Laivų pristatymas į parduotuvę tapo lengvas: išsamus „WordPress“ žingsnis po žingsnio vadovas

Jei manote, kad „laiškų pristatymas“ yra tai, kas jums parašyta žvaigždėse, tada prijunkite savo vagoną prie mūsų bandymo pateikti aukščiausią „WooCommerce“ pagrįstą „drophipping“ vadovą, kuris padėtų e. Esame pasiruošę sukurti pelningą el. Prekybos parduotuvę.


Pradedantiesiems, paverskime jūsų „WordPress“ svetainę e. Prekybos svetaine, naudodami papildinius „WooCommerce“ ir „ „AliDropship“. Galbūt to nežinote, tačiau tai yra geriausias derinys, jei norite pradėti naudoti „WooCommerce Dropshipping“.

Įdomu, kas daro „WooCommerce“ pranašesnį už „Shopify“ pristatymą?

 1. Tai populiariausias el. Prekybos parduotuvės kūrimo būdas.
 2. Jei esate naujokas ir labai gerai suprantate biudžetą, „WooCommerce“ turi mažiausius įėjimo kaštus ar net „freemium“ planus.
 3. Jis neturi jokių apribojimų ir apribojimų tiems produktams, kuriuos norėtumėte parduoti („Shopify“ parduotuvės prašo vartotojų laikytis jų paslaugų teikimo sąlygų ir mokėjimo sąlygų arba jūs turite sumokėti papildomą 2% mokestį už visas savo operacijas).

Kadangi tai yra ilgas ir išsamus laiškų gabenimo vadovas, mes jį suskaidėme į skirtingas dalis, į kurias galite patekti naudodamiesi žemiau pateikta navigacija:

Contents

Kas yra Dropshipping?

Pirmiausia pakalbėkime apie pagrindus. Kas yra drophipping?

Prekių pristatymas yra tiekimo grandinės valdymo metodas, kai pardavėjas parduotuvėje nelaiko konkretaus produkto atsargų. Vietoj to pardavėjai perduoda kliento užsakymą trečiajai šaliai ar kitiems didmenininkams, kurie tada tiesiogiai siunčia prekes klientui.

Taigi, kaip uždirbsite jūs, kaip laivo siuntėjas ar mažmenininkas?

Jūs gaunate pelną iš skirtumo tarp didmeninės ir mažmeninės kainos. Kartais galite uždirbti komisinį atlyginimą, pagrįstą jų susitarimu su didmenininku.

Siuntų gabenimas sumažina nerimą dėl to, kad sandėlyje reikia įsigyti atsargų arba didelius kiekius.

Kokie yra pagrindiniai „drophipping“ pranašumai?

Palyginti su tradicine verslo schema, globoti „drophipping“ verslą yra daug privalumų. Tradicinėje sistemoje pardavėjas sandėliuoja savo produktus savo sandėlyje, sukuria internetinę svetainę, o pirkėjui perkant iš savo svetainės, pardavėjas gauna prekę sandėlyje ir išsiunčia klientui. Kai jūs einate su laivais, čia yra lengvatos:

 • Reikia mažų investicijų ir pridėtinių išlaidų – priešingai nei tradiciniame versle, kuriam reikalingas nemažas kapitalas, norint pradėti pirkti akcijas, kad būtų galima parduoti, kiti mokesčiai, tokie kaip saugojimo mokesčiai, parašos ir kiti reikalavimai.
 • Lengva pradėti – sukurti elektroninės prekybos svetainę yra daug lengviau nei tradicinę. Jums nereikia jaudintis dėl savo parduotuvės nuomos sutarčių, gabenimo tiekėjų, atsargų apskaitos apskaitos tikslais ir daugelio kitų.
 • Lanksti vieta – būdami elektroninės komercijos siuntų gabenimo verslu, jums nereikia jaudintis, kad esate užsiregistravę verslo vietose. Galite perduoti bet kuriuo metu.
 • Mastelio keitimas – vienintelis dalykas, kurį jums reikia pakeisti, yra jūsų sugebėjimas pasiūlyti klientų aptarnavimą ir pasitenkinimą.

Kokie yra „drophipping“ trūkumai?

