines, užuot patyrę vėlavimą.“

Norėdami dar labiau pabrėžti interneto greičio įtaką vartotojų elgesiui, pateikė Aberdyno grupė atskleidžia, kad vos per vieną sekundę vėluojant įkelti laiką, interneto konversijų sumažėja 7%. Be to, puslapių peržiūra sumažėja 11%, o klientų pasitenkinimas sumažėja 16%. Tarsi to nepakaktų norint patekti į namus ir priversti mus lenktyniauti dėl mūsų svetainės įkėlimo laiko optimizavimo, savininkai taip pat turėtų žinoti, kad „Google“ naudoja svetainės greitį kaip veiksnį, vertindama jūsų svetainę paieškos rezultatų puslapyje..

Apibendrinant galima pasakyti, kad lėta svetainė lems:

 • Mažiau srauto ir puslapių peržiūrų
 • Sumažėjo konversijų skaičius
 • Pardavimų sumažėjimas
 • Neigiamai paveiktas prekės ženklo įvaizdis

Kaip pagrindinis šaltinis, kaip sukurti sėkmingą svetainę, HostFacts.com pateikia šiuos patarimus ir gudrybes, kaip padidinti jūsų svetainės greitį. Šiame vadove paliesime šiuos dalykus:

Contents

1 veiksmas: pašalinkite nereikalingus papildinius ir priedus

Apsvarstykite Mike’o atvejo analizę, kurioje jis išanalizavo savo svetainės greitį ir optimizavo jį taip, kad jis pakito nuo 4,23 sekundės įkėlimo laiko iki 1,33 sekundės įkėlimo laiko. Kodėl jo svetainė buvo tokia lėta? Vienas žodis. Papildiniai.

pašalinti papildinįNereikalingi papildiniai ir priedai gali dramatiškai paveikti jūsų svetainės greitį. Maike’Šiuo atveju jis nustatė, kad stulbinantį 86% jo svetainės įkėlimo laiko lemia įskiepiai. Jei naudojate CMS, tokias kaip WordPress (vartotojai gali norėti įdiegti P3 arba papildinio veikimo profilio priemonė, kuris nuskaitys jūsų „WordPress“ papildinius, kad surastų trūkumų ir sugeneruotų ataskaitą, kaip kiekvienas papildinys veikia jūsų svetainės našumą), „Drupal“ ar „Joomla“, labai svarbu atkreipti dėmesį į papildinius ir priedus, kurie galėtų sulėtinti jūsų svetainės veikimą.

Spręsdami šią problemą, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į įdiegtų papildinių skaičių, bet ir į kokybę iš tų įskiepių. Atkreipkite dėmesį į papildinius, kuriuose įkeliami pernelyg dideli scenarijai ir stiliai. Taip pat pašalinkite papildinius, kurie atlieka daug nuotolinių užklausų, taip pat pašalinkite papildinius, kurie padidina duomenų bazės užklausų skaičių kiekviename jūsų svetainės puslapyje.

Apatinė eilutė: naudokite papildinius, kurie yra būtini tik norint pagerinti jūsų svetainės funkcionalumą. Likusią dalį išmeskite.

Apsvarstykite atvejo analizę Maikas, kuriame jis išanalizavo savo svetainės greitį ir optimizavo jį taip, kad nuo 4,23 sek. įkėlimo laiko jis padidėjo iki 1,33 sek. įkėlimo laiko. Kodėl jo svetainė buvo tokia lėta? Vienas žodis. Papildiniai.

Nereikalingi papildiniai ir priedai gali dramatiškai paveikti jūsų svetainės greitį. Mike’o atveju jis nustatė, kad stulbinantį 86% jo svetainės įkėlimo laiko lemia įskiepiai. Jei naudojate CMS, tokias kaip WordPress (vartotojai gali norėti įdiegti P3 arba papildinio veikimo profilio priemonė, kuris nuskaitys jūsų „WordPress“ papildinius, kad surastų trūkumų ir sugeneruotų ataskaitą, kaip kiekvienas papildinys veikia jūsų svetainės našumą), „Drupal“ ar „Joomla“, labai svarbu atkreipti dėmesį į papildinius ir priedus, kurie galėtų sulėtinti jūsų svetainės veikimą.

