Partnerių marketingas 101 – „WordPress“ temos ir papildiniai jūsų sėkmei skatinti

Kai norite užsidirbti iš dukterinės įmonės rinkodaros, tikimasi, kad uždėsite komisinius produktus ar paslaugas reklamuodami. Verslo modelis yra paprastas: kai jie parduoda iš savo dukterinės įmonės nuorodą; jūs gaunate komisinį atlyginimą. Štai kodėl beveik būtina sukurti savo svetainę su visais geriausiais filialo rinkodaros įrankiais, kad pritrauktumėte daugiau klientų.


BET, kodėl turinio rinkodara? Na, yra daug privalumų, kuriuos galite gauti pradėję filialų rinkodaros verslą. Iš pradžių jums nereikia kurti savo produktų ir turinio. Tai tiesiog rekomenduoju kažkieno produktą pagal jūsų esamą turinį. Be to, galite būti tiek partnerių programų nariu, kiek norite.

Jei planuojate ar tik pradedate nuo dukterinės rinkodaros verslo. Čia yra keletas patarimų:

 1. Nuspręskite, kas yra jūsų tikslinė auditorija. Aiškiai apibrėžkite savo tikslinę rinką ir jų poreikius, kad galėtumėte reklamuoti jiems tinkamus produktus ir paslaugas.
 2. Atsargiai pasirinkite partnerių programas, prie kurių prisijungsite. Peržiūrėkite jų taisykles ir nuostatas. Ir tyrimai, ką kiti nariai sako apie šias programas.
 3. Įdiekite savo svetainėje įrankius, orientuotus į filialų rinkodarą.
 4. Sukurkite patrauklų turinį.

Kokios yra geriausi filialų rinkodaros temos?

Dabar, kalbant apie tinkamus įrankius, pateikiamos geriausios temos, sukurtos ir plėtojamos atsižvelgiant į filialų rinkodaros verslą. Prieš žengiant į priekį, mes taip pat turime ne tokia išsami geriausių filialų rinkodaros WP įskiepių versija čia.

1. Astra

Išgirdę žodį Astra, pagalvokite apie tai kaip greitą, lengvą ir labai lengvai pritaikomą „WordPress“ temą. Ir iš tikrųjų taip yra. Turime pasakyti tik gerus žodžius: mūsų sąžininga „Astra“ temos apžvalga.

Ji sukurta remiantis moduliniu požiūriu, kai sistema yra padalinta į mažesnes dalis ar modulius, kad ji leistų suaktyvinti tik tas funkcijas, kurios, jūsų manymu, bus naudingos jūsų svetainei..

Be to, jis suderinamas su puslapių kūrėjais, įskaitant „Elementor“, „Beaver Builder“, „Brizy“, „Gutenberg“ ir daugeliu kitų. Jūs netgi galite greitai sukurti svetainę naudodami „Astra Starter Sites“.

„Astra“ tema yra nemokama, tačiau galbūt norėsite atnaujinti jos „Pro“ versiją, jei jums reikia daugiau patobulinimų jūsų svetainėje. Jo kaina prasideda nuo 59 USD. Galite ją įdiegti tiek, kiek norite.

Aplankykite Astra

2. „Genesis Framework“

„Genesis Framework“ sukūrė „StudioPress“, programinės įrangos įmonė, kurią sukūrė ir tvarko „CopyBlogger Media“. Tai aukščiausios kokybės temų sistema, kuri gerai veikia su „WordPress“.

Tai taip pat yra viena iš populiariausių „WordPress“ temų, tačiau ji dažniausiai veikia kaip sistema. Profesoriaus kadencija yra dar viena tema, kuriai reikalinga vaiko tema. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Genesis“ reikia mažesnės temos, paprastai yra lankstus pritaikymas, pavyzdžiui, meniu srities, fono, šrifto stiliaus, spalvos ir tt pakeitimai..

„Genesis Framework“ labai lengva naudoti. Tai patikima, kai kalbama apie spektaklį, nes tai lengva tema. Jis taip pat siūlo įmontuotus SEO įrankius. „Genesis“ yra toks lengvas, kad jums to nereikia įdiegti papildomus SEO papildinius.