Pagrindinis šios rūšies verslo neigiamas aspektas yra pelnas ir marža, kuri gali nukreipti jus dviem būdais:

 • Jūsų tiekėjas gali imti didesnę kainą, nes jie tvarko gaminio pildymą.
 • Jei jūsų produktas nėra per daug unikalus ir lengvai parduodamas, galite rasti daug konkurentų šioje pramonės šakoje ir klientams pasiūlyti mažesnę kainą. Šis veiksnys taip pat gali pakenkti jūsų paraštėms.

Siuntimo problemos, tiekėjų klaidos ir atsargų problemos taip pat yra tarp prekių pristatymo trūkumų. Jei jūsų tiekėjas nesutarė su užsakymu, jūs, kaip laivo gabentojas, turėsite atsakyti už kaltę ir klaidą.

Elementai, kuriuos reikia pradėti gabenti

Laivų pristatymas nėra puikus verslas, tačiau jis puikiai tinka verslininkams, norintiems pradėti prekybą internetu.

Taigi, kokių dalykų jums reikia norint pradėti tą laivų gabenimo verslą?

Elementas Nr. 1: Greitai pristatomi produktai ir tiekėjai

Aišku, jūs visada turėtumėte pradėti ieškoti kokybiškų produktų, kuriuos galite įsigyti. Dabar reikia atsižvelgti į du dalykus:

 1. Pats produktas – jūs turite galvoti ir rasti produktus, kurie yra paklausūs jūsų nišos rinkoje. Raskite produktą, kurio žmonės nori, bet neturi daug konkurentų pardavėjų.
 2. Patikimas tiekėjas – tiekėjas daro didžiulį poveikį jūsų verslui. Jūs turite rasti tinkamą tiekėją ne tik todėl, kad jis siūlo produktus, bet ir jis turėtų būti patikimas, kai reikia išsiųsti ir laiku.

2 elementas: jūsų el. Prekybos parduotuvė

Suradę tinkamą jūsų verslui tiekėją ir produktą, turite atidaryti elektroninės prekybos parduotuvę, kurioje galėsite demonstruoti ir parduoti savo produktus.

Dauguma pardavėjų savo „drophipping“ verslą vykdo „Amazon“ ar „eBay“, tačiau ten konkurencija yra stipri. Taigi, aš to nerekomenduoju.

Galite tiesiog sukurti savo el. Prekybos parduotuvę naudodami savo asmeninį unikalumą. Prarasite integruotą „Amazon“ auditoriją, tačiau ji turi tikrai daugiau privalumų:

 1. Galite turėti savo prekės ženklą – turėdami savo parduotuvę, jums nereikia konkuruoti tiesiogiai su pardavėjais, norint pasiūlyti tuos pačius produktus, skirtingai nei „Amazon“ ar „eBay“..
 2. Galite kurti ilgalaikį turtą – naudodamiesi savo el. Prekybos rinkodaros kanalu galite sukurti savo el. Pašto sąrašą, kuris laikomas viena didžiausių investicijų grąžos..
 3. Jūs kontroliuojate – jums nereikia jaudintis, nes jums priklauso parduotuvė ir jūs visiškai ją kontroliuojate. Taigi problemos, susijusios su „Amazon“ ar „eBay“, jums nepaveiks.

Kodėl „WooCommerce“ per „Shopify“

Na, „Shopify“ yra per daug komercializuota, tai reiškia, kad jie turi aukštos kokybės rinkodaros komandą, kuriai mokama per komisinius. Jų komisiniai padengiami, kai jūs sumokate už registracijos mokestį šioje platformoje.

Kita vertus, „WooCommerce“ yra nemokamas įrankis, kurį galite naudoti kurdami savo el. Prekybos parduotuvę. Tai įmontuota „WordPress“ platforma ir vienas iš populiariausių „WordPress“ el. Prekybos papildinių.

Net jei esate naujokas, savo „WordPress“ svetainėje galite sukurti ir valdyti unikalią, profesionalią internetinę parduotuvę, nes jai nereikia techninių žinių ir ja naudotis beveik nereikia. Eikite į mūsų nuoseklus „WooCommerce“ svetainės nustatymo vadovas, jei norite sužinoti daugiau.

Pagrindinės priežastys, kodėl „WooCommerce“ yra geresnė

1. Kainodara

„WordPress“ ir „WooCommerce“ yra tikrai nemokami! Viskas, ką turite padaryti norėdami paleisti „WooCommerce“ parduotuvę, turite nusipirkti savo žiniatinklio prieglobą, kuri turėtų atsispindėti kaip investicija. Tai užtruks tik 5 USD per mėnesį, atsižvelgiant į jums reikalingą paketą.

Jei biudžetas šiuo metu yra per mažas, jums nereikia jaudintis, nes „WooCommerce“ yra nemokamas papildinys. Galite pradėti internetinę parduotuvę, kurioje yra mažiau nei 100 USD. Geresnis priegloba ir „WooCommerce premium“ versijos atnaujinimas gali būti pateikti vėliau, kai jūsų verslas pradės veikti.

Kita vertus, „Shopify“ reikalauja 29 USD per mėnesį. „Shopify“ neprieštarauja, jei jūsų verslas tik prasideda ar jūsų pardavimai neauga; jie vis tiek imsis 29 USD per mėnesį. „Premium Shopify“ temos prasideda nuo 140 USD per mėnesį.

Jei norite, kad parduotuvėje būtų daugiau funkcijų, jos tikrai ims mokestį už tas programas, kurias norite įtraukti į jūsų parduotuvės patobulinimus. Taigi, jei jūs ieškote pigesnio paleidimo, „WooCommerce“ yra geriausia jums.

2. Lankstumas

Pigiai? Taip, „WooCommerce“ gali būti populiaru vadinti pigiai, tačiau, kai kalbama apie jo savybes, tai yra bomba!

„WooCommerce“ siūlo daugiau lankstumo nei „Shopify“. „Shopify“ galite padaryti tik tai, ko jie nori, su minimalia prieiga. Bet naudodamiesi plačia prieiga prie šios platformos, „WooCommerce“ galite daryti viską, ką norite.

Jums nereikia jaudintis, kad turite techninių žinių, kad būtumėte lankstūs. „WooCommerce“ ir „WordPress“ siūlo daugybę papildinių, kuriuos galite pasirinkti – nemokamus ar premium. Galite pasirinkti tiek daug papildinių, kiek norite. Bet kuriuos papildinius, kuriuos galite sugalvoti, galite kreiptis, kad jūsų internetinė parduotuvė būtų edgesnė nei jūsų konkurentai.

3. Jokių gaminio apribojimų

„WooCommerce“ yra ne tik nemokama, kai kalbama apie mokėjimą, bet ir suteikia laisvę parduoti norimus produktus.

„Shopify“ prašo laikytis jų paslaugų sąlygų, o tai reiškia, kad kai kurių prekių šioje platformoje neleidžiama parduoti. „Shopify“ taip pat turi integruotą mokėjimų sistemą, tačiau jie neapriboja jūsų ja nesinaudojant. Kitas dalykas yra tai, kad jei norite naudoti kitokius mokėjimo šliuzus, jie ims 2% mokestį už kiekvieną jūsų atliktą operaciją.

Kai kurie „Shopify“ draudžiami produktai yra plaukų priauginimas, sekso žaislai, e-cigaretės ir kt.

Kai pasirenkate naudoti „Shopify“, atminkite, kad turite laikytis kažkieno taisyklių ir, jei jis nusprendžia pakeisti jų nuostatas, esate susierzinęs ir įstrigęs.

Palyginti su „WooCommerce“, tai atvirojo kodo programinė įranga. Jūs esate tas, kuris sukurs savo taisykles, be jokių apribojimų produktams, kuriuos norite parduoti. Jūs netgi galite pasirinkti iš a įvairių mokėjimo šliuzų papildinių įvairovė.

Ko reikia norint sukurti „WooCommerce“ prekių pristatymo parduotuvę

Dabar čia yra dalykų, kurių jums reikia, jei nuspręsite sukurti savo „drophipping“ parduotuvę naudodamiesi „WooCommerce“.

1. Hostingas ir domeno vardas

Domeno vardas paprastai yra nuolatinis adresas, kuris identifikuoja jus internete. Pavyzdžiui, mydropshipstore.com.

