Tvarko „WordPress Host“ apžvalga: jūsų patogus vadovas renkantis geriausius

Dauguma svetainių turinčių kompanijų žino apie aukščiausios klasės kompiuterio įtaką tvarkant skaitmeninį turtą. Nepatikimas gali sukelti socialinės žiniasklaidos chaosas. Net jei prastova ar saugumo pažeidimas nėra įmonės kaltė, verslas neatsiliks nuo suinteresuotųjų šalių rūpesčių.


Štai kodėl pagrindinis prioritetas turėtų būti nuoseklus pasirodymas ir tvirtas saugumas. Norėdami patikinti, kad techniniai ekspertai tvarko savo skaitmeninį turtą, svetainių savininkai pasirenka valdytą „WordPress“ prieglobą, užuot ją patys tvarkydavę arba samdydami vidinį asmenį, kuris juos tvarkytų. Ne technikams, kurie domisi, čia yra dažniausiai pasitaikančių „WordPress“ problemų sąrašas ir jų šalinimas.

Rinkdamiesi savo „WordPress“ svetainės prieglobos paslaugų teikėją, turėtumėte ne tik pasikliauti, kuris yra pigiausias ar kurio pralaidumas yra didesnis. Reikia atsižvelgti į daug daugiau veiksnių, įskaitant:

 • Kaina
 • Priėmimo plano tipai
 • Serverio vietos
 • Kontrolės skydelis
 • Tinkintas domenas
 • Pralaidumas ir saugojimo dydis
 • Uptime
 • SSL ir ugniasienė
 • Nemokamas CDN
 • Atsarginė kopija ir priežiūra
 • Svetainių perkėlimas
 • Pagalba klientams

Kas yra Tvarko „WordPress“ priegloba?

Kadangi „WordPress“ valdo daugiau nei 30% interneto svetainių, daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų nusprendė pasiūlyti valdomą „WordPress“ prieglobą. Tai reiškia, kad pagrindinis kompiuteris tvarko visus techninius aspektus, susijusius su jūsų „WordPress“ svetainės valdymu ir priežiūra.

Jums, kaip svetainės savininkui, nereikia jaudintis dėl savo svetainės saugumo, greičio, našumo, veikimo laiko, atsarginių kopijų kūrimo ir atnaujinimų, nes žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas jau paėmė šias užduotis nuo jūsų rankų.

Ką tai reiškia tau? Galite sutelkti dėmesį į savo verslo valdymą ir plėtrą. Kitas geras dalykas, susijęs su valdomu priegloba, yra tai, kad jūs gaunate priemoką.

Tačiau yra keletas trūkumų naudojant valdomą prieglobą. Tai brangesnė, palyginti su bendrojo prieglobos planais. Be to, tai neleidžia įdiegti kai kurių „WordPress“ papildinių, ypač tų, kurie gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą. Iš esmės apribojimas yra laisva jūsų svetainės apsauga. Be to, mažiau kontroliuosite techninius aspektus. Jei esate ne technikas, tai nebus problema.

Geriausiai valdoma „WordPress“ priegloba

1. „SiteGround“

„SiteGround“ yra nepriklausoma interneto prieglobos įmonė, siūlanti aukštos kokybės hostingo sprendimus pasaulinėje rinkoje. Tai labai patikima, kai kalbama apie greitį ir pasirodymus. Tai taip pat oficialiai rekomenduoja WordPress.org.

TTFB arba laikas iki pirmojo baito yra vienas iš veiksnių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį tikrinant jūsų svetainės greitį. Tai yra laikas, per kurį vartotojo žiniatinklio naršyklė gauna pirmąjį serverio atsiųstų duomenų baitą. „SiteGround“ praeina šį veiksnį, nes turi stabilų serverio reakcijos laiką.

„SiteGround“ duomenų centrai yra Čikagoje, Londone, Amsterdame ir Singapūre. Žiniatinklio prieglobos duomenų centrų vieta yra svarbi dėl fizinio atstumo, kurį jūsų failai turi perkelti.

Jame taip pat yra saugos tinklo funkcijų, įskaitant kasdienę jūsų svetainės atsarginę kopiją. Taigi, net jei nepavyksta sukurti asmeninės atsarginės kopijos, vis tiek galite atkurti failus iš „SiteGround“ atsarginės kopijos.

Tai taip pat suteikia nemokamus SSL sertifikatus, kurie šiais laikais taip pat yra būtinybė kiekvienoje svetainėje. Klientų palaikymas taip pat labai reaguoja, kai jums reikia pagalbos šalinant problemas jūsų svetainėje.