Kalbant apie saugumą ir palaikymą, taip pat galite tikėtis geriausio su „Genesis“. Kai tapsite nariu visam gyvenimui, taip pat gausite visą programinės įrangos ir saugos naujinius.

„Genesis“ yra vienkartinė išmoka, kuri prasideda nuo 60 USD už sistemą ir maždaug nuo 20 iki 45 USD už kiekvieną vaiko temą, kur galite visą gyvenimą..

Apsilankykite „Genesis Framework“

3. KUPONAS

„Kupon“ yra „WordPress“ tema, kuri yra geriausia dienos sandoriams ir kuponams. Tai puikus temos tiekėjas daugeliui filialų rinkodaros ir el. Prekybos savininkų. „Kupon“ turi labai patogią sąsają, nes naudoja nuvilkimo įrankį, kuriame galite sukurti gerą šabloną be kodavimo.

Naudodamiesi „Kupon“, jums nereikės jokio mokamo papildinio, norint sukurti kuponų svetainę, dienos sandorių rinką ar grupinę parduotuvę..

Palyginti su „Genesis“, jai nereikia vaiko temos. Be to, galite lengvai integruoti tai su kitomis temomis, tokiomis kaip „WooCommerce“, ir dabar ji siūlo „Facebook“ tiesioginių pokalbių rinkodaros automatizavimą.

Galite nusipirkti temą tik už 39 USD, įskaitant kūrėjų palaikymą 6 mėnesiams. Ši kaina atrodo labai pagrįsta, ypač pradedantiesiems, atsižvelgiant į šios temos galimybes.

Apsilankykite Kupone

4. „Simpli Pro“

„Simpli Pro WP“ tema yra skirta ypač verslininkėms. Jis integruotas su „King Composer“ nuvilkimo ir „WP ​​FluentForm“ formato kūrimo papildiniu, leidžiančiu visiškai valdyti jų svetainę, nekoduojant net vienos eilutės..

Šią temą gali naudoti kiekviena verslininkė, internetinė rinkodaros specialistė, gyvenimo patarėja, sveikatos trenerė ar tinklaraštininkė, nes ji yra labai atsakinga e. Prekybos „WordPress“ tema su visu paketu.

Be puikių teminių dizainų, „Simpli Pro“ nuolat plečia savo funkcijas ir stengiasi, kad vartotojams būtų patogu. Ši tema taip pat yra be problemų, nes prieš paskelbiant ją buvo išbandyta skirtingais prietaisais, kad būtų užtikrintas jos veikimas.

Galite gauti „Simpli Pro“ už 49 USD už vieną licenciją ir 79 USD už neribotą licenciją.

Apsilankykite „Simpli Pro“

5. „Themify Ultra“

„Themify“ yra viena efektyviausių ir lanksčiausių „WordPress“ temų, kurią galima pasirinkti iš daugybės dizaino apvalkalų ir įmontuotų demonstracinių svetainių. Tai labai lengva naudoti ir jį galima pritaikyti nuo antraštės iki poraštės, nes jame naudojamas nuvilkimo įrankis.

„Themify“ oda ne tik naudojama kuriant svetainę, bet gali būti naudinga tik keliais paspaudimais sukurti tikrąją svetainės pavyzdį. Taip pat galite importuoti demonstracinę sąranką, apimančią temos parametrus, turinį, meniu, valdiklius ir kt.

Naudodami „Themify“ taip pat galite patraukti tokias puikias funkcijas kaip slinkimas paralaksais, animacijos, skaitikliai, slankiklis, „Google“ žemėlapiai ir daug daugiau.

„Themify Ultra“ tema kainuoja 59 USD, naudojant standartinį kainų planą, kuris taip pat apima visus 12 „Builder“ priedų.

Apsilankykite „Themify Ultra“

6. Iš viso

„Visa tema“ yra daugialypė tema, nes galite kurti bet kokio tipo svetaines, pavyzdžiui, tinklaraščius, verslo svetaines, internetinį aplanką ir el. Prekybos parduotuves. Tai viena iš populiariausių „WordPress“ temų, daugiausia dėl jos universalumo ir paketų su įrankiais ir demonstracinėmis svetainėmis.

Yra daugybė funkcijų, kurias turėtume pamilti „Total“. Jis yra visiškai pritaikomas ir turi patogią vartotojo sąsają. Jame taip pat yra daugiau nei 41 demonstracinę versiją padedančių ir daugiau nei 80 puslapių kūrimo blokų pasirinkimų. Jei norite pradėti verslą internete, naudodami „Total“, galite lengvai integruoti „WooCommerce“ į savo svetainę ir pradėti pardavinėti internetu..

Bendra temos kaina prasideda nuo 59 USD, į kurią įeina šešių mėnesių palaikymas ir galimybė visą gyvenimą naudotis temos atnaujinimais.

Apsilankykite iš viso

7. „MagPlus“

„MagPlus WP Theme“ sukūrė „Tema Bubble“, kuri labai nori kiekvienos detalės ir įsitikina, kad jų vartotojai sukuria puikią svetainę. „MagPlus“ yra modernus, dinamiškas ir su GDPR suderinamas žurnalo „WordPress“ tema, galintis sukurti bet kokio tipo svetaines.

Dėl jo našumo taip pat nėra ko jaudintis, nes jame yra įmontuotas talpyklos mechanizmas, kuris beveik 2,4 karto padeda pagreitinti jūsų svetainės greitį. Tai taip pat siūlo 40 ir daugiau integruotų šablonų, 25 ir daugiau pritaikytų straipsnių išdėstymų, tinkinamų ir unikalių antraščių dizainų bei lengvą slankiklių naršymą ir 20 ir daugiau išskirtinai sukurtų individualių valdiklių – visa tai naudinga jų vartotojams..

„MagPlus“ kainuoja 59 USD su nemokama 6 mėnesių pagalba.

Apsilankykite „MagPlus“

8. Marketingo pro

„Marketing Pro“ sukūrė trečiosios šalies kūrėjas pavadinimu „Restauruotas 316 dizainas“, jį palaiko „StudioPress“. Tai yra viena iš specifinių rinkai prieinamų temų, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas internetinio pardavimo verslui.

Ši tema naudoja HTML5, kad būtų atnaujinta su šiuolaikinėmis funkcijomis ir padėtų kūrėjams neatsilikti nuo šiuolaikiškų svetainių kūrimo. Tai gali tilpti 9 skirtingi valdikliai viename pagrindiniame puslapyje.

Norėdami lengvai sukurti svetainę, ji naudoja „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonę. Jis taip pat turi „Slider Revolution“ papildinį ir palaiko WPML (WordPress Multilingual) ir „Google“ šriftų stilius.

Jei esate dukterinis rinkodaros specialistas, norintis kurti skirtingas interneto nišas, galite įsigyti „Marketing Pro“ už 59 USD.

Apsilankykite „Marketing Pro“

9. Pastovios pajamos

„SteadyIncome“ yra sukurtas specialiai filialų rinkodaros specialistams, nes čia pateiktos funkcijos tikrai gali jums padėti užsidirbti pinigų internetu per filialų rinkodarą. Be to, galite pasikliauti greitu temos našumu, kuris padidina konversiją ir pagerina jūsų svetainės reitingą paieškos sistemose.

Tai 100% reaguojanti sistema, kurioje gausu galingų funkcijų, tokių kaip skelbimų optimizavimas, prenumeratos įrankiai, svarbios socialinės žiniasklaidos piktogramos ir siūlomų produktų skyrius. Be to, naudodamiesi savo granuliuota nustatymų sistema, galite suprojektuoti pagrindinio puslapio išdėstymą pagal savo pageidavimus ar verslo poreikius.

Galite įsigyti „SteadyIncome“ temą tik už 59 USD.