Štai patarimas. Jūsų domeno vardas turi būti:

 • Aktualus
 • Įsimintina
 • Juostelė

Jei dabar jums priklauso domeno vardas, kitas dalykas sąraše yra interneto priegloba. Rasti patikimą prieglobos paslaugų teikėją, kuris saugotų failus savo serveriuose. Galinga prieglobos paslauga leis jūsų „WordPress“ / „WooCommerce“ svetainei veikti be problemų.

Jei dar nenusprendėte dėl žiniatinklio prieglobos, peržiūrėkite „SiteGround“, nes jie siūlo:

 • Įperkama kaina – už visus metus jums reikės sumokėti tik 70 USD.
 • Puikus našumas – kas nenorėtų greitai įkelti puslapio? Na, tai siūlo ir „SiteGround“!
 • Nemokamas SSL sertifikatas – vienas iš būtinų elementų kuriant el. Prekybos parduotuvę yra SSL sertifikatas. Naudodamiesi „SiteGround“ jie siūlo tai abonentams nemokamai.
 • Lengvas „WordPress“ diegimas – galite pradėti kurti savo parduotuvę sau patogiu metu.
 • Puikus palaikymas per tiesioginį pokalbį ir telefoną – iškilus nemalonumams, jų palaikymo komanda visada padės jums.

„SiteGround“ taip pat suteikia galimybę nusipirkti domeno vardą tik už 15 USD per metus. Neblogai, tiesa?

Apsilankykite „SiteGround“

2. „WordPress“ ir „WooCommerce“ papildinys

„WordPress“ ir „WooCommerce“ papildinį galima nemokamai atsisiųsti iš „WordPress.org“. Turite atsisiųsti abi programinę įrangą savo pagrindiniame kompiuteryje, tačiau jei pasirinksite „SiteGround“ kaip savo žiniatinklio prieglobą, jie padarys viską už jus.

3. Į konversiją orientuota „WordPress“ / „WooCommerce“ tema

Pirkinį perkančios svetainės lankytojų procentas yra jūsų parduotuvės konversijos koeficientas. Jei norite didesnės konversijos, turite apsvarstyti galimybę įsigyti „WooCommerce“ temą, kuri gali jums padėti.

Aukščiausios kokybės temas galite įsigyti nuo 60 USD iki 100 USD, tačiau jei biudžetas yra mažas, galite pasirinkti daugybę nemokamų „WooCommerce“ temų..

4. Neprivaloma: specialus „WooCommerce“ pristatymo papildinys

Tai priklauso nuo to, kokį verslą norite kurti su savo tiekėjais. Jei norite išplėsti savo parduotuvę didesniais produktais, turėtumėte pasirinkti tam skirtą „WooCommerce“ papildinį, kuris tiesiogiai sujungs jus su „AliExpress“ tiekėjais.

Bet jei parduodate tik kelis produktus su vienu tiekėju, galite laikytis įprastų „WooCommerce“ funkcijų.

Kaip rasti „DropShipping“ tiekėjus ir gaminius

Štai keli dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį ieškant tinkamo tiekėjo ir produktų, kurie padidins jūsų pelną.

Kaip žinoti, ar prekę reikia įsigyti

Kiekvienas mažmenininkas ieško produkto, kurį būtų galima įsigyti. Du svarbūs patarimai renkantis produktą, kurį gali sėkmingai pristatyti į laivą:

 • Produktai, kurie yra gana gerai žinomi rinkoje, tačiau turi nedaug konkurentų.
 • Produktai, kurių kainos yra konkurencingos, kad galėtumėte pridėti pakankamai maržų, kad galėtumėte išplėsti savo verslą.

Jei esate naujokas „drophipping“ pramonėje, aš rekomenduoju parduoti nišoje, prie kurios esate įpratę. Tai daug lengviau, nes jūs jau suprantate rinką.

Apsvarstykite produktus, kurių vertė mažesnė nei 200 USD

Pradėkite tyrinėti produktus, kurių vertė mažesnė nei 200 USD. Kodėl? Nes šį kainų diapazoną yra daug lengviau parduoti. Geriau mokėti 200 USD už produktą, o ne mokėti 600 USD, tiesa? Norint įtikinti pirkėjus pirkti brangų produktą, prireiktų daug daugiau laiko ir pastangų.