Spręsdami šią problemą, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į įdiegtų papildinių skaičių, bet ir į kokybę iš tų įskiepių. Atkreipkite dėmesį į papildinius, kuriuose įkeliami pernelyg dideli scenarijai ir stiliai. Taip pat pašalinkite papildinius, kurie atlieka daug nuotolinių užklausų, taip pat pašalinkite papildinius, kurie padidina duomenų bazės užklausų skaičių kiekviename jūsų svetainės puslapyje.

Apatinė eilutė: naudokite papildinius, kurie yra būtini tik norint pagerinti jūsų svetainės funkcionalumą. Likusią dalį išmeskite.

2 žingsnis: Sumažinkite arba panaikinkite socialinio bendrinimo mygtukų kiekį jūsų svetainėje

sumažinti dalijimosi mygtukusNeišmeskite klaidingos nuomonės, kad daugybė socialinių dalinimosi mygtukų jūsų svetainėje visada yra geras dalykas. Tai nėra’t. Yra nedaug tyrimų, kurie patvirtina bet kokį reikšmingą tinklalapio srauto padidėjimą dėl to, kad yra socialinio pasidalijimo mygtukai. Visa tai klaidina jūsų lankytojus.

Kadangi daugumoje bendro naudojimo mygtukų veikia „JavaScript“, turėdami per daug mygtukų, gali kilti problemų dėl svetainės našumo. Kai socialinės žiniasklaidos svetainė neveikia, ji gali būti reikšminga pasekmės svetainėms su įdiegtu mygtuku.

Užuot turėję mygtukų asortimentą, redaguokite juos iki esminių elementų arba nustatykite juos krauti asinchroniškai, kad išjungimai nepakenktų jūsų svetainės greičiui..

Neišmeskite klaidingos nuomonės, kad daugybė socialinių dalinimosi mygtukų jūsų svetainėje visada yra geras dalykas. Taip nėra. Yra nedaug tyrimų, kurie patvirtina bet kokį reikšmingą tinklalapio srauto padidėjimą dėl to, kad yra socialinio pasidalijimo mygtukai. Visa tai klaidina jūsų lankytojus.

Kadangi daugumoje bendro naudojimo mygtukų veikia „JavaScript“, turėdami per daug mygtukų, gali kilti problemų dėl svetainės našumo. Kai socialinės žiniasklaidos svetainė neveikia, ji gali būti reikšminga pasekmės svetainėms su įdiegtu mygtuku.

Užuot turėję mygtukų asortimentą, redaguokite juos iki esminių elementų arba nustatykite juos krauti asinchroniškai, kad išjungimai nepakenktų jūsų svetainės greičiui..

3 veiksmas: sukonfigūruokite visus „Analytics“ stebėjimo kodus ir skelbimų tinklų kodus, kad jie būtų įkelti asinchroniškai

„Analytics“ stebėjimo kodai ir skelbimų tinklai’ kodai gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą. Kartais nuotoliniai serveriai veikia lėtai arba jų neveikia, todėl jūsų svetainė ilgai įkeliama. svetainės analizė

Tačiau, jei sukonfigūruosite kodus asinchroninis pristatymas, galite užtikrinti, kad neveikia arba lėtas serveris laimėjo’t neigiamai paveikti jūsų svetainės greitį.

4 veiksmas: naudokite galiojimo pabaigos antraštes

svetainės antraštėKaip žinote, serverio greitis yra pagrindinis jūsų svetainės greičio veiksnys. Daugiau serverio užklausų reiškia lėtesnę svetainę. Norėdami išspręsti šią problemą, pasinaudokite galiojimo pabaigos antraštėmis.

Pasibaigus galiojimo laikui, antraštės sutrumpina lankytojų sugrąžinimo laiką, nurodydamos naršyklei, kada prašyti failų iš serverio, ar kada įkelti failą iš naršyklės talpyklos. Pvz., Galite sukonfigūruoti Expires Header tik tam tikrą failą reikalauti kartą per mėnesį, o iki tol failas bus saugomas ir įkeliamas iš talpyklos..

Naudodamiesi galiojimo pabaigos antraštėmis jūsų svetainė bus naudinga dviem būdais. Pirma, tai sumažins HTTP užklausų skaičių serveryje. Antra, kadangi to paties failo neprašoma vėl ir vėl, jūsų serverio apkrova bus mažesnė.