Apsilankykite „SteadyIncome“

10. „Smart Passive Income Pro“ („Genesis“ vaiko tema)

„Smart Passive Income Pro“ tema buvo išvesta iš trijų pagrindinių Pat Flynn sėkmingo internetinio verslo elementų: dizaino, turinio ir strategijos. Tai „Genesis“ vaiko tema, padedanti sukurti efektyvią filialų rinkodaros svetainę.

Temą galima lengvai pritaikyti vos keliais pelės paspaudimais. Galite pakeisti nustatymus, fono spalvas, vaizdus ir turinį. Jei planuojate įkurti internetinę parduotuvę, ji yra iš anksto sukurta „WooCommerce“, todėl jums nereikės daug jaudintis dėl jos kūrimo. Jis taip pat reaguoja į mobilųjį telefoną ir yra optimizuotas kiekvienai naršyklei.

Galite sukurti ir naudoti savo svetainę naudodami „Smart Passive Income Pro“ temą kartu su „Genesis Framework“ už 99,95 USD..

Apsilankykite „Smart Passive Income Pro“

Kokie yra geriausi įskiepių priedai ir kitos priemonės rinkodaros ryšiams palaikyti?

Taigi, jūs pasirinkote, kurią temą naudoti savo svetainei. Dabar kokius papildinius turėtumėte gauti, jei norite laimėti šį pajamų komisijos žaidimą?

1. Klesti architektas

Kalbant apie puslapio kūrėją, „Thrive Architect“ yra geresnis pasirinkimas filialų rinkodarai. Tai orientuota į rinkodarą ir turi didelį elementų, tokių kaip lentelės, įvertinimai žvaigždutėmis, palaikymą ir tiesioginį redagavimą.

Čia taip pat yra išsami šablonų biblioteka. Jūs netgi galite išsaugoti ir pakartotinai naudoti kiekvieną skyrių kitam savo svetainės turiniui.

Trumpai tariant, kadangi „Thrive Architect“ yra orientuota į konversiją, ji tikrai gali padėti paspartinti veiklą filialų rinkodaros žaidime..

Galite gauti „Thrive Architect“ už 67 USD už vieną licenciją arba už 97 USD už 5 licencijas.

Apsilankykite „Thrive Architect“

2. „AzonPress“

Jei esate „Amazon“ partneris ar planuojate būti vienas, tada „AzonPress“ yra geriausias jūsų bičiulis. Naudodamas patogią sąsają, jis sklandžiai ir efektyviai valdo dukterinį verslą.

Naudodami „AzonPress“ gausite automatinius produktų atnaujinimus, reaguojančias produktų lenteles, automatines palyginimo lenteles, tikslų filialų stebėjimą, tinkinamus išdėstymus, geografinį taikymą ir dar daugiau.

Galite gauti Azonpress už 39 USD už vieną svetainę, 79 USD už 20 svetainių ir 199 USD už neribotą skaičių svetainių.

Apsilankykite „AzonPress“

3. Gražios nuorodos

Jei esate tinklaraščio svetainės savininkas ir norite uždirbti filialų komisinius, galite tiesiog pridėti filialų nuorodas į savo turinį. O kad jūsų nuorodos atrodytų švarios, galbūt norėsite jas sutrumpinti. Štai tada paveikslėlyje pasirodo „Pretty Links“ papildinys.

Skirtingai nuo kitų nuorodų trumpintuvų, tokių kaip tinyurl.com ir bit.ly, „Pretty Links“ sutrumpina nuorodas naudodamiesi savo domeno vardu. Be to, jis stebi kiekvieną jūsų URL paspaudimą ir tai, ar jis atėjo iš naršyklės, OS ir pagrindinio kompiuterio.

„Pretty Links“ yra nemokama, tačiau ji taip pat turi ir „pro“ versiją, kurioje galite pasiekti daugiau įrankių ir nukreipimo tipų. Paprastai įkainis yra 118 USD per metus, tačiau dažnai vienoje „WordPress“ svetainėje reklamuojama 59 USD per metus.

Apsilankykite „Pretty Links“ tinklalapyje

4. Gramatika

Jei reguliariai skelbiate turinį, tada gramatika yra labai naudingas įrankis rašybai ir gramatikai patikrinti. Jei yra rašybos klaidų ar gramatinių klaidų, gramatika jums apie tai praneša ir siūlo teisingą rašybą ar gramatiką. Galite tiesiog spustelėti taisymą ir jis automatiškai pakeičia klaidą.

Tai yra nemokamas „Chrome“ naršyklės plėtinys ir gerai veikia beveik bet kurioje vietoje, nesvarbu, ar tai būtų „WordPress“, el. Laiškai, pasiuntiniai, socialinė žiniasklaida ir projekto programos..

Apsilankykite „Grammarly“

5. „Google Analytics“

„Google Analytics“ yra išsamiausias įrankis, leidžiantis įvertinti IG ir suprasti jūsų klientus. Jei rimtai žiūrite į filialų rinkodarą, turite žinoti, kiek lankytojų ateina į jūsų svetainę ir kokius produktus jie domina.

Naudodami „Google Analytics“ galite sekti savo nuorodas ir konversijas, analizuoti vartotojų elgseną ir atlikti atskyrimo testus. Išsami „Google Analytics“ analizė padėtų suplanuoti ir įgyvendinti skirtingas strategijas, kurios padėtų jūsų dukterinės įmonės rinkodaros verslui sėkmingai.

Apsilankykite „Google Analytics“

6. SEMrushas

Kad lankytojai galėtų aplankyti jūsų svetainę, ji turi būti matoma, tiesa? Jei jūsų svetainėje bus tinkami raktiniai žodžiai ir SEO strategijos, greičiausiai sulauksite daugiau konversijų. Taigi, jums reikia tokio įrankio kaip SEMrush, kuris leidžia atlikti raktinių žodžių paiešką, konkurentų analizę, turinio analizę, svetainės auditą ir ištaisyti SEO klaidas..

Net didelės apimties įmonės, tokios kaip „PayPal“, „Forbes“ ir „Philips“, naudoja SEMrush savo žiniatinklio matomumui valdyti. Jos duomenų bazėje yra daugiau nei 120 milijonų raktinių žodžių ir 46 milijonai domenų, todėl tai yra patikimas „viskas viename“ rinkodaros priemonių rinkinys.

Galite nemokamai išbandyti „SEMrush“. Bet jei norite atnaujinti savo „Pro“ versiją, galite gauti ją už 99,95 USD per mėnesį ir, atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius, padidinti iki 399,95 USD per mėnesį..

Apsilankykite SEMrush

7. Ahrefai

„Ahrefs“ yra dar vienas įrankis, kurio nenorite praleisti, norėdami padidinti paieškos srautą, stebėti savo nišą ir analizuoti konkurentų strategijas. Šis įrankis padeda suprasti konkurentus ir siūlo būdus, kaip užimti aukštesnį reitingą.

Naudodami „Ahrefs“ galite rasti tikslius raktinius žodžius, kuriuos reitinguoja jūsų konkurentai, ir srautą, nukreiptą iš šių raktinių žodžių. Taip pat galite pamatyti, kurie puslapiai yra lankomiausi. Taip pat rasite nuorodas ir kitą naudingą SEO metriką, kad galėtumėte analizuoti konkurentus ir palyginti juos su savo.

Tokiu būdu galėsite strateguoti savo rinkodarą. „Ahrefs“ padeda greitai ir efektyviausiai turėti SEO tinkančią svetainę, todėl padidinsite apsilankymų svetainėje ir konversijų skaičių..

Galite išbandyti 7 USD per 7 dienas, o tada pradėkite nuo 99 USD mėnesio prenumeratos.

Aplankykite „Ahrefs“

8. Mielių SEO

Su daugiau nei 5 milijonais aktyvių diegimų „Yoast SEO“ yra daugelio „WordPress“ vartotojų, įskaitant filialų rinkodaros specialistus, įrankis, kai reikia optimizuoti paieškos variklius. Jis turi didelį įrankių rinkinį, kurio tikslas – padėti jūsų svetainei būti viename ar net pirmame puslapyje paieškos puslapio rezultatuose.

„Yoast SEO“ turi pažangiausias XML svetainių schemų funkcijas, o turinio ir SEO analizė skirta SEO palaikančiam turiniui rašyti. Jūs netgi galite visiškai valdyti savo svetainės džiūvėsėlius tiesiog pridėdami nedidelį kodo fragmentą. Nuoseklumo ir prekės ženklo kūrimui galite šablono pavadinimą ir meta aprašymus.

„Yoast SEO“ yra nemokamas papildinys, tačiau jei norite pasinaudoti kitomis patobulintomis funkcijomis ir funkcionalumais, įsigykite „premium“ versiją, kurios kaina – 89 USD už vieną svetainę.

Apsilankykite „Yoast SEO“

9. Redakcinis kalendorius

Atsižvelgiant į pasirinktą nišą ir tai, kaip dažnai kuriate turinį, galite naudoti „Redaguoti kalendoriaus“ papildinį, kad suplanuotumėte įrašus, kurie bus tinkami konkrečiam įvykiui, susijusiam su jūsų tiksline rinka..

Naudodamiesi redakciniu kalendoriumi, galite peržiūrėti visus pranešimus ir, kai planuojama, kad jie bus paskelbti, vilkite juos, kad pakeistumėte datas, greitai redaguotumėte pavadinimą, turinį ir laiką, tvarkytumėte kelių autorių parašytus įrašus, taip pat tvarkytumėte juodraščius naudodami naujus juodraščių stalčius.

Atminkite, kad visas šias papildinio funkcijas gali pasiekti tik administratorius ir redaktorius. Jei turite savo svetainės bendraautorių, jie gali įrašyti įrašus tik juodraščio režimu ir perkelti savo žinutes. Prenumeratoriai gali tik matyti kalendorių ir jo nedaryti.

Apsilankykite redakcijos kalendoriuje

10. „MailChimp“

El. Pašto rinkodara yra vienas iš efektyviausių būdų pritraukti daugiau klientų į savo dukterinės rinkodaros verslą. „MailChimp“ yra vienas galingiausių įrankių, kurių jums prireiks siunčiant el. Laiškus, kad pasiektumėte tikslinę auditoriją, reklamuotumėte savo produktus ir konvertuotumėte juos į pardavimus..

„MailChimp“ ne tik gali susisiekti su savo auditorija el. Paštu, bet ir padeda sukurti tinkamus pranešimus ir juos paskelbti nukreipimo puslapiuose, socialinėje terpėje, atvirukuose, skaitmeniniuose skelbimuose ir prisiregistravimo formose..

Galite kurti informacinius biuletenius, naudodami savo prekės ženklą, planuoti kampanijas, sekti atidarytus įkainius, tvarkyti savo abonentų profilius, atlikti analizę ir kurti ataskaitas, kad geriau suprastumėte savo abonentų elgesį. Jūs netgi galite atlikti suskaidytą testavimą ir adresų sąrašų segmentavimą.

„MailChimp“ nemokama daugiausiai 2 000 kontaktų, 10 000 siunčiamų per mėnesį ir 2 000 kasdien. Idealu, jei tik pradedate auginti savo auditoriją. Tačiau galite atnaujinti savo mokamą planą, pradedant nuo 9,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „MailChimp“

Išvada

Be jokių abejonių, filialo rinkodara iš tiesų yra labai pelningas internetinis verslas. Tačiau jos sėkmė vis dar priklauso nuo skirtingų aspektų, tokių kaip jūsų strategija įsiskverbti į tikslinę rinką ir efektyvumas naudojant dukterinės rinkodaros įrankius..

Jei išmoksite panaudoti aukščiau paminėtas temas ir įrankius, galėsite pradėti kurti ir plėsti savo dukterinės rinkodaros imperiją. Klaidų darymas yra mokymosi patirtis, tačiau apsiginklavę geriausiomis temomis ir įrankiais, kuriais naudojasi ekspertai, esate pakeliui į spalvotas spalvas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map