Atsižvelkite ir į grąžinamąsias išmokas. Jei parduodate savo produktus, kurių vertė mažesnė nei 200 USD, kai kurie pirkėjai, gavę produktą su trūkumais, paprašys grąžinti pinigus. Grąžinti mažesnes nei 200 USD kompensacijas pardavėjui nėra per daug skausminga.

Be to, žinokite apie produktus su MAP (minimali reklamuojama kaina). Tai reiškia, kad jūs galite riboti savo produkto kainą.

Žinokite apie gaminio dydį

Labai svarbu atsižvelgti į produktų, kuriuos parduosite, matmenis. Didžioji dalis produktų yra iš Kinijos, kuriai prireiks daugiau dienų, kol jis pateks pas klientą.

Jei pasirinksite didelio dydžio produktą, pristatymo mokestis bus daug didesnis. Kai kurie gabenimo paslaugų teikėjai nustato produktų dydžių ir svorio apribojimus. Kaip ir „ePacket“ siuntimas, jie gali išsiųsti ne daugiau kaip 2 kilogramus (4,4 svaro), priklausomai nuo matmenų.

Jei planuojate pirkti produktus iš „AliExpress“ ar bet kurių kitų Kinijos pristatymo tiekėjų, apsvarstykite, ar jūsų parduodamų produktų svoris ir matmenys atitinka „ePacket“ matavimo rekomendacijas..

Kur ieškoti produktų

Jei jums reikia idėjų, kaip produktus įsigyti laivu, galite pasižiūrėti keletą rekomendacijų čia:

 • Eikite į „Amazon.com“ ir ieškokite produktų idėjų. Tai gera vieta pradėti, nes „Amazon“ užima 50% vartotojų produktų paieškų, o dabar dominuoja „Google“.
 • Taip pat galite pasižvalgyti į madingus produktus socialinėse apsipirkimo svetainėse, tokiose kaip „Wish“, „Massdrop“ ir „Fab“.
 • Apsvarstykite galimybę naudoti raktinių žodžių tyrimo įrankius, tokius kaip „Raktažodžių planavimo priemonė“ ir „KWFinder“, norėdami sužinoti, kurių produktų dažniausiai ieškoma „Google“. Jei norite pamatyti produkto paklausos pokyčius, pabandykite naudoti „Google Trends“.

Tiekėjų, kurie pasirinks jūsų pasirinktus produktus, pristatymas

Baigę nuspręsti dėl parduodamo produkto, pradėkite ieškoti geriausių produktų tiekėjų savo „drophipping“ parduotuvėje.

Čia yra keletas rekomendacijų:

„AliExpress“ – Tai populiariausias tiekėjų iš Kinijos internetinis šaltinis. Galite rasti specialų „WooCommerce“ papildinį, kuris tiesiogiai susieja jus su „AliExpresss“ tiekėjais.

„SaleHoo“ – padeda išsiaiškinti gerus jūsų produktų tiekėjus per jų tiekėjų katalogą.

„Google“ – žinoma! „Google“ visa tai turi. Vienintelis dalykas, tai gali parodyti ne tokį patikimą tiekėją. Geriau kruopščiai naršyti ieškant jums tinkamo tiekėjo.

„WorldWide“ prekės ženklai – Tai yra didelis sertifikuotų didmenininkų ir „drophippers“ katalogas. Norėdami patekti į katalogą, turite prisijungti prie narystės 224 USD.

Vietos parodos – lankymasis parodose taip pat yra gera proga susitikti su įvairiais tiekėjais ir gamintojais.

Rinkdamiesi geriausią tiekėją įsitikinkite, kad jie yra skirti pristatymo terminui, palaiko sveiką bendravimą ir užtikrinta produkto kokybė, nes tai teikia klientams pasitenkinimą.

Žingsnis po žingsnio kuriant savo prekių parduotuvę naudojant „WooCommerce“

1. Prisiregistruokite talpinti

Jei vis dar planuojate savo laivų pristatymo verslą ir dar neturite prieglobos, rekomenduoju „SiteGround“.

Registracijos metu galite pradėti registruoti savo domeno vardą savo el. Prekybos parduotuvėje. Tai jums kainuos tik 15,95 USD per metus. Jei jau turite domeną, galite tiesiog pasirinkti parinktį „Aš jau turiu domeną“.

Norėdami užpildyti registracijos procesą, užpildykite pagrindinę sąskaitos informaciją ir mokėjimo informacijos formą.

Baigę dabar galite pradėti diegti „WordPress“ ir „WooCommerce“ papildinį. Kadangi naudojate „SiteGround“ kaip pagrindinį kompiuterį, „WordPress“ ir „WooCommerce“ įdiegti yra labai lengva. Vos keli paspaudimai ir jūs jau atliksite pirmą žingsnį.

Apsilankykite „SiteGround“

2. Konfigūruokite „WooCommerce“

Šiame etape, kai „WordPress“ ir „WooCommerce“ papildinys jau yra įdiegti, dabar galite konfigūruoti „WooCommerce“ naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį. Tiesiog eikite į „WooCommerce“ sąrankos vedlį ir

Skirtukas „Store Setup“

Šiame etape įvedama pagrindinė jūsų parduotuvės informacija, pvz., Adresas ar vieta, valiuta, kurią priimate kaip mokėjimą, ir produktų, kuriuos parduosite, rūšis. Kadangi ruošiatės gabenti laiškus, rinkitės fizinius produktus.

Mokėjimo skirtukas

Šiame skyriuje turite sukonfigūruoti, dėl kurios mokėjimo sistemos norite susitarti. Pagal numatytuosius nustatymus „Stripe“ ir „PayPal“ yra mokėjimo šliuzai.

Jei norite naudoti „Stripe“, „WooCommerce“ gali jums sukurti „Stripe“ paskyrą. Tiesiog pažymėkite varnelę ir įveskite savo el. Pašto adresą.

Kitas dalykas, kai naudojatės „WooCommerce“, galite pasirinkti bet kurį mokėjimo šliuzą nemokėdami papildomų mokesčių, palyginti su „Shopify“.

Pristatymo skirtukas

Naujagimiams vežant galite pasirinkti „Live Rate“ arba „Flat Rate“ variantą. Tačiau augant jūsų verslui, jūs turite nustatyti savo siuntimo tarifų parinktis, nes kiekvienas laivo pristatymo tiekėjas yra skirtingas.

Šiame skirtuke siūlau nežymėti daugumos parinkčių, nes yra daug geresnių variantų, kuriuos galite naudoti savo internetinėje parduotuvėje.

Suaktyvinti skirtuką

Jei pasirinksite automatinius mokesčių skaičiavimus ir tiesioginio pristatymo tarifus, jūsų paprašys suaktyvinti „Jetpack“. Bet jei nenorite, kad tai būtų įdiegta jūsų svetainėje, galite spustelėti nuorodą Praleisti šį veiksmą.

Kai sukonfigūruosite „WooCommerce“, gausite sėkmės ekraną ir galėsite pereiti į priekį pasirinkdami savo internetinės parduotuvės temą..

Apsilankykite „WooCommerce“

3. „DropShipping“ temos pasirinkimas

Puikios temos pasirinkimas turės nepaprastą poveikį jūsų svetainės konversijos koeficientui. Tai pritrauks daugiau klientų ir svetainių žiūrovų. Aš rekomenduoju naudoti Astra tema. Tai gerai žinoma kaip greičiausia ir patikimiausia nemokama „WordPress“ tema. Kaip pasiseks, mes turime išsami „Astra“ temos apžvalga galbūt norėsite peržvelgti.

Jei naudosite „Astra“ kaip savo svetainės temą, sutaupysite laiko tinkindami savo svetainę. Čia pateikiami daugybė maketų, kuriuos galite valdyti asmeniškai. „Astra“ laikoma lengviausia tema rinkoje, dėl kurios interneto našumas tampa dar geresnis ir patikimesnis.