Norėdami savo svetainėje naudoti galiojimo pabaigos antraštes, atlikite toliau nurodytus veiksmus ši „GTmetrix“ pamoka.

Kaip žinote, serverio greitis yra pagrindinis jūsų svetainės greičio veiksnys. Daugiau serverio užklausų reiškia lėtesnę svetainę. Norėdami išspręsti šią problemą, pasinaudokite galiojimo pabaigos antraštėmis.

Pasibaigus galiojimo laikui, antraštės sutrumpina lankytojų sugrąžinimo laiką, nurodydamos naršyklei, kada prašyti failų iš serverio, ar kada įkelti failą iš naršyklės talpyklos. Pvz., Galite sukonfigūruoti Expires Header tik tam tikrą failą reikalauti kartą per mėnesį, o iki tol failas bus saugomas ir įkeliamas iš talpyklos..

Naudodamiesi galiojimo pabaigos antraštėmis jūsų svetainė bus naudinga dviem būdais. Pirma, tai sumažins HTTP užklausų skaičių serveryje. Antra, kadangi to paties failo neprašoma vėl ir vėl, jūsų serverio apkrova bus mažesnė.

Norėdami savo svetainėje naudoti galiojimo pabaigos antraštes, atlikite toliau nurodytus veiksmus ši „GTmetrix“ pamoka.

5 veiksmas: įgalinkite svetainių kaupimą

Tinklalapių kaupimasTalpyklos išsaugojimas labai sumažina jūsų svetainės įkėlimo laiką, kai lankytojas saugo savo svetainės versiją’naršyklėje ir įkeliant tą versiją kaskart grįžus. Tada talpykla saugoma ir naudojama tol, kol svetainė bus atnaujinta arba nustatysite ją atnaujinti.

Tyrimų duomenimis, visos talpyklos panaudojimas svetainei turi stulbinantį pakrovimo laiką: nuo 2,4 sekundės iki 0,9 sekundės!

Norėdami įgalinti talpyklos kaupimą, pirmiausia turite nustatyti, kurią platformą naudojate. Žemiau esančius papildinius galite įdiegti, jei naudojate „WordPress“:

Šiuo metu rinkoje yra vienas iš pažangiausių talpyklos kaupimo ir našumo optimizavimo papildinių WP raketa. Tam reikia investicijų, tačiau rezultatai to verti. Jei naudojate „Drupal“ kaip platformą, vykdykite tai optimizavimo metodų vadovas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip įgalinti talpyklą, skaitykite šiuos puikius vadovus:

Talpyklos išsaugojimas labai sumažina jūsų svetainės įkėlimo laiką, kai lankytojo naršyklėje išsaugote savo svetainės versiją ir įkeliate tą versiją kaskart, kai jie grįžta. Tada talpykla saugoma ir naudojama tol, kol svetainė bus atnaujinta arba nustatysite ją atnaujinti.

Tyrimų duomenimis, visos talpyklos panaudojimas svetainei turi stulbinantį pakrovimo laiką: nuo 2,4 sekundės iki 0,9 sekundės!

Norėdami įgalinti talpyklos kaupimą, pirmiausia turite nustatyti, kurią platformą naudojate. Žemiau esančius papildinius galite įdiegti, jei naudojate „WordPress“:

Šiuo metu rinkoje yra vienas iš pažangiausių talpyklos kaupimo ir našumo optimizavimo papildinių WP raketa.  Tam reikia investicijų, tačiau rezultatai to verti. Jei naudojate „Drupal“ kaip platformą, vykdykite tai optimizavimo metodų vadovas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip įgalinti talpyklą, skaitykite šiuos puikius vadovus:

6 veiksmas: naudokite turinio pateikimo tinklą (CDN)

JAV serveriuose esančios svetainės bus įkeltos greičiau vartotojams iš JAV (arba lankytojams, turintiems JAV VPN paslaugą). Tačiau vartotojai iš kitų pasaulio šalių patirs lėtesnę svetainę. Norėdami išspręsti šią problemą, pasinaudokite turinio pateikimo tinklu arba CDN, kuris jūsų svetainės failus paskirstys per serverių, esančių skirtingose ​​pasaulio vietose, tinklą. Tai žymiai pagreitins jūsų svetainę kitų šalių vartotojams.

Į a Matthew Woodward atvejo analizė, parodyta, kad CDN naudojimas padidina svetainės greitį net 60 proc..

Žemiau yra dvi geriausios galimos CDN parinktys:

JAV serveriuose esančios svetainės bus įkeltos greičiau vartotojams iš JAV (arba lankytojams, turintiems JAV VPN paslaugą). Tačiau vartotojai iš kitų pasaulio šalių patirs lėtesnę svetainę. Norėdami išspręsti šią problemą, pasinaudokite turinio pateikimo tinklu arba CDN, kuris jūsų svetainės failus paskirstys per serverių, esančių skirtingose ​​pasaulio vietose, tinklą. Tai žymiai pagreitins jūsų svetainę kitų šalių vartotojams.

Į a Matthew Woodward atvejo analizė, parodyta, kad CDN naudojimas padidina svetainės greitį net 60 proc..

Žemiau yra dvi geriausios galimos CDN parinktys:

7 žingsnis: Parodykite savo interneto kompiuterį geresniam

pasirinkti žiniatinklio prieglobąReikia pasakyti, kad kartais reikia tiesiog eiti su a geresnė žiniatinklio priegloba. Jei sunkiai dirbate, kad jūsų svetainė būtų greitesnė, ir išnaudojote visas kitas galimybes, tačiau vis dar jaučiate lėtą įkėlimo laiką, gali tekti pakeisti savo žiniatinklio prieglobą.

Marcus Taylor žurnale „Smashing“ aptarė, kaip du jo klientai, kurie abu turėjo panašias svetaines, naudojosi skirtingais prieglobos paslaugų teikėjais ir išgyveno drastiškus svetainių reakcijos laiko skirtumus..

Klientas, naudodamas patikimą, dedikuotą serverį savo svetainės prieglobai, patyrė 7 milisekundžių DNS atsako laiką, o pigų serverį naudojantis klientas patyrė 250 milisekundžių DNS atsako laiką. Papildiniai ir pataisos kol kas jus pasiekia tik neturint kokybiško žiniatinklio prieglobos.

Dėl svarbos pasirinkti gerą žiniatinklio prieglobą, rekomenduojama perskaityti prieglobos apžvalgas, kad nustatytumėte, kuri žiniatinklio priegloba geriausiai tiks jūsų svetainei’s poreikius. Taip pat turėtumėte palyginti internetinius kompiuterius, kad galėtumėte priimti labiausiai pagrįstą sprendimą.

Čia, „HostFacts.com“, mes atlikome namų darbus ir nustatėme tris geriausius prieglobos paslaugų teikėjus, kurių krovimo laikas mažesnis nei 500 milisekundžių:

 1. A2 talpinimas – maždaug 300 milisekundžių
 2. „SiteGround“ – maždaug 400 milisekundžių
 3. „HostGator“ debesis – maždaug 500 milisekundžių

Naudojant statybininkus, pvz., „Wix“, nebūtina rasti kokybiško žiniatinklio prieglobos, tačiau mums visiems svarbu atlikti namų darbus, kad rastume geriausią variantą..

Reikia pasakyti, kad kartais reikia tiesiog apsilankyti geresnėje interneto svetainėje. Jei sunkiai dirbate, kad jūsų svetainė būtų greitesnė, ir išnaudojote visas kitas galimybes, tačiau vis dar jaučiate lėtą įkėlimo laiką, gali tekti pakeisti savo žiniatinklio prieglobą.

Marcus Taylor žurnale „Smashing“ aptarė, kaip du jo klientai, kurie abu turėjo panašias svetaines, naudojosi skirtingais prieglobos paslaugų teikėjais ir patyrė drastiškų svetainių reakcijos laiko skirtumų. Klientas, kuris savo svetainės prieglobai naudojo patikimą, skirtą serverį, patyrė 7 milisekundžių DNS atsako laiką, o klientas, kuris naudojo pigus serveris patyrė 250 milisekundžių DNS atsakymo laiką. Papildiniai ir pataisos kol kas jus pasiekia tik neturint kokybiško žiniatinklio prieglobos.

Atsižvelgiant į tai, kad svarbu pasirinkti gerą žiniatinklio prieglobą, rekomenduojama perskaityti prieglobos apžvalgos nustatyti, kuris žiniatinklio prieglobos būdas geriausiai patenkins jūsų svetainės poreikius. Jūs taip pat turėtumėte palyginti internetinius kompiuterius taigi galite priimti labiausiai informuotą sprendimą.

Čia, „HostFacts.com“, mes atlikome namų darbus ir nustatėme tris geriausius prieglobos paslaugų teikėjus, kurių krovimo laikas mažesnis nei 500 milisekundžių:

 1. A2 talpinimas – maždaug 300 milisekundžių
 2. „SiteGround“ – maždaug 400 milisekundžių
 3. „HostGator“ debesis – maždaug 500 milisekundžių

Naudojant statybininkai kaip „Wix“ panaikina poreikį rasti kokybišką žiniatinklio prieglobą, tačiau mums visiems svarbu atlikti namų darbus, kad rastume geriausią variantą.

8 žingsnis: perjunkite savo svetainės temą

Svetainės tema gali labai paveikti tos svetainės greitį. Kodo išsipūtimas arba per ilgas ir blogai parašytas kodas sumažins jūsų svetainės našumą. Kaip pavyzdį, kiek svetainės temą gali pakeisti jos sparta, skaitykite Julian Fernandes atvejo analizėje, kurioje jis galėjo sumažinti savo įkėlimo laiką nuo 630 ms iki 172 ms, tiesiog perjungdamas savo temą į geriau parašytą. vienas.

Apatinė eilutė: rinkdamiesi savo svetainę atkreipkite dėmesį ne tik į temos išvaizdą; apsvarstykite, kaip ši tema paveiks jūsų svetainės greitį.

9 veiksmas: pasinaudokite „Google Papepeed“

„PageSpeed“ yra atvirojo kodo serverio modulis, kuris pagerina jūsų svetainės greitį, atlikdamas serverio ir failų pakeitimus ir pritaikymus pagal geriausią praktiką..

Diegimas „PageSpeed“ sau reikia šiek tiek techninės nuovokos, tačiau tai galima padaryti. Kita vertus, jūs visada turėtumėte turėti galimybę paprašyti savo žiniatinklio prieglobos / kūrėjų atlikti diegimą.

„PageSpeed“ yra atvirojo kodo serverio modulis, kuris pagerina jūsų svetainės greitį, atlikdamas serverio ir failų pakeitimus ir pritaikymus pagal geriausią praktiką..

Diegimas „PageSpeed“ sau reikia šiek tiek techninės nuovokos, tačiau tai galima padaryti. Kita vertus, jūs visada turėtumėte turėti galimybę paprašyti savo žiniatinklio prieglobos / kūrėjų atlikti diegimą.

10 veiksmas: naudokite mažesnius vaizdo failus

Dideli atvaizdai (1 MB ar didesnis) sąlygoja serverio išteklių susiejimą ir užima daugiau laiko. Norėdami optimizuoti vaizdo failus savo svetainėje, naudokite šiuos įrankius, kad jie būtų mažesni, tuo pačiu įsitikindami, kad nepakenks vaizdo kokybei:

11 veiksmas: suglaudinkite savo svetainės failus naudodami „Gzip“

Mažesnio dydžio failai įkeliami greičiau. Kaip ir įprastas kompiuterio failų glaudinimas, „Gzip“ sumažina jūsų svetainės failų dydį, suspaudžiant juos į ZIP failus.

Žurnalas „Smashing“ pabrėžia atvejį, kai svetainė įgalina „Gzip“ nuo 68 KB iki 13 KB.

Naudok tai vadovas „GTmetrix“ įgalinti „Gzip“ savo svetainėje.

12 veiksmas: reguliariai išvalykite duomenų bazę

Duomenų bazių valymasKai kurios TVS, tokios kaip „WordPress“, ir papildiniai saugo duomenis savo duomenų bazėje, o tai savo ruožtu laikui bėgant sulėtina jūsų svetainę..

„WordPress“ funkcijos, tokios kaip leidimų publikavimas, atnaujinimas ir atkūrimas, labai priklauso nuo jūsų duomenų bazės saugojimo. Be to, saugokitės papildinių, kurie išsaugo statistinius ir vartotojo duomenis bei žurnalus.