„SiteGround“ teikia tris skirtingus valdomo „WordPress“ prieglobos planus:

 • Pradinis planas – prasideda nuo 3,95 USD per mėnesį ir gali palaikyti 1 svetainę su 10 GB internetine erdve.
 • „Grow Big Plan“ – prasideda nuo 5,95 USD per mėnesį ir gali palaikyti neribotą skaičių svetainių, turinčių 20 GB internetinę erdvę.
 • „GoGeek“ planas – prasideda nuo 11,95 USD per mėnesį ir gali palaikyti neribotą kiekį svetainių su 30 GB internetine erdve.

Apsilankykite „SiteGround“

2. A2 talpinimas

A2 priegloba yra žinoma kaip galinga ir lengvai naudojama interneto prieglobos paslaugų teikėja. Jos vizija yra sukurti ir išlaikyti tokią gerą interneto prieglobos įmonę, kad darbuotojai nori ja naudotis patys.

„A2“ prieglobos funkcijos daugiausia orientuotos į žaibiško įkėlimo laiko suteikimą, 99,9 proc. Veikimo laiką, ir geriausius kūrėjų įrankius ir palaikymo komandą, susidedančią iš guru, padedančių jums visą parą, visą parą, kai jums reikia pagalbos jūsų svetainėje.

Kai kurios puikios „A2 Hosting“ savybės yra neribotas pralaidumas / duomenų perdavimas ir saugojimas, neribotas el. Pašto abonementų skaičius, nemokama atsarginių serverių atsarginių kopijų darymo paslauga (padidinta apsauga), nerizikinga pinigų grąžinimo garantija, nemokamas palaikymas telefonu, tiesioginiai pokalbiai ir el. Paštas – 24/7/365 ir dar daugiau.

Tačiau, skirtingai nei kiti interneto prieglobos paslaugų teikėjai, turite įsigyti savo SSL sertifikatą, kad padidintumėte savo svetainės saugumą.

Jos valdomi „WordPress“ prieglobos planai prasideda nuo 11,99 USD per mėnesį vienai svetainei, 18,99 USD per mėnesį 3 svetainėms ir 36,98 USD per mėnesį neribotoms svetainėms..

Apsilankykite „A2 Hosting“

3. „InMotion“ talpinimas

„InMotion Hosting“ yra viena didžiausių nepriklausomų prieglobos paslaugų teikėjų, kuriai nepriklauso „Endurance International“ – daugelio žinomų hostingo prekių ženklų holdingo korporacija..

Pažvelkime į keletą neįtikėtinų „InMotion Hosting“ funkcijų:

 • Kokybiškas klientų aptarnavimas – JAV teikia techninę pagalbą telefonu, pokalbiais, el. Paštu ar bilietų sistema.
 • Našumas – „InMotion Hosting“ nuosekliai vertinama aukščiau TTFB greičio vidurkio, o tai reiškia, kad jie teikia didelę spartą kaip pagrindiniai kompiuteriai.
 • Nemokamas duomenų atsarginis kopijavimas – reguliariai kurti atsargines kopijas yra būtinybė kiekvienoje svetainėje. Naudodamiesi „InMotion Hostingas“, galėsite nemokamai pasidaryti atsargines svetainių atsargines kopijas kasdien.
 • SSD diskų saugykla – SSD diskai yra daug greitesni nei seni, todėl jūsų svetainė įkeliama dar greičiau.
 • Nemokamas SSL sertifikatas

„InMotion“ siūlo valdomą „WordPress“ prieglobą, kuri prasideda nuo 7,65 USD per mėnesį, atsižvelgiant į jūsų svetainės poreikius. „WordPress“ yra iš anksto įdiegta ir paruošta naudoti kartu su nemokamu domenu arba nemokamu perkėlimu, jei jau turite esamą domeną,

Apsilankykite „InMotion Hostingas“

4. „Kinsta WP Hosting“

„Kinsta WP Hosting“ daugiausia dėmesio skiria valdomų „WordPress“ prieglobai. Turėdamas daugiau nei 10 metų patirtį su „WordPress“, garantuoja geriausią sprendimą tau.

Pagrindinis dėmesys skiriamas „viskas viename“ sprendimo klientams sukūrimui, kuris padėtų jų svetainių valdymui beveik nepadėti. „Kinsta“ taip pat veikia naudodama „Google Cloud Platform“, todėl ji yra patogi vartotojui žiniatinklio priegloba. Veiksniai, tokie kaip klientų aptarnavimas 24 valandas per parą, patikimumas ir veikimo laikas, yra jų pažadų dalis.