Tai patogi naudoti tema, kuriai nereikia nuskaityti kodų, kad jūsų parduotuvė būtų atlikta profesionaliai. Galite lengvai ir lengvai pritaikyti. Čia pateikiami iš anksto sukurti svetainės pavyzdžiai, kuriuos galite pasirinkti ir pritaikyti taip, kaip norite.

Aplankykite Astra

4. Pradėkite pridėti savo produktų savo puslapyje

Sukonfigūravę savo svetainę ir pasirinkę sau tinkamą temą. Laikas įtraukti savo produktus į savo internetinę parduotuvę!

Produktų pridėjimas daugiausia priklauso nuo to, kokį gaminį parduodate.

 • Jei parduodate tik keletą produktų, savo produktų valdymui galite naudoti numatytąją „WooCommerce“ sistemą.

Tiesiog eikite į „Produktai“, tada „Pridėti naują“ informacijos suvestinėje ir pradėkite pildyti informaciją apie produktą.

Apatiniame produkto puslapio skyriuje pamatysite skyrių „Produkto duomenys“, kuriame galite pasirinkti produkto tipą, kainą, pristatymo ir kitas parinktis..

Baigę spustelėkite mygtuką Skelbti. Jei norite pridėti daugiau produktų, paprasčiausiai pakartokite tą patį procesą.

Aš rekomenduočiau naudoti „WooCommerce Dropshipping Suppliers Pro“ padėti jums valdyti savo produktus, pirmiausia kai tiekiate prekes iš skirtingų tiekėjų. Galite sudaryti visų savo tiekėjų sąrašą ir priskirti juos atitinkamiems gaminiams, kuriuos jie jums atsiųs. Taip pat galite siųsti automatinius pranešimus savo tiekėjams, kai kas nors perka produktą iš jūsų svetainės. Jūs netgi galite importuoti savo produktų atsargų ataskaitas.

 • Jei įsigyjate savo produktus iš „AliExpress“, galite apsvarstyti „WooCommerce“ dropshipping papildinį, kuris leidžia valdyti „drophipping“ parduotuvę autopilotu.

Galite pabandyti „WooDropship“ įskiepis nemokamai 7 dienas. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, kainos prasideda nuo 14 USD per mėnesį.

Ką tai daro? Na, jūs galite automatiškai įtraukti „AliExpress“ produktus į savo „WooCommerce“ parduotuvę ir patys nuspręsti dėl kainų. Taip pat gausite automatinius pranešimus, kai tik jūsų gaminio kaina pasikeis arba jo atsargos bus nulinės, taigi galėsite nedelsdami atnaujinti savo parduotuvę. Gausite produktų atvaizdus iš „AliExpress“ ir juos redaguosite naudodami vaizdų rengyklę programoje.

Užsakymo įvykdymas taip pat yra automatizuotas, tai reiškia, kai klientas iš jūsų perka, produktas automatiškai pridedamas į „AliExpress“ krepšelį su kliento informacija ir jis jums pristatomas..

5. Kiti „WooCommerce“ papildiniai, kurie gali jums padėti

Jau turite visą funkcinę „drophipping“ parduotuvę. Bet kadangi jūs naudojate „WordPress“ ir „WooCommerce“, galite įdiegti dar keletą papildinių, kurie padėtų sparčiau kelti jūsų verslą.

Raskite papildinius, kurie gali jums padėti:

 • Optimizuokite savo parduotuvės SEO reitingą naudodami papildinius, pvz., Mielių SEO
 • Sukurkite skirtingus formų tipus
 • Siųsti el. Laiškus klientams, kurie atsisakė vežimėlių
 • Sukurti El. Pašto sąrašas

Kas yra „AliDropship“?

Kitas įskiepis, kurį galite naudoti norėdami integruoti „AliExpress“ su savo „WooCommerce“ parduotuve, yra „AliDropship“. „WooDropship“ ir „AliDropship“ turi nedaug bendrų funkcijų, tačiau „AliDropship“ veikia ir „WordPress“, ir „WooCommerce“, tuo tarpu „WooDropship“ yra skirta tik „WooCommerce“..

Tai taip pat yra vienas iš žinomiausių „AliExpress Dropshipping“ verslo modelio el. Prekybos papildinių. „AliDropship“ suteikia galimybę kiekvienam verslininkui parduoti produktus, paremtus „AliExpress“. Tai „WordPress“ papildinys, paverčiantis jūsų svetainę „drophipping“ parduotuve, tiesiogiai importuojančia produktus iš „AliExpress“.

Jis siūlo daugybę funkcijų, tokių kaip neribotas produktų importavimas, neribotas automatizuotas užsakymų vykdymas, kainų automatizavimas, automatiniai gaminio informacijos atnaujinimai ir daug daugiau.

Apsilankykite „AliDropship“

Kainodara

„AliDropship“ vienkartinis narystės mokestis prasideda nuo 89 USD. Tai apima įmontuotas temas, gaminio pritaikymą, neribotą produktų skaičių, gaminio variantus ir „WooCommerce“ palaikymą..

Vis tiek galite pasirinkti daugybę temų „WooCommerce“ pasirinkdami „AliDropship“ papildinio „WooCommerce“ versiją. Į vienkartinį nario mokestį įeina visos funkcijos, be apribojimų tuo, ką norite naudoti.

„AliDropship“ geriausios savybės:

 • Kaip naujokas, galite tiesiog pradėti savo „drophipping“ parduotuvę su iš anksto sukurtomis temomis. Taip pat galite integruoti „WooCommerce“, kad sukurtumėte daugiau atviro kodo ir tinkinamą sistemą.
 • „Chrome“ plėtinys – „AliDropship“ yra „Chrome“ plėtinys, kuriame galite automatiškai importuoti „AliExpress“ produktus tiesiai į savo internetinę parduotuvę.
 • Tai suteikia duomenų įvedimo automatizavimą užsakymams įvykdyti.
 • Paprastas diegimas – galite įdiegti šį papildinį tiesiog atsisiųsdami ZIP failą ir įkeldami papildinį į savo „WordPress“ svetainę.
 • 100% parduotuvės nuosavybės teisė – skirtingai nei kiti papildiniai, „AliDropship“ parduotuvės nuosavybė yra garantuojama, nes ji vykdoma naudojant „WordPress“ svetainę.
 • Produktų apžvalgų importavimas – ši savybė yra puiki, ypač kaip įrodymas, kad jūsų parduodamas produktas yra geros kokybės. Kai kurie papildiniai neturi tokios savybės arba už tai turite sumokėti papildomai.

Kaip įdiegti „AliDropship“ papildinį

Įsigiję „AliDropship“ papildinį, galite pereiti į savo „WordPress“ prietaisų skydelį. Įskiepių meniu spustelėkite Pridėti naują ir Įkelti papildinį. Naršykite .zip failą ir spustelėkite Įdiegti dabar.

Įdiegę dabar galite suaktyvinti papildinį.

Atminkite, kad šis papildinys neveikia su „WooCommerce“ temomis, todėl jūs turite pereiti į „AliDropship“ įmontuotos temos. Yra nemokamų temų, kurias galite tiesiog atsisiųsti ir įdiegti į savo svetainę.

Kai tema bus nustatyta, dabar galite įvesti licencijos raktą ir suaktyvinti.

Išvada

„WooCommerce“ ir „AliDropship“ yra puikūs papildiniai, kuriuos reikia naudoti. Bet jei esate pradedantysis, turintis ribotą kapitalą, siūlau naudoti „WooCommerce“, nes tai yra nemokamas ir daug funkcijų turintis papildinys.

„AliDropship“ papildinys gerai tinka valdyti jūsų naują „drophipping“ parduotuvę, tiesioginis koordinavimas su „AliExpress“ tiekėjais yra neįkainojamas verslo savininkams. Jei norite be vargo valdyti produktų įkėlimą ir koordinuoti veiksmus su „AliExpress“ tiekėjais, galite investuoti į „AliDropship“ papildinį. Daugybė jų funkcijų ir temų yra neginčijama šios investicijos premija.

Vienkartinio mokėjimo galimybė gali būti naujų prekių savininkų sandorio nutraukėja, tačiau visa tai bus verta dėl jo moderniausių funkcijų.

Taigi, eik į priekį ir pradėk vykdyti savo krovinių gabenimo verslą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map