Norėdami tai ištaisyti, reguliariai išvalykite duomenų bazę naudodami automatizuotus papildinius, pvz WP-Optimizuoti (skirtas „WordPress“). Jei turite kokią nors kitą platformą, naudokitės šis šaltinis išvalyti duomenų bazę rankiniu būdu. Svetainių savininkai dažnai pamiršta šias priemones, tačiau jos gali padaryti didžiulį poveikį padidinant jūsų svetainės greitį.

Kai kurios TVS, tokios kaip „WordPress“, ir papildiniai saugo duomenis savo duomenų bazėje, o tai savo ruožtu laikui bėgant sulėtina jūsų svetainę. „WordPress“ funkcijos, tokios kaip leidimų publikavimas, atnaujinimas ir atkūrimas, labai priklauso nuo jūsų duomenų bazės saugojimo. Be to, saugokitės papildinių, kurie išsaugo statistinius ir vartotojo duomenis bei žurnalus.

Norėdami tai ištaisyti, reguliariai valykite duomenų bazę naudodami automatizuotus papildinius, pvz WP-Optimizuoti (skirtas „WordPress“). Jei turite kokią nors kitą platformą, naudokitės šis šaltinis išvalyti duomenų bazę rankiniu būdu. Svetainių savininkai dažnai pamiršta šias priemones, tačiau jos gali padaryti didžiulį poveikį padidinant jūsų svetainės greitį.

13 veiksmas: sumažinkite „Javascript“ ir CSS failų skaičių savo svetainėje

Lankytojo naršyklė visus „JavaScript“ ir CSS failus jūsų svetainėje gali vertinti kaip atskirus failus. Tai, savo ruožtu, pateikia kelias užklausas, o tai sulėtina jūsų svetainės įkėlimo laiką. Sumažinę šių failų skaičių arba sumažindami juos, galite juos sudėti į vieną vietą.

14 veiksmas: pašalinkite kelis fono paveikslėlius

Turėdami kelis fono paveikslėlius, serveriui kelios užklausos įkelti vaizdus. Dėl daugiau užklausų krovimo laikas yra lėtesnis. Tai galite išspręsti sujungdami fono paveikslėlius į tik vieną failą. Naudokite atvaizdo spragas, kad užtikrintumėte, jog naršyklės turi pateikti tik vieną prašymą įkelti fono paveikslėlį.

Daugelį svetainių šablonų sudaro keli skirtingi fono paveikslėliai. Sujungus juos į vieną, pasieki tris dalykus. Pirmiausia sumažinsite serveriui pateiktų užklausų skaičių. Taip pat sumažinsite baitų, kuriuos turi atsisiųsti naršyklė, skaičių. Galiausiai sumažinsite vėlavimą į priekį, kai jūsų serveris turi atsisiųsti iš kitų vietų.

Padarykite savo svetainę greitesnę naudodami „SpriteMe“. Tai Smashing Magazine straipsnis taip pat teikia gerus pasiūlymus.

Turėdami kelis fono paveikslėlius, serveriui kelios užklausos įkelti vaizdus. Dėl daugiau užklausų krovimo laikas yra lėtesnis. Tai galite išspręsti sujungdami fono paveikslėlius į tik vieną failą. Naudokite atvaizdo spragas, kad užtikrintumėte, jog naršyklės turi pateikti tik vieną prašymą įkelti fono paveikslėlį.

Daugelį svetainių šablonų sudaro keli skirtingi fono paveikslėliai. Sujungus juos į vieną, pasieki tris dalykus. Pirmiausia sumažinsite serveriui pateiktų užklausų skaičių. Taip pat sumažinsite baitų, kuriuos turi atsisiųsti naršyklė, skaičių. Galiausiai sumažinsite vėlavimą į priekį, kai jūsų serveris turi atsisiųsti iš kitų vietų.

Padarykite savo svetainę greitesnę naudodami „SpriteMe“.  Tai Smashing Magazine straipsnis taip pat teikia gerus pasiūlymus.

15 veiksmas: naudokite vieną atvirą jungtį, kad pateiktumėte serverio užklausas

naudoti-httpPaprastai serverio failų užklausos pildomos atskirai. Atidaromas ryšys, failas paimamas, ryšys uždaromas ir atidaromas naujas ryšys kitam failo griebimui. Tai neefektyvu, todėl sunaudojama daugiau atminties ir lėčiau įkeliama svetainė.