Kitos funkcijos apima:

 • Naudodamiesi naujausia technologija įsitikinkite, kad jūsų svetainė įkeliama taip greitai, kaip akimirksniu
 • Naudojant aktyvius ir pasyvius išpuolių prevencijos metodus
 • Nemokama svetainės migracija be prastovų
 • Nemokamas SSL ir CDN

Jos kainodara prasideda nuo 30 USD per mėnesį vienai svetainei. Jei esate didesnis verslas, kainos gali siekti 1500 USD per mėnesį ar daugiau, atsižvelgiant į jūsų svetainės poreikius.

Apsilankykite Kinstoje

5. WP variklis

„WP Engine Hosting“ yra vienas iš šios pramonės pradininkų. Be to, kad yra pirmieji prieglobos paslaugų teikėjai, ji ir toliau gerina savo patikimumą bei teikia paslaugas vartotojams. „Amazon“ žiniatinklio paslaugos ir „Google Cloud“ platforma yra vieni iš partnerių, siūlančių aukščiausią prieinamumą, greitį, mastelį ir saugumą jūsų svetainėje.

Jos duomenų centrai yra JAV (Ajovoje, Pietų Karolinoje, Oregone), Belgijoje, Taivane, Tokijuje, Londone, Frankfurte, Sidnėjuje, Airijoje, Monrealyje. Prenumeruoti galite bet kurioje artimiausioje jūsų vietoje.

Galite naudotis jos palaikymu visą parą, kai užsiprenumeruojate jo augimo, masto, „Premium“ ir „Enterprise“ planus..

Visos funkcijos išvardytos prietaisų skydelyje, o kai būsite užsiprenumeravę, jie padės jums susipažinti su funkcijomis..

„WP Engine“ valdomo prieglobos paslauga pabrėžia efektyvumą, o jo kainos nustatomos atsižvelgiant į srautą, kurį pritraukiate į savo svetainę. Taigi, jei esate naujokas, galite gauti „Startup“ planą, kurio kaina yra 35 USD per mėnesį. Jei esate didelio masto verslas, turėtumėte gauti aukštesnį planą arba pasirinktinį planą.

Apsilankykite „WP Engine“

6. Smagračio priegloba

„Smagračio prieglobos“ misija yra padėti viso pasaulio tinklalapių dizaineriams ir kūrėjams kurti savo svetaines „WordPress“ platformoje. Bendradarbiaudamas su „Google Cloud“, ji siekia sukurti greitai pritaikomą prieglobos platformą, kuri būtų keičiama ir saugi.

Kai kurios smagračio savybės:

 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • Naktinės atsarginės kopijos
 • Greitos svetainės – joje yra vieno mygtuko paspaudimo funkcija, leidžianti perduoti ir perskaityti visą prašomą informaciją.
 • Nemokamas kenkėjiškų programų išvalymas
 • Bendradarbiavimo priemonės
 • Integruotas kaupimas talpykloje – skirtas kuo greitesniam prieglobai.
 • Klientų aptarnavimas visą parą

Apsilankykite smagračio priegloboje

Be to, „smagratis“ yra sukurtas ant tvirtos tinklo infrastruktūros, kuri reguliariai prižiūri ir sukuria atsarginę kopiją, o tai internetinių svetainių kūrėjams ir savininkams garantuoja, kad saugu laikyti svetaines su jais.

Jos duomenų centrai yra JAV (Niujorke, Atlantoje, Dalase, San Fransiske), Singapūre, Tokijuje, Japonijoje, Toronte, Kanadoje, Amsterdame, Nyderlanduose, Frankfurte, Vokietijoje ir Londone, Jungtinėje Karalystėje..

Jos kainodara prasideda nuo 23 USD per mėnesį ir gali siekti iki 266 USD per mėnesį ar daugiau, jei jūsų svetainėje lankoma daug mėnesinių ir jai reikia atitinkamo pralaidumo..

Išvada

Kadangi yra daug šiuolaikinių prieglobos paslaugų teikėjų, turite pasirinkti, kuris, jūsų manymu, yra tinkamas tvarkyti jūsų turimą svetainę. Geriau naršyti internetinius kiekvieno prieglobos paslaugų teikėjo atsiliepimus, kad įsitikintumėte, jog įsigijote prieglobos paketą, kuriame pažymimos visos jūsų įmonės techninių poreikių dėžutės..

Kainos nustatymas yra svarbiausias dalykas norint įsitikinti, ar jis vertas jūsų investicijų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector