Kaip surengti svetainę Pilnas žingsnis po žingsnio vadovėlis

Svetainė be šeimininko yra kaip namas be žemės sklypo, kuriame galima sėdėti. Prieglobos paslaugų teikėjai siūlo įrankius ir serverio erdvę, reikalingus, kad jūsų svetainė būtų priglobta ir pasiekiama internetu, paruošta lankytojams! Taigi, leiskite mums nukreipti teisinga linkme, kaip galite priglobti savo svetainę, atėmus erzinančius techninius žargonus.


Pirmiausia šiek tiek pakalbėkime apie tai, kas yra interneto priegloba ir kodėl tai būtina.

Kiekvienai svetainei reikalingi „namai“, kur jos turinį galima pasiekti bet kada ir bet kurioje vietoje. Ir tie „namai“ yra žiniatinklio priegloba. Jei turite tinkamą žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, jūsų svetainė veikia greitai ir gali pritraukti daugiau lankytojų, taigi padidėja konversijų skaičius. Kas nenori, kad jų svetainė tinkamai konfigūruotų sėkmę?

Pradėkime.

1. Nuspręskite, kokio tipo svetainę ketinate kurti

Norite sukurti svetainę, bet nenusprendėte, kokio tipo svetainę kurti. Na, leisk man tau padėti. Kuriamos svetainės tipas priklauso nuo jūsų svetainės tikslo.

Galite pasirinkti iš statiškos, dinamiškos, el. Prekybos ar tinklaraščio svetainės.

 • Statinis – Statinė svetainė taip pat vadinama plokščiu ar nejudančiu puslapiu, tai reiškia, kad ji nesikeičia kiekvienam vartotojui, kuris lankosi svetainėje. Jei norite turėti mažo verslo svetainę, asmeninę ar portfelio svetainę, tada statinę svetainę ketinate kurti.
 • Dinamiškas – Kita vertus, dinamiška svetainė keičiasi priklausomai nuo skirtingų sąlygų, pavyzdžiui, kas lankosi svetainėje, laikas, laiko juosta, šalies, kurioje yra lankytojas, gimtoji kalba ir daugelis kitų. Tokios svetainės kaip „Facebook“, „Amazon“ ir „YouTube“ yra dinamiškos svetainės, nes turinys visada keičiasi.
 • e-komercija – El. Prekybos svetainė yra tiesiog internetinė parduotuvė. Tai internetinis portalas, kuriame galite parduoti savo produktus ar paslaugas ir gauti mokėjimus internetu. Tokios svetainės kaip „eBay“, „Walmart“ ir „GrubHub“ yra el. Prekybos svetainių pavyzdžiai. Ir dauguma šių el. Prekybos svetainių taip pat yra dinamiškos.
 • Dienoraštis – Tinklaraštis gali būti informacinė svetainė arba internetinis žurnalas, kuriame pirmiausia rodomas naujesnis turinys. Paprastai jį tvarko atskiras rašytojas arba nedidelė grupė žmonių, pateikdami savo turinį labiau bendravimo stiliumi. „WPCrafter“ yra tinklaraščio svetainės pavyzdys.

Dabar, kai žinote svetainių tipus, jau nusprendėte, kurią kurti?

Kai jau nusprendėte, kokio tipo svetainę ketinate kurti, be abejo, taip pat turite nuspręsti, kaip ją sukurti. Yra daugybė platformų, kuriose galite kurti savo svetainę, tačiau aš labai rekomendavau dirbti su „WordPress“ platforma.

„WordPress“ yra populiariausia svetainių leidybos platforma. Ar žinojai, kad daugiau nei 30% visų interneto svetainių yra sukurtos „WordPress“? Taip, toks galingas yra „WordPress“, ir mes turime vaizdo įrašą, kurį sukūrėme, kaip sukurti „WordPress“ svetainę per 10 minučių. Dar geriau, mes taip pat turime įrašą, kaip padaryti greitesnes ir lengvesnes svetaines naudojant „Astra“ temą.

Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar kūrėjas, galite lengvai ir greitai sukurti „WordPress“ svetainę. Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų siūlo net vieno paspaudimo „WordPress“ diegimo paslaugas.

Be to, jūs galite visiškai valdyti savo svetainę naudodamiesi daugybe nemokamų ir aukščiausios kokybės temų, kurios gali padaryti jūsų svetainę iškart profesionaliai atrodančią. Jei norite, kad jūsų svetainėje būtų daugiau funkcijų ir funkcijų, galite įdiegti galingus „WordPress“ papildinius, atsižvelgiant į jų paskirtį.

2. Pasirinkite interneto prieglobos paslaugą

Kaip jau minėjau anksčiau, jums reikia „namų“ savo svetainei. Prieš kurdami svetainę ir padarydami ją matomą lankytojams, turite įsigyti žiniatinklio prieglobos planą. Taigi dabar laikas pasirinkti žiniatinklio prieglobos paslaugą, atitinkančią jūsų svetainės poreikius.

Čia yra 3 svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis žiniatinklio prieglobos paslaugą:

 • Greitis
 • Saugumas
 • Patikimumas

Ką galiu rekomenduoti su jumis, turintis šiuos dalykus, yra „SiteGround“.

„SiteGround“ yra žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, kurį oficialiai rekomenduoja pats „WordPress.org“, visų pirma dėl savo 100% veikimo patikimumo, žaibiško puslapio įkėlimo laiko ir kokybės palaikymo klientams. Ne „SiteGround“? Čia pateiktas paprastas vadovas, kaip perkelti prieglobą.

Jei esate ne technikos specialistas, jums nereikia jaudintis dėl prieglobos nustatymo; visada galite pasikliauti „SiteGround“ palaikymo atstovais.

Tam, kad prieglobos paslaugų teikėjas užtikrintų tokį įspūdingą greitį ir patikimą veikimą, „SiteGround“ iš tiesų yra prieinama kaina. Be to, į saugumą žiūrima rimtai, nes jis aktyviai apsaugo jūsų svetainę nuo kenkėjiškų išpuolių.

3. Pasirinkite žiniatinklio prieglobos planą

Galite gauti „SiteGround“ prieglobos paslaugą vienai svetainei tik už 3,95 USD per mėnesį. Vienas pagrindinių skirtumų tarp jo prieglobos planų yra svetainių, kurias galite sukurti, skaičius ir svetainės plotas. Taigi, jei planuojate atnaujinti savo svetainę ar sukurti kelias svetaines, galite gauti aukštesnius jos planus.

Bet, jei jūs tik pradedate, žinoma, jums reikės tik „StartUp“ plano.

Apsilankykite „SiteGround“

4. Pasirinkite domeno vardą

Pasirinkę prieglobos planą, jums laikas pasirinkti domeno vardą. Tai adresas, kurį lankytojai gali įvesti į savo naršyklės URL juostą, kad patektų į jūsų svetainę.

Domeno vardą galite įsigyti naudodami „SiteGround“ kartu su jo prieglobos planu. Kai pasirinksite prieglobos planą, jis paragins jus užregistruoti naują domeną arba galite gauti domeno vardą iš kito teikėjo.

Pasirinkę domeno vardą, dabar galite tęsti informacijos formos užpildymą ir pirkimą. Dabar galite nustatyti savo „WordPress“ svetainę.

5. Įdiekite „WordPress“

Įsigiję prieglobos planą ir užregistravę domeno vardą, dabar galite įdiegti „WordPress“. Laimei, naudodamiesi „SiteGround“ galite pasinaudoti jos automatinio „WordPress“ diegimo pranašumais.

Turėdama savo paspaudimo ir diegimo parinktį, „SiteGround“ rūpinasi viskuo, kas yra pradžioje. Kai tai bus padaryta, dabar galite greičiau pritaikyti savo „WordPress“ svetainę ir padaryti ją profesionalią.

Jūs netgi galite pasirinkti iš „SiteGround“ teikiamų temų galerijos, kad vos per kelias minutes galėtumėte sukurti visiškai veikiančią svetainę.

Įdiegę „WordPress“, dabar galite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės ir pradėti ją tinkinti.

Kas toliau?

Taigi, jūs baigėte diegti „WordPress“. Dabar galite pradėti jį tinkinti ir kurti tokį turinį kaip pagrindinį puslapį, „Apie“ puslapį ir tinklaraščio puslapį. Norėdami padidinti savo svetainės lankomumą ir padidinti konversiją, taip pat galite įdiegti kai kuriuos papildomus elementus ir funkcijas, pvz., Kontaktinę formą, SEO, el. Pašto sąrašą ir daugelį kitų..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map