Jei norite, kad visos failų užklausos būtų pateiktos per vieną atvirą ryšį, naudokite „HTTP“. Procesas yra pakankamai paprastas. Tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą į .htaccess failą:

Antraštės komplektas Ryšys išliks gyvas

Priklausomai nuo serverio, taip pat galite atlikti šiuos veiksmus čia arba čia įgalinti išlikti gyvam.

Paprastai serverio failų užklausos pildomos atskirai. Atidaromas ryšys, failas paimamas, ryšys uždaromas ir atidaromas naujas ryšys kitam failo griebimui. Tai neefektyvu, todėl sunaudojama daugiau atminties ir lėčiau įkeliama svetainė.

Jei norite, kad visos failų užklausos būtų pateiktos per vieną atvirą ryšį, naudokite „HTTP“. Procesas yra pakankamai paprastas. Tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą į .htaccess failą:

Antraštės komplektas Ryšys išliks gyvas

Priklausomai nuo serverio, taip pat galite atlikti šiuos veiksmus čia arba čia įgalinti išlikti gyvam.

16 veiksmas: ieškokite sugadintų nuorodų „JavaScript“, CSS ir vaizdo URL

Jei „JavaScript“, CSS arba vaizdų URL nėra nuorodų, jūsų svetainės įkėlimo laikas gali būti žlugdantis. Turėtumėte ieškoti šių neveikiančių nuorodų ir jas išspręsti, kad lankytojai galėtų geriau naršyti. Kol esate prie jos, ieškokite visų kitų neveikiančių nuorodų, kurios nebūtinai turi įtakos jūsų svetainės greičiui, tačiau vis dėlto daro neigiamą įtaką vartotojo patirčiai..

17 veiksmas: priglobkite visus vaizdus savo svetainėje

Vaizdo karštasis susiejimas arba “linijinis susiejimas” yra tada, kai vengiate įkelti vaizdus į savo serverį tiesiog susiedami vaizdą kitoje svetainėje. Teoriškai tai taupo pralaidumą, tačiau iš tikrųjų tai gali sumažinti jūsų svetainės greitį, ypač jei tos vaizdų prieglobos svetainė neveikia arba pati lėtai įkeliama..

Tinkama nykščio taisyklė – prieš susiejant su jais vaizdus, ​​pirmiausia turėkite vaizdus savo svetainėje.

18 veiksmas: priglobkite kuo daugiau failų savo serveryje

Beveik neišvengiama, kad jūsų svetainė failų, pavyzdžiui, įterptųjų vaizdo įrašų ir kitos daugialypės terpės, remsis kitose svetainėse. Tačiau, jei yra per daug išorinių užklausų arba jūs reikalaujate iš lėtų svetainių, tai neigiamai paveiks jūsų svetainės greitį.

Apribokite šią galimybę priglobdami kuo daugiau failų savo serveryje. Būtinai patikrinkite svetainių, kurių prašote, patikimumą.

19 veiksmas: patikrinkite savo CMS kokybę

Kaip visos jūsų svetainės struktūra, CMS gali paveikti jūsų svetainės greitį. Gerbiamos CMS, tokios kaip „WordPress“ ir „Drupal“, taip pat paprastas HTML yra puikiai tinkamos optimizuoti jūsų svetainės įkėlimo laiką. Mažiau gerbiamos CMS kelia pavojų jūsų svetainei dėl mažesnio įkėlimo laiko. Labai svarbu, kad atliktumėte testus ir atliktumėte namų darbus, kad įsitikintumėte, jog jūsų CMS yra geriausias jūsų svetainės greičio optimizavimui.

Kaip visos jūsų svetainės struktūra, CMS gali paveikti jūsų svetainės greitį. Gerbiamos CMS, tokios kaip „WordPress“ ir „Drupal“, taip pat paprastas HTML yra puikiai tinkamos optimizuoti jūsų svetainės įkėlimo laiką. Mažiau gerbiamos CMS kelia pavojų jūsų svetainei dėl mažesnio įkėlimo laiko. Labai svarbu, kad atliktumėte testus ir atliktumėte namų darbus, kad įsitikintumėte, jog jūsų CMS yra geriausias jūsų svetainės greičio optimizavimui.

20 žingsnis: atkreipkite dėmesį į tai, ar jūsų PHP failai lėtėja jūsų svetainėje

Nors PHP netaikoma, reikia vėl ir vėl įvesti tą pačią informaciją į savo svetainę, tačiau tai gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą. Norėdami tai pašalinti, galite atlikti vieną iš dviejų dalykų: jei norite, pakeisti PHP failus statiniais HTML failais’Norėdami tai padaryti, naudokite PHP greitintuvą.

PHP greitintuvai naudingi toms svetainėms, kurios turi labai pasikliauti PHP. Tai Vikipedijos straipsnis yra naudinga išvardijant keletą gerų PHP greitintuvų, kuriuos galite naudoti.

Nors PHP netaikoma, reikia vėl ir vėl įvesti tą pačią informaciją į savo svetainę, tačiau tai gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą. Norėdami tai pašalinti, galite atlikti vieną iš dviejų dalykų: pakeisti PHP failus statiniais HTML failais arba, jei to negalite padaryti, naudoti PHP greitintuvą.

PHP greitintuvai naudingi toms svetainėms, kurios turi labai pasikliauti PHP. Tai Vikipedijos straipsnis yra naudinga išvardijant keletą gerų PHP greitintuvų, kuriuos galite naudoti.

21 veiksmas: išjunkite savo vaizdų išorinį tiesioginį susiejimą

Kai kitos svetainės greitai susieja jūsų vaizdus, ​​jos iš esmės atima jūsų pralaidumą. Kiekvieną kartą, kai vienas iš jų lankytojų bando peržiūrėti vaizdus, ​​jūsų serveris pateikia užklausą. Išjunkite karštąjį susiejimą, kad taip neatsitiktų!

Laikykitės šiame punkte pateiktų patarimų straipsnis apie Hongkiatą kad būtų išvengta karšto jūsų vaizdų susiejimo. Be to, tai įrankis leidžia sugeneruoti .htaccess failą, kad būtų išvengta karšto jūsų vaizdų susiejimo.

Kai kitos svetainės greitai susieja jūsų vaizdus, ​​jos iš esmės atima jūsų pralaidumą. Kiekvieną kartą, kai vienas iš jų lankytojų bando peržiūrėti vaizdus, ​​jūsų serveris pateikia užklausą. Išjunkite karštąjį susiejimą, kad taip neatsitiktų!

Laikykitės šiame punkte pateiktų patarimų straipsnis apie Hongkiatą kad būtų išvengta karšto jūsų vaizdo susiejimo. Be to, tai įrankis leidžia sugeneruoti .htaccess failą, kad būtų išvengta karšto jūsų vaizdų susiejimo.

Pradėkite dabar išbandydami savo svetainės greitį!

Dabar, kai pasinaudojote aukščiau pateiktais patarimais ir patarimais, kaip pagerinti savo svetainės greitį ir našumą, skirkite šiek tiek laiko išbandyti savo svetainės greitį, kad pamatytumėte mūsų padarytą poveikį. Nepamirškite palikti komentaro žemiau, jei mes padėjome jums optimizuoti ir pagerinti jūsų svetainės kokybę.

Tai yra mano mėgstamiausi įrankiai jūsų svetainės greičiui įvertinti:

„Pingdom“ svetainės greičio testas: Šis įrankis leidžia sutelkti dėmesį į tai, kaip sutrumpinti svetainės įkėlimo laiką ir sumažinti pateiktų serverio užklausų skaičių. Be to, joje yra palyginimo įrankis, leidžiantis pamatyti, kaip jūsų svetainė veikia, palyginti su kitomis svetainėmis.

„GTMetrix“: Čia jums bus suteiktas įvertinimas nuo A iki F, atlikus „Google Pagespeed Insights“ ir „Yslow“ analizę. Pateikiami optimizavimo pasiūlymai.

Tinklalapio analizatorius: Naudokite šį įrankį norėdami sužinoti informaciją apie puslapio dydį ir atsisiuntimo laiką. Pateikiami tobulinimo pasiūlymai.

„Google Pagespeed“ įžvalgos: Čia gausite iki 100 balų. Šauni savybė yra tai, kad šis įrankis leidžia išbandyti mobiliojo telefono greitį.

Yslow: Šis įrankis, skirtas svetainės greičiui matuoti, atitrūkęs nuo „Yahoo!“ Taisyklių dėl svetainės veikimo.

„WebPage“ testas: Čia jūsų svetainės greitis įvertinamas skalėje, kuri padidėja iki 100.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map